Geriausi nemokami svetainių kūrėjai

interneto svetainių kūrėjasŠiomis dienomis nė vienas verslas negali išsilaikyti be galingos, funkcionalios ir estetiškai atrodančios svetainės. Tai ypač pasakytina apie naujas mažas įmones, kurioms iš tiesų sunku pradėti veiklą ir dar sunkiau išlikti.


Natūralu, kad verslininkai nori paskelbti geriausią svetainę, kurią galima nusipirkti už pinigus. Bloga žinia ta, kad kai kurios iš šių svetainių gali kainuoti kelis tūkstančius dolerių. Kodėl jie tiek kainuoja??

Paprastai šios astronominės išlaidos yra susijusios su interneto dizainerio paslaugomis. Protingi, patyrę interneto dizaineriai sugeba pristatyti labai pritaikytas svetaines, kuriose suteikiama daugybė varpų ir švilpukų. Žinoma, visas tas rafinuotumas kainuoja. Vidutinės pagrindinės svetainės sukūrimo išlaidos yra maždaug 1840 USD.

Kažkada galbūt galėsite susimokėti už tokią svetainę. Iš tikrųjų nuolatinė jūsų verslo sėkmė gali priklausyti nuo to, ar vis dažniau naudojatės savo internetiniu tinklu.

Šiuo metu jums tiesiog reikia kažko, kas veiktų.

Atsakymas gali būti interneto svetainių kūrėjo naudojimas. Kas yra svetainių kūrėjas ir kaip galite rasti sau tinkamiausią?

Šioje apžvalgoje apžvelgsime daugybę nemokamų svetainių kūrėjų ir palyginsime skirtingas jų funkcijas.

Contents

Populiariausios nemokamų svetainių kūrėjų pasirinktys

Kai kurie nemokamų svetainių kūrėjai yra geresni už kitus, tačiau jų yra šimtai. Kaip žinoti, kurį pasirinkti? Laimei, mes padarėme jums sunkų darbą, pasinaudoję visomis galimybėmis ir pateksime į šešių geriausių nemokamų svetainių kūrėjų sąrašą, kurį rasite bet kur..

1. „Wix“ (dauguma funkcijų, nemokami šablonai ir nemokamas domenas)


Pagrindiniai bruožai
 • 300 ir daugiau kokybės šablonų
 • Didžiulis žinių bazės archyvas
 • Greitas prisijungimas ir aktyvinimas
 • Nuostabus palaikymas
 • Neįtikėtinai lengva naudoti

Šiandien „Wix“ yra laikomas patikimiausiu internetinių svetainių kūrėju. Tai ypač populiaru, o dėl intuityvios sąsajos tai daroma nepaprastai lengva naudoti net pradedantiesiems. Internetinės parduotuvės funkcijos yra fantastiškos. Be to, rasite pavadinimų ir vaizdo įrašų fono animaciją.

Turėdami nemokamą versiją, negaunate tinkinto URL, o tinklalapiuose matysite „Wix“ reklamą. Tai yra nedideli kompromisai už bendrą puikią patirtį, kurią sudaro galimybė naudotis šimtais nemokamų dizaino šablonų. Wix iš tikrųjų turi žymiai daugiau šablonų nei bet kurie kiti nemokamų svetainių kūrėjai.


Galite pridėti trečiųjų šalių programas ir valdiklius, iš kurių daugelis yra už nedidelę kainą. Redaguoti yra neįtikėtinai lengva, kaip ir pridedant ar taisant vaizdus. „Wix“ turi keletą laisvos e. Prekybos galimybių, tačiau, jei norite atlikti mokėjimus internetu, turėsite atnaujinti savo versiją.

Galite perskaityti mūsų pilną „Wix“ apžvalga čia.

2. Erdvė kvadratu (paprasta naudoti, nemokami šablonai, nėra nemokamos bandomosios versijos)


Pagrindiniai bruožai
 • 40 labai modernių šablonų
 • Puikiai tinka vizualiniam verslui
 • 24/7 tiesioginis pokalbis ir palaikymas el. Paštu
 • NEMOKAMI domeno ir privatumo nustatymai

„Squarespace“ yra stilingas pasirinkimas, turintis puikias pardavimo galimybes. An SSL sertifikatas yra įtraukta nemokamai, ir analizės įrankiai yra geriausi.

Tačiau „Squarespace“ nėra tokia intuityvi ir patogi kaip „Wix“. Nauji vartotojai gali pastebėti, kad dėl to jie pradeda lėčiau. Be to, ši paslauga turi daug mažiau šablonų nei „Wix“. Trečiosios šalies valdiklių rinkos trūkumas taip pat yra ženklas prieš paslaugą.

Vis dėlto, „Squarespace“ yra patikimas atlikėjas, kai reikia kurti slidžias, nušlifuotas svetaines. Nemokama domenų registracija taip pat yra puiki, o „Squarespace“ svetainės tikrai siūlo reaguojančius dizainus.


Atnaujinti mokamus planus yra lengva, o kainos yra gana prieinamos. Vis dėlto kiti šio sąrašo įrašai, įskaitant „Wix“, turi pigesnių planų.

Galite perskaityti mūsų pilną Ploto peržiūra čia.

3. „Weebly“ (paprasta naudoti, tačiau nemokama versija labai ribota)


Pagrindiniai bruožai
 • NEMOKAMAS el
 • Greitas prisijungimas ir aktyvinimas
 • Keli palaikymo metodai
 • Palyginti maža kaina

Aiški, nesudėtinga „Weebly“ sąsaja yra naudinga naujiems vartotojams. Tai gali sukurti svetaines, kurios atrodo nuostabiai, ir Jūs įtraukiate svetainės statistiką. Tai neįtikėtinai vertinga, kai išbandote savo svetainės sėkmę.


Integruota į „Weebly“ yra galimybė kurti informacinius biuletenius ir el. Prekybos funkcijas. Tačiau, palyginti su „Wix“, jis yra labiau ribojantis. Jam taip pat trūksta jėgų atlikti „visuotinį atšaukimą“, kai padarai klaidą. Kitas trūkumas yra tas, kad Weebly negali pakartotinai naudoti įkeltus vaizdus.

Nemokama versija suteikia jums 500 MB saugyklos vietos, o jūsų mokama kaina yra „Weebly“ skelbimai kiekviename jūsų svetainės puslapyje. Už kelis dolerius per mėnesį galite gauti tinkintą domeną ir neribotą saugyklą.

„Weebly“ nelabai ką gali pritaikyti temai. Galimybė keisti šriftus priklauso nuo jūsų pasirinkimo galimybių.

4. „Zyro“ svetainių kūrimo priemonė (lengviausias būdas sukurti svetainę)


Pagrindiniai bruožai
 • AI įrankiai
 • Tinkleliu paremtas statybininkas
 • Dešimtys šablonų
 • Nemokamos ir mokamos versijos

  „Zyro“ yra sukurtas kaip paprastas naudoti, tačiau nuo pat pradžių šiek tiek ribotas svetainių kūrėjas. Pavyzdžiui, nors jie siūlo dešimtis šablonų (kai kurie iš jų prieinami tik mokamiems vartotojams), tačiau nė vienas iš šablonų neleidžia jums pakeisti jų šriftų ar pakeisti kelių kitų tradiciškai pritaikomų funkcijų. Kaip kitą pavyzdį jie naudoja tinkleliu pagrįstą svetainių kūrimo priemonės išdėstymą.

  Tai leidžia naujiems vartotojams lengvai išsiaiškinti, kaip tai padaryti trauk ir mesk elementų jų puslapiuose, bet to nepadarė’t leisti pakeisti tinklo orientaciją.

  „Zyro“ puslapis

  Taigi jie’vėl fenomenalus pasirinkimas, jei jūs don’Visų pirma, jūs turite daug patirties naudodamiesi svetainių kūrėjais. Bet tie, kurie turi daug svetainių, leidžiančių laiką leisti po diržu, greičiausiai norės ieškoti kitur.

  Jei jūs juos naudojate, jūs’Jums bus naudinga daugybė puikių funkcijų, tokių kaip iš tikrųjų naudingi AI įrankiai, kokybės iš anksto nustatyti šablonai, sukurti kelioms temoms ar įmonėms, ir pagrindinių priedų, tokių kaip „Google Analytics“ ir „Facebook Messenger“, papildinių funkcijos. Be to, visi „Zyro“ vartotojai gauna nemokamą SSL sertifikatą ir „Unsplash“ integraciją nemokamoms nuotraukoms: puiki pinigų ar laiko vertė.

  5. „BoldGrid“ (tinka tinklaraščiams, tačiau taip pat yra ribotas)


  Pagrindiniai bruožai
  • Sukurkite bet kokio tipo svetainę
  • Pasirinkite iš 3000 „WordPress“ temų
  • Labai maža kaina (4,17 USD / mėn.)
  • NEMOKAMAS domenas, el. Paštas, el. Prekyba

  Šios svetainės kūrėjas gana mažai to siekia. Tinkamam asmeniui tai gali būti puikus pasirinkimas. Svarbu žinoti, kad „BoldGrid“ neturi elektroninės komercijos galimybių, todėl žmonės, norintys internetinės parduotuvės, turėtų ieškoti kitur. Be to, šioje platformoje yra tik ribotas valdiklių pasirinkimas ir nėra jokių pritaikymų mobiliesiems žiūrėti.

  Nepaisant to, „BoldGrid“ tiekia puikus svetainės išdėstymas ir perkeliamumas. „Media Gallery“ išsaugo visas laikmenas, kurias vartotojai įkelia, ir yra keletas pasirinkimo variantų. Redagavimas, nuleidimas ir kritimas, nemokama temų biblioteka ir integruoti atsarginiai vaizdai yra visi, kaip ir automatinės atsarginės kopijos.

  temos
  Iki šiol didžiausias „BoldGrid“ trūkumas yra tas, kad jūs turite turėti atskirą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, kad jį paleistumėte. Iš esmės ši paslauga yra „WordPress“ papildiniai. Tai priešingai nei nepriklausomi svetainių kūrėjai, tokie kaip „Wix“. Jei nenorite naudoti „WordPress“, tai gali sukelti problemų.

  6. Jimdo


  Pagrindiniai bruožai
  • Greitas puslapio įkėlimas ir veikimo laikas
  • Švari statytojo sąsaja
  • Įtrauktas el. Paštas ir elektroninė prekyba
  • 7,50 USD / mėn. Kaina

  „Jimdo“ siūlo nesudėtingą, nesudėtingą tinklalapio kūrimą. Gaunate tikrai gražų svetainės tinkinimą ir, jei skubate, jums gali patikti automatinis svetainės kūrėjas. Be to, Jimdo teikia gerą mobilųjį palaikymą.

  Kaip ir visi svetainių kūrėjai, „Jimdo“ turi keletą trūkumų, tokių kaip ribotos elektroninės komercijos galimybės ir ne tokia draugiška sąsaja. Jūs negaunate jokio turto saugojimo, o tai yra gana didelis nuostolis.

  jimdo temos
  Nemokamoje versijoje yra 500 MB saugyklos ir du GB pralaidumo. Galite turėti net penkis svetainės puslapius, o HTTPS yra įtrauktas. Tačiau kiekviename puslapyje turėsite pateikti skelbimus ir negausite jokios statistikos. Jei norite kokių nors el. Prekybos galimybių, turėsite sumokėti už „Neribotas“ arba „El. Prekybos“ paketus.

  7. „WordPress Gutenberg“ redaktorius


  Užuot tikras svetainių kūrėjas, „WordPress“ iš tikrųjų yra turinio valdymo sistema arba CMS. Tai reiškia, kad paprastai naudoti yra sudėtingiau. Jūs išnaudosite visas galimybes, kai žinote bent šiek tiek kodavimo ir norėsite skirti šiek tiek papildomo laiko.

  Dabar „WordPress“ pasirodė kartu su Gutenbergo redaktorius, nauja funkcija, kuria kuriant svetaines reikia „blokų“. Ši platforma yra panašesnė į interneto svetainių kūrėją, turintį redagavimo vilkimą.gutenberg redaktorius

  Ši programinė įranga paleista kaip „WordPress“ papildinys, tačiau yra integruota į visą „WordPress“. Jos galimybes suteikia „WordPress“ labiau WYSIWYG sąsaja, kad projektavimo procesas būtų supaprastintas. Tačiau jame nėra patogios vartotojo sąsajos, vaizdų redagavimo galimybės yra ribotos, o kai kurie žmonės mano, kad per daug pabrėžiama tinklaraščių tinklaraščių forma, o ne kitų rūšių svetainė..

  Jei dar nesinaudojote svetainių kūrimu ir „WordPress“, Gutenbergas gali būti geras, bet sunkiai išmokstamas. Tie, kurie jau naudoja „WordPress“, gali jaustis apgauti dėl labiau apriboto Gutenbergo lankstumo.

  Kas yra svetainių kūrėjas?

  interneto svetainių kūrėjasSvetainių kūrėjas yra tai yra geriausias įrankis tam, kuriam reikia skubiai įsteigti svetainę. Dar kritiškiau, tai yra tobula platforma tiems, kurie anksčiau niekada neturėjo nuosavybės ar išlaikė svetainę.

  Svetainių dizaineriai gali praleisti metus mokydamiesi visų rūšių įgūdžių ir kodų, kad galėtų sukurti išskirtines erdves internete. Kai naudojatės internetinių svetainių kūrėju, tai panašu į galimybę pasinaudoti pusiau suformuotais svetainių projektais be jokių išlaidų..

  Tai įmanoma todėl dauguma svetainių kūrėjų pasikliauja žinomu „vilkimo ir nuleidimo“ formatu. Į savo svetainę įtraukiate tai, ko norite, ir palikite dalykus, kurie jums nėra svarbūs. Geriausia tai, kad jūs neturite jokių kodavimo žinių ar patirties.

  Nereikia programavimo patirties

  Teisingai. Kiekvienas, kuris niekada anksčiau nedarė jokio programavimo ar kodavimo, gali lengvai naudotis interneto svetainių kūrėju. Dėl šios „viskas viename“ programinės įrangos tikrai galima pradėti kurti savo svetainę ryte ir paskelbti iki pietų.

  Žinoma, kai kurie svetainių kūrėjai yra geresni už kitus. Tikrai geros jūsų svetainei suteikia neįtikėtinai šlifuotą ir profesionalią išvaizdą, kuri taip pat yra visiškai funkcionali. Galite padaryti savo svetainę patogią mobiliesiems, integruoti ją į savo socialinės žiniasklaidos teikinius ir atnaujinti savo svetainę naudodamiesi naujausiomis saugumo priemonėmis, kai tik jos tampa prieinamos. Jūs netgi galite integruoti el. Prekybos įrankius, kad galėtumėte parduoti klientams tiesiai iš savo naujos svetainės.

  Svetainių kūrimo priemonės komponentai

  Vienas iš pirmųjų komponentų, kurių reikės jūsų svetainei, yra domeno vardas. Jei pasirenkate, galite įregistruoti savo. Tačiau daugelis geriausių svetainių kūrėjų sugeba suteikti pagalbą, kurios jums reikia vykdant šią užduotį. Jūsų svetainės kūrėjas netgi gali suteikti jums nemokamą domeno vardą.

  Pasirinkus domeno vardą, laikas pradėti kurti savo svetainę. Procesas prasideda nuo šablonų. Paprastai svetainių kūrėjai pateikia kelias galimybes. Šablonai dažnai yra skirti konkrečiam tikslui, pavyzdžiui, el. Prekybai ar tinklaraščių kūrimui. Norėsite pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų svetainės tikslą.

  Mažiausiai du ar trys pagrindiniai puslapiai

  interneto svetainių kūrėjasPasirinkę savo šabloną, turėsite galimybę sukurti įvairius puslapius ir skyrius. Net jei ieškote tikrai pagrindinės svetainės, protinga turėti bent du ar tris puslapius. Mažiausiai turėsite pagrindinį puslapį, „Apie mus“arba”Susisiekite su mumis“ir jūsų tinklaraščio ar produktų puslapis.

  Jei vykdysite internetinį verslą, taip pat galite apsvarstyti galimybę rezervuoti puslapį klientų apžvalgoms ir atsiliepimams. DUK puslapiai taip pat yra puiki idėja.

  Kitas svarbus jūsų svetainės komponentas yra vaizdai. Tai gali būti nuotraukos ir vaizdo įrašai. Tokia laikmena kelia susidomėjimą regimuoju būdu ir padeda lankytojus sudominti turiniu. Geriausia, jei jūsų svetainė lankytojams leis susieti jūsų buvimą socialinėje žiniasklaidoje, kad jie galėtų sekti visas jūsų naujausias naujienas.

  Verslo svetainės norės pridėti el. Prekybos įrankių, tokių kaip pirkinių krepšelis ir mokėjimo įrankiai. Atsargų valdymo sistema įspėja, kai atsargų trūksta, o kitos funkcijos ir valdikliai padės jūsų svetainei veikti be trūkumų.

  Kaip svetainių kūrėjai gali jums sutaupyti pinigų

  Nemokami ir mokamų svetainių kūrėjai

  Galbūt pagrindinis interneto svetainių kūrėjo pranašumas yra tai, kiek pinigų tai jums padės sutaupyti. Juk jūs dirbate prie naujos įmonės. Kodėl jūs įdėtumėte kelis tūkstančius dolerių į svetainę, kai tiksliai nežinote, ar jūsų idėja netgi gali kilti ant žemės?

  Profesionalaus dizainerio sukurta svetainė atrodys neįtikėtinai, tačiau jei joje slypi verslo idėja, įmonė nepavyks. Nepaisant to, kad turite liekną, profesionalią svetainę.

  Svetainių kūrėjas leidžia sutelkti dėmesį į jūsų verslą

  Tinklalapių kūrimo priemonės idėja yra ta tai suteikia jums galimybę sutelkti dėmesį į jūsų įmonės esmę. Jei jūsų verslo modelis nėra susijęs tik su svetainės turėjimu, jūsų svetainės kokybė neturėtų būti pagrindinis jūsų rūpestis.

  Vietoj to, jūs turėtumėte skirti visą savo laiką ir jėgas kurdami geresnį produktą ar paslaugą, išsiaiškinti, ko iš tikrųjų nori visuomenė, ir sugalvoti, kaip tai jiems suteikti..

  Gera svetainė gali palaikyti visus šiuos dalykus, ir jūs galite pasitelkti svetainių kūrėją, kad patektumėte į save.

  Geriausia žinia yra ta, kad daugybė svetainių kūrėjų gali būti naudojami nemokamai. Teisingai. Kai kuriems statybininkams jūsų svetainės dizainas yra visiškai nemokamas. Tai nebrangus būdas sukurti savo svetainę ir paskelbti ją nieko nereikalaujantį nė cento.

  Tik šiek tiek pastangų sutaupėte sau kelis tūkstančius dolerių. Galbūt galėsite įvertinti nemokamą prieglobą pas kai kuriuos svetainių kūrėjus, ilgainiui sutaupydami dar daugiau pinigų.

  Vėliau, kai esate tikri, kad jūsų verslo idėja yra nugalėtoja, galbūt norėsite pereiti prie mokamo plano su interneto svetainių kūrėju ar net pasamdyti žiniatinklio dizainerį tam, kas visiškai įprasta. Šiuo metu idealus sprendimas gali būti nemokamas svetainių kūrėjas. Norėdami rasti daugiau pinigų taupymo idėjų, skaitykite mūsų geriausias pigus hostingas palaužti.

  Jei norite sukurti naują svetainę, tikėtina, kad neturite neribotų išteklių tai padaryti. Pinigai, kuriuos turite investuoti, turbūt yra labai maži, todėl prasminga taupyti išlaidas ten, kur galite. Vienoje vietoje, kur tai galite padaryti, reikia pasirinkti nemokamą svetainių kūrėją, palyginti su mokamu.

  Šiandien nemokamų svetainių kūrėjai yra stebėtinai poliruoti ir rafinuoti. Yra tikimybė, kad jūsų svetainės lankytojai niekada nesužinos, kad jūsų sukurta internetinė aplinka jums nekainavo nė cento. Tačiau yra keletas kompromisų.

  Daugiau šablonų su mokamomis versijomis

  Pasirinkę nemokamą svetainių kūrėją pastebėsite, kad turite tik keletą šablonų variantų, iš kurių galite pasirinkti. Atnaujinkite iki pigiausių mokamų planų ir galite pamatyti, kad jūsų galimybės padaugėja, kartais – iki šimtų.

  Be to, jūs neturėsite prieigos prie tiek daug valdiklių ir programų. Tai reiškia, kad jūsų svetainės funkcijos gali būti šiek tiek ribotos. Rezultatas gali būti šiek tiek mažiau patogus lankytojams arba gali prireikti daugiau laiko praleisti priežiūros ir atnaujinimo metu..

  Be to, gali pasirodyti, kad negaunate savo URL naudodamiesi nemokama svetainių kūrimo priemone. Kitaip tariant, vietoje URL, pvz., „Betty’swebsite.com“, galite turėti URL, pvz., „Wix.betty’swebsite.com“. Kai kuriems žmonėms tai yra didžiulis trūkumas, nes, jų manymu, tai daro juos ne tokius profesionalius. Tačiau tai neturėtų apsunkinti jūsų svetainės paieškos, o sėkmė reikš, kad galėsite naujovinti į mokamą paslaugą ir geresnį URL.

  Turėdami keletą nemokamų svetainių kūrėjų, pastebėsite skirtumą tarp klientų aptarnavimo lygio. Mokamų abonentų klausimai ar rūpesčiai gali būti perduoti prie linijos, o nemokami klientai yra priversti laukti savo eilės. Rezultatas gali būti laukimas valandomis ar dienomis, kol jūsų svetainė patiria sunkumų. Vis dėlto dauguma gerbiamų svetainių kūrėjų į pagrįstus klausimus galės atsakyti į klausimus ir rūpesčius svetainės greitis.

  Nemokama svetainių kūrėjų apžvalga – DUK

  Kiek kainuoja svetainės dizaineris?

  Kainos gali labai skirtis, tačiau minimalistinė svetainė su pagrindinėmis funkcijomis kainuos mažiausiai 1 500 USD. Jei norite patobulintų galimybių ir daugiau varpų bei švilpukų, galėtumėte lengvai išleisti 10 000 USD.

  Aš pradedantysis. Kuris yra geriausias svetainių kūrėjas man?

  „Wix“ yra neabejotinai stipriausia nemokamų svetainių kūrėja, be to, ji turi tikrai draugišką sąsają. Vis dėlto, Gali būti dar lengviau naudoti kvadrato plotą, taigi, jei norėtumėte sukurti savo pirmąją svetainę, tai gali būti protinga vieta pradėti.

  Yra vienas iš tinklalapių kūrėjų, geresnių nei kiti tinklaraščių kūrėjai?

  Su didžiuliu temų pasirinkimu, „Wix“ yra greičiausiai svetainių kūrėja žmonėms, norintiems pradėti tinklaraštį. „WordPress Gutenberg“ redaktorius yra artima sekundė, nes tai tikrai pabrėžia tinklaraščių išdėstymą. Tačiau tai nėra taip paprasta naudoti kaip „Wix“. Puiku, jei turite laiko ir noro mokytis Gutenbergo. Jei skubate ar norite išvengti „WordPress“, eikite su „Wix“.

  Jei tik norite sukurti tinklaraštį, rekomenduoju perskaityti mūsų straipsnį apie geriausią žiniatinklio prieglobą.

  Kuris svetainių kūrėjas žada geriausias SEO galimybes?

  Šiuo metu abu „Wix“ ir „Squarespace“ siūlo išskirtinį SEO palyginti su kitais svetainių kūrėjais. Atsižvelgiant į tai, kokia kritiška SEO yra jūsų svetainės sėkmė, tai yra viena metrika, kurios negalite sau leisti ignoruoti. Jei esate pasirengęs ne tik kurti svetainių kūrėją, tada galbūt norėsite apsvarstyti galimybę sukurti svetainę „WordPress“, kuri yra plačiai pripažinta kaip turinti keletą geriausių SEO galimybių bet kurioje vietoje..

  Ar tiesa, kad „Wix“ yra geresnis pasirinkimas nei „WordPress“?

  Ne. Svetainių kūrėjas negali konkuruoti dėl pritaikymo ir galimybių su TVS, tokiomis kaip „WordPress“. Tačiau pagrindinis šio straipsnio dėmesys skiriamas žmonėms, norintiems greitai sukurti svetainę arba neturintiems išankstinės patirties kuriant svetainę. Šios kategorijos vartotojams „Wix“ yra protingesnis pasirinkimas.

  Taip yra todėl, kad „Wix“ yra toks patogus naudoti. Jo nutempimo redaktorių lengviau išmokti nei sudėtingesnį „WordPress“ redaktorių. Tvarka norint sukurti puikią „Wix“ svetainę, jums nereikia žinoti kodo. Tai daro puikų įvadą į svetainių kūrimo ir priežiūros pasaulį. Kai jūsų svetainė pradės veikti, galite apsvarstyti galimybę sukurti ką nors sudėtingesnio „WordPress“ ar kitoje turinio valdymo sistemoje.

  Sužinokite daugiau apie WP mūsų geriausių „WordPress“ prieglobos vadove.

  Ar saugūs interneto svetainių kūrėjai?

  Tinklalapių saugumas yra pagrindinis rūpestis visiems žiniatinklio valdytojams. Dėl netinkamos saugos jūsų svetainė gali būti pažeidžiama visokių įsilaužimų ir žiaurios jėgos išpuolių. Be to, lankytojai bus mažiau linkę lankytis svetainėje, kuri nesiūlo jų duomenų tinkamo saugumo. Abu „Wix“ ir „Squarespace“ į savo nemokamus paketus įtraukia SSL sertifikatus. Tai užtikrins lankytojų saugų ryšį, tai reiškia, kad jūsų svetainė jiems yra saugi.

  Ar yra ryšys tarp aikštės ir kvadrato?

  „Square“ yra mobiliųjų mokėjimų įmonė, o „Squarespace“ – svetainių kūrėja. Nors pavadinimai skamba panašiai, tarp šių dviejų bendrovių nėra jokio ryšio.

  Ar galiu naudoti savo domeno vardą su svetainių kūrėjais, pavyzdžiui, „Wix“ ir „Squarespace“?

  Norėdami nusipirkti domeno vardą, galite dirbti su trečiosios šalies teikėju kuris tinka jūsų būsimai svetainei. Tiesą sakant, daugelis žmonių žengia šį žingsnį prieš net ieškodami svetainių kūrėjo ar turinio valdymo sistemos. Svetainių kūrėjai, tokie kaip „Wix“ ir „Squarespace“, leidžia naudoti domenų žemėlapius, kad galėtumėte prijungti savo svetainę prie savo registruoto domeno vardo. Daugelis svetainių kūrėjų turi daug informacijos, kaip prisijungti prie esamo domeno vardo žinių bazėje arba DUK puslapyje. Klientų palaikymas yra dar vienas šaltinis, kuris gali padėti sujungti domeną ir svetainę.

  Kaip aš galiu pasirinkti tarp „Wix“ ir „Squarespace“?

  Abu šiuos svetainių kūrėjus lengva naudoti, ir jie padės sukurti fantastiškai atrodančią svetainę. Vis dėlto, sunku įveikti „Wix“ dėl jo šablonų įvairovės ir jo pritaikymo galimybės. Naudodamiesi šia platforma, jūs paprasčiau išmanysite.

  Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

  Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.


  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map