21 padoms, kā palielināt vietnes ātrumu

lēna iekraušanaJūsu vietnes ātrums var ļoti ietekmēt trafiku, reklāmguvumus un ieņēmumus. Kā veiktspējas rādītāju nevajadzētu zemu novērtēt ātrumu. Saskaņā ar Akami, gandrīz puse no visiem interneta lietotājiem sagaida, ka tīmekļa lapa tiks ielādēta mazāk kā divās sekundēs, un 40% lietotāju noklikšķinās uz vietnes, ja tās ielādēšana prasa vairāk nekā trīs sekundes.


Iekšā “Kāpēc Web veiktspējai ir nozīme: vai jūsu vietne aizrauj klientus??”, Gomez 2010. gada pētījumā, kurā tika aptaujāti 1500 tiešsaistes pircēji par to, kā vietnes veiktspēja ietekmē viņu uzvedību tiešsaistē, mēs uzzinām sekojošo:

 • “Vietnes ielādes laika palielināšanās no 2 līdz 10 sekundēm palielināja lapu pamešanas līmeni par 38%.”
 • “Sastrēguma periodos vairāk nekā 75% patērētāju aizbrauc pie konkurenta’Vietne, nevis ciešana par kavēšanos.”

Lai vēl vairāk uzsvērtu tīmekļa vietnes ātruma ietekmi uz patērētāju uzvedību, pētīja Aberdīnas grupa atklāj, ka tikai vienas sekundes aizkavēšanās ielādes laikā rada vietņu reklāmguvumu samazinājumu par 7%. Turklāt lapu skatījumi samazinās par 11%, un klientu apmierinātība samazinās par 16%. It kā tas nebūtu’pietiekami, lai sasniegtu mājas un liktu mums sacensties, lai optimizētu mūsu vietnes ielādes laiku, īpašniekiem arī jāapzinās, ka Google izmanto vietnes ātrumu kā faktoru, lai jūsu vietni klasificētu meklēšanas rezultātu lapā.

Rezumējot, lēna vietne radīs šādus rezultātus:

 • Mazāk trafika un lapu skatījumu
 • Samazināts reklāmguvumu skaits
 • Pārdošanas kritums
 • Negatīvi ietekmēts zīmola tēls

HostFacts.com kā vadošais resurss veiksmīgas vietnes izveidē piedāvā šādus padomus un padomus, kā palielināt vietnes ātrumu.

Jūsu vietnes ātrums var ļoti ietekmēt trafiku, reklāmguvumus un ieņēmumus. Kā veiktspējas rādītāju nevajadzētu zemu novērtēt ātrumu. Saskaņā ar Akami, gandrīz puse no visiem interneta lietotājiem sagaida, ka tīmekļa lapa tiks ielādēta mazāk kā divās sekundēs, un 40% lietotāju noklikšķinās uz vietnes, ja tās ielādēšana prasa vairāk nekā trīs sekundes.

Gomez 2010. gada pētījumā “Kāpēc Web Performance Matters: Vai jūsu vietne aizrauj klientus?”, Kas aptaujāja 1500 tiešsaistes pircējus par to, kā vietnes veiktspēja ietekmē viņu uzvedību tiešsaistē, mēs uzzinām sekojošo:

 • “Vietnes ielādes laika palielināšanās no 2 līdz 10 sekundēm palielināja lapu pamešanas līmeni par 38%.”
 • “Sastrēguma periodos vairāk nekā 75% patērētāju aiziet no konkurenta vietnes, nevis cieš no kavēšanās.”

Lai vēl vairāk uzsvērtu tīmekļa vietnes ātruma ietekmi uz patērētāju uzvedību, pētīja Aberdīnas grupa atklāj, ka tikai viena sekundes aizkavēšanās ielādes laikā rada vietņu reklāmguvumu samazinājumu par 7%. Turklāt lapu skatījumi samazinās par 11%, un klientu apmierinātība samazinās par 16%. Tā kā ar to nebūtu pietiekami, lai sasniegtu mājas un liktu mums sacensties, lai optimizētu mūsu vietnes ielādēšanas laiku, īpašniekiem arī jāapzinās, ka Google izmanto vietnes ātrumu kā faktoru, lai jūsu vietni klasificētu meklēšanas rezultātu lapā..

Rezumējot, lēna vietne radīs šādus rezultātus:

 • Mazāk trafika un lapu skatījumu
 • Samazināts reklāmguvumu skaits
 • Pārdošanas kritums
 • Negatīvi ietekmēts zīmola tēls

HostFacts.com kā vadošais resurss veiksmīgas vietnes izveidē piedāvā šādus padomus un padomus, kā palielināt vietnes ātrumu. Šajā rokasgrāmatā mēs skarsim šādus jautājumus:

1. darbība. Noņemiet nevajadzīgos spraudņus un pievienojumprogrammas

Apsveriet Maika gadījuma izpēti, kurā viņš analizēja savas tīmekļa vietnes ātrumu un optimizēja to tā, lai tas no 4,23 sekundes ielādes laika aizietu tikai 1,33 sekundes ielādes laikā. Kāpēc viņa vietne bija tik lēna? Viens vārds. Spraudņi.

atinstalēt spraudniNevajadzīgi spraudņi un papildinājumi var dramatiski ietekmēt jūsu vietnes ātrumu. Maikā’Šajā gadījumā viņš atklāja, ka pārsteidzošs 86% viņa vietnes ielādes laika ir saistīts ar spraudņiem. Ja izmantojat tādas CMS kā WordPress (lietotāji var vēlēties instalēt P3 vai spraudņa veiktspējas profils, kas skenēs jūsu WordPress spraudņus, lai atrastu vājās vietas un ģenerētu ziņojumu par to, kā katrs spraudnis ietekmē jūsu vietnes veiktspēju), Drupal vai Joomla, ir svarīgi pievērst uzmanību spraudņiem un papildinājumiem, kas varētu palēnināt jūsu vietnes darbību.

Risinot šo problēmu, ir svarīgi koncentrēties ne tikai uz instalēto spraudņu skaitu, bet arī uz kvalitāte no šiem spraudņiem. Pievērsiet uzmanību spraudņiem, kas ielādē pārmērīgus skriptus un stilus. Noņemiet arī spraudņus, kas veic daudz attālo pieprasījumu, kā arī spraudņus, kas palielina datu bāzes vaicājumu skaitu katrā jūsu vietnes lapā.

Grunts līnija: izmantojiet spraudņus, kas ir absolūti nepieciešami tikai vietnes uzlabošanai. Atlikušo daļu izmetiet.

Apsveriet gadījumu izpēti Maiks, kurā viņš analizēja savas tīmekļa vietnes ātrumu un optimizēja to tā, ka tas no 4,23 sekundes ielādes laika pakāpās tikai līdz 1,33 sekundes ielādes laikam. Kāpēc viņa vietne bija tik lēna? Viens vārds. Spraudņi.

Nevajadzīgi spraudņi un papildinājumi var dramatiski ietekmēt jūsu vietnes ātrumu. Maika gadījumā viņš atklāja, ka pārsteidzošs 86% viņa vietnes ielādes laika ir saistīts ar spraudņiem. Ja izmantojat tādas CMS kā WordPress (lietotāji var vēlēties instalēt P3 vai spraudņa veiktspējas profils, kas skenēs jūsu WordPress spraudņus, lai atrastu vājās vietas un ģenerētu ziņojumu par to, kā katrs spraudnis ietekmē jūsu vietnes veiktspēju), Drupal vai Joomla, ir svarīgi pievērst uzmanību spraudņiem un papildinājumiem, kas varētu palēnināt jūsu vietnes darbību.

Risinot šo problēmu, ir svarīgi koncentrēties ne tikai uz instalēto spraudņu skaitu, bet arī uz kvalitāte no šiem spraudņiem. Pievērsiet uzmanību spraudņiem, kas ielādē pārmērīgus skriptus un stilus. Noņemiet arī spraudņus, kas veic daudz attālo pieprasījumu, kā arī spraudņus, kas palielina datu bāzes vaicājumu skaitu katrā jūsu vietnes lapā.

Grunts līnija: izmantojiet spraudņus, kas ir absolūti nepieciešami tikai vietnes uzlabošanai. Atlikušo daļu izmetiet.

2. solis: samaziniet vai likvidējiet sociālās koplietošanas pogu skaitu jūsu vietnē

samazināt koplietošanas pogasNeuzņemieties par kļūdainu uzskatu, ka, ja jūsu vietnē ir daudz sociālo koplietošanas pogu, tā vienmēr ir laba lieta. Tas nav’t. Ir maz pētījumu, kas vispār liecina par jebkādu būtisku vietņu trafika pieaugumu, ņemot vērā to, ka viņiem ir sociālās koplietošanas pogas. Tas tikai mulsina jūsu apmeklētājus.

Tā kā lielākajā daļā sociālo koplietošanas pogu darbojas JavaScript, pārāk daudz pogu var radīt vietnes veiktspējas problēmas. Ja kāda sociālā medija vietnē ir pārtraukums, tas var būt nozīmīgs atzari vietnēm, kurās ir instalēta šī poga.

Tā vietā, lai būtu pogu sortiments, rediģējiet tos līdz pamataprīkojumam vai arī iestatiet tos ielādēt asinhroni, lai pārtraukumi negatīvi neietekmētu jūsu vietnes ātrumu.

Neuzņemieties par kļūdainu uzskatu, ka, ja jūsu vietnē ir daudz sociālo koplietošanas pogu, tā vienmēr ir laba lieta. Tā nav. Ir maz pētījumu, kas vispār liecina par jebkādu būtisku vietņu trafika pieaugumu, ņemot vērā to, ka viņiem ir sociālās koplietošanas pogas. Tas tikai mulsina jūsu apmeklētājus.

Tā kā lielākajā daļā sociālo koplietošanas pogu darbojas JavaScript, pārāk daudz pogu var radīt vietnes veiktspējas problēmas. Ja kāda sociālā medija vietnē ir pārtraukums, tas var būt nozīmīgs atzari vietnēm, kurās ir instalēta šī poga.

Tā vietā, lai būtu pogu sortiments, rediģējiet tos līdz nepieciešamajiem elementiem vai arī iestatiet tos ielādēt asinhroni, lai pārtraukumi negatīvi neietekmētu jūsu vietnes ātrumu.

3. darbība: konfigurējiet visus Analytics izsekošanas kodus un reklāmas tīklu kodus asinhroni ielādēšanai

Analytics izsekošanas kodi un reklāmas tīkli’ kodi var palēnināt jūsu vietnes darbību. Dažreiz attālie serveri darbojas lēni vai arī tie iet uz leju, un rezultāts ir ilgs jūsu vietnes ielādes laiks. vietņu analītika

Tomēr, ja konfigurējat kodus asinhrona piegāde, varat pārliecināties, ka uzvarēja lēns vai lēns serveris’t negatīvi ietekmē jūsu vietnes ātrumu.

4. darbība. Izmantojiet galvenes, kurām beidzies derīguma termiņš

vietnes galveneKā jūs zināt, servera ātrums ir galvenais jūsu vietnes ātruma veicinātājs. Vairāk servera pieprasījumu nozīmē lēnāku vietni. Lai risinātu šo problēmu, izmantojiet galvenes, kurām beidzies derīguma termiņš.

Pabeigšanās galvenes samazina apmeklētāju atgriešanās ielādes laiku, norādot pārlūkam, kad pieprasīt failus no servera vai kad ielādēt failu no pārlūka kešatmiņas. Piemēram, virsrakstu Expires Header var konfigurēt tikai tā, lai tas pieprasītu noteiktu failu reizi mēnesī, un līdz tam fails tiks saglabāts un ielādēts no kešatmiņas..

Jūsu vietne iegūs, izmantojot galvenes, kuru derīguma termiņš beidzas divos veidos. Pirmkārt, tas samazinās HTTP pieprasījumu skaitu uz servera. Otrkārt, tā kā tas pats fails netiek pieprasīts atkal un atkal, jūsu servera slodze būs mazāka.

Lai savā vietnē izmantotu galvenes, kuru termiņš beidzas, izpildiet šī GTmetrix apmācība.

Kā jūs zināt, servera ātrums ir galvenais jūsu vietnes ātruma veicinātājs. Vairāk servera pieprasījumu nozīmē lēnāku vietni. Lai risinātu šo problēmu, izmantojiet galvenes, kurām beidzies derīguma termiņš.

Pabeigšanās galvenes samazina apmeklētāju atgriešanās ielādes laiku, norādot pārlūkam, kad pieprasīt failus no servera vai kad ielādēt failu no pārlūka kešatmiņas. Piemēram, virsrakstu Expires Header var konfigurēt tikai tā, lai tas pieprasītu noteiktu failu reizi mēnesī, un līdz tam fails tiks saglabāts un ielādēts no kešatmiņas..

Jūsu vietne iegūs, izmantojot galvenes, kuru derīguma termiņš beidzas divos veidos. Pirmkārt, tas samazinās HTTP pieprasījumu skaitu uz servera. Otrkārt, tā kā tas pats fails netiek pieprasīts atkal un atkal, jūsu servera slodze būs mazāka.

Lai savā vietnē izmantotu galvenes, kuru termiņš beidzas, izpildiet šī GTmetrix apmācība.

5. darbība: vietņu kešatmiņas iespējošana

Vietņu kešatmiņaKešatmiņā ievērojami tiek samazināts vietnes ielādes laiks, apmeklētājam saglabājot vietnes versiju’pārlūkprogrammā un ielādē šo versiju katru reizi, kad atgriežas. Pēc tam kešatmiņa tiek saglabāta un izmantota, līdz vietne tiek atjaunināta vai jūs iestatāt to atsvaidzināt.

Saskaņā ar pētījumiem, pilnai kešatmiņas izmantošanai vietnei ir satriecoša ietekme uz ielādes laiku: no 2,4 sekundēm līdz 0,9 sekundēm!

Lai iespējotu kešatmiņu, vispirms ir jānosaka, kuru platformu izmantojat. Zemāk esošos spraudņus var instalēt, ja izmantojat WordPress:

Šobrīd tirgū ir viens no labākajiem uzlabotajiem kešatmiņas saglabāšanas un veiktspējas optimizācijas spraudņiem WP raķete. Tas prasa ieguldījumu, bet rezultāti ir tā vērti. Ja jūs izmantojat Drupal kā platformu, izpildiet to rokasgrāmata par optimizācijas paņēmieniem.

Lai iegūtu papildinformāciju par kešatmiņas saglabāšanu, sekojiet šīm lieliskajām pamācībām:

Kešatmiņā ievērojami tiek samazināts vietnes ielādes laiks, saglabājot vietnes versiju apmeklētāja pārlūkprogrammā un ielādējot šo versiju katru reizi, kad viņi atgriežas. Pēc tam kešatmiņa tiek saglabāta un izmantota, līdz vietne tiek atjaunināta vai jūs iestatāt to atsvaidzināt.

Saskaņā ar pētījumiem, pilnai kešatmiņas izmantošanai vietnei ir satriecoša ietekme uz ielādes laiku: no 2,4 sekundēm līdz 0,9 sekundēm!

Lai iespējotu kešatmiņu, vispirms ir jānosaka, kuru platformu izmantojat. Zemāk esošos spraudņus var instalēt, ja izmantojat WordPress:

Šobrīd tirgū ir viens no labākajiem uzlabotajiem kešatmiņas saglabāšanas un veiktspējas optimizācijas spraudņiem WP raķete.  Tas prasa ieguldījumu, bet rezultāti ir tā vērti. Ja jūs izmantojat Drupal kā platformu, izpildiet to rokasgrāmata par optimizācijas paņēmieniem.

Lai iegūtu papildinformāciju par kešatmiņas saglabāšanu, sekojiet šīm lieliskajām pamācībām:

6. darbība. Satura piegādes tīkla (CDN) izmantošana

Vietnes, kuras tiek mitinātas ASV serveros, ātrāk tiks ielādētas lietotājiem ASV (vai apmeklētājiem, kuriem ir ASV VPN pakalpojums). Tomēr lietotājiem no citām pasaules malām vietne būs lēnāka. Lai atrisinātu šo problēmu, izmantojiet satura piegādes tīklu vai CDN, kas jūsu vietnes failus pārdalīs serveru tīklā, kas atrodas dažādās pasaules daļās. Tas ievērojami paātrinās jūsu vietni lietotājiem citās valstīs.

Iekšā Metjū Vudvarda gadījuma izpēte, Tika pierādīts, ka CDN izmantošana palielina vietnes ātrumu līdz pat 60%.

Zemāk ir divas labākās pieejamās CDN iespējas:

Vietnes, kuras tiek mitinātas ASV serveros, ātrāk tiks ielādētas lietotājiem ASV (vai apmeklētājiem, kuriem ir ASV VPN pakalpojums). Tomēr lietotājiem no citām pasaules malām vietne būs lēnāka. Lai atrisinātu šo problēmu, izmantojiet satura piegādes tīklu vai CDN, kas jūsu vietnes failus pārdalīs serveru tīklā, kas atrodas dažādās pasaules daļās. Tas ievērojami paātrinās jūsu vietni lietotājiem citās valstīs.

Iekšā Metjū Vudvarda gadījuma izpēte, Tika pierādīts, ka CDN izmantošana palielina vietnes ātrumu līdz pat 60%.

Zemāk ir divas labākās pieejamās CDN iespējas:

7. solis: Ievietojiet savu tīmekļa mitinātāju labākam

izvēlēties tīmekļa mitinātājuJāsaka, ka dažreiz jums vienkārši jāiet ar labāka tīmekļa mitinātāja. Ja jūs esat smagi strādājis, lai padarītu savu vietni ātrāku, un esat izmantojis visas citas iespējas, bet joprojām piedzīvo lēnu ielādes laiku, iespējams, ir laiks mainīt savu tīmekļa mitinātāju.

Markuss Teilors žurnālā Smashing diskutēja par to, kā divi viņa klienti, kuriem abiem bija līdzīgas vietnes, izmanto dažādus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un piedzīvo krasas atšķirības vietņu reakcijas laikos.

Klients, kurš savas vietnes mitināšanai izmantoja uzticamu, īpašu serveri, piedzīvoja 7 milisekunžu DNS reakcijas laiku, un klients, kurš izmantoja lētu serveri, piedzīvoja 250 milisekundžu DNS atbildes laiku. Spraudņi un tweaks līdz šim jūs iegūs tikai bez kvalitatīvas tīmekļa mitinātāja.

Sakarā ar izvēloties labu tīmekļa mitinātāju, ieteicams izlasīt mitināšanas pārskatus, lai noteiktu, kurš tīmekļa mitinātājs vislabāk kalpos jūsu vietnei’s vajadzībām. Jums vajadzētu arī salīdzināt tīmekļa mitinātājus, lai jūs varētu pieņemt visinformētāko lēmumu.

Vietnē HostingsFacts.com mēs esam paveikuši mājas darbus un esam atraduši trīs labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai iekraušanas laiks būtu mazāks par 500 milisekundēm:

 1. A2 mitināšana – aptuveni 300 milisekundes
 2. Vietne – aptuveni 400 milisekundes
 3. HostGator mākonis – aptuveni 500 milisekundes

Izmantojot tādus celtniekus kā Wix, nav jāatrod kvalitatīva tīmekļa resursdators, bet pārējiem mums ir svarīgi veikt mājas darbus, lai atrastu labāko variantu..

Jāsaka, ka dažreiz jums vienkārši jāiet kopā ar labāku tīmekļa mitinātāju. Ja jūs esat smagi strādājis, lai padarītu savu vietni ātrāku, un esat izmantojis visas citas iespējas, taču joprojām piedzīvo lēnu ielādēšanas laiku, iespējams, ir laiks mainīt savu tīmekļa mitinātāju.

Markuss Teilors žurnālā Smashing diskutēja par to, kā divi viņa klienti, kuriem abiem bija līdzīgas vietnes, izmanto dažādus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un piedzīvo krasas atšķirības vietņu reakcijas laikos. Klients, kurš savas vietnes mitināšanai izmantoja uzticamu, īpašu serveri, piedzīvoja 7 milisekunžu DNS atbildes laiku, un klients, kurš izmantoja lēts serveris piedzīvoja 250 milisekunžu DNS atbildes laiku. Spraudņi un tweaks līdz šim jūs iegūs tikai bez kvalitatīvas tīmekļa mitinātāja.

Tā kā ir svarīgi izvēlēties labu tīmekļa mitinātāju, ieteicams to izlasīt pārskatu mitināšana lai noteiktu, kurš tīmekļa mitinātājs vislabāk kalpos jūsu vietnes vajadzībām. Jums arī vajadzētu salīdzināt tīmekļa mitinātājus lai jūs varētu pieņemt visinformētāko lēmumu.

Vietnē HostingsFacts.com mēs esam paveikuši mājas darbus un esam atraduši trīs labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai iekraušanas laiks būtu mazāks par 500 milisekundēm:

 1. A2 mitināšana – aptuveni 300 milisekundes
 2. Vietne – aptuveni 400 milisekundes
 3. HostGator mākonis – aptuveni 500 milisekundes

Izmantojot celtnieki piemēram, Wix novērš nepieciešamību atrast kvalitatīvu tīmekļa mitinātāju, bet pārējiem mums ir svarīgi veikt mājas darbus, lai atrastu labāko variantu.

8. darbība. Pārslēdziet savas vietnes tēmu

Vietnes tēma var ievērojami ietekmēt vietnes ātrumu. Koda uzpūšanās vai pārāk garš un slikti uzrakstīts kods mazinās jūsu vietnes veiktspēju. Lai uzzinātu, cik lielu atšķirību tīmekļa vietnes tēma var radīt tās ātrumam, lasiet Julian Fernandes gadījuma izpētē, kurā viņš varēja samazināt ielādes laiku no 630 ms līdz 172 ms, vienkārši mainot savu tēmu uz labāk uzrakstītu. viens.

Grunts līnija: izvēloties savu vietni, nekoncentrējieties tikai uz motīva izskatu; apsveriet, kā šī tēma ietekmēs jūsu vietnes ātrumu.

9. darbība. Izmantojiet Google lapas ātrumu

PageSpeed ​​ir atvērtā koda servera modulis, kas uzlabo jūsu vietnes ātrumu, veicot izmaiņas un pielāgojumus serverī un failos saskaņā ar labāko praksi.

Instalēšana PageSpeed jums pašam ir vajadzīgs mazliet tehniskas gudrības, taču to var izdarīt. No otras puses, jums vienmēr vajadzētu būt iespējai lūgt tīmekļa mitinātājam / izstrādātājiem veikt instalēšanu.

PageSpeed ​​ir atvērtā koda servera modulis, kas uzlabo jūsu vietnes ātrumu, veicot izmaiņas un pielāgojumus serverī un failos saskaņā ar labāko praksi.

Instalēšana PageSpeed jums pašam ir vajadzīgs mazliet tehniskas gudrības, taču to var izdarīt. No otras puses, jums vienmēr vajadzētu būt iespējai lūgt tīmekļa mitinātājam / izstrādātājiem veikt instalēšanu.

10. darbība. Izmantojiet mazākus attēlu failus

Lieli attēlu izmēri (1 MB vai lielāki) sasaista servera resursus un prasa vairāk laika to ielādēšanai. Izmantojiet šādus rīkus, lai optimizētu attēlu failus savā vietnē, lai tos padarītu mazākus, vienlaikus pārliecinoties, ka netiek apdraudēta attēla kvalitāte:

11. darbība: saspiest vietnes failus, izmantojot Gzip

Mazāki faili nodrošina ātrāku ielādēšanas laiku. Līdzīgi kā parasto datoru failu saspiešana, arī Gzip samazina jūsu vietnes failu lielumu, saspiežot tos zip failos.

Žurnāls Smashing uzsver gadījumu, kad vietne no 68KB līdz 13KB aktivizē Gzip.

Lieto šo ceļvedis ar GTmetrix lai jūsu vietnē iespējotu Gzip.

12. darbība: regulāri notīriet datu bāzi

Datu bāzes tīrīšanaDažas CMS, piemēram, WordPress, kā arī spraudņi, datus glabā jūsu datu bāzē, kas savukārt laika gaitā palēnina jūsu vietnes darbību..

WordPress funkcijas, piemēram, pēcapstrādes, atkārtotas lejupielādēšanas un atkopšanas iespēju iespējošana datu bāzē ir ļoti atkarīgas. Uzmanieties arī no spraudņiem, kas saglabā statistikas un lietotāju datus un žurnālus.

Lai to novērstu, regulāri iztīriet datu bāzi, izmantojot automatizētus spraudņus, piemēram WP-Optimizēt (programmai WordPress). Ja jums ir kāda cita platforma, izmantojiet šis resurss manuāli sakopt datu bāzi. Vietņu īpašnieki šos pasākumus bieži ignorē, taču tiem var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes ātruma palielināšanu.

Dažas CMS, piemēram, WordPress, kā arī spraudņi, datus glabā jūsu datu bāzē, kas laika gaitā savukārt palēnina jūsu vietnes darbību. WordPress funkcijas, piemēram, pēcapstrādes, atkārtotas lejupielādēšanas un atkopšanas iespēju iespējošana datu bāzē ir ļoti atkarīgas. Uzmanieties arī no spraudņiem, kas saglabā statistikas un lietotāju datus un žurnālus.

Lai to novērstu, regulāri iztīriet datu bāzi, izmantojot automatizētus spraudņus, piemēram WP-Optimizēt (programmai WordPress). Ja jums ir kāda cita platforma, izmantojiet šis resurss manuāli sakopt datu bāzi. Vietņu īpašnieki šos pasākumus bieži ignorē, taču tiem var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes ātruma palielināšanu.

13. darbība. Samaziniet Javascript un CSS failu skaitu jūsu vietnē

Iespējams, ka apmeklētāja pārlūks visus JavaScript un CSS failus jūsu vietnē apstrādā kā atsevišķus failus. Tas, savukārt, rada vairākus pieprasījumus, kas palēnina jūsu vietnes ielādes laiku. Ievietojot tos vienā vietā, varat samazināt šo atsevišķo failu skaitu vai tos samazināt.

14. darbība. Noņemiet vairākus fona attēlus

Ja ir vairāki fona attēli, serverim tiek pieprasīti vairāki attēli. Vairāk pieprasījumu rada lēnāku ielādēšanas laiku. To var labot, apvienojot fona attēlus tikai vienā failā. Izmantojiet attēlu sprites, lai nodrošinātu, ka pārlūkprogrammām ir jāiesniedz tikai viens pieprasījums, lai ielādētu fona attēlu.

Daudzas vietņu veidnes sastāv no vairākiem dažādiem fona attēliem. Apvienojot tos vienā, jūs sasniedzat trīs lietas. Pirmkārt, jums jāsamazina serverim iesniegto pieprasījumu skaits. Jūs arī samazināt to baitu skaitu, kas pārlūkprogrammai ir jālejuplādē. Visbeidzot, jūs samazināt turp un atpakaļ kavēšanos, kas rodas, serverim lejupielādējot saturu no citām vietām.

Padariet savu vietni ātrāku, izmantojot SpriteMe. Šis Smashing Magazine raksts sniedz arī labus ieteikumus.

Ja ir vairāki fona attēli, serverim tiek pieprasīti vairāki attēli. Vairāk pieprasījumu rada lēnāku ielādēšanas laiku. To var labot, apvienojot fona attēlus tikai vienā failā. Izmantojiet attēlu sprites, lai nodrošinātu, ka pārlūkprogrammām ir jāiesniedz tikai viens pieprasījums, lai ielādētu fona attēlu.

Daudzas vietņu veidnes sastāv no vairākiem dažādiem fona attēliem. Apvienojot tos vienā, jūs sasniedzat trīs lietas. Pirmkārt, jums jāsamazina serverim iesniegto pieprasījumu skaits. Jūs arī samazināt to baitu skaitu, kas pārlūkprogrammai ir jālejuplādē. Visbeidzot, jūs samazināt turp un atpakaļ kavēšanos, kas rodas, serverim lejupielādējot saturu no citām vietām.

Padariet savu vietni ātrāku, izmantojot SpriteMe.  Šis Smashing Magazine raksts sniedz arī labus ieteikumus.

15. solis: izmantojiet vienreiz atvērtu savienojumu, lai izveidotu servera pieprasījumus

izmantot-httpParasti servera failu pieprasījumus aizpilda individuāli. Tiek atvērts savienojums, fails tiek satverts, savienojums tiek slēgts, un nākamajam failu satveršanai tiek atvērts jauns savienojums. Tas nav efektīvs, kā rezultātā tiek patērēts vairāk atmiņas un vietne tiek ielādēta lēnāk.

Izmantojiet HTTP, lai visi failu pieprasījumi tiktu veikti caur vienu atvērtu savienojumu. Process ir pietiekami vienkāršs. Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet .htaccess failā šo kodu:

Galvenes komplekts Savienojums ir dzīvs

Atkarībā no servera varat arī veikt šīs darbības šeit vai šeit lai uzturētu dzīvību.

Parasti servera failu pieprasījumus aizpilda individuāli. Tiek atvērts savienojums, fails tiek satverts, savienojums tiek slēgts, un nākamajam failu satveršanai tiek atvērts jauns savienojums. Tas nav efektīvs, kā rezultātā tiek patērēts vairāk atmiņas un vietne tiek ielādēta lēnāk.

Izmantojiet HTTP, lai visi failu pieprasījumi tiktu veikti caur vienu atvērtu savienojumu. Process ir pietiekami vienkāršs. Vienkārši nokopējiet un ielīmējiet .htaccess failā šo kodu:

Galvenes komplekts Savienojums ir dzīvs

Atkarībā no servera varat arī veikt šīs darbības šeit vai šeit lai uzturētu dzīvību.

16. darbība. Pārmeklējiet sabojātas saites JavaScript, CSS un attēlu vietrāžos URL

Ja jūsu JavaScript, CSS vai attēlu URL ir sabojātas saites, iespējams, jūsu vietnes ielādes laiks ir satraucoši lēns. Jums vajadzētu meklēt šīs pārtrauktās saites un novērst tās, lai apmeklētājiem būtu labāka pārlūkošanas pieredze. Kamēr atrodaties tajā, meklējiet visas pārējās sabojātās saites, kas ne vienmēr ietekmē jūsu vietnes ātrumu, taču negatīvi ietekmē lietotāju pieredzi.

17. darbība: mitiniet visus attēlus savā vietnē

Attēla karstā saite vai “sasaistīšana” ir tas, kad jūs izvairaties ielādēt attēlus uz sava servera, vienkārši izveidojot saiti uz attēlu citā vietnē. Teorētiski tas ļauj ietaupīt joslas platumu, taču tas faktiski var samazināt jūsu vietnes ātrumu, it īpaši, ja šī attēlu mitināšanas vietne ir samazinājusies vai pati lēni ielādējas..

Labs īkšķa noteikums ir vispirms mitināt attēlus savā vietnē, pirms tos saistīt.

18. solis: mitiniet pēc iespējas vairāk failu uz sava servera

Ir gandrīz neizbēgami, ka jūsu vietne paļausies uz citām vietnēm, lai iegūtu failus, piemēram, iegultus videoklipus un citus multivides failus. Tomēr, ja ir pārāk daudz ārēju pieprasījumu vai jūs pieprasāt lēnām vietnēm, jūsu vietnes ātrums tiks negatīvi ietekmēts.

Ierobežojiet šo iespēju, savā serverī mitinot pēc iespējas vairāk failu. Pārliecinieties, ka pārbaudāt to vietņu uzticamību, kuras jūs pieprasāt.

19. solis: pārbaudiet savas CMS kvalitāti

CMS kā visas jūsu vietnes ietvars var ietekmēt jūsu vietnes ātrumu. Cienījamas CMS, piemēram, WordPress un Drupal, kā arī vienkāršs HTML ir lieliski piemērots, lai optimizētu jūsu vietnes ielādes laiku. Mazāk cienījamas CMS pakļauj jūsu vietnei risku lēnākai ielādei. Ir ļoti svarīgi veikt testus un veikt mājas darbus, lai pārliecinātos, ka jūsu CMS ir vislabākais vietnes ātruma optimizēšanai.

CMS kā visas jūsu vietnes ietvars var ietekmēt jūsu vietnes ātrumu. Cienījamas CMS, piemēram, WordPress un Drupal, kā arī vienkāršs HTML ir lieliski piemērots, lai optimizētu jūsu vietnes ielādes laiku. Mazāk cienījamas CMS pakļauj jūsu vietnei risku lēnākai ielādei. Ir ļoti svarīgi veikt testus un veikt mājas darbus, lai pārliecinātos, ka jūsu CMS ir vislabākais vietnes ātruma optimizēšanai.

20. solis: pievērsiet uzmanību tam, vai jūsu php faili palēnina jūsu vietnes darbību

Kaut arī PHP ir tikai viss, kas novērš nepieciešamību atkal un atkal ievadīt to pašu informāciju savā vietnē, tas var arī palēnināt jūsu vietnes darbību. Lai to novērstu, varat veikt vienu no divām darbībām: aizstāt PHP failus ar statiskiem HTML failiem, vai, ja varat’Lai to izdarītu, izmantojiet PHP paātrinātāju.

PHP paātrinātāji ir noderīgi vietnēm, kurām ir ļoti jāpaļaujas uz PHP. Šis Wikipedia raksts ir noderīga, uzskaitot dažus labus PHP paātrinātājus, kurus varat izmantot.

Kaut arī PHP ir tikai viss, kas novērš nepieciešamību atkal un atkal ievadīt to pašu informāciju savā vietnē, tas var arī palēnināt jūsu vietnes darbību. Lai to novērstu, varat veikt vienu no divām darbībām: aizstāt PHP failus ar statiskiem HTML failiem vai, ja jūs to nevarat, izmantojiet PHP paātrinātāju.

PHP paātrinātāji ir noderīgi vietnēm, kurām ir ļoti jāpaļaujas uz PHP. Šis Wikipedia raksts ir noderīga, uzskaitot dažus labus PHP paātrinātājus, kurus varat izmantot.

21. darbība: atspējojiet savu attēlu ārēju karsto saistīšanu

Kad citas vietnes karsto saiti izveido uz jūsu attēliem, tās būtībā noārda jūsu joslas platumu. Katru reizi, kad kāds no viņu apmeklētājiem mēģina apskatīt attēlus, jūsu serverim tiek pieprasīts. Atspējojiet karsto saišu izveidošanu, lai tā nenotiktu!

Izpildiet šajā rakstā sniegtos ieteikumus raksts par Hongkiat lai novērstu karstu saišu pievienošanu jūsu attēliem. Turklāt šis rīks ļauj ģenerēt .htaccess failu, lai novērstu karstu saišu izveidošanu jūsu attēliem.

Kad citas vietnes karsto saiti izveido uz jūsu attēliem, tās būtībā noārda jūsu joslas platumu. Katru reizi, kad kāds no viņu apmeklētājiem mēģina apskatīt attēlus, jūsu serverim tiek pieprasīts. Atspējojiet karsto saišu izveidošanu, lai tā nenotiktu!

Izpildiet šajā rakstā sniegtos ieteikumus raksts par Hongkiat lai novērstu karstu saišu pievienošanu jūsu attēliem. Turklāt šis rīks ļauj ģenerēt .htaccess failu, lai novērstu karstu saišu izveidošanu jūsu attēliem.

Sāciet tūlīt, pārbaudot savas vietnes ātrumu!

Tagad, kad esat ievērojis iepriekš minētos padomus un ieteikumus, lai uzlabotu vietnes ātrumu un veiktspēju, veltiet laiku, lai pārbaudītu vietnes ātrumu, lai redzētu mūsu veikto ietekmi. Noteikti atstājiet komentāru zemāk, ja mēs esam jums palīdzējuši optimizēt un uzlabot vietnes pieredzi.

Šie ir mani iecienītie rīki jūsu vietnes ātruma novērtēšanai:

Pingdom vietnes ātruma pārbaude: Šis rīks ļauj jums koncentrēties uz to, lai samazinātu vietnes ielādes laiku un samazinātu iesniegto serveru pieprasījumu skaitu. Turklāt tajā ir salīdzināšanas rīks, kas ļauj jums redzēt savas vietnes veiktspēju salīdzinājumā ar citām vietnēm.

GTMetrix: Šeit jums tiek piešķirts vērtējums no A līdz F pēc Google Pagespeed Insights un Yslow veiktajām analīzēm. Tiek sniegti optimizācijas ieteikumi.

Vietņu analizators: Izmantojiet šo rīku, lai uzzinātu informāciju par lapas lielumu un lejupielādes laiku. Tiek sniegti uzlabojumu ieteikumi.

Ieskats Google lapas ātrumā: Šeit jūs saņemat punktu skaitu līdz 100. Forša iezīme ir tā, ka šis rīks ļauj jums pārbaudīt mobilā tālruņa ātrumu.

Yslow: Šis rīks vietnes ātruma noteikšanai ir izslēgts no Yahoo! Vietņu darbības noteikumiem.

Tīmekļa lapas pārbaude: Šeit jūsu vietnes ātrums tiek novērtēts skalā, kas pārsniedz 100.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector