Najlepszy tani hosting

obraz centrum danych ze zniżkamiKiedy zaczynałem swoją pierwszą stronę internetową, pamiętam, że płaciłem prawie 40 USD za standardowy hosting dzielony. Od tego czasu branża hostingowa przeszła długą drogę.


Kiedy mówimy o hostingu, tak naprawdę mówimy o centrach danych. Jeśli nie masz pewności, co centrum danych naprawdę myśli o twoim ulubionym filmie science-fiction z rzędami komputerów. Trochę jak ten obraz po prawej.

Firmy takie jak Amazon uruchomiły Amazon Web Services, które dominują na globalnym rynku przetwarzania w chmurze. Rezultatem są ogromne korzyści skali dla firm hostingowych, które mogą teraz wynająć miejsce na serwerze za ułamek tego, co kiedyś płacili.

Nowoczesny tani hosting zapewnia szybkość, wydajność i funkcje, które kosztowne starsze plany hostingowe oferowały za ułamek ceny.

Jeśli chodzi o tani hosting, reguła jest taka, że ​​im więcej zasobów serwerowych, tym tańszy będzie Twój plan. Z tego powodu, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, przechodząc z większymi hostami w porównaniu z lokalnymi firmami, jest dobrym rozwiązaniem.

Pro WskazówkaTen starszy plan hostingowy, za który być może płacisz już 20-40 USD miesięcznie, można kupić za mniej niż dolara. Jeśli kupujesz od lokalnej australijskiej firmy hostingowej, prawie na pewno przepłacasz.

W tej recenzji polecamy tylko trzy firmy. Pierwszy wybór jest zdecydowanie tańszy, a ponadto zapewnia doskonały czas pracy, wydajność i dodatkowe funkcje.

Pozostałe dwie są doskonałymi opcjami dla tych, którzy szukają nieco większej elastyczności i wydajności.

Jeśli jesteś ciekawy, w jaki sposób testujemy czas działania, spójrz na śledzenie naszej witryny na żywo tutaj.

Kluczowe cechy
 • Najtańszy gospodarz Hands Down
 • Duża prędkość
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Wsparcie 24/7/365
 • 30-dniowa polityka zwrotów
Plusy
 • Szybki czas ładowania
 • Jeden z najwyższych okresów dostępności
 • Długie kontrakty promocyjne
Cons
 • Brak darmowej domeny i SSL na najniższym poziomie

W porządku, szukasz taniego hostingu. Znalazłeś to. Prawdopodobnie myślisz, że musisz poświęcić całą masę, aby skorzystać z usługi hostingowej, która jest tańsza niż dwa dolary. Tam się mylisz.

Byliśmy nieco sceptycznie nastawieni, kiedy po raz pierwszy natknęliśmy się na Hostingera. W tym czasie ich cena wynosiła 0,80 USD. Łatwo było je odpisać jako kolejną usługę hostingową za dolara. Potem je przetestowaliśmy. Prędkości, które opublikowali, wysadziły prawie każdą inną usługę z wody, a ich czas działania jest bardzo bliski 100%.

Jak to było możliwe ?! Spójrzmy na niektóre z ich funkcji.

Szybkość i czas sprawności

Spójrzmy na niektóre dane.

Wszystko poniżej 2000 ms to dobry czas ładowania. Oznacza to, że ładowanie strony zajmuje dwie sekundy.

Hostinger opublikował Czas ładowania 389 ms. Oznacza to, że ich strony internetowe ładuj się dość szybko. Hostinger priorytetowo traktuje prędkość swoich serwerów bardziej niż większość i to naprawdę pokazuje.

Czas dostępności Hostingera jest równie absurdalnie dobry. Jakikolwiek czas pracy powyżej 98% jest uważany za dobry. Przy 99,90% Hostinger rejestruje jeden z najwyższych okresów dostępności w branży.

cennik

Praktyki cenowe taniego hostingu to problem. Zwabiają cię super tanią ceną promocyjną, a kiedy twój promocyjny czas się skończy, podwoją lub potroją cenę.

Szczerze mówiąc, Hostinger nie jest inny. Możesz jednak zablokować cenę promocyjną na cztery lata. Tak, cztery lata. Dla niektórych osób może to być postrzegane jako negatywne, ale dla innych, którzy cię znają’Będę mieć tani i niezawodny hosting przez tak długi czas to plus.

Problemy występują na najniższym poziomie. Jesteś skończony’otrzymasz darmową domenę, a ty nie’otrzymać bezpłatny SSL. Możesz uaktualnić do nieco droższego planu za 3,95 USD miesięcznie (niezbyt drogo) i otrzymać domenę, SSL, a także bezpłatne codzienne kopie zapasowe.

Kupujący, uważaj, marża po cenach promocyjnych dla Hostinger jest bardziej stroma niż w wielu innych miejscach. Możesz zablokować 1,45 USD miesięcznie przez cztery lata, ale potem będziesz patrzył na 7,99 USD miesięcznie. Plan 2,95 USD miesięcznie wzrósłby do 11,95 USD miesięcznie, a plan 3,95 USD miesięcznie osiągnąłby 15,95 USD. Hostinger isn’bawiąc się tymi cenami.

Podobnie jak każda inna usługa hostingowa w tym przedziale cenowym, Hostinger lubi zaczynać od niskich, a następnie podnosić ceny. Oni dają bardzo długie umowy promocyjne co oznacza, że ​​z tej praktyki może skorzystać klient (tj. Ty).

Darmowy kreator stron internetowych – Zyro

Hostinger’Kreator stron internetowych nazywa się Zyro i ostatnio został całkowicie zmieniony. Dzięki mnóstwu nowych funkcji, które otrzymał, teraz idzie w parze z najlepszymi twórcami stron internetowych.

Dostosuj hostingera

Zyro jest wyposażony w przyjazny interfejs użytkownika i sporo funkcji, takich jak bezpłatny certyfikat SSL do uwierzytelniania domeny, nieograniczone miejsce na dysku SSD i nieograniczoną przepustowość

Kolejną funkcją, która okazała się bardzo przydatna, była ogromna biblioteka bezpłatnych obrazów, których można użyć do zaprojektowania witryny w dowolny sposób..

Jeśli potrzebujesz zaprojektować lub ulepszyć swoje logo, możesz to zrobić również tutaj. Zyro’Logo Maker czyni twoją markę bardziej dostępną publicznie. Możesz zaprojektować swoje logo w mgnieniu oka bez nikogo’pomoc.

Dużą zaletą zarówno dla konstruktora, jak i twórcy logo jest to, że nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w projektowaniu lub kodowaniu.

Gwarancje

Uwielbiamy gwarancje tutaj w Best Web Hosting Australia. Pokazują nam, że firma jest pewna swoich ofert. Hostinger oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a także 99,99% gwarancji dostępności. Jeśli czas pracy spadnie poniżej tego, masz możliwość odzyskania trochę pieniędzy.

Minusem

Dotknęliśmy kilku wad w sekcji cen. Żadne darmowe SSL nie jest kłopotliwe. Możesz jednak obejść ten problem. Korzystanie z bezpłatnego protokołu SSL może być naprawdę łatwe, szczególnie podczas korzystania z WordPress. Oto dwie opcje SSL podczas korzystania z najniższej warstwy Hostinger.

 1. Szyfrujmy – Dostępne przez wszystkie panele cPanels. Jest to bezpłatny certyfikat SSL dla dowolnej witryny. Tak!
 2. Naprawdę proste SSL – To świetna wtyczka, która wymusza SSL w Twojej witrynie. Jest również wyposażony w mnóstwo funkcji, które można dostosować.

Kolejnym minusem jest brak wsparcia telefonicznego, ale większość usług hostingowych i tak go nie oferuje. Jeśli jesteś podłączony do interfejsu cPanel, zostaniesz również oszukany, aby dowiedzieć się, że Hostinger używa własnego panelu. Jest intuicyjny w użyciu, ale weterani witryn stwierdzą, że brakuje im tego, do czego są przyzwyczajeni.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Hostinger tutaj.

2. HostGator – najlepszy wybór premium

Kluczowe cechy
 • Kreator strony internetowej
 • Świetny występ
 • 99,9% czasu działania
 • Wsparcie 24/7/365
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Plusy
 • Spójne czasy działania
 • Obsługa klienta 24/7
 • Prosta wycena
Cons
 • Droższy niż Hostinger

Moją ulubioną rzeczą w HostGator są ich reklamy na Instagramie. Z jakiegoś powodu zdjęcie na nich jest bardzo zbliżonym zdjęciem ich maskotki. To trochę przerażające.

widzę cię!

W porządku, poza tym, że ich reklamy są trochę zbyt blisko, HostGator jest usługą hostingową na najwyższym poziomie. Mają znakomitą reputację i są fantastycznym wyborem na tańszy hosting dzielony.

Szybkość i czas sprawności

Najlepsza rzecz w HostGator’Szybkość i czas działania to konsystencja z nich. Oni nie są’t najszybszy, a oni nie’mają najlepszy czas sprawności, ale konsekwentnie będą znajdować się w górnej warstwie obu tych kategorii.

Ponad 98% jest uważane za dobry czas pracy i HostGator zawsze znajduje się dokładnie powyżej tego znaku.

Chociaż ma mniej niż 2000 lat, Ms nie jest’nie wydmuchujemy nikogo z wody’widziałem wiele odchyleń od tej liczby bez względu na to, gdzie prędkość była testowana na świecie. To przemawia do HostGator’liczba serwerów i zaangażowanie w spójność.

cennik

Układ cenowy HostGator jest prosty. Ceny promocyjne wynoszą 2,75 USD miesięcznie, 2,95 USD miesięcznie i 5,95 USD miesięcznie. Te promocyjne ceny zasadniczo podwajają się po upływie okresu, ale możesz zablokować te ceny na trzy lata.

Jak widzisz Uaktualnienia zasadniczo pozwalają na posiadanie większej liczby domen i odblokowanie kilku dodatkowych narzędzi. Wspaniałą rzeczą w HostGator jest to, że daje on dostęp do wszystkich podstawowych informacji z ich planem pisklęcia.

funkcje

Należy wspomnieć o tym, że HostGator ma wsparcie telefoniczne. Mają też Obsługa klienta 24/7 ogólnie.

Niesprawdzona przepustowość i miejsce na dysku, które można wykorzystać wraz z darmowym SSL, czyni HostGator’wyróżniają się nagie funkcje. Każda usługa hostingowa powinna oferować bezpłatny SSL, a HostGator poprawia swoją reputację, zwiększając w tym zakresie.

Kolejnym cudownym dodatkiem do planów HostGator jest to, że oferują one również 100 USD kredytu na Google AdWords. Jeśli planujesz coś sprzedać za pomocą swojego planu hostingowego lub po prostu chcesz zwiększyć ruch na swoim blogu, jest to świetny sposób na rozpoczęcie pracy za darmo.

Wady

Największymi wadami korzystania z HostGatora jest to, że nie jest tak tani jak Hostinger i nie ma tak dobrych zalet jak SiteGround. Jest to jednak najlepszy środek.

Przeczytaj naszą pełną recenzję HostGator tutaj.

3. SiteGround – Najlepszy 2. wybór Premii

Kluczowe cechy
 • Błyskawicznie
 • Wiele darmowych aktualizacji
 • Hostuj wiele witryn
 • Wsparcie 24/7/365
 • Darmowe SSL
Plusy
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
 • Fantastyczny czas pracy
 • Bezpłatny CDN
Cons
 • Cena idzie nieco wyżej po pierwszym planie

Jeśli chodzi o hosting, nie możesz tak naprawdę pokonać SiteGround, chyba że wskoczysz na wyższe poziomy hostingu, co kosztuje sporo grosza. Na serwerach SiteGround działa mnóstwo witryn klienckich i liczba ta wzrośnie w przyszłości. Siteground oferuje najlepszą obsługę klienta, świetny czas pracy, szybkie prędkości ładowania i dodatkowe funkcje.

Darmowe SSL

Bezpłatne SSL powinno być standardem w każdej usłudze hostingowej. Każda witryna sprzedająca produkty cyfrowe lub fizyczne online wymaga certyfikatu SSL. Każda witryna zorientowana na SEO również potrzebuje takiej witryny, jeśli chcesz, aby pojawiała się w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli usługa hostingowa nie oferuje SSL za darmo, przejdź na drugą stronę.

Fantastyczna obsługa klienta

Hostinger i HostGator mają niesamowitą obsługę klienta. Większość obsługi klienta usług hostingowych to dosłownie śmieci pokryte vegemite. Niektórzy z was mogą myśleć, że to brzmi dobrze. Ma też kupę ptaków – przepraszam.

SiteGround ma najlepsza obsługa klienta. To’trochę przerażające, jak szybko reagują na wiadomości.

Agenci obsługi klienta w SiteGround mają wiedzę i są gotowi pomóc rozwiązać każdy problem. Obejmuje to problemy techniczne i ogólne rozwiązywanie problemów. Jak powiedziałem, SiteGround ma najlepszą obsługę klienta na tej liście – It’to jak zatrudnienie innego pracownika, który naprawi dla ciebie rzeczy, z tym, jak bardzo chce ci pomóc.

Jedynym minusem jest to, że obsługa klienta jest oparta na czacie. Pomoc telefoniczna nie jest oferowana, ale system czatu jest dostępny przez całą dobę. Dostępny jest również system biletowy z odpowiedziami w ciągu 24 godzin.

Świetny czas pracy

Wyobrażając sobie wpływowego odwiedzającego, który odwiedza Twoją witrynę i odkrywa, że ​​wygrał’obciążenie powinno dać ci zimne poty. ty’Rzadko mam stronę internetową, która działa z SiteGround. Ponad 99,9% czasu sprawności z bardzo krótkim czasem przestoju. Coś ponad 98% uważa się za dobre. Oczywiście bycie blisko 100% oznacza ciebie’ponownie w górnej części okresów dostępności.

Bezpłatny CDN

Jedną z najlepszych funkcji zawartych w SiteGround jest bezpłatny CDN. Sieci dystrybucji w chmurze (CDN) rozprzestrzeniają pliki witryny w wielu różnych lokalizacjach na całym świecie, więc oddalenie od serwera nie stanowi problemu dla odwiedzających witrynę.

Oznacza to, że w SiteGround, bez względu na to, gdzie użytkownik uzyskuje dostęp do twoich treści, otrzyma porównywalną prędkość z kimś na całym świecie. Tak, nawet tutaj w Australii.

Bezpłatne transfery stron internetowych

Być może masz już witrynę, którą chcesz przenieść do innej usługi hostingowej z różnych powodów. Ręczne przenoszenie strony internetowej jest jak woskowanie klatki piersiowej – bolesne.

Nasi dobrzy przyjaciele z SiteGround zajmują się tym za Ciebie. Robią to nawet w ciągu dwóch dni. To tak, jakby chcieli, żebyś je lubił.

Minusem SiteGround

SiteGround, podobnie jak wszystko inne na tym świecie, ma swoją wadę. Głównym powodem, dla którego SiteGround nie jest pierwszy, jest fakt, że ich plany mogą być kosztowne.

Przynoszą ci 3,95 $ miesięcznie, ale po zakończeniu pierwszego planu pobierają więcej pieniędzy. Zamknięcie się na 3-letni plan nie zawsze jest idealne, ale jest to najdłuższy okres, w którym możesz skorzystać z niskich cen za.

Przeczytaj naszą pełną recenzję SiteGround tutaj.

Dlaczego nie lubimy darmowych hostów

Pozwolić’Zastanawiam się, dlaczego większość pół dolara miesięcznie gospodarze są do kitu.

 • Łatwo zhakowany
 • Niebezpieczny
 • Złe sąsiedztwo IP
 • Google cię nienawidzi
 • Okropnie przestoje
 • Złe wsparcie

Tam są kilka powodów, dla których warto unikać tego rodzaju tanich hostów internetowych poniżej dolara.

 1. Te opcje zwykle używają wspólnego adresu IP, który jest bardzo łatwy do zhakowania i ma wysokie prawdopodobieństwo naruszenia w inny sposób.
 2. Twoja witryna będzie hostowana na tych samych serwerach, na których znajduje się wiele blogów spamowych, na które Google na ogół nie patrzy.
 3. Choć mogą być tanie, będą one działać wolno z długimi przestojami i słabą obsługą klienta.

Wiele tanich hostów internetowych będzie miało straszny czas pracy i okropne przestoje – często bezczynne przez kilka minut lub nawet godzin. Jeśli niezawodność, jakość i czas pracy są rzeczami ważnymi dla Twojej firmy lub osobistego bloga (spoiler: są), zdecydowanie zachęcam do trzymania się z dala od wszelkiego rodzaju ultra-taniego hostingu.

Pozwolić’Przyjrzyjmy się niektórym różnym typom publikowania w Internecie i ich treściom.

Różne rodzaje hostingu wartości

Nie ma jednego uniwersalnego podejścia, jeśli chodzi o tani hosting. Jeśli szukasz taniego publikowania w Internecie dla osobistego bloga lub projektu, będziesz szukał innych kryteriów niż tanie podczas publikowania w małej firmie.

Shared Hosting

Pomyśl o hostingu współdzielonym, takim jak mieszkanie w mieszkaniu z wieloma różnymi osobami. Przez mieszkanie rozumiem IP, co oznacza protokół internetowy. Współdzielony host używa wspólnego adresu IP. Oznacza to, że wiele różnych stron internetowych jest publikowanych pod tym samym adresem IP. Logika stojąca za współdzielonym hostingiem polega na tym, że żadna mała firma sama nie potrzebuje zasobów całego serwera, szczególnie jeśli korzysta z dość mało wymagającego CMS, takiego jak Witryna WordPress.

Korzystając ze wspólnej grupy zasobów, wiele firm może współużytkować jeden dedykowany adres IP lub serwer w celu zaspokojenia potrzeb związanych z ruchem. Rozwiązanie stanowi jednak poważny problem.

Nie masz dostępu do innych witryn hostowanych pod tym konkretnym adresem IP. Hosting dzielony jest zdecydowanie najtańszą formą hostingu, a większość firm online faktycznie korzysta z hostingu dzielonego.

Współdzieleni gospodarze różnią się jakością usług, a co ważniejsze – cenami. Chociaż można znaleźć niezwykle tani hosting współdzielony za mniej niż dolara, jest to powszechnie określane jako hosting SEO.

Hosting SEO jest przeznaczony do przechowywania i utrzymywania wielu stron ze spamem do celów SEO lub budowania linków. Usługi te często działają na zasadzie rotacji i wypalania, która pozwala tym hostom generować przychody, a następnie po prostu porzucać klientów.

Dedykowane

dedykowany hostingHosting dedykowany jest przeciwieństwem współdzielonego hostingu. Na dedykowanym hoście znajduje się jeden adres IP przypisany do konkretnej witryny.

Host dedykowany to tak samo jak wynajem powierzchni fizycznej na serwerze zlokalizowanym w centrum danych.

Hosting dedykowany jest zdecydowanie najdroższą opcją i nie jest tanim wyborem dla większości stron internetowych. Polecam hosting dedykowany tylko małym firmom lub każdemu, kto chce mieć zawsze niezawodny hosting.

Hosting dedykowany jest zdecydowanie najdroższą opcją i nie jest tanim wyborem dla większości stron internetowych. Polecam hosting dedykowany tylko małym firmom lub każdemu, kto chce mieć zawsze niezawodny hosting.

Hosting VPS

hosting vpsHosting VPS lub Hosting wirtualnego serwera prywatnego to połączenie hostingu dedykowanego i hostingu współdzielonego. Na VPS wynajmujesz część ich serwera lub IP, który umożliwia obsługę dedykowanego serwera w chmurze.

Pozwala to na znacznie bardziej niezawodne funkcje i znacznie większą przepustowość. Serwery VPS używają kropelek do utworzenia pojedynczego adresu IP na komputerze w chmurze.

Serwery VPS to świetne opcje dla każdego, kto chce hostować narzędzia sieciowe lub inne programy oparte na JavaScript na swojej stronie internetowej.

Sieć CDN lub sieć dystrybucji treści działa poprzez przekazywanie adresów IP stron internetowych na ich własne unikalne adresy IP, które z kolei są wykorzystywane przez tysiące różnych stron internetowych. Ponieważ ten adres IP jest używany przez tak wiele witryn’jest zaufany przez Google.

Sieć CDN umożliwia także dystrybucję treści w całym Internecie i unikanie wielokrotnych żądań informacji po stronie serwera. CDN’są bezpłatne i łatwe w instalacji.

Jeśli ty’jeśli chcesz skorzystać z sieci CDN, sugerowałbym najpierw uzyskanie prostego wspólnego planu hostingowego, a następnie dodanie do niego stylu chmury. Pozwoli to na większą szybkość bezpieczeństwa, a także anonimowość.

Serwery VPS to świetne opcje dla każdego, kto chce hostować narzędzia sieciowe lub inne programy oparte na JavaScript na swojej stronie internetowej.

Sieć CDN lub sieć dystrybucji treści działa poprzez przekazywanie adresów IP stron internetowych na ich własne unikalne adresy IP, które z kolei są wykorzystywane przez tysiące różnych stron internetowych. Ponieważ ten adres IP jest używany przez tak wiele witryn, że jest zaufany przez Google.

Sieć CDN umożliwia także dystrybucję treści w całym Internecie i unikanie wielokrotnych żądań informacji po stronie serwera. Sieci CDN są bezpłatne i łatwe w instalacji.

Jeśli chcesz skorzystać z CDN, proponuję najpierw uzyskać prosty wspólny plan hostingowy, a następnie dodać do niego styl chmury. Pozwoli to na większą szybkość bezpieczeństwa, a także anonimowość.

Tani hosting Przewodnik zakupu

hostingJeśli ty’ponownie blogerem planując zbudować własną prostą stronę internetową, sugerowałbym hosting dzielony. Hosting współdzielony pozwala oszczędzać pieniądze i zwiększać skalę, gdy blog zwiększa ruch i sprzedaż. Nie ma potrzeby angażowania się w droższy serwer dedykowany, gdy zasoby na hoście współdzielonym są więcej niż wystarczające.

Małe firmy mają również te same wymagania co blogerzy. Większość małych firm don’faktycznie otrzymują dużą liczbę odwiedzających. Strony te są budowane bardziej w celach informacyjnych i dla ich konkretnych użytkowników.

Z tych powodów wspólne plany są wystarczające dla każdej małej firmy. Jeśli ty’Jesteś małym przedsiębiorstwem, zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnik dla małych firm dotyczący hostingu.

Jeśli Twoja witryna odwiedza mniej niż 3000 do 4000 odwiedzających miesięcznie, każdy wysokiej jakości wspólny plan hostingowy odpowiada Twoim potrzebom. Ponownie, gdy Twoja witryna zwiększa ruch i sprzedaż, powinieneś przejść z planu wspólnego na plan dedykowany.

Jedną z rzeczy, o których musisz wiedzieć, jest to, że niektóre hosty naliczają opłaty za migrację witryn lub opłaty za ramię i nogę za funkcje takie jak SSL lub kopie zapasowe. Wybór odpowiedniego hosta może w przyszłości zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jednym z najczęstszych błędów jest wybranie absolutnie najtańszego hosta.

Co się dzieje, to początkowo oszczędzasz pieniądze, ale w przyszłości, gdy spróbujesz dodać różne funkcje do swojej witryny lub przenieść ją do innego hosta, ci sami usługodawcy naliczają wiele opłat za usługi i dodają dodatkowe płatne funkcje.

Do czasu kiedy ty’Ponowne zapłacenie za te wszystkie rzeczy razem spowoduje, że wydasz od 3 do 4 razy więcej niż pierwotny wspólny plan hostingowy.

Morał tej historii to don’tani na hosting i spróbuj wybrać najtańszy plan. Jeśli wydajesz więcej niż kilka dolarów miesięcznie, ty’Dostanę coś takiego’jest znacznie lepszej jakości.

Polecamy tani hosting dla eCommerce

Jeśli ty’ponownie witryna eCommerce, która chce założyć nową witrynę internetową, trzymać się z dala od hostingu dzielonego i wybrać dedykowany plan. Witryny eCommerce są obciążone grafiką, multimediami, filmami i innymi interaktywnymi funkcjami.

Wymagają one więcej zasobów i czasu pracy niż są w stanie zapewnić wspólne plany. Chociaż możesz zaoszczędzić kilka dolarów miesięcznie na hostingu, ty’Zdecydowanie stracę znacznie więcej na potencjalnej sprzedaży i przychodach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik e-commerce.

Ludzie są rozpieszczani. Każdy czas ładowania dłuższy niż 12 sekund spowoduje niemal natychmiastowe opuszczenie witryny. Znaczenie SSL

Znaczenie SSL

Inną ważną funkcją, którą należy wziąć pod uwagę w przypadku handlu elektronicznego, jest ochrona SSL. SSL lub Bezpieczna ochrona warstwy gniazd tworzy zaszyfrowany tunel od twojego użytkownika’komputer do serwerów sieciowych. Chroni to ich informacje przed hakerami i innymi złośliwymi siłami.

Stało się wymogiem dla każdej transakcji finansowej online, a także każdego procesora płatności, którego warto użyć. Te procesory odrzucą wszelkie witryny, które tego nie robią’t SSL. Problem z tanimi postami polega na tym, że często pobierają opłatę w wysokości 60 USD za instalowanie protokołu SSL rocznie.

Podczas gdy ich podstawowy plan może wynosić od jednego do dwóch dolarów’zamierzam wydać od 50 do 60 USD tylko na SSL.

W tym momencie komunikat jest jasny. Tak, możesz uzyskać tani hosting. Jeśli jednak spróbujesz stać się zbyt tani w swoim hostingu, w przyszłości wydasz więcej pieniędzy. Chodzi o to, że zakładasz stronę internetową’Nie wiem, dokąd pójdzie i jak będzie rosnąć.

Często zadawane pytania dotyczące hostingu ze zniżkami

Jaki jest najlepszy bezpłatny hosting strony internetowej?

Nie ma darmowe usługi hostingowe warto użyć. Możesz technicznie hostować za darmo w Wix, WordPress.com i Weebly. Nie będziesz jednak mógł korzystać z Nazwa domeny.

Czy mogę hostować moją witrynę za darmo?

Tak, ale otrzymasz znacznie gorszą usługę niż jeśli zapłacisz kilka dolarów miesięcznie za hosting.

Czy GoDaddy to dobry kreator stron internetowych?

Idź Tato’Kreator stron internetowych nie jest zbyt dobry. Inni twórcy stron internetowych, np WordPress, Wix, i Squarespace są lepsze.

WordPress to dobry kreator stron internetowych?

WordPress to najlepszy kreator stron internetowych, ale ma dużą krzywą uczenia się i musisz zapłacić za hosting.

Jaki jest najlepszy darmowy kreator stron internetowych?

Korzystanie z WordPress podczas hostowania witryny na hostingu stron trzecich jest najlepszym sposobem na zbudowanie strony internetowej. Możesz zbuduj stronę internetową za darmo na Wix, ale nie będziesz miał nazwy domeny.

Podsumowując

Biorąc wszystko pod uwagę, nie można pomylić się z żadną z trzech opisanych tutaj opcji. Hostinger zapewnia absurdalną wartość 0,80 USD miesięcznie i jest najlepszą opcją, jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze.

Hostgator i SiteGround również zapewniają fantastyczną wartość, ale będziesz musiał zapłacić trochę więcej pieniędzy.

Cóż, to wszystko.

Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze, nie wstydź się i zostaw jedno poniżej, a my odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map