10 ir daugiau geriausių „WooCommerce“ atsiskaitymo šliuzų papildinių

Verslas ne tik tarnauti klientams, tiesa? Žinoma, norite pritraukti daugiau pardavimų. Svarbu, kad verslui pasirinktumėte geriausią mokėjimo metodą. Štai kodėl šiame įraše aš apžvelgsiu geriausius „WooCommerce“ mokėjimo šliuzo papildinius jūsų „WordPress“ svetainei..


„WooCommerce“ leidžia sukurti internetinę parduotuvę su savo „WordPress“ svetaine. Galite pridėti savo fizinius produktus, skaitmeninius produktus ir prenumeratas. Tačiau tik kelios numatytosios mokėjimo parinktys yra integruotos į „WooCommerce“. Nesijaudinkite, nes yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės „WooCommerce“ mokėjimo šliuzų papildinių, kuriuos galite pasirinkti.

Kas yra mokėjimo šliuzai ir kaip dėl to nuspręsti?

Mokėjimo šliuzas yra tiesiog internetinė programa, leidžianti jums, kaip verslo savininkui, priimti ir apdoroti mokėjimus, tokius kaip debeto ir kredito kortelės. Taigi, jei dirbate internetinėje parduotuvėje, jums reikia mokėjimo šliuzo. Bet jei norite priimti mokėjimus tik savo fizinėje parduotuvėje, jums nereikia mokėjimo šliuzo.

Dabar yra du pagrindiniai mokėjimo šliuzų tipai:

 • Peradresavimo vartai
 • Tiesioginiai vartai

Kai klientas, norėdamas sumokėti, turi išeiti iš jūsų svetainės, tada jis bus nukreiptas į įmonės svetainę, kuri tvarko mokėjimo šliuzą, vadinamą peradresavimo šliuzu. Tai geriausias pasirinkimas, jei nenorite atsakingai tvarkyti savo klientų asmeninės ir kreditinės kortelės informacijos.

Kita vertus, kai klientas moka tiesiogiai jūsų svetainėje, tai vadinama tiesioginiais šliuzais. Tai yra geriausias pasirinkimas daugumai įmonių, nes jis yra profesionalesnis ir padeda sukurti pasitikėjimą savo klientais. Tačiau įsitikinkite, kad jūsų svetainės sauga visada yra naujausia.

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tas, kad jūsų mokėjimo šliuzas turi sugebėti priimti operacijas iš jūsų šalies ir klientų kilmės šalies, kad nekiltų konfliktų. Geriausias sprendimas užkirsti kelią tam, jei bandysite sumaišyti ir suderinti savo vartus. Taip pat galite nustatyti šliuzus, apimančius didžiąją dalį savo klientų, ir galite pasiūlyti alternatyvius šliuzus.

Kokie yra geriausi „WooCommerce“ mokėjimo šliuzų papildiniai?

1. „WooCommerce Stripe Payment Gateway“

Jei jūsų verslas patenkina įvairias pasaulio šalis, tada „WooCommerce Stripe Payment Gateway“ puikiai tinka jūsų „WordPress“ svetainei. Tai vykdo verslą 32 šalyse. Tai beveik bet kurioje pasaulio vietoje, tiesa?

Jis priima mokėjimus kredito kortelėmis tiesiogiai jūsų parduotuvėje. Jis priima „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, JCB, „Diners Club“ korteles ir net „Bitcoin“. Čia taip pat integruota žiniatinklio mokėjimų API, kur jūsų klientai gali lengvai mokėti naudodamiesi mokėjimo informacija, nustatyta jų mobiliuosiuose įrenginiuose ar naršyklėse, palaikančiose žiniatinklio mokėjimų API..

Tai nemokama. Būsite apmokestinti tik tada, kai uždirbsite pinigų, ir šios pajamos bus pervestos į jūsų banką per 7 dienas.

2. „WooCommerce Paypal Checkout“ mokėjimo šliuzas

Kalbant apie mokėjimų apdorojimą, „PayPal“ yra viena patikimiausių ir plačiausiai naudojamų mokėjimo šliuzų.

„PayPal“ kasa leidžia jums parduoti savo produktus ir prenumeratas internetu, naudodami papildomą „Context Checkout“. Šis priedas padeda įvykdyti savo el. Prekybos svetainės saugumo reikalavimus nekeisdamas svetainės temos.

Tam naudojamas modifikuotas langas, esantis „PayPal“ serveriuose, tačiau jūsų klientai bus nukreipti atgal į jūsų svetainę po to, kai jie išsiregistruos..

Jums nereikia jokių API raktų, nes labai lengva prisijungti prie „PayPal“ naudojant integruotą „PayPal“ sąranką (lengvas sąranka).

3. „Amazon Pay WooCommerce“ mokėjimų šliuzas

Jei jūsų klientai taip pat užsisako iš „Amazon“, tuomet savo „WooCommerce“ svetainėje taip pat galite pridėti „Amazon Pay“. „Amazon Pay“ leidžia milijonams „Amazon“ klientų užsisakyti iš jūsų svetainės, naudodamiesi informacija, kurią jie turi savo „Amazon“ paskyroje.

Naudodami „Amazon Pay WooCommerce“ papildinį, galite turėti šias funkcijas:

 • Individualus „Ačiū“ puslapis, kai jūsų klientas užbaigia operaciją
 • „Amazon Pay Transaction ID“
 • Pardavėjo užsakymo nuorodos ID
 • Sandorių istorijos žurnalas
 • Sandorio „Sandbox“ ir „Live“ režimas

4. „WooCommerce“ aikštė

Aikštė yra geriausia mažoms įmonėms, kurios prekiauja internetu ir fizinėje parduotuvėje. Jis apdoroja pagrindines kredito korteles, „Apple Pay“ ir „Android Pay“.

Su „WooCommerce Square“ galite sinchronizuoti savo atsargas tarp „WooCommerce“ ir „Square POS“. Tai taip pat leidžia atlikti mokėjimus tiesiogiai internetinėje parduotuvėje.

Prieš naudodamiesi šiuo papildiniu atkreipkite dėmesį į tai, kad jūsų svetainė turėtų turėti SSL sertifikatą.

5. „PayPal“ už „WooCommerce“

„PayPal“, skirtas „WooCommerce“ papildiniui, leidžia jums pridėti „PayPal“ mokėjimo parinktis į „WooCommerce“ svetainę. Vykdant vientisą „PayPal“ integraciją su „WooCommerce“, visi jūsų galimi operacijų duomenys yra prisijungę prie „PayPal“ ir „WooCommerce“, kad būtų lengviau valdyti operacijas iš „PayPal“ arba „WooCommerce“ užsakymų istorijos..

Tai taip pat palaiko „WooCommerce“ mokėjimo žetonus, kad pirkėjai turėtų galimybę išsaugoti savo mokėjimo informaciją, kad būtų galima paprasčiau ir greičiau atlikti kasas, kai jie vėl užsisakys iš jūsų parduotuvės.

Ir jei jūs per mėnesį pardavote apie 1 000 USD, tuomet nemokamai atnaujinsite „PayPal Payments Pro“.

6. „WorldPay“ už „WooCommerce“

„WorldPay for WooCommerce“ papildinys leidžia priimti kreditinės kortelės mokėjimus per saugų priglobtų mokėjimų puslapį, net jei jūsų svetainė neturi SSL sertifikato. Jis priima pagrindines debeto ir kredito korteles, tokias kaip „MasterCard“, „Visa“, „Amex“, JCB ir „Diners“.

Tai yra nukreipimo šliuzo tipas, į kurį jūsų klientai nukreipiami į „WorldPay“, kad jie galėtų atlikti saugią mokėjimo operaciją. Kai atliksite mokėjimą, jie bus nukreipti atgal į jūsų svetainės „Ačiū“ puslapį.

7. „Mollie“ mokėjimai už „WooCommerce“

Naudojant „Mollie Payments for WooCommerce“ papildinį, palaikomi pagrindiniai mokėjimo būdai. Tai apima kreditines korteles („Visa“, „MasterCard“, „Amex“, „Cartes Bancaires“ Prancūzijoje ir „CartaSi“ iš Italijos), debeto korteles („V Pay“ ir „Maestro“), europinius, vietinius ir tarptautinius mokėjimo metodus ir net atsiskaitymo po pristatymo metodus..

Tai taip pat palaiko visas ir dalines grąžinimo įmokas. Taip pat galite konfigūruoti išmokas pagal dienos, savaitės, mėnesio arba pritaikytą išmokoms. Tai taip pat palaiko „WordPress“ svetaines ir WPML.

Tai nemokama naudoti. Yra tik mokestis, kai jūsų klientai išsiregistruoja.

8. „Braintree“, skirta „WooCommerce“

„Braintree for WooCommerce“ sukūrė „Payment Plugins“, kuris yra oficialus „Braintree“ ir „PayPal“ partneris. Šis papildinys priima kreditines korteles, „PayPal“, „PayPal“ kreditą, „Apple Pay“ ir „Google Pay“.

Tai visiškai nemokama ir jūs galite pasirinkti ar net sukurti savo pasirinktines formas.

9. „WooCommerce USAePay“ mokėjimų šliuzas

Naudodami „WooCommerce USAePay“ papildinį, galite priimti standartinius mokėjimus, prenumeratas ir periodinius mokėjimus.

Jūsų klientai gali saugiai mokėti tiesiogiai iš jūsų svetainės. Jie taip pat turi galimybę išsaugoti savo kortelės informaciją, kad ateityje galėtų greičiau atlikti kasą. Gerai tai, kad neskelbtinos kortelės informacija nėra saugoma jūsų svetainėje.

Taip pat galite kurti ir tvarkyti savo produktus, iš kurių mokami periodiniai mokėjimai.

10. „Cryptoniq Crypto Gateway“

„Cryptoniq“ yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis gauti kriptovaliutą kaip mokėjimus. Tai palaiko 4 populiarias kripto monetas, tokias kaip BTC, ETH, LTC ir „Doge“. Taigi, jei jūsų klientai naudojasi kriptovaliutomis, galbūt norėsite tai pridėti kaip mokėjimo parinktį.

Jis naudoja decentralizuotą mokėjimo metodą, kuriame tiesiog pridėkite savo piniginės adresus prie parinkčių skydelio, o jūsų klientai nusiųs tiesiai jūsų adresu. Tai reiškia, kad mokėjimas yra tiesioginis ir jums nereikia jokių trečiųjų šalių paslaugų. Taip pat nėra išėmimo mokesčių.

11. „WooCommerce Pesapal“ atsiskaitymo šliuzas

„WooCommerce Pesapal Payment Gateway“ papildinys leidžia priimti mokėjimus per elektroninę piniginę ir mobiliąją piniginę, pavyzdžiui, „M-Pesa“, „Airtel Money“ ir „mVisa“..

Tai iš tikrųjų remia tokias Afrikos šalis kaip Kenija, Uganda, Zambija, Zimbabvė, Ruanda, Tanzanija ir Malavis. Taigi, jei esate iš šių šalių, galbūt norėsite išbandyti šį papildinį. Pagal numatytuosius nustatymus jūsų šalies valiuta yra nustatyta.

Išvada

Mokėjimo šliuzo papildinius labai lengva įdiegti, ypač jei naudojate internetinę parduotuvę ir norite priimti mokėjimus internetu. Geriausias mokėjimo būdas priklauso nuo to, kaip valdote savo verslą.

Pasirinkite iš aukščiau paminėtų įskiepių iš to, ko jums tikrai reikia jūsų verslui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map