Būtisks Web mitināšanas pārskats

Svarīga tīmekļa mitināšanaCrucial ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas tika dibināts 2003. gadā. Šī uzņēmuma misija vienmēr ir bijusi atvieglot Austrālijas mazajiem uzņēmumiem panākumu gūšanu tiešsaistē.


Savos 16 pastāvēšanas gados Crucial ir pieaudzis līdz vietai, kurā tam ir vairāk nekā 7000 VPS, kurus tas pārvalda un izvieto.

Katru dienu viņu tīkls apstrādā vairāk nekā 8,8 TB datu. Crucial Austrālijā seko vienmērīgi.

Viņi ir pazīstami kā novatoriski un neatlaidīgi. Pašlaik tie ir savienojot tīmekli vairāk nekā 50 000 uzņēmumu Austrālijā. Viņiem šobrīd ir vairāk nekā 6000 laimīgu klientu.

Par to, ko viņi ir nolēmuši darīt, proti, palīdzēt maziem Austrālijas uzņēmumiem iegūt klātbūtni tīmeklī, Crucial ir paveicis slavējamu darbu. Viņi ir pieklājīgi saimnieki.

Tomēr, salīdzinot tos ar pieejamo pasaules arēnā, redzat, ka to ātrums, serveri un funkcijas ir tikai vidēji. Viņi don’Mēs neko nedarījam nepareizi, bet mēs pamanījām, ka tur ir’Nekas īpašs, kas viņus izceltu, salīdzinot ar citiem modernākajiem mitināšanas pakalpojumiem.

Faktiski par cenu, ko jūs maksātu ar Crucial, jūs varat saņemt augstākas kvalitātes pakalpojumus no augstākas klases tīmekļa mitinātājiem.

Kamēr Svarīgi maksājumi 19,99 USD par parastu dalītu mitināšanu, līdzīgus plānus par USD 3,99 varat saņemt no Vietne vai pat 0,80 USD mēnesī no Hostinger.

Svarīgs maksājums būs jāmaksā arī par vietņu migrēšanu, SSL (kas ir bezmaksas produkts) un ir atbrīvojies no 24 stundas diennaktī pieejamo tiešsaistes tērzēšanas atbalsta, kas ir standarts lielākajai daļai mūsdienu tīmekļa mitinātāju.

Mums tomēr patīk, ka Crucial tomēr ir Austrālijas uzņēmums. ����

Videi atbildīgs uzņēmums

dabai draudzīgsSvarīgi ir padarīt sevi par sevi zināmu videi draudzīgs hostinga pakalpojums. Viņu apņemšanos palīdzēt videi liecina par to, ka viņi piedāvā oglekļa neitrālus pakalpojumus. Turklāt katrs jaunais klients, kurš reģistrējas sava hostinga pakalpojumā, stāda vienu koku. Tas ir ieguvums visām iesaistītajām pusēm.

Katru gadu viņi izvēlas noteiktus cēloņus, kurus viņi veicina Austrālijā vai citās pasaules daļās. 2013./2014. Kalendārajā gadā Crucial spēja kompensēt visu oglekļa emisiju gadu.

Tagad, kad jums ir pamata pārskats par to, kas ir šis uzņēmums un par ko viņi ir, ļaujiet’s prasa mazliet laika un padziļinās, ko šis uzņēmums piedāvā un kam viņu pakalpojumi varētu būt piemēroti.

Izskaidrota būtiska cenu noteikšana

Mēs bijām pārsteigti par redzēto, apskatot Crucial cenu noteikšanu. Mēs negaidījām, ka tie būs tik lēti kā daži citi lielie vārdi biznesā. Tomēr mēs bijām pārsteigti par to, cik daudz viņi pieprasa pakalpojumus, ko austrālieši var atrast par nelielu daļu cenas, sadarbojoties ar citiem cienījamiem hostinga uzņēmumiem.

Pamata koplietojamais hostings

Crucial piedāvā savu pamata tīmekļa mitināšanu Mēnesī – 19,90 USD. Jūs varat ietaupīt 16 procentus ar gada abonementu, kas galu galā ir 199 USD.

Aprakstot viņu piedāvāto tīmekļa mitināšanas paketi, Crucial fokuss ir 24x7x365 pakalpojums. Viņi uzskata, ka šī pakete ir veids, kā palīdzēt Austrālijas uzņēmumiem iegūt savu klātbūtni internetā. Daži no funkcijas šajā cenu brīdī ietver:

 • Diennakts atbalsts. Tas ir paredzēts, lai sniegtu saviem klientiem mieru un palīdzētu, kad viņiem tas ir nepieciešams.
 • 50 GB krātuves. Tie piedāvā ātru un drošu jūsu vietnes un e-pasta glabāšanu.
 • Neierobežots e-pasta kontu un pārskaitījumu skaits. Šajā cenu posmā viņi piedāvā neierobežotu e-pastu un iespēju pārsūtīt neierobežotu datu daudzumu.

Performance hostings

Performance Hosting plāns ir parādīts kā veids, kā jūs varat palielināt savu ātrumu un vietnes veiktspēju. Šis plāns ir paredzēts, lai kalpotu kā punkts starp dalītu mitināšanu un VPS plāni.

Tās galvenā pārdošanas iezīme ir uzlabota resursu sadale. Tātad, teorētiski, šim plānam vajadzētu ļaut jūsu vietnei savaldīt vairāk apmeklētāju. Tam ir pilnībā aprīkots vadības panelis, kā arī 24 stundu atbalsts. Uz Sidnejas balstītais datu centrs ir jūsu glabāto datu mājvieta.

 • Līdzīgi kā pamatplānā, arī šajā plānā ir 50 GB krātuves.
 • Ātruma palielināšanas funkcija ļauj piekļūt 4 GB RAM, 400% palielināt CPU limitu, 40 CPU procesus, kā arī 6 MB sekundē diska I / O.
 • Līdzīgi kā pamatplānā, Performance Hosting piedāvā neierobežotu e-pastu un neierobežotu datu pārsūtīšanu pa e-pastu.

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana ļauj jums to izdarīt izveidot kontus un pārvaldīt kontus 50 un vairāk klientiem. Tas ir paredzēts, lai dotu jums kontroli. Cenas svārstās no 39,90 līdz 89,90 USD. Tam ir daudzas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no tālākpārdevēja mitināšanas, tostarp:

 • Vairākas uzglabāšanas iespējas
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Garantija par 99,9 procentiem
 • Sidnejas datu centrs
 • 24 stundas diennaktī Austrālijas atbalsts
 • Zaļā hostings

VPS hostings

VPS mitināšana ir galvenā Crucial sastāvdaļa’s bizness. Kopš uzņēmuma darbības sākuma viņi ir izvietojuši vairāk nekā 7000 VPS plānus, sākot no USD 10 mēnesī un līdz USD 2 100 mēnesī..

Crucial ir radījis trīs pielāgoti VPS produkti ar mērķi padarīt tos pieejamākus dažādiem uzņēmumiem. Tie ietver:

 • Linux VPS
 • Windows VPS
 • cPanel pārvaldīja VPS

Dažas no tām ietver:

 • Tāpat kā pakalpojumi, par kuriem mēs jau runājām, viņu VPS tiek pasniegts Austrālijas serverī un tiek izmantots augstas veiktspējas aprīkojums, kas pieder APDC
 • Viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā
 • Viņiem ir 99% uptime garantija

Blaze Business SSD VPS

Crucial piedāvā klientiem savu Blaze Cloud VPS. Tas nāk ar visiem SSD krātuve kas iepriekš bija tikai opcija ar speciālu serveri.

Blaze VPS uzreiz tiek ieviests, un tas ir paredzēts pielāgojamiem, lai apmierinātu augošās biznesa vajadzības. Plāni sākas ar USD 164,95 mēnesī un sasniedz USD 579,95 mēnesī.

 • Plānos ir diapazons no divu GB RAM opcijas līdz 12 GB RAM opcijai
 • Zemākā līmeņa plāns piedāvā divus CPU kodolus, bet augstākā līmeņa plāns – sešus
 • Plāni sākas ar 50 GB SSD krātuvi un papildina ar 100 GB SSD krātuvi
 • Visi plāni ļauj augšupielādēt vai lejupielādēt 500 GB mēnesī
 • Visi plāni piedāvā 100 MBIT

Blaze VPS ir nodrošināta ar to pašu 99,9% uptime garantiju, ko Crucial piedāvā kopā ar citiem plāniem. Citas funkcijas ietver:

 • IPv6 gatavība
 • Mākoņu infrastruktūra bez viena kļūmes punkta
 • Automātiska kļūme

Lietotne “Būtisks mobilais tālrunis” ir paredzēts, lai lietotājiem nodrošinātu lielāku kontroli pār viņu mākoņa VPS. Lietotāji var izvēlēties no 25 plus operētājsistēmām. Lietotne ir aprīkota ar atbalstu un papildinājumiem. Mērķis ir atvieglot mazā biznesa servera pārvaldību.

Klientiem ir iespēja izveidot savu unikālo VPS, lai apmierinātu viņu vajadzības. Viņi spēj izvēlēties nepieciešamo RAM daudzumu, cik daudz datoru kodolu, cik gigabaitu SSD atmiņas nepieciešams, kā arī operētājsistēmu, kuru viņi vēlas izmantot. Pakalpojuma cena svārstīsies atkarībā no izvēlētajām funkcijām.

cPanel VPS

Šis plāns ir paredzēts personām, kuras vēlas iegūt VPS, bet izbauda cPanel lietošanas vienkāršību. Crucial ir ekspertu komanda, kas saprot, kā izmantot cPanel, lai līdzsvarotu konfigurāciju, kā arī VPS veiktspēju, lai labi darbotos lielākajā daļā vietņu..

cPanel VPS var izmantot tīmekļa mitināšanai vai tālākpārdevēju mitināšanai. Šī plāna negatīvie ir tas, ka tehniskais atbalsts ir ierobežots. Tāpēc lietotājam, izvēloties šo plānu, jābūt iepriekšējām tehniskām zināšanām.

Šie plāni sākas no USD 109 mēnesī ar iespēju maksāt 2 135 USD par divu gadu plānu. Šim plānam ir vairākas funkcijas, tostarp:

 • 99 procentu darbspējas garantija
 • DDoS aizsardzība
 • Istaba augt
 • Zaļā hostings

Vai būtisks hostings ir ērti lietojams?

Crucial ir jauks tīmekļa mitināšanas risinājumu sajaukums. Viņiem ir dažādas servera paketes. Kaut kas pārsteidzošs bija tas, ka viņi piedāvā tikai vienu visaptverošu dalīta hostinga paketi.

Dalītā hostinga pakotne piedāvā lieliskas iespējas un resursus. Tas varētu būt labs risinājums kādam, kurš meklē Austrālijas serveri.

Šīs iestatīšanas negatīvie punkti tomēr ir tādi, ka, tā kā viņiem ir tikai viena dalīta hostinga pakete, jums nav izvēles iespēju par iespējām, kuras iegūstat, ja izmantojat Crucial. Piemēram, kas notiks, ja jums nav nepieciešama 50 GB krātuves?

Ko darīt, ja jums nav nepieciešami neierobežoti e-pasti vai neierobežota datu pārsūtīšana? Pamata vietnes mitināšanai nav vienkāršas iespējas. Tas nozīmē, ka jūs galu galā maksājat par papildu funkcijām un resursiem, kurus jūs vienkārši negrasāties izmantot.

Arī tas’Ir skaidrs, ka tie ir vērsti uz iesācējiem un tiem, kuri Austrālijā tikai sāk mazu biznesu. Tas ir lieliski. Bet viņi to nedara’t nav iesācējiem draudzīgu instrumentu. Mēs labprāt redzētu vietnes izveides rīku un citus rīkus, kas izstrādāti, lai palīdzētu kādam’Tīmekļa dizaina jaunums ļauj ātri izveidot vietni un darboties tajā.

Papildu iespējas un to izmaksas

Zemāk ir dažas citas jomas, kuras, manuprāt, cilvēkiem vajadzētu zināt, apsverot potenciālo pierakstīšanos Crucial.

Domēna vārda reģistrācijas cena

Svarīgi ļauj Austrālijas domēnu vārdus viņu pakalpojumā nodot bez maksas. Tiklīdz tiks atjaunināta esošā reģistrācija, nodošanas domēna vārds būs jāpārreģistrē.

Domēnu vārdu reģistrēšana svārstās no USD 20,90 par diviem gadiem .com.au domēniem un no 89,90 USD uz diviem gadiem.mobi domēniem..

SSL sertifikāti

SSL sertifikātiTie, kuriem ir tiešsaistes veikals iespējams, būs ieinteresēts iegādāties SSL sertifikātus. SSL sertifikāti sniedz klientiem mieru.

Crucial pārdod virkni SSL sertifikātu. Viņu Rapid SSL piedāvā sākuma līmeņa aizsardzību un tiek pārdots par USD 99 gadā. Wildcard SSL, kas paredzēts vairākiem apakšdomēniem, pārdod par USD 549 gadā.

Kad paskatās uz Crucial’cenu plānus un to piedāvātos pakalpojumus objektīvā veidā, tas’Ir skaidri redzams, ka viņi ir pienācīga saimniece, kurai ir dažādi produkti, ko piedāvāt saviem klientiem.

Tomēr vienkāršs piedāvātā salīdzinājums ar citiem tīmekļa mitinātājiem, piemēram, InMotion, SiteGround vai HostGator, parāda, ka vairumā gadījumu šie cienījamie mitināšanas uzņēmumi piedāvā augstākas kvalitātes pakalpojumus, labāku klientu atbalstu, vairāk funkciju un konkurētspējīgāku cenu..

Mēs nesakām, ka būtisks ir slikts. Viņiem ir vieta Austrālijā’s tirgus. Uzņēmumiem, kas vēlas sasniegt starptautisku mērogu un kuri vēlas gūt labumu no plašāka pakalpojumu klāsta, Crucial, iespējams, nav viņu labākais solījums.

Atbalsts un klientu pieredze

klientu atbalstsBūtisks ir bijis pārredzams viņu mērķa tirgus. Viņi ir vēlas atlasīt mazos uzņēmumus Austrālijā.

Viņu cenas un plāni, ko viņi piedāvā, to atspoguļo. Ir dažas lietas, kas klientiem jāapsver, pirms tiek izlemts, vai būtisks ir viņu pareizais risinājums.

Svarīgi piedāvājumi, tāpat kā daudzi citi tīmekļa mitinātāji “neierobežots hostings.” Tas izklausās jauki, taču realitāte ir tāda, ka neierobežota mitināšana neeksistē.

Izmantojot Crucial, jūsu mitināšanas pieredze ir neierobežota, kamēr nepārsniedzat CPU resursus, kas ir piešķirti jūsu kontam. Crucial nav skaidru norādījumu par to, kad un kā viņi apturēs kontu.

Tomēr viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos ir noteikts, ka viņi pēc saviem ieskatiem var pilnībā vai daļēji pārtraukt klientu apkalpošanu un darīt to bez iepriekšēja brīdinājuma. Viens no iemesliem, kāpēc viņi pieņem šo lēmumu, ir pārmērīgs tīkla ietilpības, CPU ciklu vai diska I / O patēriņš.

Atbalsts
 • E-pasts un tiešraides tērzēšana, tehniskais atbalsts: 24–7, 365 dienas gadā
 • Pārdošana un norēķini: no 9:00 līdz 17:00 darba dienās (AEST)
 • Tālrunis: no 9:00 līdz 17:00 darba dienās (AEST): 1300 884 839 vai +61 2 8202 9999
 • Pasts: Crucial Cloud Hosting, P.O. 1. aile, Surry Hills 2010

Crucial ir centusies uzlabot viņu piedāvāto atbalstu un klientu apkalpošanu. Pirms dažiem gadiem bija zināmas bažas par stundām, kurās strādāja viņu klientu atbalsts.

Tagad lielākajai daļai plānu viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā. Iesniedzot biļeti, iespējams, jūs saņemsit atbildi 15 minūšu laikā. Svarīgākajiem tehniķiem ir reputācija, ka viņi strādā ar saviem klientiem, līdz tiek atrisināts kāds klienta jautājums.

Viņi ir pierādījuši, ka ir elastīgi. Ja jums ir nepieciešams kaut kas mainīts uz jūsu servera vai instalēts, un jūs sazināties ar viņiem, viņi darīs visu, kas nepieciešams, lai to izdarītu.

Viņi ātri reaģē, ja rodas tehniskas problēmas, un sniedz palīdzību norēķinu jautājumos. Viņi ir elastīgi attiecībā pret saviem klientiem un parasti vēlas sniegt palīdzību tiem, kuriem ir vajadzīgas dažas papildu dienas nesamaksātā rēķina apmaksai.

būtisks klientu atbalsts

Kad jūs runājat ar klientiem, kuri kopš sākuma strādā ar Crucial, viņi bieži komentē uzņēmumu’s uzticamība. Nav retums dzirdēt cilvēkus sakām, ka, ja tas nebūtu viņu uzticamības dēļ, viņi būtu pametuši Crucial par lētāku iespēju. Kad jūs mitināt kopā ar kādu personu, jums viņiem jāuzticas.

Viena no sūdzībām, kas cilvēkiem ir par viņu klientu apkalpošanu, ir tāda, ka tālruņa pakalpojums ir pieejams tikai no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9:00 līdz 17:00. Diemžēl problēmas ar jūsu vietni neaprobežojas tikai ar šīm dienām vai laikiem. Turklāt tālruņa numurs 130-088-4839 tiek slēgts plkst. 16:00 mēneša pēdējā piektdienā.

Klientu pieredze

Pēdējo pāris gadu laikā klienti ir pamanījuši Crucial piedāvāto pakalpojumu samazināšanos. Daudzi šīs pakalpojumu izmaiņas saista ar uzņēmuma Crucial iegādi, ko veic Digital Pacific. Saskaņā ar jauno īpašnieku tika noņemtas tādas iespējas kā tiešsaistes tērzēšanas funkcionalitāte un 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā e-pasta atbalsts. Arī klienti ir piedzīvojuši lielāku lejupslīdes laiku.

Pakalpojuma līmenis, ko saņemat no Crucial tehniskā atbalsta komandas, būs atkarīgs no dienas, kad zvanāt, un kurš atbild. Liekas, ka viņi bieži nolīgst jaunu tehnoloģiju atbalstu. Ja saņemat kādu ar mazāku pieredzi vai kādu, kurš rūpīgi neizlasa jūsu biļeti, iespējams, nesaņemsit nepieciešamo palīdzību.

Crucial ir aktīvs sociālajos medijos. Viņi ātri reaģē uz visiem ziņojumiem, kas tiek nosūtīti viņu Facebook lapā, un pastāvīgi ievieto informāciju, lai izglītotu savus lietotājus par visu tīmekļa mitināšanu vai par viņu piedāvātajiem pakalpojumiem..

Pēdējos gados Crucial ir izbalējis dažus no viņu mantotajiem produktiem. Viņi joprojām atbalsta klientus, kuri iepriekš iegādājās šos produktus. Tas nozīmē, ka daudzi klienti, kas izbauda produktus, kuri viņiem ir bijuši gadiem ilgi, nav spiesti, kamēr nav gatavi veikt šīs izmaiņas.

100 procentu naudas atdošanas garantija

Crucial ir pārliecināts, ka viņu aparatūra un klientu atbalsts darbosies atbilstoši klientu vēlmēm. Tomēr, ja klienti vēlas atcelt savu pakalpojumu pirmajās 10 līdz 30 dienās, viņi to var izdarīt un saņemt pilnu kompensāciju no cenas, ko viņi samaksāja par savu pakalpojumu. Viņi sola, ka nav nekādu dokumentu un nozvejas.

 • Dalītajiem hostinga plāniem, ieskaitot tālākpārdevēju mitināšanu un tīmekļa mitināšanu, ir 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • VPS hostinga plāni 10 dienu naudas atdošanas garantija

Šī 100 procentu naudas atdošanas garantija nav paredzēta SSL sertifikātiem, domēna vārda reģistrācijai vai vietņu migrācijai. Tie neattiecas arī uz jauninājumiem. Tas ir piemērojams tikai pamatproduktam.

Tehniskie apsvērumi

Crucial mitina viņu datus augstas veiktspējas APD objektā, kas atrodas Sidnejā, Austrālijā. Tā kā viņi datus neuzglabā ārzonās, viņu datus aizsargā Austrālijas privātuma likumi.

Viņiem ir personāla tehniķi 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā un 365 dienas gadā. Šie darbinieki uzrauga infrastruktūru un uztur lietas nevainojami. Crucial ir savs pilnīgi neatkarīgs tīkls. Viņiem ir privāta infrastruktūra. Viņi pat aicina viesus apceļot viņu telpas.

Nobeiguma domas – pieklājīgs saimnieks, bet pārāk dārgs

Kopš 2003. gada Crucial ir centusies izveidot spēcīgu zīmolu ar mērķi piedāvāt saviem klientiem uzticamus mitināšanas risinājumus. Viņu vienkāršais mērķis ir panākt, lai visi gūtu panākumus tiešsaistē, padarot tīmekļa mitināšanu vieglu un uzticamu. Dažos veidos jūs varat teikt, ka viņiem ir izdevies sasniegt šo mērķi. Viņi pastāvīgi piedāvā jaunas tehnoloģijas, lai padarītu tiešsaistes pieredzi klientiem vienkāršu.

Salīdzinot tos ar Austrālijā pieejamo, mēs sakām, ka Crucial piedāvā lielisku sniegumu, vieglu uzstādīšanu un labu atbalstu. Tomēr, ja jūs salīdzināt tos ar citām hostinga iespējām, kas pieejamas visā pasaulē, ieskaitot tādus uzņēmumus kā SiteGround, kas Austrālijas uzņēmumiem piedāvā zvaigžņu pakalpojumus, jūs pamanīsit vairākas atšķirības jau pašā nūjā. Pirmais, ko jūs redzēsit, ir tas Svarīgi ir līdz 75 procentiem dārgāk nekā citi hostinga uzņēmumi.

Crucial lepojas ar to, ka ir Austrālijas uzņēmums austrāliešiem. Un tas ir lieliski. Bet negatīvie ir tas, ka viņi nav globālo datu centru. Viņiem ir tikai viens Sidnejā.

Crucial piedāvā vairākus mitināšanas plānus, bet tas, ko mēs neredzam, ir uz WordPress orientēts mitināšanas plāns. Tā ir problēma, jo vairāk nekā ceturtā daļa interneta darbojas WordPress. Visticamāk, ka cilvēki, būvējot jaunu vietni, izmantos arī WordPress.

Ļoti svarīgi ir uzslavēt viņu centienus mazināt to ietekmi uz vidi. Tas ir piemērs, kam var vēlēties sekot citi hostinga uzņēmumi.

Svarīgs ir pienācīgs saimnieks. Piedāvātie pakalpojumi ir vidējie. Par tādu pašu cenu jūs varēsit atrast tādu resursdatoru kā SiteGround, kas piedāvās vairāk iespēju, labāku klientu apkalpošanu un augstākas kvalitātes pakalpojumu par lētāku cenu..

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector