Kā nopelnīt naudu tiešsaistē – idejas, padomi un FAQ tiešsaistes uzņēmējiem

pelniet naudu tiešsaistēMūsdienu laikmetā jums vairs nav jāsit pa ietvi, lai personīgi atrastu un noturētu darbu, lai to paveiktu. Patiesībā arvien vairāk cilvēku saprot, ka tas tā ir’Ir iespējams nopelnīt daudz naudas tiešsaistē: pietiekami, lai izdzīvotu un būtu pat zelt.


Ņemot to vērā, tiešsaistes naudas pelnīšanas sarežģītība un sarežģītība joprojām ir nedaudz drūma – tie, kas darīt padarīt to bieži mammu par to, kā viņiem izdodas iekrāt daudz naudas, strādājot tiešsaistē.

Tā kā COVID-19 plosās ekonomikā, mēs domājām, ka tagad būtu īstais laiks paskaidrot, kā jūs varat nopelnīt naudu tiešsaistē, un sniegt dažus padomus, ja jums ir nepieciešams maksimāli izmantot savu laiku telpās. Ļaujiet’s sāciet.

Saistīts: Labākā Web Host maziem uzņēmumiem

# 1 Sāciet emuāru veidošanu


sākt blogošanuEmuāru veidošana ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, un laba iemesla dēļ: tā’s arī viens no vienkāršākajiem. Viss, kas jums nepieciešams, ir kvalitatīvs interneta resursdators lai atbalstītu jūsu vietni, un jums ir labi iet.

Lieliska lieta emuāru veidošanā ir tā, ka jūs varat rakstīt par gandrīz jebko. Jums var būt hobija žurnālists, izglītojošs emuārs vai jebkura cita veida tiešsaistes telpa, kas ir piemērota jūsu interesēm vai biznesam.

Saistīts: Kā izveidot emuāru

Bet vēl svarīgāk – ir vairāki veidi, kā nopelnīt naudu, izmantojot emuāru veidošanu. Piemēram, jūs varat gūt peļņu no saviem emuāriem, izmantojot “maksa par klikšķi” vai “maksā par klikšķi” sludinājumi.

Tās būtībā ir reklāmkarogi vai citas reklāmas, kuras ievietojat savā saturā vai emuāra sānjoslā. Katru reizi, kad potenciālais lasītājs noklikšķina uz reklāmas, jums tiek maksāts par klikšķi! Protams, šis monetizācijas modelis dažiem emuāru stiliem ir piemērots labāk nekā citi.

Varat arī pārdot privātus sludinājumus, īpaši, ja jums ir biznesa partnerība ar citu tiešsaistes klātbūtni vai organizāciju. Vai arī jūs varat izmantot filiāļu mārketings jūsu emuārā’S saturs – vairāk par to vēlāk.

Ir vēl vairāk veidu, kā gūt peļņu no saviem emuāriem. Piemēram, ja jūs vadāt uzņēmējdarbību tiešsaistē, varat izmantot savu saturu, lai reklamētu savus produktus vai pakalpojumus. Vai arī jūs varētu pārdot dalību jūsu organizācijā vai uzņēmumā. Emuāri var jums palīdzēt radīt uzticamību, novirzīt cilvēkus uz jūsu tiešsaistes veikalu, un rada daudz vairāk klientu reklāmguvumu nekā tad, ja paļauties uz tradicionālajām reklāmas metodēm.

Kopumā emuāru veidošana ir pirmais no galvenajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, jo tas’Tas ir daudzpusīgākais un kaut kas tāds, ko varat pievienot praktiski visām citām naudas pelnīšanas metodēm. Emuāru pievienošana jūsu sarakstam “lietas, ko darāt sava tiešsaistes zīmola labā” vienmēr ir gudra ideja.

Kamēr tas’s maz ticams, ka jūs’Jūs varēsit izmantot savu emuāru, lai nopelnītu pietiekami daudz naudas, lai dzīvotu viens pats, emuāru veidošana ir tik universāla, jo tā’ir kritiska visu digitālo darbību sastāvdaļa.

Ieteicamais tīmekļa resursdators: HostPapa

Lai jūsu emuārs būtu dzīvs, jums ir nepieciešama tīmekļa mitinātāja. Pat labākie bezmaksas tīmekļa mitinātāji nav pietiekami piemēroti vietnei, kas nopelna daudz naudas.

Tomēr ir daži lieliski piedāvājumi, kad skatāties uz premium saimniekiem.

Mēs, Aussie Hosting, iesakām HostPapa blogeriem, kuri tikko sāk darbu, jo tam ir atlaide starterim un ērta lietošana..

Ieteicamais vietņu veidotājs: Wix

Runājot par jūsu satura pārvaldīšanu un emuāra veidošanu, jūs varētu vēlēties satvert kādu no labākie vietņu veidotāji tur ārā.

Šo soli ir iespējams apiet, taču ne bez plašām dizaina un SEO zināšanām.

# 2 Sāciet Podcast!


sāciet podcastPodcast apraide var nebūt tik izplatīta kā emuāru veidošana tomēr, bet tā’noteikti pārliecinieties, lai sasniegtu drīz. Arvien vairāk cilvēku šajās dienās sāk veidot savas aplādes daudzu tādu pašu iemeslu dēļ, kādi būtu emuāru veidošanai: lai runātu par viņu interesēm, reklamētu tiešsaistes biznesu un apkopotu sekotājus savam visaptverošajam digitālajam zīmolam..

Podcast apraides ir lielisks veids, kā izveidot savienojumu ar savu lietotāju bāzi un savākt potenciālos jaunos apmeklētājus jūsu galvenajai vietnei vai e-komercijas biznesam. Tātad jūs varat pelnīt peļņu no aplādes daudzos veidos, tāpat kā ar pelnīt no emuāra.

Affiliate marketing ir viens piemērs, vai varat izmantojiet savu apraidi, lai runātu par apmaksātu saturu un iegūstiet jaunus sava zīmola abonentus vai dalībniekus.

Podcast apraidei ir savas monetēšanas metodes, kuras jūs, iespējams, varat izmantot. Piemēram, Podcasting ļauj tieši saņemsiet maksājumus, izmantojot sponsorus un reklāmas kampaņas. Ja jūs’kādreiz esat klausījies Podcast apraidi, kas bija samērā veiksmīga, iespējams, dzirdējāt, ka arī tās laikā epizodes laikā viņi dzirdēja, ka tā piesprauž citu biznesu vai produktu.

Tā ir reklāma vai sponsorēšana apmaiņā pret samaksu no cita tiešsaistes uzņēmuma vai zīmola. Tā’Tas ir kaut kas, kas jums jāuzlabo piegādes laikā, tāpēc jūs to nedarāt’t sajust “nopirka un samaksāja par” jūsu klausītājiem vai uzticīgiem abonentiem. Bet tas ir labs veids, kā gūt papildu ienākumus un veidot veiksmīgas biznesa partnerattiecības ar citām organizācijām.

Podcast apraidi var izmantot arī sniegt pakalpojumu vai izglītības kursu. Par šīm Podcast epizodēm maksās nevis par brīvu, tāpēc jums, iespējams, būs nepieciešams liels skaits dalībnieku vai abonentu, lai, izmantojot šo metodi, varētu kaut ko nopietni ieskicēt. Bet tas joprojām ir labs veids, kā nopelnīt naudu, ja jūs galvenokārt interesē cilvēku izglītošana vai jūsu zināšanu pārdošana tiešākā formātā.

Visbeidzot, Podcast apraide var dot arī ienākumus, izmantojot apmācības un konsultācijas. Atkal tas nozīmē, ka jums būs jāveido aplādes epizodes, par kurām cilvēki maksā, apmaiņā pret tiešiem padomiem vai konsultāciju pieredzi. Tātad jums ir jābūt prasmei vai kompetencei, par kuru cilvēki vēlas dakšot vairāk naudas. Bet kopumā Podcasting var būt lielisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ja jums patīk multivides formāts un vēlaties izveidot tiešāku savienojumu ar savu lietotāju bāzi

# 3 Izmantojiet brīvdomātāju platformas


ārštata platformasMūsdienās darbaspēks ir ieslēgts dziesmu, lai būtu veido apmēram 50% ārštata darbinieki drīzāk nevis tradicionāli nodarbinātie strādnieki. Tā ir satriecoša nobīde no iepriekšējām nodarbinātības tendencēm, un tā’Tas ir kaut kas, ko jūs varat izmantot… ar nosacījumu, ka jums ir iemaņas, par kurām citi varētu būt gatavi maksāt.

Tādas platformas kā Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour un daudzas citas ir tiešsaistes tirgus vietas, kur ārštata darbinieki un īrnieki var sanākt kopā un meklēt cits citu..

Ārštata darbinieki var izveidot portfeļus, kas apliecina viņu kompetenci vai pabeigtiem projektiem jebkurā jomā, kurā viņiem ir prasmes, un darba devēji var meklēt kvalificētus ārštata darbiniekus darba pabeigšanai.

Daudziem šī pieeja ir pievilcīga, salīdzinot ar tradicionālo nodarbinātību, ņemot vērā grūtības sadalīties dažās darba nozarēs vai jomās. Tā’Tas ir arī veids, kā darbinieki var pārņemt savus ikdienas grafikus un vadīt savu biznesu, nejūtoties kā viņi neattīstās’t tiek samaksāts par to, ko viņi’re vērts.

Jūs varat atrast ārštata darbu:

 • Rakstīšana
 • web izstrāde
 • Kodēšana
 • Mācīt
 • Gleznošana vai zīmēšana
 • Daudz vairāk

Viltība, protams, ir tā, ka, strādājot tiešsaistē kā brīvmākslinieks, uz pleciem gulstas arī visa atbildība par panākumiem vai neveiksmēm. ārštata dzīve nav’t visiem, bet tas ir reāls veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē ilgtermiņā un pat kā karjeru, ja jums izdodas izveidot platformu un portfeli, kas var padarīt jūs pieejamu pastāvīgam darbam. Tā’Tā ir pievilcīga iespēja daudziem, pateicoties tās elastībai, brīvībai un atbildībai.

Visām iepriekšminētajām platformām ir savas pozitīvās un negatīvās puses, taču jāapzinās, ka daudzas no tām ņem nelielu maksu vai jūsu peļņas samazinājumu kā izmaksas, kas saistītas ar viņu platformas izmantošanu saziņai ar darba devējiem. Kad jūs iegūstat pieredzi un uzticamību, tas’s iespējams, ka jūs’Jūs varēsit pilnībā izvairīties no šo platformu izmantošanas un paļauties uz saviem savienojumiem savā nozarē. Tomēr tas prasa laiku.

# 4 Mācīt angļu valodu tiešsaistē


mācīt angļu valodu tiešsaistēTur’Tā ir visa tiešsaistes nozare tiem, kam ir prasmes un vēlme mācīt angļu valodu citiem. Tā kā angļu valoda (līdztekus gaidāmajai ķīniešu valodai) ir vissvarīgākā tirdzniecības valoda pasaulē, tur arī valoda’Ir milzīgs skaits starptautisko ļaužu, kuri vēlas iemācīties lasīt, rakstīt un runāt angliski spējam prasmīgāk.

Sākt tiešsaistes angļu valodas pasniedzēja karjeru ir daudz vienkāršāk, nekā varētu domāt. Acīmredzot jums ir jāpārvalda valoda un jāprot to pierādīt, piesakoties tiešsaistes mācību darbam.

Jūs’Jums arī, visticamāk, būs jākļūst par sertificētu, vismaz tad, ja vēlaties izkraut koncertu cienījamā angļu valodas mācību uzņēmumā, nevis ēnainākā vietā. Ir daži dažādi Angļu valodas sertifikācijas programmas jūs varat ņemt, populārākā būtne TEFL, TESL un TESOL, kas nozīmē attiecīgi angļu valodas mācīšanu kā svešvalodu, otro valodu un citu valodu runātājiem.

Kad esat sertificēts un jums ir lielisks dators ar stabilu interneta savienojumu un tīmekļa kamera, varat pieteikties mācību darbam. Ir daudz kvalitatīvu vietņu, kurās tiks pieņemti darbā tie, kuriem ir angļu valodas prasme un bakalaura grāds’s grādi, piemēram Mācīt prom vai VIPKID.

Cik daudz jūs varat nopelnīt? Tas ir atkarīgs no jūsu pieredzes un no tā, cik daudz jūs esat ar mieru mācīt. Dažām tiešsaistes platformām patīk DaDa (kas pieņem darbā angļu valodas skolotājus, lai pamācītu ķīniešu studentus) maksā līdz USD 25 stundā atkarībā no jūsu pieredzes līmeņa. Citi var maksāt mazāk, bet nodrošina konsekventāku darbu.

Lieliska lieta, mācot angļu valodu tiešsaistē, ir tā, ka jūs lielā mērā esat atbildīgs par savu grafiku un darba laikā varat brīvi ceļot. Tā’Tas noteikti ir daudz mazāk stresa nekā mācīšana reālā klases vidē! Atkarībā no jūsu dzīves veida’Pilnīgi iespējams nopelnīt pietiekami daudz naudas iztikai, mācot angļu valodu tiešsaistē, vismaz ja jums ir pietiekami daudz pieredzes un uzticamības vietnei.

# 5 Vai apmaksāti apsekojumi


veikt aptaujasNo otras puses, ir arī citas tiešsaistē veidotas naudas pelnīšanas metodes’t tiešām nevar izmantot kā vienu ienākumu avotu. Apmaksātu aptauju veikšana ir lielisks veids, kā nopelnīt nedaudz naudas, it īpaši, ja jūs veicat aktivitātes’Par jums tiks samaksāts’d jebkurā gadījumā dariet savu dīkstāvi.

Īsumā uzņēmumiem patīk Swagbucks, Toluna un OnePoll ir visas organizācijas, kas datu apkopošanas un tirgus analīzes nolūkos algo cilvēkus veikt aptaujas un veikt citus uzdevumus, piemēram, skatīties videoklipus vai pārlūkot, izmantojot noteiktas lietotnes.

Pēc tam šie uzņēmumi ņem vērā aptauju atbildes vai savu lietotāju skatīšanās paradumus un saņem naudu no reklāmas aģentūrām un mārketinga uzņēmumiem.

Cik daudz jūs varat nopelnīt? Nedaudz. Visas šīs aptaujas veicošās vietnes piešķir jums patentētus punktus vai “zvaigznes” vai ko līdzīgu, ko pēc tam var izmantot Amazon dāvanu kartēm vai pat tieši pārskaitīt naudu, izmantojot izplatīšanas platformu, piemēram, PayPal. Lielākajai daļai punktu pret dolāru shēmām ir patiešām augsts koeficients; piemēram, 1000 platformu’Punkti var sasniegt tikai USD 10. Ņemot vērā to, ka dažreiz aptauju veikšana var aizņemt vairāk nekā pusstundu, tas nozīmē, ka, aizpildot aptaujas, izmantojot šīs platformas, jūs varētu iegūt tikai USD 10 vai mazāk stundā.

Tas tiek teikts, minēto aptauju aizpildīšana ir reāls veids, kā gūt papildu ienākumus, ja jūs’atkal garlaicīgi un jau atbildētu uz aptaujām un savādāk tiešsaistē sagriezītu savus riteņus. Tā’Labāk ir nopelnīt nedaudz naudas, nekā neko nepelnīt, vismaz mūsu acīs. Turklāt daudzām no šīm vietnēm ir papildu prēmijas un citas balvas, no kurām jūs varat gūt labumu, ja tās izmantojat konsekventi.

Galvenais, lai nopelnītu labu naudas summu, izmantojot aptaujas vietnes, ir jāveic īsākās un efektīvākās aptaujas, kuras varat atrast un pēc iespējas vairāk veikt noteiktā laika posmā – teiksim, pusstundā. Dariet to pāris reizes nedēļā, un jums būs pietiekami daudz naudas, lai nokavētu papildu laiku nedēļā, bez liekām pūlēm.

6. e-komercija – pārdodiet materiālus tiešsaistē


E-komercijas dizainsKā mēs jau minējām saistībā ar emuāru veidošanu un apraidi, kā galveno naudas nodošanas metodi tiešsaistē varat izmantot arī e-komerciju.

Lieta tāda, ka tiešsaistes tirgi ir uzplaukums iespēju un potenciāla ziņā, īpaši salīdzinājumā ar ķieģeļu un javas tirgiem (un īpaši ņemot vērā COVID-19).

Varat vadīt e-komercijas veikalu, kas pārdod gandrīz jebko, sākot no individuāli izstrādātiem T-krekliem līdz vecā modeļa kolekcijai un beidzot ar pielāgotiem zīmējumiem, ja jums ir mākslinieciskas iespējas.

Jūs varat arī veidot a augstākās klases e-komercijas platforma diezgan viegli cauri WordPress vai cits bezmaksas vietņu veidotāji, no kuriem daudzi nāk ar e-komercijas funkcionalitāte, kas iebūvēta to dizainā. Viņi var izmantot arī spraudņus, kas palīdz analizēt lietotāju trafiku un apmeklētāju ieradumus, lai jūs varētu labāk optimizēt savu vietni reklāmguvumiem (t.i., apmeklētājiem, kuri nobeidz naudas tērēšanu)..

Protams, triks jebkuram biznesam, kurā jūs kaut ko pārdodat, ir tas, ka jums ir jābūt kaut kam, ko vērts iegādāties. Tas nozīmē, ka jūs pats izveidojat savu saturu vai produktus vai nācāt klajā ar biznesa vienošanos ar ražotāju, jo jūs darbojaties kā starpnieks vai tirgotājs..

Turklāt, jūsu e-komercijas veikalā vienmēr būs nepieciešama zināma ekspozīcija un mārketings, pat ja pats izgatavojat lietas. Tas nozīmē, ka jāmaksā par reklāmām, kas tiek izplatītas internetā, vai arī, lai reklamētu savu vietni, izmantojot iepriekšminētās platformas, piemēram, emuārus un aplādes. Ja jūs’Veicot jebkāda veida tiešsaistes veikala darbību jebkurā vietā, jums vajadzētu atbalstīt savu tiešsaistes zīmolu un izplatīt savu klātbūtni pēc iespējas plašāk un plašāk, jebkurā gadījumā.

Tā’Ir arī laba ideja koncentrēties uz vienu produktu nišu, piemēram, cilvēku zīmējumi noteiktā stilā vai kaut kas līdzīgs. Internets ir a liels dīķis, un jūs’Jūs, visticamāk, apmaldīsities, ja pārdosit kaut ko vispārīgu vai kaut ko tādu, ko viegli var izgatavot arī visi citi.

Tur’Vēl viena alternatīva naudas pelnīšanai, izmantojot e-komerciju: izmantojot tādu esošo platformu kā Etsy, it īpaši, ja jūs pārdodat mākslinieciskus vai pašdarinātus izstrādājumus. Ir daudz juvelierizstrādājumu ražotāju, kokapstrādes darbinieku, mēbeļu meistaru un mākslinieku, kuri kā tādas vienīgās ienākumu avotas izmanto tādas platformas kā Etsy.

Tas var būt ļoti reāls risinājums, ja jūs vienmēr gribējāt atvērt savu veikalu, bet ne’t nav vēlēšanās vai ienākumu, lai nodrošinātu fizisko atrašanās vietu, vai ja domājat, ka jums ir lielākas iespējas pārdot savus izstrādājumus, izmantojot interneta digitālo tirgus.

Ieteicamā eCom platforma un mitināšana: Shopify

Ne tikai labākā eCom platforma, bet arī absolūtā labākais eCom resursdators tur – mēs iesakām Shopify.

Tas ir ātrs, uzticams un lieliski izstrādāts ikvienam, kurš vēlas atvērt tiešsaistes veikalu neatkarīgi no tā, kāda veida preces viņi pārdod.

# 7 Uzziniet tirdzniecību – Web dizains


apgūt web dizainuWeb dizains ir viens no pieprasītākajiem darījumiem, ko jūs varat mācīties, bet tas tomēr ir’Tas ir arī viens no grūtākajiem, no kura nopelnīt, jo šī nozare ir nedaudz pārpludināta ar jauniem speciālistiem.

Tas’Tāpēc daudzi tīmekļa dizaineri vēlas izveidot tādas ārštata platformas kā Upwork un uzsākt savu darbību.

Apgūstiet tīmekļa dizainu, ja jums tas nav vajadzīgs’t jau zinu, kā to izdarīt, joprojām ir laba ideja, un tā’Tas ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē.

Kaut arī tur ir daudz jaunu tīmekļa dizaineru, kas reklamē savas prasmes, tas tiek reklamēts’Tāpat ir taisnība, ka katru dienu ir daudz jaunu klientu, kuri vēlas piesaistīt talantīgus tīmekļa dizainerus.

Apgūstot šo amatu, jūs varat vismaz nopelnīt papildu naudu papildus savam galvenajam ienākumu avotam vai galu galā pat pāriet uz web dizaineru darbu uz pilnu slodzi..

Šādā veidā veiksmīgi nopelnot naudu ir vajadzīgas daudzas no tām pašām prasmēm un tikpat liela apņēmība kā jebkura veida brīvmāksliniekam. Jūs’Vajadzēs aktīvi sazināties ar klientiem un galu galā attīstiet uzticamu klientu tīklu, tāpēc jums vienmēr ir jāturpina strādāt.

Varat arī izmantot daudzas no tām pašām metodēm iepriekš, lai izplatītu savas prasmes vai izveidotu portfeli. Emuāra izveidošana, kurā tiek parādītas visas jūsu tīmekļa projektēšanas prasmes, ir laba ideja, jo tas potenciālajiem klientiem dod priekšstatu par to, ko viņi var sagaidīt no sava projekta.

Turklāt jūs varat nopelnīt naudu kā tīmekļa dizainers akciju grafikas pārdošana. Ja jūs don’Lai šobrīd nebūtu neviena darba, kas parūpētos par klientu, jūs vienmēr varat izveidot krājuma grafiku un pārdot to mazo uzņēmumu īpašniekiem vai krājuma attēlu vietnēm, piemēram, Unsplash. Lieliska lieta krājuma grafikā vai citās veidnēs ir tā, ka tie vienmēr ir nepieciešami jaunām vietnēm, un jūs varat tos atkal un atkal pārdot. Viņi don’Protams, no katras pārdošanas noteikti jāiegūst liela peļņa, bet tas tā’s joprojām ir labs ienākumu avots.

# 8 Uzziniet tirdzniecību – tīmekļa izstrāde


apgūt tīmekļa attīstībuTāpat jūs varat iemācīties būt tīmekļa izstrādātājs, kas ir vēl viens no pieprasītākajiem darījumiem, ko jūs varat atrast šajās dienās. Jūs’Lai sāktu darbu, lielākajā daļā gadījumu jums jāpievienojas ārštata platformām, ja vien jums kaut kādā veidā nav veselīga kolekcija, kas ir gatava doties klientiem zem jostas, kad pametat savu ikdienas darbu.

Īpaši tas attiecas uz jums’atkārtoti apgūstiet tīmekļa attīstību no nulles vai ir nepieciešams apmeklēt tiešsaistes nodarbības vai koledžas kursus, lai iegūtu nepieciešamās prasmes jūsu galvā. Neatkarīgi no tā, jūs varat nopelnīt diezgan daudz naudas tiešsaistē, izmantojot tīmekļa attīstību.

Tā’Pieprasījums ir visur, kur vien skatāties, jo visu laiku parādās jaunas vietnes. Pat labāk – pieprasījums pēc augsti kvalificēti un kompetenti tīmekļa izstrādātāji ir daudz lielāks, nekā jūs varētu domāt.

Vai atceraties mūsu pieminēto slampa? Tas’tos galvenokārt veido lēti web dizaineri un izstrādātāji. Tas bieži rada nepilnīgu darbu, tāpēc daudzi mazo uzņēmumu īpašnieki un pat lielākas aģentūras ir gatavas maksāt augstākas cenas par lieliskiem rezultātiem.

Tālab mēs’d iesaku specializēties kaut kā tīmekļa izstrādātājā, neatkarīgi no tā’s konkrēta platforma, dažas dažādas kodēšanas valodas vai noteikta veida vietne. Jums noteikti vajadzētu izveidot arī emuāru, kurā parādītas jūsu prasmes portfolio, it īpaši tāpēc, ka, protams, jūsu prasmes var parādīt caur tiek izveidots attiecīgais emuārs.

Dzīvojot ārštata dzīvē kā tīmekļa izstrādātājam vai dizainerim, noteikti nākas saskarties ar izaicinājumiem, kaut arī ir daudz priekšrocību (piemēram, spēja pamosties, kad vien vēlies). Jūs’Jums būs jāsaglabā pastāvīga disciplīna un jāspēj palikt pie uzdevuma pat tad, kad darbs kļūst grūts.

Turklāt jūs’Jums, iespējams, vajadzēs ievietot daudz papildu stundu “pie pulksteņa” lai izveidotu veiksmīgu klientūru un iegūtu pietiekami daudz “ielas kred” jūs galu galā iegūstat atkārtotu uzņēmējdarbību, tā vietā, lai izmantotu iepriekš minētās freelancing platformas.

Kopumā pelnīt naudu tiešsaistē par web izstrādātāju vai dizaineru ir pilnīgi iespējams, un tas, iespējams, ir diezgan rentabli, ja jūs ieliekat darbu un jums ir prasmes, lai gūtu panākumus. Šo amatu apgūšana tagad ir lieliska ideja, jo šīs prasmes, iespējams, kļūs vērtīgākas laika gaitā.

# 9 Affiliate Marketing


amazon filiāļu programmaIepriekš mēs runājām par to, kā jūs varat izmantot filiāļu mārketingu, izmantojot savu emuāru vai Podcast, lai nopelnītu naudu. Ļaujiet’Tagad padziļinieties šajā naudas pelnīšanas metodē.

Īsumā, saistītais mārketings nozīmē, ka jūs reklamējat vai kā citādi apspriežat pārdevēja produktu savā tīmekļa platformā vai emuārā un sniedzat saiti uz minēto produktu.

Ja apmeklētājs noklikšķina uz saites uz šo produktu / veic pārdošanu, jūs saņemat ļoti nelielu peļņas samazinājumu. Maksājiet par klikšķi reklāmas ir saistītā mārketinga variācijas, jo jūs nopelnāt naudu atkarībā no tā, cik apmeklētāju jūs novirza uz reklāmdevēja vietni..

Affiliate programmas ir vienošanās starp lielākiem tirgiem, piemēram, Amazon, kur viņi maksā jums par cilvēku nosūtīšanu viņu produktiem. Pievienojos šīm programmām ir diezgan viegli un neveicas’t nepieliek daudz pūļu, bet konsekventas naudas iegūšana, izmantojot filiāles programmas, ir nedaudz grūtāka.

Iesācējiem klienti ir ļoti apzinās, cik mūsdienās internets ir novecojis ar nelielu piepūli “atsauksmes” produktu, kas ir paredzēti tikai klikšķu ģenerēšanai. Tā’Ir daudz labāka likme būt pacietīgam un reklamēt vai pārskatīt tikai tos produktus vai pakalpojumus jūsu vietnē, kas ir laika vērti… un tie, par kuriem jūs patiešām uzskatāt, ka ir noderīgi.

Turklāt jūs’Jums būs jāveic daži mārketinga pētījumi un fes vēlos uzzināt, kādi produkti vai nozares šobrīd ir pieprasītas. Nav jēgas sastādīt piemājas vasaras aprīkojuma emuāru, kad tas ir izveidots’s kritums un drīz būs ziema.

Jūs’Jums arī pastāvīgi nāks klajā ar jaunām saistītām saitēm, kas saistītas ar jūsu reklāmdevēju vai mārketinga vietni. Vienmēr tiek parādīti jauni produkti, un tas, ka jūsu emuārā ir pietiekami daudz jauna satura, lai cilvēki turpinātu noklikšķināt un pārbaudīt ieteiktos produktus, nozīmē jūs’Vajadzēs tērēt naudu, lai nopelnītu naudu, nolīgstot tekstu autorus vai plašsaziņas līdzekļu vadītājus, vai kā citādi pašam nākt klajā ar saturu.

Kopumā tas’maz ticams, ka jūs’Varēsiet padarīt filiāļu mārketingu par jūsu vienīgo ienākumu avotu, ja vien jums nedarbosies pārpilnība emuāru, kas veltīti šim ienākumu veidam. Tomēr jūs varat izmantot saistīto mārketingu kopā ar savu emuāru, e-komercijas veikalu vai aplādes programmu, lai piesaistītu klausītājus, lasītājus un klientus tajos pašos galvenajos satura kanālos. Šis “vairāku straumju ienākumu” modelis ir ļoti veiksmīgs tiem, kas vēlas nopelnīt labu naudu tiešsaistē.

# 10 Kļūstiet par sociālo mediju vadītāju


kļūt par sociālo mediju vadītājuVisbeidzot, jūs varat nopelnīt naudu tiešsaistē, ja izmantojat savas zināšanas par sociālo mediju un pārdot šo prasmi tiem, kas neatrodas’t kā lietpratīgs rīkoties ar viņu tiešsaistes prezentācijām vai platformām.

Mūsdienās sociālais medijs ir viens no labākajiem virzītājspēkiem klientu pārvēršanai un veiksmīgas reputācijas uzturēšanai tiešsaistē. Tā rezultātā sociālo mediju pārvaldīšana ir prasme pēc pieprasījuma. Tas tā nav’Tas nozīmē tikai to, ka jums jāzina, kā strādāt ar savu Facebook lapu.

Jums ir jābūt ievērojamām zināšanām par mārketingu un sabiedriskajām attiecībām – grāds šajās jomās noteikti palīdz, meklējot kādu no šiem amatiem.

Jūs’Jums arī jāzina, kā vienlaikus žonglēt vairākus sociālo mediju kontus un nākt klajā ar mārketinga vai sabiedrisko attiecību kampaņām.

Bet tā’Tas ir ļoti labs ceļš uz labu naudu, ja jūs zināt, ko jūs’jūs to darāt un ja jums jau patīk kārtot sociālo mediju jautājumus. Sociālie mediji patiešām ir aizraujoši temati, ja tos aplūko caur cilvēku psiholoģijas objektīvu.

Veiksmīgākie sociālo mediju vadītāji izvēlēties dažas platformas, lai specializētos un reklamē savas prasmes, izmantojot portfeli, tāpat kā vairums citu ārštata darbinieku. Bet ārštata sociālo mediju pārvaldīšana nav’t ir vienīgais ceļš uz panākumiem. Jūs to varat atrast arī kā “tradicionālais darbs” ja jums ir kvalifikācija un nepieciešamais koledžas grāds (kas parasti notiek komunikācijā, mārketingā vai kaut kas līdzīgs).

Tas ir efektīvs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, jo jūsu darbs gandrīz pilnībā notiek internetā. Jūs’Jums, visticamāk, būs ļoti elastīgs darba grafiks neatkarīgi no tā, vai jūs ejat ārštata vai tradicionālā, un jūs’Lielāko sava darba daļu veiksit, izmantojot datora krēsla ērtības. Kopumā tā ir naudas pieņemšanas metode, kas, visticamāk, kļūs vēl izplatītāka un pieprasītāka, jo uzņēmumi turpina pāreju tiešsaistē un vairāk klientu saņem no digitālajiem kanāliem.

5 padomi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē


Visas iepriekš minētās stratēģijas ir lieliskas idejas neatkarīgi no jūsu pieredzes līmeņa, lai gan, protams, ļaudīm ar zināmu pieredzi būs mazliet jāpaceļ. Neatkarīgi no tā, šeit ir daži padomi, kurus varat izmantot, mēģinot nopelnīt naudu tiešsaistē.

 • Darbs, izmantojot vairākas ienākumu plūsmas. Mēs to mazliet pieskārāmies iepriekš, kad runājām par naudas pelnīšanu, izmantojot aptaujas, taču ir taisnība, ka, visticamāk, jūs nenopelnīsit pietiekami daudz naudas, lai izdzīvotu, izmantojot vienu iepriekš minēto metodi. Tas paliek spēkā pat pēc tam, kad jūs uz to esat bijis neilgu laiku. Viltība pieņemšanā konsekventi Nauda tiešsaistē ir saistīta ar vairākām ienākumu plūsmām vienlaikus, nedaudz no katras iegūstot. Tas viss varētu dot vairāk nekā tas, ko jūs gaidījāt.
 • Jums vienmēr vajadzētu pakaļdzīšanās par savu nākamo iespēju. Nav noliedzams, ka darbs tiešsaistē ir “ekonomikas” ekonomika – tas ir, vienmēr ir vēl viens darbs, kuru jums vajadzētu meklēt, un vēl viena iespēja nopelnīt kaut ko tādu, kas jums jāatslābst. Ļoti reti ir tas, ka jūs varēsit nopelnīt tik daudz naudas no viena darba vai ar vienu emuāru vai apraidi, lai jūs varētu atpūsties uz saviem lauriem. Ja jums nav prātā kņadas un darbs piecas dienas nedēļā (vai vairāk), darbs tiešsaistē var būt diezgan ienesīgs.
 • Turiet visus savus profilus un kontus savstarpēji savienotus. Tas nenozīmē, ka visiem jūsu kontiem vai vietnēm tiek izmantota viena un tā pati parole (patiesībā jums vienmēr jārīkojas tieši pretēji!). Bet tas nozīmē, ka jums vajadzētu izmantot katru iespēju, lai savstarpēji saistītu dažādus tiešsaistes centienus. Piemēram, visiem jūsu sociālo mediju profiliem galvenajā lapā jābūt saitēm savā starpā. Bet jums jāiekļauj arī saites uz jūsu emuāru, aplādes programmu, e-komercijas veikalu vai jebkuru citu tiešsaistes lapu, uz kuras norādāt savu vārdu. Ja cilvēkiem patīk tas, ko jūs darāt vienā vietā, ir liela varbūtība, ka viņi pārbaudīs citas jūsu vietnes un varbūt pat piešķirs jums biznesu.
 • Palieciet profesionāli. Pretēji izplatītajam uzskatam, internets nav izdzēšams. Izturieties pret visu, ko rakstāt, kā tas ir uzrakstīts ar tinti, jo reputācija jums ilgi var sekot. Mēs stingri iesakām par katru cenu saglabāt profesionālu izturēšanos, neatkarīgi no tā, kā jūs cenšaties ievērot naudu. Ja jūsu reputācija ir profesionāla, draudzīga un cienījama, ir vieglāk iegūt atkārtotu uzņēmējdarbību, iegūt darbu no atsaucēm un sākt jaunu apraidi vai izklaides uzņēmumu.. 
 • Vienmēr apgūstiet jaunas prasmes. Internets ir daudz kaļamāka un daudzveidīgāka darba vieta nekā reālā pasaule, ņemot vērā satura pārpilnību un milzīgo jauninājumu līmeni, kas virza tā attīstību. Jums vienmēr vajadzētu apgūt jaunas prasmes un tās izmantot, lai nopelnītu naudu un veicinātu tiešsaistes panākumus. Nemācieties tikai kodēt; vienmēr jāmācās kodēt jaunās valodās un jāseko jauniem kodēšanas sasniegumiem. 

BUJ


Vai jūs maksājat nodokļus, strādājot tiešsaistē vai izmantojot ārštata pakalpojumus?

maksājot nodokļus kā brīvmākslinieksJā! Daudzi tiešsaistes strādnieki vai ārštata darbinieki, ja viņi sāk pelnīt naudu galvenokārt ar interneta starpniecību, tiek paklupti, jo viņu nodokļi netiek maksāti’t netiek automātiski atskaitīts no viņu algas, kā parasti.

Bet tikai tāpēc, ka jūsu darba devējs to nedara’t automātiski neņem nodokļus’t nenozīmē, ka jūs don’gada beigās parādā valdībai.

Tā vietā par jebkuru tiešsaistē nopelnītu naudu, izmantojot neatkarīgu uzņēmējdarbību vai ārštata darbu, jāziņo IRS, un ir jāatskaita piemērota nodokļu summa..

Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir vienkārši pagaidiet līdz gada beigām un iesniedziet nodokļus. Jūs’Jūs ziņosit par saviem kopējiem ienākumiem, un IRS jums citēs to, kas jums viņiem parādā, nāks februāris. Tomēr, visticamāk, tā būs diezgan ievērojama summa.

Jūs’Jums visu gadu būs jātaupa nauda un jādzīvo krietni zem saviem līdzekļiem, vismaz pirmo gadu, kad jūs to nedarīsit’t precīzi zināt, cik jūs’Jums tiks uzlikti nodokļi. Tas daudziem var būt sarežģīti, jo īpaši tāpēc, ka lielākajai daļai cilvēku ir pieraduši piekļūt visai naudai savā bankas kontā, jo nodokļi tiek noņemti automātiski lielākajā daļā darba vietu.

Vai arī jūs varat maksāt nodokļus ceturksnī, kas jums ļaus saskaitīt visu nopelnīto attiecīgajā ceturksnī (teiksim, no janvāra līdz martam) un maksāt IRS ik pēc dažiem mēnešiem. Jūs galu galā samaksājat vienādu summu kopumā, bet katrs maksājums ir mazāks kodiens no jūsu bankas konta un tā’s ir nedaudz vieglāk rīkoties.

Mēs’d iesakām to darīt, ja varat to pārvaldīt. Pat ja jūs maksājat IRS nepareizi summa, jūs’Jūs joprojām, iespējams, maksāsit mazāk, jo jūs uzvarējāt’t nav hit ar “maksājuma kavējums” maksa taksācijas gada beigās.

Jūs varat atrast darblapu, lai uzzinātu, kā aprēķināt ceturkšņa nodokļus un kā veikt maksājumus tieši IRS, izmantojot tiešu depozītu, izmantojot viņu vietni.

Kādi ir veiksmīgākie tiešsaistes uzņēmumi?

Ir daži galvenie tiešsaistes biznesa modeļi, kurus varat mēģināt līdzināt, ja vēlaties maksimizēt savus panākumus naudas izteiksmē.

Pirmais no tiem neapšaubāmi ir pamata emuāru biznesa modelis, vai pat emuāru tīkla modeli. Īsumā, tiešsaistes uzņēmuma vadīšana, kurā pastāvīgi darbojas vairāki emuāri, kas satur saturu, var dot jums ievērojamus ikmēneša ienākumus tikai no filiāles peļņas..

Tas nozīmē, ka jums ir jāraksta daudz tonnu satura vai jāalgo copywriters, lai rakstītu jūsu vietā, taču tas var novest pie nopietniem panākumiem, ja atrodat pareizo mārketinga nišu un radīsit daudz klikšķu.

Emuāru tīkli ir tādi, ka jūs tos varat viegli sasaistīt, vadot trafiku pašpietiekamā ciklā visās jūsu vietnēs.

Jūs varat arī nopelnīt naudu, izmantojot emuārus ar mārketinga vai reklāmas kampaņas, vai sadarbojieties ar citiem emuāru autoriem un korporatīvajām organizācijām. Emuāru uzturēšana kā bizness arvien vairāk kļūst par galveno karjeras ideju. Gandrīz ikviens var ieiet un gūt panākumus, tāpēc tas tā ir’Tā ir viena no populārākajām iespējām.

Bet jūs varat arī vadīt tiešsaistes biznesu, pārdodot digitālos produktus. Mēs’atkal runāju e-grāmatas, dziesmas, WordPress spraudņi, motīvi, māksla un daudz kas cits. Cilvēki patiešām pieliek daudz pūļu, lai izveidotu vislabākās tiešsaistes vietas, kuras viņi var, un, ja jūs varat nodrošināt šīm telpām saturu, varat gūt sakoptu peļņu.

Piešķirts, tas nav tieši pasīvs ienākums, jo jums ir jāpieliek darbs, lai izveidotu visus iepriekš aprakstītos produktus. Bet tā ir lieliska potenciālā karjera un tiešsaistes bizness, ja vēlaties izveidot.

Visbeidzot, lieliska ideja ir sava ārštata biznesa vadīšana ar rakstīšanu vai ar citām prasmēm, piemēram, kodēšanu vai tīmekļa dizainu. Šis ir labākais tiešsaistes bizness, kuru varat izvēlēties, ja jums ir neatkarīgs gars un vēlaties uzņemties atbildību par visiem jūsu panākumiem.

Mēs mazliet agrāk iedziļinājāmies šajā idejā, taču tā potenciāli var dot lielu atdevi, ja veltīsit laiku un jums ir prasmes, lai dublētu savu portfeli.

Kā es varu atrast pārbaudītus tiešsaistes biznesa modeļus?

Īsāk sakot, jūs atradīsit labus modeļus, izmantojot Google meklēšanu neatkarīgi no tā, kas jūs esat’re domāt par sākuma un apskatot labākos rezultātus.

Google meklēšanas algoritmi automātiski filtrē veiksmīgākās vietnes uz augšu. Protams, darbosies tās vietnes, kuras vispirms noklikšķinājāt cauri labi tiešsaistes uzņēmējdarbības modeļi. Veiciet nelielu saimniecisko darbu un apskatiet to, ko dara augstākā ranga vietnes, un apsveriet, kā viņi to varētu darīt..

Varat arī turpināt lasīt ceļvežus, piemēram, šo, kurā aprakstīti dažādi tiešsaistes biznesa modeļi un naudas pelnīšanas idejas. Tomēr biežāk nekā nav vienkārši izdomāt, kuri tiešsaistes biznesa modeļi jums ir jācenšas līdzināties, domājot par to, kas jums noder un kādas vietnes tu patīk pavadīt laiku kopā ar.

Piemēram, vai esat kādreiz redzējis tādu ārštata tīmekļa izstrādātāju portfeli, kurš jums patiešām patika? Iepazīstieties ar viņu cenu modeli vai pat nosūtiet viņiem e-pasta ziņojumu, kurā vaicāts par biznesa piedāvājumu. Jūs varat ņemt to, ko viņi atbild, un padomāt par to, kā šis biznesa modelis varētu būt viņu panākums.

Kāds tiešsaistes bizness jums jāsāk ar to, ka nav naudas, ko ieguldīt?

Tur’Ir dažādi tiešsaistes uzņēmumi, kurus varat sākt bez jebkādas naudas ieguldījumiem:

 • Ārštata rakstīšana ir viegls piemērs; viss, kas jums nepieciešams, ir angļu valodas izglītība un pamata rakstīšanas prasmes. Jūs varat pievienoties platformai, piemēram, Upwork, un pieteikties tur darbu rakstīšanai. Vai arī varat izmantot tādas vietnes kā Textbroker, kuras ir patiesi bezmaksas, jo viņi don’t jums to nepieprasa “cena” darbiem.
 • Jūs varat arī kļūt par Mājas lapu dizaineris un sāciet savu biznesu, izmantojot līdzīgu formātu, izmantojot ārštata platformas, lai iegūtu darbu. Tehniski jums vispirms ir jāpavada nauda, ​​lai iegūtu izglītību tīmekļa attīstībā vai dizainā.
 • Kļūsti par mākslinieks caur Etsy vai citu platformu. Ja jums ir mākslinieciskas spējas, tas uzvarēja’Jums nebūs jāmaksā dimetānnaftalīns, lai sāktu izmantot šo prasmi un varētu pārdot savus izstrādājumus internetā.
 • Emuāru biznesa veidošana sākt var teorētiski jādara, netērējot naudu, kaut arī jūs’Jums būs jāmeklē augsta un zema līmeņa lieliska tīmekļa mitināšanas platforma, kurai ir bezmaksas pakete bez pievienotajām nepilnībām vai virknēm. Iespējams, ka jūs esat’Visbeidzot jums būs jāizņem nedaudz naudas, lai uzlabotu savas krātuves vai vietņu veidošanas iespējas, bet jūs pats var sāciet bez dolāra uz jūsu vārdu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map