6 geriausi „WordPress“ narystės svetainės papildiniai kurti klestinčią bendruomenę

Ar planuojate sukurti „WordPress“ tinklalapio premium turinį ir padaryti jį prieinamą tik savo registruotiems nariams? Jei taip, jums prireiks narystės svetainės papildinio, kuris leidžia kurti narystę ir apriboti išskirtinį turinį tik savo nariais. Šiame straipsnyje pasidalinsiu su jumis šešiais geriausiais narystės svetainės papildiniais, skirtais jūsų „WordPress“ svetainei.


Tinkamo narystės svetainės papildinio pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių aspektų kuriant klestinčią jūsų verslo bendruomenę, nesvarbu, ar parduodate internetinius kursus, ar sudarote savo abonentų sąrašą..

Kokią naudą galite gauti iš narystės svetainės??

Pirmiausia pakalbėkime apie tai, kas jums naudinga, kai kuriate narystės svetainę.

 • Susikurkite aukštą el. Pašto adresų sąrašą. Galite sukurti savo turinio biblioteką ir leisti ja naudotis tik registruotiems vartotojams. Tokiu būdu galėsite sudaryti labai patrauklų abonentų sąrašą.
 • Sukurkite savo autoritetą. Kai kuriate vertingą turinį savo nariams, tai suteikia galimybę jums sukurti savo autoritetą savo nišoje. Tai taip pat leidžia jums sukurti savo lojalių klientų bazę.
 • Uždirbkite periodines pajamas. Jei galite paraginti savo narius sumokėti už jų prenumeratą, uždirbti galimybių yra begalė.

Ko ieškoti narystės svetainės papildinyje?

Leiskite pasidalyti su jumis keliomis puikiomis funkcijomis, apie kurias tikrai reikia galvoti renkantis tinkamą svetainės narystės papildinį.

Lengvas naudojimas

Jei nesate technikos asmuo ir nenorite samdyti kūrėjo, kuris nustatytų savo narystės svetainę, tada pasirinkite patogų naudoti papildinį. Galite įsigyti lengvą papildinį, kuriame yra visos pagrindinės jums reikalingos funkcijos, ir jei jums reikia sudėtingesnių funkcijų, tuomet galite ieškoti visa apimančio papildinio arba įdiegti priedus..

Suderinamumas

Pirmiausia išbandykite papildinį savo „WordPress“ vietiniame diegime, prieš diegdami jį savo gamybos svetainėje. Tai padeda užtikrinti, kad jūsų papildinys suderinamas su jūsų tema ir kitais šiuo metu įdiegtais papildiniais.

Dizainas ir savybės

Taip pat galbūt norėsite pažvelgti į specifines jo funkcijas, pvz., Prenumeratų tvarkymo funkcijas, lašinamojo turinio funkciją ir mokėjimo šliuzų palaikymą. Yra daug narystės įskiepių, tačiau jie turi skirtingas funkcijas ir ne visi turi specifinių savybių, kurių jums prireiktų jūsų narystės svetainėje..

Taigi dabar pažvelkime į populiariausius „WordPress“ narystės svetainės papildinius.

1. „MemberPress“

„MemberPress“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ svetainių narystės papildinių. Tai turbūt vienas iš tobuliausių narystės įskiepių su visomis jo funkcijomis, kurio jums prireiks galingai, pilnai veikiančiai narystės svetainei.

Kokie yra svarbiausi „MemberPress“ pranašumai?

 • Jį nustatyti labai lengva ir nesudėtinga. Galite automatiškai nustatyti prisijungimo, kainų nustatymo, paskyros ir padėkos puslapius savo nariams.
 • Jis turi galingą prieigos valdymą, kuriame galite apriboti prieigą prie savo įrašų, puslapių, kategorijų, žymų ir dokumentų bei daugialypės terpės failų.
 • Jei parduodate internetinius kursus, galite pilti turinį, tai reiškia, kad jūsų nariai juos gali peržiūrėti po tam tikro laiko.
 • Jis lengvai integruojamas su įvairiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, tokiomis kaip „MailChimp“, „AWeber“, „GetResponse“ ir „MadMimi“. Jei naudojatės transliacijomis, „MemberPress“ taip pat integruojasi su „BluBrry“ ir „Amazon“ žiniatinklio paslaugomis.
 • Jis taip pat turi įmontuotą „Stripe“, „PayPal“ ir „Authorize.net“ palaikymą.
 • Jis taip pat siūlo kurti dinaminius kainų nustatymo puslapius su iš anksto sukurtais šablonais.
 • Tai taip pat suteikia galimybę kontroliuoti kupono galiojimo laiką ir tai, kuriems produktams jie taikomi. Taip pat galite pasirinkti nuolaidos procentą arba fiksuotą sumą.

Tačiau vienas iš apribojimų yra tai, kad apsiribojama tik trijų populiariausių mokėjimo šliuzų palaikymu. Taigi, jei esate šalyje, kurioje nėra šių mokėjimo šliuzų, turėtumėte apsvarstyti kitą narystės papildinį. Be to, ją dar reikia labiau integruoti su kitomis populiariomis paslaugomis. Tačiau galite pasamdyti kūrėją, kad integruotumėte trečiųjų šalių paslaugas.

„MemberPress“ prasideda nuo 258 USD per metus už įprastą kainą.

Apsilankykite „MemberPress“

2. „WooCommerce“ narystė

„WooCommerce“ narystė leidžia sukurti narystės sistemą, integruotą į jūsų internetinę parduotuvę. Galite apriboti savo turinį ir pilti jį savo nariams.

Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad tai yra „WooCommerce“ priedas, o tai reiškia, kad prieš pradėdami naudoti „WooCommerce“ narystę, pirmiausia turite įdiegti „WooCommerce“ papildinį. Be to, jei planuojate priimti pasikartojančius mokėjimus, jums taip pat reikia „WooCommerce“ prenumeratų papildinio.

Ką „WooCommerce“ narystė gali padaryti jūsų verslui?

 • Pagrindinis šio papildinio pranašumas yra tas, kad galite nustatyti, kad jūsų produktai būtų prieinami tik jūsų nariams, ir suteikti jiems nuolaidų visoje svetainėje.
 • Galite suplanuoti, kada jūsų turinys bus matomas jūsų nariams.
 • Šis papildinys leidžia jums nustatyti nemokamas pristatymo parinktis savo nariams ir kuponus ne nariams.
 • Jūsų nariai gali lengvai pereiti į savo narystės informacijos suvestinę.
 • Galite importuoti arba eksportuoti narius į CSV failą.
 • Jame yra narystės pažymų sritis, skirta sekti informaciją apie klientus ir nuorodas, kad būtų galima lengvai bendrauti su savo nariais.

Vienas dalykas, kuris man nepatinka šiame papildinyje, yra tas, kad mokėjimai nėra įmontuoti. Taigi, jūs taip pat turite įdiegti „WooCommerce“ mokėjimų šliuzus už papildomą kainą..

Vienos svetainės „WooCommerce“ narystė prasideda nuo 149 USD per metus.

Apsilankykite „WooCommerce“ narystėje

3. Apriboti „Pro Pro“ turinį

Apriboti turinį „Pro“ yra dar vienas narystės įskiepis, į kurį reikia atsižvelgti, nes tai leidžia lengvai sukurti visa apimančią narystės svetainę. Tai galingas varžovas narystės papildinio srityje, nes jį sukūrė ta pati komanda, sukūrusi „AffiliateWP“ ir „Easy Digital Downloads“ papildinį..

Pažvelkime, ką tai gali padaryti jūsų „WordPress“ narystės svetainė.

 • Jis lengvai integruojamas su jūsų „WordPress“ svetaine.
 • Tai integruota su skirtingais mokėjimo šliuzais, tokiais kaip „PayPal“, „Braintree“, „2Checkout“, „Stripe“ ir „Authorize.net“..
 • Galite sukurti norimą nuolaidų kodą ir pasiūlyti fiksuotą nuolaidų sumą ar procentą.
 • Kitas geras šio papildinio dalykas yra tas, kad naudodamiesi jo ataskaitų teikimo funkcija galėsite stebėti savo narystės našumą.
 • Savo duomenis taip pat galite eksportuoti į CSV failą.
 • Taip pat galite automatiškai siųsti pasveikinimo el. Laiškus naujiems nariams, el. Pašto mokėjimo patvirtinimą ir priminimus apie sąskaitos galiojimo laiką.

Palyginti su kitais narystės papildiniais, pamatysite, kad jis mažiau integruotas su kitomis trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip el. Pašto paslaugų teikėjas. Manau, kad tai reikia tobulinti.

„Restric Content Pro“ kainos prasideda nuo 99 USD per metus ir gali siekti iki 499 USD per metus, atsižvelgiant į įtrauktų priedų skaičių ir svetainių, kurias leidžiama įdiegti, skaičių.

Apsilankykite „Apriboti turinį“

4. Mokamos narystės Pro

Mokama narystė Pro yra tinkama svetainei, kurioje teikiamas aukščiausios kokybės turinys, asociacijos, informaciniai biuleteniai, prenumeratos produktai ir daug daugiau. Geriausia tai, kad galite ja naudotis nemokamai.

Pažvelkime, ką galite padaryti naudodamiesi Mokamos narystės programa Pro.

 • Galite įvardyti ir valdyti savo narių prieigą prie savo turinio. Pvz., Galite suskirstyti savo narius į aukso, sidabro ar bronzos narius.
 • Jis integruojamas su aukščiausiais mokėjimo šliuzais, tokiais kaip „Stripe“, „PayPal“, „Authorize.net“, „Braintree“, „CyberSource“ ir „2Checkout“. Norint, kad patikros procesas būtų saugus, jūsų svetainei reikalingas SSL sertifikatas.
 • Kiekvienam narystės lygiui galite nustatyti unikalią kainų informaciją.
 • Galite valdyti kiekvieno nario lygio prieigą prie turinio.
 • Galite kurti išsamias narystės rezultatų ataskaitas.
 • Galite leisti paieškos varikliams indeksuoti jūsų aukščiausios kokybės turinį, kad jūsų svetainė vis tiek galėtų būti įvertinta pagal raktinių žodžių paieškas.
 • Galite tinkinti el. Pašto pranešimus.
 • Mokamos narystės programa „Pro“ puikiai tinka paprastai svetainei. Tačiau, jei turite sudėtingą svetainę, tuomet turite apsvarstyti galimybę peržiūrėti galimus priedus, jei jie atitinka jūsų svetainės poreikius.

Nors galite ja naudotis nemokamai, negaunate aukščiausios kokybės palaikymo ir atnaujinimų bei kitų priedų, kurių jums gali prireikti. Taigi, patikrinkite jų kainodarą, kuri prasideda nuo 297 USD per metus.

Apsilankykite mokamos narystės programoje

5. S2Member

„S2Member“ yra dar vienas nemokamas „WordPress“ narystės papildinys, kurį galite naudoti savo svetainėje. Jis aprūpintas daugybe neveikiančių funkcijų, todėl tai yra vienas iš išsamiausių priedų.

Pažiūrėkime, kokios yra pagrindinės šio papildinio savybės.

 • Tai nemokama ir galite išbandyti, jei tai geriausia jūsų svetainei. Nors funkcijos yra ribotos, tai gera jūsų narystės svetainės pradžia.
 • Galite suplanuoti savo turinio išleidimą savo nariams.
 • Tai palaiko „PayPal“ su nemokama versija, o „Stripe“ ir „Authorize.net“ – su savo „premium“ versija.
 • Jis gerai integruojamas su bendruomenės įskiepiais, tokiais kaip „BuddyPress“ ir „bbPress“.

Tačiau kadangi joje yra daug funkcijų, gali būti staigus mokymosi kreivė, kai jas reikia išsiaiškinti, ypač jei jūs tik pradedate.

Kadangi nemokamos versijos funkcijos yra ribotos, galbūt norėsite papildomų jos premium versijos funkcijų, kurios pradžia yra vienkartinis 89 USD mokestis..

Apsilankykite S2Member

6. „a Pro“ narys

„aMember Pro“ yra dar vienas lankstus ir patogus naudoti narystės papildinys. Tačiau leiskite man tiesiai pasakyti, kad tai nėra vietinis „WordPress“ papildinys. Tai PHP sukurta programinė įranga, kurią galima integruoti su „WordPress“.

Štai keletas dalykų, kuriuos ji gali padaryti jūsų narystės svetainėje:

 • Tai leidžia jums sukurti neribotą narystės lygį ir elementus.
 • Tai leidžia jums pateikti savo turinį palaipsniui.
 • Tai integruota su skirtingais mokėjimo šliuzais, tokiais kaip „PayPal“, „1ShoppingCart“, „ClickBank“, „WorldPay“, „2Checkout“, „Zombaio“ ir daugeliu kitų..
 • Galite lengvai valdyti savo klientus ir jų prenumeratas.
 • Galite kurti išsamias ataskaitas apie savo klientus ir narystės rezultatus.
 • Galimi ispanų, prancūzų, vokiečių, rusų, kinų ir graikų vertimai.

Vienas dalykas, su kuriuo galite susidurti su šiuo papildiniu, yra suderinamumo su kitais „WordPress“ papildiniais jūsų svetainėje problemos. Taigi, būkite labai atsargūs dėl to.

Šį papildinį galite gauti sumokėdami vienkartinę 179,95 USD įprastą kainą.

Apsilankykite „aMember Pro“

Išvada

Jei jums reikia paprastesnio ir lengvesnio naršyklės įskiepio savo svetainei, tada patikrinkite „Apriboti turinį“. Bet jei jums reikia išsamesnio, pabandykite naudoti „MemberPress“.

Atminkite, kad geriausia pirmiausia išbandyti vietiniame „WordPress“ ar sustojimo aplinkoje, kad įsitikintumėte, jog teikiate geriausias paslaugas savo nariams..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector