10+ nejlepších zásuvných modulů pro platební brány WooCommerce

Jste v podnikání nejen proto, abyste sloužili svým zákazníkům, že? Samozřejmě chcete zvýšit prodej. Je důležité vybrat nejlepší způsob platby pro vaše podnikání. Proto v tomto příspěvku vás provedu nejlepšími zásuvnými moduly pro platební bránu WooCommerce pro váš web WordPress..


WooCommerce vám umožňuje vytvořit internetový obchod s webem WordPress. Můžete přidat své fyzické produkty, digitální produkty a předplatné. S WooCommerce je však integrováno pouze několik výchozích platebních možností. Nebojte se, protože existuje spousta bezplatných a prémiových doplňků platební brány WooCommerce, ze kterých si můžete vybrat.

Co je platební brána a jak o ní rozhodnout?

Platební brána je jednoduše webový program, který vám jako vlastníkovi firmy umožňuje přijímat a zpracovávat platby, jako jsou debetní a kreditní karty. Pokud tedy provozujete internetový obchod, potřebujete platební bránu. Pokud však chcete přijímat platby pouze ve svém kamenném obchodě, nepotřebujete platební bránu.

Nyní existují dva hlavní typy platebních bran:

 • Přesměrovací brána
 • Přímá brána

Když zákazník potřebuje opustit váš web při platbě a poté dostane přesměrování na web společnosti, který spravuje platební bránu, která se nazývá přesměrovací brána. Je to nejlepší volba, pokud nechcete být odpovědní za nakládání s osobními a kreditními údaji svých zákazníků.

Na druhou stranu, když zákazník platí přímo na vašem webu, nazývá se to přímá brána. Je to nejlepší volba pro většinu podniků, protože je profesionálnější a pomáhá budovat důvěru mezi vašimi zákazníky. Ujistěte se však, že zabezpečení vašeho webu je vždy aktuální.

Další důležitou věcí je, že vaše platební brána musí být schopna přijímat transakce z vaší země a ze země původu vašich zákazníků, aby nedošlo ke konfliktu. Nejlepší řešení, jak tomu zabránit, je, pokud se pokusíte kombinovat své brány. Můžete také nastavit bránu, která pokryje většinu vašich zákazníků, a můžete nabídnout alternativní brány.

Jaké jsou nejlepší zásuvné moduly platební brány WooCommerce?

1. WooCommerce Stripe Platební brána

Pokud vaše firma obstarává různé země světa, pak je WooCommerce Stripe Payment Gateway ideální pro váš web WordPress. Podniká ve 32 zemích. To je téměř kdekoli na světě, správně?

Přijímá platby kreditní kartou přímo ve vašem obchodě. Přijímá karty Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners Club a dokonce i bitcoiny. Má také integraci rozhraní API Web Payments, kde vaši zákazníci mohou snadno platit prostřednictvím platebních údajů nastavených na jejich mobilních zařízeních nebo prohlížečích, které podporují rozhraní API Web Payments API.

Je to zdarma. Poplatek dostanete pouze tehdy, když vyděláváte peníze a tyto příjmy jsou převedeny do vaší banky do 7 dnů.

2. Platební brána WooCommerce Paypal Checkout

Pokud jde o zpracování plateb, PayPal patří mezi nejdůvěryhodnější a nejpoužívanější platební bránu.

CheckPal checkout vám umožňuje prodávat vaše produkty a předplatné online prostřednictvím doplňkové pokladny v kontextu. Tento doplněk vám pomůže splnit bezpečnostní požadavky pro váš web eCommerce, aniž by se změnil motiv vašeho webu.

Používá modální okno, které je hostováno na serverech PayPal, ale vaši zákazníci budou přesměrováni zpět na váš web po jejich pokladně.

Nepotřebujete žádné klíče API, protože je velmi snadné se připojit k PayPal pomocí integrovaného nastavení PayPal (snadné nastavení).

3. Platební brána Amazon Pay WooCommerce

Pokud si zákazníci také objednávají z Amazonu, můžete také přidat Amazon Pay na svůj web WooCommerce. Amazon Pay umožňuje milionům zákazníků Amazon objednat si z vašeho webu pomocí informací, které mají na svém Amazon účtu.

S pluginem Amazon Pay WooCommerce můžete mít následující funkce:

 • Po dokončení transakce zákazník přizpůsobí stránku s poděkováním
 • ID platební transakce Amazon
 • Referenční ID objednávky prodejce
 • Protokol historie transakcí
 • Režim transakční karantény a live

4. WooCommerce Square

Náměstí je nejlepší pro malé firmy, které prodávají online a ve fyzickém obchodě. Zpracovává hlavní kreditní karty, Apple Pay a Android Pay.

S WooCommerce Square můžete synchronizovat svůj inventář mezi WooCommerce a Square POS. Umožňuje také provádět platby přímo v internetovém obchodě.

Před použitím tohoto pluginu je třeba vzít v úvahu, že váš web by měl mít certifikát SSL.

5. PayPal pro WooCommerce

Plugin PayPal pro WooCommerce vám umožňuje přidat platební možnosti PayPal na váš web WooCommerce. Díky bezproblémové integraci PayPal s WooCommerce jsou všechna vaše možná transakční data přihlášena do PayPal i WooCommerce, což usnadňuje správu transakcí z historie objednávek PayPal nebo WooCommerce..

Podporuje také platební tokeny WooCommerce, takže vaši kupující mají možnost uložit své platební údaje pro snazší a rychlejší pokladnu, jakmile znovu objednávají z vašeho obchodu.

A pokud jste dosáhli prodeje přibližně 1 000 $ měsíčně, dostanete bezplatný upgrade na PayPal Payments Pro.

6. WorldPay pro WooCommerce

Plugin WorldPay pro WooCommerce vám umožňuje přijímat platby kreditní kartou prostřednictvím zabezpečené hostované platební stránky, i když váš web nemá certifikát SSL. Přijímá hlavní debetní a kreditní karty jako MasterCard, Visa, Amex, JCB a Diners.

Toto je druh přesměrovací brány, kde jsou vaši zákazníci převedeni na WorldPay, aby mohli provést bezpečnou platební transakci. Po dokončení platby budou přesměrováni zpět na stránku s poděkováním na vašem webu.

7. Mollie Payments for WooCommerce

S doplňkem Mollie Payments for WooCommerce jsou podporovány hlavní způsoby platby. Patří mezi ně kreditní karty (Visa, MasterCard, Amex, Cartes Bancaires z Francie a CartaSi z Itálie), debetní karty (V Pay a Maestro), evropské, místní a mezinárodní platební metody a dokonce i platby po doručení platebních metod.

Podporuje také úplné a částečné vrácení peněz. Můžete také nakonfigurovat své výplaty na denní, týdenní, měsíční nebo přizpůsobené výplaty. Podporuje také multisite WordPress a WPML.

Použití je zdarma. Za pokladnu vašich zákazníků se platí pouze poplatek.

8. Braintree pro WooCommerce

Braintree for WooCommerce je vyvíjen společností Payment Plugins, která je oficiálním partnerem společností Braintree a PayPal. Tento plugin přijímá kreditní karty, PayPal, PayPal kredit, Apple Pay a Google Pay.

Je to zcela zdarma a můžete si vybrat nebo dokonce vytvořit své vlastní formuláře.

9. Platební brána WooCommerce USAePay

S pluginem WooCommerce USAePay můžete přijímat standardní platby, předplatné a opakované platby.

Vaši zákazníci mohou bezpečně platit přímo z vašeho webu. Mají také možnost uložit své informace o kartě pro rychlejší pokladnu v budoucnosti. Dobrá věc na tom je, že citlivé informace o kartě nejsou uloženy na vašem webu.

Můžete také vytvářet a spravovat své produkty, které mají opakující se platby.

10. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq je plugin WordPress, který vám umožňuje přijímat kryptoměny jako platby. Podporuje 4 populární krypto mince, jako jsou BTC, ETH, LTC a Doge. Pokud tedy vaši zákazníci používají kryptoměny, můžete je přidat jako možnost platby.

Používá Decentralizovanou platební metodu, kde jednoduše přidáte své adresy peněženky na panel voleb a vaši zákazníci pošlou přímo na vaši adresu. To znamená, že platba je přímá a nepotřebujete žádné služby třetích stran. Rovněž neexistují žádné poplatky za výběr.

11. WooCommerce Pesapal platební brána

Plugin WooCommerce Pesapal Payment Gateway umožňuje přijímat platby prostřednictvím e-peněženky a mobilní peněženky, jako jsou M-Pesa, Airtel Money a mVisa..

Ve skutečnosti podporuje africké země, jako je Keňa, Uganda, Zambie, Zimbabwe, Rwanda, Tanzanie a Malawi. Takže pokud jste z těchto zemí, možná budete chtít vyzkoušet tento plugin. Měna je ve výchozím nastavení nastavena na měnu vaší země.

Závěr

Pluginy pro platební bránu se skvěle instalují, zejména pokud provozujete internetový obchod a chcete přijímat online platby. A nejlepší platební brána závisí na tom, jak provozujete své podnikání.

Vyberte si z pluginů, které jsem zmínil výše, na základě toho, co opravdu potřebujete pro vaše podnikání.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map