Kādas ir manas hostinga iespējas?

tīmekļa mitināšanas veidiNeatkarīgi no tā, vai vadāt uzņēmējdarbību, e-komercijas vietni vai emuāru, viens no pirmajiem apsvērumiem, pirms mēģināt izveidot tiešsaistes klātbūtni, ir tā, kura platforma ir vislabākā jūsu vietnes mitināšanai..


Ir desmitiem pakalpojumu sniedzēju, gan lieli, gan mazi. Katram hostinga pakalpojuma veidam ir savas priekšrocības un trūkumi, un neviens risinājums nav piemērots visiem. Kura ir pareizā izvēle jūsu vajadzībām un budžetam?

Kas ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumi?

web hostings mazajam biznesam 1Daži cilvēki sajauc tīmekļa mitināšanas platformas ar interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP). Jūsu tīmekļa mitinātājs ir veids, kā jūs pievienojat un pārvaldāt saturu savā vietnē, un ISP ir veids, kā jūs un apmeklētāji to skata pēc tā tiešraides.

Varat izmantot tādu satura pārvaldības platformu kā WordPress, kas pats par sevi ir mitināšanas pakalpojums, lai izveidotu emuāru vai e-komercijas vietne. Bet, ja jūs plānojat vadīt plaukstošu biznesu, jums ir nepieciešams mitināšanas pakalpojums.

Savas mitināšanas platformas izvēle ir viens no vissvarīgākajiem lēmumiem, ko pieņemsit. Jūsu izvēle, cita starpā, ir atkarīga no jūsu vietnes funkcijas, kāda veida satura tā tiek parādīta, un no jūsu gaidāmā trafika daudzuma.

Jūs vēlaties tīmekļa mitinātāju, kas piedāvā privātumu, drošību un pietiekamu joslas platumu, ātrumu un vietu, lai saglabātu failus un uzturētu jūsu vietni optimālā līmenī..

Skatiet mūsu mājas lapu, lai labāk izprastu labākie saimnieki Austrālijā.

Web hostinga pakalpojuma izmantošanas priekšrocības

Ja vēlaties saglabāt konkurētspēju, jums nepieciešama profesionāla mitināšana, lai pārvaldītu savu vietni izmaksu ziņā efektīvā un bez grūtībām. Jūsu tīmekļa mitināšanas pārvēršana uzņēmumā ļauj baudīt drošu platformu, neuztraucoties par mērogojamību un jaunināšanu vai aprīkojuma un programmatūras uzturēšanu. Tie piedāvā arī tādu drošības un funkcionalitātes līmeni, kuru ir grūti nodrošināt visiem, izņemot lielākos uzņēmumus.

Turklāt jums patiks:

 • Labāka vietnes veiktspēja
 • Diennakts tehnoloģiju atbalsts
 • Ar domēnu saistīts e-pasts
 • Uzticamība un palielināts darbspējas laiks

Kas par bezmaksas hostinga pakalpojumiem?

Atcerieties teicienu, ka jūs saņemat to, par ko maksājat? Visā internetā ir pieejami bezmaksas vai lēti tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, un katru nedēļu tiek parādīti jauni pakalpojumu sniedzēji. Labu var atrast, ja meklējat tos visus, taču ir trūkumi, kas mēģina tikt galā bez maksas.

mākoņa mitināšana

Tas prasa naudu par hostinga pakalpojumiem, lai uzturētu tehnoloģiju un drošību, kas nepieciešama konkurencei. Jāapsver iespēja atrast cienījamu, uzticamu saimnieku un veikt ieguldījumus.

Citi bezmaksas vai lētu hostinga pakalpojumu trūkumi ietver:

 • Mazāk resursu, piemēram, joslas platums un krātuve
 • Pēkšņas izmaiņas vai izslēgšana bez brīdinājuma, piemēram, TOS vai pakalpojumu līmeņa līgumi
 • Datu noplūde un pārkāpumi
 • Daudz dīkstāves un lēnāks ātrums
 • Trešo pušu pārdošanas vai jūsu informācijas apmaiņas iespēja

Izlasiet mūsu ceļvedi labākais bezmaksas hostings lai uzzinātu vairāk.

Tehniskie noteikumi, kas jāatceras

Viena no mulsinošākajām lietām, izvēloties mitināšanas pakalpojumu, ir vārdu krājuma izpratne. Tas ir īpaši mulsinoši, ja jūs mēģināt salīdzināt pakalpojumu sniedzējus, un viņi jūs apžilbina ar daudzām tehnoloģiskām sarunām. Kā jūs varat zināt, cik daudz joslas platuma jums ir nepieciešams, ja nezināt, kāpēc tas ietekmē jūsu vietņu veiktspēju un ielādes laiku?

Šeit ir daži svarīgi tirdzniecības noteikumi, kas ļaus jums apspriest hostinga iespējas no izglītota patērētāja viedokļa.

Papildinājuma domēns: Šī ir atsevišķa vietne, kas dalās ar jūsu resursiem un dažreiz tiek pievienota kā jūsu plāna sastāvdaļa.

Dublējums: Visu jūsu failu un datu papildu kopija. Jums jau vajadzētu regulāri veikt sistēmas dublējumus, taču daži mitināšanas serveri tos piedāvā kā automatizētu funkciju.

Joslas platums: Jūsu joslas platums ir datu pārsūtīšanas apjoms, kad jūsu vietne ir pievienota. Jūs izmantojat joslas platumu, izmantojot datplūsmas ģenerēšanu, e-pastu, augšupielādes un lejupielādes. Daži hostinga plāni piedāvā neierobežotu joslas platumu, taču jums vajadzētu izvēlēties visaugstāko summu, kas nepieciešama jūsu prasībām.

WordPress mitināšanaSatura pārvaldības sistēma (CMS): Platforma, kuru izmantojat savas vietnes vadīšanai un pārvaldīšanai. WordPress ir vispopulārākais, bet citās platformās ietilpst Joomla, Drupal, kā arī citas. Pārliecinieties, vai jūsu tīmekļa resursdators atbalsta jūsu CMS.

cPanel: Tas ir vadības panelis jūs izmantojat, lai konfigurētu iestatījumus uz servera.

Īpašs IP: IP adrese, kuru izmanto tikai jūsu vietne. Jums būs nepieciešams īpašs IP, ja izmantojat SSL autentifikāciju, lai apstrādātu maksājumus e-komercijas vietnē.

Diska vieta: Vietas apjoms, kas paredzēts jūsu plānu failu, Web lapu utt. Glabāšanai.

Domēns: Jūsu domēns ir URL, kas tiek izmantots, lai piekļūtu jūsu vietnei. Tā ir cilvēkiem lasāma jūsu IP adreses versija, kas klienta serverim norāda, kur novirzīt trafiku.

Domēna vārda sistēma (DNS): Šis pakalpojums pārveido domēna vārdu ciparu rakstzīmju virknē, kas apzīmē jūsu atrašanās vietu internetā. Kad reģistrējat savu domēnu, tīmekļa resursdators izveido DNS ierakstu, kas to saista ar IP adresi.

Dīkstāve: Laiks, kad Web serveris vai vietne ir samazinājies avārijas, uzlaušanas vai citu pakalpojumu traucējumu dēļ, tiek parādīts procentos. Jums jācenšas pēc iespējas mazāk dīkstāves.

Failu pārsūtīšanas protokols (FTP): Izmanto, lai kontrolētu failu augšupielādi un lejupielādi. Pārbaudiet, vai jūsu mitināšanas pakalpojums to atļauj, un vai tie ietver papildu funkcijas, piemēram, anonīmu FTP vai kontu piešķiršanu.

IP adrese Mašīnlasāma adrese, kas ļauj serveriem novirzīt trafiku uz pareizo vietni.

Valodas atbalsts Programmēšanas valodas, kuras atbalsta jūsu mitināšanas pakalpojums. Vismaz jūsu pakalpojumam jābūt saderīgam ar PHP un Perl.

Pārvaldītā mitināšana: Jūs maksājat par pakalpojumu, un mitināšanas uzņēmums visu pārvalda jūsu vietā.

MySQL: Datu bāzes sistēma, kas iekļauta lielākajā daļā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. To izmanto daudzās lietojumprogrammās.

POP 3: Šis ir e-pasta protokols, kas ļauj izgūt e-pastus no servera. Vienkāršais pasta pārsūtīšanas protokols (SMTP) ir līdzīgs protokols, kas ļauj nosūtīt e-pastus no servera. Lielākā daļa hostinga pakalpojumu ļaus jums sūtīt un saņemt e-pastus no savas mitināšanas platformas, taču daudzi ISP ierobežo jūs izmantot tikai viņu pasta pakalpojumus. Interneta ziņojumu piekļuves protokols (IMAP) ir līdzīgs protokols, ko izmanto cilvēki, kuri strādā no vairākiem datoriem dažādās vietās.

Softaculous: Šis automātiskais instalētājs ļauj ar vienu klikšķi migrēt CMS platformas, piemēram, Drupal un WordPress, uz jūsu mitināšanas platformu, nevis veikt manuālu instalēšanu.

Drošais ligzdas slānis (SSL): SSL ir šifrēšanas protokols, ko izmanto, lai autentificētu un aizsargātu datus, kas pārvietojas pa tīklu. Visiem jūsu izvēlētajiem pakalpojumiem vajadzētu būt šai tehnoloģijai.

Uzglabāšana Piešķirtā vieta jūsu datu glabāšanai. Daži pakalpojumi ierobežo uzglabāšanu pēc paketes, bet citi piedāvā neierobežotu krātuvi. Izvēlieties plānu, kas nodrošina atbilstošu krātuvi jūsu vajadzībām.

Laiks: Cik ilgi jūsu vietne ir izveidota un darbojas pareizi. Mēs mitināšanas pakalpojumos to parasti uzrāda procentos, tāpēc nemeklējiet nevienu pakalpojumu sniedzēju, kura darbības laiks ir mazāks par 99 procentiem.

Tagad, kad jums ir skaidrs, kas ir tīmekļa resursdators, kāpēc tas jums nepieciešams, un daži no noteikumiem, kas palīdzēs jums atrast labu, šeit ir norādīti pieci pieejamie hostinga pakalpojumu veidi. Ir arī citi tīmekļa mitināšanas veidi, taču tie ir maz izmantoti vai vienkārši variācijas vienai no šīm platformām.

1. Dalīts hostings

Izmantojot koplietojamo mitināšanu, jums tiek nodrošināts noteikts vietas daudzums serverī ar citām vietnēm. Dalīta hostings ir ekonomiska izvēle iesācējiem. Mēneša diapazonā no 5 USD līdz 20 USD, cena ir piemērota, ja esat mazs vai tikai sākat. dalīta mitināšana

Resursu koplietošana ar potenciāli tūkstošiem citu vietņu var nedarboties, ja sagaidāt biznesa izaugsmi, regulāri satiksmi vai nepieciešama stingrāka drošība. Ja cita vietne uz servera rada lielu trafiku, tas var izraisīt jūsu palēnināšanos vai kā citādi samazināt veiktspēju.

Koplietots mitināšana parasti ir tas, ar ko jūs saņemat lēts hostings risinājumi.

Kas izmanto koplietojamo mitināšanu?

Tas ir labs risinājums tiem, kam ir mazs darbības budžets vai ierobežota aparatūras un infrastruktūras telpa, iesācējiem ar ierobežotām tehnoloģijām, kā arī mazām vietnēm ar mazāku trafiku un bez paplašināšanas plāniem.

Plusi
 • Lētākās iespējas
 • Starp daudziem klientiem tiek sadalītas servera darbības izmaksas
 • Novērš uzstādīšanas, uzturēšanas un jaunināšanas izmaksas
Mīnusi
 • Tiek dalītas arī problēmas ar serveri
 • Satiksmes pieaugums no citiem klientiem var palēnināt jūsu vietnes darbību
 • Resursu ierobežojumi

2. Dedicated Hosting

Kad jūs saņemat īpašu hostinga plānu, jūs visu serveri iegūstat sev. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par citu satiksmi, kas jūs bremzē vai saskaras ar drošības riskiem. Jums ir arī lielākas iespējas izvēlēties operētājsistēmu un konfigurēt serveri. Ieteicamie risinājumi ir speciāla mitināšana mazo uzņēmumu mitināšana.

veltīta mitināšana

Šī opcija prasa arī lielākus atkārtotus izdevumus, kas mēnesī var sasniegt USD 350 vai vairāk, ja jums ir nepieciešams daudz krātuves, ātruma un joslas platuma. Tomēr pieejamo resursu apjoms ir atkarīgs no pakalpojumu sniedzēja, un jums joprojām ir jāmaksā par pilnu resursu daudzumu, pat ja tie netiek izmantoti. Ja aparatūra iet uz leju, viss jūsu serveris nedarbojas, un jūs esat atbildīgs par visu uzturēšanu un jaunināšanu.

Uzziniet vairāk par veltīta mitināšana šeit.

Kas izmanto īpašu hostingu?

Šī opcija tiešām ir paredzēta tikai tiem, kam ir ļoti specializētas vajadzības, lieli budžeti un neplāno eksponenciālu izaugsmi. Padomājiet par uzņēmumiem vai privātpersonām, kurām nepieciešama liela privātuma robeža, bet kuras neuztrauc mērogojamība.

Plusi
 • Visi resursi ir atvēlēti klienta vajadzībām
 • Sniedz jums lielāku kontroli pār sistēmas konfigurāciju un tehnoloģiju
 • Lielāka privātuma un drošības kontrole
Mīnusi
 • Dārgākās iespējas
 • Lai instalētu, konfigurētu un pārvaldītu, ir vajadzīgas tehniskās zināšanas vai IT komanda
 • Nav mērogojams; pieejamie resursi ir neatkarīgi no tā, kas nāk ar līgumu.

3. Mākonis balstīta mitināšana

mākoņa mitināšanaIzmantojot mākoņa balstītu mitināšanu, jums ir globāls serveru tīkls, kas visi darbojas kopā. Tas nozīmē, ja viens serveris nokrītas, citi serveri var uzņemt slodzi.

Tas arī ļauj jums maksāt tikai par izmantotajiem resursiem, un jūs varat nekavējoties palielināt vai samazināt cenu. Nav arī tādas infrastruktūras vai aparatūras, ko iegādāties un uzturēt.

VPS hostings ir viens no visizplatītākajiem mākoņu mitināšanas veidiem.

Kas izmanto mākoņa mitināšanu?

Ikviens, kuram, iespējams, vajadzēs ātri palielināt savas iespējas, un tie, kuriem pēc pieprasījuma ir nepieciešama neierobežota krātuve un citi resursi. Tas ir arī labs risinājums e-komercijas vietnēm, kurām varētu būt nepieciešama lielāka sezonālās vai citas īslaicīgas datplūsmas intensitāte, taču nevēlas maksāt par resursiem, kurus neizmanto pilnu darba laiku. Tiek prognozēts, ka šī opcija ar laiku aizstās tradicionālos veltītos un koplietotos serverus.

Plusi
 • Lai uzturētu aparatūru vai fizisko atmiņu
 • Jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat.
 • Cita trafika vai problēmas serverī jūs neietekmēs
Mīnusi
 • Nav fiksētu izdevumu, kas varētu ietekmēt budžeta veidošanu
 • Ja pēkšņi rodas satiksmes intensitāte, izmaksas var strauji pieaugt
 • Jūs joprojām esat iestrēdzis, ja jums ir datu pārkāpums, DDoS uzbrukums vai slikts PHP un nedroši trešo pušu spraudņi.

4. VPS mitināšana

Daudziem vietņu īpašniekiem tā kļūst par vēlamo iespēju. Tas ir balstīts uz mākoni, tāpēc jūs saņemat priekšrocības, kas saistītas ar mērogojamību pēc pieprasījuma. Arī VPS plāni ir privāti un droši.

VPS hostingsTā kā tik daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā VPS, iepirkšanās pēc pielāgota risinājuma sniedz jums vairāk iespēju. Tas arī nozīmē, ka jūsu rīcībā ir lielāks budžetam draudzīgu plānu skaits.

Kas izmanto VPS mitināšanu?

Ikviens, kam nepieciešami uzticami, droši hostinga risinājumi, var tikt labi apkalpots ar VPS. Laba izvēle arī tad, ja augšanas periodā nepieciešams palielināt mērogu.

Plusi
 • Pieejamas un elastīgas
 • Liela drošība pret spiegošanu un datu pārkāpumiem
 • Aizsargā privātumu
Mīnusi
 • Jūs joprojām koplietojat resursus ar citiem klientiem.
 • Ja saņemat sliktu pakalpojumu sniedzēju, jūs joprojām esat pakļauts dīkstāvei, pēkšņam cenu pieaugumam un trešo personu dalīšanai vai pārdošanai.

5. Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēja mitināšana sniedz jums visu, ko iegūstat no koplietojama mitināšanas pakalpojuma, kurā ir iekļautas papildu iespējas. Jūs saņemat lielāku funkcionalitāti un lielāku kontroli pār savu konfigurāciju nekā ar speciālu mitināšanu, taču zemākas izmaksas, jo resursi tiek koplietoti.

kā darbojas tālākpārdevējiIzmantojot šos plānus, daļu servera varat arī pārdot citiem klientiem. Iedomājieties to kā divstāvu dzīvokļa vai daudzdzīvokļu ēkas iegādi un pārējo vienību iznomāšanu hipotēkas maksājuma segšanai. Šiem plāniem bieži ir tādas priekšrocības kā automātiska rēķinu izrakstīšana klientam, īpašas IP adreses un bezmaksas domēni.

Uzziniet vairāk par tālākpārdevēju mitināšana šeit.

Kas izmanto tālākpārdevēju mitināšanu?

Kāds, kurš vēlas iesaistīties tīmekļa mitināšanas biznesā, nepērkot visu infrastruktūru un aparatūru. Tie, kas vēlas iegādāties mitināšanu kā ieguldījumu bez ikdienas uzturēšanas un drošības pienākumiem.

Plusi
 • Tūlītēja peļņa ieguldītājiem
 • Par drošību un uzturēšanu rūpējas hostinga uzņēmums
 • Bezmaksas pārvaldības un tehnoloģiju rīki nāk komplektā
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Saglabā zemus izdevumus
Mīnusi
 • Jūs varat darboties kā vadītājs rezidents, kas nozīmē, ka jūs visu laiku esat dežūrārstā
 • Pakalpojuma kvalitāte joprojām ir atkarīga no hostinga uzņēmuma

Grunts līnija

Mūsdienās ir tik daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu iespēju. Tas jebkuram vietnes īpašniekam ļauj viegli atrast pareizo risinājumu. Galvenais, lai iegūtu tieši to, kas jums nepieciešams, ir zināt lingo un skaidri koncentrēties uz jūsu mērķiem, iepērkoties hostinga pakalpojumā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector