Kas ir ložu nesošs hostings?

Kaut arī termins “ložu necaurlaidīgs” varētu šķist laba lieta, patiesībā nē. Tīmekļa nozares drošības ļaudis šo vārdu izmanto, lai norādītu uz mitināšanas pakalpojumiem, kas ir nepietiekami, runājot par to, ko viņi klientiem ļauj augšupielādēt un izplatīt savās vietnēs..


Uzticamākiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem parasti ir stingras vadlīnijas un garš noteikumu saraksts, kas nosaka to, ko klienti var un ko nevar ievietot savās vietnēs..

Turklāt vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu neapzināti mitinās hakerus un ļaunprātīgas organizācijas, kuras ir paredzējušas pārkāpt likumus vai nozagt gan datus, gan naudu. Ložu necaurlaidīgi saimnieki, tomēr lepojamies ar droša patvēruma nodrošināšanu šāda veida noziedzniekiem.

Kas notiek ar ložu nesošajiem resursdatoriem?

Bieži vien šie ložu necaurlaidīgi tīmekļa mitinātāji ir atrodams valstīs, kurās tiesībaizsardzība ir saudzīgāka kibernoziegumiem. Tas nodrošina auglīgu augsni gan ēnainām organizācijām, gan hakeriem, kad viņi zina, ka “don’t jautāt, don’t pateikt” Uzņēmēja pieeja ļauj viņiem rīkoties nesodīti un bez kriminālvajāšanas par datu zādzībām, kukuļošanu, nelikumīgu tirdzniecību un izspiešanu.

Avots: McAfee / CSIS 2018 ziņojums

Ložu necaurlaidīga resursdatora galvenais mērķis ir uzturēties tiešsaistē un saglabāt viņu klientu’s dati un akreditācijas dati ir droši pat ja vērsīsies tiesībaizsardzības aģentūras. Šis ir īstais jēdziens “ložu necaurlaidīgs” rodas, kad viņi sevi pasniedz kā neiznīcināmus.

Jūs’jūs, iespējams, esat dzirdējis par robotprogrammatūras uzbrukumiem, izpirkuma programmatūru, ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas uzbrukumiem. Ko jūs, iespējams, nezināt, vai ir pazemes tīkls, kas atbalsta, atvieglo un mitina šos hakerus. Šo ložu necaurlaidīgo mitinātāju iestatīšana ir konfigurēta līdzīgi kā likumīgiem mitināšanas uzņēmumiem, taču viņi ir ļoti saudzīgi attiecībā uz to, ko viņi ļauj mitināt uz saviem serveriem.

Ložu necaurlaidīgi saimnieki izmanto dažādu valstu nelabvēlīgos likumus, lai paslēptu sistēmu un gūtu labumu no viņu rīkoto hakeru pamata, nelikumīgajām darbībām.

Šīs bēdīgās organizācijas ar saviem nejēdzīgajiem noteikumiem un šķietamo aizsardzību no tiesībaizsardzības ir pamats visiem, kas internetā ir neglīti. Viņi mitina hakerus, noziedzniekus un nelikumīgu saturu. Šeit’Tā ir tikai garša tam, ko jūs varētu atrast no necaurlaidīgiem resursdatoriem’s serveri.

Ļaunprātīga programmatūra

Hakeriem ir vajadzīga māja, kurā ir ienesīgākie rīki, un galvenais no tiem ir ļaunprātīga programmatūra, kas viņiem palīdz uzbrukt datoriem un vietnēm. Hakeri izmanto ļaunprogrammatūru, lai sabojāt datus, pārņemt lietotāju mašīnas, iegūt izpirkuma maksu un uzlaupīt vietnes izmantojot programmatūras ievainojamības. Pikšķerēšana ir lielisks piemērs Datorurķēšanas tehnikas, kas palīdz ļaunprātīgai programmatūrai iekļūt datorā.

Melnā tirgus vietnes

Jebkura vietne, kas veicina nelikumīgu rīcību vai nelegālu datu, kontrabandas vai nozagto preču tirdzniecību, iespējams, mitinās ar bruņu nesošu serveri. Šajās vietnēs tiek organizētas nelikumīgas azartspēles, bērnu pornogrāfija, cilvēku tirdzniecības tīkli, teroristi, hakeru resursi, nozagti kredītkaršu dati, narkotikas, viltotas pases un daudzi citi melnā tirgus materiāli un aktivitātes. Ja varat nosaukt nelegālu vai nelikumīgu darbību, tā, iespējams, notiek vienā no šīm vietnēm.

Bot tīkli

Boti ir vēl viens hakeru rīks, ko izmanto, lai uzbruktu tīmekļa serveriem pakalpojumu atteikšanas (DDoS) shēmās, kur simtiem, tūkstošiem vai pat miljoniem attālo datoru, kas ir apdraudēti un būtībā neapzināti pārvērsti par “bot” ar ļaunprātīgas programmatūras palīdzību tiek izmantoti vietņu avārijām. Šis ir vēl viens iecienītākais hakeru rīks, kas bieži sagrauj vietnes un mazumtirgotājiem, uzņēmumiem un organizācijām maksā miljoniem zaudētu ienākumu vai trafiku..

Zināšanas ir spēks

Lai gan tas varētu būt pietiekami viegli, lai izvairītos no ložu necaurlaidīga mitināšanas pakalpojuma izmantošanas, vienkārši izvēloties labi zināmu, labi pārskatītu mitināšanas vietni, kas nenovērš vai mazina vajadzību pēc pastiprinātiem drošības pasākumiem. Tas arī nenozīmē, ka hakeri, kas nodarbojas ar ložu necaurlaidīgiem saimniekiem, aiziet prom. Pasākumu veikšana un drošības pasākumi palīdzēs pastiprināt drošību un vietņu drošību dienā un laikmetā, kad šķiet, ka uzbrukumi notiek no visām pusēm.

Labākais veids, kā apkarot hakerus un ložu necaurlaidīgu mitināšanu, ir noņemt jūsu vietni kā mērķi un padarīt to pēc iespējas drošāku..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector