Kā izveidot savas vietnes dublējumkopiju

vietnes dublējumsDaudzām labākajām vietnēm un tiešsaistes uzņēmumiem ir tūkstošiem stundu pūles, lai izstrādātu dizainu, saturu un meklētājprogrammu optimizāciju.


Viņi’tie ir mākslas un mīlestības darbi, un tie atspoguļo visu ekonomisko rezultātu un ienākumus daudziem interneta profesionāļiem.

Tā’Nav grūti pateikt, ka pareizi izveidota un optimizēta vietne ir līdzīga fiziska uzņēmuma atrašanās vietai vai birojam.

Bet tāpat kā īsta ēka, arī jūsu vietne, kurā jūs pieliekat daudz pūļu, ir pakļauta sadedzināšanas riskam. Tikai tā vietā, lai faktiski sadedzinātu ugunī, jūsu vietni var izdzēst no tīmekļa, ja serveris avarē vai ja ļaunprātīgs kiberuzbrukums ir vērsts uz jūsu vietni un tās kritiskajiem datiem.

Nevienā laikā, visu laiku un enerģiju, ko jūs ieguldījāt WordPress pielāgošana varētu būt pazuda vienas sliktas dienas dēļ.

Tomēr vietnēm ir viena priekšrocība, kuras nav fiziskām vietām; varat viegli izveidot identiskas savas vietnes kopijas un lietainai dienai tos uzglabāt kaut kur citur. Gadījumā, ja jūsu vietne negaidīti avarē, varat izmantot šo kopiju, lai dažu minūšu vai stundu laikā aizstātu vietni. Šodien ļaujiet’apskatiet, kā varat izveidot savas vietnes dublējumkopiju, kurās metodes jums varētu būt piemērotas.

Cik bieži jūsu vietne jāpapildina?


cik bieži jums vajadzētu dublēt jūsu vietniMēs iesakām regulāri dublēt jūsu vietni, lai gan šī vārda precīza definīcija dažādiem lietotājiem atšķiras.

Jebkuras vietnes dublējuma mērķis ir izvairīties no vietnes atjaunošanas no kopijas vai atkārtojuma, kas ir vairākus gadus vecs.

Tomēr jūs, iespējams, nevēlaties arī katru dienu veikt intensīvas pūles, lai dublētu savu vietni, it īpaši, ja jums tas nav nepieciešams’t tik bieži pievienojiet tam jaunu saturu.

Daudziem vietņu īpašniekiem ir jāveic citi darbi, kas jāapmeklē, lai pārliecinātos, ka viņu vietne darbojas nevainojami.

Tālab, vietņu rezerves kopijas, kas ir pāris nedēļas vecākas, iespējams, ir jūsu labākais solījums. Tas ļauj atgūt lielāko daļu iestatījumu un satura, pat ja jūs’Kopš tā laika mēs atjauninājām lietas, un tas neļauj jums ielāgot daudz programmatūras vai spraudņu’Maz ticams, ka visi tie laika posmā tiks atjaunināti.

Reizi mēnesī ir vēl viens labs etalons, un tas ļauj plānot rezerves kopiju parastajai dienai, iekļaujot to esošajā vietnes uzturēšanas grafikā..

Kāpēc jums VIENMĒR vajadzētu izveidot savas vietnes rezerves kopiju


drošas vietnes dublējumsVietnes dublēšana ir viens no lielākajiem pienākumiem, kas jums jāuzņemas attiecībā uz tiešsaistes biznesu vai zīmolu.

Visu vietnes datu zaudēšana var būt absolūti graujoša sakāve un vairāku dienu vai nedēļu laikā jūs atgrūžat vairāku rādītāju izteiksmē..

# 1. Zaudēt SEO un apmeklētāju bāzi

Iesācējiem, ja pat sākotnēji neveicat savas vietnes dublēšanu, jūs varat zaudēt visu laiku un enerģiju, ko veltījāt vietnes dizainam, saturam un meklētājprogrammu optimizēšanai..

Jo ilgāk vietni vadāt un jo sarežģītāka tā ir, jo vairāk zaudējat gadījumā, ja serveri avarē un viss tiek noslaucīts. Vietnes dublēšana neļauj piedzīvot šo kopējo katastrofu.

Vietnes izveidošana un darbība ir ilgs laiks, nemaz nerunājot par piemērotu apmeklētājiem un optimizētu Google meklēšanas klasifikācijai. Tā’Tas arī neticami demoralizē tagad visu jūsu smago darbu, kas tiek nojaukts vienā mirklī, ja jūs to nevēlaties’t nav atjauninātas jūsu vietnes rezerves kopijas.

# 2 – Daudz naudas iztērēšana pārbūvei

naudas kaudzesAlternatīva ir vietnes izveidošana no jauna. Tas maksā laiku, naudu un garīgo veselību.

Ja jūs vadāt jebkāda veida tiešsaistes biznesu vai ja no vietnes datplūsmas gūstat kādus ievērojamus ienākumus, jūs zaudējat ievērojamus ieņēmumus, kamēr jūsu vietne nedarbojas..

Atcerieties, ka, ja vietne netiks dublēta, jums tas ir jādara sāciet visu no nulles un atjaunojiet visus tā elementus no paša sākuma.

Tas nozīmē jums’Jums būs jāpavada vairākas nedēļas vai mēneši, lai nesaņemtu ieņēmumus, ko parasti gūtu no pastāvīgajiem apmeklētājiem. Vēl sliktāk, jums būs jāpavada vairāk laika pat pēc tam, kad vietne ir funkcionāla, atkal atjaunojot to pašu apmeklētāju bāzi, kuru jūs iepriekš baudījāt. Cilvēkiem ir īss uzmanības diapazons, un daudzi apmeklētāji, kuri, iespējams, pat ir bijuši jūsu vietnes pastāvīgie pārstāvji, vairs neapstāsies, ja vien jūs svaigi piesaistīsit viņu uzmanību.

Jāpiebilst, ka šie ieņēmumu zaudējumi arī apgrūtina jūsu vietnes atjaunošanu. Jūs’Vajadzēs nākt klajā ar finansējumu visiem rekonstrukcijas pasākumiem no cita avota. Jebkurai tiešsaistes uzņēmējdarbības vai e-komercijas vietnei tas var izskaidrot bankrotu.

# 3 Laiks, kas pagājis kanalizācijā

Trešais un pēdējais lielais zaudējums, ja jūs to nedarīsit’t, lai dublētu jūsu vietni, ir laiks. Šeit jums ir vairāk nekā nauda, ​​kas jums jāpatērē vietnes atjaunošanai’Jums nāksies pārtaisīt gadus’ darba vērts, ja vietne ir pietiekami liela un sarežģīta. Visu laiku, kas jums bija jāpavada iteratīvā un jaunievedumā esošajā vietnes arhitektūrā un saturā, tagad būs jāpavada, atjaunojot pamatus..

Visbeidzot, vietnes dublēšana nav’t tikai nepieciešamība; tā’Veselais saprāts, kad jūs apsverat visus iespējamos negatīvos variantus, kas rodas līdztekus to nedarot. Tur’s nav attaisnojums, lai netiktu dublēta jūsu vietne, it īpaši, ja jums tas nav nepieciešams’t nav tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, kas regulāri atbalsta jūsu vietni.

Kā izveidot savas vietnes rezerves kopiju

Lai gan ir daudz tīmekļa mitinātāju, kas regulāri izveido vietņu dublējumus saviem klientiem, tas tā nav’t nenozīmē, ka jums nevajadzētu’t neņemiet lietas savās rokās.

Pat ja jūs uzticaties savam mitināšanas uzņēmumam, mēs joprojām iesakām pats veikt vairākus manuālus dublējumus sliktākajā gadījumā. Tā’Tas patīk vecajam teicienam: ja vēlaties, lai kaut kas izdarīts pareizi, dariet to pats.

Turklāt savas vietnes dublēšana sniedz papildu elastīgumu atkopšanā. Tu uzvarēji’jums nav jāsazinās ar savu hostinga uzņēmumu, lai iegūtu dublējuma failu, un viņi nevarēs to turēt virs galvas, ja slikti izvēlēsities mitināšanas uzņēmumu..

Saistīts: Labākais Web hostings Austrālijai

Ja jums ir savas vietnes rezerves kopija, tas nozīmē, ka jūs varat sākt darbu un darboties ar pēc iespējas mazāk dīkstāvi, kas varētu būt svarīgi, ja jums ir tiešsaistes bizness ar regulāru apmeklētāju bāzi..

Turklāt daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji to nedara’t proaktīvi neveiciet ļaunprātīgas programmatūras vai vīrusu skenēšanu pret jūsu vietni. Varbūt vislabākais veids, kā pasargāt savu vietni no ļaunprātīgiem hakeriem vai kiberuzbrukumiem, ir rokas dublējums.

Kopumā don’Atlaidiet mieru, ko var nodrošināt jūsu vietnes dublējums.

Ir daudz dažādu veidu, kā varat dublēt savu vietni; ļaujiet’s sadaliet katru no tiem pa vienam.

1. Izmantojiet tiešsaistes dublēšanas pakalpojumu

dublējuma faili un mapes

Viens no ērtākajiem pieejamajiem vietņu rezerves risinājumiem ir tiešsaistes rezerves pakalpojumu vai uzņēmuma izmantošana.

Kā norāda nosaukums, šie uzņēmumi dublē jūsu vietni jūsu vietā, nodrošinot tiešsaistes versiju, kuru varat lejupielādēt un pēc nepieciešamības pārformatējiet. Padomājiet par to kā Dropbox, bet par savu vietni!

Protams, vietnes nav izveidotas’t tikai failu kolekcijas. Tāpēc tiešsaistes dublēšanas pakalpojumi ņem vērā visus šos faktorus un ļauj jums dublēt visu vietni, lai to varētu formatēt un atsākt, kad vien tas ir nepieciešams..

Tiešsaistes dublēšanas pakalpojumi piesakās jūsu vietnē un individuāli dublē katru vietnes elementu un failu. Tas notiek automātiski fonā un nenotiek’t obligāti neietekmē vietnes apmeklēšanas laiku vai apmeklētāju ielādes laiku. Jūs bieži varat arī konfigurēt vietnes dublējuma programmatūru pēc savas patikas, pat iestatot to automātiskai palaišanai noteiktos laika periodos, kā mēs apspriedām iepriekš..

Tā’Tas ir ērti lietojams un viegli novērtējams, pateicoties tā praktiskajam raksturam. Tā’s daudz Tiešsaistes dublēšanas pakalpojuma iekļaušana ir vienkāršāka nekā katra faila vai koda rindas dublēšana ar rokām. Šie rezerves risinājumi ir efektīvi un pat ir pienācīgi uzglabāti, tāpēc jums tas nav vajadzīgs’pats nav jāizdomā faila organizācija.

Vēl labāk, ka tie ir tiešsaistes pakalpojumi jūs don’Lai fiziski aizsargātu savu datu glabāšanas ierīci, nav jāuztraucas par apkopi. Tu uzvarēji’Nav jāuztraucas par ārējā cietā diska atrašanu kaut kur vai neļaušanu tam sagraut garāžā esošās lietas. Tā’Visi tie atrodas tiešsaistē un tiek glabāti attālajā serverī vai saglabāti mākonī.

Nāk arī daudzi no labākajiem tiešsaistes vietņu dublēšanas pakalpojumiem uzlaboti drošības protokoli. Tas neļauj ikvienam, kam ir vērsta pret jūsu vietni, mērķēt uz jūsu vietni, kad tā ir visneaizsargātākā un sabojāt tajā esošos failus. Lielākā daļa pakalpojumu izmanto vairākus drošības līmeņus, lai aizsargātu jūsu failus, un tajos var būt pat lieki serveri; citiem vārdiem sakot, viņi patur vairākas jūsu vietnes failu kopijas tikai gadījumā, ja ar kādu no eksemplāriem kaut kas noiet greizi.

Bet neapšaubāmi lielākais ieguvums no tiešsaistes dublēšanas pakalpojuma izmantošanas ir tas tas ļauj jums izveidot savu vietni un darboties ātrāk nekā jebkura cita metode. Jūs varat gandrīz acumirklī atjaunot savas vietnes iepriekšējo versiju, kas, iespējams, ir ļoti nepieciešama, ja palaižat e-komercijas veikals un var’t nevar atļauties zaudēt ienākumus.

Protams, vietņu dublēšanas pakalpojumi maksā atkārtotu maksu, lai izmantotu visas to lieliskās iespējas un drošību. Tomēr jūs, iespējams, varēsit to iekļaut ikmēneša uzturēšanas budžetā. Vēl labāk, ja daudzi izcili tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā rezerves pakalpojumus kā priekšrocības vai funkcijas dažām viņu abonēšanas paketēm.

Viens no populārākajiem tiešsaistes tīmekļa dublēšanas pakalpojumiem, CodeGuard, ir iekļauts vairākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējos’ abonēšanas paketes.

2. Manuālās dublējumi

ftp-failu pārsūtīšanas-protokolsJa jūs’tas ir vairāk kā praktiska persona un don’Ja nevēlaties izmantot kādas iespējas, varat manuāli dublēt katru vietnes failu tieši vietējā datorā.

Pēc tam jūs varat paņemt šos failus un saglabājiet tos ārēji kaut kur citur, lai nodrošinātu papildu drošību. Tas var būt īpaši pievilcīgi, ja jūsu vietnē ir sensitīva informācija un vēlaties pārliecināties, ka neviens nenokļūst uz šiem datiem.

Paļaujoties uz manuālās dublēšanas iespēju, jūs tomēr saskaraties ar vairākiem negatīvajiem punktiem. Jūs’Jums būs jāatceras manuāli dublēt jūsu vietni atkal un atkal (tieši tāpēc mēs ļoti iesakām izmantot metodi reizi mēnesī), un tas var aizņemt daudz laika, ja jums ir jāveido dublējums īpaši lielai vietnei..

Turklāt jūs uzvarējāt’t nespēj lejupielādēt failus, kas mainās individuāli; tu’Būtībā jums tas viss būs jāielādē atkal un atkal, un tas jums prasīs daudz laika.

Tad tur’s cilvēku kļūdas potenciāls. Mēs iesakām veikt manuālo dublēšanas metodi tikai tad, ja esat pārliecināts par datora uzturēšanas prasmēm un varat loģiski uzturēt un kārtot saglabātos failus, lai tos varētu viegli iegūt..

Ar visu to sakot, ļaujiet’s varat uzzināt, kā manuāli dublēt vietni.

Pirmkārt, izveidot FTP kontu. Tam parasti var piekļūt, izmantojot cPanel informācijas paneli, lai gan citām GUI var būt savi portāli. Pēc tam jūs varat instalēt FTP klientu, kas nodrošinās jums interfeisu, kas jums nepieciešams, lai dziļi iedziļinātos vietņu failos.

Neatkarīgi no tā, kādu precīzu FTP klientu jūs izmantojat (FileZilla ir izplatīta izvēle, kuru mēs ieteiktu), jūs’FTP klientā ievadīsit savas vietnes IP adresi un izveidosit savienojumu ar jūsu vietni. Jūs’Jūs varēsit redzēt vietējos failus un mapes, kā arī jūsu vietnes failus un mapes.

Pēc tam jūs to darīsit izveidot mērķa mapi lai izveidotu dublējumu. Tā’Ir laba ideja nosaukt to par kaut ko loģisku un viegli atrodamu organizācijas vajadzībām.

Šajā brīdī visus failus varat vilkt un nomest, noklikšķinot uz tiem un ievelkot tos direktorijā’esi izveidojis. Lejupielāde tiks sākta nekavējoties, lai gan tas var aizņemt kādu laiku. Kad lejupielāde ir pabeigta, varat ņemt šos failus visur, kur vēlaties, un pat pārvietot tos uz papildu cieto disku.

3. Datu bāzes dublēšana

phpmyadminTomēr, ja jūs vadāt Vietne WordPress, vai jebkuru vietni, kurai ir datu bāze, jūs’Papildus failiem būs nepieciešams arī šī satura dublējums.

To var izdarīt, atrodot savu cPanel pieteikšanās pogu; tas atradīsies vai nu pašā cPanel informācijas panelī, vai jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja vietnē.

Pēc tam jūs varat atrast datu bāzes sadaļu; Meklēt phpMyAdmin. Tas atvērs vēl vienu informācijas paneli, nodrošinot jūs ar WordPress datu bāzes datu pārvaldības vietnei.

Pēc tam jūs varat noklikšķināt “eksportēt” (vai līdzīgu pogu atkarībā no tā, kā informācijas panelis īpaši izskatās) un pasūtiet visus datu bāzes datus nosūtīt uz to pašu mapi, kuru norādījāt parastajiem failiem. Atkal tas var aizņemt kādu laiku, tāpēc sagatavojieties būt pacietīgam.

Visizplatītākās lietojumprogrammas derēs ar noklusējuma iestatījumiem, lai gan jūs varat sajaukties ar pielāgotajiem iestatījumiem, ja vēlaties atlasīt tikai īpašas datu tabulas. Datubāzes dublējums datorā jāielādē kā .sql fails.

Vienreiz tu’Veicot abas šīs darbības, varat izmantot savu dublēto vietni, kur vien vēlaties. Daudzi vietņu īpašnieki saglabā savas tīmekļa vietnes cieto kopiju, bet citi pēc pirmās pārsūtīšanas datorā to var uzglabāt mākonī. Jebkurā gadījumā tas rada atlaišanu, jo vairākas vietnes versijas vienmēr pastāv vairākās vietās.

4. Rezerves veidošana, izmantojot cPanel

cPanel logotipsVēl viens (un ātrāks) veids, kā manuāli lejupielādēt vietnes failus, ir cPanel vadīklas paši. Ievietojiet ātri:

  • piesakieties savā cPanel vadības panelī
  • klikšķis “dublējums”
  • klikšķis “ģenerēt / lejupielādēt pilnu dublējumu”
  • klikšķis “mājas direktorijā” vietā, kur tiek lūgts rezerves galamērķis, un ievadiet savu e-pasta adresi
  • klikšķis “ģenerēt dublējumu”
  • tu’Tiklīdz pilna dublējumkopija būs gatava, saņemšu e-pastu

Tāpat kā ar manuālu visa jūsu vietnes satura dublēšanu, tas var aizņemt diezgan daudz laika. Jūs’Ar šāda veida dublēšanas procesu joprojām būs jāpraktizē labas organizācijas centieni; atcerieties to darīt bieži un glabāt savus datus viegli iegaumējamā vietā vai drošā vietā.

5. Rsync dublējums

Rsync (īsi “attālā sinhronizācija”) ir vēl viens potenciālais rezerves risinājums, kuru varat izmantot. Tā programmatūra, ka ļauj kopēt failus visos serveros. Bet tā’Īpaša piezīme, jo tā pārsūta tikai mainītos failus vai failu fragmentus.

rsync izbraukuma rezerves apmācība

Būtībā jūs uzvarējāt’Nepieciešams pastāvīgi lasīt visas vietnes dublējumkopijas.

Rsync ir pietiekami gudrs, lai noteiktu tikai atjauninātās jūsu vietnes daļas, nodrošinot tos, kuri pārsniedz vecās kopijas, saglabājot visus failus vai datus, kuriem nav’t mazliet mainījās.

Tas ietaupa daudz laika un joslas platuma, un tas var būt īpaši efektīvs, ja jūs vadāt budžeta mitināšanas abonēšanas plānu vai vēlaties vienkārši izvairīties no tā, ka jums atkal un atkal jāielādē visa jūsu vietne..

Rsync ir īpaši laba izvēle, ja jūsu rīcībā jau ir otrs Linux serveris. Bet, kā liecina metodes apraksts, jums ir jābūt pieejamam otrajam serverim, lai šo rīku varētu pat izmantot. Turklāt jūs’Ja darbināt satura pārvaldnieka vietni, jums būs jāveido dublējums datu bāzē atsevišķi.

6. Mākoņu dublējumi

Viens galīgais rezerves risinājums ietver: savas vietnes dublēšana mākonī. Vietnes glabāšana mākonī piedāvā vairākus drošības risinājumus, jo tā ir pilnībā dublēta un lieka un aizsargā jūs no daudzām un tām pašām kļūmēm, no kurām cieš cietās glabāšanas vietas..

Piemēram, vesela ir maz ticams, ka mākonis sabruks tāpat kā jūsu vienīgais ārējais cietais disks, iespējams, pazudīs nejauši.

Daudzi tiešsaistes mitināšanas pakalpojumi to jau dara, taču mēs varam parādīt, kā to izdarīt pats, izmantojot vairākus kanālus.

Dropbox vietnes dublējums

dropbox logotipsKā minēts iepriekš, jūs varat izmantot Dropbox veikt sava veida sāknēšanas dublējumu savai vietnei.

Piezīme: Tā’s nav paredzēts lielas vietnes saturam.

Tomēr dažām platformām, piemēram, WordPress, ir pieejami spraudņi, kas papildus asorti failiem ļauj jums dublēt WordPress instalāciju tieši Dropbox..

Jebkurā gadījumā jūs varat saglabāt visus failus, atverot FTP saskarni un velkot un nometot failus tieši uz mapi Dropbox..

Amazon S3 vietņu dublēšana

Šis mākoņu risinājums ir vēl viena lieliska izvēle. Ja jūs aren’t jau zina, Amazon S3 ir objektu glabāšanas risinājums, izmantojot tīmekļa pakalpojumu saskarni, izmantojot to pašu arhitektūras veidu, uz kuru Amazon tirgus balstās katru dienu. Tas nodrošina to ar lielu uzglabāšanas jaudu un stabilitāti.

amazon s3 dublējums

Jūs’Jums būs jāinstalē servera programmatūra, kas var saskarni ar Amazon S3, vai arī jūs varat izmantot dažādus spraudņus, piemēram, Backup Buddy, ja’re WordPress lietotājs.

Būtībā jūs varat atrast rīkus, kas ir saskarnē ar Amazon S3 tāpat, kā citi rīki varētu saskarties ar Dropbox. Abi risinājumi ir pilnīgi derīgi, lai gan kopš tā laika tie ir’Tikpat līdzīgi, jūs varētu arī doties kopā ar to, ar kuru jau esat visnotaļ gatavs strādāt. Piemēram, pieturieties pie Dropbox, ja jums jau ir liels konts un jūs uzvarējāt’nav jāpierakstās uz jebko, ko jūs.

Mums jāpiemin, ka ar pareizo spraudni vai servera programmatūru jūs varat automatizēt dublējumus ar Amazon S3. Tas apvieno tiešsaistes rezerves pakalpojuma praktisko raksturu un ērtu lietošanu, nemaksājot par speciālu rezerves abonementu.

Kopsavilkums


Kopumā vietnes dublēšana ir kaut kas tāds, kas jums nevajadzētu uztvert viegli, un tas noteikti nav kaut kas, ko jums vajadzētu atlikt, kamēr nav par vēlu. Ja neveiksit proaktīvus pasākumus, lai pilnībā dublētu savu vietni un tās saturu, jūs galu galā vēlēsities, ka esat paņēmis laiku agrāk.

Nekas nav sliktāks, kā visu savu smago darbu un pūles veltīgi iztērēt un vietni atjaunot no jauna. Zaudētie ieņēmumi un iespējamā trafika plūsma, ko jūsu vietne varētu būt radījusi visu laiku, kad būsit spiesta atjaunot vietni, būs kūka apledojuma dēļ.

Par laimi, tagad jums vajadzētu būt aprīkotam ar vairākiem dažādiem veidiem, kā varat dublēt savu vietni. Ir labs risinājums gandrīz visiem, neatkarīgi no jūsu vēlmēm vai aprīkojuma. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector