Geriausias „WordPress“ priegloba

„WordPress“ valdo 27% interneto, kaip mes jį žinome šiandien. Leiskite, kad šis skaičius sumažėtų. Daugiau nei ketvirtadalis interneto bendrovių buvo sukurtos naudojant „WordPress“. Tokios svetainės kaip „The NY Times“ ir „TechCrunch“ naudoja „Wordpress“. Jie privalo kažką daryti teisingai.


Visi mėgsta internetą (didžiąja dalimi) ir „WordPress“ leido egzistuoti daugybei linksmų dalykų internete.

Kaip „WordPress“ leidžia mums naudotis internetu? Pirmiausia, „WordPress“ vartotojams reikia surasti prieglobos paslaugą, kad būtų galima laikyti „WordPress“ programinę įrangą.

„WordPress“ priegloba Australijoje turėtų būti lengvesnė nei iš tikrųjų naudojant „WordPress“. Šioje apžvalgoje apžvelgsime keletą „Wordpress“ prieglobos variantų, atsižvelgiant į svetainės, kurią norite sukurti, tipą.

Pradėkime.

Contents

Geriausios „WordPress“ prieglobos (AS) apžvalga

Tu gali’nesuklysite dėl nė vieno iš šio sąrašo variantų. Viskas, ką turite padaryti, turite įsigilinti į tai, ką kiekvienas siūlo, kad pamatytumėte, kuris iš jų tinka jums.

Kiek mes manome, yra geriausias jūsų pinigų pasirinkimas. Kol „SiteGround“ nėra’t labai pigus pasirinkimas, tai nėra’Tai net nėra brangiausia prieglobos galimybė Australijoje.

Pradėti nuo „SiteGround“ yra taip paprasta, kaip tai daroma diegiant „WordPress“ vienu spustelėjimu. Siūlomos funkcijos yra aukščiausios klasės, o mastelio nereikia’nekelia problemų.

Kalbant apie brangią kainą, „Kinsta“ yra geriausias pasirinkimas ir siūlo keletą dalykų, kurių „SiteGround“ neturi. Pigiausiu galu mes rekomenduojame „Hostinger“ nes siūlo puikų aptarnavimą ir yra be galo pigus.

1. „HostPapa“ – geriausias pasirinkimas visame pasaulyje

Pagrindiniai bruožai
 • Didelė žinių bazė
 • Nemokama „Encrypt SSL“
 • Nemokamas „Cloudflare“ CDN
 • Nemokamas domenų perkėlimas ir svetainių perkėlimas
 • SSD saugykla
 • „CloudLinux“


Vaizdas

Kaina: 3,95 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,99%
Vidutinis krovimo laikas: 355 ms

Apsilankykite „HostPapa.com“

Mažos įmonės dažnai turi mažus biudžetus, su kuriais reikia dirbti, ir todėl jūsų pasirinktos interneto svetainės talpinimas yra labai svarbus jūsų sėkmei, saugumui ir pelningumui. Norite patikimos, saugios ir ekonomiškai efektyvios įmonės.

Mūsų nuomone, „HostPapa“ siūlo visa tai ir dar daugiau.

Tai teikia patogius įrankius ir serverius, kurie sukurti greičiui ir galite viską susitvarkyti ir paleisti per kelias minutes.

Kas dar daro „HostPapa“ idealų mažo verslo žiniatinklio prieglobai? Peržiūrėkite šias funkcijas ir planus.

Ką „HostPapa“ siūlo smulkaus verslo svetainėms

Australijoje yra dešimtys prieglobos paslaugų, kurios kasdien pasirodo vis daugiau. Štai kodėl svarbu rasti tą, kuris siūlo geriausią funkcijų ir kainos derinį.

„HostPapa“ stengėsi teikti visas jūsų paslaugas vienoje vietoje ir suteikia bet kokį valdymo lygį, kurio reikia aptarnaujant klientus. Ar turite didelio srauto elektroninės prekybos verslą ir vidinę technikos komandą? Peržiūrėkite jų įmonės planą, pagal kurį jūs esate vairuotojo vietoje. Pradedantiesiems įmonėms žiniatinklio kūrėjas, pigi domenų registracija ir valdomi planai bus naudingi ir prieinami. Jūs netgi rasite skirtą „WordPress“ prieglobą ir nemokamus domenų perkėlimus.

Kainodara ir planai ��

„HostPapa“ siūlo keletą paslaugų ir kainų nustatymo lygių. Pirmiausia, prieš pradėdami ką nors įsipareigoti, gausite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Pradinis planas suteikia jums vieną geriau nei daugelyje kompanijų dvi svetainės ir neišmatuotas pralaidumas. Planas prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį vieneriems metams, o po 12 mėnesių gali būti atnaujinamas už 7,99 USD. Jie taip pat turi „Business Pro“ planą augančioms įmonėms, kuris prasideda nuo 12,95 USD per mėnesį, o atnaujinant – 19,99 USD.

Tačiau geriausias jų pasiūlymas yra standartinis verslo prieglobos planas. Tai ateina su 36 mėnesių įsipareigojimu, tačiau jūs gaunate tik 2,95 USD per mėnesį. Šio plano atnaujinimo įkainiai yra 12,99 USD. Už tokią kainą gausite viską, kas įtraukta į Pagrindinį planą, ir daugybę papildomų funkcijų.

Jūsų svetainės ar el. Prekybos verslo sėkmė ir gyvybingumas priklauso nuo jūsų prieglobos paslaugų patikimumo. „HostPapa“ siūlo reikiamą kainą iš kibiro funkcijų ir tai daro nesukeldami pavojaus jūsų lankytojams ar duomenims. Gali daugiau nei 500 000 klientų’t klysti.

2. „SiteGround“ – geriausias klientų aptarnavimas

Pagrindiniai bruožai
 • Vieno paspaudimo „Joomla“ ir „Drupal“ įrenginiai
 • Trauk ir mesk
 • Nemokamas SSL
 • Dienos atsarginės kopijos


Vaizdas

Kaina: 3,95 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas: 375 ms

Apsilankykite „SiteGround.com“

Šiame sąraše „SiteGround“ užima antrą vietą dėl vienos pagrindinės priežasties. Mes ja naudojamės.

Tai taip pat yra pagrindinė mūsų gido vieta geriausia interneto priegloba.

„SiteGround“ yra viena iš mūsų mėgstamiausių žiniatinklio prieglobų dėl įvairių priežasčių.

Fantastiškas klientų aptarnavimas ☎️

Apibendrinant greitai, „SiteGround“ patikrina visus langelius sąraše visko, ko galėtum norėti, kad žiniatinklio priegloba padarytų, kainos nėra absurdiškai brangios, o „SiteGround“’S palaikymas yra kai kurie iš geriausių klientų aptarnavimo klientų, su kuriais mes kada nors susidūrėme.

Jei turite techninių problemų, „SiteGround“ klientų palaikymas iš esmės yra toks, kaip susisiekti su darbuotoju. Jie’Nuleisite visko, kas jums padės, ir eikite aukščiau ir anapus, kad įsitikintumėte’vėl tau padėti.

Kiti aspektai, kuriuos verta paminėti, yra veikimo laikas ir apkrovos greitis. Kaip matote iš aukščiau pateiktų skaičių, svetainės įkrauna mažiau nei pusę sekundės, o serveriai beveik visada veikia iki par.

Su duomenų centrais visame pasaulyje ir diegimu vienu spustelėjimu „WordPress“, „SiteGround“ yra mūsų „WordPress“ prieglobos adresas.

Peržiūrėkite mūsų pilną „SiteGround“ apžvalga jei norėtum sužinoti daugiau.

3. „Hostinger“ – geriausias pigus pasirinkimas

Pagrindiniai bruožai
 • Pigiausias šeimininkas rankas žemyn
 • Puikus greitis
 • Paprasta naudoti sąsaja
 • 24/7/365 palaikymas
 • 30 dienų grąžinimo politika


Vaizdas

Kaina: 0,80 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,91 proc.

Vidutinis krovimo laikas: 389 ms

Apsilankykite svetainėje Hostinger.com

Australijos prieglobos pasaulyje gausu reklaminių kainų. Tai gali būti vertinama kaip teigiama ir neigiama prieglobos vartotojams. Viena vertus, galite pasinaudoti tikrai nuostabiomis kainomis. Kita vertus, pasibaigus reklamos laikotarpiui, jums užtenka žymiai didesnės kainos.

Įšoko Hostingeris. ➡️

Jie visą laiką siūlo reklamines kainas. Kaina svyruoja pirmyn ir atgal nuo 0,80 USD iki 1,45 USD per mėnesį. Beprotiškas dalykas yra tai, kad tą kainą galite užrakinti trejiems metams.

Dar baisiau tai, kad „Hostinger“ iš tiesų yra puiki prieglobos paslauga, turinti savo interneto svetainių kūrėją – „Zyro“. Iš jūsų nereikalaujama būti kodavimo ar projektavimo meistru. Tai lengva naudoti be niekieno’s pagalba.

Jis ateina su klasikinėmis funkcijomis, kurias daro dauguma statybininkų, taip pat su pora naujų. Kaip biblioteka, kurioje pilna nemokamų vaizdų, kad praskaidrintų jūsų svetainės nuotaiką, ir gana novatoriška, vadinama „Logo Maker“; a Pasidaryk pats tai leidžia lengvai išrasti savo logotipą.

Jei tu’Jei norite sutaupyti pinigų ir dar turite visus varpelius ir švilpukus, „Hostinger“ yra fantastiškas pasirinkimas

Perskaitykite visą mūsų „Hostinger“ apžvalga čia.

4. „Hostgator“ – dar vienas puikus pasirinkimas

Pagrindiniai bruožai
 • Neriboti domenai
 • Nemokamas SSL
 • Nemokamas WHMCS kliento valdymas / atsiskaitymo programinė įranga
 • 24/7/365 palaikymas
 • 99,9% Uptime garantija


Vaizdas

Kaina: 2,99 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,4 proc.

Vidutinis krovimo laikas: 657 ms

Apsilankykite svetainėje Hostgator.com

Visi žino apie „Hostgator“. Jie’Tai viena iš labiausiai parduodamų prieglobos paslaugų ir priklauso vienai didžiausių prieglobos kompanijų.

Tai yra geriausias pasirinkimas, jei norite garantuoti didelę ir ilgametę kompaniją. „Hostgator“ siūlo viską, ko prireiks „WordPress“ priglobtoje svetainėje, su pigiomis įvadinėmis kainomis didelis veikimo laikas ir greitas krovimo laikas.

Perskaitykite mūsų „HostGator“ peržiūra čia.

5. A2 priegloba – puiki kaina už kainą

Pagrindiniai bruožai
 • „Turbo“ galimybė aukšto lygio planuose
 • Pinigų gražinimo garantija
 • Nemokamas SSL ir SSD
 • 24/7/365 palaikymas
 • 1000 GB perkėlimas


Vaizdas

Kaina: 3,92 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,1 proc.
Vidutinis krovimo laikas: 601 ms

Apsilankykite A2hosting.com

A2 priegloba yra mūsų mėgstamiausia alternatyva „SiteGround“. Sąžiningai mes’jūs niekada neturėjote blogos patirties su A2 priegloba, taigi, jei jūs’peržvelgę ​​mažiau nei 10 USD per mėnesį talpinimo parinktis ir „SiteGround“ jus dėl kažkokių priežasčių neracionaliai nuliūdino, A2 turėtų būti kitas jūsų pasirinkimas.

Vienas nuostabus dalykas, susijęs su „A2 Hosting“, yra tas, kad jei pasirinksite jų aukščiausio lygio planą, gausite „Turbo“ greitį. Iš esmės, jie turi greitesnius „premium“ serverius. Beprotiškas dalykas yra tai, kad jų pagrindiniai serveriai jau yra tokie pat greiti kaip ir kiti prieglobos paslaugų teikėjai Australijoje.

A2 siūlo viską, ko jums gali prireikti teikiant prieglobos paslaugą, su pinigų grąžinimo garantija ir vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimu.

Perskaitykite visą mūsų A2 prieglobos peržiūra.

6. „Cloudways“ valdoma „WordPress“ priegloba

Pagrindiniai bruožai
 • Git diegimas
 • Platformos ugniasienės
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Saugumas
 • SSD pagrįstas talpinimas
 • SSH ir SFTP prieiga
 • 365 dienų 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas


Vaizdas

Kaina: 10 USD per mėnesį

Apsilankykite „Cloudways.com“

Jei ieškote valdomo „WordPress“ prieglobos, sunku tai padaryti geriau nei „Cloudways“. Ši įmonė siekia supaprastinti WP prieglobos procesą jums. Jie pristatė tiek, kiek mes galime pasakyti. Jų platforma yra nustatykite taip, kad galėtumėte pasiruošti ir bėgti per kelias minutes. Jame taip pat gausu visų funkcijų ir privalumų, kuriuos tikėjotės rasti valdomoje prieglobos tarnyboje.

Planai prasideda tik nuo 10 USD per mėnesį, ir jūs galite sumokėti kaip įmanydami, jei nenorite prisiimti ilgalaikių įsipareigojimų. Ieškai daugiau saugyklos, pralaidumo ir galios? Aukščiausia jų įprasto paketo rinkinio suma jums kainuos 80 USD per mėnesį už aštuonis kartus didesnį nei jų pagrindinio plano RAM, dar keturis terabaitus pralaidumo ir 160 GB atminties..

Ką jūs gaunate už savo pinigus?

Kiekviename plane yra daugybė funkcijų ir funkcijų, tokių kaip nemokamas perkėlimas ir SSl sertifikatai, neribotos programos, palaikymas visą parą per tiesioginį pokalbį, dedikuotos ugniasienės, PHP7 paruošti serveriai ir daug daugiau.

Patikimas ir greitas ⏩

Visa tai yra orientuota į greitį ir patikimumą. Turėsite prieigą prie 62 duomenų centrų 33-iuose miestuose, išsibarsčiusiuose per 15 ES valstybių, visoje Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje, taip pat Brazilijos ir Australijos vietose. „Cloudway“ taip pat teikia apsaugą, naudodama 2F autentifikavimą, įprastus saugos pataisas ir IP baltąjį sąrašą, kad būtų galima saugiai bendradarbiauti su kitais tinklais ir neribotu SSH ir SFTP.

Populiariausias paketas kainuos 42 USD per mėnesį ir 0,0583 USD per valandą. Tai suteiks jums:

 • 4 GB RAM
 • Dviejų branduolių procesorius
 • 80 GB atminties
 • 4 TB pralaidumo

„Cloudways“ taip pat turi „Enterprise“ sprendimą greitai augančioms korporacijoms, kurioms reikia prabangių paslaugų konkurencingomis kainomis. Į šią parinktį įeina specialus borto įrengimas, prioritetinė parama ir keičiama platforma su krovinių balansavimu įmonėms, kurios keliauja.

Kaip atrodo valdomas priegloba „Cloudways“? Tai atrodo kaip laisvė.

Jie stengiasi suteikti aukšto lygio universalumą ir „WordPress“ tinkinimas, tada jie prižiūrės visą jūsų priežiūrą ir atnaujinimus. Kurdami savo prekės ženklą turėsite tik jaudintis.

Kai kurios naujos „Cloudways“ valdomo prieglobos naujovės yra „Chatbot“ pranešimai, „Cloudways“ palaikymo priedai ir „Change Application Webroot“. Nors jie tvarko visą techninę ir priežiūros informaciją, turėsite laisvę valdyti parametrus ir serverio konfigūraciją, keisti programos nustatymus, konfigūruoti „Advanced / Custom Varnish“ parametrus, kad atliktumėte taip, kaip norite..

Vienoje paskyroje galėsite mėgautis „CloudwaysBot“ kanalais ir API. Bet tai dar ne viskas. Priedai gausu el. Pašto, programų atnaujinimo, „DNS Made Easy“ ir SMTP priedų.

Manome, kad didelis funkcionalumas ir atsidavimas rūpintis kiekviena detale iškelia „Cloudways“ aukščiau daugelio „WordPress“ prieglobos platformų. Jie netgi leis jums išbandyti nemokamai. Kiekviena iš pakopų yra 30 dienų nemokama bandomoji versija.

7. WP variklis – geriausias „Premium“ pasirinkimas

Pagrindiniai bruožai
 • Nemokama „Genesis“ sistema
 • Daugiau nei 35 „StudioPress“ temų
 • 24/7 pokalbių palaikymas
 • 2 perkėlimai iš interneto
 • Prieiga prie pasaulinio CDN
 • Nemokamas SSL sertifikatas


Vaizdas

Kaina: 35 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,5 proc.
Vidutinis krovimo laikas: 601 ms

Apsilankykite WPEngine.com

Mūsų brangiausias variantas sąraše ir pats tinkamiausias. „WP Engine“ buvo sukurtas specialiai „WordPress“ prieglobai.

Jūs neturėsite neigiamos patirties, susijusios su „WordPress“ priegloba „WP Engine“. Vis dėlto išleisite daug pinigų.

WP variklis apima puikias temas taigi tu laimėjai’nereikia nerimauti, kaip sugalvoti savo svetainės dizainą. Jis taip pat siūlo pažodžiui viską, ko galėtų norėti hostingas apskritai. „WP Engine“ geriau su ta kaina.

8. „Kinsta“ – geriausias verslo „WordPress“ pagrindinis kompiuteris

Pagrindiniai bruožai
 • „Google Cloud“ platforma
 • Nemokama svetainės migracija
 • Klientų palaikymas visą parą
 • Galingas prietaisų skydelis
 • Automatizuotos svetainių atsarginės kopijos
 • Sustojimo svetainė
 • Nemokamas SSL


Vaizdas

Kaina: 30 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,9%
Vidutinis krovimo laikas: 520 ms

Apsilankykite Kinsta.com

Įsigijimas į aukščiausio lygio hostingą gali būti naudinga, tačiau brangi patirtis. Kinsta niekuo nesiskiria.

Prieglobos paslaugų teikėjas tikrai ims jūsų mokestį, tačiau jūs negausite nieko mažesnio, nei „premium“ paslauga. Perskaitykite visą mūsų „Kinsta“ apžvalga čia.

„Kinsta“ yra apsėsta sukurti geriausią savo klientų prieglobos architektūrą. Jų infrastruktūra naudoja „Google Cloud Platform“ ir valdo 19 duomenų centrų visame pasaulyje.

Su kito lygio išlaidos ateina kito lygio saugumas. Kas dvi minutes jie tikrina kiekvieno savo tinklalapio būseną. Tai reiškia, kad jūsų svetainė kiekvieną dieną bus tikrinama 720 kartų, kad įsitikintumėte, jog nėra problemų.

Mes pasirinkome „Kinsta“ kaip geriausią mūsų pasirinkimą geriausias skirtas priegloba vadovas.

9. WPX talpinimas – puikus, bet per brangus

Pagrindiniai bruožai
 • Neribotas svetainių perkėlimas
 • Neribotas nemokamas SSL sertifikatas
 • Neautomatinės atsarginės ir 28 dienų automatinės atsarginės kopijos
 • 99,95% neveiklumo garantija
 • Greitas pasirinktinis CDN
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija


Vaizdas

Kaina: 20,83 USD per mėnesį
Vidutinis darbo laikas: 99,5 proc.
Vidutinis krovimo laikas: 601 ms

Apsilankykite WPXHosting.com

Vis dėlto, apsistodami aukščiausiame išlaidų kampelyje, WPX priegloba yra aukščiausios kokybės paslauga, kuri yra šiek tiek pigesnė nei „Kinsta“.

Tai, ką jūs gaunate, kai mokate už aukščiausios klasės kompiuterį, yra visiška ramybė. Žinoma, pigesni šeimininkai gali pasiūlyti puikų greitį ir eksploatavimo laiką, tačiau kai mokate tokią didelę kainą, žinote, kad visada gausite greitą krovimo laiką ir puikų darbo laiką..

Kitas WPX prieglobos naudojimo aspektas yra pagrindiniame plane galite turėti iki penkių svetainių. Jei planuojate talpinti kelias svetaines tiesiai iš vartų, WPX priegloba yra puikus pasirinkimas.


„WordPress“ priegloba: ko ieškoti

Kitame skyriuje aš jums parodysiu daugybę skirtingų dalykų, į kuriuos žiūrime bandydami rasti geriausią „WordPress“ prieglobą Australijoje.

Taip pat galite pamatyti mūsų tiesioginį stebėjimą šiame puslapyje kad geriau suprastume kai kurių mūsų peržiūrėtų paslaugų veikimo laiką ir prastovas.

Bet kokio tipo apsipirkimo metu turite palyginti skirtingus vieno produkto aspektus su kitu produktu.

Atsiliepimai visada yra geras būdas išsiaiškinti, kurį produktą pirkti, tačiau jūs turite žinoti apie įvairius produkto aspektus, į kuriuos anksčiau žiūrima..

Pagrindiniai prieglobos paslaugų aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra darbo laikas, įkėlimo laikas, SSL sertifikato buvimas, svetainės perkėlimas, nemokamos atsarginės kopijos, serverių ir duomenų centrų skaičius, klientų aptarnavimas, sauga ir „WordPress“ diegimas.

Uptimes

tiesioginio svetainės veikimo ir prastovų stebėjimo vaizdasKą iš tikrųjų reiškia veiksnumas?

Tai geras klausimas, nes veiksnumas yra vienas iš svarbiausių aspektų, kurį reikia įvertinti atsižvelgiant į interneto prieglobos paslaugų teikėjus.

Uptime yra procentas, nurodantis bendrą laiką, per kurį prieglobos paslaugų teikėjas yra prisijungę ir veikia normaliai.

Jei prieglobos paslaugų teikėjas naudoja 100 proc. Laiko, jis visada veikia. Jei prieglobos teikėjo veikimo laikas yra 90%, tai reiškia, kad 1 iš 10 minučių serveriai neveikia arba neveikia normaliai.

Dalis procentinio punkto gali padaryti reikšmingą skirtumą prieinamumą jūsų svetainėje.

Manome, kad aukštesnė nei 98% metrika yra veiksminga. Viskas, kas svyruoja apie 100%, yra geriausia jūsų laida. Nei viena įmonė negali būti tobula, tačiau tikrai puikių kompanijų darbo laikas viršija 99%. Tų serverių, kuriems kyla problemų, serveriai paprastai neveikia, jie turi tik mažą problemą.

Pakrovimo laikas palyginti

svetainės greičio vaizdasKaip jau supratote, įkėlimo laikas yra toks pat svarbus kaip ir uptimes. Uptimes pažymėkite pirmąjį langelį, nes jums reikia, kad jūsų svetainė veiktų ir veiktų. Įkėlimo laikas yra kitas aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, nes lėta svetainė daro nepatenkintus svetainės vartotojus.

Įkrovimo laikas yra tikrasis hostingo paslaugos greičio matavimas. Matavimo vienetas yra pateiktas milisekundėmis ir parodo visos užklausos ir atsakymo į interneto serverį trukmę.

Svetainės vartotojams visada bus skirtingas atsakymo laikas, nes žaidžiama tiek daug kintamųjų. Tai apima faktinį interneto greitį, kurį svetainės vartotojai gauna namuose.

Geras krovimo laikas yra bet kas, mažesnis nei 2 000 milisekundžių. Tai yra visos dvi sekundės. Dvi sekundės gali atrodyti kaip ilgas laikas, kai reikia laukti tinklalapio įkelties per tą dieną ir amžių. Tikrai elitiniai Australijos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai svyruoja apie 500 milisekundžių arba pusę sekundės.

Sužinokite daugiau apie veiksnumą pagrindiniame mūsų vadove geriausias priegloba Australijoje.

Svetainių migracija

Viskas nutinka – gali reikėti perimti savo svetainę ir perkelti ją į kitą pagrindinį kompiuterį. Kartais net reikia likti tame pačiame pagrindiniame kompiuteryje, bet pereiti į kitą domeną.

Jei jūsų prieglobos paslauga nesiūlo automatinio svetainių perkėlimo (jie tai daro už jus), jums skaudu žinoti, ką.

Jūs turite suspausti viską savo svetainėje ir perkelti juos į naują vietą. Jei nesate patyręs dėl technikos, tai gali būti procesas.

Jei esate patyręs technologijų srityje, tai erzina.

Taip pat galite pasirinkti prieglobos paslaugą, siūlančią svetainių perkėlimą. Yra tiek daug, kas daro, todėl kvaila naudoti tą, kurio nėra.

Tai, ko ieškote prieglobos tarnyboje, yra galimybė perkelti svetainę nemokant jiems daugiau pinigų. Geros prieglobos paslaugos kažkur savo interneto svetainėje reklamuoja, kad jos padeda tai padaryti ir tai padaryti nemokamai.

Mūsų geriausių australų „WordPress“ prieglobos sąraše yra keletas prieglobos paslaugų, kurios ne tik padeda jums tai padaryti. Kai kurie tai daro tik dėl jūsų, o kiti prireiks laiko, kad klientų aptarnavimo agentas žingsnis po žingsnio paaiškintų, kaip atlikti užduotį..

Nemokamos atsarginės kopijos

Tiesa, jei jūs’re hostingo paslauga ne’siūlyti nemokamą atsarginę kopiją – taip nėra’t pasaulio pabaiga.

„WordPress“ siūlo daugybę skirtingų programų ir įskiepių sprendimų, kurie padės sukurti jūsų svetainės atsargines kopijas bet kuriuo dienos metu.

Tačiau šioje kategorijoje visada gerai būti atleistam. Jūsų interneto prieglobos paslauga tikrai turėtų būti bent kartą per savaitę kurkite savo svetainės atsargines kopijas. Tai taip pat neturėtų kainuoti papildomo cento.

Jei dėl kokios nors priežasties jūsų svetainė tiesiog dingsta iš niekur, neturėtumėte’nebijok. Turėtumėte galėti tiesiogiai kreiptis į „WordPress“ papildinio atsarginės kopijos tarnybą ir per kelias minutes sukurti savo svetainę. Kas nutiks, jei tai nepavyks?

Paprastai jūs’d būti prisukamas. Jei lankėtės su prieglobos paslauga, kuri reguliariai siūlo atsargines kopijas nemokamai, jie turės jūsų svetainę saugoti ir lengvai prieinamą jums. Tai’Geriau būti nereikalingiems ir be rūpesčių.

Susijęs: Kaip sukurti atsarginę savo svetainės kopiją

Serveriai ir duomenų centrai

Taip nėra’net neskamba kaip tikras dalykas, tačiau atstumas nuo duomenų centrų daro įtaką jūsų svetainei.

Jūsų prieglobos paslauga saugos visą jūsų svetainę’informaciją apie duomenų centro serverį. Šis duomenų centras galėtų būti Muncie mieste, Indianoje arba Bankoke, Tailande.

Vėlavimas yra laikas, kurio reikia bet kuriems duomenims perkelti iš duomenų centro ar serverio į paskirties vietą. Jei esate toliau nuo duomenų centro, tada yra daugiau galimybių atidėlioti ar nukreipti duomenis. Dėl to jūsų svetainė greičiu lėtėtų.

Jei turite galimybę pasirinkti pagrindinį kompiuterį, kurio serveriai yra arčiau jūsų, turėtumėte pasirinkti. Akivaizdu, kad yra daugybė kitų interneto greičio veiksnių. Tai yra vienas kintamasis, kurį galite valdyti ir pagerinti svetainės greitį. Jūs taip pat galite imtis.

Sustiprintas saugumas

htaccess failų saugumasSaugumo grėsmės yra tikros. Bet kuriuo metu į jūsų svetainę gali būti įsilaužta arba ji gali patekti į bet kokio pobūdžio kibernetinę ataką. Yra daugybė pagrindinių būdų sustabdyti tokio tipo kenksmingus trukdžius „WordPress“. Nuo įskiepių iki geriausios praktikos galite apsisaugoti.

Žengdami dar vieną žingsnį, aukštos klasės prieglobos paslaugos siūlo aukščiausios klasės saugumo praktiką. Kelios iš aukščiau pateiktame sąraše nurodytų paslaugų yra ne tik aukščiau, bet ir už jų ribų. Jie kasdien (ar daugiau) tikrina jūsų svetainę, kad diagnozuotų bet kokią saugumo grėsmę. Jei jie juos randa, prieglobos paslauga jus įspėja ir paverčia situaciją svarbiausiu uždaviniu.

Žemiausios klasės hostingo paslaugos to nesiūlo. Mokėdami tokią didelę kainą galite gauti paslaugas išteklius, kurie leidžia nuolat nuskaityti ir ištaisyti. Jei nenorite suklastoti tokios pinigų sumos, „WordPress“ gali būti nuveikta daug, kad sustabdytų įsibrovėlių veiksmus.

Įgyvendinama vis daugiau reglamentų, skatinančių dideles ir mažas įmones rimtai atsižvelgti į klientų duomenis ir privatumą. Dabar yra skiriamos pagrindinės baudos už netinkamą saugumo praktiką ir duomenų pažeidimus.

Lengvas „WordPress“ diegimas

Jei jūsų prieglobos paslauga nepateikia vieno paspaudimo „WordPress“ diegimo – taip galite tai padaryti.

 1. Atsisiųskite „WordPress“
 2. Įkelkite „WordPress“ į prieglobos paskyrą
 3. Sukurkite „MySQL“ duomenų bazę ir…

Niekada nenusimink, tai jau per daug žingsnių. Aš net nesu įpratęs redaguoti failų ir keisti kodo.

Įdiegti „WordPress“ neturėtų būti sudėtinga, nes visa krūva žiniatinklio prieglobos paslaugų leidžia vienu spustelėjimu įdiegti „WordPress“.

Apie „WordPress“ diegimą nereikėtų net galvoti. Tai, kad aš apie tai rašau, yra tiesiog kvaila. Kiekvienoje prieglobos tarnyboje turėtų būti įdiegtas „WordPress“ vienu spustelėjimu. Jei tokio nėra, išmeskite juos iš proto kaip prieglobos paslaugą.

Nemokama SSL apsauga

Daugelis žmonių sako, kad SSL sertifikatai yra jūsų žiniatinklio prieglobos paslauga. Tai taip pat kažkas, ko daugelis žmonių nesupranta.

SSL sertifikatų esmė ta, kad jie apsaugo jūsų svetainę. Jei pažvelgėte į URL savo interneto naršyklėje, tai ta maža spynos piktograma yra SSL sertifikatas. Paprastai naudojamas SSL sertifikatas, kad kreditinių kortelių operacijos, prisijungimai ir duomenų perdavimas apskritai būtų apsaugoti. Paieškos sistemos taip pat pradeda bausti svetaines, kurios neturi SSL pažymėjimo.

Kaip SSL sertifikatas iš tikrųjų apsaugo jūsų svetainę?

SSL yra mažas duomenų failas, skaitmeniniu būdu susiejantis kriptografinį raktą su interneto serveriu. Jis naudoja https protokolą, kuris reiškia, kad jis užšifruoja visus duomenis, einančius į ir iš žiniatinklio serverio. Tai daro viską daug saugesnį.

Laikui bėgant SSL sertifikatai bus visiškai privalomi, jei norite, kad paieškos varikliai rastų jūsų svetainę. „Google“ norės įsitikinti, ar kiekviena svetainė, į kurią jie nukreipia žmones, yra saugi.

Jei įmonė bando sumokėti už jūsų pažymėjimą, turėtumėte bėgti už kalvų. Net geriausios pigių hostingo kompanijos siūlo nemokamą SSL apsaugą.

Niekada nereikia mokėti už SSL sertifikatą, o bet kuri įmonė, kuri apsimeta kitaip vagia jūsų pinigus. Visos geros žiniatinklio prieglobos įmonės siūlys nemokamai nustatyti jūsų SSL naudodamiesi paslauga, vadinama Užšifruokime.

„WordPress“ talpinimo DUK

Kuris hostingas yra geriausias „WordPress“? „Linux“ arba „Windows“?

„Linux“ arba „Windows“ priegloba reiškia, kokią operacinę sistemą veikia serveriuose, kuriais naudojasi įmonė. „Linux“ yra populiariausias serveriuose, todėl jame yra daugiau funkcijų, todėl dauguma interneto dizainerių teikia pirmenybę „Linux“ pagrįstai žiniatinklio prieglobai. Vienintelis laikas, kurį „Windows“ turėtų prasmę, yra, jei yra tam tikrų „Windows“ programų, kurias reikia naudoti.

Turėdami tokią informaciją, dažniausiai pasirenkamas „Linux“ priegloba, tačiau tai neturi jokios reikšmės.

Ar jums reikia „WordPress“ prieglobos svetainės?

Taip, norėdami naudoti „WordPress“ turite nusipirkti prieglobą iš trečiųjų šalių prieglobos paslaugų. Tada galite įdiegti „WordPress“ savo prieglobos platformoje.

Kuri svetainių prieglobos paslauga yra geriausia?

Dėl išlaidų, kartu su viskuo, kas yra įtraukta, „SiteGround“ yra mūsų pasirinkimas už geriausią svetainių talpinimo paslaugą. Kitos brangesnės prieglobos paslaugos gali duoti geresnių rezultatų, tačiau geriausia yra „SiteGround“.

Jei norite geresnio našumo, patarčiau perskaityti mūsų vadovą, skirtą geriausiems atsidavusiems šeimininkams arba labiau techniškai linkusiems, peržiūrėkite mūsų VPS prieglobos vadovą.

Ar galiu bet kur laikyti „WordPress“ svetainę?

Daugumoje hostingo paslaugų galite priglobti „WordPress“. Visos įprastos ir žinomos prieglobos paslaugos leis jums surengti „WordPress“ svetainę.

Ar „Windows“ priegloba palaiko „WordPress“?

Taip, „WordPress“ galite talpinti „Windows“ priegloboje. Tai taip pat lengva, kaip naudoti „WordPress“ „Linux“ priegloboje.

Koks skirtumas tarp žiniatinklio prieglobos ir „WordPress“ prieglobos??

Skirtumas tarp „WordPress“ prieglobos plano ir standartinio interneto prieglobos plano yra minimalus. Specialūs „WordPress“ skirti planai tiesiog žino programinę įrangą, kuri veiks serveryje. Tai įgalina prieglobos įmonę tinkamai sukonfigūruoti serverį ir paskirstyti specialius išteklius, kurių reikia norint paleisti „WordPress“.

Ar „WordPress“ priglobia jūsų svetainę?

„WordPress.com“ yra „WordPress“ versija, o ne „WordPress.org“, leidžianti priglobti savo svetainę. Mes rekomenduojame priglobti savo svetainę naudojant kitą prieglobos paslaugą.

Minčių uždarymas

Priegloba gali priblokšti daugybę žmonių, neturinčių išankstinių žinių apie svetainių veikimą. Naudodamiesi „WordPress“, galite priversti priblokšti.

Mokantis visų šių linksmų dalykų, tai padeda turėti tikrai puikų interneto prieglobos paslaugų teikėją. Paslauga turėtų būti pagalba kelyje – ne kliūtis.

Štai kodėl mes pasirinkome „SiteGround“ kaip savo pasirinkimą Nr. Kaina yra prasminga ir jie tiesiog pažymi visus langelius. Puiku yra tai, kad jie taip pat neapsiriboja tuo, kad jų klientų palaikymo komanda jaučiasi kaip papildomas darbuotojas.

Jei norite dar daugiau papildomų funkcijų, tokių kaip ypač padidėjęs saugumas, pasirinkti brangesnę parinktį, tokią kaip „Kinsta“, yra daug prasmės. Tiesiog įsitikinkite, kad jums viskas gerai pradedant nuo tos kainos.

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector