WPForms pārskats 2020

Iesācējiem draudzīgs vilkšanas un nomešanas veidotājs

Vai esat kādreiz redzējuši krāšņas formas un domājuši, kā uz zemes viņi to izdarījuši? Kamēr citu WordPress vietņu formas spīd, jūsu ir mīlīgas, garlaicīgas un nedarbojas tik labi, kā jūs vēlaties.


Ir viens noslēpums: WPForms.

WPForms ir WordPress spraudnis, kas ļauj jums izveidot skaistas vilkšanas un nomešanas formas pat tad, ja esat absolūts iesācējs.

Vai tas būtu saziņas veidlapas, izvēles formas, maksājuma vai reģistrācijas veidlapas, WPForms dažu minūšu laikā var jums palīdzēt izveidot tādu..

Tas nav ideāls, taču tas ir līdz šim visvairāk uzticams WordPress veidlapu veidotājs, kuru veido 2 miljoni cilvēku.

Šajā pārskatā mēs runāsim par:

 1. WPForms: pārskats
 2. WPForms Lite: galvenās funkcijas
 3. WPForms Pro: cenu noteikšana un funkciju pārskats
 4. WPForms Pro unikālās iespējas
 5. Kā apskatīt ierakstus WPForms
 6. WPForms: mobilā atsaucība
 7. WPForms: klientu atbalsts
 8. WPForms: Kas man patīk par to
 9. WPForms: Kas man nepatīk par to
 10. WPForms: pēdējās domas

WPForms: pārskats

Veidlapas ir būtisks rīks ikvienam vietnes īpašniekam, kurš vēlas maksimizēt savu vietni biznesa vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat maza uzņēmuma īpašnieks, kurš vēlas izveidot savu e-pasta sarakstu, vai brīvmākslinieks, kurš vēlas piesaistīt vairāk klientu, tiešsaistes veidlapas ir obligāti nepieciešamas.

WordPress veidlapu veidošana kādreiz bija tik sarežģīta, ar spraudņiem, kurus ir grūti lietot un kuri ir netīri.

Puiši, kas atradās WPForms, nolēma mainīt standartu un izveidoja patiesi iesācējiem draudzīgu WordPress formu veidotāju. Viņi ir WordPress eksperti, kuri darbojas jau ilgu laiku un ir atbildīgi par citiem zīmoliem, tostarp WPBeginner, OptinMonster un MonsterInsights.

Kopš tā izlaišanas 2016. gadā tas ir no jauna definējis, kā tiek veidotas WordPress veidlapas, un ir pievienojis vairāk funkciju, kas tiešsaistes veidlapas iegūst jaunā līmenī.

WPForms neļāva WordPress veidlapas veidot, un es varu godīgi teikt, ka spraudnis ir prieks lietot.

WPForms ir bezmaksas versija (saukta WPForms Lite) un premium versija (WPForms Pro). Mēs iedziļināsimies katras versijas funkcijās un palīdzēsim jums izlemt, kuru versiju jums vajadzētu iegūt.

WPForms Lite: galvenās funkcijas

WPForms bezmaksas versija ir pieejama WordPress spraudņu direktorijā. Lai arī tas ir bezmaksas, tas nodrošina pietiekami daudz funkcionalitātes, lai palīdzētu WordPress vietnei viegli pievienot skaistas kontaktu formas.

Pēc instalēšanas un aktivizēšanas jūs varat sākt pievienot jaunas formas tūlīt.

Lai pievienotu jaunu veidlapu, virziet peles kursoru virs WPForms WordPress informācijas paneļa kreisajā pusē un noklikšķiniet uz Pievieno jaunu.

Tad jūs varat izvēlēties kādu no iepriekš sagatavotajām veidnēm vai izveidot to no nulles.

WPForms Lite ir pieejamas četras iepriekš sagatavotas veidņu veidnes:

 1. Tukša forma
 2. Vienkārša kontakta forma
 3. Pieteikšanās biļetenā
 4. Ieteikuma forma
WPForms Lite iepriekš sagatavotas veidņu veidnes

Kad esat atlasījis opciju, jūs tiksit atvērts veidlapu veidotāja saskarnē. Jūs varēsit pievienot laukus, piemēram, tekstu, vārdu un e-pastu, un mainīt lauku secību, velkot un nometot.

pievienot laukus

Katru lauku var arī rediģēt. Jūs varat mainīt viņu etiķeti, pievienot vai noņemt vietturus, pārvērst tos nepieciešamajos laukos un daudz ko citu.

formu lauku rediģēšana

Varat arī mainīt kontaktinformācijas formas iestatījumus. Iekšā Iestatījumi > Vispārīgi, varēsit mainīt veidlapas nosaukumu, formas aprakstu, CSS klasi, tekstu uz pogas Iesniegt un daudz ko citu.

Vispārīgie iestatījumi

Jūs varēsit mainīt arī to, kā jūs saņemat paziņojumu, kad kāds iesniedz veidlapu. Tomēr ņemiet vērā, ka, mainot Sūtīt uz e-pasta adresi, jaunā e-pasta adrese nesaņēma paziņojumus, kad iesniedzu veidlapas, tāpēc tā varētu būt problēma, kurai nepieciešama tehniskā atbalsta palīdzība.

paziņojumu iestatījumi

Jūs varēsit mainīt arī to, kas notiek pēc tam, kad kāds ir iesniedzis veidlapu. Jūs varat izvēlēties parādīt īsziņu, parādīt lapu vai novirzīt uz URL.

apstiprināšanas iestatījumi

Kad esat apmierināts ar veidlapu un tās iestatījumiem, noklikšķiniet uz Saglabāt un Iegult. Pēc tam jums vajadzētu redzēt īso kodu. Šis īsais kods ir jākopē un jāielīmē tajā lapā, kurā vēlaties parādīt veidlapu.

To var izdarīt šādi:

iegult formu lapā

Veidlapu var pievienot arī tieši no Gūtenberga redaktora:

pievienojiet WPForm bloku Gūtenberga redaktoram

Veidlapu pielāgošana, izmantojot CSS

Es nebiju īsti apmierināts ar to, cik vienkārša forma izskatījās, un gribēju pievienot fona krāsu. Es to izdarīju, dodoties uz Pielāgošana > Papildu CSS un ielīmēja šo kodu:

.wpforms-form {
fona krāsa: # F5F5F5;
polsterējums: 20x15xx;
}

Ja neesat pazīstams ar CSS un vēlaties uzzināt, kā veidot formas, pārbaudiet WPForms ceļvedis par to, kā to izdarīt.

WPForms Pro: cenu noteikšana un funkciju pārskats

Tā kā jūsu projekts paplašinās, jums, iespējams, būs vajadzīgas sarežģītākas funkcijas, lai izveidotu veidlapas, kas patiešām atbilst jūsu vajadzībām, un tas ir, kad jums jāveic jaunināšana uz WPForms Pro.

WPForms Pro ir četras paketes: Basic, Plus, Pro un Elite, no kurām lētākā ir Basic, bet visdārgākā – Elite..

WPForms Pro paketes

Kā jūs varat redzēt šeit, katra pakete atšķiras ar to, cik daudz vietņu tā var atbalstīt, un jūsu piekļuvi prioritārajam atbalstam.

Katram iepakojumam ir arī dažādas iespējas. Kā jūs, iespējams, uzminējāt, jo vairāk maksājat, jo uzlabotas funkcijas iegūsit. Šis ir daļējs momentuzņēmums par katras paketes dažādajām funkcijām:

WPForms Pro paketes

Ikviena WPForms Pro pakete ļauj jums:

 • izveidot neierobežotu skaitu formu
 • sadaliet garas formas vairākās lapās
 • iespējot failu augšupielādi
 • iestatīt nosacīto loģiku
 • pārvaldiet savus klientus vienuviet
 • izveidot pastāvīgas kontaktu formas
 • izveidot pielāgotus captchas
 • ir vairāk veidņu
 • pievienojiet vēl apstiprinājumu un paziņojumu

Bet, ja vēlaties iegūt šādas funkcijas, jums būs jāizmanto pārējie pakotnes:

 • MailChimp, AWeber, GetResponse, Campaign Monitor un pilienu veidlapas (Plus, Pro un Elite)
 • PayPal un Stripe papildinājums vienreizējam maksājumam vai ziedojumam vai pat periodiskai maksājuma saņemšanai (Pro & Elite)
 • Sarunvalodas formas, kurās tiek uzdoti jautājumi vienā reizē, lai būtu saistošāk (Pro & Elite)
 • Parakstu papildinājums, kas lietotājiem ļauj parakstīt veidlapas ar peli vai skārienekrānu (Pro & Elite)
 • Veidlapu galvenās lapas, lai veidotu galvenās lapas bez uzmanības novēršanas (Pro & Elite)
 • Nosūtīt iesniegumus, kas lietotājiem ļauj iesniegt viesu ziņas un citu saturu (Pro & Elite)
 • Papildinājums veidlapu pārtraukšanai, kas ļauj tvert daļējus ierakstus no veidlapām
 • Bonusa veidņu veidnes (Pro & Elite)
 • Bezsaistes veidlapas (Pro un Elite)
 • Aptaujas un aptaujas (Pro & Elite)
 • WordPress lietotāja reģistrācijas veidlapas (Pro & Elite)
 • Pieteikšanās forma (Pro & Elite)
 • Ģeogrāfiskā atrašanās vieta (Pro & Elite)
 • Zapier integrācija (Pro & Elite)

Šīs funkcijas ir patiešām, patiešām noderīgas, un mēs pārdomāsim dažas no ievērojamākajām funkcijām, ko piedāvā WPForms Pro.

WPForms Pro unikālās iespējas

Nosacītā loģika

WPForms nosacītā loģika ļauj izveidot dinamiskas veidlapas, kurās var paslēpt vai parādīt laukus, abonēt biļetenu, pamatojoties uz lietotāja izvēli, vai nodrošināt maksājuma izvēli atkarībā no lietotāja vēlmēm un atbildēm.

Piemēram, ja esat konsultants vai aģentūra, nākamo jautājumu klientam varat parādīt tikai tad, ja viņa budžets ir lielāks par X summu.

Vai arī parādiet ekskluzīvu piedāvājumu lietotājiem, kuri iegādājušies noteiktu paketi vai produktu, pārdod vai pārdod vairāk preces.

Lai izmantotu nosacīto loģiku, noklikšķiniet uz lauka ka vēlaties būt nosacīts un doties uz Lauka opcijas. Noklikšķiniet uz Nosacīti nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Iespējot nosacīto loģiku, un turpiniet, lai iestatītu nosacījumus laukam.

Šis ir piemērs:

nosakot nosacīto loģiku

Sarunveidīgo veidlapu papildinājums

Bieži sastopama formu, it īpaši garu, problēma ir tā, ka viņi jūtas bezpersoniski un bieži ir biedējoši to aizpildīt. Tas noved pie tā, ka lietotāji atsakās no savām formām.

Sarunvalodas veidlapas nodrošina risinājumu, parādot vienu jautājumu vienlaikus, nevis visus 30 jautājumus vienlaikus. Šī pieeja vairāk jūtas kā klātienes sarunas.

Lai iespējotu nosacītās veidlapas, jums jādodas uz WPForms > Papildinājumi un instalēt Sarunvalodas veidlapu papildinājums.

sarunvalodas formas papildinājumi

Tagad varat sākt veidot savu sarunvalodas formu. Ņemiet vērā, ka jebkuru esošo formu varat pārvērst sarunvalodas formās vai izveidot jaunu veidlapu.

Atveriet veidlapu veidotāju un saņēmāmies Iestatījumi. Jūs redzēsit, ka ir jauns lauks ar nosaukumu Sarunvalodas formas. Noklikšķiniet uz tā un atzīmējiet blakus esošo izvēles rūtiņu Iespējot sarunvalodas formas režīmu.

iespējot sarunvalodas formas

Pēc tam jums vajadzētu redzēt šādus papildu iestatījumus:

sarunvalodas formas iestatījumi

Kā redzat, varat mainīt virsrakstu, pievienot ziņojumu, pievienot savu logotipu un izmantot sava zīmola krāsu. Veidlapu var priekšskatīt, noklikšķinot uz zilās Sarunu formas priekšskatījums pogu vai pat Skata poga blakus pastāvīgajai saitei.

Darbībā ir šāda sarunvalodas forma:

sarunvalodas formas piemērs

PIEZĪME: Sarunvalodas forma nedarbosies, ja jūsu pastāvīgās saites struktūra ir iestatīta uz Vienkāršs. Mainiet savas pastāvīgās saites struktūru uz kaut ko citu, izņemot vienkāršo, lai tā darbotos.

mainīt pastāvīgās saites struktūru

Veidlapas galveno lapu papildinājums

Veidlapu izvietošanas lapas ir vēl viens lielisks rīks, kas palīdz mazināt atteikšanās gadījumu veidus. Tāpat kā sarunvalodas formas, arī jūsu veidlapa tiks publicēta atsevišķā galvenajā lapā, kas novērš uzmanību.

Lai izmantotu veidlapu izvietošanas lapas, tā jāinstalē un jāaktivizē, piemēram, kā tiek aktivizētas sarunvalodas formas.

instalēt un aktivizēt veidlapu lapu pievienošanu

Tagad varat sākt veidot veidlapas lapu. Tāpat kā sarunvalodas veidlapas, jūs varat izveidot tai jaunu veidlapu vai pārvērst jebkuru esošo veidlapu veidlapu lapās.

Lai esošu veidlapu pārvērstu veidlapas lapā, atveriet veidlapu un dodieties uz Iestatījumi.

Klikšķis Veidlapas un atzīmējiet rūtiņu blakus Iespējot formas lapas režīmu.

iespējot formas lapas režīmu

Pēc tam parādīsies papildu iestatījumi. Jūs redzēsit, ka iestatījumi gandrīz neatšķiras no sarunvalodas formu iestatījumiem. Varat pievienot virsrakstu un ziņojumu, izmantot savu logotipu un zīmola krāsas un priekšskatīt formu.

formas lapas iestatījumi

Lapas apakšā varēsit izvēlēties stilu starp modernu vai klasisku dizainu:

formas lapas moderns vai klasisks dizains

Apskatīsim, kā izskatās katrs stils:

formas lapas klasiskais dizains
Klasisks dizains
formas lapas moderns dizains
Mūsdienīgs dizains

Man personīgi patīk modernais dizains, bet tas tiešām ir atkarīgs no jums, kuru dizainu vēlaties.

PIEZĪME: Tāpat kā sarunvalodas veidlapu lapa nedarbosies, ja jūsu pastāvīgās saites struktūra ir iestatīta uz Vienkāršs. Mainiet savas pastāvīgās saites struktūru uz kaut ko citu, izņemot vienkāršo, lai tā darbotos.

Veidlapas atteikšanās papildinājums

Ne visi, kas sāk aizpildīt jūsu veidlapu, to neaizpilda. Varbūt viņi ir pazaudējuši interneta savienojumu, izlādējās akumulators vai viņi ir atrauti. Tas ir lieliski, tas ir normāli, bet tas zaudē jums iespēju iegūt vēl vienu potenciālo klientu un, iespējams, klientu.

Papildinājumu veidlapā Atteikšanās papildinājums var apkopot daļēji sniegtās atbildes, kuras viņi sniedza, lai jums būtu veids, kā ar viņiem vēlāk sazināties.

Ja šī funkcija jūs interesē, viss, kas jums jādara, ir doties uz vietni WPForms papildinājumi un instalējiet Veidlapas atteikšanās papildinājums.

instalējiet un aktivizējiet veidlapu atteikšanās papildinājumu

Kad tas ir izdarīts, atveriet veidlapu veidotāju, dodieties uz Iestatījumi, un noklikšķiniet uz Formas atteikšanās.

Iespējot atteikšanos no formas

Atzīmējiet lodziņu blakus Iespējot veidlapas pamešanas svina uztveršanu, un esat pabeidzis.

Jūs varat izvēlēties saglabāt tikai pamestas veidlapas ar norādītu e-pasta adresi vai tālruņa numuru vai apkopot visas pamestās veidlapas.

Daudzlapu veidlapas

Īpaši garas formas lietotāji izvairās no mēra. Nevienam nepatīk darīt kaut ko tādu, kas, kā viņi zina, prasīs pārāk daudz. Tātad, ja jūsu veidlapai ir daudz lauku, piemēram, kā to bieži dara darba pieteikuma veidlapas, vairāku lapu veidlapas palīdzēs tos sadalīt lapās.

Izveidojiet savu veidlapu kā parasti un Lauki platība, zem Izdomāti lauki jums vajadzētu redzēt jauna veida lauku ar nosaukumu Lapas pārtraukums. Velciet un nometiet to tur, kur vēlaties izveidot. Un tas arī viss.

Šis ir piemērs:

vairāku lappušu formas piemērs

Post Submissions pievienojumprogramma

Ja vēlaties spēt pieņemt viesu ziņas un jums ir pilnveidots iesniegšanas process, šis papildinājums ir ideāli piemērots jums. Izmantojot šo papildinājumu, jūs varēsit izveidot īpaša veida veidlapu, ko sauc par emuāra ziņas iesniegšanas veidlapu, un turpmāk modificēt viesu ziņu pieņemšanas iestatījumus..

Lai sāktu, instalējiet un aktivizējiet Ziņu iesniegšanas papildinājums:

pēc iesniegšanas papildinājuma

Kad tas ir izdarīts, izveidojiet jaunu veidlapu, izmantojot WPForms. Iestatīšanas apgabalā redzēsit, ka Emuāra ziņas iesniegšanas forma jau ir pievienots jūsu veidnēs:

emuāra ziņas iesniegšanas forma

Noklikšķiniet uz šīs un turpiniet, lai rediģētu veidlapu. Šeit ir noklusējuma lauki, kas iekļauti veidnē:

emuāra ziņas iesniegšanas veidne
failu augšupielādes lauks

Jūs varat pievienot vai noņemt jebkuru vajadzīgo lauku. Ja vēlaties, lai autori iesniegtu failu, nevis visu saturu ievietotu pašā veidlapā, varat to izdarīt, pievienojot Failu augšupielāde lauka. Varat iestatīt atļautos failus, maksimālo faila lielumu un pat padarīt to nosacītu, ja vēlaties, lai autori vispirms sniegtu papildu informāciju, pirms viņiem tiek atļauts iesniegt ziņu.

PIEZĪME: Lietotāji nevarēs augšupielādēt vairākus failus vienā laukā. Tātad, ja vēlaties ļaut viņiem iesniegt vairākus failus (piemēram, emuāra ziņas attēlus), jums ir jāizveido vairāki failu augšupielādes lauki.

Protams, tāpat kā visas jūsu veidlapas, jūs varat to pārvērst sarunvalodas formā vai veidlapas lapā.

Turklāt, ja vēlaties, lai paziņojumi par emuāra ziņu iesniegšanu tiktu nosūtīti uz citu e-pastu, piemēram, satura redaktora e-pastu, varat to izdarīt, dodoties uz Iestatījumi > Paziņojumi un mainiet e-pasta adresi zem “Sūtīt uz e-pasta adresi” lauka. Bet atkal, mēģinot to izdarīt, jaunā e-pasta adrese nesaņēma paziņojumus, tāpēc, ja rodas tāda pati problēma, vislabāk ir sazināties ar tehniskā atbalsta dienestu.

sūtīt uz e-pasta adresi

Aptaujas un aptauju papildinājums

WPForms nesen ieviesa šo papildinājumu, kas lietotājiem ļauj ātri izveidot aptaujas un aptaujas jebkādiem mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai jums jāzina, kur darbinieki vēlas doties uzņēmuma izbraukumā, vai arī vēlaties izmērīt klientu lojalitāti, šis papildinājums noteikti noderēs.

Lai sāktu, instalējiet un aktivizējiet Aptaujas un aptauju papildinājums:

aptauja un aptauju papildinājums

Pēc tam izveidojiet jaunu formu. Iekš Uzstādīt apgabalā, jūs redzēsit četras papildu veidnes:

aptauju un aptauju formu veidnes

Atkarībā no tā, kas jums jādara, izvēlieties vienu no šīm veidnēm un rediģējiet to kā parasti.

Apskatīsim katru veidni.

Aptaujas forma

Aptaujas parasti tiek izmantotas, lai gūtu priekšstatu par to, ko domā vai jūtas jūsu klienti. Tie ir noderīgi, lai vēl labāk iepazītu auditoriju, piemēram, kādas problēmas viņi vēlas atrisināt, kāda veida saturu viņi vēlētos redzēt, kur jūs atrada, un vēl vairāk.

Lūk, kā izskatās aptaujas veidlapas veidne:

aptaujas formas piemērs

Aptaujas forma

Aptaujas veidlapas veidnē ir iekļauti vērtējuma lauki, kurus varat pilnībā rediģēt un pielāgot. Tam ir arī iepriekš iestatīts nosacīts jautājums, kas parādās, ja lietotājs novērtē viņu apmierinātību ar 1 vai 2. Protams, jūs varat mainīt šos laukus un pievienot vai noņemt laukus atbilstoši jūsu vajadzībām. Ieteicams arī iespējot pārskatu sniegšanu vērtējumiem, lai jūs varētu viegli ģenerēt aptaujas datus.

aptaujas formas piemērs

NPS aptaujas vienkāršā forma

NPS Survey Simple Form veidnei ir viens vērtējuma lauks un divi nosacīti lauki. Pirmais nosacītais lauks parādīsies, ja lietotājs izvēlas vērtējumu, kas zemāks par 7, un otrais nosacītais lauks, ja lietotājs izvēlas vērtējumu no 6 līdz 9. Varat mainīt šīs vērtības vai pievienot vairāk laukus, lai apkopotu vairāk datu.

NPS aptaujas vienkāršās formas piemērs

NPS apsekojuma uzlabotā forma

NPS aptaujas uzlabotās formas mērķis ir arī noteikt klientu lojalitāti, bet ar papildu laukiem. Papildus klientu lojalitātes novērtēšanai un tam, kas tieši viņiem nepatika (ja vērtējums ir zems), veidlapā arī tiek jautāts, kas lietotājiem patika (ja vērtējums ir augsts) un vai viņi vēlas sniegt atsauksmes. Šī ir lieliska iespēja, ja vēlaties iegūt autentiskas atsauksmes, lai piesaistītu vairāk klientu, vai zināt, kur jūs varat uzlabot.

NPS apsekojuma uzlabotās formas piemērs

Additonal Veidnes Addon

Papildu veidņu pievienošana ir nenormāla. Tam ir nozarei specifiskas veidņu veidnes, piemēram, hipotēkas pieteikuma veidlapa, uzaicinājuma iesniegt priekšlikumus veidlapa, ģimenes atkalapvienošanās forma, sponsorēšanas pieprasījuma veidlapa, recepšu kataloga forma un daudz, daudz kas cits.

WPForms papildu veidņu pievienošana

Izmantojot tik plašu veidņu bibliotēku, jums mazāk nekā 5 minūšu laikā vajadzētu būt iespējai izveidot veidlapu visām vajadzībām.

Kā apskatīt ierakstus WPForms

Tātad kāds aizpilda jūsu veidlapu. Ko tagad? Kā jūs redzēsit viņu ierakstus?

Tas ir diezgan vienkārši. Kreisajā pusē panelī zem WPForms, jums vajadzētu redzēt Ieraksti. Noklikšķiniet uz tā un jūs tiksit atvērts ierakstu saskarnē. Vispirms jums jāizvēlas forma, kurā vēlaties redzēt ierakstus:

WPForm ieraksti

Kad esat atlasījis veidlapu, redzēsit katru šīs veidlapas ierakstu. Lai skatītu ierakstu, noklikšķiniet uz Skats zem Darbības.

skatīt ierakstu

Rezultātu pasniegšanas veids, protams, atšķirsies atkarībā no aptaujas veida. Lūk, kā izskatās ieraksts viesu ierakstu iesniegšanai:

viesu ierakstu iesniegšanas ieraksts

Šeit ir NPS aptaujas uzlabotās formas iesniegšanas ieraksta piemērs:

NPS aptaujas uzlabota veidlapas ievade

Šos ierakstus varat eksportēt ziņošanas un dokumentācijas vajadzībām.

WPForms: mobilā atsaucība

Veidlapas, kas izveidotas, izmantojot WPForms, izskatās lieliski visās mobilajās ierīcēs. Fonti ir pietiekami lieli, lai tos redzētu, un laukiem ir pareiza atstarpe. Veidlapa planšetdatorā izskatās šādi:

planšetdatora skats

Un mobilajā tālrunī:

mobilais skats

WPForms: klientu atbalsts

Par to varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu lappuse ar tehnoloģijām saistītiem jautājumiem un vispārīgiem vai pirms pārdošanas jautājumiem.

Ja jums ir jautājumi, kas saistīti ar tehnoloģijām, vispirms varat tos apskatīt dokumentācija lai redzētu, vai tur varat atrast risinājumu. Ja jums joprojām nepieciešama palīdzība, varat iesniegt biļeti.

Sazinieties ar atbalsta dienestu

WPForms: Kas man patīk par to

 • Bezmaksas versijai ir pietiekami daudz funkcionalitātes, lai dažu minūšu laikā jūs varētu izveidot vienkāršu formu. Lieliski piemērots tiem, kas tikai sāk darbu, vai vienkāršu kontaktu veidlapu izveidošanai.
 • Vilkšanas un nomešanas interfeiss ir tik vienkārši lietojams. Katra lauka pielāgošanai ir pietiekami daudz iespēju. Varat arī stilizēt veidlapas ar papildu CSS.
 • Tā kā jūsu bizness un vajadzības aug, jūs varat jaunināt to jebkurā laikā. Jaunināšana atkarībā no plāna atver daudz jaudīgu funkciju.
 • WPForms Pro ir unikālas iespējas, piemēram, sarunvalodas formas, veidlapu lapas, nosacītā loģika un citas, kas lietotājiem ļauj izveidot jaudīgas formas jebkuriem mērķiem. Šīs funkcijas padara premium versiju, par kuru ir vērts maksāt.
 • Dokumentācijā un rakstos ir pietiekami daudz informācijas, lai palīdzētu iestatīšanā un problēmu novēršanā.
 • Garais veidņu saraksts, kas iekļauts veidņu papildinājumā, ir neprātīgs.

WPForms: Kas man nepatīk par to

 • Ja papildinājumus izmantojat pirmo reizi, pēc instalēšanas un aktivizēšanas tas var mulsināt, ko darīt tālāk. Pēc papildinājumu instalēšanas būtu noderīgi saņemt īsus norādījumus vai pat saites uz dokumentāciju, lai lietotāji precīzi zinātu, ko darīt tālāk..
 • Lietotājiem nav iespējas augšupielādēt vairākus failus vienā laukā, tāpēc, ja lietotājiem ir jāiesniedz vairāki faili, piem. vairākus attēlus, varat pievienot vairākus failu augšupielādes laukus vai lūgt tos augšupielādēt failu apmaiņas programmatūrā, piemēram, mapē Google disks, un tā vietā dot jums saiti.
 • Veidlapas un sarunvalodas nedarbosies, ja jūsu pastāvīgo saišu iestatījums ir vienkāršs, tāpēc vispirms mainiet pastāvīgās saites struktūru..
 • Paziņojumi netiek nosūtīti uz pielāgoto e-pasta adresi.

WPForms: pēdējās domas

Neskatoties uz nelieliem ierobežojumiem šeit un tur, WPForms visumā ir pārsteidzošs WordPress veidlapu veidotāja spraudnis, kas dažu minūšu laikā patiešām ļauj izveidot jebkāda veida veidus. Kodēšana vai sarežģīti iestatījumi nav nepieciešami. Tam ir arī regulāri atjauninājumi un pieejams atbalsts.

Atkarībā no jūsu vajadzībām un resursiem jūs varat izvēlēties no Lite un Pro versijām ar vairākām unikālām funkcijām katrai apmaksātajai pakotnei. Ja jums nepieciešama sarunvalodas veidlapu funkcija vai to veidņu veidnes, ieteicams apsvērt to profesionālo versiju, taču ņemiet vērā, ka jūsu licence tiks atjaunota par pilnu cenu. Man tas padara Pro versiju par “jauku, lai būtu”, bet nevis par “must have”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map