Vietnes zemes pārskats 2020. gadā

SiteGround: pārskats

Laika pārbaudīts un uzticams saimnieks abas jūsu kājas turēs uz zemes. Tāpēc nav pārsteigums, ka SiteGround ir populārs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir slavens ar savu ātrumu, stabilu uzticamību, zvaigžņu atbalstu un spēcīgu īpašību kopumu. Tam uzticas aptuveni divi miljoni domēnu īpašnieku un pati WordPress oficiāli ieteicama mitināšanas kompānija. Turklāt tas labi integrējas arī ar Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop, WooCommerce un Weebly.


Vietnes ieteicamais hostinga uzņēmums WordPress

Lai noteiktu, vai SiteGround ir pareiza izvēle jūsu mitināšanas vajadzībām, šajā SiteGround pārskatā runāsim par tā galvenajām funkcijām, to, kas mums patika, kas nepatika, un cenu noteikšanu..

Kopīgas problēmas ar tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem

Tā kā ir pieejams daudz tīmekļa mitinātāju, kas piedāvā dažāda veida mitināšanas iestatījumus, piemērota plāna izvēle var apbēdināt iesācējus un starpposma lietotājus. Potenciālajiem klientiem pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir jāņem vērā daudzi faktori, piemēram, joslas platums, krātuve, darbspējas laiks, ātrums, cenas un servera atrašanās vieta.

Vietnes vietne šādus jautājumus risina diezgan labi. Tam ir vairāki mitināšanas plāni, kas būs piemēroti mainīgajām lietotāju prasībām. Tas piedāvā augstas kvalitātes funkcijas par saprātīgām cenām, un tas ir labi pazīstams ar savu draudzīgo, klātienes klientu apkalpošanu. Nav brīnums, ka vietne SiteGround parasti papildina aptaujas, piemēram, šīs neoficiālās aptaujas, kuras veikušas trīs Facebook grupas.

Vietnes zemju topi Facebook grupas aptauja 1
Vietnes zemju topi Facebook grupas 2. apsekojums
Vietnes zemes top 3 Facebook grupas aptauja

Vietnes SiteGround galvenās iezīmes

1. Viegli lietojams interfeiss

Ārā ar veco, ar jauno. Piesakieties savā SiteGround kontā, un jauna mājas lapa sveiks jūs. Vietne Ground ir uzlabojusi savu saskarni, kas, manuprāt, ir vienmērīgāka un intuitīvāka.

Vietnes vietne

Šī sākumlapa ir ekvivalenta vietnei SiteGround Mans konts vecajā saskarnē. Tas satur aprakstus un saīsnes uz parasti izmantotajām funkcijām, kā arī nesenos emuāra ierakstus. Papildus mājām, augšējā izvēlnē redzēsit vēl piecas cilnes – vietnes, pakalpojumi, rēķini, nodošana un tirgus laukums.

Vietnes pārvaldība

Pārejiet uz cilni Vietnes, un šeit atradīsit divas apakšcilnes: Vietnes un Sadarbība. Augstāku GrowBig un GoGeek plānu abonenti var izmantot programmu Sadarbība, lai nodrošinātu piekļuvi dizaineriem un izstrādātājiem.

Vietnes sadarbība vietnē

Apakšcilnē Vietnes atrodams vietņu kopums, kuras esat ievietojis vietnē SiteGround. Katrs lodziņš ir paredzēts vienai vietnei, un katrā lodziņā ir trīs pogas: Vietnes rīki, WordPress komplekts un Pārvaldīt.

Vietnes manas vietnes un vietnes rīki

Vietnes rīki ir pašreizējais vietnesgroundground iepriekšējā cPanel ekvivalents. Šeit ir iekļauti visi vietņu veidošanas rīki, tāpēc mēs par to sīkāk apspriedīsimies.

Vietnes rīki

Lai ievadītu vietnes rīkus, izvēlieties vienu no uzskaitītajām vietnēm un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Vietnes rīki. Jūs tiksit novirzīts uz informācijas paneļa paneli.

Vietnes zemes informācijas panelis

Informācijas panelis sniedz ātru informāciju par izvēlēto vietni. Šeit ir astoņas būtiskas cilnes: Vietne, Drošība, Ātrums, WordPress, Domēns, E-pasts, Statistika un Devs.

Cilni Vietne var sabrukt apakšcilnēs, un App Manager un MySQL ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Sadaļā Lietotņu pārvaldnieks varat instalēt savu izvēlēto lietojumprogrammu, teiksim, WordPress, WordPress ar WooCommerce vai Weebly.

Vietnes zemes pārvaldnieks

SiteGround piedāvā neierobežotu datu bāzes izveidi visos tās koplietotajos mitināšanas plānos. To var pārvaldīt MySQL apakšcilnē.

Vietnes zemes MySQL

Vietnes vietne ļauj arī neierobežotu skaitu e-pasta adrešu zem apakšcilnes E-pasts.

Vietnes zemes e-pasts

Apakšcilnē Statistika tiks sniegta informācija par jūsu vietnes trafiku un citu statistiku, kā arī kļūdu un piekļuves žurnāli. Apakšcilnē Devs ir izstrādātāju rīki, piemēram, Git repozitorijs, Cron Jobs rīks, PHP un SSH atslēgu pārvaldnieki.

Pārējās apakštapas – drošība, ātrums, WordPress un domēns – tiks atsevišķi apskatītas nākamajās sadaļās.

2. Drošība

SiteGround nopietni uztver drošību. Tajā ir funkcijas, kas vajadzīgas, lai nodrošinātu jūsu vietnes integritāti.

Kad esat pieteicies savā kontā, dodieties uz Vietnes> Vietnes> Vietnes rīki> Drošība. Šeit atrodami trīs svarīgi drošības pakalpojumi: dublējumi, SSL pārvaldnieks un SiteScanner.

Dublējumi

Ja esat aizmirsis veikt dublēšanu, neuztraucieties. Vietnes vietne nodrošināja jums automātisko ikdienas dublēšanu.

Vietnes zemes dublējumi

SSL pārvaldnieks

Šeit jūs varat instalēt, importēt un pārvaldīt savus SSL sertifikātus. SSL sertifikāti ir noderīgi vietnēm, jo ​​tie šifrē ienākošo trafiku un var aizsargāt paroles, pieteikšanās akreditācijas datus un citu sensitīvu informāciju. Ja jums tāda vēl nav, varat saņemt bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātus, izmantojot jebkuru no vietnes SiteGround mitināšanas plāniem..

SiteGround SSL pārvaldnieks

Vietnes skeneris

Šis pakalpojums ļauj jums pārbaudīt ļaunprātīgu programmatūru un saņemt brīdinājumu par draudiem, lai jūs varētu rīkoties atbilstoši. Tomēr SiteGround nevar noņemt šādus draudus.

Vietnes vietne

Vietnei SiteGround ir citi rīki, lai nodrošinātu jūsu vietni. Pastāv anti-bot AI risinājums pret robottīkliem. Lai pārbaudītu sava domēna statusu, ir arī iekšēja servera uzraudzības rīks.

Vietnes vietnes statusa uzraudzības rīks

3. Ātrums un uzticamība

Tā kā nevienam nepatīk lēna vietne, priecājieties uzzināt, ka SiteGround ir jaunākās ātruma tehnoloģijas, kas nodrošina optimālu veiktspēju un ātru ielādēšanas ātrumu.

Vietnes zemes ātruma tehnoloģijas

Vietnes SiteGround kontā var piekļūt divām papildu ātruma funkcijām – satura piegādes tīklam (CDN) un kešatmiņai. Piesakieties, pēc tam dodieties uz Vietnes> Vietnes> Vietnes rīki> Ātrums.

Mākoņa aizdegšanās CDN

Cloudflare ir viens no populārākajiem CDN pakalpojumiem. Ja jūsu vietne izmanto CDN, jūsu tīmekļa lapu kopijas tiks glabātas vairākos serveros dažādās vietās. Ieguvums: jūsu apmeklētājs varēs ātri ielādēt jūsu vietni no tuvākā servera.

SiteGround Cloudflare CDN

Kešatmiņā

SuperCacher ir SiteGround jaudīgais kešatmiņas risinājums. Tas var palielināt trāpījumu skaitu, kurus var apstrādāt jūsu vietne, kā arī uzlabot vietnes ielādes ātrumu.

SiteGround SuperCacher

Papildus maksimālam ātrumam SiteGround var lepoties arī ar funkcijām, kas paredzētas gandrīz nevainojama 99,9% darbības laika uzturēšanai. Tas ietver progresīvas LXC (Linux konteineru) tehnoloģijas izmantošanu un drošu kontu izolēšanu koplietotajos serveros.

4. Klientu atbalsts

Sākumā es minēju, ka WordPress oficiāli iesaka vietni SiteGround. Es domāju, ka tas attiecas ne tikai uz Siteground ātrumu, bet arī uz klientu apkalpošanu. Tas patiešām ir jēga, jo SiteGround atbalsta pārstāvji ir pieklājīgi un vēlas palīdzēt, kā apliecina šie Twitter lietotāji.

Vietnes zemes Tweet atbalsts 1
Vietnes zemes Tweet atbalsts 2
Vietnes zemes Tweet atbalsts 3

Vietnes vietnes atbalsta personāls palīdzēs jums ar visām problēmām, kas rodas, izmantojot jūsu vietni. Viņi ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem vai bažām.

Vietnes klientu apkalpošanas kanāli 1

Arī SiteGround piedāvā plašas apmācības, kā izmantot savus mitināšanas pakalpojumus.

Vietnes klientu apkalpošanas kanāli 2

5. WordPress specifiskās iespējas

Kā vienam no WordPress ieteiktajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, vietnei SiteGround jābūt ar izcilām WordPress specifiskām funkcijām. Kā gaidīts, uzņēmums piegādāja labi. Šīs funkcijas varat pārbaudīt, piesakoties savā kontā un dodoties uz Vietnes> Vietnes> Vietnes rīki> WordPress.

Instalēšana un pārvaldība

Katru jaunu vietni var viegli izveidot, izmantojot vietnes SiteGround bezmaksas vietņu veidotājus, tostarp WordPress. Jūs varat sākt jaunu vietni saskaņā ar esošu mitināšanas plānu vai arī varat iegūt jaunu plānu. Vietnes laukums pārraudzīs jūsu WordPress instalēšanu, un jūs arī varat pārvaldīt savu WordPress vietni, izmantojot šo instalēšanas un pārvaldības rīku.

Vietnes WordPress instalēšanas pārvaldnieks

Iestudējums

Ja vēlaties pārbaudīt jaunu kodu vai dizainu, bet baidāties, ka izmaiņas var sabojāt jūsu vietni, varat izveidot vietnes kopiju atsevišķā pieturvietā. Ja izmaiņas darbojas labi, varat pēc tam virzīt izmaiņas savā aktīvajā vietnē.

Vietņu izvietojums

WordPress Migracija

Vietnes pārvietošana ir apgrūtināta. Vietne vietnē piedāvā divus veidus, kā pārsūtīt savu vietni no vecā resursdatora uz vietnes Vietnes platformu. Jūs varat lūgt SiteGround profesionālo palīdzību, taču tā ir pieejama tikai GrowBig un GoGeek plāna abonentiem. Vai arī varat pats veikt migrēšanu, izmantojot bezmaksas Migrator rīku.

Vietnes zemes migrācijas rīks

Lai izmantotu vietnes SiteGround migrācijas rīku, no vietnes WordPress.org ir jālejupielādē Migrator spraudnis. Lai gan manuālajai migrēšanai ir nepieciešams zināms darbs, jūs varat pārvietot tik daudz vietņu, cik vēlaties.

Vietnes zemes migrētāja spraudnis

6. Domēna pārvaldība

Ja vēl neesat saņēmis domēna vārdu, varat to reģistrēt vietnē SiteGround par USD 15,95 gadā. To var izdarīt, reģistrējoties vietnei SiteGround. Jūs varat arī iegādāties papildu domēna vārdus, piesakoties un dodoties uz Marketplaces> Domain Services.

Vietnes zemes domēna pakalpojumi

Turklāt šajā lapā jūs varat pārsūtīt arī savu veco domēna vārdu. To darot, jūs varat pārvaldīt gan savu domēnu, gan vietni no vienas vietas.

Vietnes zemes cenas

Ja jūsu tīmekļa vietnes mitināšanai ir paredzēts neliels budžets, pirmkārt, jums vajadzētu apsvērt dalīta mitināšanas plānus. Pēc šīs iestatīšanas vienā serverī tiek saglabātas vairākas vietnes, un tās koplieto šī servera resursus. Koplietošanas mitināšanas pakalpojumu sniedzējam vietne SiteGround noteikti piedāvā zemas izmaksas, taču neuzņemas iespaidīgu ātrumu un optimālu veiktspēju.

Vietnes vietne Kopīga hostinga plāna izvēle

Ņemiet vērā, ka pirmās trīs rūtiņas norāda uz to pašu koplietojamo mitināšanas plānu kopu. Jūs izlemjat, vai vēlaties izveidot savu vietni ar Weebly, WordPress vai WordPress ar WooCommerce.

Tomēr esiet piesardzīgs, izvēloties vietnes veidotāju. Viss saturs, kuru esat izveidojis ārpus jūsu izvēlētā vietņu veidotāja, tiks izdzēsts. Izmantojiet vietņu veidotāju tikai jaunā kontā vai, ja jums ir pareizi zaudēt esošo saturu.

Kopīgi hostinga plāni

Šeit ir trīs vietnes SiteGround koplietošanas plāni.

Vietnes koplietošanas hostinga plāni

Ja vēlaties sākt darboties savā pirmajā vietnē, Uzsākt plāns ir ideāls. Tas aptver vienu vietni, un tajā ir 10 000 apmeklējumu mēnesī. Tai ir īpaša cena USD 3,95 mēnesī (sākotnēji USD 11,95).

Jūsu tīmekļa izaugsmei ir GrowBig plāns. Tajā ietilpst neierobežots skaits vietņu ar 25 000 apmeklējumu maksimālo robežu mēnesī. Papildus būtiskajām funkcijām jūs saņemat arī augstākās klases funkcijas. GrowBig cena sākas ar USD 5,95 mēnesī (no tās sākotnējās cenas USD 19,95).

Visbeidzot, GoGeek, labākais plāns īstiem tīmekļa lietotājiem. Jūs varat iegūt vairākas vietnes, 100 000 apmeklējumu katru mēnesi un visas funkcijas, kas jums vajadzīgas, lai apmierinātu Web geek. Īpašā cena ir USD 11,95 mēnesī (no tās parastās likmes USD 34,95).

S iezīmesnaida mitināšanas plāni

Visiem trim hostinga plāniem ir šādas būtiskas iezīmes:

 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas Cloudflare CDN
 • Ikdienas dublējumi
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits
 • Neierobežots MySQL
 • 24/7 atbalsts
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

GrowBig un GoGeek plāniem ir augstākās kvalitātes funkcijas:

 • Bezmaksas vietņu pārsūtīšana no ekspertu puses
 • Prioritārs tehniskais atbalsts
 • Bezmaksas dublējums tiek atjaunots
 • SuperCacher
 • WordPress inscenējums
 • Sadarbība
 • Uzlabotas rezerves kopijas pēc pieprasījuma

Uzlabotās “geeky” funkcijas ir pieejamas tikai GoGeek plānā:

 • Vairāk servera jaudas (mazāk kontu, lielāks ātrums)
 • PCI saderīgi serveri (noderīgi, ja jums ir tiešsaistes veikals)
 • WordPress un Joomla inscenējums
 • Git repozitorija izveidošana ar vienu klikšķi

SiteGround pieņem maksājumus, izmantojot lielākās kredītkartes.

Mākonis un īpaši hostinga plāni

VietneGround nav tikai dalīta mitināšana. Tā piedāvā arī mākoņa mitināšanu…

Vietnes zemes mākoņu mitināšanas plāni

… un īpaši serveri.

Vietnes speciālais hostings

Tomēr šīs cenas ir pārāk dūšīgas jau atsevišķiem lietotājiem un mazākiem uzņēmumiem. SiteGround nepiedāvā virtuālā privātā servera (VPS) mitināšanu.

SiteGround: Kas man par to patika

Vietnei SiteGround ir daudz lietu, kas patīk. Ir bezmaksas SSL sertifikāti un CDN, ikdienas dublējumi, automātiskie atjauninājumi, 30 dienu naudas atdošanas garantija, 99,9% darbības laiks, ātrs ielādēšanas ātrums, neierobežotas e-pasta adreses un datu bāzes un ērti lietojams migrācijas rīks. Klientu apkalpošana ir nekas lielisks. Arī uzlabotais interfeiss izskatās labāk.

Iesācējiem vajadzētu patikt idejai par iespēju izmantot tādus vienkāršus vilkšanas un nomešanas veidotājus kā Weebly. Vietne Ground nemanāmi darbosies arī ar WordPress, Joomla, Drupal un vairākām lietotnēm. Arī izstrādātājiem un pieredzējušākiem lietotājiem šeit var patikt. Ir Git, kas iepriekš instalēts augstākos plānos, kā arī citi dev rīki. Ir lielisks inscenēšanas rīks, lai pārbaudītu jaunas funkcijas, pirms tās ievietot faktiskajā vietnē.

SiteGround: Kas man nepatīk par to

Pirmkārt, vietnē SiteGround ir maldinošas cenu atlaides. Lai arī ievada likme ir aptuveni par 70% zemāka par sākotnējo cenu, atjaunojot, noteikumi būs pieaudzis līdz dārgam līmenim. Piemēram, StartUp mēneša likme 3,95 ASV dolāri atjaunošanas laikā paaugstināsies līdz 11,95 ASV dolāriem. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus, iegūstiet ilgāko termiņu, lai visilgāk varētu baudīt diskontētās likmes.

Otrkārt, tur ir mana aizķeršanās uz ikmēneša apmeklētāju skaita un ierobežotās krātuves iespējas. Ja atkal izmantojat StartUp plānu kā piemēru, jūs varat mitināt tikai vienu vietni un iegūt tikai 10 GB tīmekļa vietas, lai pieņemtu tikai 10 000 ikmēneša apmeklējumu. Kaut arī mazākām vietnēm ar nelielu trafiku nevajadzētu uztraukties par šo problēmu, iespējams, cietīs vietnes, kuras kļūst arvien lielākas.

Visbeidzot, kamēr citi mitināšanas uzņēmumi vismaz gadu piedāvā bezmaksas domēna vārdu, vietne SiteGround to nepiedāvā. Ja jums vēl nav domēna vārda, vai nu jūs maksājat vietnei Vietne par domēna reģistrāciju, vai arī reģistrējaties atsevišķā reģistratūrā.

SiteGround: galīgās domas

Vietnes teritorija tiek pasludināta par izcilu dalīta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Kāpēc ne. Tam ir liela uzticamība un visaugstākais atbalsts. Tā ātrums ir arī lielisks, pateicoties modernajām ātruma tehnoloģijām, bezmaksas Cloudflare CDN un kešatmiņas rīkam. Uzņēmums visiem SSN piedāvā arī bezmaksas SSL sertifikātus.

Tā kā WordPress oficiāli atzīst SiteGround, šī atzīšana ir uzticības zīme vietnes SiteGround spējai veidot un pārvaldīt WordPress vietnes. Instalācijas parasti veic dažus klikšķus, un parastās dublējumkopijas jums vajadzētu atbrīvot no raizēm. Ja esat Joomla vai Drupal lietotājs, jūs ar prieku uzzināsit, ka nezaudēsit vietu vietnē SiteGround.

Ievadcenas ir saprātīgas, ja jūs tiecaties iegūt ilgāka termiņa paketi. Ja nē, jūs maksājat augstu atjaunošanas līmeni agrākā laikā. Jums arī vispirms jāsaņem domēna vārds, ja nevēlaties maksāt reģistrācijas maksu. Esiet piesardzīgs arī tad, ja apmeklētāju mēneša ierobežojums un ierobežotā krātuve ir pietiekami jūsu vietnes prasībām. Visbeidzot, ja vēlaties daudz diska vietas, uz Windows balstītus serverus vai VPS mitināšanu, jums vajadzētu labāk gūt panākumus citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map