Greitai ištaisykite baimės sulaukiantį „WordPress“ baltąjį mirties ekraną

Baltas mirties ekranas arba WSOD yra viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, užplūstančių „WordPress“ svetaines. Tai gali nutikti, kai šiuo metu esate prisijungę prie savo svetainės arba bandydami prisijungti.


Nusiraminkite ir mes padėsime jums išsiaiškinti galimas priežastis, kodėl vyksta „Baltas mirties ekranas“, ir greitus sprendimus, kuriuos galėtumėte padaryti, kad visiškai panaikintumėte šią problemą..

Kas sukelia baltąjį mirties ekraną?

„WordPress“ WSOD klaida

WSOD dažnai gali suaktyvinti duomenų bazės ar PHP problemos. Paprastai tai atsitinka dėl kelių priežasčių:

 • Suderinamumo problema su įdiegtu papildiniu
 • Tema, kurią šiuo metu naudojate, nesuderinama su kitais papildiniais, temomis ar pačia „WordPress“
 • Jūsų tema pervardyta arba jos nėra

Kaip išspręsti baltąjį mirties ekraną

1. Išjunkite savo temas ir papildinius

Kaip minėta aukščiau, dažniausia WSOD priežastis bus tema ar papildinys. Taigi, pirmas dalykas, kurį padarysi, yra juos išjungti. Šios problemos gali kilti įdiegus naują papildinį ar temą arba išleidus temos ar papildinio naujinius.

Norėdami tai padaryti, turite patekti į savo svetainę naudodami saugų failų perdavimo protokolą (SFTP) arba prisijungę prie „cPanel“ norėdami pasiekti failų tvarkytuvę..

Patikrinkite ir pervardykite papildinių aplankus. Tai atlikus, bus išjungti papildiniai jūsų svetainėje. Grįžkite į savo svetainę ir pažiūrėkite, ar WSOD nebėra. Jei problema išspręsta, tai reiškia tik tai, kad įskiepiai yra WSOD rodymo kaltininkas.

Failų tvarkyklė prieigai prie papildinių pasiekti

Po to turėsite pervardyti papildinių aplanką atgal į „papildinius“ ir pervadinti / atkurti kiekvieną aplanką jame, kol surasite, kuris konkretus papildinys sukelia problemą..

Suradę problemą sukeliantį papildinį turite pakeisti jį suderinamu įskiepiu arba greitai susisiekti su jo kūrėju.

Šis sprendimas bus taikomas ir temoms. Jei įtariate, kad jūsų tema gali būti problemos priežastis, turite įjungti / išjungti temą, kad patikrintumėte, ar ji yra pagrindinė WSOD priežastis..

2. Ištaisykite sintaksės klaidą

Jei jau patikrinote temas ar papildinius, kurie galėjo suaktyvinti WSOD, ir ji vis dar neveikia. Tuomet laikas gilintis į problemą.

Kartais WSOD sukelia sintaksės klaidos, tai atsitinka taisant kodus ir klaidingai įvedant kai kurias eilutes ar net pamiršant uždarymo skliaustus.

Norėdami tai patikrinti, eikite į savo svetainę naudodami SFTP arba per „cPanel“ ir pašalinkite paskutinį rankomis įvestą kodo bitą. Jei jis veikia, patikrinkite visus kodus ir įsitikinkite, kad teisingai įvedėte.

3. Įjunkite derinimo funkciją

Kitas sprendimas norint išspręsti WSOD yra įjungti derinimo funkciją. Norėdami tai padaryti, eikite į savo svetainę naudodami SFTP arba „cPanel“. Suraskite failą „wp-config.php“ ir raskite eilutę

apibrėžti („WP_DEBUG“, klaidinga)

ir pakeisti į

apibrėžti („WP_DEBUG“, tiesa)

Tai atlikę, išsaugokite ir patikrinkite savo svetainę. Pamatysite klaidos pranešimą savo svetainėje, tačiau jis leis jums žinoti, kuri yra pagrindinė priežastis, kodėl jūsų svetainėje vyksta WSOD.

4. Padidinkite atminties ribas

Kartais jūsų svetainė sukelia WSOD dėl ribotos atminties. Tai sukelia įskiepis arba temos, turinčios daug failų. Vienintelis būdas tai išspręsti yra išplėsti atminties ribas.

Tai darydami turite atlikti šiuos veiksmus:

 • Prieikite prie savo wp-config.php failo per SFTP arba cPanel. Pridėkite šią kodo eilutę:
apibrėžti ('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');
 • Jei tai neveikia, o jūs naudojate prieglobos įmonę, kuri naudoja „Apache“ serverius, redaguokite .htaccess failą, kad būtų įtraukta eilutė:
„php_value memory_limit 64M“
 • Jei jūsų kompiuteris naudoja NGINX, tada turėsite redaguoti savo php.ini failą, kad būtų įtraukta eilutė:
atmintis_limitas = 64 mln

Sėkmingai atlikę veiksmus, patikrinkite savo svetainę, jei klaidos nebėra ir ar esate pasirengęs eiti.

5. Patikrinkite, ar nepavyko atnaujinti

Kita dažna WSOD priežastis yra dėl temų, papildinių ar pagrindinių atnaujinimų, kurie buvo nutraukti per serverio pertraukas, ir mes nieko negalime padaryti dėl serverio skirtojo laiko..

Norėdami išspręsti šią problemą, eikite į savo svetainę naudodami SFTP arba cPanel ir ištrinkite. Maintenance failą. Tai atkurs jūsų svetainę ir galėsite ją pasiekti naudodamiesi wp-admin.

Pabandykite dar kartą patikrinti ir atnaujinti arba neautomatiškai atnaujinkite temas ir papildinius.

Patarimai, kaip sumažinti WSOD iš naujo

 1. Atlikite reguliarius patikrinimus ir atsargines kopijas. Naudokite kitas debesies paslaugas, tokias kaip „Dropbox“ ar išorinį standųjį diską, ir būtinai naudokite patikimą papildinį, jei norite atkurti atsarginę kopiją.
 2. Dar kartą patikrinkite kiekvieną kodo eilutę, kad išvengtumėte sintaksės klaidų.
 3. Naudokite prieglobos paslaugų teikėją, kuris palaiko 24/7.
 4. Apsvarstykite galimybę naudoti papildinį, pvz., „Vartotojo veiklos žurnalas“, kad galėtumėte išsamų pakeitimų, atnaujinimų ir kitos jūsų svetainės veiklos žurnalą

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad WSOD gali būti sudėtingas uždavinys tiksliai nustatyti, kas jį suaktyvina. Norėdami sumažinti WSOD problemas, visada prižiūrėkite reguliarias svetainės patikras ir saugokite savo svetainės atsargines kopijas. Be to, patikrinkite mūsų trikčių šalinimo vadovas, kuriame pateikiamos dažniausiai pasitaikančios WP problemos.

Nereikia bijoti „balto“, kai ekrane pasirodo tas baisus WSOD. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išbandyti visus įmanomus kaltininkus, kad jūsų svetainė būtų atkurta kaip rausva sveikata..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map