Geriausia „ClickFunnels“ alternatyva – sutaupykite daugiau nei 2 500 USD per metus

Ar norite įdiegti kanalus savo versle??


Jūs atlikote keletą tyrimų, susidūrėte su „ClickFunnels“ ir pagalvojote, šventa karve, 300 USD per mėnesį. Tai nemaži pinigai! Man reikia „ClickFunnels“ alternatyvos.

Na, jei jūs turėjote tokią mintį, pagalvokite apie šį vaizdo įrašą, aš surinksiu tobulą ir tai, kas, mano manymu, yra galingesnė „ClickFunnels“ alternatyva.

Kaip papildomą specialų bonusą aš iš tikrųjų turėsiu vaizdo įrašą, kuriame viską sudėsiu ir parodysiu, kaip sudėti visus kūrinius, kad turėtum tobulą „ClickFunnels“ alternatyvą. Taigi, jei tai jus domina, tęskite skaitymą.

Taigi pirmiausia pažvelkime, kas yra „ClickFunnels“, kad galėtume tiksliai įvertinti, ką siūlo „ClickFunnels“. Taigi „ClickFunnels“ iš esmės yra šeši skirtingi dalykai. Tai talpina. Tai puslapių kūrėjas. Tai el. Pašto rinkodaros automatizavimo platforma.

Tai formų kūrimo priemonė, kurioje galite rinkti potencialius klientus ir galite rinkti informaciją iš programos, taip pat tai yra mokėjimų apdorojimo įrankis arba kasų sistema, kurioje galite parduoti beveik bet ką. Dabar pakalbėkime apie tai, ką žmonės mėgsta „ClickFunnels“. Pirmas dalykas, kurį jie myli, yra tai.

Patalpintas sprendimas debesyje, viskas jums tinkanti priemonė „viskas viename“. Taigi žmonėms gali kilti mintis, kad bus lengviau, nes visa tai yra integruota. Šis suvokimas, kad mokymosi kreivės gali būti mažiau. Kitas dalykas, kurį žmonės mėgsta apie „ClickFunnels“, yra įkūrėjas Russellas Brunsonas, kuris yra ekspertas, mokytojas, rinkodaros specialistas.

Raselis yra nuostabus pasinaudodamas šia piltuvėlių, kuriuos matote visur realiame pasaulyje, idėja ir pritraukdamas juos į skaitmeninį. Pasaulis. Žmonės mėgsta jo parašytas knygas ir moko apie piltuvus. Jis moko tapti savo srities ekspertu. Galiausiai dėl jo jis sukūrė keletą naudingiausių, įžvalgiausių mokymų apie piltuvus.

Dabar pakalbėkime apie tai, kas žmonėms nepatinka „ClickFunnels“. Ir aš vis tiek skaičiau skundą numeris vienas, kad jis klaidingas. Daugybė dalykų neveikia taip, kaip turėtų, ir tai gali būti gana nelinksma. Kitas didelis „ClickFunnels“ skundas yra tas, kad šablonai čia negraži.

Galite būti teisėjas kiekvienam jų. Kai kurie žmonės gali reaguoti į tam tikrą šabloną ar dizainą labiau nei kažkas kitas. Aš tau leisiu būti teisėjas. Kitas didelis dalykas, kuris žmonėms nepatinka apie „ClickFunnels“, yra tas, kad jo funkcijos yra ribotos. Iš esmės turiu omenyje tai, kad jums reikia „ClickFunnels“, kad padarytumėte tai, ko ji šiuo metu nedaro, jie niekada neprisidės prie šios funkcijos.

Jums tiesiog pasiseks. Jums tereiks išmokti gyventi be to, ko norite, jei norite valdyti savo verslą, jei šiuo metu to nesiūlo. Kitas dalykas, kuris žmonėms nepatinka „ClickFunnels“, yra tai, kad tai yra daug patentuota sistema. Jūsų duomenys ten užrakinti. Jie yra visiškai kontroliuojami.

Jie priklauso jūsų duomenims. Jei jie pasitrauktų iš verslo, pažvelkime, jie neketina pasitraukti, bet jei jie bus, išeina iš jūsų duomenų, kad pašalintumėte juos iš savo sistemos ir į kitą sistemą bei perkeltumėte. šiek tiek skaudu. Tai taip pat siejasi su tuo paskutiniu dalyku, kai kalbama apie uždaro užrakto sistemą, kur, jei jums reikia „ClickFunnels“ daryti ką nors, ko ji šiuo metu nedaro, nėra nieko, ką galėtumėte padaryti..

Ir paskutinis dalykas, kuris žmonėms nepatinka apie „ClickFunnels“, yra didelis, ir tai yra išlaidos. Jie turi du planus, o pradinis planas siekia 97 USD per mėnesį, tačiau planas, kurį tikrai turite naudoti, jei esate „ClickFunnels“ klientas, yra 297 USD per mėnesį..

šventa karvė!

Tai pridedama tikrai greitai, ypač jei jūs tik pradedate.

Taigi, kalbant apie visa tai, suraskime tobulą alternatyvą, kuri atitiktų visas šias „ClickFunnels“ funkcijas, tačiau alternatyvą, kuri bus labiau keičiama ir bus daug geresnė jums, kaip vartotojui. Taigi sprendimas bus grindžiamas „WordPress“, „WordPress“ galiomis, trečdaliu interneto.

Tai yra atvira platforma, kuri iš esmės reiškia. Tau tai priklauso. Tai tikrai nuoma palyginti su savo scenarijumi. Naudodami „ClickFunnels“ jūs nuomojatės savo skaitmeninius namus. Naudodami „WordPress“ turite savo skaitmeninius namus. Taigi tai tikrai priklauso nuo šios nuomos ar paties scenarijaus. Man labiau patinka, kad visada turiu nuosavybę, todėl pati „WordPress“ bus nemokama.

Kitas dalykas, kurio jums reikės, yra žiniatinklio priegloba. Taigi čia yra „SiteGround“, todėl aš renkuosi „SiteGround“ todėl, kad jie turi fenomenalų palaikymą ir jų priegloba yra aukščiausios kokybės, aukščiausios klasės.

Dabar jau galite turėti prieglobos paskyrą, tačiau norėdami būti sąžiningi, į šią alternatyvią „ClickFunnels“ alternatyvą turime įtraukti.

Kiekvienas aspektas to, ko jums reikės. Dabar su „SiteGround“ planai yra labai įperkami. Aš rekomenduočiau šį vidutinį planą, kuris yra 6 USD per mėnesį. Mes tiesiog eisime į priekį ir apimsime tai aukštyn. Mes žiūrime į 6 USD per mėnesį ir su tuo taip pat galite priglobti savo įmonės svetainę tiek, kiek norite, savo tinklaraštį, bet taip pat ir kanalus.

Kitas dalykas, kurį jums reikia turėti „WordPress“ svetainę, yra „WordPress“ tema, ir mes galime naudoti „Astro“ temą. Tai yra. Viena iš svarbiausių „WordPress“ temų. Taip pat būna, kad esi laisvas. Jie turi mokamą versiją, bet mums to nereikia. Norint turėti „ClickFunnels“ alternatyvą, nemokama „Astro“ temos versija yra tobula.

Kaip tai yra, galite naudoti neribotose svetainėse. Jo yra beveik šimtas. Visiškai nemokamai padaryta svetainė jums sukurta nemokamai. Ji taip pat puikiai integruojama su mokymosi valdymo sistemomis, puslapių kūrimo priemonėmis ir el. Prekybos sistemomis. Dabar, kitą įrankį, kurio mums prireiks, atliksime didžiąją dalį savo sunkumų keliančio įrankio. Tai puslapių kūrimo įrankis, kurį naudosime.

Elementorius. Yra nemokama „Elementor“ versija, tačiau mes naudosime mokamą „Elementor“ versiją, nes joje yra keletas labai galingų funkcijų, kurių mums prireiks, įskaitant formų kūrėją, iššokančių langų kūrėją, daugybę rinkodaros elementų, tokių kaip kaip atgalinės atskaitos laikmačiai. Tai yra nepaprastai lengva naudoti, nepaprastai prieinama ir šiuo metu naudojama beveik 3 milijonuose svetainių.

Taigi, mes pridėsime elementą arba jis kainuos tik 4 USD per mėnesį. Aš žinau, kad čia matote, kaip sakoma, 5 USD per mėnesį. Tai skirta vienos svetainės licencijai. Tai kainuos 49 USD, bet jei pamatysite čia, tai sakoma, kad 5 USD jie iš tikrųjų suapvalina, taigi jis tikrai yra žemiausias. Keturi yra tokie, kaip gal 4 USD ir 8 centai.

Jie apvalina, kad būtų super sąžiningi, ir tai tik kainuos, tarkime, kad 4 USD per mėnesį, kad puslapio kūrimo funkciją pridėtumėte formomis, rinkodaros elementais. Taip pat yra daug pažangių dalykų, tokių kaip interneto svetainių personalizavimas. Jame taip pat yra šablonų.

Tai gražu. Nuostabi puslapių kūrimo ir rinkodaros priemonė. Kitas dalykas, kurio mums reikės, yra piltuvo kūrimo įrankis ir kasų sistema. Tam tikslui naudosime krepšelių srautus, krepšelių srautus kaip visišką piltuvėlių kūrimo sistemos su kasa funkciją. Tai apima. Šablonai. Taigi, jei norite pridėti kanalą prie savo svetainės vos dviem pelės paspaudimais, turite visiškai parengtą kanalą, kurio dizainą galite redaguoti „Elementor“, jis turi pažangias rinkodaros funkcijas, tokias kaip krepšelio atsisakymo el. Laiškai, du pakopos kasa.

Tai taip pat turi padalijimą, kad jie. Mūsų pastatas ir netrukus pasirodys. Tai apima visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš pirkinių krepšelio, pvz., Pardavimus vienu spustelėjimu, užsakymus, kuriuos galite sudėti keliose vietose, ir jis yra ypač praplečiamas. Anksčiau pateiktas pavyzdys apie „ClickFunnels“, o ne tai, ko norite.

Jūs tiesiog turėsite išmokti gyventi be to. Taip nėra, kai naudojate šį sprendimą su krepšelių srautais. Taigi, kaip jau sakiau, čia turime kasų šablonus, ir jūs galite pastebėti, kad tai rimtai yra dizaino patobulinimas, kai lyginate tai su tuo, ką jūs gaunate iš „ClickFunnels“ ir jų dizainų, tačiau realybę galite sukurti.

Bet kokio tipo dizainas su šia „ClickFunnels“ alternatyva, kurią dabar detalizuoju, pats kortelių srautas gaunamas po du 99 per metus, o tai papildo 25 USD mėnesines išlaidas prie šios „ClickFunnels“ alternatyvos stat., Kurią mes sudedame. Kitas dalykas, į kurį krepšiai plūsta, pridedant prie mišinio, yra jų pačių treniruočių platforma, kuri, jų teigimu, netrukus startuos ir vadinama kvalifikuota reaktyve.

Dabar unikalus. „Gil reaktyvinis lėktuvas“ reiškia, kad jei turite kortelių srautus, galite naudotis kvalifikuotu reaktyviniu lėktuvu ten, kur jie paprastai parduos prieigą už tris 99 per metus. Jūs gausite tai nemokamai, ir ten yra mokymo kursai, kurie padės jums kiekvienoje srityje, kai turite internetinį verslą ir esate internetinis verslininkas, o tai peržengia vien tik kanalų supratimą..

Bus kursai. Reklaminės kampanijos. Vyks vaizdo įrašų turinio kūrimo kursai. Žinoma, bus kanalų kursai. Ja siekiama būti mokymosi platforma, kuri padės jums bet kurioje internetinio verslo srityje. Dabar bus keletas kitų elementų, kuriuos peržvelgsiu.

Yra neprivalomi. Jums jų gali ir nereikia. Jie yra įtraukti į „ClickFunnels“. Kai mokate du 99 per mėnesį, tai jums bus pasirenkamas pirkinys. Taigi pirmasis bus prenumeratos. Taigi, jei jūs ketinate parduoti. Produktas ar paslauga, kuriai reikia sukurti mėnesinį pirkėją, prenumeratą, jums reikės įsigyti „WooCommerce“ prenumeratas, o tai bus numatyta maždaug 17 USD per mėnesį..

Kaip jau sakiau, tai gali būti neprivaloma, jei visas jūsų parduodamas prekes, nesvarbu, ar tai būtų fizinės, ar skaitmeninės, pirksite vieną kartą ir jums to gali nereikėti. Pakaks kito įrankio. Į tai integruokite partnerių valdymo platformą. Taigi, jei jūsų kanalai bus susiję su partnerių programa aplink produktus ar paslaugas, jums gali prireikti ir šios.

Aš pasakysiu, kad tai yra pirmaujanti pramonės įmonių filialų valdymo platforma. Tai yra visavertė. Dabar kainuoja keletas planų. Vienintelis jums reikalingas yra pats pigiausias – 99 USD per metus, kuris išeina 8 USD ir 25 centai per mėnesį. Suapvalinkime tai iki 9 USD per mėnesį.

Žinoma, tai neprivaloma. Jei jums nereikia partnerių programos, jums to nereikia. Taip pat yra keletas alternatyvų, kurios gali būti pigesnės. Paskutinis dalykas, kurio jums prireiks, yra el. Pašto rinkodaros automatizavimo platforma. Dabar pasakysiu tuo, kad net jei „ClickFunnels“ apima el. Pašto rinkodaros automatizavimo platformą, dauguma žmonių, užsiprenumeravę.

Du „99 per mėnesį“ paketai su „ClickFunnels“ nenaudoja jų el. Pašto rinkodaros automatizavimo platformos, ir aš vietoje jų naudosiu jų žodžius. Iš esmės sutarimas yra, ar tai čiulpia. Taigi tai yra kažkas, už ką mokate naudodamiesi „ClickFunnels“. Jūs neturite galimybės nemokėti už tai. Tai įtraukta į jūsų planą, bet niekas juo faktiškai nesinaudoja.

Jie vietoj to naudojasi. Platforma, kurioje jie jau gali turėti visus savo duomenis, yra patikima ir veikia tiksliai taip, kaip jiems reikia, kad ji veiktų. Ir tada jie tiesiog sujungia abu. Taigi, nepaisant to, šis „ClickFunnels“ alternatyvus vaizdo įrašas, mes įtrauksime mėnesines rinkodaros automatizavimo platformos išlaidas.

Didžioji dauguma žmonių, kurie gauna tai naudodami „ClickFunnels“, nesinaudos savo rinkodaros automatizavimo platforma. Taigi tam yra daug alternatyvų. Ir tai yra geriausias dalykas. Negaudami visko iš „ClickFunnels“, galite pasirinkti geriausią iš geriausių. Taigi, visi turi savo nuomonę apie tai, kas yra geriausia nuo aktyvios kampanijos iki „Chimp“ pašto adresų Weberiui, tačiau šio vaizdo įrašo tikslais naudosime siuntimą mėlyna spalva ir pažiūrėkime, kas tai yra kainuos siuntimas, jie čia stato skirtingai, o tai man ir patinka.

Jie apmokestina jus pagal tai, kiek el. Laiškų siunčiate, o ne pagal tai, kiek kontaktų iš tikrųjų turite. Taigi čia esantis planas yra 25 USD per mėnesį, ir tai leis jums išsiųsti 40 000 el. Laiškų per mėnesį. Daugumą kitų el. Pašto rinkodaros automatizavimo platformų jos apmokestina kiekvieną mėnesį, atsižvelgiant į jūsų turimų abonentų skaičių.

Parašykime jiems mėlyną, kuris netapo tokiu būdu. Todėl ir rekomenduoju. Šiame „ClickFunnels“ alternatyviame vaizdo įraše pateiksiu jums alternatyvą, ir tai yra šis įrankis, vadinamas mal poetu. Jis jungiamas tiesiai į jūsų „WordPress“ pagrįstą svetainę. Tai taip pat labai prieinama. Tai jums kainuos 99 USD per metus, tačiau geras dalykas yra tai, jei jūs tik pradedate naudotis savo piltuvu.

Yra nemokama versija, kuria gali naudotis tik 2000 prenumeratorių. Taigi vienintelis kartas, kai pradedate mokėti, yra tada, kai jūsų sąrašas viršija 2000 ir tada jūs žiūrite į 99 USD per metus, o tai vėlgi yra 8 USD ir 25 centai per mėnesį. Ir jūs iš esmės tai sujungtumėte su savo el. Pašto siuntimo paslaugų teikėju.

Aš asmeniškai naudoju „Amazon SES“, nes jis kainuoja beveik nieko. Norėdami siųsti el. Laiškus per tą paslaugą, ir tai beveik viskas. Taigi eikime į priekį ir viską, ką čia sudėjome. Mes naudosime „WordPress“, kuri yra nemokama. Mes ketiname gauti žiniatinklio prieglobos paskyrą su „SiteGround“.

Yra daugybė kitų interneto prieglobos paslaugų teikėjų. Mes sakysime „SiteGround“ ir tai buvo penki 95 per mėnesį. Mes naudosime nemokamą „Astro“ temą. Galite pasirinkti. Tai 59 USD, bet mes galime atsikratyti nemokamos „Astro“ temos naudojimo. Tada mes ketiname nusipirkti „Elementor“ ir tai kainuos.

4 USD ir 8 centai per mėnesį už mums reikalingą svetainės licenciją. Tai bus mūsų puslapio kūrėjas. Tai duos mums iššokančių langų. Tai suteiks mums labai lanksčias kontaktines formas. Tai nuostabi priemonė, kurią aš tiesiog myliu. Aš asmeniškai tai naudoju visose savo svetainėse. Mes gausime krepšelių srautus ir tai bus, aišku, mūsų kasų sistema yra.

Piltuvėlių statytojas, visa tai. Tai duos mums gražius pardavimo kanalo šablonus ir duos mums atsisakyti krepšelio, AB padalijimų testavimas. Į ją taip pat bus įtraukta kvalifikuotų lėktuvų Akademijos mokymosi platforma, kuri kainuos 25 USD per mėnesį. Tada pasirinktinai, jei ketinate parduoti produktus ir paslaugas, kurie bus atnaujinti prenumeratos pagrindu, jums reikia „WooCommerce“ prenumeratų, kurios jums mokės 17 USD per mėnesį..

Kitas pasirinktinai yra susijęs su partnerių programa. Mes ketinome naudoti filialą WP. Tai bus 8 USD ir 25 centai per mėnesį, tada mes spustelėjome į el. Pašto rinkodaros automatizavimo platformą, atsiųsime mėlyną spalvą, kurios įmoka siekia 25 USD per mėnesį, visa tai kainuoja apie 85 USD per mėnesį, o tai yra daug. pigesni nei du 99 per mėnesį.

Bet žinai ką? Man nesvarbu pinigų suma. Svarbus yra jūsų gaunamas funkcionalumas. Taigi, naudodamiesi šiuo „ClickFunnels“, alternatyvių technologijų rinkiniu, to ir galite tikėtis. Daug geresni rezultatai. Galite tikėtis daug lankstesnio ir galingesnio sprendimo, kurį galėsite išplėsti, tačiau turite jį išplėsti.

Viskas priklauso nuo jūsų pačių fantazijos. Tai lengva padaryti. Pratęstas ir todėl, kad mes kalbame „WordPress“ ir ten yra tiek daug „WordPress“ kūrėjų, kad nuomodamiesi, palyginti su savo scenarijumi, jūs tampate savininku, palyginti su „ClickFunnels“. Būdami nuomininku, jūs neturite jokio užrakto. Niekas nekontroliuoja jūsų duomenų.

Jūs nesate užrakintas jokioje platformoje. Jūs gaunate visą mokymo platformą. Visa tai už mažą kainą – 85 USD per mėnesį. Žinoma, tai gali būti net 85 USD per mėnesį, jei jums nereikia kai kurių iš šių komponentų arba kai kuriuos iš jų jau turite. Jei jau turite verslo svetainę, ten galėtumėte sudėti savo kanalus.

Jei jau turite el. Pašto rinkodaros automatizavimo platformą, galite tiesiog ja naudotis. Bet kad būtų sąžininga „ClickFunnels“ atžvilgiu. Tai yra 85 USD už tai, kas, mano manymu, yra daug geresnis ir daug galingesnis sprendimas. Dabar visus produktus ir paslaugas, apie kuriuos kalbėjau šiame vaizdo įraše, turėsiu nuorodas žemiau esančiame vaizdo įrašo aprašymo laukelyje, o jums žiūrint vaizdo įrašą rodomos nuorodos į tuos įvairius produktus ir paslaugas, kad būtų lengviau dėl.

Jūs ir kai kurios iš tų nuorodų, galbūt persiuntimo nuorodos, jei apsilankėte, įsigijote pirkinį, dalis jo ateis pas mane. Tai nekainuos nieko papildomai, ir tai bus skirta palaikyti šį kanalą. Geros naujienos, kurias jums turiu, įsitikinkite, kad užsiprenumeravote. Spustelėkite tą pranešimo skambutį, nes aš padarysiu vaizdo įrašą.

Žingsnis po žingsnio parodoma, kaip visa tai sudėti, ir aš turėsiu tą nuorodą į tą vaizdo įrašą vaizdo įrašo aprašo laukelyje, taip pat žemiau. Taigi ačiū, kad žiūrėjote. Jei turite kokių nors klausimų, kuriuos man pateikė apie šį „tech“ steką, nedvejodami klauskite žemiau esančiame komentarų skyriuje. Ačiū, kad žiūrėjote šį vaizdo įrašą.

Tikiuosi, kad pateiksite tai per vaizdo įrašą. Ačiū, kad žiūrėjote. Pasimatysime kitame.

Jei jūs ieškojote tobuliausio būdo parduoti savo produktus ir paslaugas internete, tada esu tikras, kad teko susidurti su „ClickFunnels“ ar kas nors rekomendavo jums „ClickFunnels“.

Tada, apsilankę „ClickFunnels“ svetainėje, pamatysite „ClickFunnels“ kainų nustatymą šiek tiek lipduko..

Nesijaudink! Tu nesi vienas.

Daugelis žmonių paprašė manęs sudėti geriausia „ClickFunnels“ alternatyva ir štai tau.

Kas yra „ClickFunnels“ trumpai?

Prieš pradėdami mokytis, svarbu aiškiai suprasti, kas yra „ClickFunnels“, todėl nenukirpkite jokių kampų mūsų alternatyviųjų technologijų rietuvėje..

Yra 2 „ClickFunnels“ kainodaros planai: vienas – už 97 USD per mėnesį, kitas – už 297 USD per mėnesį. Tačiau 97 USD vertės plano funkcijos yra labai ribotos ir nesuteikia jums viso „ClickFunnels“ produktų rinkinio, todėl ketiname sukurti alternatyvą 297 USD per mėnesį planui..

„ClickFunnels“ $ 297 per mėnesį planas iš esmės yra šie 6 dalykai:

 • Hostingas
 • Puslapių kūrimo priemonė
 • Formos statybininkas
 • El. Prekybos kasos
 • Partnerių valdymo sistema
 • El. Pašto rinkodaros automatizavimas

Kas žmonėms patinka „ClickFunnels“

 • Jis yra priglobtas.
 • Mažesnė mokymosi kreivė
 • Russel Brunson
 • ir jo _ išskiria knygas
 • Treniruotės: ten geriausia nauda

Kas žmonėms nepatinka apie „ClickFunnels“

 • Tai gali būti klaidinga
 • Šablonai yra negražūs ir suteikia skandalingo pardavėjo jausmą
 • Tai apsiriboja savybėmis
 • Tai nėra mastelio reikšmė, kad tai būtų tinkama platforma
 • Ir tai brangu. Freaking 300 $ per mėnesį

Čia yra geriausia „ClickFunnels“ alternatyva

Padedantis trečdalį visų svetainių, „WordPress“ yra tobula savarankiškai naudojama platforma kuriant šią „ClickFunnels“ alternatyvą.

Geriausias kanalų tinklelis: Svetainės aikštelė

Pagrindinis „WooCommerce“ planas
4 USD / mėn

Geriausia „WordPress“ tema kanalams: „Astra“

Laisvas
Neribotas naudojimas
Parengta importuoti svetaines
Jūsų „WordPress“ svetainės fondas
Integruota su visais puslapių kūrėjais, LMS ir kt

Geriausias kanalų puslapių kūrėjas: „Elementor Pro“

4 USD / mėn. (Viena svetainė)
Puslapių kūrimo priemonė
Iššokančių langų
Formos

Geriausias „WordPress“ kanalų kūrėjas: „CartFlows“

 • 25 USD / mėn
 • Gražūs šablonai
 • Mokėjimo apdorojimo funkcijos naudojant „WooCommerce“
 • Krepšelio atsisakymas
 • A / B testavimas

„SkillJet“

Visi reikalingi mokymai
Nemokamai perkant „CartFlows“

„WooCommerce“ prenumeratos papildinys

17 USD / mėn
Viena svetainė

„AffiliateWP“ papildinys

9 USD / mėn
Viena svetainė

„iThemes“ sauga ir „UPDraft Plus“:

Laisvas
Atsarginės kopijos ir saugumas pasirūpinta
Neribotas svetainių skaičius

„SendinBlue“

25 USD per mėnesį už 40 000 el. Laiškų.
Neribotas kontaktų skaičius

SEO

„Yoast“ / SEO sistema
Laisvas

Galutiniai šios „ClickFunnels“ alternatyvos rezultatai

 • Daug geresni rezultatai
 • Lankstus
 • Išplečiama pagal jūsų pačių vaizduotę
 • Lengvai raskite kūrėjus
 • Jūs esate ant savo platformos – nereikia prisijungti
 • Saugumas ir atsarginės kopijos yra pasirūpintos
 • Jūs mokote „SkillJet“
 • Galutinė kaina: 85 USD / mėn

„SiteGround“

„SiteGround“ yra labai rekomenduojamas žiniatinklio priegloba internete, nes jie aptarnavo „WordPress“ vartotojus ir vis dar turi prieinamą kainą. Jie labiausiai žinomi dėl greito pasirodymo ir vienodai greito palaikymo.

Pagrindinės „SiteGround“ savybės:

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Greitas žinių palaikymas
 • „WordPress“ sustojanti aplinka
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Dienos atsarginės kopijos

„SiteGround“ yra tinkamas pasirinkimas jūsų žiniatinklio prieglobos poreikiams. Jie patenkina „WordPress“ svetaines ir siūlo mažiau išteklių nei jų konkurentai, tačiau didesnį patikimumą.

Patikrinkite „SiteGround“

Astra tema

„Astra“ yra nemokama „WordPress“ tema, orientuota į greitį. Pasirinktinai galite įsigyti „Pro“ versiją už 59 USD, kurioje pridedami keli papildomi nustatymai ir parinktys.

Pagrindinės „Astra“ temos ypatybės:

 • Ne greita tema, bet tai nėra sloušas
 • Daug nemokamų demonstracinių svetainių
 • Lankstaus „Mega“ meniu funkcija
 • Pasirinktinių maketų parinktys
 • „WooCommerce“ palaikymas
 • „LearnDash“ palaikymas

„Astra“ tema yra teisingas pasirinkimas bet kuriam „WordPress“ interneto dizaino projektui. Manau, didžiausias klausimas yra tas, ar jums net šiomis dienomis reikia įsigyti temą, nes puslapių kūrėjai daro visus tuos pačius dalykus, kurių jums ir reikėtų. Pvz., „Elementor“ turi nemokamą „Hello“ temą, kuri leidžia jūsų puslapio kūrėjui atlikti visą darbą.

Yra dar keletas rimtų priežasčių, kodėl verta įsigyti profesionalią temą, tačiau greičiausiai daugumai žmonių tai puikiai tiks su nemokama tema.

Vis dėlto manau, kad „Astra“ tema neatsiliko nuo dabartinių tendencijų ir daugiau to nerekomenduoju.

Yra žymiai geresnių šiuolaikinių temų, siūlančių integruotus antraščių ir poraščių kūrėjus, palyginti su 3 maketomis, taip pat lankstesniais puslapių ir skelbimų išdėstymais..

Peržiūrėkite „Astra“ temą

Elementorius

„Elementor“ yra „WordPress“ puslapių kūrėjas, kuris „WordPress“ internetinį dizainą perėmė audra. Jis turi giliausias savybes, tačiau yra labai paprastas naudoti ir valdyti. „Elementor“ yra labiausiai pritaikytas nemokamų puslapių kūrėjas. Taip pat yra „Pro“ priedas, skirtas pridėti papildomų kūrėjo funkcijų.

Pagrindinės elemento savybės:

 • Tiesioginis pagrindinio puslapio redaktorius
 • Svetainės personalizavimo ypatybės
 • Šablonų ir blokų biblioteka
 • Plačios reaguojančios į mobilųjį parinktys
 • Galingiausias „Popup Builder“
 • PRO Sukurkite pasirinktines antraštes / poraštes
 • PRO Sukurti pranešimo tipo maketus

„Elementor“ yra stipriausias šiuo metu galimas puslapio kūrėjas. Jie nuolatos išleidžia naujas funkcijas, atitinkančias dabartines dizaino tendencijas. Tai reiškia, kad galėsite išlaikyti savo svetainės aktualumą.

„Elementor Pro“ yra neįtikėtina vertė, atsižvelgiant į visus papildomus modulius ir maitinimo ypatybes.

Jei šiandien pradėčiau naujo tinklalapio projektą, „Elementor“ būtų mano pasirinkta puslapio kūrėja. Manau, kad jį naudoti turi „WordPress“ puslapio kūrėjas.

„Check out Elementor“

„CartFlows“

„CartFlow“ yra „WordPress“ pardavimo kanalų kūrėjas. Tai leidžia jums greitai ir lengvai sukurti pardavimo kanalus naudodami pasirinktą puslapio kūrimo priemonę.

Pagrindinės „CartFlow“ savybės:

 • Profesionaliai sukurti šablonai
 • 5 Vietos užsakymo sąvartynai
 • Vieno paspaudimo aukcionai
 • Naudokite savo norimų puslapių kūrimo priemonę
 • Išplečiamas, skirtingai nei paspaudimų kanalai
 • Atgalinės atskaitos laikmačiai ir padalijimų tikrinimas

Jei norite „WordPress“ pardavimo kanalų kūrimo priemonės ir esate patenkinti savo priegloba ar naudojate valdomą „WordPress“ prieglobą, tada „CartFlows“ yra puiki galimybė, nes ji yra labai lengva naudoti, tačiau yra labai galinga.

Patikrinkite „CartFlows“

WPFusion

„WPFusion“ leidžia prijungti „WordPress“ svetainę prie savo CRM ar rinkodaros automatizavimo platformos, kad būtų užtikrintas turinys, dinamiškai suteikiamos nuolaidos, pridedama svetainės suasmeninimas ir dar daugiau automatiškai naudojant žymas..

Pagrindinės WPFusion savybės:

 • Galima rasti daug CRM integracijų
 • Integruota su dauguma „WordPress“ papildinių
 • Narystės saugumas
 • Svetainių personalizavimas
 • Gilus integravimas su „Elementor“
 • Per daug privalumų išvardyti

Peržiūrėkite „WPFusion“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map