Kaip savarankiškai išspręsti WordPress problemas

Ar jūs kada nors dirbote savo „WordPress“ svetainėje, džiaugiamės galėdami ką nors pakeisti ir, BOOM, jūs turite keistų problemų, kurios neleidžia jums atlikti savo darbo? Taigi nelinksma, tiesa? Šiame įraše aš jums parodysiu, kaip atlikti pagrindinį „WordPress“ trikčių šalinimą ir taisymą, kad galėtumėte išspręsti šias problemas. Bent jau galėsite sumažinti bet kokią išorinę paramą, kurios jums gali prireikti iš temos ar papildinio kūrėjo.


Tavo pirmoji mintis gali būti,

Ak! Tai mano tema ar puslapio kūrėjas!

Gal taip, gal ne. Pabandykime tai suprasti.

Čia yra bandymų svetainė, kurioje kažkas vyko ne taip, kaip planuota. Tarkime, jūs visi džiaugiatės galėdami redaguoti savo naująjį pagrindinį puslapį. Įdiegėte puikią temą, šiuo atveju – „Astra“, puikų puslapių kūrėją, pvz., „Elementor“, ir keletą papildinių. Einate į savo pagrindinį puslapį, tikėdamasis paspausti meniu skirtuką „Redaguoti naudojant elementą“, bet …

BAM! Jūsų „Administratoriaus“ juosta VISIŠKAI NURODYTA!

Taigi tikriausiai paprastai eikite į informacijos suvestinę ir spustelėkite puslapius. Tada pamatysite jį sąraše ir spustelėkite „Redaguoti su„ Elementor ““. Bet tada, kai bandysite, gausite šį klaidos pranešimą! Dangas.

Tikriausiai galvojate, papasakok tą „Elementor“. Tai turi būti problema. Vis dėlto leiskite man pasakyti, kad jūsų puslapio kūrėjas iš tikrųjų retai kada yra problema.

Pailsėkite lengvai, pereisime prie kai kurių trikčių šalinimo metodų, kad patektume į jūsų problemos esmę, arba bent jau priartinkite jus prie sprendimo daug anksčiau, nei įsitraukite į savo temų ar puslapių kūrėjų kūrėjus.

Paprastai greičiausiai susisiekite su savo temos ar papildinio kūrėju. Jie paprašytų jūsų prisijungimo duomenų patekti į jūsų svetainę. Tada jie užtruktų kelias dienas ir kruopščiai pereitų kiekvieną jūsų papildinį, po vieną juos išjungdami ir vėl įjungdami, kad bandytų išsiaiškinti problemą. Jie taip pat bandys perjungti temas, kad pamatytų, ar tai jūsų tema.

Kaip efektyviau atlikti trikčių šalinimą, nei laukti techninės pagalbos:

1 veiksmas: sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją!

Prieš pradedant bet kurį trikčių šalinimo verslą, labai svarbu būti saugiam ir pasidaryti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją. Čia yra nuoroda, kaip lengvai pasidaryti atsarginę kopiją į savo svetainę. PASPAUSKITE ČIA.

2 veiksmas: sukurkite sustojimo / klonavimo svetainę, kurioje dirbtumėte.

Nenorite atlikti šių pakeitimų savo tiesioginėje svetainėje. Patikrinkite, ar jūsų žiniatinklio priegloba siūlo suskirstymo svetaines, įtrauktas į jūsų paketą. Jei taip, sukurkite svetainę naudodamiesi pagrindinio kompiuterio informacijos suvestine arba „CPanel“. (Jei nežinote, kaip jį nustatyti per pagrindinį kompiuterį, žiūrėkite pagrindinio kompiuterio pagalbos kanalus.)

Jei į planą neįtraukėte inscenizacijos, tai yra paprastas būdas susikurti inscenizacijos svetainę savarankiškai. KAIP NUSTATYTI PAKUOTĖS VIETĄ.

Tai leis jums atlikti visus pakeitimus atskiroje klonų svetainėje, jei kas nors nutiktų ne taip, jūs nesutrikdytumėte savo tiesioginės svetainės!

3 veiksmas: pakeiskite svetainės temą.

Eikite į kairiąją šoninę prietaisų skydelio juostą ir spustelėkite „Išvaizda – temos“. Įėję į kairę pamatysite aktyvią temą. Tikriausiai pamatysite kitas numatytas temas. Pasirinkite naujausią iš jų. Jei jų nematote, tiesiog spustelėkite norėdami pridėti temą ir pasirinkite bet kurią temą, geriausia – numatytąją „WordPress“ temą.

Eik į priekį ir suaktyvink skirtingą temą. Tada eikite į savo svetainės probleminį puslapį. Su nauja tema turėtų atrodyti visiškai kitaip. Ar jūsų problema vis dar vyksta? Mūsų pavyzdyje šis klausimas vis dar yra. Tada pabandykite pereiti į puslapį informacijos suvestinėje ir spustelėkite „Redaguoti naudojant„ Elementor ““. Ar ši problema vis dar išlieka? Mūsų pavyzdyje yra.

Taigi tai, ką mes čia efektyviai padarėme, pašalinama iš temos kaip galimos priežasties. Kadangi tai ne tema, grįžkite į savo temas skiltyje „Išvaizda – temos“ ir vėl suaktyvinkite pasirinktą temą. Jei eisite į priekį ir atnaujinsite, vėl pamatysite, kad senoji tema yra aktyvi, ir problema vis dar yra.

4 veiksmas: įdiekite ir paleiskite detektyvo įskiepį.

Paprastai mes eidavome į papildinius ir išjungtume juos visus, kad pamatytume, ar problema išnyksta (ir dažniausiai tai įvyksta). Tuomet turėtume nuobodžiai iš naujo suaktyvinti kiekvieną papildinį po vieną ir išbandyti problemą. Naudodamas detektyvą „Plugin detektorius“, tai automatizuoja tai jums ir padės sutaupyti TONĄ laiko.

Norėdami jį įdiegti, eikite į „Papildiniai – pridėkite naujų“ ir ieškokite papildinio paieškos juostoje. Jis turėtų pasirodyti viršuje. Eikite į priekį ir spustelėkite Įdiegti, tada spustelėkite Įjungti. Būsite nukreipti į savo svetainės papildinių puslapį. Pažvelkite į viršutinę meniu juostą ir pastebėsite naują parinktį „Trikčių šalinimas“. Paprastai jūs tiesiog eikite į problemos puslapį ir meniu juostoje spustelėkite „Trikčių šalinimas“. Šiame pavyzdyje neturime meniu juostos, todėl tiesiog spustelėkite „Trikčių šalinimas“
galiniame svetainės gale informacijos suvestinės meniu juostoje.

Tai užaugins šį mielą detektyvinį robotą. Spustelėkite ten, kur rašoma, kad atidarytumėte naują bylą. Tuomet iškils klausimas, kuriame klausiama, ar mes esame toje vietoje, kur problema iškyla. Mūsų pavyzdyje mes dar nesame vietoje. Ten pat, lange, mes tiesiog spustelėsime norėdami peržiūrėti svetainę. Nuvesime į pagrindinį puslapį ir paklausime, ar čia yra problema. Spustelėkite taip. (Arba eikite į savo problemos vietą ir spustelėkite ten).

Tada jis atidarys puslapį, kuriame bus klausiama, kurie iš išvardytų papildinių reikalingi, kad svetainė veiktų. Spustelėkite savo puslapio kūrimo priemonės papildinį, šiame pavyzdyje spustelėsime elementą „Elementor“, tada spustelėkite „I’m Done“.

Tada bus parodytas ekranas su aktyviu tyrimu. Tai atliks kartu su jumis, kai išjungsite visus papildinius ir suaktyvinsite juos po vieną ir parodysite probleminę vietą, kad pamatytumėte, ar jis yra ištaisytas. Eikite į priekį ir spustelėkite „Pradėti tardymą“.

Tai parodys jūsų svetainės nuotrauką ir paklaus, ar problema neišspręsta. Mūsų pavyzdyje vėl matome savo administratoriaus juostą, todėl spustelėsime mygtuką, kuris sako: „Taip, jis pataisytas“. Tada vėl turėsite spustelėti „Pradėti tardymą“. Grįšite į problemos puslapį ir dar kartą paklausite, ar ji išspręsta. Spustelėkite, kad jis būtų fiksuotas, kai jis taisomas, ir spustelėkite toliau, kad kiekvieną kartą pradėtumėte tardymą iš naujo. Galų gale rasite tokį, kuriame jis nėra ištaisytas. Eikite į priekį ir spustelėkite „Ne, jis vis dar sugedęs“.

Rastas kaltininkas!

?

Atlikite šį procesą, kol ateis ekranas, kuriame sakoma, kad jis rado kaltininką. Mūsų pavyzdyje tai buvo ODT santykinių URL papildinys. Pamatysite mažą mielą botą su paveikslėliu. Spustelėkite mygtuką, kad jis galėtų jus išjungti. Tada spustelėkite mygtuką, kad grįžtumėte į informacijos suvestinę.

Tai, ką padarė detektyvas su papildiniais, buvo atlikti kelis papildinius vienu metu ir juos vėl suaktyvinti. Tai sekė pažangą, taigi jums nereikėjo to daryti – tai sutaupė daugybę galvos skausmų! Šis greitas ir paprastas trikčių šalinimo būdas iškart praneša, kad tai iš tikrųjų nebuvo jūsų puslapio kūrėjas ar tema, kaip jūs galėjote pagalvoti.

Grįžkime į problemos puslapį ir dar kartą patikrinkime, ar problemos nebėra. Mūsų pavyzdyje eisime į pagrindinį puslapį ir spustelėkite iš naujo. Žemai ir štai, administratoriaus juosta grįžo! Taigi, meniu juostoje tiesiog spustelėkite „Redaguoti naudojant„ Elementor ““. Yay, tai leidžia mums vėl patekti į „Elementor“.

Dabar mes tiesiog eisime į svetainės papildinių skyrių, eidami į prietaisų skydelį ir spustelėdami papildinius kairėje šoninėje juostoje. Papildinių sąraše matysite, kad jūsų trikties papildinys, mūsų atveju, ODT santykiniai URL buvo išjungti.

5 veiksmas: išjunkite problemos papildinį savo LIVE svetainėje.

Dabar mes tiesiog einame į aktyvią ar tiesioginę svetainę ir išjungiame problemos papildinį. Tiesiog eikite į prietaisų skydelio papildinių skirtuką ir spustelėkite, kad išjungtumėte tą probleminį papildinį.

Voila! Problema išspręsta!!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map