Nejlepší levný hosting

obrázek diskontního datového centraKdyž jsem začal svůj první web, pamatuji si, že za standardní sdílený hosting platím téměř 40 dolarů. Hostitelský průmysl od té doby prošel dlouhou cestu.


Když mluvíme o hostování, o čem opravdu mluvíme, jsou datová centra. Pokud si nejste jisti, co vlastně datové centrum myslí na váš oblíbený film Sci-Fi s řadami po řádcích počítačů. Něco jako tento obrázek vpravo.

Společnosti jako Amazon zavedly Amazon Web Services, které dominují na globálním trhu cloud computingu. Výsledkem jsou obrovské úspory z rozsahu pro hostingové společnosti, které si nyní mohou pronajmout serverový prostor za zlomek toho, co platily.

Moderní levný webhosting poskytuje rychlost, výkon a funkce, které drahé starší hostingové plány zvykly nabízet za zlomek ceny.

Pokud jde o levný hosting, platí, že čím více serverových zdrojů, tím levnější bude váš plán. Z tohoto důvodu, pokud chcete ušetřit peníze, jít s většími hostiteli nad místní společnosti je způsob, jak jít.

Profesionální tipTento starší hostingový plán, za který již možná platíte 20–40 $ / měsíc, lze zakoupit za méně než dolar. Pokud kupujete od místní australské hostingové společnosti, téměř jistě jste přeplácíte.

V tomto přehledu doporučujeme pouze tři společnosti. První výběr je zdaleka levnější a také si udržuje skvělou dostupnost, výkon a další funkce.

Další dva jsou prvotřídní volbou pro ty, kteří hledají trochu větší flexibilitu a výkon.

Pokud vás zajímá, jak testujeme provozuschopnost, podívejte se prosím na naše sledování živých stránek zde.

Klíčové vlastnosti
 • Nejlevnější hostitel ruce dolů
 • Velká rychlost
 • Snadno použitelné rozhraní
 • Podpora 24/7/365
 • 30denní zásada vrácení
Klady
 • Rychlé doby načítání
 • Jeden z nejvyšších dostupnosti
 • Dlouhé promo smlouvy
Nevýhody
 • Žádná bezplatná doména a SSL na nejnižší úrovni

Dobře, hledáte levný hosting. No, našel jsi to. Pravděpodobně si myslíte, že se musíte vzdát celé partie, abyste mohli používat hostingovou službu, která je levnější než dva dolary. Tam se mýlíš.

Když jsme poprvé narazili na Hostingera, byli jsme trochu skeptičtí. V té době byla jejich cena 0,80 USD. Bylo snadné je odepsat jako další hostitelskou službu pod dolaru. Pak jsme je testovali. Rychlosti, které vyslali, vyhodily téměř každou další službu z vody a jejich doby provozu jsou velmi blízko 100%.

Jak to bylo možné ?! Pojďme se podívat na některé z jejich funkcí.

Rychlost a doba provozu

Pojďme se podívat na některé metriky.

Cokoli pod 2 000 ms je dobrá doba načítání. To znamená, že načtení webové stránky trvá dvě sekundy.

Hostinger zveřejnil a 389Ms doba načítání. To znamená, že jejich webové stránky načíst docela rychle. Hostinger upřednostňuje rychlost svých serverů více než většina a skutečně se to ukazuje.

Časy pro Hostinger jsou stejně směšné dobré. Jakákoli doba provozu nad 98% je považována za dobrou. Na 99,90%, hostinger hodiny s jedním z nejvyšších dostupnosti v průmyslu.

Ceny

Levný web hosting cenové praktiky jsou upřímně problém. Přitahují vás super levnou propagační cenou a poté, když je váš propagační bod s nimi za sebou, zdvojnásobí nebo ztrojnásobí cenu.

Upřímně řečeno, Hostinger se neliší. Propagační cenu však můžete uzamknout čtyři roky. Ano, čtyři roky. To by mohlo být pro některé lidi považováno za negativní, ale pro jiné, kteří vás znají’Budu mít levný a spolehlivý hosting, protože to dlouho je plus.

Problémy jsou na nejnižší úrovni. Ty ne’neobdržíte bezplatnou doménu a nemusíte’t obdržíte zdarma SSL. Můžete upgradovat na poněkud dražší tarif za 3,95 $ měsíčně (ne úplně drahé) a získat doménu, SSL a bezplatné denní zálohy.

Kupující si dejte pozor, přirážka po propagační ceně pro Hostinger je strmější než na mnoha jiných místech. Můžete zamknout $ 1,45 za měsíc po dobu čtyř let, ale poté se budete dívat na $ 7,99 za měsíc. Plán 2,95 $ za měsíc by vzrostl na 11,95 $ za měsíc a plán 3,95 $ za měsíc by dosáhl 15,95 $. Hostinger není’t hrát si s těmito cenami.

Stejně jako jakékoli jiné hostingové služby v této cenové relaci, Hostinger ráda začíná s nízkými cenami a poté zvyšuje cenu. Dávají super dlouhé propagační smlouvy což znamená, že tento postup může využít zákazník (tj. vy).

Webový tvůrce zdarma – Zyro

Hostinger’Tvůrce webových stránek se jmenuje Zyro a nedávno byl kompletně přepracován. Díky velkému množství nových funkcí, které obdržela, nyní jde toe toe s nejlepšími tvůrci webových stránek.

hostinger přizpůsobit

Zyro přichází s přátelským uživatelským rozhraním a spoustou funkcí, jako je certifikát SSL zdarma k ověření vaší domény, neomezené úložiště SSD a neomezená šířka pásma

Jednou další funkcí, kterou jsme považovali za velmi užitečnou, byla obrovská knihovna obrázků zdarma, které můžete použít k návrhu svých webových stránek jakýmkoli způsobem, který považujete za vhodný.

Pokud potřebujete své logo navrhnout nebo vylepšit, můžete to udělat také zde. Zyro’s Logo Maker zpřístupňuje vaši značku veřejnosti. Logo můžete navrhnout v žádném okamžiku bez kohokoliv’s pomoc.

Velkým bonusem pro tvůrce i tvůrce loga je, že není nutné mít žádné zkušenosti s návrhem nebo kódováním.

Záruky

Milujeme záruky zde na webu Best Web Hosting Australia. Ukazují nám, že společnost věří ve své nabídky. Hostinger nabízí 30denní záruku vrácení peněz a 99,99% záruku dostupnosti. Pokud doba provozu klesne pod úroveň, máte příležitost získat zpět trochu peněz.

Spodní strana

Dotkli jsme se několika nevýhod v sekci cen. Žádný bezplatný protokol SSL není problém. Můžete to však obejít. Používání SSL zdarma může být opravdu snadné, zejména při používání WordPress. Při použití nejnižší úrovně Hostinger jsou dvě možnosti SSL.

 1. Pojďme se zašifrovat – K dispozici prostřednictvím všech cPanels. Jedná se o bezplatný certifikát SSL pro jakýkoli web. Yay!
 2. Opravdu jednoduchý SSL – Je to skvělý plugin, který vynucuje SSL na vašem webu. Je také dodáván s tunou funkcí přizpůsobit.

Další nevýhodou je telefonická podpora, ale většina hostingových služeb ji nenabízí. Pokud jste připojeni k rozhraní cPanel, budete také zmatení, abyste zjistili, že Hostinger používá svůj vlastní panel. Používání je intuitivní, ale veteráni webových stránek zjistí, že jim chybí to, na co jsou zvyklí.

Přečtěte si celou naši recenzi hostingů zde.

2. HostGator – nejlepší prémiová volba

Klíčové vlastnosti
 • Tvůrce webových stránek
 • Skvělý výkon
 • 99,9% dostupnost
 • Podpora 24/7/365
 • 45denní záruka vrácení peněz
Klady
 • Konzistentní doby provozu
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Přímé stanovení ceny
Nevýhody
 • Cennější než Hostinger

Moje nejoblíbenější věcí na serveru HostGator jsou jejich reklamy na Instagramu. Z nějakého důvodu je obraz na nich super blízkým blízkým obrazem jejich maskota. Je to trochu děsivé.

vidím tě!

Dobře, kromě toho, že jejich reklamy jsou příliš blízko, HostGator je špičková hostingová služba. Mají hvězdnou pověst a jsou skvělou volbou pro levnější sdílený hosting.

Rychlost a doba provozu

Nejlepší věc na HostGator’Rychlost a doba provozu je konzistence z nich. Oni nejsou’t nejrychlejší a oni ne’mít nejlepší provozuschopnost, ale budou trvale v horní vrstvě obou těchto kategorií.

Všechno přes 98% je považováno za dobrý provoz a HostGator vždy sedí přímo nad touto značkou.

Zatímco má pravdu pod 2 000, není’Nefoukáme kohokoli z vody, nemáme’Neviděl jsem mnoho odchylek od tohoto čísla bez ohledu na to, kde byla rychlost testována na světě. To mluví s HostGatorem’s počet serverů a závazek důslednosti.

Ceny

Cenové rozvržení HostGator je jednoduché. Mají propagační ceny v hodnotě 2,75 $ za měsíc, 2,95 $ za měsíc a 5,95 $ za měsíc. Tyto propagační ceny se po skončení období v zásadě zdvojnásobí, ale tyto ceny můžete uzamknout na tři roky.

Jak můžete vidět upgrady v podstatě umožňují mít více domén a odemknout několik dalších nástrojů. Skvělá věc, o HostGator je, že vám umožní přístup ke všem základům s jejich plánem mláďat.

Funkce

Jedna věc, kterou je třeba zmínit, je, že HostGator má telefonickou podporu. Také mají Zákaznická podpora 24/7 obecně.

Díky neměřené šířce pásma a místo na disku spolu s jejich bezplatným SSL je HostGator’s holé funkce vyniknout. Každá hostingová služba by měla nabízet SSL zdarma a HostGator si v tomto ohledu zvyšuje svou pověst tím, že v tomto ohledu vystupuje.

Další skvělý doplněk s plány HostGator spočívá v tom, že také nabízejí Google AdWords kredit ve výši 100 $. Pokud plánujete prodat cokoli se svým hostingovým plánem nebo chcete na svůj blog odeslat více provozu, je to skvělý způsob, jak začít zdarma..

Nevýhody

Největší nevýhody používání HostGator spočívá v tom, že není tak levná jako Hostinger a nenabízí to stejné vzestupné jako SiteGround. Je to ale nejlepší prostřední terén.

Přečtěte si naši úplnou recenzi HostGator zde.

3. SiteGround – Nejlepší výběr 2.Premium

Klíčové vlastnosti
 • Blesk rychle
 • Spousta bezplatných upgradů
 • Hostujte více stránek
 • Podpora 24/7/365
 • SSL zdarma
Klady
 • Špičková podpora zákazníků
 • Fantastická dostupnost
 • Zdarma CDN
Nevýhody
 • Cena jde o něco vyšší po prvním plánu

Pokud jde o hosting, nemůžete opravdu porazit SiteGround, pokud neskočíte do horních vrstev hostingu, což vás bude stát docela penny. Na serverech SiteGround běží spousta klientských webů a toto číslo v budoucnu vzroste. Siteground nabízí nejlepší služby zákazníkům, skvělou dostupnost, rychlé rychlosti načítání a další funkce.

SSL zdarma

SSL by mělo být standardní součástí každé webhostingové služby. Jakýkoli web prodávající digitální nebo fyzické produkty online potřebuje certifikát SSL. Jakýkoli web se zaměřením na SEO potřebuje jeden, pokud chcete, aby se objevil ve vyhledávání Google. Pokud hostingová služba nenabízí SSL zdarma, pak jděte opačně.

Fantastická podpora zákazníků

Hostinger a HostGator mají skvělou zákaznickou podporu. Většina zákaznických služeb poskytujících hostingové služby je doslovným odpadem pokrytým vegemitem. Někteří z vás si možná myslí, že to zní dobře. To také má pták hovno všude – promiň.

SiteGround má nejlepší zákaznická podpora. To’je to strašidelné, jak rychle reagují na zprávy.

Agenti podpory zákazníků na webu SiteGround jsou dobře informováni a jsou připraveni pomoci vyřešit jakýkoli problém. To zahrnuje technické problémy a obecné odstraňování problémů. Jak jsem řekl, SiteGround má nejlepší zákaznickou podporu na tomto seznamu – to’je to jako najmout jiného zaměstnance, aby vám napravil věci tím, jak moc chtějí pomoci.

Jedinou nevýhodou je, že zákaznická podpora je založena na chatu. Telefonická podpora není nabízena, ale chatovací systém je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. K dispozici je také systém vstupenek s odpověďmi do 24 hodin.

Skvělá dostupnost

Představte si návštěvníka s vysokým dopadem, který jde na váš web, a zjistěte, že vyhrál’t zatížení by vám mělo dát studené poty. Vy’Zřídka budu mít web, který jde dolů s SiteGround. Více než 99,9% dostupnosti s velmi malým prostojem. Všechno nad 98% je považováno za dobré. Je jasné, že jste blízko 100%’znovu v horní vrstvě časů.

Zdarma CDN

Jednou z nejlepších funkcí zahrnutých na zdarma CDN. Cloud Distribution Networks (CDNs) šíří vaše webové soubory po celém světě na různých místech, takže daleko od serveru není pro návštěvníka webu problém.

To znamená, že na webu SiteGround bez ohledu na to, kde uživatel přistupuje k vašemu obsahu, bude mít srovnatelnou rychlost s někým na celém světě. Ano, dokonce tady v Austrálii.

Zdarma převody webových stránek

Možná již máte web, který chcete převést na jinou hostingovou službu z různých důvodů. Manuální přenos webu je jako mít vosk na hrudi – bolestivý.

Naši dobrí přátelé na stránkách SiteGround se o to postarají za vás. Dokonce to dělají do dvou dnů. Je to, jako by chtěli, abyste je měli rádi nebo tak něco.

Nevýhodou SiteGround

Stejně jako s čímkoli jiným na tomto světě má SiteGround nevýhodu. Hlavním důvodem, proč SiteGround není první, je to, že jejich plány mohou být nákladné.

Přinášejí vám 3,95 $ za měsíc, ale poté, co váš první plán vyprší, vám účtují více peněz. Uzamčení se do 3letého plánu není vždy ideální, ale je to nejdelší, co můžete využít nízkých cen za.

Přečtěte si naši úplnou recenzi SiteGround zde.

Proč nemáme rádi hostitele

Nechat’s jít přes to, proč většina půl dolaru hostitelé sát.

 • Snadno hacknut
 • Nebezpečný
 • Špatné sousedství IP
 • Google vás bude nenávidět
 • Strašně prostoje
 • Špatná podpora

Existují několik důvodů, proč se tomuto druhu levného webhostingu vyhnout pod dolarem.

 1. Tyto možnosti běžně používají sdílenou IP, která je velmi snadno hackovatelná a má vysokou pravděpodobnost, že bude jinak ohrožena.
 2. Váš web bude hostován na stejných serverech s mnoha spamovými blogy, na které se Google obecně dívá.
 3. I když to může být levné, budou pomalé s dlouhými prostoji a špatnou zákaznickou podporou.

Spousta levných webových hostitelů bude mít strašlivé prostoje a kruté prostoje – často jsou mimo provoz po dobu několika minut nebo dokonce hodin najednou. Pokud jsou spolehlivost, kvalita a doba provozu důležité pro vaše podnikání nebo osobní blog (spoiler: jsou), pak bych určitě vyzval, abyste se drželi dál od jakéhokoli ultra-levného webhostingu..

Nechat’Podívejte se na některé z různých typů zveřejňování na webu a na to, co poskytují.

Různé druhy hodnotového hostingu

Neexistuje žádná velikost pro všechny přístupy, pokud jde o levný web hosting. Pokud hledáte levné publikování na webu pro osobní blog nebo projekt, budete hledat jiná kritéria než levná při publikování pro malou firmu.

Sdílený hosting

Přemýšlejte o sdíleném hostingu, jako je život v bytě se spoustou různých lidí. Bytem vlastně mám na mysli IP, což znamená internetový protokol. Sdílený hostitel používá sdílenou IP adresu. To znamená, že na stejné IP je zveřejněno mnoho různých webů. Logikou sdíleného webhostingu je, že žádná malá firma nevyžaduje zdroje celého serveru sama, zejména pokud používají poměrně nenáročný CMS jako Web WordPress.

Pomocí společné skupiny zdrojů může více firem sdílet jednu vyhrazenou IP nebo server, aby vyhovovaly jejich provozním potřebám. Řešení však představuje významný problém.

Nemáte přístup k ostatním webům hostovaným na dané konkrétní adrese IP. Sdílený hosting je určitě nejlevnější forma hostingu a většina firem online využívá sdílený hosting.

Sdílené hostitelé se liší v kvalitě služeb a co je důležitější – v jejich ceně. I když je možné najít extrémně levný sdílený hosting za dolar, obvykle se to nazývá SEO hosting.

SEO hosting je postaven tak, aby dům a udržovat více spam webových stránek pro účely SEO nebo vytváření odkazů. Tyto služby často fungují na principu tahu a vypalování, který těmto hostitelům umožňuje generovat příjmy a poté jednoduše opustit své zákazníky.

Věnováno

specializovaný hostingVyhrazený hosting je opakem sdíleného hostování. Na vyhrazeném hostiteli je jednu IP, která je přiřazena k vašemu konkrétnímu webu.

Vyhrazený hostitel je ve skutečnosti stejný jako pronájem fyzického prostoru na serveru umístěném v datovém centru.

Dedikovaný hosting je rozhodně nejdražší možností a není levnou volbou pro většinu webových stránek. Chtěl bych doporučit vyhrazený hosting pro malé podniky nebo kohokoli, kdo chce vždy velmi spolehlivý hosting.

Dedikovaný hosting je rozhodně nejdražší možností a není levnou volbou pro většinu webových stránek. Chtěl bych doporučit vyhrazený hosting pro malé podniky nebo kohokoli, kdo chce vždy velmi spolehlivý hosting.

VPS Hosting

vps hostingVPS hosting nebo Hosting virtuálního soukromého serveru je mix mezi vyhrazeným hostingem a sdíleným hostingem. Na VPS vypůjčíte si část jejich serveru nebo IP, které vám umožní provozovat dedikovaný server v cloudu.

To umožňuje mnohem robustnější funkce a mnohem větší šířku pásma. Servery VPS používají k vytvoření jedinečné IP adresy v cloudovém počítači kapičky.

Servery VPS jsou skvělé možnosti pro každého, kdo se snaží na svých webových stránkách hostovat webové nástroje nebo jiné programy založené na JavaScriptu.

CDN nebo síť pro distribuci obsahu funguje tak, že předává IP vašich webů jejich vlastní jedinečné IP, kterou zase používají tisíce různých webů. Vzhledem k tomu, že tuto IP používá tolik webů’s důvěryhodnou společností Google.

CDN také umožňuje distribuovat váš obsah po celém internetu a vyhnout se více požadavkům na straně serveru o informace. CDN’Jsou zdarma a snadno se instalují.

jestli ty’Pokud se chystám použít CDN, doporučil bych nejprve získat jednoduchý sdílený hostingový plán a poté do něj přidat cloudový vkus. To umožní vyšší rychlost zabezpečení a také anonymitu.

Servery VPS jsou skvělé možnosti pro každého, kdo se snaží na svých webových stránkách hostovat webové nástroje nebo jiné programy založené na JavaScriptu.

CDN nebo síť pro distribuci obsahu funguje tak, že předává IP vašich webů jejich vlastní jedinečné IP, kterou zase používají tisíce různých webů. Protože tuto adresu IP používá tolik webů, společnost Google jí důvěřuje.

CDN také umožňuje distribuovat váš obsah po celém internetu a vyhnout se více požadavkům na straně serveru o informace. CDN jsou zdarma a snadno se instalují.

Pokud chcete použít CDN, doporučuji nejprve získat jednoduchý sdílený hostingový plán a poté do něj přidat cloud cloud. To umožní vyšší rychlost zabezpečení a také anonymitu.

Levné Průvodce nákupem hostingu

web hostingjestli ty’znovu blogger Při hledání vlastního jednoduchého webu pak navrhuji sdílený hosting. Sdílený hosting vám umožňuje ušetřit peníze a rozšiřovat se, jak váš blog zvyšuje provoz a prodej. Není nutné se zavazovat k dražšímu dedikovanému serveru, pokud jsou zdroje na sdíleném hostiteli více než dostatečné.

Malé podniky mají také některé stejné požadavky jako bloggeri. Většina malých podniků ne’Ve skutečnosti nepřijímáme velké množství návštěvníků webu. Tyto webové stránky jsou vytvářeny spíše pro informaci a jejich konkrétní uživatele.

Z těchto důvodů jsou sdílené plány více než dostatečné pro malé podniky. jestli ty’malé podnikání neváhejte a podívejte se na naše malý obchodní průvodce po hostování.

Pokud se vaše stránky dostávají kdekoli méně než 3 000 až 4 000 návštěvníků měsíčně, jakýkoli plán sdíleného hostingu bude vyhovovat vašim potřebám. Opět, jak se vaše stránky rozšiřují v provozu a prodeji, měli byste přejít ze sdíleného plánu na vyhrazený plán.

Jedna věc, kterou musíte mít na paměti, je, že někteří hostitelé vám budou účtovat poplatky za migraci webů nebo účtují paže a nohy za funkce, jako je SSL nebo zálohy. Výběr správného hostitele vám může v budoucnu ušetřit spoustu peněz. Jednou z nejčastějších chyb je výběr absolutně nejlevnějšího hostitele.

Co se stane, ušetříte peníze zpočátku, ale v budoucnu, když se pokusíte přidat na svůj web různé funkce nebo je přesunout na jiného hostitele, ti stejní poskytovatelé služeb vám účtují více poplatků za služby a přidávají další placené funkce..

V době, kdy jste’znovu provedené platby za všechny tyto dohromady nakonec skončí utrácení 3 až 4násobek ceny původního kvalitního sdíleného hostovacího plánu.

Morálkou příběhu je tedy don’t levné na web hosting a pokusit se jít za nejnižší cenu plánu. Pokud utratíte více než pár dolarů měsíčně’Dostanu něco takového’je mnohem vyšší kvalita.

Doporučený levný hosting pro eCommerce

jestli ty’web o eCommerce, který hledá nový web, vyhýbejte se sdílenému hostování a rozhodněte se pro vyhrazený plán. Webové stránky elektronického obchodu jsou náročné na grafiku, média, videa a další interaktivní prvky.

Vyžadují více zdrojů a dostupnosti, než jsou schopny poskytnout sdílené plány. I když můžete ušetřit pár babek za hostování, vy’Rozhodně ztratím mnohem víc než to, co se týká potenciálních prodejů a výnosů. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce eCommerce.

Lidé jsou rozmazlení. Doba načítání delší než 12 sekund způsobí, že lidé opustí váš web téměř okamžitě. Význam SSL

Význam SSL

Další důležitou funkcí, kterou je třeba při eCommerce zvážit, je ochrana SSL. SSL nebo Zabezpečená ochrana vrstvy soketu vytvoří od uživatele šifrovaný tunel’s počítačem na webové servery. To chrání jejich informace před hackery a dalšími škodlivými silami.

Stal se požadavkem jakýchkoli finančních transakcí online a jakýchkoli platebních procesorů, které stojí za to použít. Tito zpracovatelé odmítnou všechny weby, které si nepřijdou’nemám SSL. Problém s levnými příspěvky spočívá v tom, že za instalaci SSL ročně často účtují více než 60 USD.

Jejich základní plán může být jen jeden až dva dolary’znovu utratíte za 50 až 60 USD jen za váš SSL.

V tomto okamžiku je zpráva jasná. Ano, můžete získat levný webhosting. Nicméně, pokud se pokusíte dostat příliš levné s hosting, skončí utrácet více peněz v budoucnosti. Věc o spuštění webové stránky je, že nemáte’Nevím, kam to půjde a jak to bude růst.

Sleva na hostování FAQ

Jaký je nejlepší hosting webových stránek zdarma??

Nejsou k dispozici žádné hostování webových stránek zdarma stojí za to použít. Můžete technicky hostovat zdarma na serverech Wix, WordPress.com a Weebly. Nebudete však moci použít doménové jméno.

Mohu hostovat svůj web zdarma?

Ano, ale dostanete mnohem horší služby, než kdybyste za hosting platili pár dolarů měsíčně.

Je GoDaddy dobrým tvůrcem webových stránek?

Pojď tati’s Web Builder není příliš dobrý. Ostatní tvůrci webových stránek, např WordPress, Wix, a Čtvercový prostor jsou lepší.

Je WordPress dobrým tvůrcem webových stránek?

WordPress je nejlepší tvůrce webových stránek, ale má velkou křivku učení a za hosting musíte platit.

Jaký je nejlepší bezplatný webový tvůrce?

Použití WordPress při hostování vašich webových stránek na hostování třetích stran je nejlepší způsob, jak vytvořit web. Můžeš vytvořit web zdarma na Wix, ale nebudete mít doménové jméno.

Zabalení

Se vším, co bylo řečeno, nemůžete pokazit žádnou ze tří zde uvedených možností. Hostinger poskytuje absurdní hodnotu 0,80 $ za měsíc a je nejlepší volbou, pokud se opravdu snažíte ušetřit peníze.

Hostgator a SiteGround také nabízejí fantastickou hodnotu, ale zjistíte, že platíte trochu více peněz.

To je ono.

Pokud máte nějaké dotazy nebo komentáře, nebuďte stydliví a nechte jednu níže, odpovíme na ni tak rychle, jak jen můžeme.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map