5 dažnos klaidos, kurias žmonės daro kurdami „WordPress“ svetaines

Nors mintis sukurti savo „WordPress“ svetainę gali paspartinti jūsų kūrybinius raumenis, tačiau yra kliūčių, kurios gali sugadinti jūsų impulsą. Be abejo, yra klaidų, kurias pradedantieji ar net patyrę kūrėjai nesąmoningai daro kurdami „WordPress“ svetaines. Ir šios klaidos gali jums kainuoti nemažai laiko ir pinigų.


Gerai, kad mes išvardijome penkias populiariausias klaidas, kurias žmonės daro kurdami „WordPress“ svetainę, kad išvengtumėte šių mėgėjų klaidų..

1. Blogo kompiuterio pasirinkimas

Jei pasirinksite blogą prieglobos paslaugą, tai tikrai gali sukelti kelių problemų, tokių kaip labai lėtas jūsų svetainės įkėlimas. Tai gali padaryti labai blogą poveikį jūsų auditorijai, nes niekas neturi kantrybės laukti per ilgai. Jei būčiau jūsų lankytojas, būtinai peršokčiau kitą svetainę, norėdamas nusipirkti norimą produktą ar paslaugą.

Geriau nesuteikite konkurentams galimybės patraukti savo auditoriją. Įsitikinkite, kad pasirinkote interneto prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo greitą krovimo laiką.

Taip pat įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklio priegloba siūlo aukštą saugos lygį, kad apsaugotų jūsų svetainę, o techninė pagalba yra prieinama bet kuriuo paros metu. Jei kas nors nutiktų, turėtumėte galėti kreiptis į juos pagalbos.

Prieš pirkdami prieglobos planą, prieš priimdami sprendimą įsitikinkite, kad žinote pagrindinius žiniatinklio prieglobos pagrindus ir kokių funkcijų reikia ieškoti.

Jei turite biudžetą, yra pigių interneto prieglobos paslaugų teikėjų, tačiau vis tiek teikiate patikimas paslaugas.

2. Išsipūtusios temos pasirinkimas

Rinkdamiesi „WordPress“ temą, nežiūrėkite tik į jos išorinę išvaizdą. Rekomenduočiau paklausti kūrėjo apie tokius dalykus kaip kodo kokybė. Pagalvokite apie specifikacijas, kurių jums tikrai reikia jūsų svetainei.

Ar tikrai jums reikia integruoto muzikos grotuvo ar viso puslapio fono slankiklio? Ar jums reikia tiek daug trumpųjų kodų, kurie lieka jūsų žinutėse ir puslapiuose, net jei nuspręsite pakeisti temą?

Išsipūtusi tema gali sukelti rimtų saugumo problemų. Kūrėjai gali naudoti kodo fragmentus, kurie nėra optimizuoti saugumui ir našumui. Be to, šie fragmentai gali būti nesuderinami su daugeliu papildinių.

Pasirinkite temą, kuri yra lengva ir išsipūtusi.

Aplankykite „Astra“ temą

3. Prastai koduotų įskiepių pasirinkimas, sukeliantis lėtumą

Yra daug papildinių, kurie linkę į pažeidžiamumo problemas, nes jie netinkamai koduoti ir turi tam tikrų spragų. Kai jūsų svetainė yra pažeidžiama, įsibrovėliai gali lengvai užpulti, todėl ji gali sugesti ir sugadinti.

Suderinamumo problemos taip pat gali kilti, kai įskiepis yra netinkamai koduotas. Jei kodas nėra įdėtas, tai gali sukelti juokingą jūsų svetainės elgesį.

Venkite atsisiųsti per daug papildinių ir tų, kurie nebuvo išbandyti su dabartine jūsų „WordPress“ versija.

Neveikiančios svetainės taisymas

4. Nenustatykite atsarginės kopijos

Reguliariai kurdami savo svetainės atsargines kopijas galite jaustis apsaugoti, jei kas nors nepaprastai blogai. Žinote, viskas gali įvykti tikrai greitai, todėl geriau turėti nenumatytų atvejų planą, kad jūsų įmonė būtų išgelbėta nuo nepatogumų..

Jei netyčia pašalinsite savo svetainės failus arba svetainė įsilaužė ir neturite jokios atsarginės kopijos. Tai sukels rimtą nusivylimą, nes jūs turėsite pradėti nuo pradžios. Įsivaizduokite, kiek daug vargo.

Galite apsvarstyti galimybę valdyti prieglobos paslaugų teikėją, kuris automatiškai sukuria jūsų svetainės atsargines kopijas. Taip pat galite naudoti papildinius, tokius kaip „Updrafts“ ar „WPvivid“. Tai padės sutaupyti, jei jūsų interneto duomenys bus prarasti ar įsilaužti.

5. SEO nustatymo nenustatymas

Norite, kad jus atpažintų jūsų tikslinė auditorija, tiesa? Tada nedrįsite ignoruoti paieškos sistemų optimizavimo (SEO). Tinkamų raktinių žodžių naudojimas ir jų naudojimo būdas gali paveikti jūsų svetainės reitingą.

Yra temų, kuriose yra įmontuoti SEO elementai, tačiau jūs galite valdyti, kaip optimizuoti savo turinį. Vienas labai naudingas SEO papildinys yra „Yoast“ ir „Rank Math“. Įdiegę šį papildinį savo svetainėje, galite pridėti pagrindinį raktinį žodį ir taip pat galite redaguoti fragmentus ar žodžius, rodomus po jūsų svetainės pavadinimu „Google“ paieškos rezultatų puslapyje..

Jie taip pat gali padėti sugeneruoti jūsų XML svetainės schemą, kurios reikia paieškos varikliams, kad jie galėtų tinkamai susieti jūsų svetainę.

Išvada

Dabar jūs žinote dažniausiai pasitaikančią klaidą, kurią žmonės daro kurdami savo „WordPress“ svetaines. Dabar galite jų išvengti.

Įsitikinkite, kad įsimenate interneto svetainės kūrimo procesą, nesvarbu, ar kuriate savo, ar ketinate samdyti kūrėją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map