Kaip padvigubinti savo svetainės greitį

Aš jums parodysiu, kaip dvigubai padidinti interneto svetainių greitį, kai naudojatės „SiteGround“, jums nereikia mokėti už nieką, visos priemonės, kurias mes naudosime, iš tikrųjų jau yra įtrauktos į jūsų prieglobos paketą.


Taigi pradėkime.

Leiskite pasakyti nuo pat šio vaizdo įrašo pradžios, kad tai visai nėra „SiteGround“ pardavimo taškas.

Tai daugiausia skirta žmonėms, kurie jau turi „SiteGround“ ir nori, kad jų svetainės būtų įkeltos greičiau.

Dabar „SiteGround“ pranašumas yra tas, kad paprastai įrankiai, kuriuos naudosite norėdami padaryti svetainę tik spartesnę, jums kainuos šimtus dolerių per metus, bet ne tada, kai turite „SiteGround“..

Jie jau įtraukė.

Dalykas yra tas, kad dauguma žmonių net nežino, kas įtraukta.

Yra tiek daug, ir jei jūs naudojate „SiteGround“, apie tai sužinosite šiame įraše.

Dabar, žinoma, jei neturite „SiteGround“, galbūt norėsite pažiūrėti šį vaizdo įrašą ir nuspręsti, ar jums patinka tai, ką jie nemokamai įtraukia į savo paketus.

Tinklalapio greičio mitai

Dabar, prieš tai per daug nesigilinant į tai, noriu išsklaidyti kelis svetainės greičio mitus, susijusius su interneto svetaine.

1 mitas: lėtos svetainės nėra gerai vertinamos „Google“

Yra daug svarbesnių reitingavimo veiksnių, o svetainės greitis yra mažiausiai svarbus iš visų.

Tai, kas vyksta iš tikrųjų, yra lėtas svetainės greitis, dėl kurio bloga naudotojo patirtis.

Dėl prastos vartotojo patirties padidėja atmetimo rodiklis.

Štai kaip greitai kažkas išeina iš jūsų svetainės, kai eina į jūsų svetainę.

Tai yra svarbus reitingo veiksnys.

Taigi lėta svetainė neturi įtakos jūsų reitingavimui taip, kaip jūs galvojate. Tai iš tiesų lemia aukštą atmetimo procentą.

Kiek kartų jūs lankėtės svetainėje ir esate joje?

Jau praėjo keturios ar penkios, šešios sekundės. Tai nekelia norimos informacijos. Ir jūs žinote, „Google“ yra dar devyni sąrašai tame puslapyje.

Ką tu darai?

Jūs atsitraukiate nuo svetainės, paspaudžiate atgal, ir tai yra reitingo faktorius, kuris kenkia jūsų reitingavimui.

Taigi, ką mes iš tikrųjų stengiamės padaryti, tai jūsų svetainės optimizavimas atsižvelgiant į vartotojo patirtį, o ne į „Google“.

2 mitas: puslapių kūrėjai sukelia lėtas svetaines

Antrasis mitas yra tas, kad jūsų svetainės greitį mažina puslapio kūrėjas, kurį pasirinkote naudoti, arba tema, kurią pasirinkote naudoti kurdami savo svetainę.

Na, šiek tiek, bet tai nėra toks didelis faktorius, kad žmonės, ar turėtumėte kuo patikėti.

Tai tiesiog gera rinkodara.

5 svetainės stulpai

Gerai. Dabar, kai mes pašalinome tuos mitus, laikas pradėti optimizuoti savo svetainę ir pereiti penkis svetainės greičio ramsčius..

1 ramstis: Gaukite gerą prieglobą

Dabar pirmoji svetainės greičio kolona taps gera interneto priegloba.

Gerai yra tai, kad naudojate „SiteGround“, kuri yra fantastiška žiniatinklio priegloba.

Taigi ši ramstis yra labiau skirtas žmonėms, naudojantiems nedidelio biudžeto prieglobą ar nemokamą prieglobą, nes jūs gaunate tai, ką mokate už prieglobą.

Dabar, jei nenaudojate „SiteGround“, atsimenu, kad apačioje turiu nuorodą, kuri nuims 70 proc., Ir aš taip pat įtraukiu kurso premiją.

Taigi „SiteGround“ turi tris planus. Norėsite dalyvauti didėjančiame dideliame plane arba „GoGeek“ plane.

Aš žinau, kad yra pagunda sutaupyti 2 USD per mėnesį, tiesiog gavus pradinį planą, tačiau šiuose kituose planuose yra papildomų našumo parinkčių, kurių tiesiog nėra paleidimo plane..

Taigi, jei esate paleisties planas, galite sekti šį vaizdo įrašą, tačiau galbūt norėsite susisiekti su „SiteGround“ ir atnaujinti savo augimo planą.

Dabar, kai įdiegsite „WordPress“ „SiteGround“, jie turės papildinį, vadinamą „SG Optimizer“.

Aš esu apie „WordPress“ diegimą. Spustelėsiu papildinius ir pamatysite tai čia pat, „SG Optimizer“. Kai tai suaktyvinsite, čia bus nauja parinktis, kurioje sakoma: SG optimizatorius, ir čia yra visi šio papildinio nustatymai..

Antrasis svetainės greičio ramstis yra jūsų vaizdų optimizavimas. Pradėję kurti savo „WordPress“ svetainę, norėsite įkelti vaizdus. Dabar problema yra ta, kad vaizdai yra daug aukštesnės kokybės nei jums reikia, todėl failai būna labai dideli. Taigi kiekvieną kartą, kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, jis turi atsisiųsti didelius vaizdus.

Taigi jūs gausite puikų našumą. Optimizuojant tuos vaizdus. Paprastai, norint optimizuoti vaizdus, ​​jūs turite mokėti už mėnesinę paslaugą, bet ne tuo atveju, jei turite „SiteGround“. Tai įtraukta į „SG Optimizer“ papildinį. Taigi čia mes esame prie papildinių nustatymų. Paskutinis variantas čia sako vaizdo optimizavimą.

Mes eisime į priekį ir spustelėkite jį, čia yra keletas nustatymų, kuriuos galbūt norėsime įjungti. Taigi pirmiausia reikia optimizuoti naujus vaizdus, ​​kai jie įkeliami į jūsų svetainę. Norėsite įjungti šią parinktį. Tai reiškia, kad kitą kartą įkeldami vaizdą, SG optimizatoriai tiesiog pasirūpins, kad jis jums būtų tinkamas.

Kitas variantas yra, jei jūs jau įkėlėte vaizdus, ​​galite spustelėti šį mygtuką čia pat, tada jis grįš atgal ir optimizuos visus jūsų medijos bibliotekoje esančius vaizdus jums. Tai viskas, ko reikia jūsų vaizdams optimizuoti. Trečiasis svetainės greičio ramstis yra naudoti turinio pateikimo tinklą.

Čia. Aš esu prisijungęs prie „SiteGround“ ir spustelėsiu čia, kur sakoma, kad svetainės, tada spustelėkite čia, kur sakoma, kad svetainės įrankiai, tada spustelėkite, kur sakoma, sparta. Tada aš spustelėkite čia, kur parašyta „CloudFlare“, ir čia mes galime įgalinti „CloudFlare“ integraciją su „SiteGround“..

Dabar, kai įgalinsite „CloudFlare“, atsitiks tai, kad kai kurie jūsų svetainės ištekliai bus perkelti į debesis, raketas ir serverių tinklą visame pasaulyje. Ką tai reiškia, jei kas nors kitoje Žemės rutulio pusėje. Apsilankykite savo tinklalapyje, atvaizdai ir daugybė jų, didelis, didelis turtas, susijęs su jūsų svetaine.

Kad jis būtų įkeltas, mes iš tikrųjų įkelsime juos iš vietinio serverio. Geografiškai. Tai padarysiu drastiškai pagerindamas įkėlimo laiką ir svetainės greitį, kurį lankytojai turės jūsų svetainėje. Dabar „CloudFlare“ turi nemokamą pagrindinį planą. Jie taip pat turi priemokų planą. Aš naudoju „CloudFlare“ mažiausiai penkerius metus ir niekada nenaudojau nieko, išskyrus pagrindinį planą. Tai bus daugiau nei jums reikia ir jūsų svetainėje pamatysite didžiulį greičio pagerėjimą..

Taigi aš eisiu žemyn ir pateiksiu tris žingsnius, kad tai padėtų veikti mūsų svetainėje. Taigi eikime į priekį ir spustelėkite sąrankos mygtuką. Šiame veiksme galite sukurti naują „Cloud Flare“ sąskaitą arba spustelėti čia pat, kur sakoma, kad prisijungti prie esamų ir prisijungti prie esamos „Cloud Flare“ paskyros.

Taigi, kadangi aš jau turiu sąskaitą iš debesies, aš prisijungsiu naudodamasi esama paskyra. Bet jei neturite sąskaitos, eikite į priekį ir sukurkite naują. Puiku. Aš prisijungiau prie savo paskyros ir sukūrėte naują paskyrą. Taigi kitas žingsnis yra čia pasirinkti savo domeno vardą, prie kurio norite prisijungti, debesies pliūpsnį, tada norėsite spustelėti aktyvuoti nemokamai, kad galėtumėte prijungti savo svetainę prie „CloudFlare“..

Dabar čia taip pat galite pamatyti kai kuriuos debesies pliūpsnio parametrus, kuriuos galėsite naudoti savo svetainėje. Ketvirtasis kolonų greitis naudojasi. Talpyklos išsaugojimas ir tai, ar kaupimas talpykloje yra tai, ar bus sukurta statinė jūsų svetainės kopija, taigi, kai žmonės apžiūrės jūsų svetainę, užkulisiuose reikės atlikti mažiau veiklos, kuri gali pristabdyti jūsų svetainę matyančius lankytojus.

Aš žinau, kad tai yra sudėtingas paaiškinimas, tik norint suprasti, kad jei jūs naudojate „WordPress“. Turite naudoti tam tikrą talpyklos formą. Dabar didžiulis „SiteGround“ naudojimo pranašumas yra tai, kad jie daug nukenčia išsaugodami šią serverio prieglobos sąskaitą užkulisiuose. Jie tiesiog tai daro už jus, bet jūs turite jį iš tikrųjų įjungti.

Taigi čia aš, prisijungęs prie svetainės antžeminio valdymo pulto. Taigi galite tiesiog spustelėti ten, kur rašoma greitis. Tada čia yra ši nauja galimybė, kuri sako, kad kaupimas talpykloje. Mes norėsime eiti į priekį ir spustelėti tai. Ir tai mes ketiname įgalinti. Du skirtingi talpyklos tipai jūsų svetainėje. Taigi pirmoje vietoje yra statinė talpykla, o jūs matysite svetainių, kurias prisijungėte prie „SiteGround“, sąrašą. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įjungti ją tiesiog einant taip..

Dabar jūsų pinigai yra keičiami. Čia yra antrasis talpyklos tipas, vadinamas Memcached. Spustelėkime tai, ir tai yra talpyklos rūšis, kuri bus taikoma visai jūsų prieglobos paskyrai. Mes eisime į priekį ir spustelėkite čia, kad įjungtumėte ir tai. Dabar abu šie talpyklos įrašai. Mechanizmai yra būdas ištuštinti grynuosius pinigus.

Tai, ką galite padaryti, jei esate prisijungę prie „SiteGround“, yra ši maža šluota, kuri yra dešinėje ir sako, kad reikia išsiplauti grynuosius pinigus. Norėdami spustelėti „Memcached“, galite spustelėti šį mygtuką. Kai esate statiški grynieji pinigai, ten galite nusiplauti grynuosius pinigus. Dabar čia taip pat turime įjungti kai kurias parinktis.

Savo svetainės SG optimizatoriaus papildinyje. Pirmasis skirtukas yra ypač svarbūs „casher“ nustatymai. Mes norėsime perjungti tai čia, kur sakoma, kad dinaminis kaupimas talpykloje, ir tada mes norėsime perjungti tai čia, kur sakoma „Memcached“. Dabar yra keletas papildomų dinaminio kaupimo talpykloje galimybių, kurias galbūt norėsite žinoti.

Pirmasis variantas yra čia, kur galite išvalyti talpyklą ir ištuštinti. Taip pat bus parinktis jūsų administratoriaus juostoje viršuje. Gryninti grynuosius pinigus. Kitas yra automatinis grynųjų pinigų išgryninimas. Jūs norite palikti tai įjungtą. Pagrindinės galimybės, kurias norite žinoti, yra čia. Sakoma, išskyrus URL.

Priklausomai nuo jūsų turimos svetainės tipo, gali būti tam tikrų jūsų svetainės dalių, kurių negalite įtraukti išgryninti, nes tai sukels problemą. Paprastai tai matote el. Prekybos svetainėse. Taip yra todėl, kad tokio tipo svetainėse yra daug dinaminių galimybių, o pinigų išgryninimas tiesiog neveiks, tiesa?

Taigi štai kur jūs įdėsite URL į puslapius, kuriuos norite neįtraukti į talpyklą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai čia įvesti URL ir tada spustelėti ten, kur sakoma išskirti, kad pridėtumėte jį prie pašalinimo sąrašo, o dabar jūsų svetainė bus. Visiškai išgryninta. Paskutinis svetainės greičio ramstis bus papildomas našumo optimizavimas.

Dabar SG optimizatorius ar papildinys jums pateiks keletą įvairių variantų. Taigi pirmasis būtų tingus įkelti vaizdus. Tai reiškia, kad lankytojas įkelia jūsų puslapį. Jie jų nerodys arba neįkels vaizdo tol, kol jie nuslinks į tą puslapio dalį, kurioje turėtų būti tas vaizdas.

Tai padės jūsų svetainei greičiau įkelti savo svetainę ir jaustis daug greičiau. Taigi, kad tai įjungtume, mes spustelėsime čia, kur sakoma vaizdo optimizavimas, ir čia yra parinktis, kuri sako, kad tingūs įkelti vaizdai. Mes tai perjungsime. Čia mums suteikiama keletas papildomų galimybių, jei norime.
Tingus krovinys. Tai apimtų „Gravatar“, RS, miniatiūros, reaguojantys vaizdai, valdikliai ir tingus įkėlimas į mobiliuosius įrenginius. Taigi galite juos įjungti kaip norite. Man labai patinka tingus krovimas, „Gravatar“, RS ir miniatiūros. Likusios yra jums neprivalomos. Jei kyla problemų, kurias sukelia tingus krovimas, kai kurias savo svetainės dalis galite neįtraukti.

Jūs tiesiog įdėtumėte CSS klasę į tuos elementus. Tai šiek tiek techninė. Jūs tai padarytumėte čia pat, tada spustelėkite „pašalinti“. Dabar yra papildomų optimizacijų, tiesa? Čia yra aplinkos optimizavimo parinktis. Norėsite slinkti žemyn ir įsitikinti, kad įjungtas „G zip“ suspaudimas.

Galiausiai, priekinės dalies optimizavimas čia. Dabar tai gali būti šiek tiek sudėtinga ir jūs kartais galite patirti šiek tiek problemų, todėl rekomenduoju leisti juos po vieną. Tada patikrinkite, ar tai jūsų svetainėje nesudarė keisto elgesio. Dabar turėtumėte būti gana saugus, įjungdami HTML išvestį.

Jūs taip pat turėtumėte būti saugūs, įgalindami visas įvairias smulkinimo parinktis. Taigi štai ką reikia sutrumpinti „JavaScript“ failus. Štai vienas CSS failus sumažinti. Dabar atidėtasis „Java“ scenarijus blokuoja. Tai gali sukelti problemų. Kai įjungsite tai, čia gausite įspėjimą ir galėsite patvirtinti, ar norite jį suaktyvinti, ar ne.

Taigi štai ką tikrai norėsite patikrinti iš priekio, nesvarbu, ar tai sukėlė problemą. Čia yra dar viena galimybė CSS failus sujungti, ir tai taip pat gali sukelti tam tikrų problemų. Kaip matote, jis nesuaktyvina įspėjamojo pranešimo. Bet tiesiog žinokite, kad tai taip pat gali sukelti problemų.

Kartais. Toliau mes optimizavome nekenksmingus „Google“ šriftus. Įjunkite tai. Kitas – pašalinti užklausų eilutes iš statinių išteklių. Tai man anksčiau kėlė problemų, todėl būkite atsargūs. Tai yra parinktis, kuri, jūsų manymu, sukelia problemą, kai papildinys ar temos autorius išleidžia naują naujinį ir tada jūsų svetainėje viskas pradeda klostytis.

Paskutinis yra išjungtas jaustukai. Tai nereiškia, kad jaustukai neveikia jūsų svetainės. Tai tiesiog reiškia, kad jis bus įkeltas optimaliau. Dabar greitai pažvelgsiu į savo svetainės priekį, kad įsitikinčiau, jog nėra matomų problemų, ir tada atliksiu greitą greičio testą..

Taigi čia yra svetainė ir iki šiol ji atrodo gerai. Mano vaizdai įkeliami, tiesa? Rodomos šios mažos piktogramos. Paprastai tai buvo tai, dėl ko jūs matėte problemą. Jei kilo kokių nors problemų, su kuriomis jūs susiduriate, tai tarpai yra teisingi. Kartais tai gali sutapti, jei iškiltų ir problema.

Viskas atrodo tobula. Tiesą sakant, tai atrodo tikrai gerai. Gerai, todėl eisiu į „GT metrics.com“ ir įdėsiu į tinklalapio URL, paspausdamas paspaudimo nuorodą paspaudimu čia pat, sakoma, kad išbandykite savo svetainę. Tereikia akimirkos, ir tai, ką ji ketina padaryti, yra atsisiųsti savo svetainę.

Tai jums pateiks kai kuriuos duomenis. Tai leis jums žinoti, kiek laiko užtruko pakrovimas. Papasakos, kiek buvo prašymų, ir sugalvos kokį nors savavališką balą. Dabar aš rekomenduoju nevertinti per daug svorio į šį balą. Kaip matai, balai yra. Gana didelis ir „a“ ir „B“ čia – labai greitas įkėlimo laikas – 1,2 sekundės, puslapis, pusės megabaito pusės ir tik 32 užklausos..

Tai svetainė, kuriai naudojama Ella mentorė. Dabar aš visada sakau, kad per daug nesvarstykite šių balų. Iš tikrųjų svarbu, kaip jaučiasi jūsų svetainė, kai kas nors užsuka į jūsų svetainę, tačiau iš šio bandymo galite pamatyti, kad svetainė įkeliama ypač greitai. Tai tikrai tinka svetainei su visais šiais vaizdais.

Na, jūs turite tai. Štai kaip jūs galite padaryti savo svetaines naudodamiesi „SiteGround“ apkrova neįtikėtinai greitai, ir tikiuosi, kad jūs taip pat matėte didžiulę vertę, kurią gaunate iš „SiteGround“. Paprastai jūs turėtumėte mokėti šimtus dolerių per metus, kad gautumėte papildinius, kurie daro viską, ką jie tiesiog įtraukia į jus.

Jau su ta paslauga, kurią turite su jais. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl aš rekomenduoju naudoti „SiteGround“, dėl visų šių papildomų gėrybių, kurias jos apima jums, ir jums nereikia eiti jų pirkti, o jas oficialiai palaiko jūsų žiniatinklio priegloba. Jei neturite „SiteGround“, apsvarstykite galimybę naudoti žemiau esančią nuorodą arba „WP crafter.com/siteground“, jei užsisakėte „SiteGround“, aš įtraukiu kurso premiją, kad galėčiau su ja naudotis.

Tai padės jums išnaudoti visas galimybes. Kurkite internetinę svetainę ir išnaudokite visas galimybes. Dave, jūs radote šio vaizdo vertę ir aš tikiuosi, kad jūs tai padarėte. Apsvarstykite galimybę suteikti tai nykščiu ir pasidalyti juo su draugu.

Ir jei iš viso turite klausimų, raginu paklausti žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Man patinka atsakyti į jūsų klausimą ir padėti bet kokiu būdu. Ei, ačiū, kad žiūrėjote, ir pamatysiu kitame vaizdo įraše.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map