Mākoņu ceļu pārskats 2020

Mākoņi: pārskats

Ir daudz tīmekļa mitināšanas risinājumu, taču ir grūti izvēlēties tādu, kuru pēc tam nenožēlosit. Starp dažādiem pakalpojumu sniedzējiem Cloudways noteikti pievērsīs jūsu uzmanību ar savu unikālo, bet vienkāršoto pieeju tīmekļa mitināšanai.


Pirmkārt, šis Maltā dibinātais uzņēmums sadarbojas ar pieciem labākajiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem – DigitalOcean, Linode, Vultr, Amazon Web Services (AWS) un Google Cloud. Šie pieci nodrošina infrastruktūru, taču jums nav jāizveido tiešs konts ar viņiem, jo ​​Cloudways jums to iestatīs. Kā pārvaldīta mitināšanas platforma, Cloudways palīdzēs jums izvietot savu vietni tikai ar dažiem klikšķiem un dažu minūšu laikā. Tas atbalsta ne tikai WordPress, bet arī Joomla, Drupal, Larvel, Magento, PHP un citus atvērtā koda rīkus..

Vēl viens pievilcīgs Cloudways aspekts ir tā elastīgā cenu noteikšana. Uzņēmums darbojas pēc “pay-as-you-go” struktūras, padarot Cloudways par lielisku izvēli maziem un vidējiem uzņēmumiem un lietotājiem ar ierobežotu budžetu. Izlasiet šo Cloudways pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šo mākonis balstīto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Izplatītākās problēmas ar mitināšanas pakalpojumiem

Runājot par ātrumu un uzticamību, labāki izvēles varianti salīdzinājumā ar dalītajiem mitināšanas risinājumiem ir veltīti serveri un virtuālie privātie serveri (VPS). Lai gan daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā speciālus serverus, tikai daži piedāvājumi pārvalda hostinga atbalstu.

Piemēram, ja jūs tieši dodaties pie specializētiem serveru nodrošinātājiem, piemēram, DigitalOcean, AWS vai Google Cloud, sagaidiet, ka pats veiksit smago darbu. Jums mitināšanas vide ir jāiestata manuāli vai jāinstalē cPanel. Turklāt jums arī jāpārrauga servera uzturēšana un ikdienas darbība. Ja jums nav pieredzes un prasmju šādu darbu veikšanai, sagaidiet, ka sagādāsit neveiksmīgas galvassāpes ikreiz, kad būs trūkumi, lēns iekraušanas ātrums vai, vēl sliktāk, dīkstāves.

Šeit nonāk Cloudways. Kā pilnībā pārvaldīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tas atbrīvos jūs no raizēm un nepatikšanām, kas saistītas ar servera darbību. Cloudways ir izstrādāts, lai padarītu lietas vienkāršākas, nemaksājot daudz vai neupurējot obligātās tīmekļa mitināšanas funkcijas.

Cloudways galvenās iezīmes

Cloudways galvenokārt ir pazīstams kā WordPress mitināšanas platforma. Neatkarīgi no tā, kas nepieciešams jūsu WordPress vietnei, jūs varat sagaidīt, ka Cloudways varēs to izdarīt jūsu vietā, piemēram, SSL instalācijas, HTTPS novirzīšana, dublēšana un citi uzdevumi, kas var būt sarežģīti ne tik pieredzējušiem lietotājiem.

Šeit ir aprakstītas Cloudways funkcijas:

Mākoņu ceļu iespējas

Detalizēti apskatīsim galvenās Cloudways funkcijas.

1. Pielāgots vadības panelis

Pēc konta izveides varat pārvaldīt savus serverus, izmantojot Cloudways vadības paneli. Tas atšķirībā no vairuma saimnieku tipiskā cPanel, taču Cloudways pielāgotais vadības panelis pats par sevi ir intuitīvs un moderns. Izmantojot šī paneļa izvēlni, varat piekļūt serveriem, lietojumprogrammām, komandām un projektiem.

Mākoņu ceļš

Lietojumprogrammu pārvaldība

Parunāsim par iestatījumiem, kas atrodami sadaļā Programmas. Kad esat iestatījis serveri, varat pievienot programmas jebkurā laikā; piemēram, WordPress.

Cloudways pievienot lietojumprogrammu

Pēc tam jūs ieiesit lietojumprogrammu lapā. Izmantojot cilnes, šeit varat iestatīt daudzas lietas. Viena atbilstoša cilne ir domēna kartēšanai.

Mākoņu ceļi Pievienot domēnu

Ja jums nav kartējama domēna vārda vai jūs to vēl neesat reģistrējis, Cloudways jums piešķirs pagaidu URL. Tādā veidā jūs varat sākt veidot vietni un piekļūt vadības panelim, kā parādīts šeit.

Mākoņu ceļu pagaidu URL

Ir arī lapa ar vienu klikšķi SSL instalēšanu, kurā varat instalēt bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātus. Varat arī iegūt sertifikātus, pēc tam tos instalēt šeit.

Cloudways SSL sertifikāts

Atkopšana ir arī operācija ar vienu klikšķi, un tā atrodas cilnē Atjaunot.

Mākoņu ceļu atjaunošana

Servera pārvaldība

Kad esat pabeidzis lietojumprogrammas iestatīšanu, tagad varat strādāt pie parastajiem savas vietnes aspektiem sadaļā Serveri.

Pieteikšanās akreditācijas datus varat pārbaudīt sadaļā Servera pārvaldība.

Cloudways Master akreditācijas dati

Ir lapa CPU lietošanas uzraudzībai. Tas ir ļoti svarīgi, jo nemainīgi augsts lietojums var ietekmēt jūsu vietnes veiktspēju.

Cloudways CPU lietošanas uzraudzība

Pakalpojumi, kas darbojas jūsu serverī, ir uzskaitīti sadaļā Pārvaldīt pakalpojumus. Šeit jūs jebkurā laikā varat sākt, pārtraukt un restartēt vienu vai vairākus pakalpojumus.

Mākoņu ceļu pārvaldīšanas pakalpojumi

PHP iestatījumus, PHP un MySQL versijas un citus servera līmeņa iestatījumus var konfigurēt sadaļā Iestatījumi un paketes.

Mākoņu ceļu iestatījumi un paketes

Sadaļā Drošība varat bloķēt noteiktas IP adreses, lai piekļūtu saviem resursiem.

Mākoņu ceļu drošība

Ja ar to nepietiek, jebkurš eksperts var pieteikties serverī, izmantojot SSH, lai pārbaudītu un koriģētu iestatījumus. Cloudways nodrošina arī uz mākoņiem balstītu ugunsmūri kā aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un cita veida kiberuzbrukumiem.

Dublējumi pēc noklusējuma darbosies katru dienu, taču jūs varat mainīt grafiku.

Mākoņu ceļu dublējumi

Visbeidzot, ir SMTP cilne izejošo e-pasta iestatīšanai no servera.

Mākoņu SMTP

Komandas vadība

Lieliska sadarbības funkcija Team piedāvā jums iespēju pievienot komandas locekļus un piešķirt viņiem pilnīgu vai ierobežotu piekļuvi jūsu vietnei.

Cloudways komanda

2. Stādīšana un klonēšana

Lai veiktu izmaiņas, kuras vispirms jāpārbauda, ​​pirms tās tiek pastāvīgas savā vietnē, Cloudways iestudēšana būs ērta funkcija. Izvietojiet pieturvietu zonu, veiciet pārbaudi, un, kad izmaiņas izskatās labi, varat virzīt izmaiņas savā faktiskajā vietnē. Tādā veidā jums nevajadzēs uztraukties par kaitīgu izmaiņu ieviešanu, kuras nevarēsit mainīt.

Mākoņu ceļu inscenēšana un klonēšana

Klonēšana ir nedaudz līdzīga iestudēšanai. Ja maināt uz jauniem serveriem vai demonstrējat savu vietni klientiem, varat izveidot vairākas klonu vietnes.

3. Izvērstā kešatmiņas saglabāšana

Cloudways savu servera infrastruktūru iegūst no pieciem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS un Google Cloud. Visi šie pakalpojumu sniedzēji, kā zināms, nodrošina uz SSD balstītu VPS un speciālus serverus, kas nodrošina ātru servera darbību.

Neatkarīgi no šīs mākoņa infrastruktūras, serveru optimizēšanai Cloudways izmanto vairākus kešatmiņas saglabāšanas mehānismus. Uzņēmums izmanto iekšēju kešatmiņas spraudni ar nosaukumu Breeze. Šo spraudni var viegli iestatīt, iespējot un atspējot. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas atbalsta paša Cloudway satura piegādes tīklu ar nosaukumu CloudwaysCDN.

CloudwaysCDN palielina ātrumu un uzticamību, kešatmiņā saglabājot jūsu tīmekļa lapas dažādos serveros, kas atrodas visā pasaulē. Lai gan šī funkcija nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma kontam, jūs to varat izmantot ar jebkuru no Cloudways apmaksātajiem plāniem par zemām izmaksām. Šai funkcijai var piekļūt lietojumprogrammu pārvaldībā, un to var pievienot tikai ar vienu klikšķi.

CloudwaysCDN

Cloudflare CDN var izmantot arī vietnēs, kas izvietotas Cloudways; Cloudfare darbosies līdzās Breeze. Tiek atbalstīti arī citi populārie kešatmiņas saglabāšanas mehānismi Lakas un Redis, taču Cloudways iesaka nelietot abus.

4. Vertikālā mērogošana

Ja kāda iemesla dēļ jums ir jājaunina jūsu serveris, varat palielināt sava servera resursus tikai ar dažiem klikšķiem, izmantojot vertikālo mērogošanu. Funkcija tiek atrasta kā cilne servera pārvaldībā.

Mākoņu ceļu vertikālā mērogošana

Mērogošana darbojas abos virzienos, kas ir laba lieta. Ja esat atgriezies pie sava iepriekšējā mitināšanas plāna, varat to pazemināt.

5. Klientu atbalsts

Cloudways ir pieejams 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, lai sniegtu jums tūlītēju palīdzību. Varat arī pieprasīt zvanu, nosūtīt e-pastu, pārbaudīt emuāru un zināšanu bāzi vai apmeklēt kopienas forumu un Cloudways sociālo mediju platformas. Cloudways ir arī CloudWaysBot, kas uzrauga serverus un paziņo par katru atjauninājumu vai jebkādu problēmu.

Cloudways klientu atbalsts

Mākoņu ceļu cenu noteikšana

Cloudways piedāvā elastīgus cenu plānošanas plānus un darbojas pēc “pay-as-you-go” modeļa. Sākumā cenu noteikšana var šķist sarežģīta, jo Cloudways ir vairāki plāni, kuru pamatā ir pieci dažādi partneri – DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS un Google Cloud. Šeit ir plāni:

Cloudways DigitalCOean plāni
Mākoņu ceļu linožu plāni
Cloudways Vultr plāni
Cloudways Amazon Web Services plāni
Cloudways Google mākoņa plāni

Starteriem pietiek ar DigitalOcean un Linode pamatplāniem. Tomēr, ja esat smags lietotājs, jums tas jāiegūst saskaņā ar AWS vai Google Cloud plāniem.

Jūs varat sev uzdot jautājumu: ja Cloudways izmanto šo mākoņu pakalpojumu sniedzēju infrastruktūru, kāpēc es nevaru vērsties tieši pie šiem pieciem uzņēmumiem? Lai gan jūs varētu saņemt zemāku cenu, ja iestatīsit tieši pie šiem pieciem pakalpojumu sniedzējiem, atcerieties, ka jums būs jāatstāj viss pats iestatījums. Tā kā Cloudways piedāvā pārvaldītu mitināšanas atbalstu, jūs atbrīvosities no sarežģītu uzdevumu veikšanas sloga.

Ja vēlaties vispirms izmēģināt Cloudways, izmantojiet bezmaksas trīs dienu izmēģinājuma iespējas. Tas ir īss, taču jūs varat izveidot serverus un pārbaudīt Cloudways funkcijas uzreiz, nesniedzot informāciju par kredītkarti. Šis izmēģinājums tomēr ir pieejams tikai DigitalOcean, Linode un Vultr plāniem.

Mākoņu ceļi sākas bez maksas
Cloudways Start Free 2

Man patika šo piedāvāto plānu elastība un pieejamība. Izmantojot “pay-as-you-go” struktūru, jums būs jāmaksā tikai tas, kas jums nepieciešams, un izvairieties no ieslodzījuma dārgos plānos, kas var darboties gadu vai ilgāk. Vēl labāk, ja jums ir jāveic jaunināšana, to var viegli izdarīt, izmantojot Cloudways vertikālo mērogošanu.

Cloudways pieņem maksājumus, izmantojot lielākās kredītkartes un PayPal. Uzņēmums atmaksās arī neizlietotos līdzekļus, ja pieprasījums tiks veikts trīs mēnešu laikā pēc fonda papildināšanas.

Mākoņi: tas, kas man patika

Cloudways ir diezgan ērti lietojams. Vietņu veidošana un lietotņu pievienošana tiek veikta tikai ar dažiem klikšķiem. WordPress, Magento un citas lietotnes var automātiski instalēt. Ja jums ir veca vietne, Cloudways var ātri palīdzēt migrēt, izmantojot pielāgoto spraudni.

Daži lietotāji, kuri vairāk pārzina cPanel lietošanu, šeit tomēr var sagādāt dažus pārsteigumus. Tomēr esmu pārliecināts, ka viņi nepazudīs ar Cloudways vadības paneli. Servera pārvaldībā esošās cilnes Monitorings un Vertikālā mērogošana ir pieminēšanas vērtas. Šie divi ļaus jums īsā laikā uzraudzīt servera veiktspēju un sniegt ieskatu, kad ir pēdējais laiks to palielināt.

Atšķirībā no dalītā mitināšanas, Cloudways ir pārvaldīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tāpēc jums nevajadzēs visu laiku uztraukties par savu vietni. Tas izmanto vairākas tehnoloģijas, piemēram, savu CloudwaysCDN, lai nodrošinātu ātru lapu ielādi un vietnes darbību. Turklāt pieturvieta, klonēšana un pagaidu URL ir funkcijas, kuras jauniem lietotājiem vajadzētu atzinīgi novērtēt.

Visbeidzot, pastāv elastīga cenu noteikšanas kārtība, kuru varat pielāgot atkarībā no tā, kas jums nepieciešams. Pēc vēlēšanās varat palielināt vai samazināt sava mitināšanas plāna lielumu. Pastāv arī bezmaksas trīs dienu izmēģinājums, kuram, lai arī īss, vajadzētu būt pietiekamam, lai pārbaudītu Cloudways funkcijas.

Mākoņu ceļi: kas man par to nepatīk

Cloudways ir pilnībā pārvaldīta mitināšanas platforma. Tātad, ja vēlaties kontrolēt savas vietnes darbību (piemēram, piekļūt saknei), Cloudways varētu nebūt piemērots jūsu vēlmēm. Turklāt jums nav paveicies, ja vēlaties izveidot pielāgotu lietotni programmēšanas valodā, kuras nosaukums nav PHP. Tomēr es domāju, ka šie jautājumi skars tikai izstrādātājus un pieredzējušus lietotājus.

Cloudways arī nav domēna vārda reģistrācijas, lai gan sākuma jums tiks dots pagaidu URL. Dažiem cilvēkiem var nepatikt tas, ka Cloudways nav e-pasta mitināšanas, lai gan šādas funkcijas trūkums ir neapšaubāmi labvēlīgs dažās situācijās..

Lai gan ir vairāki atbalsta kanāli, šī ir viena joma, kurā Cloudways ir jāuzlabo. Tajā laikā es sazinājos ar atbalsta dienestu, es saņēmu kļūdainu vai pārāk tehnisku atbildi, vai arī mana biļete prasa daudz laika, lai to atrisinātu..

Mākoņi: galīgās domas

Cloudways ir mērogojams, pilnībā pārvaldīts, mākonis balstīts tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Kaut arī cenu noteikšana sākumā var būt mulsinoša, plāni piedāvā lielu elastību, lai jūs varētu izvēlēties pareizo plānu, kas atbildīs jūsu prasībām. “Maksā pēc ejot” modelis padara Cloudways ideālu uzņēmumiem un lietotājiem, kuriem ir ierobežots budžets viņu vietņu mitināšanai. Turklāt šāda cenu struktūra nodrošina, ka jūs neiekļūsit ilgstošā un dārgā abonēšanas plānā.

Cloudways pielāgotais vadības panelis ļauj ērti rīkoties lietotājiem, kuri nepazīst komandrindas un ir pilnīgi jauni vietnes izveidē. Kaut arī Cloudways piedāvā vairākas viena klikšķa integrācijas, tas joprojām atpaliek no dažiem lielākajiem konkurentiem.

Kopumā Cloudways ir viens no tiem mākonī balstītajiem hostinga uzņēmumiem, kas rada jauku līdzsvaru starp pieejamību un funkcijām. Sadarbojoties ar pieciem labākajiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, Cloudways piedāvā mākonī balstītus hostinga pakalpojumus, kas ir izveidoti ātruma, veiktspējas un uzticamības dēļ. Ja joprojām neesat pārliecināts par Cloudways, vienmēr izmēģiniet tā pakalpojumus trīs dienu laikā bez maksas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector