Wix apskats

Wix pēdējos gados ir kļuvis neticami populārs. Ja jūs bieži izmantojat Youtube, pastāv liela iespēja, ka esat atkārtoti mērķēts uz viņu agresīvo reklamēšanu.


Kaut arī tā popularitāte ir ārkārtīgi pieaugusi, vai Wix ir tā vērts, vai tikai kāds cits vietnes celtnieks.

Šajā pārskatā mēs aplūkosim Wix no augšas uz leju, lai labāk saprastu, kam tas ir piemērots un kam tas nav.

Iesim tajā.

Wix pārskats

Wix darbojas pēc idejas, ka ikvienam vajadzētu būt slidenai, funkcionālai un profesionāla izskata vietnei. Turklāt ikvienam vajadzētu būt iespējai pats izveidot šo vietni, nemaksājot simtiem vai tūkstošiem dolāru vietnes izstrādātājam vai dizainerim.

Lielākoties Wix izdodas. Vietnes izveidošanai ir divas iespējas. Ļoti viegls ceļš ir izmantojams Wix mākslīgā dizaina intelekts, programma, kas jums uzdod virkni jautājumu pirms jaunas tīmekļa vietnes ģenerēšanas tieši jums. Ja jums pietrūkst laika un jums nav vajadzīgs kaut kas sarežģīti pielāgots, tad tas var būt ideāls risinājums.

Alternatīvi varat izmantot Wix redaktors. Neticami vienkāršs un intuitīvs redaktors piedāvā vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kas ir tīra niecība. Jūs varētu viegli izveidot pamata vietni un darboties stundas vai divu laikā, pat ja jūs tikai sākat no jauna.

TDLR: Wix ir ideāls vietņu veidotājs kādam, kurš vēlas neticami viegli lietojamu pieredzi. Jūs nesaņemsit pilnīgu pielāgošanu ar to vai neveidosit pārsteidzošu e-komercijas veikalu, bet jūs varēsit izveidot mazu vietni ārkārtīgi viegli.

Jāpiemin, tas arī divkāršojas kā pieklājīgs e-komercijas platforma otrais tikai Shopify.


Attēls

Tad, tur Corvis by Wix. Šī ir iespēja tīmekļa pārziņiem, kuriem ir zināma kodēšanas pieredze un kuri vēlas, lai viņu vietne spētu paveikt vairāk, nekā to piedāvā Wix veidnes un lietotnes. Tas ir diezgan ērti lietojams, tāpēc, ja vēlaties praktizēt savas kodēšanas karbonādes, šī ir vieta, kur to darīt.

Wix nodrošina jūs ar vairāk nekā 500 veidnes kuras jūs esat gatavs pielāgot. Pieejams pārsteidzoši dažādās kategorijās, jūs varēsit atrast veidni, kas lieliski piemērota jūsu personīgajai vai e-komercijas vietnei. Dažas funkcijas, kuras jūs varēsit iekļaut, ir emuāri, multivides galerijas un tiešsaistes veikali. Turklāt visas Wix veidnes ir optimizētas skatīšanai mobilajās ierīcēs, kas mūsdienu tirgū ir ļoti svarīgas.

Wix nodrošina ne tikai vietnes izveides procesu, bet arī tīmekļa mitināšanu. Ja iegūstat pareizo paketi, jums var būt arī savs domēna vārds. Ar lieliskām SEO iespējām, stingriem drošības pasākumiem, ieskaitot spēju ar paroli aizsargāt jūsu vietni vai atsevišķas vietnes lapas, kā arī klientu atbalsta nodaļu, kas ir pazīstama ar atsaucību.

Kā lietot Wix

Wix lietošana ir ārkārtīgi vienkārša. Pat cilvēki, kuri nekad iepriekš nav domājuši par tīmekļa vietnes izveidi, būs pārsteigti par to, cik ātri viņi var izveidot lieliska izskata un funkcionālu vietni.

Ja šim procesa posmam ir trūkums, iespējams, ka pārņem sajūta, ka esat pārņemts ar izvēlēm. Kā minēts iepriekš, Wix burtiski ir simtiem veidņu, no kurām izvēlēties.

Turklāt uzņēmumā ir vairāk nekā 200 lietotņu un pakalpojumu, ko var pievienot jūsu vietnei. Tas ir gandrīz pārāk daudz izvēles iespēju. Dažiem iesācējiem izpriecas var ātri nolietot, un tās var aizstāt ar apjukumu un vilšanos.

Kā darbojas Wix veidnes

Labā ziņa ir tā, ka jūs varat brīvi ņemt veidni īsam griešanās brīdim, lai pārbaudītu visas tā iespējas. Ja jums šķiet, ka tas jums nepatīk pēc tam, kad esat ar to mazliet spēlējis, pārslēdziet to uz citu. Veidnēm ir priekšskatījuma apgabals, kurā varat redzēt visus dažādus piemērus un lapas, kuras varat izmantot.

Lai izvairītos no satraukuma par šo procesu, sākotnēji mēģiniet sašaurināt veidņu izvēli līdz tikai tām, kas ir vērstas uz vēlamā vietnes veidu. Ja ir mazāk izvēles, mazāk jūtaties satriekts. Kopumā Wix veidņu rediģēšana ir daudz vienkāršāka nekā rediģēšana WordPress vietnes.

Sliktā ziņa ir tā, ka tiklīdz jūsu vietne tiek aktivizēta, jūs esat iestrēdzis ar šo veidni. Pāreja uz citu veidni nozīmē, ka jāsāk no jauna no jauna. Tāpēc ir svarīgi, pirms esat sācis to pielāgot, pārliecinieties, vai izvēlētā veidne ir pareizā.

Centieties nepieņemt īslaicīgu lēmumu par to, kuru veidni vēlaties izmantot, lai nepazaudētu darbu. Alternatīvi, dodieties tikai uz Wix mākslīgā dizaina intelektu un ļaujiet algoritmam izdarīt daudzas izvēles jums.

Sākot ar Wix, ne visi piedzīvos satriekšanas sajūtu. Patiesībā daudzi cilvēki to nekad nepiedzīvo vai tā galu galā ir īslaicīga sensācija. Lielākā daļa cilvēku, kuri izstrādā vietni, izmantojot Wix, patiesībā ziņo, ka tā ir jautra, radoša un atalgojoša pieredze. Wix tīmekļa vietnes izveidošana ar panākumu sajūtu var būt pārliecinošs pirmais solis pretī uzņēmuma atvēršanai.

Kam vajadzētu lietot Wix?

Ja vien jūs nevadāt daudznacionālu korporāciju, ir grūti noticēt, ka Wix nespēs jums piedāvāt daudz enerģijas, daudzpusības un funkcionalitātes jūsu uzņēmuma vietnē. Kaut arī daži cilvēki laiku pa laikam apšauba, vai Wix ir pietiekami mērogojams, lai apmierinātu augoša biznesa vajadzības, var droši pieņemt, ka šīs vietnes veidotājs ir vairāk nekā spējīgs, ja vien jūsu uzņēmums pēc lieluma nav salīdzināms ar Amazon.

Wix jūs atradīsit visa veida paketes, kas paredzētas gandrīz ikvienam, kam varētu būt nepieciešama vietne. Cilvēki, kas vēlas pārvaldīt modes emuāru vai izveidot kāzu vietni, atradīs daudz iespēju. Ja vadāt restorānu vai viesnīcu, Wix piedāvā jums veidnes.

Līdzīgi tiek uzņemti mūziķi, fotogrāfi, grafiķi, dejotāji, aktieri un performances mākslinieki. Jūs pat atradīsit veidnes, kas ir piemērotas tieši juristam vai CPA, blakus izkārtojumiem, kas ir ideāli piemēroti jogas studijām un dzīves treneriem.

Ikviens, kurš apsver iespēju izveidot līdzīgu interneta veikalu, varētu vēlēties apskatīt Wix piedāvājumu. Ir pieejamas daudzas e-komercijas veidnes, un ar daudzām uzņēmējdarbībai domātām papildinājumiem ir viegli izveidot vietni, kurā savus produktus var pārdot visu diennakti..

Būtībā Wix ir tik elastīga, ka tā var būt ideāla platforma gandrīz ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni.

Vai Wix ir mērogojams?

Laika gaitā jūsu vietnei var būt arvien lielāki panākumi. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams vairāk tīmekļa lapu, vairāk krātuves, lielāks joslas platums un uzlabotas iespējas pārdot. Labā ziņa ir tā, ka jūsu Wix vietne ir gatava augt.

Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt App Market, lai atrastu vairāk nekā 200 lietotnes, kas padara jūsu Wix vietni funkcionālāku un jaudīgāku nekā jebkad agrāk. Ja jums ir nepieciešams vairāk iespēju nekā tas, ko varat iegūt, izmantojot lietotni, tad apskatiet dažus no lielākajiem Wix piedāvātajiem paketēm. Ar uzlabotu uzglabāšanu, neierobežotu joslas platumu un visa veida ekstrām, tas var būt tieši tas, kas jums nepieciešams, lai palielinātu savu vietni.

Ja jūsu vietne kļūst vēl lielāka, apsveriet “Uzņēmuma” paketi, kas ir apskatīta zemāk. Paredzēta vidēja lieluma uzņēmumiem, šī pakete ir izturīga, spēcīga un elastīga. Izmantojot pareizās lietotnes, tas gadiem ilgi var kalpot jūsu mērķiem.

Pielāgošana

Wix izveidotās veidnes izskatās lieliski tieši no lodziņa. Dažu minūšu laikā jūs varat veikt patiešām vieglu pielāgošanu, un jūs joprojām izveidojat vietni, kas izskatās kā jūs tam iztērējāt simtiem, ja ne tūkstošiem dolāru..

Protams, ja jūs patiešām vēlaties, lai jūsu vietne izceltos no pūļa, jums tā ir jāpielāgo. Wix padara šo uzdevumu ne tikai vienkāršu, bet arī baudu. Veidnēs ir ielādēts oriģināls teksts, kuru jūs, protams, vēlēsities aizstāt. Vienkārši noklikšķiniet uz teksta un sāciet rakstīt. Tas ir tik vienkārši. Ja vēlaties, lai teksts būtu lielāks vai mazāks, velciet parocīgo slīdni.

Ja jūs nevēlaties ievadīt tekstu tieši Wix, tad jūtieties brīvi kopēt un ielīmēt no teksta apstrādes programmas. Tikpat vienkārši var augšupielādēt saturu no Instagram vai Facebook.

Lai jūsu vietne patiešām atdzīvinātos, izmantojiet tādu funkciju kā animācijas poga, lai noteiktu tekstu izbalinātu, pietuvinātu vai parādītu citu uzmanību piesaistošu uzvedību. Lūdzu, augšupielādējiet video fonu, iekļaujiet interaktīvu slaidrādi vai pievienojiet kontakta formu. Wix padara to visu iespējamu.

Atzīstot, ka attēli var būt kritiski svarīgi, lai piesaistītu vietnes apmeklētājus, Wix piedāvā krājuma attēlu un grafikas bibliotēku. Lai tos pievienotu veidnei, viss, kas jums jādara, ir velciet un nometiet. Vai arī augšupielādējiet savas fotogrāfijas, lai jūsu vietne būtu pielāgota.

Veidnes

Viena no lietām, kas padara Wix tik patīkamu izmantot, ir tās piedāvātie rīki. Lai arī tā agrāk nebija SEO iespēju, Wix ir veikusi milzīgus soļus, lai nodrošinātu, ka jūsu vietni pamana Google un citas meklētājprogrammas. Platformas SEO rīki ļauj daudzām citām funkcijām pielāgot vietrāžus URL, rediģēt meta aprakstus un pievienot attēlam alt tekstu..

Wix arī spēj integrēt jūsu sociālo mediju kontus ar jūsu vietni, tādējādi palielinot iespēju, ka klienti varēs mijiedarboties ar jums. Šīs iespējas ietver iespēju pievienot atzīmes Patīk, plūsmas, kopīgošana un sociālo mediju pogas.

Arī Wix saņem augstas atzīmes par drošību. SSL sertifikāti ir iebūvēti katrā Wix vietnē. Attiecīgi visi, kas apmeklē jūsu vietni, zinās, ka viņu savienojums ir drošs, pateicoties piekaramās atslēgas ikonai blakus vietrādim URL.

Vēl viens kritisks rīks ir automātiskās saglabāšanas funkcija. Ja esat viens no tiem cilvēkiem, kurš bieži aizmirst saglabāt savu darbu, tad šī ir funkcija, bez kuras jūs nevarat dzīvot. Tā kā Wix periodiski un automātiski saglabā jūsu darbu, jaunākās saglabātās vietnes kopijas izgūšana nav nekas liels.

Tālāk Wix ir ārkārtīgi noderīgs, pateicoties neskaitāmajām jautājuma zīmju ikonām, kas ir izkaisītas visā vietnē, ieskaitot jūsu veidni. Noklikšķiniet uz jautājuma zīmes, lai atklātu interesantus un noderīgus padomus un ieteikumus, no kuriem lielākā daļa nāk tieši no Wix palīdzības centra. Vēl iespaidīgākas ir jautājuma zīmes, kurām ir pievienotas video pamācības. Tas ir tik ērti, ka nav jāmeklē citur, kad nepieciešama tikai ātra atbilde.

Liels lietotņu tirgus

Viena no spēcīgākajām Wix funkcijām ir App Market. Iekrauts vairāk nekā 200 lietotņu, no kurām dažas ir bezmaksas, tirgus ir jūsu vienas pieturas aģentūra visam, kas nepieciešams vietnes uzlabošanai. Tur ir Wix Pro galerija, lai jūs varētu parādīt savas fotogrāfijas, un vietnes pastiprinātājs, kas tiek izmantots, lai palīdzētu jūsu vietnei atrast meklētājprogrammās..

Pie citām vērtīgām lietotnēm pieder Wix Forms, kas ļauj izveidot neticami dažādas formas, un Wix Events, lai tiešsaistē izveidotu un pārvaldītu jūsu pasākumus. Wix Music ļauj straumēt un pārdot savas mūzikas kompozīcijas, un citas lietotnes ļauj tiešsaistē rezervēt tikšanās vietas, apstrādāt rēķinus un grāmatvedību un atvieglot tiešsaistes maksājumus. Kad runa ir par jūsu vietnes optimizēšanu e-komercijai, jūs atradīsit daudzas iespējas un varēsit izveidot savienojumu ar visām savām sociālo mediju plūsmām, savu Etsy veikalu un eBay tirgu..

Runājot par mārketingu, Ascend by Wix būtībā ir visaptverošs mārketinga risinājumu kopums aizņemtam profesionālim. Izvēlieties no trim Ascend plāniem atkarībā no jūsu biznesa lieluma un vietas, kur atrodaties tā attīstībā. Ascend ietver noderīgus rīkus kontaktu pārvaldībai un vietņu apmeklētāju reaģēšanai, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai kurjeru.

Augšupielāde arī ļauj izveidot automatizētus procesus, piemēram, jaunu dalībnieku reģistrēšanos.

Wix automatizācija

Iekļauta arī spēja izveidot un nosūtīt rēķinus klientiem.

Wix rēķins

Paketē ir iekļautas arī tādas lietas kā SEO Wiz, lai palīdzētu tīmekļa pārziņiem uzlabot SEO spēles un e-pasta mārketinga rīkus. Ir pieejama arī sociālās ziņas izveide.

sociālais pasts

Wix piedāvā simtiem krāšņu veidņu, kuras tikai gaida, lai jūs varētu pielāgot. Tie ir sagrupēti dažādās kategorijās, piemēram, bizness, tiešsaistes veikals, fotogrāfija, video, mūzika, restorāni un pārtika, ceļojumi un tūrisms, veselība un labsajūta, mode un skaistums, kopiena un izglītība un citas. Ja jums ir jāizveido pasākuma vietne, tam ir veidnes. Nepieciešams portfelis vai atsākt vietne? Tie ir pieejami arī. Ja vēlaties sākt veidot emuāru, jūs atradīsit daudzas gatavas iespējas. Lieta ir tāda, ka jūs, visticamāk, Wix atradīsit krāšņu veidni, kas ir ideāli piemērota visām jūsu vajadzībām.

Šis ir ceļojumu emuāra piemērs:

Šis ir paredzēts biznesam:

Advokātu birojs var izmantot šo veidni:

Fotogrāfs varētu iemīlēties tādā galerijas izkārtojumā kā šis:

Neatkarīgi no tā, vai esat performanču mākslinieks vai pieprasāt konservatīvu savas CPA firmas vietni, Wix vajadzētu būt iespējai jūs uzņemt. Viņu veidņu izvēle ir praktiski nepārspējama, un jūs, iespējams, pārsteigs visas funkcijas un iespējas, kas ir iekļautas katrā no tām..

Wix cenu noteikšana

Wix piedāvā divus plašus pakešu līmeņus: vietni un uzņēmējdarbību un e-komerciju. Cilvēki, kas vēlas izveidot personīgu vietni, mēnesī var maksāt tikai USD 13, izmantojot “Combo“Par cenu. Viņi saņem divus GB joslas platuma, 3 GB krātuves, iespēju bez reklāmām, 30 video minūtes un bezmaksas domēnu vienu gadu.

Nākamais solis iepakojumos tiek pārdots uzņēmējiem un ārštata darbiniekiem. Šī pakete maksā 17 USD mēnesī, un tā ir pazīstama ar nosaukumu “Neierobežots.”Attiecīgi cilvēki ar šo plānu saņem neierobežotu joslas platumu un 10 GB krātuves. Papildus Combo plāna funkcijām abonenti saņem vienu video stundu, 300 ASV dolārus reklāmas kuponos, vietņu pastiprinātāja lietotni un vietni Visitor Analytics..

Wix saka, ka viņu nākamā pakete, ko viņi sauc par “Pro,”ir viņu vislabākā vērtība – USD 22 mēnesī. Tajā ietilpst viss, kas ietilpst divās zemāka līmeņa paketēs, papildus 20 GB krātuves, divas video stundas, notikumu kalendārs, profesionāls logotips un sociālā medija logotipa faili.

Lielākais iepakojums tiek saukts par “VIP.”Tas maksā 39 USD mēnesī, un tam ir viss, kas iekļauts trīs mazākās paketēs. Turklāt abonenti saņem prioritāru atbildi un VIP atbalstu, kas nozīmē, ka viņu zvani notiek līnijas sākumā, kad viņiem ir jautājums vai problēma.

Biznesa un e-komercijas plāni maksājumu pieņemšanai caur jūsu vietni

Ikvienam, kurš vēlas pieņemt maksājumus, izmantojot savu vietni, ir jāpiesakās vienā no biznesa un e-komercijas plāniem, kuri visi ir bez maksas. Tas ietver “Biznesa pamatne,”, kas maksā tikai 23 USD mēnesī. Papildus iespējai pieņemt maksājumus tiešsaistē, šajā paketē ietilpst neierobežots joslas platums, 20 GB krātuves, bez Wix reklāmām, piecas video stundas, Google Analytics, bezmaksas domēns vienam gadam, 300 USD reklāmā kuponi, vietņu pastiprinātāja lietotne un apmeklētāju Analytics lietotne.

Nākamā lielākā biznesa un e-komercijas pakete ir “Bizness neierobežots,”un tas maksā USD 27 mēnesī. Tajā ietilpst viss pamata paketē, izņemot to, ka tajā ir arī 35 GB krātuves, 10 video stundas, profesionāls logotips un sociālā medija logotipa faili.

Ar “Biznesa VIPpakete, klienti maksā 49 USD mēnesī, lai saņemtu visas divu lētāko plānu funkcijas, kā arī 50 GB krātuves, prioritārā atbilde un VIP atbalsts.

Ja neviena no šīm pakotnēm nav tieši tā, ko meklējat, apsveriet iespēju izvēlēties pilnībā pielāgojamu “Uzņēmējdarbība“pakete, kas maksā 500 USD mēnesī. Paredzēta pieaugošiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama lielāka un jaudīgāka vietne, šī ir pielāgojama pakete, kas paredzēta, lai palīdzētu jums sekot līdzi klientu prasībām..

Ja meklējat lētākas iespējas, paskatieties uz mūsu labākie lētie saimnieki.

Klientu atbalsts

klientu atbalstsRunājot par klientu atbalstu, Wix ir izcils. Vienkārši apmeklējiet viņu vietni, lai atklātu Wix palīdzības centru, kur varat atrast gatavas atbildes, ierakstot jautājumu vai pārlūkojot noteiktas tēmas. Izmantojot visu veidu rakstus, ir samērā viegli saņemt tūlītēju palīdzību ar kopīgiem jautājumiem un bažām, nekontaktējoties ar klientu atbalsta pārstāvi.

Wix emuārs ir vēl viens noderīgs resurss, kas aptver plašu tēmu klāstu, kas ietver pamata vietnes izveides padomus un pat sarežģītākus mācību priekšmetus, kas jums būs jāpieiet, kad jūsu vietne nobriest..

Ja nevēlaties izveidot savu vietni, apmeklējiet Wix arēnu. Šeit varat atrast un sazināties ar simtiem Wix tīmekļa dizaineru, kuri labprāt izveidos pielāgotu vietni tieši jums. Pārlūkojiet galerijas, lai ātri atrastu dizaineru, kura stils jums patīk.

Ja jums nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar klientu apkalpošanas pārstāvi pa e-pastu vai tālruni. Šie speciālisti parasti ir ātri, efektīvi un izpalīdzīgi. Ja jūs uztrauc tas, ka jums pārāk ilgi jāgaida, lai saņemtu atbildes, kad jums tās ir ātri vajadzīgas, vienkārši reģistrējieties vienā no pakotnēm, kas piedāvā prioritāru atbildi un VIP atbalstu. Šīs funkcijas vienmēr liek jums atrasties līnijas priekšā.

Noslēguma domas

Wix, iespējams, ir labākais šodien pieejamais vietņu veidotājs. Tam ir simtiem veidņu papildus vairāk nekā 200 lietotnēm. Izmantojot visas šīs izvēles un iespējas, jums vajadzētu būt iespējai izveidot sapņu vietni.

Neskatoties uz to, dažiem cilvēkiem ir grūti sākt darbu ar Wix tikai tāpēc, ka viņiem ir tik daudz izvēles iespēju. Jaunajiem klientiem ieteicams sākumā mēģināt pēc iespējas sašaurināt veidņu izvēli, lai potenciāli izvairītos no šīs problēmas. Pēc tam lietotnes var pievienot laika gaitā, kad tīmekļa pārzinis atrod nepieciešamo un noderīgo.

Ja vēlaties izveidot skaistu vietni, kas neizjauks banku, ir grūti kļūdīties, izmantojot Wix. Tas ir neticami jautri un ērti lietojams.

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector