Podijas apskats 2020. gadā

Podija: pārskats

Pašlaik Podia izmanto vairāk nekā 20 000 satura veidotāju, un tas ir paredzēts tiem, kas vēlas pārdot:


  • Dalība
  • Tiešsaistes kursi
  • Lejupielādējams digitālais saturs.

Izmantojot Podia, jūs varat izveidot universālu digitālo veikalu un uzreiz sākt pārdot šos trīs produktus. Jūs varat arī nosūtīt biļetenus un e-pastus, kā arī apstrādāt maksājumus pašā Podia.

Platformai ir glīts interfeiss, un to ir tik vienkārši izmantot. Lai izveidotu savu e-komercijas vietni, jums nevajadzēs daudz padziļinātas tehniskās zināšanas vai trešo pušu spraudņus. Tas padara Podia par draudzīgu rīku iesācējiem un starpposma lietotājiem, kuri vēlas tiešsaistē pārdot digitālos produktus.

Bieži sastopamas problēmas ar digitālajiem veikaliem

Ja jūsu vietne jau ir iestatīta ar WordPress, iespējams, zināt, ka varat izveidot digitālu veikalu ar WooCommerce vai citiem e-komercijas spraudņiem. Spraudņu spraudņu problēma ir tāda, ka lietas var kļūt sarežģītas, ja esat daudz instalējis veikalā. Pievienojiet arī faktu, ka, ja vēlaties būt praktisks savas vietnes vadīšanā, jums ir jābūt noteiktai tehniskās kompetences pakāpei.

Šajā jomā Podia ir priekšrocības salīdzinājumā ar sarežģītākajiem konkurentiem. Podia visu vienkāršo ar vilkšanas un nomešanas mehāniku.

Digitālo produktu pārdošana ar un bez Podia

Podijas galvenās iezīmes

Pēc reģistrēšanās Podia kontā jums tiks piedāvāts pieteikties informācijas panelī. Šī ir pirmā lapa, kas jūs sveiks jau pašā sākumā.

Podia Three Choices Dalības tiešsaistes kurss Digitālā lejupielāde

Šie trīs moduļi – dalība, tiešsaistes kurss un digitālā lejupielāde – atspoguļo Podijas galvenās funkcijas.

1. Dalība

Noklikšķiniet uz pirmā attēla, lai izveidotu dalības vietni. Varat arī to izdarīt, informācijas paneļa augšējā izvēlnē noklikšķinot uz “Dalība”. Pirms varēsit veikt citas darbības, jums tiks lūgts nosaukt savu dalības vietni.

Podijas biedra vārds

Noklikšķiniet uz “Izveidot savu dalību”, lai izveidotu savu pirmo dalības vietni. Tagad jūs ieiesit lapā Dalība un varēsit piekļūt dažādām cilnēm.

Podijas dalības lapa

Cilnē “Plāni” jūs varat izveidot dažādus cenu plānus un kompleksa produktus vai kursus katram plānam.

Podijas dalības plāni

Sadaļā “Iestatījumi” varat mainīt vārdu un saistīt Facebook grupu vai Slack kanālu.

Podia dalības iestatījumi

Citus izvēlnes vienumus – ziņas, komentāri, reklamēšana un pārdošana – var izmantot pēc dalības vietnes izveidošanas un publicēšanas.

2. Produkti

Tiešsaistes kursi un lejupielāde ciparu formātā ir pārējie divi Podia moduļi, un tos kopīgi izvieto sadaļā “Produkti”. Tam varat arī piekļūt, izmantojot informācijas paneļa izvēlnes cilni “Produkti”.

Podia produkti

“Produkti” aptver trīs komponentus: tiešsaistes kursus, digitālās lejupielādes un produktu paketes.

Podia Products 2

Tiešsaistes kursi

Vispirms apskatīsim tiešsaistes kursus. Noklikšķiniet uz “Produkti”, pēc tam uz “Tiešsaistes kurss”. Nosauciet tiešsaistes kursu un noklikšķiniet uz “Izveidot un turpināt”. Ar šo darbību jūs nonāksit šajā lapā. Varat arī tieši piekļūt “tiešsaistes kursam”, sastopoties ar apsveikumu lapu.

Podia tiešsaistes kurss

Veidojot tiešsaistes kursu, jūs sāksit ar pamata tēmu. Šeit jūs varat augšupielādēt dažāda veida failus un pat pievienot saites, sadaļas un viktorīnas. Nodarbības tiks nosūtītas plānotos laika intervālos, lai kursu apmeklētāji būtu ieinteresēti un iesaistīti.

Viena laba lieta, kas man patīk šajā sadaļā, ir tā, ka atšķirībā no konkurentu platformām Podia ir iebūvēta pārdošanas lapa, lai savāktu maksājumus un izdalītu kuponus. Ir arī lapa pirms palaišanas, ja vēlaties iepriekš sadalīt kursus un savākt e-pasta adreses no potenciālajiem dalībniekiem. Varat arī izveidot vairākus kursus un pieņemt pēc iespējas vairāk uzņemto dalībnieku.

Digitālās lejupielādes

Papildus tiešsaistes kursiem sadaļā “Produkti” atradīsit arī “Digitālā lejupielāde”. Noklikšķiniet uz tā, un jūs nonāksit šajā lapā zemāk. (Kā alternatīvu apsveikuma lapā var piekļūt “Digitālā lejupielāde”, kā arī “Dalība” un “Tiešsaistes kurss”.)

Podia digitālā lejupielāde

Šeit varat pārdot lejupielādējamu saturu, piemēram, e-grāmatas, ceļvežus, PDF failus, videoklipus, audio ierakstus, kontrolsarakstus, apkrāptu lapas un daudz ko citu. Varat arī dot šos priekšmetus bez maksas, ja jūs to izvēlēsities.

Izrakstīšanās process tiek veikts ātri, lai optimizētu jūsu vietnes reklāmguvumu līmeņus; lietotājiem nebūs jāveido konts, lai lejupielādētu jūsu saturu. Ir arī bezmaksas pārdošanas lapa, kurā varat ievietot video, FAQ lapu vai e-pasta abonēšanas veidlapu.

Produktu saišķis

Pēdējā “Products” izvēle ir “Product Bundle”. Kā norāda nosaukums, tas ļauj jums apvienot kursus ar digitālajām lejupielādēm.

Podia produktu saišķis

3. E-pasta mārketings

Podijai ir arī e-pasta mārketinga funkcija. Funkcijai var piekļūt informācijas paneļa izvēlnes sadaļā “E-pasts”, taču tā ir integrēta arī dalības, tiešsaistes kursā un digitālās lejupielādes moduļos..

Podia e-pasta mārketings

Izmantojot šo Podia funkciju, varat izsūtīt biļetenus un pilienu kampaņas, lai piesaistītu savus abonentus un sekotājus. Jūs varat izsūtīt gan manuālus, gan automātiskus ziņojumus un pat iekļaut savu zīmolu. Varat izsekot metrikai, piemēram, klikšķu, atvēršanas un abonēšanas likmēm. E-pasta mārketinga funkcijā ir iekļautas arī izvēles formas, kuras var ievietot veikala priekšā un lapās pirms palaišanas.

Papildus mārketinga e-pastiem varat sūtīt arī kursu atjauninājumus. Piemēram, ja e-grāmatai pievienojat jaunu nodaļu, varat nosūtīt klientiem e-pastu, lai paziņotu viņiem, ka ir atjaunināts produkts, ko viņi var lejupielādēt.

Lai gan jūs varat izveidot biļetenu, negaidiet, ka Podia aizstās jūsu e-pasta pakalpojumu. Podia nav tik stabila kā MailChimp vai kāds cits e-pasta mārketinga rīks. Tam ir ierobežojumi formatēšanā, un tas ir paredzēts tikai tā trīs moduļu reklamēšanai.

Podia cenu noteikšana

Podijai ir tikai divi apmaksāti plāni, kas nepavisam nemulsina. Abi plāni ir:

  • Pārcēlējs mēnesī 39 USD, rēķins par visu gadu uzreiz par USD 390
  • Kratītājs mēnesī – 79 USD / mēnesī, par to visa rēķina priekšapmaksa ir USD 790 par visu gadu

Abiem plāniem ir atšķirīgas iekļautās funkcijas, jo īpaši dalības modulis, kas nav pieejams Mover paketē.

Podia cenu noteikšana

Apmaksātu abonementu varat pārtraukt jebkurā laikā, taču Podia nesniegs proporcionālu atmaksu. Tomēr jūs joprojām varat izbaudīt Podia pakalpojumus līdz abonēšanas beigām.

Ja neesat pārliecināts, vai Podia ir pareizā platforma jūsu digitālo produktu pārdošanai, varat izvēlēties reģistrēties 14 dienu bezmaksas izmēģinājumam, izmantojot tikai savu vārdu un e-pasta adresi (kredītkarte nav nepieciešama). Izmantojot šo bezmaksas izmēģinājuma versiju, jūs varat izmēģināt domu par Podia dalību, tiešsaistes kursiem un digitālās lejupielādes funkcijām, un redzēt, vai Podia atbilst jūsu vajadzībām.

Podia bezmaksas izmēģinājums

Maksājumus var veikt, izmantojot PayPal vai Stripe. Darījumi tiek nodrošināti, izmantojot 128 bitu SSL šifrēšanas tehnoloģiju.

Podja: Kas man par to patika

Pirmais, kas man patika attiecībā uz Podia, ir tā lietošanas ērtums. Saskarne ir glīta un vienkārša. Gandrīz visas galvenās funkcijas ir atrodamas informācijas paneļa lapā. Izmantojot Podia, tiešsaistes kursa, digitālā veikala vai dalības vietnes izveidošana ir kļuvusi par vieglu uzdevumu.

Vēl viena laba lieta Podia lietošanā ir tā, ka visus savus digitālos produktus varat uzglabāt vienā vietā. Atšķirībā no citām platformām, kurām parasti ir ierobežota ietilpība, Podia ļauj kopā vadīt tiešsaistes kursus, digitālās lejupielādes un dalības vietnes. Dažādu vienumu mitināšanai jums pat nevajadzēs izmantot DropBox vai kādu trešo personu glabāšanas lietotni. Tas visu jūsu digitālo produktu organizēšanu un uzturēšanu padara vienkāršu.

Kā vilkšanas un nomešanas veidotājs Podia ir ideāls rīks iesācējiem un starpposma lietotājiem, kuri nav piemēroti ar HTML vai programmēšanas valodu. Turklāt jums būs skaista tēma, lai sāktu visu.

Podja: Kas man par to nepatīk

Lai gan Podia ir vienkārša, tai trūkst pielāgošanas iespēju un uzlaboto funkciju, lai uzvarētu pieredzējušu lietotāju sirdis. Podia šajā aspektā vienkārši nevar konkurēt ar Magento vai WordPress.

Vēl viens mīnuss ir tas, ka Podijai trūkst atbalsta pa tālruni. Tomēr Podia piedāvā citus līdzekļus saziņai ar klientu atbalsta dienestu, piemēram, tā resursu lapu, e-pastu un 24/7 tiešsaistes tērzēšanas kanālu.

Podia apskats: nobeiguma domas

Neatkarīgi no tā, vai mitināt dalības vietni, piedāvājat tiešsaistes kursu vai pārdodat lejupielādējamu saturu, Podia sniegs jums vienkāršu un elastīgu veidu, kā sākt pārdot savus produktus tiešsaistē. Man jāsaka, ka pirmo reizi lietotājiem pirmais solis ir intuitīvs un saprotams process.

Atšķirībā no WordPress un citas konkurējošās platformas, Podia neapbēdinās cilvēkus, kuri nav tik prasmīgi, ja runā par kodēšanu vai vietņu pārvaldību. Piemēram, cilvēkiem nevajadzēs uztraukties par trūkumiem vai tehniskām problēmām, kas parasti rodas, kad produktu klāsts kļūst pārāk liels vai kad izmantoto spraudņu ir pārāk daudz.

Kaut arī Podia vienkāršība ir liela priekšrocība, tā ir arī negatīvā puse – platformai nav daudz pielāgošanas iespēju vai papildu funkciju. Ja padomājat par to, jūs iegūstat pārliecību, ka jums nebūs jāmaksā par papildu funkcijām, kuras jūs vispār neizmantojat. Pat ja jums ir vajadzīgas papildu funkcijas, ja lietas kļūst pārāk sarežģītas, kāpēc gan jums vispirms vajadzētu uztraukties.

Ja esat iesācējs vai starpposma lietotājs, Podia, bez šaubām, jums labi derēs. Ja esat pieredzējis lietotājs, kurš vēlas piekļūt modernākām funkcijām, jums vajadzētu izmantot citu platformu, kurai ir funkcijas, kuras Podia nepiedāvā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector