Sapņu apskats

Ar savu 97 dienu naudas atdošanas garantiju un plašo mitināšanas pakešu klāstu, DreamHost ir stabils sākums Austrālijas tīmekļa mitināšanas tirgū..


Viņu uptime skaitļi svārstās ap 99,96 procentiem, un ar ātrumu 719 ms tie noteikti ir iesaiņojot dažus iespaidīgus numurus.

Vai DreamHost ir tas, ko jūs gaidījāt? Ja tā ir, ja vien jūs nemeklējat uz Windows balstītu platformu. Pretējā gadījumā ir daudz, kas patīk šim tīmekļa mitināšanas skatuves veterānam.

Mīnusi

  • Piekļuve klientu atbalstam var šķist ierobežota
  • Vietņu migrācija bieži ir pieejama tikai par samaksu

DreamHost darbojas aptuveni divas desmitgades. Viņi piedāvā 100 procentu darbspējas garantija un diennakts klientu atbalsts. Uzņēmums apgalvo, ka aizraujas ar atvērtā pirmkoda programmatūru un WordPress. Tā kā DreamHost jauda 1,5 miljonus vietņu, tā ir populāra izvēle tīmekļa pārziņiem visā pasaulē.

Pārskats par DreamHost tīmekļa mitināšanu

DreamHost patiešām cenšas novērst sarežģījumus un minējumus, veidojot vietni. Tie nodrošina a pielāgots vadības panelis, kas ir intuitīvi izveidots. Ja esat pirmo reizi tīmekļa pārzinis, šeit nav vajadzīgas nekādas augstākā līmeņa zināšanas.

Ja jums ir jāizveido vietne, arī šeit var palīdzēt DreamHost. Viņiem ir viegli orientējams tīmekļa veidotājs, kurā ir daudz labu izskatu. Cilvēki, kuri dod priekšroku WordPress, ar prieku atradīs savu iecienīto platformu, kuru pilnībā atbalsta DreamHost, Faktiski, DreamHost ir viena no WordPress ieteiktajām tīmekļa mitinātājāms.

Protams, tīmekļa vietnes veidošana nav DreamHost specialitāte. Ja vēlaties, lai patiešām nerastos parastās vietnes, pārbaudiet dažus no labākajiem pieejamo vietņu veidotājiem.

Izvēloties DreamHost, jums vienmēr būs iespēja mijiedarboties ar cilvēkiem, kuri sniedz zinošu tehnoloģiju atbalstu. Tikai negaidiet, ka varēsim viņiem piezvanīt pa tālruni, jo šī opcija nav pieejama.

Ja ātrums pārsniedz vidējo līmeni un darbspējas laiks, varat uzticēties DreamHost, lai jūsu vietne sniegtu tādu veiktspēju, kāda tai nepieciešama, lai gūtu panākumus. Turklāt jūs atklāsiet daudzas lietotnes un spraudņus, kas uzlabos jūsu vietnes funkcionalitāti. Meklējiet noderīgus papildinājumus, piemēram, Joomla, Tumblr, Shopify, Drupal un citus.

Web vietas DreamHost cenu noteikšana

Šis uzņēmums piedāvā daudz izvēles mitināšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūsu organizācija ir liela vai maza, jūs atradīsit opciju, kas piemērota jūsu vajadzībām.

DreamHost koplietojamais hostings

DreamHost koplietotos hostinga plānus var iegādāties katru mēnesi, vienu gadu vai trīs gadus.

Protams, trīs gadu pakete sniegs jums vislielākos izmaksu ietaupījumus. Ja jūs tikko sākat darbu un domājat, ka trīs gadi ir par daudz saistību, iespējams, kāds no īsākajiem variantiem izdotos tikai lieliski un neizmaksātu rokas un kāju.

Viena lieta, kas jāapzinās, ir tā, ka, ja jūs izvēlaties iespēju “mēnesis-mēnesis”, jums būs jāpērk un reģistrējiet savu domēna vārdu apmēram USD 9,99. Izmantojot ilgāka termiņa iespējas, domēna vārds ir iekļauts bez maksas.

sapnis-koplietots

Kā saka DreamHost vietne, viņu kopīgotie hostinga plāni ir ideāla vieta, kur sākt iesācēju tīmekļa pārzinim. Tie ir vienkārši, skaidri un lēti.

Lietotāja interfeiss ir draudzīgs un sasniedzams, un ir daudzas iespējas emuāra, uzņēmuma vietnes vai pat tiešsaistes veikala uzturēšanai. Pielāgojamu motīvu klāsts un saderīgi spraudņi padara to par daudzpusīgu, bet ērti lietojamu izvēli. Regulārie atjauninājumi un 24/7 atbalsts ir būtiskas iezīmes.

DreamHost migrēs jūsu pašreizējo WordPress vietni, ja jums tāda ir. Neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz jums vai nē, jūs novērtēsit pieejams administratora panelis, bezmaksas domēna nosaukums, bezmaksas e-pasta adreses, bezmaksas privātuma aizsardzība un instalēšana ar vienu klikšķi. Dublējumi ir automatizēti, un bezmaksas SSL sertifikāts nodrošina jūsu satiksmes drošību.

Izvēloties dalītu mitināšanu ar DreamHost, jūs iegūstat neierobežotas MySQL datu bāzes un piekļuvi daudziem uzlabotiem rīkiem. Starp funkcijām ir droša piekļuve čaumalām, pilns Unix apvalks, piekļuve neapstrādātiem žurnālfailiem un Python, Perl un Rails atbalsts..

Pašlaik DreamHost piedāvā divus dalītas hostinga plānus.

Kopīgs starteris

Sākot no tikai USD 2,59 mēnesī uz trīs gadu abonementu, šajā paketē ietilpst viena vietne ar bezmaksas domēnu.

Satiksme ir neierobežota, un jūs saņemat SSD atmiņu kopā ar WordPress iepriekšēju instalēšanu.

Ja vēlaties, varat šai paketei pievienot e-pastu par nominālo mēneša summu. Norādot, šī paketes izmaksas mēnesī ir AU USD 4,95.

Kopīgots neierobežots

Neierobežotā plāna sākums ir USD 5,95 mēnesī trīs gadu sākuma periodā. Pēc tam cena palielinās līdz USD 7,95 mēnesī.

Šī pakete nodrošina jums neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu trafiku un neierobežotu jūsu domēna e-pasta adreses bez papildu maksas. Ja izvēlēsities iespēju izvēlēties mēnesi, maksa par katru mēnesi būs USD 10,95.

DreamHost VPS hostings

VPS hostings Autors: DreamHost ir solis uz priekšu no dalītā hostinga paketēm. Tāpat kā citi VPS plāni, jūs saņemat resursus, kas paredzēti tikai jūsu vietnei. Tas nozīmē uzlabots ātrums un veiktspēja, metrika, kas patiešām tiek ņemta vērā, pieaugot vietnei.

Neskatoties uz uzlaboto funkcionalitāti, klienti šajā līmenī joprojām saņem neticami ērtu saskarni, ar kuru iespējams izveidot vietni un darboties dažu minūšu laikā.

sapnis-vps

Ja jūsu vietne un tās vajadzības palielinās, dažu sekunžu laikā varat palielināt krātuvi un operatīvo atmiņu. Izmantojot šīs VPS paketes, jūs saņemat visu nepieciešamo, ieskaitot e-pastu, SSL, SSD, privātuma funkcijas un neierobežotus domēnus.

Ar neierobežots joslas platums un 100% darbspējas garantija, jūsu vietne ir ceļā uz panākumiem. Jūs pat saņemat neierobežotu MySQL datu bāzu un neierobežotu e-pasta kontu.

Dreamhost VPS

Pašlaik DreamHost piedāvā četrus VPS plānus. Katru no tiem var iegādāties katru mēnesi, vienu gadu vai trīs gadus.

VPS Basic

Šis ir paredzēts vietnei, kas tikko sāk darbu. Tas nāk ar vienu GB operatīvo atmiņu, 30 GB SSD atmiņas, neierobežotu vietņu un neierobežotu trafiku. Mēneša plāns maksā USD 15 mēnesī. Viena gada pakete maksā AU USD 13,75 mēnesī, bet trīs gadu darījums ir USD 10.

VPS bizness

Paredzēti maziem uzņēmumiem, šajās paketēs ietilpst divi GB RAM, 60 GB SSD atmiņas un tās pašas neierobežotās iespējas, kas iekļautas pamatplānā. Mēnesi mēnesī šī pakete maksā AU USD 30 mēnesī. Viena gada plāni samazina cenu līdz USD 27,50 mēnesī, bet trīs gadi maksā USD 20 mēnesī.

VPS Professional

Šī pakete lepojas ar tādām pašām neierobežotām funkcijām kā iepriekšējās divas.

Tomēr tas paplašina operatīvo atmiņu līdz četriem GB un SSD krātuvi līdz 120 GB.

Sākot no 60 ASV dolāriem mēnesī, šī paketes cena nokrītas līdz USD 55 mēnesī par gadu un 40 USD mēnesī par trim gadiem.

VPS uzņēmums

Tas ir paredzēts vietnēm, kurām ir nepieciešams daudz vairāk resursu.

Ieskaitot astoņus GB operatīvās atmiņas un 240 GB SSD atmiņas, šis plāns mēnesī 120 USD ir labs darījums augošam biznesam.

Pierakstīšanās uz vienu gadu cenu pazemina līdz USD 110 mēnesī, bet abonements uz trim gadiem maksā USD 80 mēnesī.

Dedicated Hosting – DreamHost

Pilnībā vadīts, veltīta servera mitināšana no DreamHost ir paredzēts biznesa vietnei, kurai nepieciešami pilnībā atvēlēti resursi un uzlabota drošība.

Klienti var izvēlēties starp mēneša vai gada plāniem, kas piedāvā vismodernāko aparatūru un programmatūru.

Vietnes veiktspēja noteikti tiek uzlabota, izmantojot šos plānus. DDoS aizsardzība un 2N + 2 enerģijas dublēšana piedāvā mieru, tāpat kā 100% darbības laika garantija. Neskatoties uz visām iespējām, kas nāk ar šīm pakotnēm, interfeiss joprojām ir lietotājam draudzīgs.

decocated-dreamhost

Klienti iegūst pilnīgu piekļuvi saknēm un čaumalām, kā arī iespēju barot vai pārstartēt serveri, kad vien tas ir nepieciešams. Citas funkcijas ietver Ubuntu Linux, OPcache, RAID 1 krātuvi, Node.js, PHP7, Ruby, Python, Perl un daudz ko citu..

DreamHost nodrošina divas paketes speciālai mitināšanai.

Standarta

Maksājot USD 169 mēnesī vai AUD 149 mēnesī par pilnu gadu, šajā paketē ietilpst Intel Xeon 4-Core 8-Thread serveris, četri GB RAM, viens TB HDD un citas jau pieminētās funkcijas..

Uzlabots

Mēnesī šis plāns maksās 299 USD. Ja piereģistrējaties uz vienu gadu, mēnesī jums jāmaksā USD 279. Tādējādi jūs iegūsit Intel Xeon 12-Core 24-Thread serveri ar 16 GB RAM un diviem TB HDD. Pat vietnei, kuras izaugsme ir nopietna, tai vajadzētu būt daudz jaudas.

DreamHost WordPress mitināšana

Ja jūs stingri nodarbojaties ar WordPress vietnēm, iespējams, vēlēsities izpētīt DreamHost’s WordPress mitināšana.

Ir vērts atzīmēt, ka WordPress apstiprina DreamHost kā tās platformas resursdatoru, tāpēc jūs, iespējams, atradīsit šeit visu nepieciešamo pielāgošanu un jaudu.

Visos WordPress mitināšanas plānos ietilpst tūlītēja WordPress vietņu iestatīšana, bezmaksas domēns un lietotājam draudzīgs panelis.

sapnis-WordPress

WordPress atjauninājumi ir automātiski, un ir iekļauta liela daļa privātuma aizsardzības. Ar bezmaksas e-pasta mitināšana un iekļauts SSL sertifikāts, šī ir vienkārša un pieejama pieeja WordPress bhaktam.

DreamHost nodrošina gan kopīgu, gan pārvaldītu WordPress mitināšanu. Turklāt jūs varat izvēlēties arī VPS iespēju. Koplietotie un VPS pakotnes ir tādas pašas kā iepriekš apskatītās. Tas ļauj pārvaldītajam WordPress mitināšanai kā vienīgajam atlikušajam pakalpojumam būt detalizētam.

WordPress Pārvaldīts mitināšana

Šis hostinga pakalpojums, kas pazīstams kā DreamPress, ir pieejams trīs līmeņos un katru mēnesi vai gadu. Sākotnējais DreamPress abonements ļauj aptuveni 100 000 apmeklētāju mēnesī. Tam ir neizmēra joslas platums un 30 GB SSD atmiņas. Tas maksā USD 19,95 mēnesī vai AU USD 16,95 mēnesī par gadu.

Jauninātajā DreamPress Plus paketē ir neierobežots CDN un 60 GB SSD krātuve aptuveni 300 000 ikmēneša apmeklētāju. Mēnesi mēnesī šis plāns maksā USD 29,95, abonements uz vienu gadu samazina mēneša cenu līdz USD 24,95 mēnesī..

DreamPress Pro ir kas paredzēts vietnēm, kurās katru mēnesi ir vairāk nekā viens miljons apmeklētāju. Tam ir 120 GB SSD atmiņas un neierobežots CDN. Tā ir AU USD 79,95 mēnesī vai AU USD 71,95 mēnesī par vienu gadu, un tā ir samērā pieņemama pakete.

Kā DreamHost plāni tiek sagatavoti konkursam??

DreamHost darbojas labi, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitinātājiem Austrālijā. Tomēr ir vērts to atzīmēt viņi nepiedāvā nekādu Windows balstītu mitināšanu. Tas nozīmē, ka tā vietā ir jāizmanto Linux. Dažiem cilvēkiem tas nav darījums, bet citiem tas tā ir.

Cenu ziņā ir patīkami redzēt, ka atšķirība starp DreamHost ievada un regulārajām izmaksām nav milzīga. Jūs, visticamāk, nepiedzīvosiet nepatīkamu uzlīmju šoku, kad būs beidzies reklāmas periods un sākat maksāt regulāras cenas.

Tomēr jums var nepatikt, ka bezmaksas vietņu migrācija ne vienmēr ir pieejama caur DreamHost. Ja jums ir vietne, kas mitināta citur un kuru vēlaties pārvietot uz DreamHost, tā var maksāt.

DreamHost klientu atbalsts

klientu apkalpošanaJa jums ir nepieciešama palīdzība, izmantojot DreamHost, tad to varēsit lūgt pa e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu vai uz biļetēm balstītā sistēmā. Tomēr, jūs nevarat sazināties ar viņiem pa tālruni, kas var sagādāt nedaudz galvassāpes, ja jūtat, ka efektīvāk būtu sarunāties ar kādu personu. Neskatoties uz to, tiešsaistes tērzēšanas funkcija, šķiet, darbojas labi. Reakcijas laiks vidēji ir mazāks par vienu minūti.

Jāatzīmē arī DreamHost ietilpīgā zināšanu bāze. Ja jums ir kādi bieži sastopami jautājumi vai bažas, iespējams, tur atradīsit nepieciešamās atbildes.

Upshot

Lai gan DreamHost ne visai precīzi novērtē labākos tīmekļa mitinātājus Austrālijā, tas tomēr sola diezgan labu cenu. Tā uptime numuri un ātrums izskatās labi. Turklāt tam ir ērti lietojams vietņu veidotājs un daudzas iespējas, kas saistītas ar pakešu mitināšanu.

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector