Brizy pārskats 2020

Brizy pārskats: vai ir vērts izmēģināt?

Brizijs ir salīdzinoši jauns WordPress lapu veidotājs, kuru 2018. gada aprīlī izlaida labi pazīstams uzņēmums ThemeFuse. Neskatoties uz to, ka esat jauns, tas jau parāda tik daudz solījumu. Tās bezmaksas versijā jau ir 50 000+ aktīvu instalāciju, kas runā par to, cik labi tā darbojas.


Pateicoties tehnoloģijai React, tam ir jauks, intuitīvs interfeiss, un tam ir virkne unikālu funkciju, kuras neatradīsit nevienā citā lapu veidotājā..

Līdz ar to Brizijam vēl ir tāls ceļš ejams, lai tur ierindotos ar valdošajiem lapu veidotāju karaļiem, piemēram, Elementor Pro un Beaver Builder. Bet es tiešām domāju, ka ar laiku tas spēs piedāvāt pārliecinošākas iespējas un cieši sacensties ar lielajiem puišiem.

Brizy ir bezmaksas un pro versija, kuras cenas un iespējas tiks apskatītas zemāk.

Ja meklējat labāko WordPress lapu veidotāju, lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā Brizy darbojas, ko ar to varat darīt, cik tas maksā, kura versija jums jāsaņem un vai Brizy ir lieliski piemērots jūsu vajadzībām.


Brizy instalēšana

Brizy bezmaksas versijas instalēšana ir tikpat vienkārša kā bezmaksas WordPress spraudņa pievienošana un instalēšana. Iet uz Spraudņi > Pievieno jaunu > meklēt “Brizijs”> Instalēt tagad > Aktivizēt.

instalējot Brizy bezmaksas spraudni

Ja esat iegādājies Pro versiju, pirms Pro .zip faila augšupielādēšanas un instalēšanas vispirms būs jāinstalē bezmaksas versija..


Jaunas lapas veidošana un noformēšana Brizijā

Tagad šeit ir jautrā daļa. Apskatīsim, kā ir izveidot lapu Brizy.

Kad izveidojat jaunu lapu, jūs redzēsit spilgti rozā pogu, sakot Rediģēt ar Brizy. Noklikšķiniet uz tā un jūs nokļūs Brizy lapas veidotājā.

izveidojiet jaunu lapu un rediģējiet ar Brizy

Kad esat nokļuvis Brizy, vispirms pamanīsit visu tukšo vietu, kurā nebūs jūsu tēmas pēdas. Tas notiek tāpēc, ka lapas veidne tiek automātiski iestatīta uz Brizy veidne.

Ja vēlaties strādāt ar savu veidni, ātrs risinājums to iestata Noklusējums tā vietā:

Lapas veidnes parādīšana

Lai sāktu veidot savu lapu, varat sākt ar jau sagatavotiem blokiem vai izkārtojumiem (Briz Pro) vai sākt ar tukšu bloku. Mēs apskatīsim galvenās funkcijas, lai redzētu, ko jūs varat darīt ar tām, cik ērti tās izmantot un kurās versijās tās ir pieejamas.

1. Tukšu bloku pievienošana un aizpildīšana (bezmaksas & Pro)

Pievienojiet tukšus blokus un pievienojiet tiem elementus, izmantojot Brizy. Noklikšķiniet uz zila Plus ikona lapas vidū un noklikšķiniet uz Pievienojiet tukšu bloku. Pēc tam jums būs tukšs 2 kolonnu bloks.

Šajās kolonnās varat pievienot elementus, noklikšķinot uz maz balta Plus ikona ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Velciet un nometiet vajadzīgos elementus un sāciet tos rediģēt.

Pievienojiet tukšu bloku

Augšējā animētajā GIF redzēsit, ka gandrīz katrs rediģēšana notiek iekšēji. Varat rediģēt tekstu rindiņā, pielāgot un stila pogu, pielāgot starpliku (un pat polsterējumu) un pievienot attēlus arī tieši rediģēšanas apgabalā.

Brizy intuitīvais, nepiesārņotais interfeiss parāda, kas jums nepieciešams, kad jums tas ir nepieciešams. Jūs nemulsīsit pārāk daudz iespēju vienlaikus. Ja jums jārediģē sadaļa, vienkārši novietojiet peles kursoru virs tās, un parādīsies šī ikona:

Brizy bloka rīkjosla

Šī rīkjosla ļaus jums daudz interesantu lietu sadaļai padarīt stilīgu, padarīt to globālu, pārvērst to par slīdni, saglabāt, dublēt un izdzēst..

Sadaļas rediģēšana

2. Iepriekš sagatavotu bloku izmantošana (bezmaksas & Pro)

Varat sākt ar tukšu audeklu vai, ja tas ir pārāk biedējoši vai vēlaties ietaupīt laiku, varat izmantot jau sagatavotus blokus. Vienkārši noklikšķiniet uz zila Plus ikona vidū, lai redzētu Brizija garo bloku sarakstu.

Jūs varat izvēlēties starp Gaismas un Tumšs režīmi, kas ir jauka iespēja, un jūs varat arī pārlūkot pēc kategorijas.

Brizy bloki

Varat arī rediģēt jau sagatavotus blokus, piemēram, kā rediģēt tukšus blokus.

Bezmaksas versija:
Pro versija: Jā, ar 150+ premium izkārtojumiem un blokiem

3. Globālie un saglabātie bloki (bezmaksas & Pro)

Ja jūs atkārtojat saturu visās jūsu lapās, globālie bloķējumi ietaupīs tik daudz laika to rediģēšanai. Globālie bloki ļaus jums rediģēt bloku no vienas vietas, un efekts notiks visās jūsu lapās.

Lai izveidotu globālu bloku, vienkārši novietojiet peles kursoru virs bloka un noklikšķiniet uz Iestatījumu ikona. Noklikšķiniet uz ikonas, kas izskatās pēc skrūvēm līdzīgas, un ieslēdziet Padariet to globālu.

Globālo bloku veidošana

Lai saglabātu bloku, noklikšķiniet uz Iestatījumu ikona un noklikšķiniet uz Sirds ikona.

4. Iepriekš sagatavoti izkārtojumi (tikai Pro)

Brizy izkārtojumi ir absolūti patīkami, katrs izskatās lieliski un ietaupīs tik daudz laika, bet diemžēl tie ir pieejami tikai Brizy Pro.

Izkārtojumus var atrast, noklikšķinot uz zila Plus ikona. Tie ir sakārtoti pa kategorijām, un tas, kas man arī patīk, ir tas, ka daudziem izkārtojumiem ir vairāk nekā viena lapa, kas būtībā ir pilnīga vietne.

Pro izkārtojumu pievienošana

Šie izkārtojumi ir arī pilnībā rediģējami, lai jūs varētu pievienot visus vajadzīgos elementus, mainīt piemales, mainīt fonu – visu, ko vēlaties.

Elementu pievienošana izkārtojumam
Pogas pievienošana izkārtojumam Brizy Pro versijā

5. Elementu rediģēšana (bezmaksas & Pro)

Tāpat kā blokos, jūs varat rediģēt jebkuru elementu tieši rediģēšanas apgabalā. Noklikšķiniet uz elementa, un parādīsies šāda rīkjosla:

Elementa rediģēšana

Atkarībā no elementa šī rīkjosla atšķirsies. Bet šī pārskata dēļ izpētīsim attēlu joslu joslu.

Attēla fokuss un tālummaiņa

Viena patiešām glīta Brizy īpašība ir tā, kā jūs varat kontrolēt, kāda attēla daļa parādīsies jūsu lapā. Tas darbojas šādi:

Attēla fokuss un tālummaiņa

Es nekad iepriekš neesmu redzējis šo funkciju nevienā lapu veidotājā, un tā atrisina vienu no sāpju punktiem, ar kuru esmu saskārusies, izmantojot attēlus ar lapu veidotājiem..

Enkurs uz sekciju

Vēl viena unikāla Brizy īpašība ir spēja saistīt vienu elementu ar citu sadaļu. Lai gan to var izdarīt manuāli, izmantojot ID, Brizy to padara daudz vienkāršāku. To var izdarīt ne tikai ar attēliem, bet arī ar visiem citiem elementiem.

To var izdarīt šādi:

Brizy enkura sekcijas

Citas pielāgošanas iespējas

Citos lapu veidotājos jūs nevarat pielāgot attēlu augstumu un platumu tieši rediģēšanas apgabalā, taču Brizijs to ļāva. Attēlus ieskauj pielāgošanas punkti, tāpēc to izmēru ir tik viegli pielāgot.

Varat arī pievienot ēnu, saistīt to ar URL vai uznirstošo logu (vairāk par to vēlāk), pielāgot līdzinājumu, dublēt to, pārvērst to apļveida formā, pievienot ieejas animāciju un daudz ko citu.

Es nerunāšu par katru pieejamo rediģēšanas iespēju, bet ļaujiet man tikai pateikt, ka kopā ar Brizy jūs varat darīt daudz pārsteidzošu lietu. Jums būs tik jautri izpētīt, ko jūs varat darīt ar katru elementu un bloķēšanu.

Vislabākais ir tas, ka varat izdarīt gandrīz visus šos darbus, neatstājot rediģēšanas apgabalu un nepieprasot sānu vadības paneli.

6. Globālais stils

Globālais stils ir vēl viena unikāla Brizy īpašība, kas to patiešām atšķir no citiem lapu veidotājiem. Globālais stils ļauj no vienas vietas mainīt katra elementa krāsu ar vienādu krāsu.

Ļauj man paskaidrot:

Citos lapu veidotājos, ja visas jūsu ikonas ir purpursarkanā krāsā un vēlaties mainīt to krāsu, jums tas jādara pa vienam.

Tas var prasīt daudz laika, ja lapā ir daudz ikonu.

Izmantojot globālo stilu, daudzus elementus, piemēram, ikonas, apmales un tekstus, varat saistīt vienā krāsā. Kad tie ir saistīti ar krāsu, jūs varat uzreiz mainīt katra šo elementu krāsu.

Tātad, ja jums ir 10 ikonas, kas saistītas ar purpursarkanu krāsu, un vēlaties mainīt to krāsu, varat to izdarīt ar vienu klikšķi.

Lūk, par ko es runāju:

Globālais stils

To pašu var darīt arī ar tekstiem. Visus rindkopus, subtitrus, virsrakstus utt. Varat stilizēt vienā vietā:

Globālā stila tipogrāfija

Šī funkcija ne tikai ietaupīs jūsu laiku, bet arī nodrošinās, ka jūsu lapas dizains visu laiku būs konsekvents.

7. Sadaļu pārkārtošana (bezmaksas & Pro)

Sadaļu pārkārtošana jeb tas, ko es vēlētos saukt par sadaļu organizētāju, ir lielisks rīks, kas atvieglo sadaļu pārkārtošanu. Tas ir lieliski piemērots garām lapām ar daudz sadaļām.

pārkārtot sadaļas

8. Kontaktformas (bezmaksas & Pro)

Gan bezmaksas, gan pro versijas ļauj izveidot lieliskas kontaktu formas, izmantojot elementus vai jau sagatavotus blokus.

Jūs varat iestatīt nepieciešamos laukus, mainīt lauku tipus, mainīt fona krāsu vai attēlu, mainīt tipogrāfiju un daudz ko citu.

Kontaktformu pievienošana

9. 4000 vai vairāk ikonas (bezmaksas & Pro)

4000 ikonas – tas ir traki. Tieši Brizy iekšpusē jūs varat izvēlēties no masīvas ikonu bibliotēkas daudzās kategorijās. Tas novērš papildu soli, meklējot labas ikonas, kuras droši lietot jūsu lapā.

Lai izmantotu ikonu, pievienojiet a tukšs bloks un velciet un nometiet Ikonas elements. Noklikšķiniet uz zilās zvaigznes ikona, un jums vajadzētu redzēt rīkjoslu. Noklikšķiniet uz Zila ikona rīkjoslas kreisajā malā, un tur jums vajadzētu būt redzamam ikonu sarakstam. Izvēlieties kādu no kategorijām un pēc tam, kad esat atradis nepieciešamo, noklikšķiniet uz ikonas.

Ja vēlaties, varat mainīt ikonas krāsu un izmēru un pat pievienot ēnas vai apmales.

izmantojiet un rediģējiet ikonu

10. Mobilā reaģējošā vadība (bezmaksas & Pro)

Ir arī rediģēšanas opcija galddatoriem, planšetdatoriem un mobilajām ierīcēm, lai jūs pārliecinātos, ka jūsu vietne izskatās lieliski jebkurā ierīcē.

mobilie skati

Vienā skatā veiktās izmaiņas neietekmēs citus skatus. Jebkurā skatā var viegli mainīt jebkura elementa formātu, izkārtojumu, atstarpi un stilu.

11. Pārvērtiet jebkuru sekciju slīdnī

Dažos lapu veidotājos slīdņi ir premium funkcija, bet Brizy padarīja to par bezmaksas un ļoti ērti lietojamu funkciju..

Virziet kursoru virs sadaļas, kuru vēlaties pārvērst par slīdni, un noklikšķiniet uz rediģēšanas rīkjosla. Noklikšķiniet uz bultskrūvju izskata ikona un pārslēgties Padariet to par slīdni. Un tas ir viss – jums tagad ir slīdnis. Jūs varat mainīt tā fona attēlu vai krāsu, padarīt to automātiski atskaņojamu, mainīt bultiņas un veikt citas darbības.

pārvērtiet sadaļu uz slīdni

12. Ātri pielāgojiet polsterējumu

Polsterējums bieži ir sāpīgs, lai pielāgotos daudziem lapu veidotājiem, bieži vien ir nepieciešams izmantot sānu paneli un bezgalīgas procentuālās izmaiņas. Bet Brizijs padarīja šo procesu tik vienkāršu, ļaujot lietotājiem pielāgot polsterējumu labošanas apgabalā tikai ar vienu klikšķi un velciet:

pielāgot polsterējumu

13. Galvenes un kājenes (tikai Pro)

Galvenes un kājenes bieži ir neskartas neatkarīgi no izmantotās tēmas, un tikai daži lapu veidotāji dod iespēju tos pielāgot vai izveidot no nulles..

Brizy Pro ir pilnībā sagatavotu galvenes un kājenes kolekcija, kas ir pilnībā rediģējama, lai jūs varētu pievienot savu logo, mainīt tekstus, mainīt krāsu, pievienot pogu un daudz ko citu.

Brizy galvenes
Iepriekš sagatavotas galvenes Brizy Pro
Brizy kājenes
Iepriekš sagatavotas kājenes Brizy Pro

14. Uznirstošie logi (tikai Pro)

Uznirstošie logi ir lielisks veids, kā apkopot e-pastus neatkarīgi no tā, ko citi cilvēki varētu teikt. Bet WordPress parasti jums būs jāizmanto trešās puses spraudnis, lai jūsu vietnē varētu izveidot un integrēt uznirstošos logus..

Brizy padara uznirstošo logu izveidi ļoti vienkāršu, nodrošinot jau sagatavotus uznirstošos izkārtojumus, kurus var pievienot jūsu lapai ar dažiem klikšķiem.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka uznirstošos logus var aktivizēt tikai ar klikšķi. Varat pievienot uznirstošo logu visam, kam varat pievienot saiti, piemēram, attēlam, tekstam vai pogai.

Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz elements, noklikšķiniet uz URL ikona, un atlasiet Uznirstošais. Noklikšķiniet uz attēla lauks un atlasiet kādu no iepriekš sagatavotajiem uznirstošajiem logiem.

Uznirstošo logu pievienošana

Tas, ka tiek aktivizēts tikai ar klikšķi, ir būtisks ierobežojums, taču viņi plāno ieviest jaunas funkcijas, kas lietotājiem ļaus radīt noteiktus nosacījumus, piemēram, laiku lapā, izejot, ritinot un vēl citus, lai aktivizētu uznirstošos logus, tāpēc tas ir kaut kas, kas esi sajūsmā par.

15. Lomu menedžeris (Free & Pro)

Lielākajai daļai lapu veidotāju pro versijām ir lomu pārvaldnieki, kas ļauj jums noteikt, kuras vietnes daļas var rediģēt dažādas lapu lomas. Tas ir noderīgi izstrādātājiem, kuri vēlas, piemēram, redaktoriem, piekļūt tikai saturam, nevis dizainam.

Brizy ir arī lomu menedžeris gan bezmaksas, gan pro versijai, taču bezmaksas versijas lomu menedžeris ir ļoti ierobežots. Tam ir tikai divas iespējas: nav piekļuves un pilnīgas piekļuves.

No otras puses, Brizy Pro ļauj jums piešķirt piekļuvi bez piekļuves, ierobežotu piekļuvi un pilnīgu piekļuvi, kas ir noderīgāk, ja vēlaties dažāda līmeņa piekļuvi dažādām lomām.

Lomu menedžeris bez maksas salīdzinājumā ar profesionāļiem

Citas īpašības:

 • Atsaukt / atsaukt (bezmaksas & Pro)
 • Automātiskā saglabāšana (bezmaksas un bez maksas)
 • Pārvērtiet jebkuru bloku uz slīdni (Free & Pro)
 • Formas dalītāji (tikai Pro)
 • Attēlu un video filtri (tikai Pro)
 • Mārketinga lietotņu integrācija (tikai Pro)
 • Dinamisks saturs (tikai Pro)

Kura Brizy versija jums vajadzētu iegūt?

Brizy joprojām ir jauns produkts, kurā ir daudz uzlabojumu, lai būtu patiešām viss vienā risinājums, veidojot lapas. Neraugoties uz to, bezmaksas versija ir pietiekami laba tiem, kas vēlas izveidot vienkāršas vietnes ar vienkāršām lapām.

Bezmaksas Brizy versija ir pietiekama, lai izveidotu:

 • Tiešsaistes portfelis (fotogrāfi, rakstnieki, mākslinieki utt.)
 • Vienkāršas galvenās lapas
 • Maza biznesa vietne

Tas ir, ja jums nav prātā, ka jums nav piekļuves Brizy iepriekš sagatavotiem izkārtojumiem.

Tomēr, ja jums ir nepieciešama papildu funkcionalitāte, piemēram, lomu piešķiršana redaktoriem un līdzautoriem, izkārtojumi, uznirstošie logi, integrācija ar mārketinga lietotnēm (piemēram, e-pasta mārketinga un analītikas programmatūra) un dinamisks saturs, jums jāapsver Brizy Pro iegāde.


Kam vajadzētu izmantot Brizy?

Lai gan Brizy jau ir daudz ko piedāvāt, ņemot vērā, ka tas tika izlaists tikai pirms nedaudz vairāk nekā gada, tam joprojām ir tāls ceļš ejams, lai atrastu pašreizējos top lapu veidotājus, piemēram, Elementor Pro un Beaver Builder. Šo lapu veidotāji var paveikt ļoti daudz, un Brizy sava jaunā vecuma dēļ šobrīd vairs nevar.

Tātad, ja jūs meklējat jaudīgas funkcijas, kuras var dot nobriedušu lapu veidotāji, piemēram, Woocommerce kases vai groza lapu veidošana, un tas jums šobrīd ir nepieciešams, Brizy nav ideāli piemērots.

Mūža līguma pirkšana var būt lielisks ieguldījums, jo kopš tā laika Brizijam ir daudz jaudīgākas iespējas.


Brizy Pro cenu noteikšana

Man jāsaka, ka Brizijs ir viens no lapu veidotājiem ar visdāsnāko piedāvājumu. Ar USD 49 gadā jums būs piekļuve visām profesionālajām funkcijām, atjauninājumiem un 3 vietņu atbalstam. Tas ir labs darījums, ja jūs vienkārši gatavojaties izveidot personīgu vietni.

Studio piedāvājums ir lielisks, ja jūs izveidojat vietnes klientiem vai arī jums ir tendence gadā izveidot daudz vietņu.

Par mūža paketi jums būs jāmaksā vienreizēja maksa, lai piekļūtu visām Pro funkcijām, atjauninājumiem un atbalstam. Tas ir ierobežots piedāvājums tiem, kas vēlas ieguldīt šīs lapas veidotājā un apdomāties par turpmākiem atjauninājumiem un uzlabojumiem, un es domāju, ka tas ir diezgan labs darījums.

Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Brizy cenas

Brizy Cloud: Kas tas ir?

Brizy Cloud ir pārsteidzoša platforma, kas var mitināt neierobežotu skaitu jūsu galveno lapu ārpus WordPress. WordPress tiešām nav lieliska iespēja, ja vēlaties ātri izveidot galveno lapu, jo jums būs jāuztraucas par mitināšanu, instalēšanu un citām garlaicīgām darbībām.

Tātad, ja vēlaties ātri iegūt galveno lapu, Brizy Cloud varat to darīt bez maksas. Ja jūs darāt to bez maksas, jums ir trīs bezmaksas publicēšanas iespējas: apakšdomēns, servera sinhronizācija, un eksportēt HTML.

Apakšdomēns nozīmē, ka jūs saņemsit paplašinājumu pēc domēna nosaukuma, piemēram, “adampreiser.brizy.site”. Patiešām neizskatās profesionāli.

Brizy Cloud izkārtojumi
Brizy Cloud iekšpusē. Attēls satverts no Brizy vietne.

Kas attiecas uz servera sinhronizāciju un HTML eksportēšanu, jums ir jāaugšupielādē galvenās lapas faili uz servera. Šeit viss ir nedaudz tehniski, tāpēc, ja jūs pārāk labi neprotat izmantot serverus, vislabāk ir saņemt palīdzību no prasmīga drauga vai Brizy tehniskā atbalsta..

Turklāt, izmantojot bezmaksas Brizy Cloud, jūs varat ierobežot Brizy lapu veidotāja bezmaksas iespējas.

Ja vēlaties, lai varētu publicēt savā domēnā, neuztraucoties par serveriem, un piekļūt Brizy Pro funkcijām, vislabāk ir iegādāties Brizy Pro.


Brizy: Kas man patīk par to

Par Brizy ir daudz lietu, kas man patīk – tas ir daudzsološs lapu veidotājs, un šeit es ātri tos pārdomāšu.

 • Unikālas funkcijas, piemēram, Image Focus un Zoom, Globālais stils un Pārkārtot blokus. Es neesmu redzējis šīs funkcijas citiem lapu veidotājiem, un tas tikai parāda, kā Brizy komanda rūpīgi izpētīja lietotāju pieredzi ar esošajiem lapu veidotājiem..
 • Intuitīvā un jucekļa saskarne nepārslogo lietotājus ar tik daudzām rediģēšanas iespējām vienlaikus. Tas tikai parāda jums to, kas jums pašlaik jāredz, sniedzot mierīgāku, redzamāku, veida pieredzi.
 • Tādas sīkas detaļas kā rindas polsterējuma parādīšana, novietojot peles rādītāju virs tā, automātiska saglabāšana un atsaukšana / atsaukšana padara lietotāju dzīvi daudz vieglāku.
 • Iepriekš sagatavotie bloki un izkārtojumi ir nopietni skaisti. Ir acīmredzams, ka tos ir izstrādājuši profesionāļi, un es negribētu to izmantot savā projektā.
 • Pastāvīgais piedāvājums par vienreizēju maksu 299 USD apmērā par piekļuvi mūža garumā ir pārsteidzošs. Ņemot vērā to, ka Brizijs jau gadu pēc tā izlaišanas rāda daudz solījumu, es varu tikai iedomāties, cik tālu viņi nonāks dažu gadu laikā.
 • Brizy Cloud ir lielisks rīks, kas atvieglo galveno lapu izveidi.
 • Viņu 4000+ ikonas!
 • Tas ir savietojams ar visvairāk labi kodētajām tēmām.
 • Brizy Pro integrējas ar tādiem populāriem pakalpojumiem kā MailChimp, HubSpot un Woocommerce.
 • Viņiem faktiski ir publika Trello dēlis kur jūs varat redzēt viņu nākotnes plānus un ko viņi pašlaik strādā. Jūs varēsit arī ieteikt un balsot par to, kuras funkcijas vēlaties redzēt un / vai uzlabot.

Brizijs: Man tas nepatīk

 • Tas, kā tas automātiski izmanto Brizy veidni, pirmo reizi ieejot lapu veidotājā, novērš uzmanību. Es gribu redzēt savu tēmu, lai es varētu ar to strādāt.
 • Atiestatīšanas pogas nav, tāpēc, ja pēc kāda laika spēlēšanas es gribēju sākt no nulles, man būtu jādzēš katra sadaļa pa vienai.
 • Nav arī iespēju aizstāt izvēlēto izkārtojumu, tāpēc man katru sadaļu vajadzētu izdzēst pa vienai. Būtu jauki, ja ir iespēja izdzēst visu uzreiz vai ātri nomainīt izkārtojumu.
 • Brizy ir ievērojami mazāk elementu nekā citiem lapu veidotājiem pat ar bezmaksas versiju.
 • Būtu vieglāk, ja ir ātrs, viena klikšķa veids, kā pievienot tukšu bloku.
 • Uznirstošie logi no šī brīža tiek aktivizēti tikai ar klikšķi, lai gan viņi plāno ieviest jaunus nosacījumus / aktivizētājus.
 • Lai arī Brizijs neizmanto īskodus, tas joprojām atstāj daudz
  kodi pēc atinstalēšanas.

Brizy Review: Nobeiguma domas

Brizijs ir jauns lapu veidotājs, bet tas jau tiek rādīts milzīgs potenciāls. Viņu stiprā puse ir projektēšanas procesa padarīšana pietiekami gludu un vienkāršu pat iesācējiem. Brizijs dažu sekunžu laikā ļaus jums justies kā ekspertam.

Parasti es nebūtu sajūsmā par jaunu lapu veidotāju, jo es vēlos izmantot tikai tos produktus, no kuriem es zinu, ka varu paļauties un kurus ilgtermiņā atbalstīs.

Šeit atšķiras tikai tas, ka vietnes Brizy WordPress veidotāji izstrādā WordPress produktus 10 gadus. Tāpēc tas man ir atšķirīgs.

Šobrīd viņiem ir diezgan agresīvs ceļvedis ar dažām pārsteidzošām funkcijām. Tātad laiks rādīs, vai viņi var sasniegt. Es domāju, ka viņi to var un darīs.

Kopumā Brizy ir lieliska iespēja tiem, kas meklē lapu veidotāju, kas patiesībā padara vienkāršu tīmekļa lapu izveidi brīzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map