BuddyBoss tēmas apskats 2020. gadā

BuddyBoss tēma: pārskats

Ja kādreiz esat gribējis izveidot tiešsaistes kopienu savam uzņēmumam vai uzņēmumam, BuddyBoss tēma ir vienīgā jums nepieciešamā tēma. Tā ir vienreizēja tēma savā līgā, un tai ir pievienots bezmaksas spraudnis ar nosaukumu BuddyBoss platforma.


Kopā lietojot, BuddyBoss tēma un platforma var palīdzēt ikvienam, pat ne tehniķim, izveidot sociālā tīkla vietni, kas ir līdzvērtīga modernām sociālo tīklu vietnēm. Jums būs uzlabotas funkcijas, kuras parasti iegādājas atsevišķi citās tēmās, un jūs varēsit tās integrēt ar daudziem WordPress spraudņiem, kad jūsu vajadzības paplašinās un attīstīsies..

Šajā pārskatā mēs runāsim par:

 1. Buddy Boss tēma un Buddy Boss platforma: īsa vēsture
 2. Lietas, ko varat darīt ar Buddy Boss Combo
 3. Buddy Boss platformas iestatīšana
 4. Tiešsaistes kopienas komponenti
 5. Tēmas pielāgošana
 6. Pārdodiet savu saturu, izmantojot BuddyBoss + LearnDash
 7. Integrējiet ar citiem WordPress spraudņiem
 8. BuddyBoss: Cenu noteikšana
 9. BuddyBoss: Atbalsts
 10. BuddyBoss apskats: Kas man patīk par to
 11. BuddyBoss apskats: Kas man nepatīk
 12. BuddyBoss apskats: Noslēguma domas

Buddy Boss tēma un Buddy Boss platforma: īsa vēsture

Nedaudz dublēsimies: kā BuddyBoss tēma un platforma izveidojās?

Buddy Boss tēma un platforma faktiski aizstāj BuddyPress, WordPress spraudni, kas ļauj jums izveidot sociālā tīkla vietni. Lai arī BuddyPress bija inovatīvs, tam bija daudz ierobežojumu, un tam ir vesela trešo personu spraudņu kopiena dažām modernākām funkcijām, piemēram, foruma izveidošanai. Daudzu pievienojumprogrammu izmantošana ne tikai sarežģī lietas, bet arī palielina lietotāju izmaksas.

Tātad BuddyBoss tēmas veidotāji domāja, kā būtu, ja mums visas šīs uzlabotās funkcijas būtu zem viena jumta? Tas visu atvieglotu!

Un tā arī izdarīja. Tagad, izmantojot apvienoto BuddyBoss, jūs varat darīt daudz vairāk nekā tikai sociālā tīkla vietni, taču varat arī izveidot foruma diskusijas un sociālās grupas bez papildu spraudņa, organizēt bezmaksas un maksas kursus un daudz ko citu..

Šajā brīdī es vēlos noskaidrot, ko katrs no viņiem dara. BuddyBoss platforma pievieno WordPress funkcionalitāti, lai būtu ērti izveidot tiešsaistes kopienu. Šīs funkcijas ietver iespēju izveidot lietotāju profilus, sociālās grupas, forumus, ielūgumus pa e-pastu un tā tālāk.

BuddyBoss tēma pārliecinās, ka viss izskatās jauki un glīti. Izmantojot BuddyBoss platformu, varat izmantot jebkuru WordPress motīvu, taču tā neizskatīsies tik lieliski, kā, izmantojot BuddyBoss motīvu.

Piemēram, lūk, kā lietotāja profils izskatās, neizmantojot BuddyBoss tēmu:

lietotāja profils bez BuddyBoss tēmas

Jūs joprojām varat izveidot lietotāja profilu, izmantojot platformu Buddy Boss, taču tas neizskatās tik lieliski.

Tagad salīdziniet to ar to, kā Buddy Boss tēma liek izskatīties:

lietotāja profils ar BuddyBoss tēmu

Tagad tas izskatās kā reāls sociālais profils.

Atgādinot, jūs varat izveidot sociālā tīkla vietni, izmantojot bezmaksas spraudni Buddy Boss Platform, taču, ja vēlaties, lai viss izskatās jauki un skaisti tieši ārpus tā, vislabāk ir izmantot BuddyBoss tēmu. Abi ir cieši integrēti, lai jūs varētu pielāgot savu vietni un citus iestatījumus vienuviet.

Tie ir saderīgi arī ar veco BuddyPress, tāpēc, ja jums ir jāpārvieto sociālie profili un citi dati, tas darbosies bez aizķeršanās.


Lietas, ko varat darīt ar Buddy Boss Combo

 1. Sociālais tīkls / kopiena komplektā ar lietotāju profiliem, ziņu plūsmām, laika grafikiem, privātām ziņojumapmaiņai, sociālajām grupām, forumiem, dalībnieku savienojumu un pat e-pasta ielūgumiem dalībniekiem, kas nav dalībnieki. Neviens no šiem spraudņiem nav nepieciešams!
 2. Pārdodiet savu saturu. Buddy Boss tiek integrēts ar LearnDash un WooCommerce, lai jūs varētu pārdot saturu abonējot vai maksājot vienreizēju samaksu..
 3. Izveidojiet e-apmācības vietni. Jūs varat izveidot, vadīt un pārvaldīt savus kursus, izmantojot LearnDash integrāciju.
 4. Integrējiet ar citiem WordPress spraudņiem lai pilnveidotu savu biedru pieredzi, izveidotu darba vietas, izveidotu vietēja mēroga vai ekskluzīvus pasākumus utt.

Buddy Boss platformas iestatīšana

Tā kā ir daudz lietu, ko varat darīt ar Combo Buddy Boss, vienīgais iespējamais mīnuss ir visa tā iestatīšana, iespējams, var paiet diezgan ilgs laiks. Arī izkliedētie iestatījumi un opcijas, kā arī viss tas (ko es paskaidrošu vēlāk) arī nepalīdz. Bet, lai nepazustu aizmugures interfeisa sarežģītība, es ļoti iesaku jums skatīties un sekot viņu video gājieniem šeit.

Šajos videoklipos tiek parādīts viss, sākot no platformas iestatīšanas un konfigurēšanas līdz tēmas pielāgošanai, lai pārliecinātos, ka viss darbojas nevainojami un izskatās lieliski.

Šajā sadaļā es apskatīšu tikai dažas būtiskas lietas, kas jums jādara / jāzina, lai saprastu, kā platforma darbojas un kā turpināt to izmantot.


BuddyBoss platformas izpratne

Kā jau teicu iepriekš, platforma piedāvā daudz funkciju, kas ir lieliski, taču daži iestatījumi jūtas diezgan izkliedēti un visur. Tam ir sakars ar to, kā viņi organizēja platformu. Funkcijas iespējošana, iestatīšana un veidošana tiek veikta vairākās dažādās vietās.

Ņemsim, piemēram, pieteikšanās / reģistrēšanās lapu.

Vietni var pielāgot pieteikšanās / reģistrēšanās lapā BuddyBoss > Tēmas opcijas > Pieslēgties / Reģistrēties. Šeit varat pievienot logotipu, mainīt logotipa izmēru, izmantot fona attēlu, pievienot virsrakstu un aprakstu un veikt citas darbības.

Bet iegūstiet šo: jūs varat mainīt pieteikšanās / reģistrēšanās lapas krāsu Stils, atsevišķa sadaļa sadaļā Tēmas opcijas.

Man šķita vesels saprāts, ka, tā sakot, jums ir jābūt visām lapas veidošanas vajadzībām zem viena jumta, bet tas nav tas, kā lietas tiek sakārtotas BuddyBoss platformā.

Tāpēc ļaujiet man sniegt momentuzņēmumu par to, kā lietas darbojas ap platformu:

dažādas BuddyBoss platformas daļas

Izpētot šo pārskatu, jūs pamanīsit, ka starp dažādām platformas jomām ir jāiet daudz uz priekšu un atpakaļ, tikai lai pielāgotu noteiktu funkciju. Sākumā tas būs mazliet satriecoši un mulsinoši, taču jūs drīz to sagraut un sākat to zināt kā rokas aizmugurē..

Jūsu komponentu izvēle

Pirms rīkoties ar kaut ko citu, vispirms jāizvēlas komponenti, kuri nepieciešami jūsu sociālā tīkla vietnei.

Ja jūs dodaties uz BuddyBoss > Komponenti, jūs redzēsit komponentu sarakstu, kurus varat iespējot savā vietnē. Tas ir tas, kas jums vajadzētu redzēt:

sastāvdaļas

Atzīmējiet tikai tā komponenta rūtiņu, kuru vēlaties iespējot savā vietnē Aktivizēt starp lielapjoma darbībām augšpusē un trāpīt Piesakies.

Piemēram, ja vēlaties, lai lietotāji varētu sūtīt privātas ziņas viens otram, jums jāaktivizē Privātā ziņojumapmaiņa vispirms. Ja vēlaties, lai dalībnieki varētu sūtīt e-pasta ielūgumi trešām personām, lai pievienotos tīklam, šeit varat aktivizēt šo komponentu utt.

Ja vēlaties konfigurēt katra komponenta iestatījumus, noklikšķiniet uz Iestatījumi tieši zem tā. Iestatījumus varat atrast arī vietnē BuddyBoss > Iestatījumi.

Komponentu un reģistrācijas lapu iestatīšana

Jums vajadzētu arī piešķirt WordPress lapas tikko iespējoto komponentu lapām. Lai to izdarītu, dodieties uz BuddyPress > Lapas, un jums vajadzētu redzēt divas sadaļas: Komponentu lapas un Reģistrācijas lapas.

Komponentu lapās tos automātiski izveido WordPress, tiklīdz esat iespējojis komponentus, tāpēc, visticamāk, jums šeit sākotnēji nevajadzēs neko mainīt. Bet, ja, piemēram, vēlaties piešķirt jaunu lapu sociālajām grupām, varat to izdarīt, izveidojot jaunu lapu un nolaižamajā izvēlnē atlasot šo jauno lapu:

jaunas lapas pievienošana komponentu lapai

Priekš Reģistrācijas lapas, jums jāizveido lapa pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un konfidencialitātes politikai un jāsaista tie ar attiecīgajām reģistrācijas sadaļām. Ja šajā brīdī jūs ciešat zaudējumus, ko darīt, varat sekot videoklipa apmācībai, kuru viņi pārdomāti saistīja sadaļas apakšā:

saite uz apmācību par reģistrācijas lapu iestatīšanu

Šīs apmācības saites ir izkaisītas dažādās platformas sadaļās. Tas ir patiešām jauks pieskāriens, kas jaunajiem lietotājiem padara lietu mazliet vienkāršāku.

Iestatījumu konfigurēšana

Vēlaties arī pielāgot savus iestatījumus, lai kontrolētu piekļuvi vietnei, lietotāju profilus, sociālās grupas un citus iestatījumus. Iet uz BuddyBoss > Iestatījumi un uzmanīgi izpētiet katru iespēju. Sāciet ar vispārīgajiem iestatījumiem un pārbaudiet visas kategorijas.

Šis ir iestatījumu momentuzņēmums:

BuddyBoss Platofrm iestatījumi

Ja veidojat tiešsaistes kopienu, ir lietderīgi ļaut ārpuskopienas reģistrēt jaunus kontus. Varat arī izvēlēties ļaut dalībniekiem izdzēst savus profilus un izvēlēties, kam rādīsit rīkjoslu.

Zem Privātums, jūs varat ierobežot piekļuvi savai vietnei tikai reģistrētiem dalībniekiem, taču pieteikšanās / reģistrācijas lapas joprojām būs redzamas ikvienam.

Vēl viena interesanta lieta, ko jūs varat darīt šeit, ir atbrīvot noteiktus URL no privātiem. Jūs varētu vēlēties, lai dažas lapas, piemēram, mārketinga lapas, būtu redzamas sabiedrībai, un, lai to izdarītu, vienkārši ielīmējiet lapas URL Publisks saturs lodziņu un trāpīt Saglabāt izmaiņas.

Šajā sadaļā atradīsit arī iespējotos komponentus, piemēram, profilus, grupas, forumus, aktivitātes, multividi, savienojumus, ielūgumus un meklēšanu..

Parasti šeit varat iestatīt, ko lietotāji var darīt jūsu vietnē. Piemēram, ja vēlaties, lai viņi varētu augšupielādēt profila fotoattēlu un vāka fotoattēlus saviem lietotāju profiliem, vienkārši dodieties uz BuddyBoss > Iestatījumi > Profili un atzīmējiet attiecīgo rūtiņu.

Demonstrācijas datu importēšana

Vēl viena lieta, ko vēlaties darīt pirms tēmas demonstrēšanas, ir importēt demonstrācijas datus. Vietne būs tukša, un jums nebūs lietotāju profilu vai sociālo grupu paraugu, ar kuriem spēlēties. Lai varētu redzēt, kā lietas izskatās priekšpusē, vislabāk ir importēt demonstrācijas datus.

Lai importētu demonstrācijas datus, dodieties uz Draugu boss > Rīki. Pēc tam jūs redzēsit Noklusējuma dati jūs varat importēt. Jūs varat importēt demonstrācijas dalībniekus, grupas un forumus. Lai padarītu lietas vieglāku, es iesaku importēt visu uzreiz. Noklikšķiniet uz katras rūtiņas un nospiediet Importēt atlasītos datus.

importējot demonstrācijas datus

Kad tas būs izdarīts, jūs piešķirsit dažus lietotāju profilu, sociālo grupu un forumu paraugus, ar kuriem strādāt.

Šeit ir demonstrācijas sociālo grupu piemēri:

demonstrācijas sociālās grupas

Tiešsaistes kopienas komponenti

Tagad jūs esat gatavs sākt veidot tiešsaistes kopienu, kuru vienmēr esat iedomājies. Kā es teicu iepriekš, BuddyBoss kombo nodrošina iebūvētas jaudīgas funkcijas modernu tiešsaistes kopienu izveidošanai, līdzīgi kā Facebook vai Twitter.

Pēc manas līdzšinējās pieredzes noteikti ir vienkāršāk izveidot sociālā tīkla vietni ar BuddyBoss palīdzību. Neviena no funkcijām nav nepieciešama papildu spraudņi. Viņiem ir arī detalizēts video pārskats par katras funkcijas iestatīšanu, lai jūs nepaliktu viens pats, lai izdomātu lietas..

Lietotāju profili

Iebūvēts ar BuddyBoss ir spēja pielāgot lietotāju profilus. Ja jūs dodaties uz BuddyBoss > Profili, varēsit pievienot citus laukus, piemēram, e-pasta adresi, kontaktpersonas numuru, dzimšanas dienu un citu. Tas tiešām ir atkarīgs no jums un tā, ko vēlaties, lai lietotāji dalītos ar sevi.

lietotāju profili

Šeit lietas nedaudz mulsina, jo jūs varat pievienot laukus lietotāju profiliem aizmugures logā, bet, lai pārkārtotu lietotāja profila elementus, jums jādodas uz Profila navigācija kas jūs aizved no BuddyBoss.

Kad noklikšķināja, Profila navigācija tiek atvērta jaunā cilnē un aizved mani uz frontend tēmas pielāgošanu. Tas ir neērti, ja es negribēju pamest aizmugures iestatījumu lapu. Es gribētu, ja tā tiek atvērta jaunā cilnē vai, vēl labāk, ja šī opcija ir atrodama aizmugures redaktorā kopā ar visu pārējo.

Privātā ziņojumapmaiņa

Varat arī iespējot privāto ziņojumapmaiņu, ja vēlaties, lai lietotāji varētu ziņot viens otram. Lai to iespējotu, dodieties uz BuddyBoss > Komponenti un aktivizēt Privātā ziņojumapmaiņa.

Privātās ziņojumapmaiņas funkcija ietver uzlabotas iespējas. Vienam dalībnieks var tieši ievadīt vārdu iesūtnē, lai viņi varētu nosūtīt ziņojumu ikvienam, neizejot no sava profila.

Viņi var arī sūtīt fotoattēlus, emocijzīmes un GIF, izmantojot privāto ziņojumapmaiņu, taču jums šī funkcija vispirms ir jāiespējo. Lai to iespējotu, dodieties uz BuddyBossy > Iestatījumi > Plašsaziņas līdzekļi. Tur jūs redzēsit šīs iespējas:

multivides iespējošana privātā ziņojumapmaiņā

Noteikti atzīmējiet visus šos rūtiņus un saglabājiet izmaiņas.

Man patīk privāto ziņojumapmaiņas funkcija, ka interfeiss ir ļoti līdzīgs citām populārajām ziņojumapmaiņas lietotnēm, tāpēc lietotāji to var izmantot uzreiz, netērējot pārāk daudz laika, lai saprastu, kā lietas darbojas.

Lietotāji var vienlaikus izvēlēties vairākus fotoattēlus, meklēt viņu ziņojumos un izmantot iebūvētās emocijzīmes. Es arī mīlu to, ka jūs varat mainīt emocijzīmju ādas toņus.

Vienīgais, kas, manuprāt, to vēl vairāk uzlabos, ir tāds, ka lietotājiem ir iespēja meklēt emocijzīmes, ierakstot.

Vēl viena neliela neērtība, ko esmu atradis, ir tā, ka jūs nevarat nosūtīt ziņojumu, nospiežot taustiņu Enter. Jums faktiski ir jānoklikšķina uz pogas Sūtīt, kas ir sarežģīta, ja atrodaties uz darbvirsmas un nevēlaties apgrūtināt ar peli vai skārienpaliktni.

Es arī nezinu, vai tas esmu tikai es, bet GIF man nenoslogo.

Tālāk ir apskatīts, kā darbojas privātā ziņojumapmaiņa.

privāta ziņojumapmaiņa

Sociālās grupas

Vēl viena lieliska BuddyBoss īpašība ir spēja izveidot sociālās grupas, pamatojoties uz lietotāju interesēm.

Lai iespējotu šo funkciju, dodieties uz BuddyBoss > Komponenti un aktivizēt Sociālās grupas.

Ja esat importējis demonstrācijas datus, jums būs sociālo grupu paraugu komplekts, un šādi vajadzētu izskatīties sociālo grupu direktorijai:

demonstrācijas sociālās grupas

Vairāk šīs funkcijas iestatījumu var atrast BuddyBoss > Iestatījumi > Grupas. Šeit jūs varat ļaut visiem lietotājiem izveidot sociālās grupas, ļaut administratoriem augšupielādēt vāka fotoattēlu un iemiesojumu, iespējot grupu veidus utt..

Varat arī iestatīt sociālo grupu noklusējuma vāka attēlu, kā arī vāka attēla platumu un augstumu BuddyBoss > Tēmas opcijas > Vāka attēls.

Aizmugurē varat redzēt visu sociālo grupu sarakstu, dodoties uz BuddyBoss > Grupas. Šeit varat rediģēt, izdzēst vai skatīt sociālās grupas.

Foruma diskusijas

Vēl viena iebūvētā BuddyBoss funkcija ir spēja izveidot foruma diskusijas – funkcija, kuru agrāk varēja sasniegt tikai ar trešo pušu spraudņiem. Foruma diskusijās dalībnieki var sarunāties savā starpā Q & A formātā, līdzīgi kā Reddit, kas ir patiešām noderīgi, ja vēlaties, lai dalībnieki varētu palīdzēt cits citam vai diskutēt savā starpā.

foruma diskusija

Lai iespējotu forumu izveidi, dodieties uz BuddyBoss > Komponenti un aktivizēt Foruma diskusijas. Ja jūs dodaties uz BuddyBoss > Iestatījumi > Foruma diskusijas, varēsit ieviest vairāk noteikumu, piemēram, aizliegt komentāru vai ziņu rediģēšanu pēc noteikta laika, ļaut viesa lietotājiem bez kontiem veidot diskusijas vai komentārus, ļaujot dalībniekiem abonēt forumus un vēl daudz ko citu.

Tā patiešām ir jaudīga funkcija, kas var jūsu sociālo tīklu pārcelt citā līmenī. Tas ir īpaši noderīgi e-apmācības vietnēs, kur vēlaties, lai jūsu studenti varētu kopīgi apspriest tēmas.

Iekšā Tēmas opcijas > Forumi, jūs varēsit pielāgot forumus, mainot izkārtojumu, izmantojot pielāgotu reklāmkarogu attēlu, pievienojot foruma virsrakstu un aprakstu utt..

Šeit ir arī patīkami, ka katra sociālā grupa var izveidot savu forumu, un viņi var izveidot vairāk nekā vienu. Piemēram, sociālajai grupai “Grafiskais dizains” viņiem var būt šādas foruma diskusijas:

sociālo grupu forumu diskusijas

Biedru savienojumi

Biedri var arī sazināties savā starpā, nosūtot savienojuma pieprasījumu līdzīgi kā pakalpojumā Google+ vai draudzības pieprasījumu Facebook.

Katram dalībnieka profilam būs a Pievienojieties poga blakus profila fotoattēlam. Biedri var noklikšķināt uz šīs pogas, lai nosūtītu savienojuma pieprasījumu.

zila savienojuma poga lietotāju profilos

Kad loceklis ir nosūtījis savienojuma pieprasījumu, būs iespēja to atcelt.

Dalībnieki redzēs šādu paziņojumu, kad kāds būs nosūtījis savienojuma pieprasījumu:

paziņojums par uzaicinājumu izveidot savienojumu

Šo funkciju var iespējot BuddyBoss > Komponenti > Biedru savienojumi.

Tīkla meklēšana

Vēl viena patiešām ērta funkcija ir meklēšana tīklā, kur lietotāji vienā meklēšanas joslā var meklēt ierakstus visā tīklā.

tīkla meklēšana

Jūs varat izvēlēties, kāda veida ierakstus var meklēt. Lai to izdarītu, dodieties uz BuddyBoss > Iestatījumi > Meklēt. Šeit jūs varat izveidot noteiktus ierakstus vai informāciju, piemēram, dalībnieku vārdus, e-pasta adresi, lietotājvārdu, rindkopas tekstu, numurus, diskusijas, atbildes un citu, ar kuru var meklēt..

Uzaicinājumi pa e-pastu

BuddyBoss arī ļauj dalībniekiem sūtīt e-pasta ielūgumus ikvienam, kurš vēlas pievienoties tīklam, neatkarīgi no tā, vai tas ir viņu līdzstrādnieks, draugi vai ģimene. Viņiem ir nepieciešams tikai uzaicinātā vārds un e-pasta adrese.

Lūk, kā dalībnieki var sūtīt ielūgumus pa e-pastu:

nosūtīt uzaicinājumus pa e-pastu

Varat arī izvēlēties, vai vēlaties, lai dalībnieki, mainot e-pastu, varētu mainīt jūsu e-pasta nosaukumu un pamattekstu BuddyBoss > Iestatījumi > Aicina.


Tēmas pielāgošana

Nākamais solis ir sākt pielāgot savu motīvu, lai tas izskatās tieši tā, kā vēlaties. BuddyBoss tēma nodrošina daudz pielāgošanas iespēju, lai jūs varētu saviem biedriem sniegt zīmolu, patīkamu pieredzi.

Navigācijas izvēlņu izveidošana

Pirmā lieta, ko vēlaties izveidot, ir navigācijas izvēlnes, jo tas galvenokārt ir veids, kā mēs apmeklēsim vietni.

Izmantojot Buddy Boss tēmu, var izveidot divas galvenās izvēlnes: virsrakstjoslas izvēlne un BuddyPanel izvēlne.

virsrakstjosla un BuddyPanel izvēlne

Virsraksta joslas izvēlne

Virsrakstu joslas izvēlne ir jūsu galvenes izvēlne. Lai izveidotu virsrakstjoslas izvēlni, dodieties uz WordPress aizmugure, novietojiet peles kursoru virs Izskats, un noklikšķiniet uz Izvēlne. Pēc tam jūs redzēsit lauku, kurā varat ierakstīt a Izvēlnes nosaukums. Ierakstiet izvēlnes nosaukumu, piemēram, “Virsraksta joslas izvēlne”, un noklikšķiniet uz Izveidot izvēlni.

kā izveidot izvēlni

Pēc tam jums parādīs to lapu sarakstu, kuras varat pievienot savai izvēlnei. Atzīmējiet izvēles rūtiņas tam, ko vēlaties pievienot, un nospiediet Pievienot izvēlnei. Pēc tam zem izvēlnes nosaukuma redzēsit joslas, kuras varat vilkt un nomest, lai pārkārtotu. Katrai lapai var izveidot arī apakšierakstu, atkāpojot joslu.

Uz Izvēlnes iestatījumi apakšējā daļā neaizmirstiet noklikšķināt Virsrakstu josla.

virsrakstjoslas izvēlnes izveidošana

Izmantojot lielāko daļu citu motīvu, jums nebūs daudz brīvības attiecībā uz galvenes izskatu, taču Buddy Boss tēma sniedz jums vairāk galvenes un kājenes pielāgošanas iespēju..

Galvenes pielāgošanas iespējas varat atrast šeit BuddyBoss > Tēmas opcijas. Šajā sadaļā jūs varēsit augšupielādēt savu logotipu, mainīt galvenes izkārtojumu un pat mainīt tā krāsu. Es vēlāk jums parādīšu sīkāku informāciju par dažādām lietām, kuras varat darīt motīvu opcijās.

BuddyPanel izvēlne

BuddyPanel izvēlne ir jauka šīs tēmas iezīme, kas papildina vietnes sociālā tīkla pieredzi. Lai izveidotu BuddyPanel izvēlni, dodieties uz WordPress informācijas panelis > Izskats > Izvēlne. Turpiniet izveidot jaunu izvēlni un piešķirt tai virsrakstu.

Kreisajā pusē noklikšķiniet uz Draugu boss un atzīmējiet to vienumu rūtiņas, kurus vēlaties parādīt BuddyPanel izvēlnē. Klikšķis Pievienot izvēlnei, un Izvēlnes iestatījumi varat izvēlēties, vai vēlaties parādīt šo paneli gan pierakstījušajiem, gan izrakstītajiem lietotājiem. Personīgi es domāju, ka ir saprātīgāk izveidot atšķirīgu paneli šiem diviem lietotāju veidiem. Tātad šajā piemērā es to parādīšu tikai reģistrētiem lietotājiem.

BuddyPanel pēc noklusējuma izskatās pārsteidzošs, un ir daudz vairāk, ko varat darīt, lai to pielāgotu.

Vienu no tiem BuddyPanel izvēlnes vienumu ikonu var mainīt tieši iekšpusē Izvēlne sadaļa. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz izvēlnes elementa nolaižamās izvēlnes un noklikšķiniet uz ikonas. Pēc tam jūs redzēsit uznirstošo logu ar daudzām ikonām, no kurām izvēlēties. Šī ir diezgan forša BuddyBoss platformas pievienotā funkcija, kas ļauj tik viegli pielāgot jūsu BuddyPanel izvēlni.

mainot BuddyPanel izvēlnes ikonas

Varat arī mainīt BuddyPanel krāsu, un es to parādīšu vēlākā sadaļā.

Mājas un emuāru lapu iestatīšana

Kad izvēlnes ir pabeigtas, jūs arī vēlaties iestatīt savas mājas un emuāru lapas. Mājas lapa ir pirmā lieta, ko lietotāji redz, kad esat pieteicies jūsu vietnē. Jūs varat izvēlēties parādīt ziņu plūsmu, laika skalu, dalībnieku direktoriju, emuāru vai kursu sarakstu.

Lai iestatītu mājas un emuāra lapu, dodieties uz WordPress informācijas panelis > Iestatījumi > Lasīšana. Kad esat tur, atlasiet Statiskā lapa kā mājas lapu un iestatiet jebkuru vēlamo lapu kā mājas lapu un emuāra lapu.

mājas un emuāra lapas iestatīšana

Piemēram, ja izvēlaties Jaunumi kā jūsu mājas lapu, tā ir pirmā lieta, ko dalībnieki redzēs pēc pierakstīšanās:

ziņu plūsma kā galvenā lapa

Tagad jums ir Twitter raksturīga aktivitāšu siena, kas automātiski tiek aizpildīta ar nesenajām darbībām jūsu vietnē. Dalībnieki var ievadīt statusu un pieminēt kādu personu, izmantojot @, augšupielādēt fotoattēlu vai GIF un pievienot emocijzīmes. Viņi var arī izvēlēties to ievietot savā profilā vai grupā. Tas ir diezgan forši.

Protams, jūs varat piešķirt citu lapu kā galveno lapu atkarībā no jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Ir arī dažas citas lietas, ko varat darīt, izmantojot savu sākumlapu. Ja apmeklējat WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz Lapas, redzēsit visu savu lapu sarakstu, ieskaitot pašlaik piešķirto sākumlapu. Noklikšķiniet uz šīs lapas, lai atvērtu Gūtenberga redaktoru.

sākumlapa

Kad esat nokļuvis, noklikšķiniet Lapas atribūti, jūs redzēsit nolaižamo izvēlni, kurā parādītas trīs veidņu opcijas:

mainot lapas izkārtojumu

Pilnekrāna lapā tiks noņemta galvene un sānjosla, kamēr No Sidebar acīmredzami tiek noņemta sānjosla. Izmantojiet šīs iespējas, līdz atrodat sev vēlamo izkārtojumu. Jūs varat rīkoties tāpat kā ar visām citām jūsu lapām. Tātad, ja vēlaties izveidot mārketinga lapu, kurā nav tādas uzmanības novēršanas kā galvenes un sānjoslas, lieliska iespēja ir pilnekrāna režīms.

Ja vēlaties pievienot sānjoslu savai sākumlapai (vai jebkurai citai lapai faktiski), vienkārši dodieties uz WordPress informācijas panelis > Izskats > Logrīki.

preces un sānjoslas

Lai pievienotu logrīku sānjoslai, vienkārši velciet un nometiet to sānjoslas iekšpusē. Varat tam piešķirt nosaukumu un veikt citas modifikācijas.

Šajā piemērā es savai ziņu plūsmas sākumlapai vēlos pievienot sānjoslu. Šīs lapas sānjoslas ir marķētas Darbība -> Kreisajā direktorijā (sānjosla parādās kreisajā pusē) un Darbība -> direktorija labajā pusē (sānjosla parādās labajā pusē). Vislabākais ir tas, ka es varu izmantot abas sānu joslas, ja es to vēlos. Šis ir piemērs, kā to izdarīt:

pievienojot sānjoslas

Kas man patīk šajā procesā, tas neliecina par jaunu lietu veikšanas veidu. Ja esat jau pieradis lietot WordPress, tā logrīkus un satura redaktoru, lielāko daļu no šīm darbībām varēsit veikt viegli. Lai gan vēl labāk, ja visas šīs pielāgošanas iespējas ir tikai vienā, vienotā katras lapas sadaļā, vismaz platforma neliek lietotājiem jaunu saskarni, kurai būs vajadzīgs zināms laiks.

Runājot par emuāra lapu (un jebkuru lapu), jūs varat diezgan daudz izdarīt tieši to pašu. Varat pievienot sānjoslu (bet varat pievienot tikai vienu sānjoslu) un izmantot jebkuru vēlamo logrīku.

Varat arī mainīt emuāra lapas izkārtojumu, taču šoreiz jūs to darīsit BuddyBoss. Iet uz BuddyBoss > Tēmas opcijas > Emuārs. Iekš Emuāru arhīva izkārtojums, redzēsit trīs iespējas: saraksts, mūris vai režģis.

emuāru arhīva izkārtojums

Man personīgi vislabāk patīk Mūris, bet tas tiešām ir atkarīgs no jums. Īsi apskatīsim, kā trīs izkārtojumi atšķiras:

dažādas emuāru lapu veidnes

Jūs varat veikt vairāk pielāgošanas, pat izmantojot atsevišķas emuāra ziņas lapas. Piemēram, jūs varat mainīt piedāvātā attēla izkārtojumu, iespējot / atspējot autora lodziņu un iespējot / atspējot sociālo kopīgošanas pogas. Tas ir īpaši patiesi glīti, jo jums nav jāizmanto cits spraudnis, lai koplietotu saturu. Kaut arī pašas pogas nevar modificēt, tas ir labāk nekā nekas, un tas ir jāuztraucas par vienu mazāku lietu.

Vienkārši izpētiet Emuārs iedaļa zem Tēmas opcijas, izmēģiniet lietas un noskaidrojiet, kuri iestatījumi jums vislabāk der.

Tēmas opcijas

Iepriekšējās sadaļās dažas reizes esmu pieminējis tēmas opcijas, un šeit jūs varat iepazīties ar bitiem un gabaliem un pielāgot, kā jūsu vietne izskatās no tipogrāfijas līdz krāsām. Es nerādīšu jums visu, ko jūs varat darīt šeit, šīs konsultācijas pastāv šī paša iemesla dēļ, bet es sniegšu pārskatu par interesantiem veidiem, kā jūs varat pielāgot savu motīvu.

Vienkārši dodieties uz BuddyBoss > Tēmas opcijas lai apskatītu pieejamās motīvu pielāgošanas iespējas.

Logotips

Šeit esošā logotipa augšupielādētāja sadaļa ir ļoti draudzīga lietotājam, jo ​​tajā ir iekļautas dažādas iespējas. Lielākajā daļā motīvu logotipa pielāgošanas iespējas ir ļoti ierobežotas, taču, izmantojot BuddyBoss motīvu, varat veikt dažas dažādas darbības.

pievienojot logotipu

Jūs varat izvēlēties iespējot vai atspējot logotipus galddatoriem un mobilajām ierīcēm. Jums varētu rasties jautājums, kāpēc tam vajadzētu būt iespējai, taču daži ļaudis nevēlas, lai viņu logotips būtu mobilajā telefonā, jo tas ir pārāk liels un novērš lietotāja pieredzi.

Izmantojot BuddyBoss, iespējot mobilo logotipu, jūs varēsit augšupielādēt citu logotipu ar mazāku izmēru. Varat arī pielāgot tā lielumu.

Galvene

Iepriekš es teicu, ka jūs varat darīt daudz vairāk ar savu galveni, un šeit jūs to varat izdarīt.

Jūs varat izvēlēties starp trim izkārtojuma opcijām – kaut ko tādu, ko vairums citu motīvu jums nedod. Jūs varat izvēlēties, lai logotips atrodas galvenes kreisajā pusē, centrā vai BuddyPanel. BuddyPanel ir labāka jūsu logotipa atrašanās vieta, ja tas ir garš un jums ir nepieciešams vairāk vietas.

galvenes pielāgošana

Varat arī iespējot lipīgo galveni, kas ir galvene, kas pietur lapas augšdaļā, kamēr lietotāji ritina.

Otra lieta, kuru jūs varat pielāgot, ir galvenes augstums, iespējot / atspējot ēnu un mainīt pogas, kas tiek parādītas galvenes labajā stūrī.

Vienīgais, kas trūkst, ir spēja dažādām lapām piešķirt atšķirīgu galveni, jo dažreiz jūs vēlaties, lai varētu to izdarīt.

BuddyPanel

Šeit varat iespējot vai atspējot BuddyPanel. Ņemiet vērā, ka tas būs redzams tikai tad, ja tajā būsit izveidojis izvēlni Izskats > Izvēlne.

Varat arī izvēlēties parādīt to ekrāna kreisajā vai labajā pusē.

Sānjoslas

Ja vēlaties mainīt dažādu lapu sānjoslas, to varat izdarīt šeit. Jums ir iespēja parādīt lapu sānjoslu kreisajā vai labajā pusē tikai ar vienu klikšķi.

Tipogrāfija

Vietnes tipogrāfijas maiņai ir nepieciešami trešo pušu spraudņi daudzām tēmām, taču BuddyBoss tēmai ir iebūvēts Google Fonts tipogrāfijas pielāgošanas rīks, kurā varat izvēlēties no simtiem savas vietnes fontu..

Vietnes nosaukumam (ja logotips ir atspējots), pamattekstam un virsrakstiem (H1 līdz H6) var izvēlēties tipogrāfiju. Varat arī mainīt fonta svaru un stilu, apakškopas un fonta lielumu. Un, tā kā katrai pozīcijai varat iestatīt atšķirīgu tipogrāfiju, tas dod daudz vairāk pielāgošanas iespēju.

Stils

Izmantojot stilu, varat mainīt krāsu shēmu, kā arī galvenes, BuddyPanel, kājenes un korpusa elementu krāsu. Tas, kas man visvairāk patīk šajā sakarā, ir tas, ka jūs varat mainīt gandrīz jebkuras jūsu vietnes daļas krāsu, padarot to par ļoti vienkāršu noturību pret jūsu zīmola krāsām..

Kā piemērs ir norādīts, kā mainīt galvenes krāsas:

mainot galvenes krāsu

Ir daudz vairāk, ko varat darīt, lai veidotu savu vietni, un es domāju, ka jums būs jautri izpētīt savas iespējas.

Emuārs

Esmu iepriekš parādījis, ka jūs varat izvēlēties starp trim emuāru lapu izkārtojumiem. Faktiski ir daudz citu pieejamu emuāra lapas pielāgošanas iespēju. Piemēram, jūs varat mainīt piedāvātā attēla parādīšanas veidu. Varat arī iespējot / atspējot saistītās ziņas, ierobežot parādīto saistīto ziņu skaitu, atspējot / iespējot bloga autora lodziņu un pievienot biļetenu īskodu..

Lai gan ir daudz iespēju, dažas no iespējām joprojām ir ierobežotas. Piemēram, piedāvāto attēlu parādīšanas iespējas nav pietiekami elastīgas. Nav iespējas parādīt ziņas virsrakstu piedāvātajam attēlam vai pievienot pārklājumu.

Emuāra ziņas pamattekstā nav iespējams mainīt atstarpes starp rindām vai pielāgot satura apgabala platumu.

Nav arī iespēju mainīt saistīto rakstu parādīšanas veidu. Tātad, ja vēlaties tos parādīt kā sarakstu ar maziem attēliem, to nevar izdarīt.

Ir arī iespēja iespējot peldošās sociālās saites, tāpēc jums vairs nevajadzēs izmantot trešās puses spraudni. Vienīgais negatīvais ir tas, ka jūs nevarēsit mainīt ikonu izskatu. Tas izskatās diezgan glīti, jo tas tik un tā ir, tāpēc tā nav tik liela problēma. Bet, ja viņi var pievienot vairāk pielāgojamo iespēju peldošo sociālo akciju ikonām, tas būtu lieliski.

Pieteikšanās / reģistrēšanās lapa

Vēl viena patiešām lieliska funkcija ir spēja pielāgot jūsu pieteikšanās / reģistrēšanās lapu tā, lai tā atspoguļotu jūsu zīmolu, nevis tikai parasto WordPress pieteikšanās / reģistrācijas zonu.

Pieteikšanās / reģistrēšanās lapu var veidot tā, lai tam būtu pielāgots fona attēls, kas izskatās lieliski. Attēlam kā pārklājumu var pievienot arī virsrakstu un teksta aprakstu. Ierobežojums iestatījumiem, kas, manuprāt, ir tas pats ziņojums gan pieteikšanās, gan reģistrācijas lapām, bet dažreiz jūs varētu vēlēties parādīt atšķirīgus ziņojumus šīm dažādajām lapām. Piemēram, tā vietā, lai pateiktu “Pievienojieties mums!” pieteikšanās lapā ir saprātīgāk pateikt “Laipni lūdzam atpakaļ!”

Šis ir piemērs, kā pielāgot pieteikšanās lapu:

pieteikšanās lapas pielāgošana

Citas lietas, ko varat darīt motīvu opcijās:

 • Pielāgojiet savu 404 lapu
 • Spēlējiet apkārt ar kājeni (varat pievienot logrīkus, mainīt krāsas, pievienot īso kodu, piemēram, pierakstīšanos uz biļetenu, sociālās saites, mainīt etiķeti (balto etiķeti) utt.)
 • Pievienojiet pielāgotos kodus
 • Samaziniet CSS un Javascript
 • Iespējot uzturēšanas režīmu
 • Iestatiet noklusējuma vāka attēlus lietotāju profiliem
 • Pielāgojiet forumus (mainiet izkārtojumus, izmantojiet reklāmkarogu attēlu, pievienojiet foruma virsrakstu un aprakstu utt.)

Kopumā tēmas opcijās pieejamās pielāgošanas opcijas ir diezgan uzlabotas, bet viegli pielāgojamas. Lai mainītu tipogrāfiju, modificētu galvenes, mainītu krāsas un daudz ko citu, nav nepieciešami papildu spraudņi vai kodēšana.


Pārdodiet savu saturu, izmantojot BuddyBoss + LearnDash

Papildus tam, ka jums ir tiešsaistes kopiena, varat arī pārdot savu saturu savā vietnē, integrējot BuddyBoss tēmu ar LearnDash.

Ja jūs jau izmantojat LearnDash, labā ziņa ir tā, ka BuddyBoss ir veicis papildu pasākumus, lai pārliecinātos, ka viņu platforma un tēma ir lieliski integrēta LearnDash. Tas padara tik vienkāršu satura pārdošanu un ap šo saturu kopienas izveidi.

Ja jūs neesat pazīstams ar LearnDash, tas ir mācību pārvaldības sistēmas WordPress spraudnis, kas ļauj izveidot, mitināt un pārvaldīt tiešsaistes kursus vienuviet. Šis ir premium spraudnis, kas jums jāiegādājas atsevišķi. Integrējot to ar WooCommerce, jūs varat pārdot savus kursus par vienreizēju samaksu vai par abonementu.

LearnDash pats par sevi ir tik pārsteidzošs spraudnis. Tam ir jaudīgs iebūvētais kursu veidotājs, kuru varat izmantot, lai izveidotu kursus no jauna, izveidotu viktorīnas un uzdevumus, izveidotu pielāgotos sertifikātus un vēl daudz ko citu. Jūs varat piedāvāt kursus par brīvu vai par vienreizēju vai atkārtotu samaksu. Iespējas ir bezgalīgas ar LearnDash.

Lai gan es neiedziļināšos, kā izveidot kursu LearnDash (manu pārskatu par LearnDash varat aplūkot šeit), es vēlos jums parādīt, kā jūs varat pielāgot veidu, kā kursu saraksta lapa un individuālais kurss. lapas izskatās.

Integrējot LearnDash

Lai sāktu lietot LearnDash, dodieties uz Spraudņi > Pievieno jaunu un instalējiet un aktivizējiet LearnDash.

Pēc LearnDash instalēšanas automātiski tiks izveidota jauna lapa ar vietrādi URL “jūsu domēns.com/kursi”.

Šajā lapā dalībnieki varēs redzēt visus pieejamos kursus jūsu vietnē. Es nedomāšu padziļināti uzzināt, kā izveidot kursu LearnDash (šeit jūs varat pārbaudīt manu pārskatu par LearnDash), taču es vēlos jums parādīt, kā jūs varat pielāgot veidu, kā kursu saraksta lapa un individuālais kurss. lapas izskatās.

Bet pirms visa pārējā dodieties uz LearnDash > Iestatījumi un pārliecinieties, ka Aktīva veidne jūsu LearnDash ir LearnDash 3.0 un NAV mantojums. LearnDash 3.0 ir nesen izlaista versija, kas ikvienai kursa lapai izskatās pārsteidzoši tieši ārpus tā, tāpēc jums nevajadzēs veikt plašu pielāgošanu.

Kursu saraksta lapas pielāgošana

Kad esat instalējis un aktivizējis LearnDash, ja apmeklējat vietni BuddyBoss > Tēmas opcijas, jūs redzēsit, ka ir jauna sadaļa ar nosaukumu LearnDash:

Mācību tēma motīvu opcijās

Šeit varat spēlēt, kā izskatās kursu saraksta lapa. Jūs varat iespējot kategoriju filtru, kas dalībniekiem ļaus redzēt kursus vienā kategorijā. Laukā Taksonomija varat izvēlēties, vai lietotāji varēs filtrēt pēc kategorijas vai tagiem.

Varat arī iespējot instruktoru filtru, kas lietotājiem ļaus redzēt visus instruktoru kursus. Ja esat vienīgais instruktors, varat iztikt bez šī filtra.

Varat arī izvēlēties parādīt kursa autoru un izveidošanas datumu kursos, stundās vai tēmās.

Lūk, kā izskatās kursu rādītāju lapa, kā arī dažādas lietotājiem pieejamās filtrēšanas un skatīšanas iespējas:

kursu rādītāju lapa

Kā redzat, dalībnieki var redzēt, kādos kursos viņi tiek reģistrēti un nav reģistrēti, un kādus kursus viņi vēl nav sākuši. Tiek parādītas arī progresa joslas.

Šajā brīdī ir ieteicams pievienot šo lapu galvenes izvēlnei, lai dalībnieki šeit varētu ērti nokļūt.

Kursa lapas pielāgošana

Jūs varat pielāgot, kā katra atsevišķa kursa lapa izskatās tieši LearnDash. Varat pievienot virsrakstu, īsu aprakstu, vāka attēlu, piedāvāto attēlu un daudz ko citu.

Lai pielāgotu kursa lapu, dodieties uz LearnDash > Kursi un noklikšķiniet uz kursa, kuru vēlaties pielāgot. Jūs tiksit novirzīts uz Gūtenberga redaktoru, kur varēsit pievienot vai rediģēt virsrakstu un kursa aprakstu.

Labajā pusē, ritinot uz leju, redzēsit vāka attēla un piedāvātā attēla augšupielādes iespējas. Šie ir lieliski veidi, kā uzlabot kursa lapu un padarīt to vilinošāku jūsu studentiem.

BuddyBoss pievienotā funkcija ir iespēja iestatīt priekšskatījuma video, nevis piedāvāto attēlu. To var izdarīt šādi:

iestatot video kursa priekšskatījumu

Kad dalībnieki sāks kursu, viņi tiks ievietoti nodarbību lapā. LearnDash ir aprīkots ar funkciju Focus Mode, kas novērš visus traucējumus, piemēram, izvēlnes un sānjoslas, lai studenti varētu koncentrēties uz nodarbību. Lietojot kopā ar BuddyBoss, fokusa režīms izskatās šādi:

Fokusa režīms LearnDash

Ņemiet vērā, ka virsrakstjoslas izvēlne pazuda, padarot lapu bez traucējumiem.

Stundas lapā ir daudz lielisku iespēju uzlabot skolēnu mācību pieredzi. Viņi var pārslēgties starp gaišo un tumšo režīmu, lai tas būtu piemērots dažādiem apgaismojuma apstākļiem, un pārslēgties uz pilnekrāna režīmu, lai nodrošinātu vēl vairāk traucējumus.

Kursu savienošana ar sociālajām grupām

Vēl viena patiešām forša lieta, ko varat darīt ar BuddyBoss un LearnDash, ir izveidot klases tipa iestatījumu, savienojot Learndash kursus ar sociālajām grupām. Tādā veidā sociālā grupa var darboties kā klase, kurā lietotāji (studenti) var piekļūt saviem kursiem vienuviet.

Jūs varēsit norīkot organizētājus / skolotājus katrai sociālajai grupai, kā arī sociālajai grupai varēsit pievienot vairākus kursus.

Process ir patiešām vienkāršs un viegli izdarāms. Ja jūs interesē šī funkcija, varat skatīties visaptverošo apmācība izveidojis BuddyBoss, lai uzzinātu, kā tas tiek darīts.


Integrējiet ar citiem WordPress spraudņiem

BuddyBoss tēma ir savietojama arī ar visvairāk labi kodētajiem WordPress spraudņiem, sniedzot jums daudz iespēju tam, ko jūs varat darīt ar savu vietni.

Spēlējot lietotāja pieredzi

Spēlējot lietotāju pieredzi, tas ir lielisks veids, kā veicināt pastāvīgu tiešsaistes kopienas izmantošanu un iesaistīšanos. Piemēram, lai mudinātu lietotājus pievienoties foruma diskusijām, jūs varat piešķirt punktus par katru atbildi vai diskusiju, kuru viņi sāk. Pēc tam jūs varat šos punktus kaut kādā veidā izmantot.

Ja vēlaties izklaidēt savu dalībnieku pieredzi, varat integrēt BuddyBoss ar GamiPress. GamiPress ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas palīdz piešķirt punktus lietotājiem par mijiedarbību ar jūsu vietni, piešķirt viņiem nozīmītes par sasniegumiem un dot iespēju ranžēšanas sistēmai motivēt lietotājus izpildīt visas prasības.

Darba sludinājumu sadaļa

Ja veidojat profesionāļu kopienu kādā nišā vai noteiktā nozarē, darba sludinājumu sadaļa ir lielisks veids, kā pievienot vērtību saviem biedriem. Tas ir liels lietotāju magnēts, un tas motivēs lietotājus atgriezties jūsu vietnē.

Jūs varat integrēt BuddyBoss ar bezmaksas spraudni WP Job Manager, lai vietnē izveidotu darba sludinājumu sadaļu..

Kad esat instalējis un aktivizējis WP Job Manager, WordPress kreisajā pusē redzēsit jaunu lauku ar nosaukumu Darba piedāvājumi. Šeit varat konfigurēt spraudņa iestatījumus.

Spraudnis automātiski izveido trīs lapas: darba informācijas paneli, lapu Ievietot darbu un lapu Darbs. Lūk, kā izskatās šīs lapas, kā arī darba sludinājuma paraugs:

darba piedāvājumi

Ja vēlaties, lai pretendenti varētu pieteikties, izmantojot veidlapu, jums jāiegādājas papildinājums. Citus papildinājumus varat atrast vietnē Darba piedāvājumi > Papildinājumi.

Izveidojiet notikumu kalendārus

Ja organizējat regulārus pasākumus savai kopienai, lieliska ideja ir izveidot kalendāru, kurā parādīti plānotie pasākumi, lai saglabātu tīkla lietotājus. Lai izveidotu notikumu kalendāru, jums būs nepieciešams kalendāra WordPress spraudnis, piemēram, Notikumu kalendārs Pro.

Izmantojot notikumu kalendāru Pro, jūs ne tikai varēsit izveidot notikumu kalendārus, bet arī pārdot biļetes un rezervēt rezervāciju tieši savā vietnē.

Izveidojiet mobilo lietotni

Ciešā integrācijā ar AppBoss varat izveidot mobilās lietotnes savai sociālā tīkla vietnei. Visi dati no darbvirsmas vietnes tiek sinhronizēti ar lietotni, tāpēc, kad lietotājiem ir jāatsakās no darbvirsmas sesijas, viņi var uzņemt turpat, kur viņi pārtrauca lietotni. Jūs varēsit arī nosūtīt push paziņojumus.

Tas ir lielisks rīks e-apmācības vietnēm, lai viņu kursi būtu pieejamāki mobilajiem lietotājiem un palielinātu lietotāju iesaistes līmeni.


BuddyBoss: Cenu noteikšana

Apskatot visas lietas, ko varat darīt ar BuddyBoss, un apskatot tās cenu, ir grūti nebrīnīties, kāda tā ir zagšana. Par gada maksu 228 USD jūs varēsit izveidot jaudīgu sava zīmola sociālo tīklu vietni. Pievienojiet tikai USD 60 un jūs varēsit izveidot 5 vietnes gadā. Un jūs saņemsit piekļuvi visām motīva funkcijām – nav nepieciešami papildinājumi.

BuddyBoss cenu noteikšana

Ja jūs interesē vietnes iestatīšana, dizains vai migrēšana, kas jums jādara, jums būs jāmaksā vienreizēja 00 iestatīšanas maksa plus / mēnesī. Ja vēlaties iemest mobilo lietotni, kas jums ir sagatavota, vienreizējā iestatīšanas maksa palielinās līdz USD 8000 un mēneša maksa līdz USD 249..

Ja vēlaties to izmēģināt, lai redzētu pats un konstatētu, ka tas neatbilst jūsu vajadzībām, varat izmantot viņu 14 dienu naudas atdošanas garantiju..


BuddyBoss: Atbalsts

Atbalsts tiek nodrošināts tikai caur vienu kanālu – palīdzības dienestu. Pašlaik viņi nepiedāvā atbalstu pa citiem kanāliem, piemēram, sociālajiem medijiem un e-pastu, tāpēc vienīgais veids, kā saņemt palīdzību, ir iesniegt biļeti viņu palīdzības dienestā..

Tas rada nelielu vilšanos, jo ir jau 2019. gads, uzņēmumiem vajadzētu būt daudzkanālu atbalstam, kas tiekas ar klientiem tur, kur viņi atrodas. Piemēram, tiešsaistes tērzēšanas lietotnes klientiem piedāvā daudz ātrāku palīdzību, nevis biļetes iesniegšanu.

Tātad, runājot par atbalstu, BuddyBoss var uzlabot strauji, pievienojot citus veidus, kā klienti var saņemt palīdzību.


BuddyBoss apskats: Kas man patīk par to

 • Tas apvienoja jaudīgas sociālo tīklu vietņu funkcijas, piemēram, privāto ziņojumapmaiņu un sociālās grupas zem viena jumta, padarot tiešsaistes kopienas izveidi vieglāku nekā jebkad agrāk..
 • Tas lieliski integrējas ar LearnDash un daudziem citiem WordPress spraudņiem, ieskaitot lapu veidotājus, piemēram, Elementor Pro.
 • Motīvu pielāgošana ir plaša, ar daudz vairāk iespējām nekā citām premium tēmām.
 • Tas ir ļoti lēts, ņemot vērā to piedāvātās funkcijas.

BuddyBoss pārskats: Kas man par to nepatīk

 • Var būt grūti iemācīties virves, un, lai uzzinātu, kā tā darbojas, jums būs jāskatās apmācības.
 • Iestatījumi sākumā jūtas visur, šķiet, ka nevarat atrast kaut ko, kas jaunajiem lietotājiem rada satriecošu sajūtu..
 • Dažām funkcijām trūkst pielāgošanas iespēju.

BuddyBoss apskats: pēdējās domas

BuddyBoss tēma ir vadošā WordPress tēma, kas paredzēta sociālā tīkla vietnes izveidošanai. Burtiski nekas cits kā tirgus nav.

Tā integrācija ar BuddyBoss platformu, spraudni, kuru izstrādājis tas pats uzņēmums, apvieno visas funkcijas un komponentus vienuviet un novērš vajadzību pēc papildinājumiem un spraudņiem. Ja meklējat vienkāršāko, bet vismodernāko veidu, kā izveidot sabiedriskā tīkla vietni, kuru varat paplašināt, BuddyBoss tēma un platforma ir viss, kas jums nepieciešams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map