10 geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų ir programinės įrangos 2019 metams

Galite išsklaidyti bet ką, ką apie tai turi pasakyti el. Pašto rinkodaros specialistai. Ne mažiau nei Verslas.com atskleidė kad „už kiekvieną 1 USD, išleistą el. pašto rinkodarai JAV, vidutinė grąža yra 44 USD“. Jei tai nėra nuostabi IG, tuomet turite sugalvoti kūrybiškesnių būdų, nei kurti el. Laiškus, kad galėtumėte bendrauti ir dalytis naujienomis su savo klientais. Neatmetama galimybė, kad ji vis dar yra viena iš efektyviausių rinkodaros strategijų per visą laiką.


Jei norite, kad jūsų klientai jaustųsi verti ir įsitikintumėte, kad gauna informatyvų turinį, jums gali prireikti geriausios rinkodaros programinės įrangos, kuri padėtų jūsų verslui gerbti.

Kaip pasirinkti geriausią el. Pašto rinkodaros paslaugą

Apžvelkime veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą el. Pašto rinkodaros paslaugą.

1. Kaina

Žinoma, tai yra sąrašo viršūnė. Suprasdami, kad kaina yra svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, įsitikinkite, kad užsisakote planą, kuris yra vertas jų paslaugų ir patogumo.

Pabandykite įvertinti savo verslo stendą, jei verslas gali išlaikyti šios rinkodaros paslaugos prenumeratą ir ar tai bus naudinga verslui augti.

Investuojant į tokio pobūdžio paslaugas nėra nieko blogo, tačiau labai svarbu išsiaiškinti, ar teisinga tai tikrai padės.

2. Paprastas naudojimas

Daugelis svetainių savininkų nėra pakankamai išmanantys technines problemas. Taigi, rinkdamiesi tinkamą rinkodaros paslaugą, visada įsitikinkite, kad ja paprasta ir lengva naudotis. Pažvelkite į šiuos el. Pašto rinkodaros papildinius tai gali perkelti į kitą el. prekybos kampanijų lygį.

3. Pristatymas

Pristatymas reiškia rinkodaros tarnybos galimybę pristatyti laiškus numatytu laiku. Svarbiausia yra pasirinkti tokią paslaugą, kuri užtikrintų maksimalų pristatymo tempą.

4. A / B padalijimo testavimo įrankiai

A / B testavimas apskaičiuoja jūsų klientų elgesį. Jis naudojamas norint nustatyti, kuris variantas geriau veikia esant tam tikram konversijos tikslui.

Tokio tipo įrankio turėjimas yra puikus būdas nustatyti, kuri strategija veikia ir kuri neveikia. Tai gali būti gerai kartu su skirtingais lygiais, tokiais kaip:

 • A / B pašto antraštės tikrinimas
 • A / B pašto gavimo kopijos testavimas
 • A / B pašto atvirojo kurso tikrinimas

5. „Analytics“ ir ataskaitų teikimas

„Analytics“ ir ataskaitų teikimas padeda nustatyti klientų judėjimą ir tai, ar efektyvi jūsų el. Pašto rinkodaros strategija naudojant atvirą ir paspaudimų procentą, ir koks yra konversijos koeficientas..

6. Automatikos įrankiai

Automatizavimo įrankiai nėra būtini visiems el. Pašto rinkodaros specialistams, tačiau jie gali būti būdas gauti pasyvių pajamų jūsų verslui..

Jei tik pradedate, turėtumėte rasti el. Pašto rinkodaros paslaugą, siūlančią segmentus, kurie padėtų jūsų abonentams pateikti tinkamesnį turinį.

7. Formos statybininkas

Patogu, jei pasirenkate rinkodaros programinę įrangą, kuri suteikia puikų formos kūrėją. Formų sudarytojas padaro jūsų strategiją patrauklesnę, naudodamiesi registracijos formomis, atsižvelgiant į jūsų pasiūlymus. Išvardinome geriausius WP formos papildinius leisti jums nuspręsti, kas jums labiausiai tinka.

8. Integracija

Jei jūsų verslas naudoja tokias programas kaip „WordPress“, „Shopify“, „WooCommerce“ ir kitas, įsitikinkite, kad rinkodaros paslaugų programinė įranga gali su jomis susitaikyti. Be to, įsitikinkite, kad visi pagrindiniai jūsų naudojami įrankiai nebus sudužę, kai naudojate konkrečią el. Pašto rinkodaros programinę įrangą.

Populiariausios el. Pašto rinkodaros paslaugos

Dabar pereikime prie geriausios el. Pašto rinkodaros programinės įrangos, kurią būtų galima naudoti jūsų verslui.

1. „ConvertKit“

„ConvertKit“ yra el. Pašto paslaugų teikėjas, kuris yra naudingas, ypač tinklaraštininkams, internetinių žurnalų savininkams ir kitoms įmonėms, kurios kuria auditorijas.

„ConvertKit“ taip pat turi vaizdinės automatikos funkciją, leidžiančią jums sukurti dizainą bet kokiu norimu būdu. Su „ConvertKit“ viskas atliekama paties automatikos redaktoriaus viduje. Taigi spustelėję el. Pašto adresą galėsite jį redaguoti tiesiogiai.

Skirtingai nuo kitų el. Pašto paslaugų teikėjų, „ConverKit“ daugiausia dėmesio skiria tik tekstiniams el. Laiškams, o tai yra intymiau bendraujant su jūsų prenumeratoriais.

„ConvertKit“ prasideda nuo 14 dienų nemokamo bandomojo laikotarpio ir 29 USD / mėn.

Apsilankykite „ConvertKit“

2. Abeberis

„Aweber“ yra viena iš labiausiai įsitvirtinusių el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjų. Verslas veikė nuo dešimtojo dešimtmečio, todėl tai tapo patikima rinkodaros paslauga.

„Aweber“ yra geriausia naudoti registracijos formos šablonuose. Tai patogu naudoti, ypač vartotojams, neturintiems technikos žinių, nes jis yra lengvas naudoti suasmeninant jūsų registracijos formas. „Aweber“ turi A / B testavimo funkciją formose, kurios buvo išsiųstos jūsų gavėjams, todėl galite lengvai patikrinti, ar jūsų strategija veikia, ar ne.

Kita gerai žinoma „Aweber“ savybė yra jų „Aweber“ mobiliosios programos, kuriomis naudodamiesi mobiliaisiais telefonais galite patogiai siųsti el. Laiškus..

„Aweber“ siūlo 30 dienų bandomąją versiją, ją galima įsigyti už 19 USD / mėn.

Apsilankykite „Aweber“

3. Nuolatinis kontaktas

„Constant Contact“ verslas per daugelį metų patobulintas. Savo el. Pašto rinkodaros programa leidžia įmonėms importuoti klientų duomenis iš skaičiuoklių ar el. Pašto klientų, tokių kaip „Gmail“ ir „Microsoft Outlook“.

Taip pat vienas iš naujausių jos atnaujinimų yra tas, kad dabar galite prisijungti prie „Facebook“ puslapių, kad galėtumėte talpinti savo skelbimus.

Pastovųjį kontaktą paprasta naudoti, nes jis turi „drag-and-drop“ el. Pašto kūrimo įrankį, kuriame galite nuo pat pradžių susikurti ir suasmeninti savo el. Pašto strategijas. Jis taip pat turi šią fantastišką funkciją, kuri automatiškai siunčia el. Laišką pakartotinai tiems gavėjams, kurie nematė pirmojo el. Laiško, kad jis būtų labiau pastebimas.

Kitos „Constant Contact“ funkcijos, kurių galite tikėtis:

 • El. Pašto segmentai
 • Kontaktų valdymas
 • Renginių rinkodaros įrankiai
 • Elektroninės komercijos integracija

Pastovus kontaktas siūlo 30 dienų bandomąją versiją, kurią galite įsigyti už 20 USD / mėn.

Apsilankykite nuolatiniame kontakte

4. „ActiveCampaign“

„ActiveCampaign“ leidžia kūrybiškiau el. Pašto rinkodaroje. Jis turi nuvilkimo įrankį, kuris palengvina norimų el. Laiškų projektavimą. Jei nesate per daug madingas, galite naudoti jų paruoštus šablonus ir pridėti savo prisilietimus. Savo paprastus tekstinius el. Laiškus galite paversti vaizdo įrašais ar grafika, kad daugiau galėtumėte išreikšti savo kontaktus ir juos bendrauti.

„ActiveCampaign“ prasideda nuo 15 USD per mėnesį su nemokamu 30 dienų bandomuoju periodu.

Apsilankykite „ActiveCampaign“

5. „MailChimp“

Naujausias „MailChimp“ atnaujinimas yra jo automatizavimo funkcija. Tai leidžia vartotojui kurti ir siųsti automatinius el. Laiškus, kai juos suaktyvina abonento veikla.

„MailChimp“ siūlo nemokamą „premium“ sąskaitą, kuri yra populiarus pasirinkimas verslo savininkams, turintiems nedidelį biudžetą arba jo neturintį. Nors tai yra nemokama prenumerata, negalima neįvertinti jos pasiūlymų, nes jie tikrai padės patenkinti verslo poreikius.

„MailChimp“ galite gauti nemokamai arba įsigyti tik pradinę kainą – 10 USD / mėn.

Apsilankykite „MailChimp“

6. „GetResponse“

„GetResponse“ yra labai produktyvus rinkodaros paslaugų teikėjas. Beveik visos šios paslaugos funkcijos yra ne tik el. Pašto rinkodara, bet ir nukreipimo puslapiai bei internetiniai seminarai.

Keletas puikių „GetResponse“ funkcijų yra:

 • Turi nuvilkimo funkciją
 • Naudoja automatinius atsakiklius
 • Sukuria automatikos darbo eigas
 • A / B naujienlaiškių ir nukreipimo puslapių tikrinimo funkcija

„GetResponse“ turi 30 dienų nemokamą bandomąją versiją ir prasideda nuo 15 USD / mėn.

Apsilankykite „GetResponse“

7. „SendinBlue“

„SendinBlue“ taip pat populiarus, ypač elektroninės prekybos pramonėje. Jis siūlo tris paslaugas, tokias kaip el. Paštas, SMS ir skirtas IP.

Tai gali puikiai tikti, jei turite internetinę parduotuvę. Ji taip pat siūlo SMS, operatyvines žinutes, kurios seka jūsų kliento judėjimą.

Pvz., Patvirtinimo tekstas bus išsiųstas jūsų klientui, kai tik jis nusipirks jūsų produktą.

„SendinBlue“, kaip el. Pašto rinkodaros programinė įranga, turi nuvilkimo įrankį, kuris padeda vartotojams lengvai susikurti savo el. Laiškus. Jie taip pat gali naudoti jau paruoštus esamus šablonus. Jei norite pažvelgti į „SendinBlue“ be apribojimų, pereikite prie mūsų naujausia „SendinBlue“ apžvalga.

Iš anksto pagamintą automatizavimą taip pat galima rasti „SendinBlue“, kurie yra paruošti pritaikymui. Trys minėtos „SendinBlue“ siūlomos paslaugos turi savo kainodarą.

„SendinBlue“ galite turėti nemokamai – iki 25 USD / mėn.

Apsilankykite „SendinBlue“

8. „MailerLite“

„MailerLite“ yra viena iš naujausių pramonėje. Net jei jie yra nauji, ji turi šią unikalią savybę siųsti el. Pašto rinkodarą savo abonentams.

Jo suasmeninta funkcija leidžia paslėpti ar parodyti neišvengiamą el. Pašto dalį jūsų abonentams. Kitas dalykas yra tai, kad galite pridėti abonento asmeninę informaciją (kurią jie davė savo noru), kad galėtumėte kreiptis į juos asmeniškiau.

„MailerLite“ puikiai tinka masiniams el. Laiškams siųsti. Tai padeda be vargo siųsti el. Laiškus į didėjantį kontaktų sąrašą.

Galite turėti „MailerLite“ už nemokamą planą arba 10 USD / mėn.

Apsilankykite „MailerLite“

9. Lyginamasis el. Paštas

Lyginamasis el. Paštas yra puikus mažoms ir pradedančioms įmonėms, kurioms reikia sukurti sėkmingas el. Pašto rinkodaros kampanijas.

Tai leidžia jums sukurti kūrybingas ir aiškias profesionalių el. Pašto kampanijas naudojant lengvai naudojamus įrankius, tokius kaip „drag and drop“ el..

Etaloniniame el. Laiške yra labai lengva naudoti įrankius, pradedant nuo vilkimo ir šalinimo el. Pašto redagavimo priemonės ir baigiant automatikos įrankiais.

Kitos „Benchmark Email“ siūlomos funkcijos:

 • A / B padalijimo testavimas
 • Mobilioji programa, leidžianti lengvai peržiūrėti el. Laiškus per mobiliuosius telefonus
 • Integracija, kuri sklandžiai veikia su 300 ir kitomis programomis
 • Sąrašų sudarytojai

Galite užsisakyti „Benchmark“ el. Paštą nuo nemokamo plano iki 13,9 USD per mėnesį.

Apsilankykite etaloniniame el

10. Lašelis

„Drip“ yra viena iš geriausių el. Pašto rinkodaros programinės įrangos internetinių parduotuvių savininkams ir rekomenduojama, ypač jei esate „Shopify“ vartotojas.

„Drip“ turi šią lengvai naudojamą ir iš anksto parengtą funkciją, kuriai atlikti reikia tik keleto pakeitimų, ir jūs jau esate pasiruošęs. Jie taip pat turi šį „Visual Builder“, todėl jūsų el. Pašto kampanija tampa labiau pastebima.

Viskas, kas vyksta jūsų „Shopify“ parduotuvėje, kai tik ją integruosite į „Drip“, jūsų abonentams automatiškai išsiųs el. Pašto rinkodarą..

Pvz., Jūs siūlote produktą, kuris bus parduodamas tam tikrą laikotarpį, šis pranešimas bus išsiųstas tiesiogiai jūsų vertinamiems kontaktams, reklamuojantiems jūsų produkto pardavimą. Norite daugiau Drip filtrų? Galite judėti kartu mūsų išsamią „Drip CRM“ apžvalgą rasite čia.

Galite išbandyti „Drip“ 14 dienų nemokamai ir užsisakyti juos už 49 USD / mėn.

Apsilankykite „Drip“

DUK apie el. Pašto rinkodarą

1. Ar man vis dar reikia rinkodaros el. Paštu, net jei neparduodu produkto?

Tikrai! Jei esate tinklaraštininkas, sukursite el. Pašto sąrašą ir išsiųsite jį savo prenumeratoriams, kad turite naują ar būsimą įrašą..

2. Kaip gauti daugiau abonentų?

Švininių magnetų naudojimas yra puikus būdas užsidirbti abonentams. Švininis magnetas yra nemokamas atlygis ar produktas jūsų abonentams mainais už jų el. Pašto adresus. Surinkę jų el. Pašto adresus galite sudaryti el. Pašto adresų sąrašą, kuris naudingas norint užsidirbti daugiau abonentų.

3. Kaip dažnai turėčiau siųsti el. Pašto kampanijas?

Tai priklauso nuo jūsų pramonės srities. Abonentams pakanka išsiųsti bent keturis el. Laiškus per savaitę..

Išvada

El. Pašto kampanijos naudojimas gali būti didelė užduotis, tačiau puiki strategija būti vienu iš gerai žinomų jūsų pramonės įmonių.

Visada atsiminkite veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėją, kad išvengtumėte nesklandumų dėl jūsų verslo ateities ir augimo..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map