Pārskats par kvadrātu

Izmantojot Squarespace kā vietnes veidotāju, jūs iegūstat visus nepieciešamos rīkus, lai izveidotu skaistu vietni.


Pēdējos gados Squarespace ir patiešām attīstījies kā uzņēmums. Sākotnējais produkts bija ļoti neapbruņotu versiju tam, kas tikko izskatījās kā vecās skolas Dreamweaver WYSIWYG redaktors (ļoti vecs vietnes veidotājs).

Kopš tā laika tā ir paplašināta gan ar tā veidotāju funkcionalitāti, nodrošinot UI pilnīgu kapitālo remontu, gan veicot ieguldījumus simtiem bezmaksas motīvu un ceļvežu.

Izmantojot Squarespace, jūs iegūstat jaudīgu vietņu veidotāju un redaktoru, kuru ir viegli un efektīvi iemācīties. Vairāku nedēļu mācīšanās līknes vietā, kas jums nepieciešama WordPress, jūs nedēļā varat iemācīties diezgan daudz visa nepieciešamā.

Šī funkcionalitāte padara Squarespace lielisku jauniem emuāru autoriem vai uzņēmumiem, kuriem nepieciešama vienkārša uz informāciju orientēta vietne. Ir daži vietņu un funkciju veidi, kuriem, mūsuprāt, Squarespace nav labākais.

Šajā pārskatā mēs aplūkosim, kā Squarespace atrodas arvien pieaugošajā konkurencē labāko vietņu veidotāju kategorijā.

Mūsu ātrais sadalījums

Squarespace ļauj ātri un ērti izveidot skaistu vietni, gandrīz bez mācīšanās līknes.

Viņi to dara, piedāvājot jums iespēju izvēlēties no vairākām pārsteidzošām veidnēm. Kad veidne ir izvēlēta, jūs varat augšupielādēt multividi, rakstīt tekstu un pievienot nedaudz citu noderīgu vienumu. Tajā brīdī jūs varat pārkārtot šos dažādos elementus tēmā.

Ja vēlaties iet vēl tālāk pielāgošanai – tas būs grūti. Kvadrātveida telpa plaukst veidotajā pasaulē. Ārpus šīs pasaules parādās šķēršļi. Citas vietņu veidošanas iespējas ir labākas nekā Squarespace, ja pielāgošana ir tā, kā jūs paužat.

Daudzi cilvēki piekrīt ātri un ērti izveidot skaistu vietni, gandrīz izmantojot veidni, kurā nav mācīšanās līknes. Ar to nekas nav kārtībā.

Squarespace piedāvā arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu cilvēkiem, kuri vēlas to izmēģināt. Padoms – noteikti atceliet pirms 14 dienām, pretējā gadījumā no jums tiks iekasēta maksa. 

Tātad apkopotKvadrāts ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas būvēt neticami ērtu sēdēšanu bez lielām izvēles iespējām. 

Kā darbojas laukums

Sākot ar Squarespace, jums tiek parādītas divas iespējas.

  1. Sāciet, atbildot uz dažiem jautājumiem.
  2. Sāciet ar veidņu pārlūkošanu.

Ja jūs’Tā kā mēs esam satriekti, mēs iesakām noklikšķināt uz pirmās iespējas. Būtībā tas, ko Squarespace darīs, ir pajautāt, ko plānojat darīt ar savu vietni, un pēc tam ievietot jūs veidņu kategorijā, lai jūs varētu apskatīt.

Šeit es atbildēju uz vienu jautājumu, kas viņiem bija. Es viņiem teicu, ka vēlos izveidot sava portfeļa vietni. Atkarībā no tā, ko jūs atbildat, Squarespace pēc tam jūs iekļauj veidņu kategorijā un piedāvā jums veidni.

personīgās vietnes

Man tika dots Jaspera veidnes ieteikums. Džaspera veidne tika veidota speciāli, lai parādītu cilvēkus’s portfeļi. Ja jūs būtu atbildējis uz citu kategoriju, Squarespace būtu ieteikusi citu veidni. Es nolēmu vienkārši izvēlēties Džasperi un virzīties uz priekšu.

Boom, jums ir vietne un jūs’re jūsu bezmaksas izmēģinājuma versijā. Jūs vienmēr varat jaunināt uzreiz. Lieliska lieta par Squarespace ir tā, ka es varētu vienkārši augšupielādēt dažus attēlus un uzreiz to izdarīt ar savu vietni. Nedaudz vairāk pielāgošanas vienmēr ir labs, taču jāapzinās, ka tas tā nav’t daudz pārvietojoties jūs varat darīt.

Tu dzīvo un mirsti pēc veidnes.

Tas nav’t teikt, ka varat’t izveidot skaistu vietni. Šeit ir vietnes piemērs veidota uz Squarespace, kas parāda, kas īsā laikā ir iespējams.

Kam kvadrāts paredzēts (Padoms – Vietnes ar attēliem)

Kvadrāts ir vislabāk piemērots cilvēkiem, kuri vēlas demonstrēt fotoattēlus. Tas varētu būt jebkura veida cilvēks, bet tas tiešām ir piemērots cilvēkiem, kas demonstrē fotogrāfiju un citu mākslu. Kā redzat no zemāk esošajām veidnēm, Squarespace ir ļoti iespējams izveidot skaistu vitrīnu.

akas

Turklāt Squarespace ir paredzēts arī ikvienam, kurš vēlas izveidot vietni, bet nevēlas, lai tā būtu sarežģīta. Tas nav pārspīlējums, sakot, ka varat atlaist veidni un 30 minūtēs vienkārši nomainīt attēlus un tekstu un izveidot sev pilnīgu vietni.

Es neierosinu e-komercijai izmantot Squarespace, ja vien jūs nepārdodat mazāk par pieciem produktiem un jums nerūp papildu e-komercijas funkcionalitāte, ko piedāvā citas platformas.

Kas mums patīk kvadrātā

Nākamajā sadaļā mēs iedziļināsimies dažos nepatīkamos pakalpojuma elementos, lai izceltu to, kas mums patīk un kas nepatīk.

Lietošanas ērtums

To ir daudz vietņu veidotāji ar vairākām iespējām nekā Squarespace. Atgriežoties pie manas guļamistabas mēbeļu analoģijas – jūs varat izmantot vietņu veidotāju, kur jums izvēlēties no visa mēbeļu veikala un pat izvēlēties istabu jūsu mājā. Šie vietņu veidotāji, piemēram, Wix, piedāvā pilnīgu pielāgošanu.

Līdz ar to pilnīga pielāgošana rada vairāk mācīšanās līknes un rada lielākas grūtības. Kvadrāts nav’t tiešām ir mācīšanās līkne, un tas tā nav’t vispār grūti.

Ja vēlaties pārsniegt vietnes veidotāju, šajā jautājumā varat izvēlēties pats savas mēbeles, māju, istabu un apkārtni. Tas’s kas tas’patīk izmantot WordPress. Ja vēlaties izmantot HTML, jūs’mājas un mēbeļu celtniecība notiek no jauna.

Mūsdienu interneta skaistums ir tāds, ka tas piedāvā tādus pakalpojumus kā Squarespace, lai ļautu cilvēkiem, piemēram, jums, izveidot iespēju izveidot krāšņas vietnes.

Lieliska lieta Squarespace ir tas, cik intuitīvi viss ir. Varat ritināt dažādus elementus, lai izvēlētos, un rediģēt šī elementa iestatījumus.

Vai arī jūs varat vienkārši noklikšķināt uz tīmekļa lapā ievietotā un rediģēt iestatījumus, nemeklējot meklēto..

Kvadrātveida telpas veidnes

Squarespace burvība ir veidnē. Tas vien būtu iemesls izvēlēties Squarespace pār konkurentiem, piemēram, Wix. Viņi patiesi ir labākās veidnes tirgū, kad runa ir par vietņu veidotājiem. Es varētu izvēlēties jebkuru no piedāvātajām veidnēm un būt pārliecināts, ka var izveidot vietni, ar kuru ikviens varētu lepoties.

Kvadrāts atdala to veidnes kategorijās. Jūsu vietne, visticamāk, ietilps vienā no kategorijām – jums atliek tikai izvēlēties vienu.

Kad esat to sašaurinājis, parasti ir divas iespējas. Kāzu kategorijā jūs varat izvēlēties Jūliju vai Sonny.

Pēc tam, kad esat gājis cauri diviem labākajiem, jūs varētu justies kā patvērums’t nav dota pietiekami daudz iespēju. Nu, katrā kategorijā ir arī sadaļa ar nosaukumu “citi, kas jums varētu patikt”. Kāzu kategorijā jūs atradīsit vēl 6 veidnes ar nosaukumu Anya, Naomi, Sonora, Charlotte, Aubrey un Kin.

Kas mums nepatīk attiecībā uz Squarespace

Pielāgošana

Squarespace plusi tieši ietekmē Squarespace mīnusus.

Ja kaut ko ir ļoti viegli lietot, tas parasti nozīmē, ka tas nesniedz ļoti daudz iespēju. Vietnes izveidošanai ir tik daudz veidu, kā tagad nav jēgas mēģināt apaļu kātu ievietot kvadrātveida caurumā.

Kvadrāts vienkārši nav paredzēts izmantot kā vietņu veidotāju, kur jūs veidojat visu, ko vēlaties. Viss tā mērķis ir strādāt veidnē, kas nodrošina estētiski tīkamu vietni.

Ir iespējas – tās ir tikai ierobežotas.

Emuāri un SEO

Emuāru veidošanas funkcionalitāte Squarespace ir piemērota. Acīmredzot tā nav’t turiet sveci pie WordPress, kad runa ir par funkcionalitāti, bet tas joprojām ļauj paveikt darbu.

Ja godīgi, tā’ir labāk nekā citi vietņu veidotāji, jo tai ir tādas funkcijas kā patika, komentāri un kopīgošanas ikona. Varat arī iespējot RSS plūsmu un iestatīt Podcasting integrāciju.

Papildus tam emuāru autors piedāvā iespēju ieplānot ziņas vēlāk publicēšanai. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuriem patīk rakstīt nedaudz emuāru. Tas viņiem ļauj sakārtot publicēšanas dienas, nevis bombardēt cilvēkus ar jauniem emuāra ierakstiem.

Runājot par SEO, nav spraudņu, kas palīdzētu novērtēt, cik labi jūs darbojaties’es optimizēju lapu. Citās platformās ir viegli izmantot spraudni, lai pateiktu, ko jūs’Es izdarīju nepareizi un pareizi.

Squarespace arī ļauj rediģēt URL struktūras un nosaukumus, kas organizēs meklētājprogrammas tālu. Daudz vienkāršu vietņu veidotāju un platformu nav’t to atļauj tik daudz.

Ja SEO ir jūsu galvenais mērķis, bet jūs to burtiski varat’t izmantot WordPress – Laukuma laukums ir laba izvēle. Ja jūs’pārdomājot visu, kas paredzēts SEO, bet to var’Lai izmantotu WordPress, jūs, iespējams, uzvarējāt’t nevar visu iziet no SEO. WordPress joprojām ir karalis emuāru veidošanas un SEO pasaulē.

Ja jūs meklējat, lai galu galā izveidotu ļoti SEO orientētu vietni, nekā jums vajadzētu apsvērt WordPress resursdators.

Klientu atbalsts

Es gribu sākt, sakot, ka Squarespace’klientu atbalsts nav slikts.

Tas tomēr ir sava veida kaitinošs.

Squarespace ir pārsteidzoša zināšanu bāze, palīdzības centrs, apmācību katalogs un foruma klātbūtne. Tas ir pēc dizaina, un viņi to zina. Laukums kvadrātā ir vienkāršs – jautājumiem nevajadzētu būt’t nav daudz. Tomēr, ja vēlaties runāt ar cilvēku, tas ir grūti.

Uzņēmums vēlas, lai pirms sazināšanās ar viņiem izmantotu visus viņu palīdzības materiālus. Tas ir saprotams, jo tie ietaupa laiku un naudu, norādot lietotājus jau izveidoto materiālu virzienā, lai atbildētu uz gandrīz visiem jautājumiem.

Dažreiz jums ir jārunā ar kādu. Kad jūs to vēlaties darīt’s grūtības. Vietne liek noklikšķināt uz virknes iespēju, sakot, kāpēc jums ir jārunā ar kādu. Lai gan tas ir noderīgs dažos veidos, galvenokārt tāpēc, ka tas norāda uz precīzu palīdzības rakstu, video vai citiem resursiem, kas jums varētu būt, tas joprojām ir kaitinošs.

Lai kas notiktu, ja varētu lūgt palīdzību? ��‍♂️

Es to saprotu, daži cilvēki sistēmu ļaunprātīgi izmanto. Tiem no mums, kuri uzdod jautājumu tikai vienreiz zilā mēness laikā, var būt ļoti kaitinoši maksāt par pakalpojumu un, ja nepieciešams, nav pilnīgas piekļuves klientu atbalsta personālam..

Kvadrāta cenu noteikšana

Lieliska lieta par Squarespace ir tā, ka tā piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Izmantojot izmēģinājuma versiju, varat sākt veidot savu vietni un redzēt, kā jums patīk programmatūra. Tas ir vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai redzētu, vai jums patiešām patīk izmantot Squarespace.

Pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām jums tiek piedāvātas četras dažādas iespējas. Divi parastajai vietnei un divi e-komercijai

PersonīgaBiznessPamata e-komercijaUzlabota e-komercija
Izmaksas, ja maksājat katru mēnesi16 USD26 USD30 USD46 USD
Izmaksas, ja maksājat katru gadu12 USD18 USD26 USD40 USD
IespējasNeierobežots joslas platums un krātuve, mobilajām ierīcēm optimizēta vietne, vietnes metrika, bezmaksas pielāgotais domēns, SSL drošība, klientu atbalsts 24 stundas diennaktī, 2 līdzstrādniekiViss personīgajā versijā, neierobežoti līdzdalībnieki, Google profesionāls e-pasts, 100 ASV dolāru Google Ads kredīts, uznirstošie logi, pilnībā integrēta e-komercija, neierobežota aizsardzība, ziedojumu pieņemšana, 3% transakcijas maksa, mobilās informācijas josla, CSS un JavaScript iespējas, premium bloki un integrācija un paziņojumu joslaViss biznesā, bez darījuma maksām, mobilajām ierīcēm optimizēta izrakstīšanās, tirdzniecības rādītāji, inventārs, pasūtījumi, nodokļi, kuponi, etiķešu drukāšana, integrēta grāmatvedība, izrakstīšanās domēnā, klientu konti, produkti InstagramViss pamata e-komercijā, abonementi, uzlabota groza automātiskā atkopšana, elastīgas atlaides, dāvanu kartes un pasūtījuma API

Ja maksā katru gadu – Squarespace abonēšana ir pareiza saskaņā ar konkurentiem. Ja maksā katru mēnesi – izmaksas ir salīdzinoši augstas. Tāpat kā jebkuram vietņu veidotājam, jūs maksājat prēmiju par ērtu lietošanu un “viss vienā” risinājumu.

Kvadrātu vēsture

Entonijs Casalena izveidoja Squarespace no nepieciešamības. Viņš gribēja uzturēt pats savu emuāru un atklāja, ka tur nav’t jebkuras pašpietiekamas emuāru veidošanas iespējas parastajiem cilvēkiem. Šis bija 2004. gads, un iespējas izveidot savu vietni bija maz.

Sākotnējais aizdevums no vecākiem viņam atnesa divus serverus, kurus viņš glabāja kopmītnes istabā Merilendas universitātē. Entonijs bija vienīgais darbinieks līdz 2007. gadam un vēlējās pārliecināties, vai visiem, kas izmanto Squarespace, ir vietne, ar kuru viņi varētu lepoties. Veidojot biznesu tuvāko gadu laikā, galvenais mērķis bija nodrošināt estētiski patīkamu veidu, kā cilvēki var izveidot savas vietnes.

Squarespace 2014. gadā pilnībā pārveidoja vietnes darbību par skaisto dizaina platformu, kas pastāv šodien. Viņiem tas bija jādara, lai saglabātu konkurētspēju un piedāvātu mobilo ierīču optimizāciju. Šīs izmaiņas ļauj visas Squarespace veidnes un dizainus mobilajā ierīcē redzēt tikpat viegli kā vietnes darbvirsmas versiju..

Tagad uzņēmums ir vērts gandrīz 2 miljardu dolāru vērtībā.

Lai dzirdētu Squarespace stāstu un Entoniju Casalenu’Ceļojums, lai izveidotu to, kas šodien ir Squarespace, apskatiet Kā es uzbūvēju Šī epizode, kurā attēlots dibinātājs. Ja esat tīmekļa dizaina cienītājs, tas ir obligāti jāuzklausa.

BUJ

Vai kvadrāts ir labāks par WordPress?

Īsā atbilde ir nē. Garā atbilde ir, ka tā var būt. Skatīt iepriekš minētos jautājumus. Kvadrātu ir daudz vieglāk izmantot nekā WordPress, un tam ir apmēram viena divdesmitā daļa no mācīšanās līknes. Kā iesācējs WordPress var būt drausmīgs.

Vai kvadrātā nav vietas?

Squarespace piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tas ļaus jums pārbaudīt pakalpojumu, lai pieņemtu izglītotu lēmumu par to, vai vēlaties maksāt par pakalpojumu pilnu laiku.

Kurš vietņu veidotājs ir vislabākais?

Kopumā Wix ir labākais vietņu veidotājs. Tomēr Squarespace ir daudz vieglāk izmantot, un tas īsākajā laikā var izveidot visskaistāko vietni.

Lasiet vairāk par mūsu ceļvedi labākie vietņu veidotāji.

Vai kvadrātā ir grūti?

Nē, Squarespace ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidotāju pakalpojumiem, ko izmantot. Ir daži, kas ir vieglāk, bet tie nav’t tikpat laba kā kvadrāts.

Vai kvadrāts ir labs iesācējiem?

Kvadrāts ir lieliska izvēle, ja uzskatāt, ka esat iesācējs, un, sadarbojoties ar tīmekļa vietni, jūs uztraucaties. Arī Wix ir fantastiska izvēle, un to vajadzētu izmantot, ja jūtaties mazliet pārliecinātāki par savām spējām apgūt programmatūru. Izmantojiet laukumu Squarespace’jūs meklējat vienkāršāko tīmekļa vietnes veidošanas pieeju.

Lai redzētu vēl pāris iespējas, apskatiet mūsu labākais e-komercijas platformas ceļvedis.

Vai kvadrāts ir piemērots tiešsaistes veikalam?

Kvadrāts ir piemērots vienkāršam e-komercijas veikalam. Ja vēlaties pārsniegt to, tad Shopify ir labākais e-komercijas risinājums.

Cik dārga ir kvadrātā?

Parastām vietnēm ir divas cenu noteikšanas iespējas. Jūs varat maksāt 12 USD mēnesī 18 USD mēnesī.

Vai kvadrāts ir labāks par Wix?

Abas iespējas sniedz priekšrocības. Laukums kvadrātam ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izveidot skaistu vietni fantastiskā veidnē, turpretī Wix ir paredzēta cilvēkiem, kas meklē vairāk pielāgojamības.

Secinājums

Ja jūs’Ja meklējat vienkāršu veidu, kā izveidot skaistu vietni, tad Squarespace ir labākā izvēle jums. Ja jūs don’Plānojot pats mitināt vietni un izmantot WordPress, vietņu veidotāja valstībā jums ir ierobežotas iespējas. Šeit ir mūsu ieteikumi labākais tīmekļa mitinātājs.

Tas’s, kur ienāk kvadrāts. Ja jūs’Ja vēlaties izveidot satriecošu vietni skaistās veidnēs, tad Squarespace nav prāts. Problēmas rodas, ja vēlaties pielāgot ārpus paredzētajām veidnēm.

Neatkarīgi no iespējas, stundas laikā izveidot vietni, kurā esat pilnībā apmierināts, izmantojot Squarespace, nav iespējas..

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map