9 priežastys, kodėl „WordPress“ yra geriausias svetainių kūrėjas ir kodėl turėtumėte ja naudotis

Nežinote, kuri turinio valdymo sistema (CMS) tinka jūsų turimai svetainei? Ar žinojai, kad daugiau nei 32% visų interneto svetainių naudojasi „WordPress“? Net didžiausi prekių ženklai, tokie kaip „Facebook Newsroom“, „Vogue“, „IBM Jobs Blog“, „BBC America“, „Sony Music“ ir daug daugiau naudoja „WordPress“.


Na, mes galime sugalvoti milijoną priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“ kaip savo svetainės kūrėją, tačiau čia yra 9 svarbiausios įtikinamos priežastys, kodėl tai yra geriausia.

Aš kalbu apie savarankišką priglobtą „WordPress.org“, o ne „WordPress.com“, kuris yra priglobtas sprendimas. „WordPress“ labai lengva įdiegti, net jei esate pradedantysis. Galite sukurti asmeninio prekės ženklo svetainę, tinklaraštį ar net el. Prekybos parduotuvę.

Dabar pažvelkime į priežastis, kodėl „WordPress“ yra geriausias.

1. „WordPress“ yra nemokama ir labai populiari

Taip, tai nemokama, nes nemokamai galima atsisiųsti, įdiegti, naudoti ir tinkinti atsižvelgiant į tai, kokio tipo tinklalapio jums reikia.

Svarbu tai, kad prieš kurdami „WordPress“ svetainę, turite įsigyti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą. Yra svetainių, kurios siūlo nemokamą domeną ir prieglobą, tačiau aš tikrai nerekomenduoju jų naudoti. Galite juos naudoti, jei tik išbandote.

Kas yra domeno vardas? Tai yra jūsų svetainės adresas. Tai, ką vartotojai įveda į savo naršyklės adreso juostą, eina į jūsų puslapį. Šiuo atveju mano domeno vardas yra WPCrafter.com.

Kas yra interneto priegloba? Internete tai laikoma jūsų namu. Čia saugomi jūsų failai ir informacija. Yra įvairių interneto prieglobos paslaugų teikėjų, iš kurių galite pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų svetainės poreikius.

Jei norite pradėti nuo pigios, bet patikimos interneto prieglobos paslaugos, peržiūrėkite mano 5 geriausias pigių interneto prieglobos paslaugų paslaugas.

Be to, jei norite kito žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo, ne „GoDaddy“, tada peržiūrėkite mano „GoDaddy“ alternatyvų prieglobos sąrašą.

2. „WordPress“ paprasta ir lengva naudoti

Negaliu išsiaiškinti, kodėl žmonės bauginami naudojant „WordPress“. Tiesa, ja naudotis labai lengva, net jei esate absoliučiai pradedantysis.

Diegiant „WordPress“ nereikia jokių kodavimo įgūdžių. Beveik visi interneto prieglobos paslaugų teikėjai jau turi įdiegimo vienu paspaudimu funkciją. Įdiegę „WordPress“, galite lengvai pridėti puslapių ir įrašų iš labai patogaus administratoriaus prietaisų skydelio.

Taip pat galite lengvai atnaujinti „WordPress“ versiją naudodami jos pranešimą, kad galėtumėte atnaujinti. Prieš atnaujindamas, rekomenduoju pirmiausia pasidaryti savo svetainės atsarginę kopiją, kad neprarastumėte duomenų.

3. „WordPress“ turi neribotus temų ir papildinių išteklius

Žr., Jums tikrai nereikia galvoti apie savo temų ir papildinių kūrimą, nes „WordPress“ juos visus pateikė jums. Argi tai ne šaunu?

Ar jums reikia dizaino odos jūsų svetainei? „WordPress“ teikia platų iš anksto sukurtų temų rinkinį, kad jums būtų lengviau dirbti savo svetainėje.

„WordPress“ saugykloje galite rasti skirtingus nemokamus kiekvienos nišos ir kategorijos šablonus. Taigi, jums nereikia jaudintis, jei turite ką naudoti pasirinktoje nišoje ar jos nėra.

Įdiekite jums patinkančią temą ir pritaikykite ją pagal savo pasirinkimą. Galite pakeisti savo temos spalvas, antraštę, poraštę, šonines juostas, foną ir kitus elementus.

Taip pat yra daugybė papildinių, kuriuos galite naudoti papildomoms savo svetainės funkcijoms ir funkcijoms. Pvz., Norite pridėti kontakto formą, lengvai galite rasti kontaktinės formos papildinį „WordPress“ saugykloje.

Taip pat galite sukurti vaizdų galeriją arba skaidrę naudodami „WordPress“ papildinį, net „Google Analytics“, el. Prekybą, narystę ir bet kurią kitą funkciją..

4. „WordPress“ yra draugiška paieškos sistemoms

Jūsų verslas turi būti ieškomas, kad galėtumėte pritraukti savo tikslinę auditoriją. „WordPress“ sukurtas atsižvelgiant į SEO. Jei jūsų svetainė sukurta naudojant „WordPress“, jums pasisekė, nes tokios paieškos sistemos kaip „Google“ mėgsta „WordPress“.

Norėdami dar labiau optimizuoti savo svetainę, netgi galite naudoti SEO papildinius, tokius kaip „Yoast SEO“.

5. „WordPress“ yra saugus

Taip pat žinoma, kad „WordPress“ yra saugūs, kai naudojate patikimų kūrėjų papildinius ir temas. Tiesą sakant, daugelis bankų naudoja šią platformą savo interneto svetainėse. Bet kaip žinote, mes niekada negalime žinoti, kas nutiks internetu. Jis niekada negali būti visiškai saugus.

Taigi, labai svarbu būti atsargiems ir apsaugoti savo svetainę nuo kenkėjiškų programų atakų ir įsilaužėlių. Savo svetainėje galite rasti daugybę „WordPress“ saugos papildinių. Kaip jau aptarėme anksčiau, lengvai galima valdyti net komentarus apie šlamštą.

6. „WordPress“ gali dirbti su visų tipų laikmenomis

Savo svetainėje galite įkelti visų tipų daugialypės terpės failus. Tai apima vaizdus, ​​GIF, vaizdo įrašus, garso ir kitų tipų daugialypės terpės failus.

Jūs netgi galite įterpti vaizdo įrašus ar nuotraukas iš skirtingų svetainių, tokių kaip „Instagram“, „YouTube“, „Soundcloud“ ir daugelio kitų svetainių, įgalinančių įterpimą.

Be to, galite įkelti ir rodyti dokumentus, PDF failus ir kitus failus, kuriuos savo vartotojams galėtų atsisiųsti.

7. „WordPress“ lengvai integruojamas su daugeliu programų

Jei norite maksimaliai padidinti savo „WordPress“ svetainės funkcionalumą, galite tai padaryti integruodami su programomis.

Pvz., Jei turite internetinę parduotuvę, galite integruoti produktų programas, pirkinių krepšelio programas ir mokėjimo programas. Jūs netgi galite integruoti socialinės žiniasklaidos programas, kad padidintumėte jūsų stebėjimą savo svetainėje.

8. „WordPress“ bendruomenė tampa vis didesnė

WordPress populiarėjant, „WordPress“ bendruomenė auga. Ji išplėtė savo forumą, diskusijų lentas, socialinius kanalus ir kitas žiniasklaidos priemones.

Iš viso pasaulio yra rengiami susitikimai, kuriuose galite apsilankyti. Jie kalba viską apie „WordPress“, pradedant nuo svetainės kūrimo ir baigiant „WordPress“ laisvai samdomu vertintoju ar dizaino agentūra.

Jei kyla problemų nustatant „WordPress“ svetainę, galite tiesiog ieškoti „WordPress.org“ forume arba bet kurioje „WordPress“ bendruomenėje iš „Facebook“ ir bet kurios kitos socialinės žiniasklaidos.

9. „WordPress“ yra visi

Tai tiesa. Su WordPress yra begalinės galimybės. Galite sukurti bet kokią svetainę, kuri jums patinka jūsų verslui. Galite sukurti internetinę parduotuvę, tinklaraštį, forumo svetainę ar net katalogą. Jūs pavadinate tai, „WordPress“ jį turi.

Nesvarbu, ar esate technikas, ar ne, „WordPress“ yra skirtas jums. Galite naudoti nuvilkimo puslapio kūrimo priemonę arba tinkinti svetainę naudodami kodus.

Išvada

Taigi, ar esate įsitikinę dėl „WordPress“ galios dabar? Pabandykite išsiaiškinti, kaip ši CMS gali būti patogi ir lengvai pritaikoma „wannabe“ svetainių savininkams.

„WordPress“ galią galite patirti tik pradėję ja naudotis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map