Nejlepší webhosting 2020

Contents

POROVNÁNÍ A PŘEZKUMY

Testovali jsme více než 30 hostitelských poskytovatelů a křížově testovali s 10 lety datových hostingů stovek webů našich klientů, abychom vám pomohli najít nejlepšího hostitele v Austrálii.


obraz

POROVNÁNÍ A PŘEZKUMY

Testovali jsme více než 30 hostitelských poskytovatelů a křížově testovali s 10 lety datových hostingů stovek webů našich klientů, abychom vám pomohli najít nejlepšího hostitele v Austrálii.


obraz


hosting vektorZa posledních šestnáct měsíců jsme koupili a vyzkoušeli všechny hlavní hostingové společnosti.

To zahrnuje mnoho velkých jmen, jako je BlueHost, Hostgator a spousta dalších hostitelů.

Tento web je založen na mnoha údajích, včetně našeho živého testování 10 nejlepších hostitelů (viz. níže). Zaměřujeme se na celou řadu faktorů, včetně cen, technických specifikací, rychlosti a bezpečnosti.

Doufáme, že vám tento průvodce pomůže na vaší online cestě. Pokud máte nějaké konkrétní dotazy, kontaktujte nás.

Hodně štěstí všem! ��

WEB HOSTCENAZÍSKAT ČASHODNOCENÍ
1. HostPapa 2,95 $ / měsíc475 ms★★★★★
2. Hostinger0,80 $ / měsíc389 ms★★★★★
3. Siteground3,95 $ / měsíc475 ms★★★★★
4. HostGator2,75 $ / měsíc657 ms★★★★

Kdo jsme?

Než začnete přemýšlet, kdo je tato nepříjemná plovoucí hlava vpravo. Dovolte mi představit tým.

Jsme tým se třemi muži, který provozuje marketingovou agenturu s úplnými službami.

Nathan provozuje agenturu pro webový design s plným servisem posledních patnáct let. Často si děláme legraci, že byl od začátku internetu (nedovolte, aby vás tvář dítěte oklamala). Jakákoli kvalitní služba pro vývoj webových stránek často končí také správou webových stránek jejich klientů.

Když přijde na hostování, Nathan zná jeho věci. On je hostil a spravoval přes 700 webových stránek přes Austrálii a USA. Viděl poskytovatele hostingu přicházet a odcházet.

Více o nás na stránce mise. 

Náš výzkumný a sledovací proces

obrázek živého sledování uptime a downtime webových stránekSnažíme se našim čtenářům pomáhat při vytváření informovaných údajů o tom, co funguje a co ne.

Za posledních několik let jsme sledovali několik různých faktorů.

Co sledujeme:

 • Prostoje – kolikrát váš web není dostupný & # x274c;
 • Uptime – množství času, po kterém je funkční a # x2705;
 • Čas načítání – rychlost načtení webu trvá rychleji & # x231b;

** Vidět naše live uptime tracking here sledování 10 z našich recenzovaných řešení hostování **

Další faktory, na které se zaměřujeme, zahrnují

 • Zabezpečení – SSL, testy zranitelnosti & # x1f46e;
 • Podpora – 24/7? Ochotný? Přátelský? & # x1f642;
 • Migrace – pomáhají vám při migraci stávajících webů? & # x1f4bc;
 • Web Builder – přichází s bezplatným? & # x1f477;
 • Technická specifikace – jaká jsou jejich datová centra jako & # x1f5a5; & # xfe0f;

Jak používat tuto příručku

Abychom zjednodušili věci a vyhnuli se vám ohromujícími stovkami možností, uspořádali jsme naše doporučené hostitele v číselném pořadí.

První recenze je naše nejvíce doporučovaná. Když se dostanete přes top 3, nemusíme tyto hostitele na základě našich testů doporučit. 

Nejlepší hosting Austrálie – recenze do roku 2020

1. HostPapa (2,95 $ / měsíc) Hostitel s nejlepším výkonem

HostPapa nabízí čtenářům Aussie Hosting 67% slevu + bezplatnou registraci domény

logo hostpapa

Doba načítání: 475Ms
Uptime: 99,95%
Cena: 2,95 $ / měsíc (Běžné 13,99 $ / měsíc)
Podpěra, podporaŽivý chat

Získejte slevu na hostPapaobraz

Naše recenze se zaměřují hlavně na tři S toho, co dělá dobrého hostitele: zabezpečení, škálovatelnost a podporu. Ačkoli některá z kritérií, která jsme použili, ukazují zanedbatelné rozdíly mezi hostitelskými platformami na mnoha frontách, máme pocit, že HostPapa vyniká několika způsoby. Nejprve jejich startovací balíček zahrnuje všechny funkce, které mnoho jiných hostingových služeb zpoplatňuje přístup.

Jejich slogan je „získejte vše, co potřebujete k úspěchu,“a dělají vše, co je v jejich silách. Na nejzákladnější úrovni služeb získáte dva bezplatné webové stránky a registraci domény, 100 GB úložiště SSD (Solid State Drive), což je současný zlatý standard spolehlivých hostingových technologií, neměřený šířka pásma a zaručená dostupnost 99,9 procenta. ��

Budete také získejte bezplatnou doménu s registrací základního sdíleného hostovacího plánu. HostPapa byl také natolik laskavý, že našim čtenářům poskytl masivní 67% slevu na jejich základní plány a více než 50% na ostatní plány. Podívejte se na jejich nabídku zde.

⬆️ Použijte tento odkaz ⬆️ šipka směřující na odkaz na hostpapa slevu nárokovat si slevu na nové hostingové balíčky.

To stačí k zajištění rychlosti a spolehlivosti, že většina webových stránek musí zůstat konkurenceschopná, ale to není vše, co získáte.

funkce webových stránekZahájený plán také vyvolá „všechny základní funkce“. Patří sem LetsEncrypt SSL, bezplatný tvůrce webových stránek a bezplatné převody, pokud chcete přesunout stávající web na jejich platformu. To také znamená, že mají rozsáhlé možnosti podpory, které jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly flexibilitu při používání softwaru, PHP a operačních systémů, které jsou pro vás nejlepší, aniž by se obávaly o kompatibilitu.

Přechod na prémiový Business Pro plán příliš nezvýší cenu, aby mohla být výhoda pro malé a střední podniky, a poskytuje vám úroveň funkčnosti pro napájení i největší podnikové sítě. To zahrnuje pokročilé funkce, jako je neomezený počet e-mailů a databází SQL, vylepšení výkonu, jako je zvýšení výkonu o 300 procent a neomezené webové stránky, a pokročilá bezpečnostní řešení, jako je SiteLock, WildCard SSL, a zvýšené soukromí.

Celkově přináší HostPapa

Co tak skvělá pověst a vysoké hodnocení recenzí od profesionálních webů, jako jsou ty naše, a zkušenosti skutečných uživatelů? HostPapa má průměrné skóre spokojenosti 9 z 10 hvězdiček v kategoriích, jako je spolehlivost, ceny a funkce. Jejich nejvyšší skóre, 9,2 z 10, je v kategorii podpory. Toto není společnost, která vás zaregistruje a poté zmizí. Nabízejí mimo jiné 24/7 asistenci, videonávody a rozsáhlou znalostní základnu.

HostPapa také nabízí 100% záruku spokojenosti a 30denní bezplatnou zkušební verzi.

2. Hostinger – nejlepší diskontní hosting (0,99 $ / měsíc)

hostinger

Doba načítání: 841Ms
Provozní doba: 99,3
Cena: 0,99 $ / měsíc
Podpěra, podporaŽivý chat

Navštivte Hostinger.com


hostgator

Proč je Hostinger nejlepší volbou pro levný hosting? Pro začátek vám nabízí některé stejné funkce a zabezpečení, jaké získáte od špičkových hostitelských platforem s uživatelsky přívětivým rozhraním, kde můžete provádět fakturační změny, sledovat své e-maily a spravovat všechny své domény. To vše přichází s cenově příznivými cenami.

Pojďme se hlouběji ponořit do toho, z čeho je Hostinger nejlepší levný hostingový servis na trhu.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Hostinger

Pověst a spolehlivost

Hostinger dokázal, že jsou to spolehlivá síť, kterou mohou zákazníci na dlouhou cestu počítat. Nabízejí flexibilní hosting balíčky, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem potřebám nebo rozpočtu. S průměrnou dobou provozu 99,88 procenta můžete s důvěrou předat tuto spolehlivost svým vlastním návštěvníkům.

Ceny

To je místo, kde se dostaneme k dusnému štěrku. Existuje spousta bezplatných hostingových plánů, které nabízejí levnější alternativu, ale trochu víc. Hostingerovy plány začínají na pouhých 0,99 $ měsíčně pro standardní sdílený plán s jedinou doménou a jejich nejlepší řešení VPS pro hosting začíná již na 4,95 $ měsíčně. Na rozdíl od jiných levných služeb neexistují žádné skryté náklady ani náhlé zvýšení cen. Ve skutečnosti se vaše sazby dokonce nezvýší, dokud nebudete s jejich službou nejméně čtyři roky.

Funkce

Kde jinde najdete cenově dostupnou možnost, která vám poskytne požadované funkce, aniž byste se vzdali rychlosti, kterou dnešní uživatelé očekávají? Dostupné funkce jsou ell stojí za cenu, ale Hostinger také poskytuje přidanou hodnotu, která jde nad rámec základních. Hostinger také podporuje většinu operačních systémů, soubory MySQL a FTP a je optimalizován pro WordPress.

Součástí každého plánu je bezplatná doména a tvůrce webových stránek zvaný Zyro, pro které nejsou zapotřebí žádné dovednosti v oblasti kódování nebo návrhu. K dispozici je bezplatný certifikát SSL k ověření vaší domény, neomezené úložiště SSD a neomezená šířka pásma, jakož i obrázky zdarma, které můžete použít k návrhu našich webových stránek. To vám umožní škálovat nahoru nebo dolů podle vašeho provozu a míry rozšíření bez placení dalších. I jejich základní sdílený plán zahrnuje 100 MB šířky pásma a 10 GB úložiště, což je dost pro každého začátečníka.

Nakonec můžete pomocí Zyro vytvořit profesionální logo během několika sekund. Využijte svou kreativitu s Hostingerem’s nová funkce, která vám umožní vytvořit loga pro vaši značku v žádném okamžiku a bez nutnosti návrháře’s pomoc. A to’je pohodlně nazýváno Tvůrce loga. Můžeš’chybí mi to.

Bojíte se o bezpečnost? Pak oceníte skutečnost, že Hostinger klade na první místo integritu vašich dat. S jejich plánem VPS si užijete nejmodernější šifrování a všechny plány zahrnují denní zálohy.

Zákaznická podpora

Nemají zmatek o tom, že jsou levné, ale to neznamená, že jejich služby jsou nestandardní. Hostinger ví, že služby společnosti jsou jen tak dobré jako podpora, kterou nabízejí svým věrným zákazníkům. E-maily jsou zodpovězeny během několika hodin. Máte také možnost je kontaktovat prostřednictvím přímého online chatu nebo integrovaného interkomu 24/7/365. Přímo z jejich webových stránek můžete přistupovat k rozsáhlé databázi znalostí a výukových programů.

Existuje důvod, proč tuto společnost milují 29 000 000 úředníků a sčítání. Hostinger nerozhoduje slova. Říkají, co tím míní, a myslí tím, co říkají. Pokud si vyberete tuto hostingovou platformu, získáte spolehlivý a levný hosting, kterému můžete věřit.

3. Siteground – nejlepší podpora a migrace (3,95 $ / MĚSÍC)

Nejlepší celkový hosting za cenu / rychlost / dostupnost a bezkonkurenční podporu

Doba načítání: 475Ms
Uptime: 99,95
Náklady: 3,95 $ / měsíc
Podpěra, podporaŽivý chat

Navštivte SiteGround.com


siteground

Zdaleka naše oblíbené. Téměř všechny naše osobní weby a nové klientské weby používají Siteground. Přichází to za mírně vyšší cenu než ostatní dva kluci, ale kvalita je nesrovnatelná.

Přečtěte si naši úplnou recenzi na webu.

Nepřekonatelná podpora

Podpora 24/7, která dokáže odpovědět na všechny technické otázky. Podpora webu Siteground získala ocenění za svůj vysoce vyškolený personál. Nic takového nenajdete.

Velká rychlost a dostupnost

Siteground má jedny z nejrychlejších rychlostí s datovými centry po celém světě.

Instalace jedním kliknutím a SSL zdarma

Nový web WordPress můžete nainstalovat doslova jedním kliknutím. Nabízejí také bezplatný SSL, což je absolutní nutnost pro každého, kdo vezme peníze na své stránky. To vám ušetří 150–200 $ ročně ve srovnání s jinými hostiteli.

Nejlepší volba pro začátečníky

Pokud jste v oblasti blogů nebo nastavení vlastního webu nováčkem, je pro nové začátečníky určitě nejlepší volba. Snadno se používá pomocí snadno navigovatelného rozhraní.

4. Hostgator Cloud Hosting – Runner Up (pouze $ 2,99 / měsíčně)

HostGator

Doba načítání: 657 Ms
Uptime: 99,4
Náklady: 2,99 $ / měsíc
Podpěra, podporaŽivý chat

Navštivte HostGator.com


hostgator

Zahrnuje: bezplatný e-mail, denní zálohy, bezplatný SSL (velmi cenný), přenos stránek, bezplatný webový tvůrce

Hostgator je důvěryhodné hostingové řešení po dlouhou dobu. Tisíce firem a bloggerů důvěřují hostgatorovi, že poskytnou webhosting pro všechny úrovně podnikání.

Přečtěte si naši úplnou recenzi hostgátora

Velká podpora

Hostgator kombinuje kvalitu provozuschopnosti a skvělé služby. Je to také cena za velmi rozumnou cenu a nabízí flexibilní plány s růstem vaší firmy / provozu.

Konkurenční sazby

Host Gator nabízí některé opravdu zlevněné ceny pro nové webové stránky a také některé flexibilní plány pro všechny různé potřeby.

5. Hosting A2 – velká rychlost a doba načítání (3,92 $ / měsíc)

HostGator
Doba načítání: 601 Ms
Uptime: 99.1
Náklady: 3,92 $ / mo
Podpěra, podporaŽivý chat

Navštivte A2Hosting.com


a2 hosting

A2 je další kvalitní hostitel, který se pyšní dobrou podporou a spolehlivostí. Použili jsme A2 pro mnoho našich hostingových balíčků jak pro naše australské klienty, tak pro naše americké / kanadské klienty. Funguje dobře ze všech australských měst.

Přečtěte si naši úplnou recenzi A2Hosting

Ostatní kluci – subjekty selhaly RychlostUptime Nebo Podpěra, podpora

Zbývající recenze jsou všichni ostatní kluci, které sledujeme za posledních několik měsíců. I když to v žádném případě není špatné, neproniknou do prvních tří. Nezapomeňte na naše kritéria, která jsme měli pro naše testy, níže uvedené stránky nějakým způsobem selhaly alespoň v jednom z nejlepších kritérií.

Zde jsou v pořádku nebo nejméně doporučovány.

6. Bluehost – www.bluehost.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99,74

Průměrná doba načítání: Průměrná doba 1,765 Ms (testováno z australských měst)

Navštivte Bluehost.com


a2 hosting

Pokud jste měli to štěstí, že jste se někdy dostali na Bluehost, budete vědět, že díky jejich sofistikovanému přesměrování na Facebooku budete nyní navždy pronásledováni reklamami Bluehost..  Většina z těchto reklam se chlubí tím, jak je Bluehost nejlepším hostingovým řešením online.

I když je to dobrá volba, rozhodně to není nejlepší.

Pravda je, že Bluehost byl jedním z předních webových hostitelů, ale v průběhu let neustále zpožďovali svůj výkon.  Rychlost jejich stránek se neustále snižovala az našich dat vidíme trendy zvyšování doby načítání stránky a pomalejšího výkonu na všech našich webech založených na Bluehostingu..

Pokud jste bloger a hledáte osobní web, který Bluehost nedoporučuji, pokusí se z vás vytlačit každou penny. Pokud jste firma, rozhodně si Bluehost nevyberete. Budu se držet našeho nejlepšího výběru a použití stránek Siteground.

Přečtěte si naši úplnou recenzi Bluehost

7. Arvixe – www.arvixe.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99,71
Průměrná doba načítání: 2,654Ms

Takže Arvixe je slušný hostitel jiný než skutečnost, že jejich servery jsou extrémně pomalé, zejména pro trh Aussie. Jejich provozuschopnost je ve skutečnosti poměrně nízká ve srovnání s některými ostatními.

Služba je průměrná. Někteří z jejich agentů nejsou technicky kvalifikovaní a odpovídají na otázky založené na skriptech, takže máte pocit, že ve skutečnosti nemluvíte se skutečným člověkem.

Největší věc s Arvixe je pomalé načítání stránky, které může ovlivnit uživatelský dojem i váš SEO.

8. iPage – www.ipage.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99,84
Průměrná doba načítání: 994Ms

iPage je rozhodně nákladově efektivní volba. Opravdu s nimi nemám žádné velké stížnosti, ale také neexistuje nic, co by bylo nesmírně působivé na rychlost jejich stránek, dostupnost a služby.

iPage je jako koupit hotdog 7-11. Ano, naplní vás a nebudete mít hlad. Hotovo. Existuje však mnoho lepších možností, pokud jde o hosting za zhruba stejnou cenu.

Služba je také zasažena nebo chybí. To záleží na agentovi. Měl jsem několik případů, kdy obsluha byla velmi nápomocná, a několik agentů, kteří vypadali, jako by právě začali práci den předtím.

9. Inmotion Hosting – www.inmotionhosting.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99,87
Průměrná doba načítání: 1020 ms


Navštivte InMotion Hosting

Hosting InMotion je velmi populární volbou pro mnoho amerických firem. Mají slušné služby, ceny a podporu. Hlavním problémem je, že časy načítání stránek se oproti jiným hostingovým společnostem zpožďují.

Většina jejich klientů sídlí v USA a jejich datová centra nejsou’• Nastavení pro australské společnosti.

InMotion by určitě byl na našem seznamu vyšší, kdyby se nedostal’t pro jejich mírně zpožděné doby načítání stránky.
Přečtěte si, proč jsme v našich recenzích ohodnotili Inmotion hosting na 7. místě

10. FatCow – www.fatcow.com


obraz

Průměrná doba provozu:  V průměru jsme to viděli 99,83
Průměrná doba načítání: Průměrná doba načítání byla 1432 Ms od Sydney / Brisbane dohromady.

Hosting InMotion je velmi populární volbou pro mnoho amerických firem. Mají slušné služby, ceny a podporu. Hlavním problémem je, že časy načítání stránek se oproti jiným hostingovým společnostem zpožďují.

Většina jejich klientů sídlí v USA a jejich datová centra nejsou dobře nastavena pro australské společnosti.

InMotion by byl určitě na našem seznamu vyšší, pokud by to nebylo pro jejich mírně opožděné doby načítání stránky.

11. Web Hosting Pad – www.webhostingpad.com


obraz

Průměrná doba provozu: Zhruba jsme to viděli 96,63
Průměrná doba načítání: 1,821Ms od Sydney, Brisbane a Canberry.

Nepoužívejte tohoto hostitele. Jejich provozuschopnost je příliš nízká, než aby mohla být doporučena. Mám podezření, že používají zastaralé servery, které nemohou udržet krok.

Neexistuje žádný důvod, proč byste za tento druh rychlosti načítání měli platit běžné ceny.

Zákaznická podpora je také nebezpečná. Ani polovinu času neodpovídají. Ostatní dodavatelé také zmínili své restriktivní smluvní podmínky.

Web Hosting Pad nabízí některé opravdu nízké ceny, ale prostě to nestojí za to.

12. Webhosting Buzz – www.webhostingbuzz.com


obraz

Průměrná doba provozu: 96,73
Průměrná doba načítání: 1,734Ms

Toto není opět naše nejlepší volba. Podpora byla ve skutečnosti celkem dobrá a jejich sazby byly přiměřené, ale nemůžeme překonat jejich zatížení / prostoje. S rostoucími laggy rychlostmi stránek je to pro nás jen trochu příliš.

Nedoporučeno.

13. Host Monster – www.hostmonster.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99,63
Průměrná doba načítání: 1,004Ms

Průměrné rychlosti stránky, doby načítání a podpora. O Hostiteli Monsterovi není co říci. Myslíme si však, že můžete dosáhnout mnohem lepší kvality s Siteground nebo jedním z našich nejlepších 3 tipů za stejnou cenu.

Host Monster také nemá datová centra, která jsou optimalizována pro trh Aussie.

14. Host Metro – www.hostmetro.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99,63
Průměrná doba načítání: 1 424 Ms

Host Metro získává spoustu nových zákazníků s agresivní online reklamou a nabídkou „cenového zámku“, která pomáhá převést mnoho potenciálních kupujících.

Navzdory této hodnotě, kterou se snaží předvést, měli utratit to, že získali správný server, protože jejich doba načítání je směšná. S dobami načítání, jako je to, co jsme zažili, budete nejen muset donutit návštěvníky vašeho webu, aby na něj čekali, také ovlivní výkon online marketingu a dokonce i SEO.

Nedoporučeno.

15. Hosting 24 – www.hosting24.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99,78
Průměrná doba načítání: 1 655 mil

Myslím, že můžete vidět vzor zde.

Stránky kdekoli dolů z pozice 1-5 jsou tito chlapi s mnohem pomalejší dobou načítání. Hosting 24 je cesta za barem, pokud jde o dobu načítání.

Je to téměř jako jejich servery na Sibiři s jediným datovým centrem.

Pokud provozujete internetový obchod a přemýšlíte o použití tohoto poskytovatele…. běh.

16. Just Host – www.justhost.com


obraz

Průměrná doba provozu: 98,48
Průměrná doba načítání: 1055 Ms

Just Host nebyl tak špatný, když došlo na provozuschopnost a načtení stránky, ale jejich podpora je šíleně špatná. Nejsem si jistý, jak by společnost mohla fungovat i v roce 2019 při využívání tak špatně vyškoleného podpůrného personálu.

Další poznámkou je, že mají odstupňovaný cenový systém, což znamená, že když budete rozšiřovat službu, kterou chcete, budete platit stejnou cenu jako špičková služba.

17. Site5 – www.site5.com


obraz

Průměrná doba provozu: 98.11
Průměrná doba načítání: 1 155 Ms

Nemám moc špatných věcí, co říci o webu 5. Někteří z našich legálních klientů to už nějakou dobu používají a zdá se, že si službu užívají.

Řekl bych, že všechno na webu 5 je v nejlepším případě průměrné. Je to jako dostat obyčejnou šunku a sýrový sendvič. Naplní vás to, ale nenechá vás ohromen.

18. Host devět – www.hostnine.com


obraz

Průměrná doba provozu: 99.11
Průměrná doba načítání: 851 Ms

Host Nine je malý bratr obrovské miliardářské dolarové společnosti EIG. Jak již bylo řečeno, od tohoto poskytovatele hostingu jsme očekávali mnohem lepší než poměrně průměrné výsledky, které jsme získali.

Podpora byla slušná. Rychlost stránky byla v pořádku a v pořádku, ale vzhledem k finanční podpoře jejich služeb jsme si mysleli, že od nich očekáváme trochu víc.

Dalším problémem, který jsme zaznamenali, je to, že jeho podpůrný personál nás vůbec neinformoval, když naše testovací stránky šly dolů.

19. Host Rocket – www.hostrocket.com


obraz

Průměrná doba provozu: 97.11
Průměrná doba načítání: 757 Ms

Opět platí, že průměr po celé desce. Pokud by to nebylo z důvodu jejich poměrně vysokých nákladů na nastavení (zaúčtovali vám poplatek), umístili bychom hostitelskou raketu na vyšší úroveň.

Pro stejnou hodnotu jděte s jedním z našich tří nejlepších hostitelů.

20. Green Geeks – www.greengeeks.com


obraz

Průměrná doba provozu: 98.11
Průměrná doba načítání: 1 240 Ms


Navštivte GreenGeeks

Greek Geeks je ekologický poskytovatel webů a má docela skvělou podporu, dobu načítání a provozuschopnost – alespoň v USA.

Její datová centra však mohou’t a tak dobře zvládnout australský provoz’s proč se zobrazuje na místě číslo 18.

Pokud byste byli zákazníkem z USA, doporučil bych Green Geeks určitě. Jejich ceny jsou slušné a dokonce házejí ve volné doméně.

21 střední fáze – www.midphase.com


obraz

Průměrná doba provozu: 95,81
Průměrná doba načítání: 1 543 Ms

Prostě nepoužívejte střední fázi. Hrozné všechno.

Zkombinujte to s jejich politikou vrácení peněz a díky tomu si myslíte, že se záměrně snaží selhat?

Průvodce nákupem hostingu

Pokud nejste firmou, která získá více než 500 000 zhlédnutí za měsíc, je některá z níže uvedených hostujících společností skvělou volbou.

Pamatujte, že všechny hostingové společnosti vám umožňují zvyšovat se s rostoucími požadavky na provoz nebo služby.

Uptime / Spolehlivost

vysoce kvalitní obraz webového serveru stahujícího informace

Zamyslete se nad tím, jak často vaše webové stránky klesají. Pro velký podnik to může být katastrofální. Ztratíte zákazníky a rozhodně ztratíte důvěru ve svou značku.

Kvalitní hostitelé téměř nikdy neklesnou a když to plánují. Většinou se vám zobrazí upozornění, že dojde k plánované opravě opravy nebo k jinému technickému problému. Kvalitní hostitelé plánují tuto pohotovost a pouze klesají, když spíte.

Některé z testovaných stránek měly více než 1800 případů prostojů. ��

vysoce kvalitní obraz webového serveru stahujícího informace

Zamyslete se nad tím, jak často vaše webové stránky klesají. Pro velký podnik to může být katastrofální. Ztratíte zákazníky a rozhodně ztratíte důvěru ve svou značku.

Kvalitní hostitelé téměř nikdy neklesnou a když to plánují. Většinou se vám zobrazí upozornění, že dojde k plánované opravě opravy nebo k jinému technickému problému. Kvalitní hostitelé plánují tuto pohotovost a pouze klesají, když spíte.

Některé z testovaných stránek měly více než 1800 případů prostojů. ��

Rychlost webu

Ikona SITE SPEED

Všichni chceme rychlý web, který nemá’t lag. Moderní zákazník je rozmazlený a vše delší než 5 sekund je příliš dlouhé. S mobilními akcelerovanými stránkami je to ještě důležitější.

Naše zpětná metrika za posledních deset let nám umožnila porovnat průměrné doby načítání ve všech hlavních australských městech včetně Sydney, Brisbane, Adelaide.

Tyto výsledky jsme porovnali s průměrnou rychlostí v USA, abychom mohli sledovat dobu načítání. Naše nejvyšší zaznamenané doby zatížení byly 226 ms a absolutně nejhorší bylo dobře nad 2850 ms (zhruba 11,5x pomalejší).

Zákaznická podpora

vtipné zákaznické podpory meme

Zákaznická podpora je velkým faktorem. Někteří mají skvělou službu, kde budou vaše otázky zodpovězeny během několika sekund, zatímco jiné vás nechají celý den čekat. Spolupracovali jsme s některými poskytovateli, kteří dokonce neposkytují živý chat a místo toho používají zastaralý systém vstupenek.

Přiznejme si to. Chcete poskytovatele hostingu, který je tu pro vás 24/7. ��

Můžu s konečnou platností říci, že naše tři nejlepší hostingové společnosti jsou nejlepší, pokud jde o podporu hostingu. Náš nejlepší výběr skutečně získal ocenění za šíleně dobrý zákaznický servis.

Nemuseli jsme otestovat zákaznický servis, protože je už nějakou dobu používáme.


  Nejdůležitější věta při hledání kvalitního webhostingu

  Jste na to připraveni? “Vyhněte se levnému hostiteli webu. ““ 

  Nemohu to dostatečně zdůraznit, protože v posledních několika letech jsme jednali se stovkami podniků, které chtějí buď migrovat svůj stávající hosting na jiného poskytovatele, přidávat nové funkce nebo řešit technické problémy..

  Je důležité si uvědomit, že průmysl webhostingu je plný podvodů a lidé se snaží vydělat obrovské částky od nováčků (mluvíme miliony dolarů). Tito hostitelé používají servery velmi nízké kvality, které jsou náchylné k narušení zabezpečení a absolutně nedávají svědomí svým zákazníkům.

  Pokud vás zajímá, kdo? Pojmenujme některá jména:

  • Godaddy je připravený vám účtovat 5x běžné ceny.
  • Síťová řešení. Doslova nemůžu najít dost špatných věcí, abych mohl říct o této společnosti.

  Jde o to, že pokud platíte za levný hosting, budeš mít sakra čas přechodu na jiného poskytovatele a v procesu používání levnějšího poskytovatele zaplatíte 3-4X za příplatky a doplňky.

  Uvědomuji si, že pro nové vlastníky firem nebo blogery je úspora pár dolarů na začátku nezbytná, ale není levná u vašeho hostitele webu.

  Problémy s levnými poskytovateli v pořadí důležitých:

  1. Vážná porušení zabezpečení (13 milionů odcizených hesel od hostitele velké slevy)
  2. Obrovské nabití na všechno. $ 70-80 za SSL, $ 20-30 ochrana soukromí, $ 20-30 registrace domény =Extra 150-200 / rok 🙁 🙁
  3. Špatné sousedství IP způsobí, že váš web bude obtížný na žebříčku 1-5 (Zkontrolujte své okolí IP)

  Australští hostitelé = Špatné
  Singapur Hosting = Dobrý

  Ano trochu rouhání za vše, co tvrdě Aussies zemřete. Australský hosting saje. Vždy to cucal. Don’nevěř mi, tady’s některými daty.

  obrázek ukazující rychlost internetu v Austrálii

  Ano, číslo 46. Tři místa z Thajska. ��

  Důvod pro toto hrozné skóre, které opravdu nemá’Zlepšení za posledních několik let je dvojnásobné.

  • „Vzdálenost – Nemám’To ti nemusím vysvětlovat. Každý, kdo si vzal letadlo kdekoli, ví, že jsme dost daleko od zbytku světa.
  • ☑️ Australské společnosti nedostatek inovací – Já’Pracovali jsme v oboru již nějakou dobu a osobně se setkali s některými z největších generálních ředitelů ISP nebo hostingových společností. Odmítají inovovat a cítí se docela pohodlně, ovládají velké procento australského hostingu a požadují přehnané sazby Existuje však řešení……

  Hle Indigo podmořský internetový kabel.

  obrázek podvodního kabelu indigoTento drát byla iniciativa předložená dílčími partnery, Telstra, Indosat Ooredoo a Singtel k propojení Austrálie se Singapurem. Drát je ve skutečnosti dvě sady optických vláken s vynikající kapacitou 20 terabitů za sekundu.

  I když si můžete myslet, že to nemá nic společného s hostingem. Vyšší rychlost umožňuje návštěvníkům z Austrálie i mimo Austrálii mnohem účinnější přístup k informacím.

  Proto můj nejlepší doporučený hostitel využívá obrovské zbrusu nové datové centrum se sídlem v Singapuru ….
  ×


  Vysvětlení typů hostingu

  typy webhostinguKdyž poprvé začnete číst o různých možnostech dostupných pro hostování, může to být trochu ohromující. Zdá se, že existuje nekonečná volba s každou hostitelskou službou, která slibuje, že jejich je „nejlepší“ pro vaše potřeby. Cenové body jsou o to nejasnější.

  Někteří poskytovatelé si kladou za cíl poskytnout vám nejlevnější lidsky dostupnou cenu, která se jeví jako absurdně levné ceny 1 až 2 dolary měsíčně. Ostatní dokonce nabízejí hosting zdarma. Navzdory těmto nováčkům se často vybírají příliš silné hostingové balíčky, které nepotřebují.

  Jednoduché pravidlo, na které se držíme, je – získejte jednoduché řešení hostování a poté vyrostte do vyšších koncových balíčků.

  Například poskytovatelé, jako je SiteGround, nabízejí velmi flexibilní plány, které umožňují webovým stránkám rozšířit se v hostování s rostoucím provozem.

  Což je pro vás to pravé?

  Většina hostingových plánů lze rozdělit do pěti hlavních typů: Sdílený, VPS, Cloud, Dedicated a Reseller. Podívejme se na každou z nich.

  Sdílený hosting

  Pokud jde o nejlevnější plány na nové stránky, sdílený hosting je to. Ber to jako pronájem bytu ve velkém přeplněném komplexu. Čím lepší je kvalita sdíleného hostitele, tím více místnosti máte ve svém bytě, ale nikdy nemáte vlastní majetek.

  Levnější společní hostitelé tlačí spoustu lidí nejen do stejné budovy, ale dokonce do stejné místnosti.

  V bytě by měla být IP adresa vašeho webu. Myšlenka sdíleného hostování spočívá v tom, že většina webových stránek nemá velký provoz, takže neexistuje důvod, proč by jim měly být přidělovány významné prostředky serveru. Místo toho mohou tyto zdroje sdílet s velkým množstvím jiných webů.

  Pro více malých podniků a bloggerů je sdílený hosting nejlevnější dostupnou webhostingovou možností. Při používání sdíleného hostingu se ujistěte, že jste vybrali datové centrum umístěné blíže k potenciálním návštěvníkům webu.

  VPS

  VPS-hostingJakmile překonáte možnosti, které nabízí sdílený hosting, mnoho lidí se rozhodne pro virtuální privátní server nebo VPS. Tyto sítě vám nabízejí rozšířenou energii, aniž byste museli platit za dedikovaný server. Můžete očekávat větší výkon od VPS, protože na váš server navštěvuje méně lidí.

  Další výhodou používání VPS je, že máte plnou kontrolu nad serverem. To’v podstatě jako mít svůj vlastní dům. Není třeba s nikým sdílet.

  Mrak

  Cloud hosting se stal v poslední době docela populární se službami, jako je Cloudflare, které se používají v USA. Funguje to jako VPS, ale neexistuje žádná vyhrazená fyzická adresa, místo toho je server distribuován na mnoha stovkách počítačů. Výsledkem je rychlejší doba načítání a je to velmi škálovatelné řešení.

  Jednou z nejlepších součástí používání cloudového hostingu je druhá, kterou chcete zvýšit svou rychlost, vše, co potřebujete, je rychlý požadavek na hostingovou společnost. Můžete také snadno využít využití procesoru a místo na disku.

  Pokud je provoz vaší firmy problém s možností rychlého škálování, měli byste vážně zvážit cloudový hosting. Všechny naše recenze nabízejí také cloudová řešení.

  Díky cloudovému hostování máte přístup k několika serverům, které vám umožňují používat různá datová centra a také uchovávat vaše informace soukromé a bezpečné.

  Věnováno

  Horní možností je vyhrazený hosting. To znamená, že v podstatě máte spuštěn celý server, který se věnuje výkonu vašich webových stránek.

  To je skvělé, pokud provádíte na svém webu více finančních transakcí nebo se obáváte, že budete mít na první pohled vzhůru. Nabízejí také nejvyšší úroveň zabezpečení.

  Hosting založený na prodejcích

  hostující prodejcePřemýšlejte o hostování distributora jako webhosting s bílým štítkem. V zásadě by osoba A udržovala server, zatímco osoba B by prodávala hosting, jako by byla sama poskytovatelem hostingu.

  Reseller hosting vám umožňuje používat některou z výše uvedených forem hostingu: dedikovaný, VPS, cloud a sdílený.

  Prodejci často kupují hromadný přístup k mainframům nebo serverům s vysokou kapacitou a poté různé části přidělí různým webovým stránkám. Hosting tohoto druhu vyžaduje také mnohem větší technické znalosti cPanelu a dalších aspektů hostování.

  Jiný hosting CMS

  CMS nebo systém pro správu obsahu umožňuje uživateli přidat nový obsah nebo upravit starý obsah na svých webových stránkách. V zásadě je to rozhraní, které používá. Různé CMS pracují s různými hostingovými plány a některé jsou vhodnější pro různé účely.

  Hosting WordPress

  76% webových stránek online používá WordPress a je to zdaleka nejpopulárnější online redakční systém. Byl uveden do provozu v roce 2003 a stal se nejlepší volbou pro většinu bloggerů nebo malých podniků. WordPress umožňuje širokou škálu vlastních funkcí a nástrojů. Přečtěte si náš podrobný článek o nejlepších hostitelích wordpress v Austrálii.

  Nainstaluje se rychle a má skvělé zabezpečení. Podpora je také mnohem snazší najít, když používáte WordPress. Pokud jste dosud nenastavili web, doporučuji vám používat WordPress. Trvá nějakou dobu, než si na to zvykneme, ale je to chléb a máslo z online světa.

  PHP hosting

  PHP-hostingPHP je starý školní jazyk, který využívá skriptovací kód / jazyk na straně serveru. Termín PHP původně odkazoval na termín “Osobní domovská stránka”.

  Kdykoli používáte WordPress, Joomla nebo Drupal it’v podstatě využívá skript PHP k vytváření příkazů a doplňků. CMS WordPress poskytuje uživateli přátelské UX a mnoho univerzálnosti. Pokud máte velmi specifické funkce a aplikace, které chcete nainstalovat na svůj web I’ navrhnout získání vývojáře PHP.

  Webové stránky založené na Java

  Java se primárně používá pro webové aplikace. Jakýkoli web, který má fantastickou grafiku a vizuální prvky, nějakým způsobem využívá javascript.

  V průběhu let ztratila popularitu pro bloggery a malé firmy. Přesto pro velké weby E-com, jako je Ebay nebo Amazon, je to všechno javascript. Pokud hledáte super high-end funkce než javascript, budete potřebovat.

  Joomla

  Joomla je další CMS jako WordPress. Je to pravděpodobně druhá nejoblíbenější platforma CMS. Použití rozhodně není tak snadné jako WordPress. Osobně nechci používat Joomla a doporučuji všem našim klientům, aby používali WordPress, protože mi připadá vhodnější pro SEO.

  Hostitelé se systémem Windows nebo Linux

  Pamatujte si dříve, když jsme mluvili o dedikovaných serverech?

  Každý server vyžaduje operační systém (operační systém). To znamená, že váš hosting je jednodušší založený na Linuxu nebo Windows. Pojďme se podívat na rozdíly.

  Okna

  windows-logoWindows je vlajkovou lodí společnosti Microsoft. Výběr hostitele založeného na systému Windows umožňuje spustit okno’s databází / aplikací a složitějších programovacích skriptů, jako je ASP.Net. Windows nabízejí více flexibility než jen standardní skripty, můžete také použít PHP nebo dokonce MySQL bez problémů. Ve většině případů náklady na hostitele se systémem Windows stojí víc než na hostitele Linuxu. Pády systému Windows jsou také o něco běžnější.

  Hostitelé systému Linux

  Většina serverů na světě běží na Linuxu. Je to průmyslový standard az dobrého důvodu. Servery Linux jsou spolehlivé a zvládnou téměř všechny moderní programovací skripty a jazyky. Většina aplikací může také běžet na Linuxu bez problémů. Linuxové systémy jsou někdy označovány jako LAMP, což znamená Linux, Apache, My SQL a PHP (všechny programovací skripty pro webhosting).

  Co je dohoda s neomezeným hostingem?

  Uslyšíte, že mnoho poskytovatelů hostingu zmiňuje něco o neomezených plánech. Buď ve formě šířky pásma, úložiště nebo e-mailu. Je však důležité přečíst si drobné písmo!

  V podstatě to ve zjednodušeném vysvětlení znamená, že nestanovili konkrétní limity pro vaše zdroje. Pokud se podíváte do TOS (Smluvní podmínky), můžete obvykle zjistit, co ve skutečnosti znamenají. Neomezená nabídka je stanovena za přiměřených okolností. Průměrná sdílená hostitelská služba nezíská měsíčně 500 000 návštěv ani neposílá 10 000 e-mailů denně.

  Neomezená nabídka je obvykle spíše technikou pěšky ve dveřích, než cokoli jiného. Nenechte se příliš lákat z neomezené nabídky, důležitější je rychlost nahrávání. Server vám může poskytnout neomezenou šířku pásma, ale jakou rychlostí?

  To je pro naši kontrolu. Pokud máte nějaké otázky, jednoduše zanechte komentář níže a rád zodpovím vše, co se objeví. �������� 

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Adblock
   detector