5 veidi, kā efektīvāk optimizēt attēlus

Mēs dzīvojam vizuālā pasaulē. Ir pagājuši tie laiki, kad tīmekļa lapu apmeklētāji izturēsies pacietīgi, kad lapa tiek ielādēta un lasīs garas formas saturu bez pievienotajiem attēliem. Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne ir emuārs, veikals, zīmola galvenā lapa vai ziņu vietne, jums ir jābūt attēliem, kas ne tikai nodrošina vizuālu interesi, bet arī ātri ielādējas.


Kā jūs optimizējat attēlus efektīvākai tīmekļa lietošanai? Apskatīsim.

1. Sāciet ar augstas kvalitātes, vidējas līdz augstas izšķirtspējas attēlu un pārejiet uz vienveidību

Visas manipulācijas un optimizēšana pasaulē uzvarēja’t palīdzēt, ja jūs don’t nav augstas kvalitātes attēla, ar kuru varētu strādāt. Jūs don’Lai izmantotu augstas kvalitātes, augstas izšķirtspējas attēlus, nav jābūt profesionālam fotogrāfam vai jāizmanto dārga DSLR kamera. Daudzos fotoattēlu apskates objektos ir augstas izšķirtspējas fotoattēli, kuru atlase ir pietiekami daudzveidīga, lai ietilptu jebkurā vietnes vai emuāra tēmā.

Iestatot attēla iestatīto izmēru, lai to izmantotu visā vietnē, tas katru reizi, kad jāpievieno attēli, ir daudz mazāks. Pastāv izplatīts mīts, ka tīmekļa attēliem jābūt 72 pikseļiem collā (PPI). PPI faktiski neietekmē faila lielumu vai ekrāna izskatu.

Jums vajadzētu izvēlēties vidēja izmēra attēlu un atcerieties, ka faila lielumu vienmēr var saspiest. Ir svarīgi atcerēties, ka vēlaties, lai attēli tiktu ātri ielādēti, vienlaikus nodrošinot arī spilgtu un bez pikseļiem izskatu. Augstāka izšķirtspēja ir nepieciešama tikai tad, ja mērķis ir drukāt attēlu.

2. Izmantojiet labo failu tipus

Ir divi izplatīti attēlu tipi: JPEG (izstrādājusi Apvienotā fotoekspertu grupa) un PNG. JPEG attēlus var saspiest, un tie ir lieliski piemēroti apgabaliem, kur nepieciešams neparasti mazs fails.

JPEG ir arī zaudējis, kas nozīmē, ka attēla kvalitāte tiek apdraudēta katru reizi, kad ar to tiek manipulēts, pārveidots vai saspiests.

PNG attēli ir nezaudēti, kas nozīmē, ka tie nezaudē izšķirtspēju manipulējot vai saspiežot. PNG attēli arī atbalsta caurspīdīgumu, kas nozīmē, ka ap attēlu var būt caurspīdīgs fons, nodrošinot daudz rediģēšanas elastības un trūkstošo lodziņu, kas darbojas kā JPG attēla konteiners.

PNG attēlu faili ir lieliski piemēroti grafikai un attēliem, kuriem nav fotoattēlu kvalitātes, ja vien atkal nav vajadzīgs mazs faila izmērs un attēla kvalitāte nav tik svarīga. JPG attēli ir vislabākie fotoattēliem, kuriem ir daudz krāsu un variāciju. Jebkurā gadījumā jebkurš tīmekļa attēls ir jāsaglabā un jāaugšupielādē vienā no šiem diviem failu formātiem.

3. Mainiet attēlu izmēru lapas ielādes optimizēšanai

Saskaņā ar Google’s Tīmekļa vietne, attēli bieži veido lielāko daļu tīmekļa lapā lejupielādēto baitu, un tie var arī aizņemt ievērojamu daļu vizuālās vietas.” Tas nozīmē, ka attēli ir visiecietīgākie vainīgie lapās ar lēnu ielādēšanas laiku.

Atceroties, ka mēs vēlamies lapas tiek ielādētas ātrāk nekā 3 sekundes Sakarā ar to, ka tīmekļa apmeklētāji vēlas pamest šo laiku, tā kļūst ir svarīgi, lai attēli tiktu mainīti un optimizēti lapas ielādes ātrumam.

4. Nodrošiniet parakstus un alternatīvu tekstu

alt tagu tekstsAlternatīvs teksts vai ALT tagi, tiek izmantoti, lai ekrāna lasītājiem un meklētājprogrammām sniegtu attēla aprakstu. Virsrakstu tagi un attēli, kas pievienoti attēlam, tiek tālāk izmantoti SEO vajadzībām, tajos jāietver attiecīgi atslēgvārdi, kā arī tīmekļa apmeklētājiem jāsniedz lielisks vispārīgas informācijas par attēlu kopums..

Papildus SEO vērtības pievienošanai šiem tagiem un atribūtiem ir liela loma vērtīgas informācijas sniegšana neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem ekrāna lasītāji skaļi lasīs aprakstus un palīdzēs indivīdam uzzināt, kāds ir attēls.

5. Pārliecinieties, vai pareizi tiek nosaukts attēla fails

Image SEO ņem vērā arī attēla faila nosaukumu. Jūs vēlaties, lai meklētājprogrammas zinātu, kāds ir attēls, un viņi to dara, lasot attēla faila nosaukumu.

Ja attēlu failiem izmantosit kādu nejaušu, nesaprotamu vārdu, meklētājprogrammām nebūs ne jausmas, kas tie ir, un tā rezultātā zaudēta SEO iespēja. Pārliecinieties, vai failu nosaukumi ir aprakstoši un atbilst attēlam. Nelietojiet vispārīgas, automatizētas failu nosaukšanas procedūras, augšupielādējot failus tīmeklī, un jums vajadzētu iet uz priekšu.

Bonusa solis attēlu optimizācijā

Ja visa šī informācija liek jums spiest, par laimi – dažus spraudņus var izmantot, lai rūpētos par visām jūsu attēla optimizēšanas, formatēšanas, saspiešanas un marķēšanas vajadzībām. Spraudņi patīk WP Smush, EWWW Image Optimizer, Insanity, ShortPixel un SEO Friendly Attēli piedāvā dažādas funkcijas, kuru centrā ir attēlu maksimāla saspiešana, vienlaikus saglabājot kvalitāti un lieku vai neizmantotu meta datu un krāsu noņemšanu..

Šos spraudņus var izmantot arī, lai attēlu failiem piešķirtu atbilstošus atribūtus ALT un TITLE, tāpēc tie ir optimizēts SEO, kas šodien ir vitāli svarīgi’Attēlu smagā meklēšana pasaulē. Vairāki spraudņi automātiski optimizē jūsu attēlu failus, kad tos augšupielādējat, un pat optimizē attēlus, kas jums jau ir jūsu vietnē.

Jums nevajadzētu’t paļauties tikai uz spraudni jo joprojām pastāv dažas labāko attēlu augšupielādes prakses, pat ja tiek izmantots spraudnis. Jums vienmēr vajadzētu izmantot pareizo formātu – GIF animācijām, PNG augstas precizitātes, augstas izšķirtspējas un JPG parastiem fotoattēliem un ekrānuzņēmumiem..

SEO optimizēti attēli Win!

Reiz visa jūsu vietne’Attēli ir formatēti atbilstoši veiktspējai un ir pievienoti visi atribūti, tagi un apraksti, jūsu vietne meklētājprogrammās darbosies labāk, pārlūkprogrammās izskatīsies labāk un apmeklētājiem tiks ielādēta daudz ātrāk. Attēlu optimizācija veicina veiktspēju, SEO un palīdz noturēt apmeklētājus, piedāvājot satriecošus, skaidrus attēlus, kas ātri ielādējas. Attēla optimizēšana nav prāts, un spraudņa izmantošana padara to vēl vienkāršāku.

Pats par sevi saprotams, ka papildus attēlu optimizēšanai lietošanai tīmeklī, jums vispirms vajadzētu izvēlēties arī pareizo. Pārliecinieties, ka attēli veicina jūsu zīmolu, ziņojumu un piedāvā zināmu interesi un stimulu tīmekļa apmeklētājiem.

Generiskie krājuma fotoattēli ir ducis, un tie, visticamāk, neizjutīs jūsu auditoriju. Ja labi foto attēli neatbilst jūsu vajadzībām, ir vērts laiku iegādāties specifiskākus, augstas kvalitātes unikālus attēlus, kas palīdzēs izteikt paziņojumu. Tas ir gandrīz tikpat svarīgi kā jūsu izvēle par tīmekļa mitinātāju!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector