Beaver Builder apskats 2020. gadā

Ja jūs meklējāt WordPress lapu veidotāju, iespējams, esat sastapis Beaver Builder. Kopš tā izlaišanas 2014. gadā tas ir kļuvis par vienu no uzticamākajiem lapu veidotājiem, pateicoties tā uzticamībai, lietotājam draudzīgajai saskarnei un vismodernākajam atbalstam..


Beaver Builder mājas lapa

Es gadiem ilgi personīgi izmantoju šo lapu veidotāju katru dienu, tāpēc man ir daudz ko teikt par šo spraudni – gan labu, gan ne tik labu. Tātad, ja vēlaties godīgu, no plašas pieredzes balstītu pārskatu, jūs esat īstajā vietā.

Tālāk ir sniegts sadalījums tam, ko mēs apskatīsim:

 1. Bebru būvētājs: kā tas darbojas
 2. Beaver Builder funkcijas: Bezmaksas / Lite vs Pro
 3. Mobilā atsaucība
 4. Beaver Builder Pro: Cenas
 5. Bebru būvētājs: Kas man par to patīk
 6. Bebru būvētājs: Kas man par to nepatīk
 7. Bebru būvētājs: beigu domas

Sāksim!


Bebru būvētājs: kā tas darbojas

Beaver Builder ir WordPress spraudnis, kas lietotājiem palīdz izveidot tīmekļa lapu, velkot un nometot tādus elementus kā teksti, attēli, ikonas vai videoklipi.

Kad esat ienācis celtniekā, jūs redzēsit tīru, bez traucējumiem saskarni, kas dod jums iespēju vienkārši izpētīt un pašiem redzēt, kā tā darbojas. Lūk, ko Beaver celtnieks izskatās iekšpusē:

Beaver Builder interfeiss

Šajā piemērā es izmantoju Astra tēmu, kas, manuprāt, ir labākā tēma jebkuram lapu veidotājam, ieskaitot Beaver Builder. Sānu josla ir atspējota pilnīgi tukša audekla gadījumā.

Lai sāktu elementu pievienošanu savai lapai, noklikšķiniet uz zila Plus ikona ekrāna augšējā labajā stūrī. Varat sākt, pievienojot vai nu a modulis vai rinda.

Rindā var būt vairāk nekā viena kolonna, un katrā kolonnā var būt viens modulis vai elements, piemēram, fotoattēls, teksts vai video.

Pieņemsim, ka es savai lapai gribu pievienot rindu. Es velciet un nometiet rindu satura apgabalā un turpinu, lai kolonnām pievienotu fotoattēlus. Tas darbojas šādi:

pievienojot rindas un moduļus

Nometot rindu vai moduli, tiek parādīts uznirstošais logs, kurā parādīti moduļa vispārējie, stila un papildu iestatījumi.

Labi šajā uznirstošajā logā ir tas, ka varat to brīvi pārvietot pa ekrānu, lai tas neaizkavē rediģējamo moduli. Virzot to pa kreisi vai pa labi, jūs pamanīsit zilas līnijas, kas nozīmē, ka varat to piestiprināt ekrāna kreisajā vai labajā pusē, lai to pilnīgi padarītu ārpus ceļa.

pop-up redaktora pārvietošana

Šim uznirstošajam lokam var piekļūt arī novietojiet peli virs moduļa vai rindas, kuru vēlaties rediģēt, un noklikšķinot uz uzgriežņu atslēgas ikonas:

uzgriežņu atslēgas ikona

Ja noklikšķināt uz nolaižamā bultiņa ekrāna augšējā kreisajā pusē redzēsit vairāk rīku, kas palīdzēs veidot jūsu lapu un pilnveidot procesu. Par dažiem no šiem rīkiem sīkāk apspriedīsim vēlāk.

Jūs atradīsit iespējas saglabāt veidni, dublēt izkārtojumu, priekšskatīt izkārtojumu, rediģēt adaptīvajos režīmos, skatīt lapu pārskatus, pievienot izkārtojuma CSS un Javascript, mainīt lietotāja interfeisa spilgtumu (ir tumšs režīms) un daudz ko citu. Tas, ko jūs redzēsit šeit, būs atkarīgs no jūsu versijas. Piemēram, Lite versijai nebūs iespējas saglabāt veidni.

celtniecības instrumenti

Viena no lietām, kas patīk lielākajai daļai cilvēku, ir pilna platuma satura laukumi. Ar to es domāju satura jomu, kas aptver abus lapas galus šādi:

pilna platuma satura apgabals

Lai gan Beaver Builder ir iespēja pārvērst satura apgabalu pilnā platumā, tas man nederēja uzreiz. Man bija jāveic dažas konfigurācijas ar savu tēmu, pirms viss platums bija nostrādāts.

Lai tas darbotos Astra, es pielāgoju motīva izkārtojumu un iestatīju konteineri uz Pilns platums / izstiepts.

iestatiet konteineru pilnā platumā / izstieptu Astra tēmā

Tad es devos atpakaļ uz lapu veidotāju, devos uz Globālie iestatījumi, un iestatiet noklusējuma rindas platums un noklusējuma rindas satura platums uz Pilns platums.

globālie iestatījumi - noklusējuma rindas platums un noklusējuma rindas satura platums

To darot, tika izdarīts triks. Bet es domāju, ka tas ir kaut kas, kas Beaver Builder ir jāuzlabo, jo tas ir diezgan standarta līdzeklis citiem lapu veidotājiem, lai varētu iestatīt rindu pilnā platumā tieši lapas veidotājā un nebūtu nepieciešamas papildu motīvu konfigurācijas..

Papildus nedaudz neērtajam rindas iestatīšanas uz pilnu platumu veidam, lapas veidotāju pats par sevi ir viegli iemācīties un lietot. Lai kaut kas darbotos, jums nevajadzēs iet uz priekšu un atpakaļ daudz padomu rakstu. Tīrs interfeiss ļauj jums izpētīt visu savā tempā, nepārslogojot jūs.

Tagad apskatīsim tuvāk Beaver Builder Lite un Pro versiju iespējas.


Beaver Builder funkcijas: Bezmaksas / Lite Vs. Pro

Beaver Builder ir Lite / Free versija un premium versija, kas tiek piedāvāta 3 paketēs. Šajā sadaļā mēs apskatīsim, kā funkcijas atšķiras šajās versijās.

Lite / bezmaksas versija ir pieejama WordPress spraudņa repo. Lai gan jūs noteikti varat izveidot vienkāršu tīmekļa vietni ar Lite / Free versiju, tajā ir izslēgtas visas jaudīgās pro versijas iespējas, tāpēc tas ir patiešām noderīgs demonstrācijai, ja vēlaties izjust, kā Beaver Builder darbojas kopumā. Bet, ja jūs nopietni domājat izveidot tādu vietni, kas var dot rezultātus jūsu biznesam, tas ir ceļš uz jaunināšanu uz premium versijām.

Pamata moduļi (bezmaksas versijas Pro)

Viens no Beaver Builder Lite ierobežojumiem ir ļoti maz iekļauto pamata moduļu. Lite ir tikai 5 pamatmoduļi, savukārt Pro versijai ir 8 pamatmoduļi, ieskaitot pogas, atdalītāju un virsrakstu:

Lite vs Pro moduļi

Ja vietnei nevar pievienot pogu, vietnei tiek izveidots punkts. Es tiešām nevaru iedomāties vietni bez vienas pogas. Tas ir tāpat kā ar durvīm bez durvju kloķa!

Tātad, kā jau teicu iepriekš, ar bezmaksas versiju nepietiek, lai izveidotu nopietnu vietni.

Uzlabotie moduļi (Pro versija)

Papildus pamata moduļiem Pro versijai ir arī uzlaboti moduļi, kas jūsu vietnei pievienos vēl vairāk funkcionalitātes. Uzlabotie moduļi ietver satura slīdni, karti, ikonas, slaidrādi, galeriju, kontakta formu, aicinājumu uz darbību, norādi, sociālās pogas, atpakaļskaitīšanu un daudz ko citu..

uzlaboti moduļi Pro versiju

Veidnes (Pro versija)

Vēl viena lieta, kā Lite versijai trūkst, ir iepriekš sagatavotas veidnes, kas iekļautas Pro versijā. Lai arī es personīgi neesmu šo veidņu cienītājs, tie var jums palīdzēt radīt dizaina iedvesmu un kaut ko sākt, ja sākt ar tukšu audeklu ir pārāk iebiedējošs.

Veidnes tiek klasificētas galvenajās un satura lapās:

iepriekš sagatavotas veidnes - galvenā lapa un satura lapa

Pašu veidņu izveidošana un saglabāšana (Pro versija)

Kad izveidojat izkārtojumu, kuru esat apmierināts un kuru vēlaties izmantot citās savas vietnes lapās, jūs nevēlaties pavadīt stundas, kopējot katru moduli un rindas. Tas būtu milzīgi laika tērēšana!

Pro versija ļauj saglabāt jebkuru izveidoto veidni, lai jūs to varētu atkārtoti izmantot citās lapās.

Lai saglabātu veidni, vienkārši dodieties uz Rīki un noklikšķiniet uz Saglabāt veidni:

saglabāt veidni

Jūs varat atrast saglabātās veidnes kopā ar jau sagatavotajām veidnēm:

saglabātās veidnes

Rindu, kolonnu un moduļu saglabāšana

Varat arī saglabāt atsevišķas rindas, kolonnas un moduļus, lai jūs tos varētu atkārtoti izmantot citās jūsu lapās. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz tā elementa uzgriežņu atslēgas ikonas, kuru vēlaties saglabāt, un noklikšķiniet uz Saglabāt kā apakšā.

Piešķiriet tam vārdu, un šeit jums tiks dota iespēja to izveidot Globālā. Globāls elements parādās vairākās jūsu vietnes lapās, bet to var rediģēt vienā vietā. Vēlāk šo funkciju apskatīsim sīkāk. Saglabātās rindas, kolonnas un moduļus var atrast, noklikšķinot uz zila Plus ikona kopā ar celtnieka moduļiem, rindām un veidnēm.

saglabājot rindu

Globālās rindas (Pro versija)

Kā jau teicu iepriekš, saglabājot rindu un pat moduli, jums tiks dota iespēja to padarīt globālu. Jūs zināt, ka oranžais kaut kas ir globāls Globālā etiķete blakus tam:

globālajiem elementiem ir oranžas etiķetes

Rediģējot globālu elementu, vispirms pamanīsit, ka ap to esošā līnija tagad būs oranža, nevis zila. Turklāt, noklikšķinot uz uzgriežņu atslēgas ikonas, tā notiks atvērts jaunā logā kur veiksit visu rediģēšanu.

Kad esat pabeidzis rediģēt globālo elementu, nospiediet Publicēt, un visas jūsu veiktās izmaiņas tiks atspoguļotas globālajā elementā visās lapās.

rediģēt globālu elementu

Importēšanas / eksportēšanas funkcija (Pro versija)

Iedomājieties, kā izveidot tik skaistu veidni, ka vēlaties to izmantot arī citās jūsu vietnēs. Pro versija padara to viegli izdarāmu, jo jūs varat izveidot savas veidnes un eksportēt / importēt tās uz citu vietni.

Lai eksportētu veidni, WordPress informācijas panelī dodieties uz Rīki > Eksportēt un atlasiet Veidnes. Nolaižamajā sarakstā zem tā izvēlieties, vai vēlaties eksportēt visas veidnes vai tikai noteiktas.

Kad esat izvēlējies, ko eksportēt, nospiediet Lejupielādējiet eksportēšanas failu. Jūs lejupielādēsit XML failu.

eksportējot veidni

Lai importētu veidni, dodieties uz Rīki > Importēt > WordPress. Ja tā ir jūsu pirmā reize, kad importējat, tas tiks teikts Instalēt tagad, bet ja nē, tad teiks Palaist importētāju. Palaidiet importētāju un atlasiet importējamo XML failu.

importējot veidni

Visas jūsu importētās veidnes tiks atrastas Saglabātās veidnes iekšpusē Beaver celtnieks.

Fona opcijas (bezmaksas versijas Pro)

Gan bezmaksas, gan maksas versijās varat mainīt jebkuras rindas fonu. Bezmaksas versija ļaus jums izmantot krāsu, gradientu, fotoattēlu vai video fonu. Izmantojot apmaksātu versiju, jūs varēsit veikt visas šīs divas uzlabotas fona iespējas: paralaksu un slaidrādi.

Lite vs Pro fona opcijas

Pilna lappuses vadība (Pro versija ar Beaver Themer)

Parasti lapu veidotāji nespēj rediģēt noteiktus tīmekļa lapas apgabalus, piemēram, galvenes, kājenes un sānjoslas, kā arī WordPress ģenerētās lapas, piemēram, atsevišķas emuāra ziņas, arhīva lapas un 404 lapas. Bet augšējo lapu veidotāji ir atraduši šo problēmu risinājumus un apmaksātajās versijās ir iekļāvuši funkcijas, kas lietotājiem ļaus rediģēt šos iepriekš neskartos apgabalus..

To var izdarīt arī ar Beaver Builder ar viņu papildinājumu ar nosaukumu Beaver Themer. Izmantojot šo papildinājumu, jūs varēsit izveidot katru savas vietnes daļu, izmantojot Beaver Builder. Jūs varēsit izveidot pats savas galvenes, kājenes, režģa ierakstus, arhīvu lapas, dinamiskā satura apgabalu un citu..

Diezgan satriecoši, taču, lai to izdarītu, jums būs jāiegūst papildu USD 199 gadā.

Lietotāju piekļuve un ierobežojumi (bezmaksas versijas Pro)

Ļoti noderīga funkcija ir Lietotāja piekļuve kur dažādām lapām varat piešķirt vai ierobežot piekļuvi noteiktiem veidotāju aspektiem. Tas būs noderīgi, ja vēlaties bloķēt noformējumu un ļaut tikai personai, piemēram, satura veidotājai, rediģēt saturu.

Lietotāja piekļuves iestatījumi Lite versijā ir ierobežoti, salīdzinot ar premium versiju. Izmantojot Lite versiju, jūs varēsit ierobežot piekļuvi tikai vietnei tikai saturs vai saturs un dizains.

Bet, izmantojot apmaksātu versiju, jūs varat atļaut rediģēt noteiktas lapas lomas globālās rindas, kolonnas un moduļi. Varat arī atļaut noteiktām lomām piekļūt celtnieka administratora izvēlne un veidņu eksportētāja rīks.

Beaver Builder Lite lietotāja piekļuves iestatījumi

Beaver Builder Lite lietotāja piekļuves iestatījumi

Beaver Builder Pro lietotāja piekļuves iestatījumi

Beaver Builder Pro lietotāja piekļuves iestatījumi

Prioritārais atbalsts (bezmaksas versijas Pro versija)

Augstākās kvalitātes klienti saņem prioritāru atbalstu no Beaver Builder komandas, taču tas ir sagaidāms tikai no freemium modeļa uzņēmuma. Visa mana līdzšinējā pieredze, saņemot palīdzību no kaut kā, ir bijusi patīkama un ātra. Viņu tehniskie atbalsti patiešām zina savus produktus un vienmēr šķita, ka īsā laika posmā ir atrisinājuši jebkuru problēmu.

Pieejams arī ikvienam ir viņu Zināšanu pamats kur atradīsit atbildes uz pirmspārdošanas jautājumiem un visu, kas saistīts ar Beaver Builder lietošanu un problēmu novēršanu ar viņu lapu veidotāju.


Mobilā atsaucība

Attiecībā uz manu pārskatīšanas videoklipu es izdarīju dažas piezīmes par Beaver Builder mobilo reakciju, taču drīz pēc video publicēšanas visi šie jautājumi tika ātri atrisināti..

Kā jau teicu savā video, es mēdzu ienīst mobilo rediģēšanu vietnē Beaver Builder. Tas bija absolūts haoss, jo mobilo ierīču priekšskatījumi precīzi neparādīja, kā lapa izskatās dažādās ierīcēs.

Bet par laimi Beaver komanda noklausījās un uzlaboja lietas uzreiz. Tagad mobilās rediģēšanas pieredze celtnieka iekšienē ir daudz labāka. Gan planšetdatorā, gan mobilajā tālrunī varat redzēt precīzu lapas izskatu, kā arī rediģēt, ja nepieciešams.

Lai pārslēgtos no rediģēšanas uz galddatoru uz mobilo, vienkārši noklikšķiniet uz nolaižamā bultiņa ekrāna augšējā kreisajā stūrī un noklikšķiniet uz Atsaucīga rediģēšana.

atsaucīga rediģēšana

Pēc tam jūs varēsit redzēt, kā jūsu lapa izskatās planšetdatorā un mobilajā tālrunī, lapas augšpusē noklikšķinot uz atbilstošajām ikonām:

atsaucīga rediģēšana - planšetdators un mobilais tālrunis

Beaver Builder Pro: Cenas

Beaver Builder Pro ir trīs iepakojumos: standarta, Pro un aģentūras pakete.

Beaver Builder Pro cenu noteikšana

Katra pakete ļauj izmantot Beaver Builder neierobežotā skaitā vietņu, kvalificē jūs prioritārā atbalsta saņemšanai uz vienu gadu līdz licences termiņa beigām un ļauj piekļūt premium moduļiem un veidnēm.

Galvenā atšķirība starp trim ir tā, ka piekļuvi Beaver Builder tēmai iegūsit tikai ar programmu Pro un Agency.

Tātad, kas ir Bebru būvētāja tēma?

Dažas tēmas vienkārši nedarbojas labi ar Beaver Builder. Ir daži nesaderīgi iestatījumi, kas apgrūtina jūsu lapas radošās vīzijas izpildi.

Beaver Builder tēma ir ietvara tēma, kas ir integrēta ar Beaver Builder spraudni, tāpēc jums nebūs problēmu ar savietojamību un plankumu. Citiem vārdiem sakot, izmantojot paketi Pro un Agency, jūs iegūsit lapu veidotāju UN pilnībā saderīgu tēmu.

Visbeidzot, tikai aģentūras pakete piedāvā baltu etiķeti, kurā lietotāji parasti var noņemt Beaver Builder vārdu lapas apakšpusē un aizstāt to ar savu zīmolu. Tīmekļa izstrādātājiem, kuri izveido tīmekļa vietnes klientiem, parasti ir nepieciešama šī funkcija, jo arvien vairāk uzņēmumu vēlas redzēt savus zīmolus, nevis kādu lapu veidojošu uzņēmumu..

Cenas vērtība

Man būtu jābūt godīgam un jāsaka, ka, lai arī Beaver Builder ir pārsteidzošs, uzticams lapu veidotājs, ir daudz līdzīgu rīku, kas ar zemākām izmaksām var darīt to, ko dara.

Pro pakotne daudz neatšķiras no standarta paketes, izņemot tēmu un vairāku vietņu funkciju, kas man personīgi nav lieki, jo es jebkurā gadījumā bieži izmantoju Astra tēmu jebkurai vietnei, kuru izveidoju, un es īsti neizmantoju vairākas vietnes.

Tāpēc es domāju, ka tas tiešām ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams kā lietotājam. Ja esat izstrādātājs vai aģentūra, kurai nepieciešama ietvara tēma, kurai garantēta sadarbība ar Beaver Builder, un ja jums nepieciešama vairāku vietņu funkcija un / vai balta etiķete, tad augstākas paketes iegūšana noteikti ir tā vērts..

Atmaksas politika

Ja jūs esat tips, kurš vēlas vispirms izmēģināt izstrādājumu, pirms izlemjat, vai tas ir piemērots, varat 30 dienu laikā pēc pirkuma iegādāties preci un pieprasīt atmaksu, ja atklājat, ka celtnieks to nedara. neatbilst jūsu cerībām.

Licences atjaunošana

Kas attiecas uz licenci, tā derīguma termiņš beidzas pēc gada un pēc noklusējuma automātiski atjaunojas. Ja neatjaunosit savu licenci, jūs joprojām varēsit piekļūt savam saturam, bet viss formatējums vairs nebūs pieejams. Jūs varat atjaunot savu licenci ar 40% atlaidi.


Bebru būvētājs: Kas man par to patīk

 • Beaver Builder ražo cienījama kompānija, kas ilgi darbosies, nodrošinot regulārus atjauninājumus un klientu atbalstu.
 • Tas ir izstrādātājiem draudzīgs celtnieks ar skaidriem kodiem un uzticamiem atjauninājumiem.
 • Viņi iepriekš ir ieviesuši tik daudz uzlabojumu, kuru pamatā ir lietotāju sūdzības, un tas liecina par to, ka lietotāju viedokļi nekrīt nedzirdīgām ausīm.
 • Reaģēšana uz mobilajām ierīcēm tagad darbojas patiešām labi.
 • Uz šo lapu veidotāju var paļauties atjauninājumi, kas neizjauks jūsu vietni, un tūlītēja reakcija uz problēmām. Lieliski piemērots aģentūrām un tīmekļa izstrādātājiem, kuriem nepieciešama 100% uzticamība projektiem ar augstu likmi.
 • Beaver Builder ir maz lietu, kas lietotāju dzīvi atvieglo, nekā citiem lapu veidotājiem nav. Piemēram, lappuses veidotājā ir tieša saite uz WordPress informācijas paneli vai Theme Customizer, kas tiek atvērta jaunā cilnē, lai jūs varētu palikt lapas veidotājā..
 • Viņu atbalsts ir patiešām pasaules klases ar ātru reakciju un strādājošiem risinājumiem.

Bebru būvētājs: Kas man par to nepatīk

 • Attīstība var būt diezgan lēna tādā nozīmē, ka jaunu funkciju pievienošana prasa ilgāku laiku. Tātad, ja vēlaties izveidot modernāku stilu vai bezgaumīgus dizainus, jums būs jāizmanto trešo pušu papildinājumi. Neatkarīgi no tā, ka daži no šiem papildinājumiem rada papildu izmaksas, daži to atjauninājumi radīs problēmas nesaderības dēļ vai nu ar pašu Beaver Builder, vai ar WordPress. Tas padara lietas daudz sarežģītākas, jo jums tagad ir jādarbojas un jāsazinās ar diviem atsevišķiem uzņēmumiem, lai novērstu problēmas.
 • Viņu piemaksu veidnes ir bālākas nekā citu premium lapu veidotāju veidnes.
 • Nav atsaukšanas / atkārtošanas! Tas var būt kaitinošāk, nekā jūs domājat.
 • Lai satura apgabaliem iespējotu pilnu platumu, man bija jāpielāgo Astra tēma ārpus Beaver Builder, turpretī citās lapu veidotājās lietotāji var iespējot pilna platuma saturu gandrīz jebkurai tēmai tieši celtnieka iekšpusē..

Beaver Builder apskats: pēdējās domas

Neskatoties uz ierobežojumiem, Beaver Builder joprojām ir uzticams, viegli lietojams WordPress lapu veidotāju spraudnis, kuru es personīgi izmantoju, lai izveidotu pārsteidzoša izskata vietnes. Tā tīrais kods, izstrādātājiem draudzīgās funkcijas, uzticamie atjauninājumi un lieliskais atbalsts padara to par vienu no labākajiem lapu veidotājiem tirgū..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map