5 visizplatītākās jūsu vietnes ievainojamības

Dienas ziņas, šķiet, rada pastāvīgus drošības uzlaušanas gadījumus, datu pārkāpumus un gadījumus, kad personiskā informācija ir apdraudēta internetā. Tā var būt uzlauzta kredītkaršu informācija, e-pasta adreses, paroles, sociālās apdrošināšanas numuri vai pat klasificēti valdības dati. Hakeri ir pilnveidojuši savus uzbrukumus un nopelna iztiku, mielojoties ar nesagatavotām vietnēm.


Kaut arī jūs varētu domāt, ka jūsu mazais, nekaitīgais mazais emuārs vai uzņēmuma vietne, visticamāk, nekļūs par ļaunprātīgu hakeru mērķi, jūs varētu kļūdīties. Un kļūda šajā gadījumā varētu izrādīties dārga. Vai vēlaties izmantot šo iespēju? Mēs nedomājam, ka jums vajadzētu.

Hakeri var padarīt jūsu vietni par spiegu robotprogrammatūru, ko izmanto, lai piekļūtu klientu datoriem. Viņi var piekļūt sensitīvajiem lietotāja datiem, pat jūs to pat nezināt. Vēl ļaunāk, viņi var ielauzties jūsu vietnes datu bāzē, sabojājot vai manipulējot ar datiem, ievadot vietnē ļaunprātīgas saites un arī pārņemot resursdatora serveri, lai izmantotu pakalpojumu atteikšanas (DDoS) uzbrukumus..

Mēs ļoti uzskatām, ka zināšanas ir spēks, tāpēc šeit ir sniegts ieskats par 5 visbiežāk sastopamajām vietņu ievainojamībām.

1. Vietņu skriptu veidošana (XSS)

Vietņu skriptu (vai XSS) konti gandrīz puse no visiem vietņu uzbrukumiem saskaņā ar Wordfence . Pikšķerēšana uzbrukumi ir vienīgā uzlaušanas metode, ko visbiežāk izmanto sliktie tīkli tīmeklī. Un, kamēr pikšķerēšana ir vērsta uz indivīdiem, izmantojot e-pastu vai krāpnieciskas saites, vietņu skriptu izveide tiek mērķēta uz vietnēm un apmaiņu starp saimniekiem un apmeklētājiem.

Ekspozīcija vai ievainojamība pret XSS rodas, kad tīmekļa lietojumprogrammas ņem lietotāja datus, vispirms tos neapstiprinot vai neattīrot. Šīs ievainojamības ļauj hakeriem nolaupīt tīmekļa lietojumprogrammas un parādīt lietotāja saturu’s pārlūks. Uzbrucējs galu galā var iegūt kontroli pār galalietotāja pārlūku un piekļūt savam datoram, nebrīdinot viņu par uzbrukumu. Lielie spēlētāji, piemēram, Google, Facebook un PayPal, ir kļuvuši par upuriem vietņu skriptu veidošanai vienā vai otrā brīdī.

Veiksmīgi XSS uzbrukumi var ļaut hakeriem nolaupīt klientu kontus, izplatīt vīrusus, kontrolēt lietotāju’Pārlūkprogrammā var attālināti piekļūt personīgai informācijai datorā un pat nodrošināt piekļuves punktu turpmākiem uzbrukumiem jūsu vietnē.

Padomājiet par to, kā durvju urķi izmanto, lai iekļūtu gan jūsu vietnē, gan ikviena, kas apmeklē jūsu vietni, datorā. Veiksmīgiem XXS uzbrukumiem ir potenciāls kompromitēt visus jūsu vietnes datus un, domājams, arī jūsu klienta datorus.

Aizsardzība pret vietņu skriptēšanu var šķist drausmīga, it īpaši ņemot vērā dažus augsta profila upurus, taču tā ir iespējama. Šeit’s kā:

 • Apstiprināt ievadi – ieejas lauka datu ierobežošana un paredzamo veselo skaitļu vai rakstzīmju validēšana ir pirmais solis
 • Izmantojiet Escaping – bēgšana attiecas uz datu ņemšanu un drošas nodrošināšanu, pirms kaut kas ar to tiek darīts
 • Sanitize – Lietotāju ievadītās informācijas sanitārizēšana, veicot sanitārizāciju, piedāvā vēl vienu aizsardzības līmeni pret kaitīgu marķējumu iekļūšanu sistēmā

2. SQL iesmidzināšana (SQLi)

SQL injekcijas rodas, ja hakeri izmanto ievades laukus (piemēram, formas, teksta laukus, pieteikšanās utt.), lai ievadītu ļaunprātīgas SQL komandas, kas var kompromitēt datus vai nodrošināt neatļautu piekļuvi klienta pārlūkprogrammām. Ja ievades lauki netiek filtrēti vai aizsargāti pret SQL kodu.

Blakus starpvietņu skriptiem SQL injekcijas ir viena no visbiežāk izmantotajām uzbrukuma metodēm. SQL injekcijas labojums ir samērā vienkāršs un saprotams.

Kods tiek izmantots, lai pārliecinātos, ka ievades lauka dati ir ierobežoti, validēti un droši. Kaut arī drošības ziņā nav nekā droša, ir jāveic daži pasākumi.

 • Ieviesiet ugunsmūri – ugunsmūris ir lieliska aizsardzība pret SQL uzbrukumiem, efektīvi apturot visus datus, kas nav gaidīti vai atzīti
 • Neuzticies nevienam – Kaut arī ievades lauki un formas varētu atrasties aiz drošiem pieteikumiem, pārliecinieties, ka neuzticaties ievadei, un vienmēr pārbaudiet, vai tie ir sql paziņojumi
 • Jauniniet programmatūru – nereti ir pieejama labāka vai spēcīgāka programmatūra, kas palīdz novērst uzbrukumus. Ja nepieciešams, meklējiet jauninājumus
 • Nepārtraukti uzrauga SQL injekcijas uzbrukumus – acu novērošana ir lielisks veids, kā ātri reaģēt uz uzbrukumiem un ierobežot zaudējumus
 • Ierobežot ievades laukus / iebraukšanas punktus – vienmēr pieiet pie formu un ievades lauku izmantošanas kā iespējamiem riskiem un ieviesiet tos tikai tad, kad tas ir absolūti nepieciešams. Šeit ir ceļvedis darīt to.

3. Noklusējuma administratora pieteikšanās / vāja parole

Web lietojumprogrammas, konfigurācijas un programmatūra bieži nodrošina noklusējuma administratora pieteikšanās un paroles, kuras ir paredzēts nekavējoties mainīt un uzlabot ar drošākiem akreditācijas datiem. Problēma ir tā, ka akreditācijas datu maiņa vai drošākas paroles izvēle bieži tiek aizmirsta, lai vienkāršotu iekšējos un dažos gadījumos vairākus lietotājus.

Hakeriem nav grūti iefiltrēties pieteikšanās ‘Admin1’ vai paroli ‘Password1’. Administratoru logins un parolēm jābūt ar tādu pašu stingrību un stingrām vadlīnijām, kuras uzņēmumi izmanto visiem saviem pieteikšanās akreditācijas datiem, un tie regulāri jāatjaunina / jāpārskata. Šī ir novēršama problēma, kurai ir nepieciešama tikai zināma uzmanība un rūpība, lai no tās izvairītos.

4. HTTPS nepievienošana vai programmatūras atjaunināšana

Var šķist, ka nevajag prātot, taču drošu (HTTPS) protokolu ieviešana vietnē rada ievērojamus šķēršļus un attur hakerus. Drošajos protokolos ir iesaistīti šifrēti dati, kuru uzlaušana ir gandrīz neiespējama. Droša vietne ir arī pārliecinoša apmeklētājiem un gandrīz jebkura veida finanšu darījumu nepieciešamība, kas notiek vietnē.

Vēl viens acīmredzams solis ir programmatūras uzturēšana un pārliecinieties, ka izmantojat visjaunākās un visjaunākās versijas, lai pārliecinātos, ka esat ieviesis drošības atjauninājumus un aizpildījis visas iespējamās ievainojamības, kuras, iespējams, novērš nodrošinātāji..

5. Nepareizi konfigurēta drošība, piemēram, nederīga atkārtota vadīšana

Drošības nepareiza konfigurācija var būt saistīta ar vairākiem dažādiem ieejas punktiem vai ievainojamībām, taču tiem visiem ir raksturīgs raksturīgo tīmekļa lietojumprogrammu uzmanības un uzturēšanas trūkums. Drošas konfigurācijas ir skaidri jādefinē un jāizvieto kodā, kas atbalsta vietni’Sistēmas, lietojumprogrammas, tīmekļa serveris, datu bāze utt.

Katrs komponents, kas nav pienācīgi nodrošināts un konfigurēts, piedāvā hakeriem iespēju piekļūt datiem un, iespējams, pat apdraudēt visu sistēmu.

Tīmeklis novirza datus, kur dati tiek nodoti nederīgi ir vēl viens izplatīts hakeru ieejas punkts. Drošas sesijas veikšana un šo datu nodošana neapstiprinātai novirzīšanas vietnei var atklāt slepenu informāciju un pat lietotāja pieteikšanās akreditācijas datus..

Droša pieeja

Regulāru tehniskās apkopes pārskatu izveidošana un pārliecināšanās, ka drošības pasākumi tiek pareizi īstenoti katrā attīstības un apkopes līmenī, būs daudz darāms, lai aizvērtu šīs vietnes hakeriem..

Interneta drošības pasaulē filozofija “tā man nenotiks” ir neefektīva pieeja drošībai. Veiksmīgi uzbrukumi jūsu vietnei var ne tikai radīt dārgus datu pārkāpumus, bet arī izraisīt meklētājprogrammu melno sarakstu un pilnīgu zīmola integritātes zaudēšanu patērētāju, klientu un partneru acīs..

Vietņu īpašniekiem vajadzētu pieļaut piesardzību. Tūlīt izpildiet iepriekš aprakstītās darbības, lai nekļūtu par hakeru mērķi. Turklāt jūs varat arī pārliecināties, ka esat izvēlējies cienījamu tīmekļa mitinātāju, kas netiek uzskatīts par to, ko parasti dēvē par “ložu necaurlaidīgu” resursdatoru. Kamēr ārvalstu valdības un interneta protokoli neatrod veidu, kā ierobežot ložu necaurlaidīgas mitināšanas vietnes, mēs būsim spiesti vērsties pret hakeriem un noziedzniekiem uz viņu pašu noteikumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map