Kaip nustatyti „WooCommerce“ naudojant „WordPress“

Produktų pardavimas internetu prasideda nuo svetainės. Norėdami sėkmingai vykdyti savo internetinį verslą, turėtumėte sekti naujausias tendencijas ir strategijas, kaip valdyti virtualią parduotuvę. „WooCommerce“ svetainės nustatymas yra auksinis e-komercijos standartas, todėl negalime jai suteikti daugiau reikšmės, nei pateikdami išsamų vadovą, kaip tinkamai nustatyti „WooCommerce“..


Prieš pradedant, šiek tiek smulkmenų. Ar žinojai, kad iki 2040 m. Apie 95% pirkimo operacijų įvyks internetu? Taigi, tai yra labai puiki proga išmokti virves, kai dar turite galimybę. Tai ilgai skaitoma, bet jei jums labiau patinka vaizdo vadovas, tada apsilankykite mūsų 2018 m. vadovas, kaip sukurti el. prekybos parduotuvę.

Kas yra „WooCommerce“?

„WooCommerce“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kurio jums reikia, jei norite pridėti el. Prekybos funkciją savo „WordPress“ svetainėje. Keliais paspaudimais galite paversti savo svetainę visiškai funkcine internetine parduotuve.

Čia jau yra daugiau nei 67 milijonai atsisiuntimų ir daugiau nei 4 milijonai aktyvių diegimų, todėl daugybėje internetinių parduotuvių jis yra populiariausias ir patikimiausias papildinys..

„WooCommerce“ yra puikus pasirinkimas jums, jei planuojate parduoti fizinius ir skaitmeninius gaminius ir tuo pačiu valdyti atsargas, gabenimą, užtikrinti mokėjimą ir mokesčius automatiškai.

Kaip nustatyti „WooCommerce“?

Prieš ką nors kita, savo svetainėje turite įdiegti „WordPress“ ir pridėti temą. Aš labai rekomenduoju naudoti „Astra“ temą. Tai lengvas ir visiškai pritaikomas. Mes netgi paskelbėme nuodugni Astra apžvalga plius a 2019 metų „Astra“ vaizdo peržiūra kad turite patikrinti. Svarbiausia, kad jis sklandžiai integruotųsi su „WooCommerce“ ir taptų tobula tema internetinei parduotuvei laikyti.

Aplankykite Astra

1 žingsnis. Įdiekite „WooCommerce“ papildinį

„WordPress“ prietaisų skydelyje eikite į meniu Papildiniai, tada spustelėkite „Pridėti naują“. Ieškokite „WooCommerce“ ir spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“. Įdiegę spustelėkite „Aktyvuoti“.

Saugokite sąranką

Dabar laikas nustatyti savo parduotuvę atsakant į formą. Baigę spustelėkite „Eime!“ mygtuką.

3 žingsnis. Mokėjimo nustatymas

Dabar galite pasirinkti mokėjimo šliuzą, kurį naudosite. Baigę spustelėkite „Tęsti“.

4 žingsnis. Pristatymo sąranka

Dabar pasirinkite savo produktų pristatymo būdą. Galite nustatyti vienodą kainą arba nemokamą gabenimą. Taip pat turite galimybę atsispausdinti gabenimo etiketes namuose ir pasirinkti, kurį svorio ir gaminio matmenų vienetą naudosite.

Baigę spustelėkite „Tęsti“.

5 veiksmas. Nustatykite kitas rekomenduojamas funkcijas

Jūsų internetinė parduotuvė jau beveik baigta! Kitame skirtuke pamatysite kitas funkcijas, kurias palaiko „WooCommerce“, kad padidintumėte internetinės parduotuvės funkcionalumą. Galite pažymėti juos visus arba palikti nepažymėtus. Baigę spustelėkite „Tęsti“.

Kitame skirtuke jūsų bus paprašyta prijungti savo parduotuvę prie „Jetpack“ – saugos papildinio. Aš norėčiau tik praleisti šį žingsnį.

6 žingsnis. Pradėkite pardavinėti

Jūsų „WooCommerce“ yra visiškai nustatyta. Dabar galite pradėti kurti ar importuoti savo produktus.

„WooCommerce“ pagrindai

Trumpieji kodai

Jei norite įtraukti savo produktus į savo žinutes ir puslapius, galite tikėtis „WooCommerce“. Kiekvienas jūsų „WooCommerce“ produktas turi trumpąjį kodą, kurį galite įterpti bet kurioje savo svetainės vietoje.

Taip pat galite naudoti „WooCommerce“ trumpus kodus, kad galėtumėte pridėti vartotojo abonemento duomenis, sekti užsakymus, redaguoti vartotojo abonementus, keisti slaptažodžius ir rodyti rodomus produktus.

Lengvas naudojimas

„WooCommerce“, integruotą su „WordPress“, yra labai lengva naudoti. Matote, mes įdiegėme „WooCommerce“ per dešimt ar net mažiau minučių, tiesa?

Pridėti produktus ir tvarkyti parduotuvę taip pat labai paprasta.

Dizaino ir funkcionalumo lankstumas

Kai kurių platformų dizainas ir funkcionalumas yra riboti. Bet naudodamiesi „WooCommerce“ galite lengvai tinkinti puslapių išdėstymą ir kitus norimus stilius.

Jūs visiškai kontroliuojate savo internetinės parduotuvės funkcijas ir funkcijas. Taip pat galite pasirinkti iš skirtingų „WooCommerce“ temų, kad padidintumėte savo internetinės parduotuvės išvaizdą.

Taip, „WooCommerce“ visa tai prižiūri už jus.

Funkcionalumo plėtiniai

Taigi, norite išplėsti savo internetinės parduotuvės funkcionalumą? Puiku! „WooCommerce“ suteikia jums tokią galimybę su daugybe jums prieinamų papildinių.

Nuo tada, kai atnaujinsite savo parduotuvę iki kasdienių atsarginių atsarginių kopijų jūsų SEO, iki „Google Analytics“, galėsite padaryti beveik viską, įdiegdami kitus papildinius ir integruodami juos į „WooCommerce“..

Kokie yra „WooCommerce“ privalumai ir trūkumai?

Argumentai už

 • Daug nemokamų ir mokamų temų, iš kurių galite rinktis
 • Visiška savo internetinės parduotuvės kontrolė
 • Pažangios savybės ir funkcijos
 • Parduotuvės administratoriaus ir klientų sąskaitos
 • Didelis palaikymas internete

Minusai

 • Gali būti šiek tiek sudėtinga, jei esate naujokas
 • Jūsų, kaip savininko, pareiga yra prižiūrėti jūsų parduotuvę
 • Dažni atnaujinimai
 • Atskira domeno ir prieglobos kaina
 • Šiek tiek sunku įgyvendinti daugiavaliutę

„WooCommerce“ nustatymai

Kuponų pridėjimas

Jei norite suteikti savo klientams nuolaidas naudodamiesi kuponais, tai galite padaryti naudodamiesi „WooCommerce“.

Tiesiog eikite į „WooCommerce“ meniu iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Tada spustelėkite „Kuponai“. Spustelėkite mygtuką „Pridėti kuponą“.

Dabar galite pridėti savo kupono pavadinimą ir skirtuke Bendra galite pasirinkti norimą naudoti nuolaidos tipą, kupono vertę, nemokamą pristatymą ir kupono galiojimo datą..

Skirtuke „Naudojimo apribojimas“ galite nustatyti minimalias ir maksimalias išlaidas, kurias leidžiama naudoti kuponui. Taip pat galite nustatyti, kuriuos produktus ir produktų kategorijas leidžiama naudoti.

Skirtuke „Naudojimo apribojimas“ galite nustatyti laiką, kurį leidžiama naudoti kuponą, taip pat kiekvieno kupono elementų ir vartotojų skaičių..

Nustatymai

Jei norite pridėti daugiau pritaikymų ar pakeitimų savo „WooCommerce“ svetainėje, tiesiog eikite į „WordPress“ prietaisų skydelio skyrių „WooCommerce“..

Čia galite redaguoti parduotuvės adresą, valiutos parinktis ir bendrąsias parinktis, tokias kaip pardavimo ir pristatymo vietos bei numatytoji kliento vieta.

Geriausi „WordPress“ „WooCommerce“ papildiniai

Dabar, kaip jau minėjau, galite išplėsti savo „WooCommerce“ parduotuvės funkcionalumą ir funkcijas pridėdami ir integruodami kitus papildinius. Čia yra geriausi įskiepiai, kuriuos turite patikrinti savo „WooCommerce“ parduotuvėje. Ieškai mokėjimų šliuzo papildinių? Aš ką tik uždengiau.

? „CartFlows“

Įdiegę „CartFlow“ į savo „WooCommerce“ svetainę, galite lengvai parduoti produktus ir paslaugas sklandžiai sukurdami pardavimo kanalus. Naudodamiesi vieno paspaudimo pardavimo kanalais, galite sukurti ir pritaikyti išsiregistravimo puslapį, padėkos puslapį ir dar daugiau.

Tarp pagrindinių „CartFlow“ ypatybių yra:

 • Paruošta importuoti aukštos konvertos šablonus
 • Suderinamas su visais puslapių kūrėjais
 • Labai konvertuojantis kasos puslapis, pakeičiantis tradicinį ir sudėtingą kasos procesą
 • Individualizuota padėkos puslapio funkcija, kuria pirkėjai gali būti informuojami apie kitus veiksmus

„CartFlow“ yra visiškai nemokama. Jei norite daugiau „Checkout“ stiliaus parinkčių, šablonų, „Checkout“ lauko valdymo, užsakymų rinkinių ir dar daugiau, galite įsigyti „Pro“ versiją.

Apsilankykite „CartFlows“

? „WooCommerce“ krepšelio atsisakymo papildinys

„WooCommerce“ krepšelio atsisakymo atkūrimo įskiepis puikiai tinka fiksuoti vartotojų, kurie pasiekė patikros puslapį, o tada paliko jį arba neužbaigė pirkimo, el. Pašto adresą. Galite atsiųsti pranešimus el. Paštu, norėdami jiems priminti ir išsiųsti tolesnius veiksmus.

Atkurkite prarastas pajamas įdiegdami šį visiškai nemokamą papildinį savo svetainėje.

Apsilankykite „WooCommerce“ krepšelio atsisakymo atkūrime

„WooCommerce“ tiesioginis mokėjimas

Ar žinojai, kad jei kasos procesas yra paprastesnis, konversijos koeficientas yra didesnis? Taigi, „WooCommerce Direct Checkout“ papildinys padeda supaprastinti kasos procesą pridedant kiekvieno produkto mygtuką „Į krepšelį“, kad pirkėjai galėtų praleisti pirkinių krepšelio puslapį ir būti nukreipti į kasos puslapį..

Tai reiškia, kad jūsų pirkėjai gali tiesiogiai sužinoti iš paties produkto puslapio. Be to, tai skatina juos pirkti daugiau. Kietai!

Apsilankykite „WooCommerce Direct Checkout“

„WooCommerce MailChimp“

Kai dirbate internetinėje parduotuvėje, išlaikyti klientus yra tiek pat svarbu, kiek pritraukti naujų. Taigi, vienas geriausių būdų pritraukti dabartinius klientus ir būti primintas, kad parduotuvė egzistuoja, yra el. Laiškų siuntimas.

Jei jūsų el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjas yra „MailChimp“, raktas yra „WooCommerce MailChimp“.

„WooCommerce Mailchimp“ papildinys padeda automatiškai prenumeruoti savo klientus į jūsų „MailChimp“ sąrašą, kai tik jie įvykdys savo užsakymus. Taip pat galite juos pridėti prie savo „MailChimp“ pomėgių grupių.

Taigi, naudodami šį papildinį, galite surinkti pirkėjų el. Pašto adresus ir nusiųsti jiems el. Laiškus apie naujausius produktus ir reklamas. Taip pat galite kurti formas, kad vartotojams užpildžius jas, jų informacija būtų automatiškai įtraukta į jūsų adresų sąrašą.

Apsilankykite „WooCommerce MailChimp“

„YITH WooCommerce Ajax“ produktų filtras

„YITH WooCommerce“ „Ajax“ produktų filtras yra galingas „WooCommerce“ papildinys, leidžiantis pridėti filtrų prie savo produktų, nes norite, kad pirkėjai turėtų tiesesnę pirkimo kelionę, tiesa?

Daugelis klientų norėtų iškart pamatyti produktus, kurių ieško, todėl filtrų įdėjimas padės. Galite pridėti sąrašą, išskleidžiamąjį meniu, spalvas ir etiketes, kad klientams būtų lengviau rasti tai, ko jiems reikia.

Apsilankykite „YITH WooCommerce Ajax“ produktų filtre

„WooCommerce“ daugiakalbė

Jei ketinate savo internetinę parduotuvę atidaryti visiems pasaulio žmonėms, galbūt norėsite pridėti daugiakalbę funkciją versti savo produktus ir išlaikyti tą pačią kalbą visoje svetainėje, atsižvelgiant į kliento kalbą..

Tai taip pat leidžia jums sekti savo atsargas neskaidant savo produktų į kalbas ir siųsti el. Laiškus klientams ir administratoriams pagal jų kalbą.

Apsilankykite „WooCommerce Multilingual“

„SlideDeck“

Pridėję patrauklių elementų, tokių kaip slankiklis, gali padėti pritraukti daugiau klientų. Galite pateikti naujausius produktus slankiklyje ir išlaikyti savo klientų dėmesį. „SlideDeck“ leidžia pridėti vaizdo ir vaizdo skaidrių.

Be to, tai reaguoja ir tinka SEO.

Jūs netgi galite tinkinti slankiklį pagal savo specifikacijas.

Apsilankykite „SlideDeck“

Išvada

Žinodami, kaip įkurti „WooCommerce“ parduotuvę, jūsų verslas tikrai nuvers ilgą kelią. Galite ne tik sukurti profesionaliai atrodančią internetinę parduotuvę, bet ir suteikti klientams labai gerą internetinių parduotuvių patirtį.

Taigi, jei jūs pateikėte savo internetinės parduotuvės verslo idėją ant galinio degiklio, dabar pats laikas pradėti veikti savo internetinei parduotuvei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map