Kaip padaryti „WordPress“ svetainę prieinamą

Tinklalapių savininkai dažnai per daug priskiria dėmesį vartotojo sąsajos (UI) / vartotojo patirties (UX) dizainui ar paieškos sistemos optimizavimui (SEO), kad beveik nepamiršta suteikti vartotojams aukščiausios kokybės prieigos prie savo svetainių. Prieš pradedant domėtis SEO ar tobulinti UX, svarbiausias dėmesys turėtų būti skiriamas tinklalapių prieinamumui, nesant jų dėmesio kitiems dalykams..


Turėjimas prieinamoje svetainėje pritraukia daugiausiai žiūrovų. Jei jūsų svetainė yra lengvai naudojama ir patogi vartotojui, tai tikrai padidins jūsų svetainės lankytojų skaičių.

Kas yra „WordPress“ pritaikymas neįgaliesiems?

„WordPress“ pritaikymas neįgaliesiems yra patogus naudoti jūsų svetainę, ypač tiems interneto vartotojams su negalia, kurie dažniausiai priklauso nuo pagalbinių technologijų. Dažniausiai tai yra klausos / regos negalią turintys žmonės ir pagyvenę žmonės. Taip pat atsižvelkite į vartotojus, kurie turi lėtą ar ribotą prieigą prie interneto, ir tuos, kurie turi mažo ekrano įrenginius.

Kodėl prieinamumas yra svarbus?

Prieiga prie interneto yra svarbiausia, nes šiais laikais daugiau nei pusė gyventojų labai priklauso nuo interneto. Be to, 54 proc. Žmonių su negalia JAV yra dažni vartotojai, todėl turintys prieinamą svetainę jiems gali būti labai naudingi. Jei jūsų svetainei nėra lengva patekti, gali kilti teisinių klausimų.

Kitos priežastys, kodėl prieinama svetainė yra svarbi:

1. Turėti prieinamą svetainę (su kai kuriomis išimtimis) yra pagrindinė žmogaus teisė

Pirmas dalykas, kurį turite atsiminti kurdami „WordPress“ svetainę, yra padaryti ją kuo prieinamesnę, nes pagal JT neįgaliųjų teisių konvenciją ji yra viena iš pagrindinių žmogaus teisių..

2. Prieinamą svetainę vartotojai dažniausiai lanko

Kitas geras dalykas, turintis prieinamą svetainę, yra tai, kad ji leidžia daugiau lankytojų naršyti ir pasiekti jūsų svetainę. Kai lankytojui patiks jūsų puslapio pasiekiamumas, jis rekomenduos jį kartu su kitais. Tai padidins jus daugiau lankytojų ir greičiausiai pavers juos klientais..

3. Prieinamoje svetainėje SEO reitingas gali būti aukštesnis

Prieinamą svetainę lengviau rasti paieškos varikliui, ypač kai joje yra nuorodų, vaizdų, formų, kurios yra tinkamai paženklintos. Tai bus naudinga jums, nes padidins jūsų reitingą.

Kaip padaryti „WordPress“ svetainę prieinamą

„WordPress“ skatina kurti patogias vartotojams svetaines. Tai palaiko naršymo nuorodas, kurios leidžia vartotojams pereiti į pagrindinę meniu juostą ir paieškos juostą arba tiesiogiai pereiti prie pagrindinio turinio. Mes turime išvardijo priežastis, kodėl „WordPress“ yra geriausias svetainių kūrėjas, ir padaryti jį lengvai prieinamą yra astounding.

Išleidus 2016 m. Kovo mėn. „WordPress“ pritaikymo neįgaliesiems gaires, „WordPress“ prietaisų skydelis tapo prieinamesnis su tokiais patobulinimais kaip:

 • Įvairūs klavišai, skirti turinio redagavimui ir formatavimui
 • Prieinamumui paruoštos temos, prieinamos naudojant kiekvieną „WordPress“ diegimą
 • Temų klientų patobulinimai, taip pat medijos bibliotekos patobulinimai

Taigi, koks yra geriausias būdas padaryti „WordPress“ svetainę prieinamą? Naudokite prieinamumui pritaikytą temą.

Bet jei jūsų dabartinė tema neatitinka pritaikymo neįgaliesiems gairių, yra būdų, kuriuos galite padaryti, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė visiems yra labai patogi..

1. Įdiekite pritaikymo neįgaliesiems papildinį

WP pritaikymo neįgaliesiems papildinys turi penkių žvaigždučių įvertinimą ir naudojasi daugiau nei 20 000 vartotojų.

Tarp šio papildinio pridėtų prieinamumo funkcijų yra:

 • Įgalinti praleisti nuorodas
 • Pridėkite praleistų nuorodų su vartotojo apibrėžtais tikslais
 • Pridėkite kalbą ir teksto krypties atributus prie savo HTML atributo
 • Prie klaviatūros fokusavimo būsenos pridėkite kontūrus, kuriuos galima sutelkti
 • Pridėkite įrankių juostą, perjungdami iš didelio kontrasto, didelio spausdinimo ir nesočiųjų (pilkos spalvos) vaizdų.
 • Pridėkite ilgą aprašą prie paveikslėlio
 • Vaizdų „Alt“ atributų vykdymas

Taip pat yra prieinamumo problemų, kurias išsprendžia „WP Accessibility plugin“, ir jos apima:

 • Pašalinti tikslinį atributą iš nuorodų
 • Jei trūksta standartinių „WordPress“ formos laukų, pridedame etikečių
 • Įrašų pavadinimų įtraukimas į standartines „skaityti daugiau“ nuorodas
 • Pavadinimų atributų pašalinimas iš vaizdų, įterptų į turinį

Jei norite turėti prieinamą svetainę, naudokite šį papildinį būtinai. Tai leidžia jums užtikrinti, kad nieko nepraleisite, kad jūsų svetainė būtų prieinama žiūrovams. Be to, šis papildinys yra lengviausias, nes jums nebereikia keisti savo temos.

2. Patobulinkite savo svetainės spalvų derinius

Kitas dalykas, kurį turite padaryti, kad jūsų svetainė būtų prieinama, yra pagerinti spalvų kontrastą. Tinkamų spalvų derinimas jūsų puslapyje padės regėjimo negalią turintiems žiūrovams pamatyti daugiau turinio.

Įsitikinkite, kad kuo mažiau naudojate šviesiai pilkus tekstus, šviesius tekstus šviesiems fonams, nes tai mažiau paveiks vaizdą. Geriau pabandykite naudoti tamsius tekstus šviesiame fone.

3. Pridėkite ALT žymas prie visų savo vaizdų

Jei savo vaizdus pridėsite Alt tekstą, tai padės pagerinti jūsų SEO. Be to, pridėję Alt tekstą prie vaizdų, žiūrovai, kuriems sunku analizuoti atvaizdą, gali pasikliauti aprašymu.

Įkeldami iš laikmenos bibliotekos, galite lengvai pridėti „alt“ tekstą. Taip pat galite naudoti SEO optimizuotų vaizdų papildinys įterpti SEO tinkamus alt ir pavadinimo atributus į paveikslėlius, kuriuos norite įkelti į savo svetainę. Arba galite naudoti tūkstyra optimizuotų vaizdų ir turinio alternatyvių papildinių sąrašas.

4. Norėdami susisteminti savo turinį, naudokite antraštes

Pridedami antraštes savo svetainėje yra geriausias būdas sistemingai tvarkyti savo svetainės turinį. Tai padės jūsų žiūrovams geriau suprasti turinio seką jūsų „WordPress“ svetainėje.

5. Padarykite savo nuorodas ir meniu klaviatūrą patogią

Kai kurie svetainės lankytojai naršo svetainėje naudodamiesi klaviatūra. Kurdami savo svetainę įsitikinkite, kad jūsų meniu elementai yra pritaikyti klaviatūrai, kad neįgaliems žiūrovams būtų lengviau naudotis pele, norint patekti į jūsų svetainę..

6. Tinkamai pažymėkite savo formos laukus

Įsitikinkite, kad formos laukelis yra teisingai už faktinių laukų. Kai kurie vartotojai negali pasiekti tekstų, kai formos laukas yra pagrindinio turinio viduje.

7. Pridėkite nuorašus ir užrašus prie savo vaizdo įrašų ir transliacijų

Jei norite pridėti vaizdo įrašų ir internetinių transliacijų į savo svetainę, būtina įkelti nuorašus. Tai turi suteikti galimybę klausos negalią turintiems žiūrovams aiškinti vaizdo įrašo turinį perskaitydami jūsų pridėtus nuorašus.

Kaip patikrinti savo svetainės prieinamumą

Taigi, jūs atlikote tuos veiksmus, kuriuos jau minėjau. Kitas dalykas, kurį turite padaryti, yra išbandyti, ar tai tikrai patogi svetainė.

Kadangi yra daugybė įrankių, padedančių patikrinti, ar jūsų svetainė jau atitinka pritaikymo neįgaliesiems standartus, taip pat galite naudoti „Google Chrome“ plėtinį, vadinamą WAVE vertinimo įrankis.

WAVE įrankis padės nustatyti, kuriuos elementus reikia peržiūrėti. Įrankis įšvirkšdamas piktogramas į jūsų puslapį, įrankis nurodys turinį, kurį reikėtų patobulinti, kad būtų sukurta standartinė pritaikyta „WordPress“ svetainė..

Turėdami prieinamą „WordPress“ svetainę, gausite daugybę privalumų. Pirma, tai gali padėti padidinti svetainės lankomumą ir pagerinti reitingą. Antra, galėsite paskatinti neįgalius žiūrovus skaityti jūsų puslapį be problemų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map