30+ pārsteidzoša WordPress statistika

WordPress mitināšanaTā kā vairāk nekā trešdaļa no visām vietnēm darbojas ar WordPress (WP), nav šaubu, ka tā ir vispopulārākā un visplašāk izmantotā satura pārvaldības sistēma. [1] Tas ir CMS aiz vairākām vietnēm nekā nākamās divas platformas kopā. Saskaņā ar Keyword.com, “WordPress” mēnesī tiek meklēts 34 miljonus reižu.


Bet šis skaitlis ir tikai aisberga redzamā daļa, runājot par WP lietošanu – gan labu, gan sliktu. Tā ir vislabāk pazīstama kā emuāru veidošanas platforma, taču vairums platformu vietņu ir e-komercijas veikali, no kuriem liela daļa pieder Fortune 500 uzņēmumiem, piemēram, Fortune.com, CNN un New York Post, vai tādiem tehnoloģiju milžiem kā Microsoft un Facebook News. . Tā ir pat platforma aiz Whitehouse.gov un Zviedrijas oficiālās valdības tīmekļa vietnes. [2]

Neatkarīgi no tā, vai pirmo reizi apsverat WP vai arī jūs vienkārši interesē, kurš izmanto platformu un kā viņi to izmanto, mums ir numuri un aiz tiem esošie stāsti.

Kas padara WordPress tik lielisku Web lapu veidotāju?

WordPress attīstībaTikai šī virsraksts varētu izraisīt diskusijas. Internetā notiek niknas debates par to, vai tas tiešām ir lapu veidotājs vai vienkārši labākā satura radīšanas un publicēšanas pārvaldības platforma.

Īsā atbilde ir, ka tas ir gan.

Tā ir CMS ar plašu jaudīgu lapu veidošanas motīvu klāstu un tādiem spraudņiem kā Beaver Builder un Divi.

Versijām 5.0 un jaunākām ir arī iebūvēts noklusējuma redaktors ar nosaukumu Gutenberg, kas vairāk līdzinās tradicionālo vietņu veidotāju vilkšanas un nomešanas funkcijām nekā tā vecā vārdu rediģēšanas platforma, kas atgādina MS Word. Visiem spraudņiem un motīviem ir jāatbalsta Gūtenbergs, tāpēc par saderību nav jāuztraucas.

WordPress atšķiras no daudziem vietņu un lapu veidotājiem, jo ​​citas platformas nodrošina mitināšanu, taču tās neļauj jums izvēlēties savu unikālo domēna vārdu, un faktiski jums nepieder jūsu izveidotais saturs. Ja vēlaties pāriet uz vēl viena mitināšanas platforma, maz ticams, ka jūs varat ņemt līdzi kādu no jūsu vietnes saturu. Jums nebūs šīs problēmas ar WordPress.

Divas dažādas WordPress versijas

WordPress ir divas versijas: wordpress.com un wordpress.org. Dot com versija ir pašu mitināta platforma, kas dod jums bezmaksas pamata vietni, taču uzņēmuma risinājumam tā var darboties līdz USD 5000 gadā; kas arī rada jums problēmas ar satura īpašumtiesībām un unikāla domēna nosaukuma trūkumu. WordPress.org ir pilnīgi brīvi lietojams. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties un reģistrēt domēna vārdu un atrodiet mitināšanas risinājumu kas atbalsta WP tehnoloģiju.

Lai gan WordPress sākumā var šķist nedaudz iebiedējošs, ja neesat lietpratējs, tam ir diezgan sekla mācīšanās līkne. Kodēšana ir iebūvēta papildinājumos un motīvos, taču pieredzējuši kodētāji var mainīt un pielāgot jebkuru kodu savām specifikācijām..

No otras puses, iesācēji var ātri iemācīties kā pielāgot WordPress bez jebkādām zināšanām par kodēšanu un izveidot kvalitatīvu vietni. Tas padara to par lielisku platformu gan iesācējiem, gan tehnoloģiju ekspertiem.

Spraudņi un motīvi

Viena no WordPress labākajām lietām ir tehnoloģija un ietvari, kas atbalsta CMS un papildina vietnes funkcionalitāti. Mēs runājam par daudz slavētajiem un dažkārt izsmeltiem WP spraudņiem un motīviem.

Tā kā WordPress ir atvērtā koda platforma, ir simtiem bezmaksas motīvu un spraudņu, kurus var instalēt tieši no Vietne WordPress. Patiesībā šobrīd ir 55 094 spraudņi WP bibliotēkā. Izstrādātāji visā pasaulē ir izveidojuši arī prēmiju spraudni un motīvus gandrīz visām funkcijām, mērķiem un priekšrocībām.

Ko viņi dara?

Motīvi ir priekšējās daļas ietvari, kas tiek instalēti virs WP back-end koda. Motīviem ir iebūvēti moduļi un lapu veidošanas funkcijas, kas nosaka jūsu WP vietnes izkārtojumu un izskatu.

Bezmaksas un premium motīvu pārpilnība

Ir tēmas, kas ir izveidotas, lai izveidotu tīmekļa vietnes konkrētām nozarēm, piemēram, nekustamajam īpašumam, žurnālistikai un digitālajai tirdzniecībai, un jūs varat izmantot vienu no simtiem bezmaksas tēmu no vietnes vai iegādāties pielāgotas, augstākās klases tēmas no uzņēmumiem, piemēram, Theme Forest, kuram ir pieejami vairāk nekā 11 000 WP motīvu. Procentuāli WordPress vietņu īpašnieki izmanto augstākās klases tēmas, un vidējās licences izmaksas augstākās klases tēmai ir 40 USD. [3] [4]

Pērkot motīvus no cienījama izstrādātāja, jums ir priekšrocība, izmantojot izstrādātāja atbalstu, jauninājumus un drošības ielāpus. Jums arī nav jāuztraucas par mērogojamību, izmantojot tēmas. Tos var palielināt vai samazināt, palielinoties jūsu biznesam, nemaksājot vairāk, kā jūs darītu vietņu veidotāji.

Izmantojot bezmaksas motīvus, jums nav tik daudz jāuztraucas, kamēr tos lejupielādējat no WordPress vietnes. Tie ir plaši pārbaudīts un pārskatīts atbalstīt kvalitatīvu CSS un HTML kodēšanu un pārbaudīt drošības un privātuma standartus. Vienkārši pārliecinieties, ka tos pastāvīgi atjaunināt, un noņemiet vecās motīvas vai spraudņus, kurus vairs nelietojat.

Spraudņi ir papildinājumi, kas piešķir jūsu WordPress vietnēm funkcionalitāti. Tie ir sadalīti arī starp tūkstošiem bezmaksas, trešo pušu spraudņiem un premium papildinājumiem. Neatkarīgi no tā, kāda funkcija vai funkcija jums ir nepieciešama, lai uzlabotu lietotāju pieredzi, ir vismaz divi desmit spraudņu vai logrīku, kas jums atbilst. To klāsts ir no spraudņiem, kas pārvalda e-pastu, līdz tiem, kas pastiprina drošību, un visam, kas atrodas starp tiem. Jūs pat varat instalēt Google Analytics spraudni un integrēt savu Google ID administratora informācijas panelī.

Tagad, kad jums ir neliels fons par to, kas ir WordPress un ko tas dara, apskatīsim vēl dažus statistikas datus aiz platformas.

WordPress lietojums

wp lietošanaStatistika par to vietņu procentuālo daļu, kuras darbina WordPress, nepasaka stāstu par to, cik izplatīta tā ir visā pasaulē. Šajos punktos ir iekļauti gan vispārīgi, gan specifiski fakti un statistika par WordPress izmantošanu.

 • Tiek lēsts, ka WordPress ir spēks, kas veido 59,9 procentus no visām satura pārvaldības sistēmām. [5]
 • CMS ir pieejama 162 dažādās valodās visā pasaulē. [6]
 • 71 procents no visiem WordPress emuāriem ir angļu valodā; nākamā visizplatītākā valoda ir spāņu valoda, kurā ir 4,7 procenti tirgus. [7]
 • 2014. gadā WordPress versiju, kas nav angļu valodas versijas, lejupielādes pirmo reizi pārsniedza versijas angļu valodā. [8]
 • Tā ir Indijā vispopulārākā vietņu veidošanas platforma, kas iegūst 47 procentus no CMS tirgus daļas. [9]
 • Gandrīz 3000 no populārākajām 10 000 vietnēm pārvalda WordPress. [10]
 • Tikai 2016. gadā WP emuāros bija publicēti gandrīz 117 913 148 357 vārdi. Hostinga tribunāls
 • Katru sekundi WP vietnei tiek pievienotas 17 jaunas ziņas. [11]
 • Katru dienu tiek atvērtas 805 jaunas WP vietnes [12].

WordPress kopiena un atbalsts

Vai jūs uztrauc atbalsta trūkums ar bezmaksas atvērtā koda platformu? Šai statistikai vajadzētu atvieglot jūsu prātu.

 • WordPress nav izpilddirektora; to pilnībā vada brīvprātīgie no atvērtā koda kopienas. [13]
 • WordPress dibinātāji Metjū Mullenvega un Maiks Mazais platformu 2003. gadā izveidoja kā B2B cafelog. Viņš izveidoja bezpeļņas organizāciju, kuras nosaukums bija WordPress fonds, lai aizsargātu atvērtā pirmkoda projektu un nodrošinātu, ka tas vienmēr paliek brīvs. [14]
 • Amerikas Savienotajās Valstīs ir 175 un vairāk nekā 185 WordCamps ārpus ASV. [15] [16]
 • Pašlaik jūs varat atrast 840 MeetUp grupas kopā ar 511 000 aktīviem biedriem un aug.
 • WordPress ir pazīstama ar savu veltīta izstrādātāju un lietotāju kopiena. Visbeidzot, WP forumā bija vairāk nekā 2 030 000+ atvērtu tēmu.
 • Tur ir 70 izstrādātāji galvenajā WP izstrādes komandā, un viņi ir uzrakstījuši vairāk nekā 430 000 koda rindu, lai izveidotu platformas kodolu.
 • Daudzi izstrādātāji, kas veicina WP izaugsmi, ir brīvprātīgie, bet WP izstrādātāja vidējā alga ir USD 49 185 gadā.

WordPress izaugsme

WP ne tikai atbalsta biznesa izaugsmi, bet pati platforma aug un attīstās katru dienu. Šeit ir daži fakti, kas to apstiprina.

 • Jaunākā WordPress versija ir 5.2. To sauc par Jaco, un tas ir lejupielādēts 27 360 603 reizes, 300 kopš es ierakstīju šo teikumu. Lejupielādes skaitītāju var skatīties reāllaikā šeit.
 • Starp Alexa Top 1 miljona vietnēm ir 74 WP versijas, kas tās darbina.

Pro padoms: Tikai 27,9 procentiem lietotāju ir instalēta jaunākā WordPress versija. Pārliecinieties, lai jauninātu vai instalētu jaunāko WP versiju. Tas ietver jauno noklusējuma redaktoru, un tas ir mazāk neaizsargāts pret uzlaušanas.

Iesaistīšanās sociālajos medijos

Viens no elementārākajiem veidiem, kā palielināt vietnes trafiku un vispārējo klātbūtni tīmeklī, ir sociālais medijs. WordPress var palīdzēt arī sociālās iesaistes jomā.

 • 394. gadā WordPress fonds ir mazāk darbinieku nekā Amazon. Tam ir aptuveni tāds pats numurs kā Facebook. Ar 126 miljoniem unikālo apmeklētāju tas katru dienu piesaista vairāk trafika nekā Amazon un Twitter.
 • Slavenības ar WordPress vietnēm tajā skaitā Ketija Perija, Kobe Braients, Rasels Brends, Silvters Stalone un JayZ.
 • Katru mēnesi ir vairāk nekā 20 miljardi lappušu, ko apskatījuši aptuveni 409 miljoni unikālo apmeklētāju. WordPress
 • populārākās iegultās platformas WordPress ir YouTube, Photobucket un Flickr.
 • Galvenā ienākošā mārketinga prioritāte – 55 procenti digitālo tirgotāju emuāra ziņas; 65 procenti B2B emuāru ierakstu tiek novirzīti ārpakalpojumiem.
 • 70 procenti aptaujāto patērētāju drīzāk gribētu uzzināt par produktu no emuāra ziņas nevis tradicionāla reklāma.

WordPress spraudņi un motīvi

Jūsu WP vietnes funkcionalitātes ierobežojumus ierobežo tikai instalētie spraudņi. Šeit ir daži statistikas dati par spraudņu attīstību un izmantošanu.

 • top WP spraudnis ir all-in-one SEO pakotne ar vairāk nekā 25 aktīvām versijām un 13 miljoniem lejupielāžu. Noapaļojot labākos 5, ir Akismet, Google XML vietņu kartes, 7. saziņas veidlapa un NextGEN galerija. Mitināšanas tribunāls; Akismet un 7. veidlapas forma ir bezmaksas.
 • Viens no populārākie premium spraudņi ir Visual Composer, katru nedēļu pārdodot vairāk nekā 2300 vienību.
 • Akismet ir visu laiku visvairāk lejupielādētais spraudnis, ar vairāk nekā 82 miljoniem lejupielāžu.
 • Cits top bezmaksas spraudņi ir Yoast SEO un JetPack, kas ir pamata sākuma komplekts WP iesācējiem. Katrā no tām ir lejupielādēti vairāk nekā 5 miljoni.
 • Akismet Anti-Spam ir bloķējis vairāk nekā vienu triljonu surogātpasta komentāru un apturējis vairāk nekā 23 miljardu uzlaušanas mēģinājumus. Hostinga tribunāls
 • WordFence vien 2019. gada martā ir bloķējis vairāk nekā 4 952 346 311 uzbrukumus WP vietnēm. Tas atgrūž 90 000 uzbrukumu ik pēc 60 sekundēm.
 • WooCommerce spraudnis tai pieder 23 procenti no visām e-komercijas vietnēm, un tā ir lejupielādēta vairāk nekā 30 miljonus reižu.
 • populārākais lapu veidotāju spraudnis ir Elementor ar aptuveni 430 000 lejupielādēm nedēļā.
 • Tur ir jauns WP noklusējuma tēma iznāk katru gadu.
 • Tur ir gandrīz 6000 bezmaksas tēmu WP direktorijā.
 • divas labākās bezmaksas tēmas ir Divi un Genesis, katrā ir 10 procenti no visām WP vietnēm.
 • Visu laiku augstākā līmeņa tēma ir Avada by Theme Forest; tajā ir veikti vairāk nekā 450 000 pirkumu.

Pro padoms: Viena no lielākajām WP vietņu ievainojamībām ir novecojušu spraudņu un motīvu izmantošana. Jauniniet spraudņus, nekavējoties instalējiet drošības ielāpus un pilnībā atinstalējiet vecos, novecojušos, nelietotos un neatbalstītos spraudņus. To atspējošana nepadara viņus drošākus.

Pro padoms: Izmantojiet tikai pārbaudītas un pārskatītas cienījamu izstrādātāju spraudņus.

WordPress drošība

Pat ja jūs nenodarbojaties ar e-komerciju, tiešsaistes drošība joprojām ir svarīga. Šie ir skaitļi, kas norāda uz WP vietņu drošību – labajiem un sliktajiem.

 • Popularitāte padara jūs par mērķi. Pētījumā, kuru veica Sucuri, vairāk nekā 70 procentus no visām novērtētajām inficētajām vietnēm nodrošināja WP.
 • Astoņi procenti no šīm uzlauztajām vietnēm bija cauri priekšējām durvīm vāju paroļu dēļ.
 • Uzlauzti populārākie lietotājvārdi bija admin, test, Administrator, root
 • Viens no lielākajiem riskiem darbojas novecojušas WP pamata programmatūras versijas.
 • Mazāk nekā 1/3 WordPress vietņu īpašnieku izmanto jaunāko versiju. Tas rada a nopietns drošības risks.
 • 41 procents no ekspluatācijām bija atļauj drošības trūkumi mitināšanas platformās.
 • Drošības ievainojamības sadalījums izskatās šādi:
  • 52 procenti no veciem vai neuzticamiem spraudņiem
  • 37 procenti no WP kodols
  • 11 procenti no tēmām
 • Tur ir vairāk nekā 90 000 uzbrukumu WP vietnēm minūtē.
 • Kļūdains WordPress spraudnis bija atbildīgs par visu laiku lielāko žurnālistikas noplūdi – Panamas dokumenti. Šīs noplūdes rezultātā tika parādīti 4,8 miljoni e-pastu.
 • visbiežāk WP izmanto ir aizmugurējās durvis, lejupielādes pēc lejupielādēm, farmaceitiskās programmas un ļaunprātīgas novirzīšanas.

Pro padoms: Nekādā gadījumā nelietojiet noklusējuma paroli nevienā platformā.

WordPress mitināšanas platformas izvēle

WordPress popularitāte balstās ne tikai uz mērogojamību un daudzpusību, bet arī uz to, ka tas ir bezmaksas un viegli integrējams dažādās vidēs. Vienīgās izmaksas, kas rodas, izmantojot WP, ir tēmu un spraudņu iegāde, domēna reģistrācija un mitināšana. Kopā tas var sasniegt USD 50 gadā. [30]

Daudzas mitināšanas paketes ļaus jums reģistrēt domēnu kā pakalpojuma daļu, un viņi pat ievadīs domēnam specifiskas e-pasta adreses. Ja jums ir tikai viena vietne, pietiek ar vienas un tās pašas saimniekdatora un domēna reģistratūras izvēli. Bet, ja jūs izmantojat liela apjoma vietni vai vairākus domēnus, iespējams, labāk būtu reģistratūru un mitināšanas platformu turēt atsevišķi.

Ja meklējat labākais mitināšanas risinājums jūsu WP vietnei, ņem vērā:

 • Obligātās prasības. Jebkurai mitināšanas platformai ir jāatbalsta minimālās WP prasības PHP versijai 7.3 vai jaunākai, MySQL 5.6 vai jaunākai versijai vai MariaDB versijai 10.1 un jaunākai, un tai jābūt HTML atbalstam.
 • Mērogojamība. Jūs vēlaties maksimālo pieejamo ātrumu un joslas platumu, kā arī to, ka citi resursi ir pietiekami jūsu vietnes tipam, paredzētajai trafikai un izaugsmei.
 • Atbalsts. Klientu atbalstam jābūt pieejamam visu diennakti, izmantojot dažādas metodes.
 • Laiks. Daudzi hostinga pakalpojumi garantē noteiktu laika patēriņu; Vairāk nekā 99 procenti ir standarta, taču pārliecinieties, ka šo garantiju saņemat rakstiski.

Ja savu vietni izmantojat datorā ar Linux OS, tā ir savietojama ar PHP un MySQL. Hostinga platformas, kas atbalsta Windows OS, ir savietojamas ar ASP, .NET, Microsoft Access un Microsoft SQL (MSSQL).

Noslēguma domas

Tagad, kad jums ir daži fakti, lai dublētu to, ko daudzi no mums jau zina par WordPress priekšrocībām, šodien varat sākt izveidot ideālu vietni, lai publicētu savu emuāru, izklaidētu auditoriju vai attīstītu tiešsaistes biznesu. Vienkārši pārliecinieties, ka ievērojat arī brīdinājumus par drošību un SEO, lai nodrošinātu, ka jūsu vietnes un datplūsma tiek aizsargāta no vispārējiem kiberdraudiem un ka jūsu WP ir iestatīts un maksimizēts, lai uzlabotu meklētājprogrammu ranžēšanu un satura piegādi..

[1] https://kinsta.com/wordpress-market-share/
[2] WinningWP
[3] https://themeforest.net/
[4] https://winithemes.com/blog/infographic-the-current-capacity-of-wordpress/
[5] https://w3techs.com/technologies/details/cm-wordpress/all/all
[6] https://digital.com/blog/wordpress-stats/
[7] https://99firms.com/blog/wordpress-statistics/
[8] http://www.wpblogington.com/data/wordpress-2015.php
[9] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[10] http://trends.builtwith.com/cms
[11] http://torquemag.io/13-surprising-wordpress-statistics/
[12] https://w3techs.com
[13] https://www.isitwp.com/interesting-wordpress-stats-facts/
[14] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[15] https://central.wordcamp.org/news/2016/03/30/wordcamps-in-2015/
[16] https://www.codeinwp.com/blog/mesmerizing-wordpress-stats/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map