Traks domēnu pārskats

traks domēnu logotipsCrazy Domains savā vietnē sniedz visdažādākos solījumus par tīmekļa vietnes publicēšanas procesa padarīšanu par “traku vieglu”.


Vai viņi dzīvo līdz hype?

Crazy Domains papildus tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem piedāvā domēnu reģistrāciju un tiešsaistes mārketingu. Kaut arī viņi diezgan labi izdara dažas lietas, ir daudz citu pakalpojumu sniedzēju, kas sniedz labākus pakalpojumus par daudz konkurētspējīgākām cenām.

Crazy Domains piedāvā ļoti vienkāršu tīmekļa mitināšanu par cenu, kas padara to dārgāku nekā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ar labāku veiktspēju, funkcijām un cenām.

Sīkāk apskatīsim Crazy Domains, lai jūs varētu izlemt, vai tas ir vislabākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jūsu vajadzībām.

Ko mēs domājam par trakajiem domēniem

Dibināta 2000. gadā, šī kompānija ir sevi nosaukusi, piedāvājot neticami lēti domēna vārdu reģistrācijas pakalpojumi. Viņi pat apgalvo, ka ir vadošā lētu domēna vārdu reģistrācija tādos reģionos kā Austrālija, Tuvie Austrumi, Indija un Eiropa.

Crazy Domains mātes uzņēmums ir DreamScape Networks, organizācija, kuras galvenais birojs atrodas Austrālijā. Starp zīmoliem, kas viņiem pieder, ir CHEAP Domains, AustDomains, WebCity, NetLogistics, WhoIs un citi.

DreamScape Networks tīmekļa vietnē mātes uzņēmums saka, ka Crazy Domains nodrošina “premium” pakalpojumus par “pieņemamām cenām”. Turklāt vietnē teikts, ka Crazy Domains ir trīs atbalsta centri, pieci datu centri, 28 tīmekļa produkti un vairāk nekā 500 domēnu tipi.

Tā kā Crazy Domains ir lēts tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tas nav briesmīgi. Tomēr mēs esam pārliecināti, ka tur ir labāki saimnieki, kas nodrošina labākus pakalpojumus un konkurētspējīgākas cenas. Piemēram, abi Vietnes laukums un Bluehost piedāvāt labāku veiktspēju par to pašu cenu punktu.

Traku domēnu cenas

Crazy Domains piedāvā plašu cenu plānu klāstu. Daudzi no tiem ir diezgan pieņemami, taču ne visām iespējām ir liela nozīme. Piemēram, jūs varat iegādāties hostinga pakalpojumus uz vienu gadu, divus gadus, trīs gadus vai 10 gadus. Pirmie trīs varianti šķiet pamatoti. Tomēr, ja jūs tikko sākat darbu ar jaunu vietni, 10 gadu opcija šķiet pārmērīga. Mēs nekad neiesakām sākt darbu pie 10 gadu plāna, ja vien jums nav naudas, lai sadedzinātu, un visai daudz uzticības.

Otra dīvainība ir tā, ka Windows vai WordPress mitināšanu varat iegūt tikai trīs mēnešus. Tomēr īsākais termiņš, kuru varat iegādāties Linux mitināšanai, ir viens gads.

Šeit ir Crazy Domains tīmekļa mitināšanas pakalpojumu cenu sadalījums. Tālāk sniegta sīkāka diskusija par to, ko jūs iegūstat ar katru hostinga paketi.

Linux mitināšanaEkonomikaPiemaksaNeierobežots
Viens gads7,17 USD / mēn. (Kopā 93 USD)USD 12,92 mēnesī. (Kopā 155 USD)USD 21,50 mēnesī. (Kopā 258 USD)
Divus gadusUSD 6,46 mēnesī. (Kopā 155 USD)11,63 USD / mēn. (Kopā 280 USD)19,33 USD / mēn. (Kopā 464 USD)
Trīs gadi6,11 USD / mēn. (Kopā USD 220)10,97 USD / mēn. (Kopā 395 USD)USD 18,25 mēnesī. (Kopā USD 657)
10 gadi3,58 USD / mēn. (Kopā 430 USD)6,45 USD / mēn. (Kopā USD 774)USD 10,74 mēnesī. (Kopā 1 288 USD)

Windows mitināšanaEkonomikaPiemaksaNeierobežots
Trīs mēnešiUSD 13 mēnesī. (Kopā 39 USD)18,67 USD (kopā 56 USD)27,33 USD (kopā 82 USD)
Viens gadsUSD 12,92 mēnesī. (Kopā 155 USD)18,67 USD / mēn. (Kopā USD 224)USD 27,25 mēnesī. (Kopā 327 USD)
Divus gadus11,58 USD / mēn. (Kopā 278 USD)USD 16,75 mēnesī. (Kopā 402 USD)USD 24,50 mēnesī. (Kopā 588 USD)
Trīs gadi10,94 USD / mēn. (Kopā 394 USD)USD 15,83 mēnesī. (Kopā 570 USD)USD 23,14 mēnesī. (Kopā 833 USD)
10 gadi6,45 USD / mēn. (Kopā USD 774)USD 9,32 mēnesī. (Kopā 1 118 USD)13,60 USD / mēn. (Kopā 1632 USD)

WordPress mitināšanaEkonomikaPiemaksaNeierobežots
Trīs mēnešiUSD 13 mēnesī. (Kopā 39 USD)20,67 USD (kopā 62 USD)33,33 USD (kopā 100 USD)
Viens gads10,67 USD / mēn. (Kopā 128 USD)USD 17,25 mēnesī. (Kopā 207 USD)USD 27,83 mēnesī. (Kopā USD 334)
Divus gadus9,29 USD / mēn. (Kopā 223 USD)USD 15,04 mēnesī. (Kopā USD 361)USD 24,33 mēnesī. (Kopā 584 USD)
Trīs gadi8,83 USD / mēn. (Kopā 318 USD)USD 14,33 mēnesī. (Kopā USD 516)USD 23,17 mēnesī. (Kopā USD 834)
10 gadiUSD 5,30 mēnesī. (Kopā 636 USD)8,59 USD / mēn. (Kopā 1 030 USD)13,89 USD / mēn. (Kopā 1667 USD)

Tas ir gandrīz reibinošs iespēju skaits, taču ir lielas iespējas, ka jūs jau zināt, vai vēlaties Linux, Windows vai WordPress mitināšanu. Tas noteikti sašaurina izvēli. Jūs ietaupāt naudu, dodoties kopā ar divu vai trīs gadu plāniem, bet trīs mēnešu un viena gada plāni ir pietiekami pieņemami, ja vēlaties tikai iemērkt pirkstu ūdenī.

All-in-One paketes

Ja jūs patiešām sākat no nulles, tad var būt vērts apsvērt Crazy Domains paketi. Šīs paketes nav paredzētas tikai tīmekļa mitināšanai. Tā vietā tie ietver arī domēna vārda reģistrāciju, vietņu veidošanu un e-komercijas rīkus.

Pašlaik Crazy Domains piedāvā trīs paketes “viss vienā”. Pirmais ir Tiešsaistes startēšana. Šī ir patiešām pamata pakete, kas nāk ar domēna vārdu, mitināšanu un personīgo e-pasta adresi ar jūsu domēna vārdu.

Izmantojot šo plānu, jūs varat reģistrēt Austrālijas vai globālu domēna vārdu, un jūsu vietne tiks mitināta mākoņu DNS tīklā. Turklāt jums būs ekonomiskās klases hostinga pakete ar 150 GB tīmekļa vietas un līdz 100 personīgajām e-pasta adresēm no jūsu domēna. Visa pakete maksā 128 USD.

Business Builder pakete iekļauj visu tiešsaistes starta plānā, kā arī iespēju izveidot vietni ar vietnes Crazy Domains veidotāju. Jūsu vietnē var būt pat piecas lapas. Plānā ir iekļauta arī lietotne Traffic Booster, lai nodrošinātu, ka jūsu vietni atrod visas lielākās meklētājprogrammas. Šī vidējā pakete maksā 318 USD.

Lielākais iepakojums ir Galīgā impērija. Tajā ir iekļauts viss, ko dara divas mazākas paketes, kā arī iespēja pārdot tiešsaistē, e-pasta mārketinga rīki un piekļuve tīmekļa analītikai. Ar cenu 537 USD tas nav slikts darījums.

Traks domēnu funkcijas

Vispirms apskatīsim, ko Crazy Domains sola savu hostinga pakalpojumu ziņā:

 • Garantēts 99,9% uptime
 • Automātiskas dublējumkopijas, kas tiek saglabātas ne ilgāk kā 30 dienas
 • Vairāku domēnu mitināšana ar dārgākām pakotnēm
 • 150 GB SSD, 500 GB SSD vai neierobežota SSD diska vietas izvēle atkarībā no izvēlētā komplekta
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Domēna reģistrācija, par maksu
 • SSL sertifikāts, par maksu

Linux un Windows bhaktas labprāt atzīmēs, ka Crazy Domains atbalsta abas šīs operētājsistēmas. Kas vēl, jums ir pieeja cPanel ar Linux balstītām sistēmām un Plesk ar Windows. Ja jums nepieciešama lietotne vai papildinājums, Crazy Domains piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi aptuveni 200 dažādās vietnēs. Attiecīgi Crazy Domains strādā ar tādām integrācijām kā Drupal, Joomla, WordPress, LimeSurvey, PrestaShop, Magneto, ZenCart un daudzām citām..WordPress mitināšana

Tie, kas ir tehniski lietpratīgāki, novērtēs spēju kodēt Crazy Domains ar Ajax, Ruby, Python un daudzām citām. Tas ir pārsteidzoši ambiciozi relatīvi tukšu pakalpojumu sniedzējam.

Sīkāka informācija par Linux mitināšanu

Ikviens, kurš izvēlas Linux mitināšanu, iegūst dažas no tām pašām pamata funkcijām kā piekļuvi cPanel, neierobežotu datu pieejamību, DDos aizsardzību, vairāku kodu atbalstu, FTP un SSH piekļuvi un failu dublējumus..

Izmantojot ekonomikas plānu, klienti iegūst vienu vietni ar 150 GB krātuves. Divi krājuma attēli, 10 datu bāzes un 100 e-pasta adreses ir iekļautas paketē.

Jaunināšana uz Premium plānu piešķir klientam neierobežotu skaitu vietņu un bezmaksas akciju attēlus. Ar 500 GB krātuves, 500 e-pasta adreses un 50 datu bāzes, tas varētu būt pareizais plāns augošam biznesa darījumam. Ir arī svarīgi atzīmēt, ka Premium plāns ietver mitināšanu mākoņa tīklā, kas, pēc Crazy Domains teiktā, nozīmēs 300% lielāku ātrumu.

Lielākā plāna nosaukums ir Neierobežots, un nosaukums ir piemērots. Klienti, kas izvēlas šo paketi, iegūst neierobežotu vietu neierobežotam vietņu skaitam. Viņiem līdzīgi atļauto e-pasta adrešu un datu bāzu skaits nav ierobežots. Iekļauti desmit akciju attēli, mākoņa tīkla mitināšana un viena gada piekļuve meklēšanai, lai jūsu vietne tiktu pamanīta.

Windows mitināšana sīkāk

Kad izvēlaties Windows mitināšanu, katrs plāns dod jums piekļuvi Plesk, ASP.NET mitināšanai un failu dublējumiem. Citas funkcijas ietver neierobežotu datu daudzumu, DDOS aizsardzību, FTP un SSH piekļuvi, vairāku kodu atbalstu, MS SQL servera mitināšanu un daudz ko citu..

No šejienes Windows plāni ir praktiski identiski Linux plāniem attiecībā uz uzglabāšanas vietu, e-pasta adrešu skaitu un krājuma attēlu skaitu. Galvenās atšķirības ir 10 GB MS SQL BD ar Economy plānu, 50 GB MS SQL DB ar Premium Plan un neierobežots MS SQL BD ar Unlimited plānu.

WordPress mitināšana

WordPress mitināšana ir diezgan atšķirīgs, kas ir svarīgs apsvērums, ja vēlaties izmantot Crazy Domains kā savu resursdatoru, bet neesat izlēmis, kura platforma ir visnozīmīgākā.

Katrā WordPress plānā ir iekļauta iespēja izvietot jaunāko WordPress programmatūru ar vienu klikšķi, kā arī ar viena klikšķa iestudējumu. GIT ir iepriekš instalēts, un Crazy Domains ir iespējots WP-CLI. Pieejama SSH un SFTP, tāpat kā automātiskie atjauninājumi.

Izmantojot WordPress hostinga paketi, jūs varat mitināt vienu vietni ar 10 GB SSD krātuvi. Jums mēnesī ir atļauts 100 000 apmeklējumu, un jums ir neierobežota datu pārsūtīšana.

Premium plāns ļauj izveidot divas WordPress vietnes ar 25 GB kopīgas SSD atmiņas. Datu pārsūtīšana ir neierobežota, taču jums mēnesī var būt tikai 400 000 apmeklējumu.

Ultimate plāns ļauj jums izveidot pat piecas WordPress vietnes, taču jums kopumā būs tikai 50 GB SSD atmiņas. Plānā ir iekļauts viens miljons apmeklējumu mēnesī un neierobežota datu pārsūtīšana.

Datu centri
atlaižu datu centra attēls

Crazy Domains ir datu centri, kas atrodas Lielbritānijā, Pērtā un Sidnejā. Serveri ir atrodami Ņūarkā, Ņūdžersijā ASV, kā arī Honkongā un Singapūrā. Turklāt EPP serveri atrodas Ņūarkā, Ņūdžersijā; Brisele, Beļģija; Deli, Indija un Melburna, Austrālija.

Datu centru un papildu EPP serveru izvietošanai Austrālijā vajadzētu nozīmēt zemāku latentuma līmeni un ātrāku ielādes laiku cilvēkiem, kuri pārlūko visu kontinentu.

Šajos datu centros tiek izmantota Dell tehnoloģija apvienojumā ar Cisco maršrutētājiem. Tā ir cienījama izvēle, lai gan daži lietotāji to tomēr atzīmē sniegums viņu vietnēs mēdz būt nedaudz lēns.

Kravas līdzsvarotāji un N + 1 liekā jauda nozīmē, ka Crazy Domains datu centri ir diezgan stabili. Izmantojot lieko tīklu, viņi, iespējams, lielāko daļu laika spēj izpildīt savas 99,9% darbības laika garantijas.

Kravas līdzsvarots tīkls nozīmē, ka tīmekļa trafiks tiek sadalīts vairākos serveros, kuri visi veic līdzīgas funkcijas tajā pašā vietā. Izmantojot mākoņa tehnoloģiju, šim slodzes līdzsvarošanas tīklam būtu jāgarantē labāka veiktspēja.

Pārsūtīšana no cita resursdatora

Vai jums jau ir aktīva vietne, kas mitināta kaut kur citur? Ja tā, tad jums veicas. Crazy Domains tiešām šķiet padariet vienkāršu esošās vietnes pārvietošanu uz viņu hostinga pakalpojumiem.

Vietņu pārsūtīšanas automātiskais interfeiss šķiet ērti lietojams. Pirmais solis ir hostinga plāna izvēle Crazy Domains. Tam seko e-pasta saņemšana, kurā tiek pieprasīta informācija par iepriekšējo resursdatoru. Pēc tam, kad jaunais klients atbild uz e-pastu, par pārējo rūpējas Crazy Domains vietņu pārsūtīšanas komanda.

Šķiet, ka tas ir samērā vienkāršs process, un uzņēmums bieži piedāvā stimulējošu cenu noteikšanu klientiem, kuri pārvieto esošo tīmekļa vietni. Pārliecinieties, ka izlasiet visu smalko druku. Pārāk daudz klientu ziņo, ka viņus pārsteidz pārsteigums par slēptām maksām.

Jaunas vietnes izveidošana
vietņu veidotājs

Ja jums ir nepieciešams vairāk nekā mitināšana, Crazy Domains, iespējams, varēs jūs uzņemt. Savas vietnes izveidošana ir diezgan vienkārša, izmantojot uzņēmuma vietni WebBeat velciet un nometiet.

Faktiski jūs varat sākt procesu, izveidojot vietni un izvēloties paketi, kurā ietilpst tīmekļa mitināšana. Turpmāk jūs varat izvēlēties arvien dārgākas paketes astoņu gadu periodam.

VietneiBeat ir dažas jaukas izskata veidnes, taču tā lepojas ar citu stilu, funkcionalitāti un daudzpusību vietņu veidotāji. Tomēr, ja veidojat pirmo pamata vietni, tas, iespējams, ir triks.

Citi Crazy Domains pakalpojumi

Crazy Domains patiešām cenšas to visu izdarīt jūsu labā, piedāvājot izveidot jums vietni. Viņi arī rūpēsies par visa veida tiešsaistes mārketinga rīkiem un pat noformēs jūsu uzņēmuma logotipu. Protams, visi šie pakalpojumi ir par papildu samaksu.

Atbalsts

Crazy Domains savā vietnē lepojas ar savu Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī, kas, viņuprāt, sniedz “ekspertu konsultācijas” un “draudzīgu tehnoloģiju atbalstu”. Turklāt uzņēmums apgalvo, ka jūs varat sazināties ar viņiem pa tālruni, tiešajā tērzēšanā vai pa e-pastu.

Patiesībā daudzi klienti ziņo neticami nomākta pieredze, mēģinot reāli mijiedarboties ar atbalsta komandu. Starp visbiežāk sastopamajām sūdzībām ir lodziņa Sākt tūlīt tērzēšanu klātbūtne katrā uzņēmuma vietnes lapā. Tas liek cilvēkiem domāt, ka viņiem vajadzētu būt iespējai jebkurā laikā sākt tiešraides tērzēšanu.

Tomēr viens klients pēc otra atzīmē, ka, noklikšķinot uz tiešraides tērzēšanas lodziņa, viņi vienkārši tiek novirzīti uz e-pasta saskarni. Šie gadījumi notiek tik bieži, ka ir mazliet grūti noticēt, ka tiešraides funkcija kādreiz darbojas.

Turklāt, pat ja klienti nonāk pie atbalsta komandas, viņi ziņo par sliktu pieredzi. Reakcijas laiks ir lēns, un bieži saņemtā atbilde nav lietderīga. Ja jūs mēģināt veikt uzņēmējdarbību vietnē, kas mitināta Crazy Domains, jums ir nepieciešamas tūlītējas, noderīgas atbildes. Gaidīt stundas uz apšaubāmu atbildi vienkārši nav pieņemami.

Klientu atbalsta trūkums var nebūt problēma patiesi tehnoloģiskiem speciālistiem, taču visiem ik pa laikam ir vajadzīga palīdzība. Crazy Domains nemēra.

Vai trakie domēni ir jūsu naudas vērti?

Skaidri izsakoties, Crazy Domains, iespējams, nav pelnījis jūsu naudu. Viņu tīmekļa mitināšana ne vienmēr ir briesmīga, taču tur ir daudz labākas un uzticamākas iespējas. Turklāt, ja jums liekas, ka kādā brīdī jums būs nepieciešams tehniskais atbalsts, Crazy Domains nav droša likme. Pat ja jūsu galvenais mērķis ir lēta mitināšana, jūs varat darīt labāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector