Кращий дешевий хостинг

зображення центру знижокЩе коли я запустив свій перший веб-сайт, я пам’ятаю, що платив майже 40 доларів за стандартний спільний хостинг. Відтоді хостинг-індустрія пройшла довгий шлях.


Коли ми говоримо про хостинг, про що ми говоримо насправді, це центри обробки даних. Якщо ви не впевнені, що насправді центр обробки даних, придумайте улюблений фільм Sci-Fi з рядками на рядах комп’ютерів. На зразок подібного до цього зображення праворуч.

Такі компанії, як Amazon, запустили веб-сервіси Amazon, які домінують на світовому ринку хмарних обчислень. Результатом є велика економія масштабу для розміщення компаній, які тепер можуть орендувати серверну частину за частину того, що раніше платили.

Сучасний дешевий веб-хостинг забезпечує швидкість, продуктивність та функції, які дорогі застарілі хостингові плани пропонували пропонувати за частку ціни.

Якщо говорити про дешевий хостинг, то правило – чим більше ресурсів сервера, тим дешевше буде ваш план. З цієї причини, якщо ви хочете заощадити гроші з великими господарями над місцевими компаніями, це шлях.

ПідказкаЦей спадковий план хостингу, за який ви вже можете платити $ 20-40 / місяць, можна придбати менше ніж за долар. Якщо ви купуєте у місцевої австралійської хостингової компанії, ви майже напевно переплачуєте.

У цьому огляді ми рекомендуємо лише три компанії. Перший вибір набагато дешевший, а також зберігає великі тривалість роботи, продуктивність та додаткові функції.

Інші два – це преміальний вибір для тих, хто шукає трохи більшої гнучкості та продуктивності.

Якщо вам цікаво, як ми перевіряємо час роботи, будь ласка, подивіться наше відстеження тут.

Contents

1. Хостингер – найкращий в цілому

Ключові особливості
 • Найдешевший господар вниз
 • Велика швидкість
 • Простий у користуванні інтерфейс
 • 24/7/365 Підтримка
 • Політика повернення 30 днів
Плюси
 • Швидкий час завантаження
 • Один з найвищих результатів
 • Довгі промо-контракти
Мінуси
 • Без вільного домену та SSL на найнижчому рівні

Добре, ви шукаєте дешевий хостинг. Ну, ти знайшов. Ви, напевно, думаєте, що вам доведеться відмовитися від цілої купки, щоб скористатися хостинговою послугою, дешевшою за два долари. Тут ви помиляєтесь.

Ми були трохи скептично налаштовані, коли вперше натрапили на Хостінгера. На час їх ціноутворення становило $ 0,80. Було легко списати їх як чергову хостингову послугу під долари. Потім ми їх тестували. Швидкість, яку вони розмістили, вирвала з води майже будь-яку іншу службу, а час їх роботи дуже близький до 100%.

Як це було можливо ?! Давайте розглянемо деякі їх особливості.

Швидкість і час роботи

Давайте розглянемо деякі показники.

Все, що не перевищує 2000 м, – це гарний час завантаження. Це означає, що на завантаження веб-сторінки потрібно дві секунди.

Хостингер опублікував а Час завантаження 389Мс. Це означає, що їх веб-сторінки завантаження досить швидко. Хостингер надає пріоритет на швидкість свого сервера більше, ніж більшість, і це дійсно показує.

Продовження для Хостінгера так само смішно хороше. Будь-який час роботи понад 98% вважається хорошим. На 99,90% компанія Hostinger працює з одним із найвищих темпів розвитку галузі.

Ціноутворення

Правда, проблема дешевого веб-хостингу – це проблема. Вони заманюють вас за надзвичайно дешевою акційною ціною, і тоді, коли ваша рекламна пропозиція з ними закінчиться, вони подвоюють або втричі збільшують ціну.

Чесно кажучи, Хостінгер не відрізняється. Однак ви можете зафіксувати акційну ціну на чотири роки. Так, чотири роки. Це може сприйматися як негатив для деяких людей, але для інших, хто вас знає’У вас буде дешевий і надійний хостинг настільки довго, це плюс.

Є проблеми на найнижчому рівні. Ви дон’Ви не отримаєте безкоштовний домен, і Ви не отримаєте’t отримувати безкоштовну SSL. Ви можете оновити до трохи дорожчого плану на рівні 3,95 долара на місяць (не зовсім дорого) та отримати домен, SSL, а також безкоштовні щоденні резервні копії..

Покупця, будьте обережні, націнка після акційних цін на хостингер крутіша, ніж у багатьох інших місцях. Ви можете заблокувати $ 1,45 на місяць протягом чотирьох років, але після цього ви будете шукати $ 7,99 на місяць. План $ 2,95 на місяць подорожчав би до $ 11,95 на місяць, а 3,95 дол. На місяць – до 15,95 дол. Хостингер’t пограти з цими цінами.

Як і будь-який інший хостинг-сервіс у цьому ціновому діапазоні, хостингер любить починати вас з низької кількості, а потім підвищувати ціну. Вони дійсно дають супердовгі рекламні контракти що означає, що цією практикою може скористатися замовник (тобто ви).

Безкоштовний веб-сайт Builder – Zyro

Хостингер’Розробник веб-сайтів називається Zyro, і його нещодавно повністю оновили. Завдяки безлічі нових функцій, які вона отримала, тепер вона йде від ніг до кращих розробників веб-сайтів.

хостинг налаштувати

Зіро постачається з дружнім інтерфейсом користувача та безліччю функцій, таких як безкоштовний сертифікат SSL для автентифікації вашого домену, необмежене зберігання SSD та необмежена пропускна здатність.

Ще одна особливість, яку ми знайшли досить корисною, – це величезна бібліотека безкоштовних зображень, яку ви можете використовувати для розробки свого веб-сайту будь-яким способом, який вважаєте за потрібне.

Якщо у вас є необхідність розробити ваш логотип або вдосконалити його, ви можете зробити це і тут. Зіро’s Виробник логотипів робить ваш бренд більш доступним для публіки. Ви можете розробити свій логотип в найкоротші терміни без будь-кого’s допомогу.

Великим бонусом як для розробника, так і для виробника логотипів є те, що не потрібно мати жодного досвіду проектування чи кодування.

Гарантії

Ми любимо гарантії тут на Best Web Hosting Australia. Вони показують нам, що компанія впевнена у своїх пропозиціях. Хостингер пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, а також 99,99% гарантії безперервного часу. Якщо тривалість продовження роботи нижче, у вас є можливість отримати трохи грошей назад.

Нижня частина

Ми торкнулися кількох недоліків у розділі цін. Жоден безкоштовний SSL – це облом. Однак можна обійтись. Використовувати безкоштовний SSL може бути дуже просто, особливо при використанні WordPress. Ось два варіанти SSL при використанні найнижчого рівня Hostinger.

 1. Давайте шифруємо – Доступно через усі cPanel. Це безкоштовний сервер SSL для будь-якого веб-сайту. Так!
 2. Дійсно простий SSL – Це чудовий плагін, який змушує SSL на вашому сайті. Він також постачається з великою кількістю функцій для налаштування.

Ще одним недоліком є ​​відсутність підтримки телефону, але більшість хостинг-послуг все одно не пропонують її. Якщо ви приєднаєтесь до інтерфейсу cPanel, ви також зіткнетесь, дізнавшись, що Hostinger використовує власну панель. Інтуїтивно використовувати, але ветерани веб-сайтів виявлять, що їм не вистачить того, до чого вони звикли.

Прочитайте наш повний огляд Hostinger тут.

2. HostGator – найкращий преміальний вибір

Ключові особливості
 • Веб-сайт Builder
 • Чудова ефективність
 • 99,9% часу
 • 24/7/365 Підтримка
 • 45-денна гарантія повернення грошей
Плюси
 • Послідовна робота
 • Підтримка клієнтів 24/7
 • Безпосереднє ціноутворення
Мінуси
 • Цінніший, ніж Хостінгер

Моя особиста улюблена річ щодо HostGator – це їх реклама в Instagram. Чомусь малюнок на них – це надзвичайно близьке зображення їх талісмана. Це жахливо.

Я бачу тебе!

Гаразд, окрім того, що їхня реклама трохи закрита, HostGator – це найвищий хостинг-сервіс. Вони мають зоряну репутацію і є прекрасним вибором для дешевшого спільного хостингу.

Швидкість і час роботи

Найкраще про HostGator’s швидкість і час роботи – це послідовність їх. Вони не’t найшвидший, і вони роблять’не матимуть кращого часу роботи, але вони постійно будуть знаходитись у верхньому рівні обох цих категорій.

Все, що перевищує 98%, вважається хорошим режимом роботи, і HostGator завжди сидить прямо над цією позначкою.

Незважаючи на те, що я мав рацію в 2000 років, чи не більше’t нікого не видуваємо з води, у нас немає’Я не бачив значних змін у порівнянні з цим числом, незалежно від того, де швидкість тестували у світі. Це говорить з HostGator’s кількість серверів та прихильність до послідовності.

Ціноутворення

Макет ціноутворення HostGator простий. Вони мають рекламні ціни на 2,75 дол. На місяць, 2,95 дол. На місяць та 5,95 дол. На місяць. Ці акційні ціни в основному подвоюються, коли періоди закінчуються, але їх можна заблокувати протягом трьох років.

Як ти бачиш оновлення в основному дозволяють мати більше доменів і розблокувати ще кілька інструментів. Чудова річ у HostGator – це те, що він дає вам доступ до всіх основ за допомогою їх плану вилучення.

Особливості

Одне, що слід згадати, – це те, що HostGator має підтримку по телефону. Вони теж є Цілодобова підтримка клієнтів в загальному.

HostGator робить безмережну пропускну здатність і дисковий простір разом зі своїм безкоштовним SSL’s голі риси виділяються. Кожен хостинговий сервіс повинен пропонувати безкоштовний SSL, і HostGator робить користь у своїй репутації, активізувавши це питання.

Ще одне чудове доповнення до планів HostGator – це те, що вони також пропонують кредит у розмірі 100 доларів для Google AdWords. Якщо ви плануєте продавати що-небудь за допомогою свого хостинг-плану або просто хочете більше трафіку, що надсилається на ваш блог, то це прекрасний спосіб почати безкоштовно.

Недоліки

Найбільшим недоліком використання HostGator є той факт, що він не такий дешевий, як Hostinger, і він не пропонує такий самий перелом, як SiteGround. Хоча це найкращий середній план.

Прочитайте наш повний огляд HostGator тут.

3. SiteGround – кращий вибір 2-го преміюму

Ключові особливості
 • Світло швидке
 • Багато безкоштовних оновлень
 • Хост декількох сайтів
 • 24/7/365 Підтримка
 • Безкоштовний SSL
Плюси
 • Підтримка клієнтів
 • Фантастичний час роботи
 • Безкоштовний CDN
Мінуси
 • Ціна виходить трохи вище після першого плану

Що стосується хостингу, ти не можеш реально обіграти SiteGround, якщо не заскочиш у верхні ешелони хостингу, що коштуватиме тобі копійки. У нас на серверах SiteGround працює багато клієнтських сайтів, і в майбутньому ця кількість зростатиме. Siteground пропонує найкраще обслуговування клієнтів, чудовий час роботи, великі швидкості завантаження та додаткові функції.

Безкоштовний SSL

Безкоштовний SSL повинен бути стандартним для будь-якого сервісу веб-хостингу. Будь-який сайт, що продає цифрові або фізичні продукти в Інтернеті, потребує сертифікату SSL. Будь-який веб-сайт, орієнтований на SEO, також потребує його, якщо ви хочете, щоб він відображався в пошуку Google. Якщо хостинг-сервіс не пропонує SSL безкоштовно, то йдіть іншим способом.

Фантастична підтримка клієнтів

Хостинг і HostGator мають надзвичайно чудову підтримку клієнтів. Більшість служб підтримки хостингових послуг – це буквальне сміття, покрите вегетаріантом. Деякі з вас можуть думати, що це звучить добре. У нього також є пташиний пуп на всьому протязі – вибачте.

SiteGround має найкраща підтримка клієнтів. Це’s вид моторошно, як швидко вони відповідають на повідомлення.

Агенти з обслуговування клієнтів на SiteGround знають добре і готові допомогти виправити будь-яку проблему. Сюди входять технічні проблеми та загальне усунення несправностей. Як я вже сказав, SiteGround має найкращу підтримку клієнтів у цьому списку – It’подібні до того, як найняти іншого працівника, щоб виправити вам речі, наскільки вони хочуть допомогти.

Єдиним недоліком є ​​те, що підтримка клієнтів – все, що базується на чаті. Підтримка телефону не пропонується, але система чату доступна 24/7. Також доступна система квитків, відповіді на які надійдуть протягом 24 годин.

Великий час

Уявляючи, що відвідувач із високим впливом переходить на ваш веб-сайт і визнає, що він переміг’t навантаження повинна дати вам холодний піт. ви’У мене рідко є веб-сайт, який працює з SiteGround. Більше 99,9% часу роботи з дуже невеликим простоєм. Все, що перевищує 98%, вважається хорошим. Зрозуміло, що бути близько 100% означає для вас’повторно у верхньому ешелоні верт.

Безкоштовний CDN

Однією з найкращих функцій, що входять у SiteGround, є безкоштовний CDN. Хмарні розподільчі мережі (CDN) розповсюджують файли вашого веб-сайту по безлічі різних місць в усьому світі, тому далеко від сервера не є проблемою для відвідувача веб-сайту.

Це означає, що в SiteGround, незалежно від того, де користувач отримує доступ до вашого вмісту, вони отримуватимуть порівнянну швидкість для когось у всьому світі. Так, навіть тут, в Австралії.

Безкоштовні перекази веб-сайтів

Можливо, у вас вже є веб-сайт, який ви хочете перенести на іншу службу хостингу з різних причин. Перенести веб-сайт вручну – це як отримати груди воском – боляче.

Наші добрі друзі в SiteGround піклуються про це за вас. Вони навіть роблять це протягом двох днів. Наче вони хочуть, щоб ви їм сподобалися чи щось таке.

Нижня частина SiteGround

Як і в усьому іншому в цьому світі, SiteGround має і зворотний бік. Основна причина, по якій SiteGround не спочатку – це те, що їхні плани можуть дорого коштувати.

Вони приносять вам 3,95 долара на місяць, але після того, як ваш перший план складеться, вони стягують з вас більше грошей. Замикатися на трирічному плані не завжди ідеально, але це найдовше, чим можна скористатися низькими цінами на.

Прочитайте наш повний огляд SiteGround тут.

Чому ми не любимо безкоштовних хостів

Дозволяє’Перейдіть, чому більшість половини долара на місяць господарі смокчуть.

 • Легко зламаний
 • Небезпечно
 • Погане сусідство з ІР
 • Google буде ненавидіти вас
 • Страшенно простою
 • Погана підтримка

Існує кілька причин уникати подібних дешевих веб-хостів під долар.

 1. Ці параметри зазвичай використовують спільний IP, який зламати надзвичайно просто і має велику ймовірність отримати інший вплив.
 2. Ваш веб-сайт розміщуватиметься на тих самих серверах із багатьма спам-блогами, на які Google зазвичай дивиться.
 3. Хоча це може бути дешевим, вони будуть повільними з тривалими простоями та поганою підтримкою клієнтів.

Дуже багато дешевих веб-хостів матимуть жахливий час роботи та жорстокі простої – часто вони не вводяться в експлуатацію на кілька хвилин або навіть годин за один раз. Якщо надійність, якість та тривалість роботи – це важливі для вашого бізнесу чи особистого блогу (спойлер: вони є), я б напевно закликав вас триматися подалі від будь-якого ультра-дешевого веб-хостингу.

Дозволяє’s погляньте на деякі типи публікацій в Інтернеті та те, що вони надають.

Різні види ціннісного хостингу

Існує не один розмір, який підходить для всіх підходів, коли справа стосується дешевого веб-хостингу. Якщо ви шукаєте дешеву публікацію в Інтернеті для особистого блогу чи проекту, ви будете шукати інші критерії, ніж дешеві, публікуючи для малого бізнесу..

Спільний хостинг

Подумайте про спільний хостинг, як проживання в квартирі з великою кількістю різних людей. Під квартирою я фактично маю на увазі IP, що означає Інтернет-протокол. Спільний хост використовує спільну IP-адресу. Це означає, що багато і тих самих веб-сайтів розміщуються на одному IP-адресі. Логіка спільного веб-хостингу полягає в тому, що жоден малий бізнес не вимагає ресурсів цілого сервера самостійно, особливо якщо вони використовують досить невимогливий CMS, як Веб-сайт WordPress.

Використовуючи комунальну групу ресурсів, кілька підприємств можуть поділитися одним виділеним IP-сервером або сервером для задоволення своїх потреб у трафіку. Однак рішення представляє значну проблему.

Ви не маєте доступу до інших сайтів, розміщених на цьому конкретному IP-адресі. Спільний хостинг – це, безумовно, найдешевша форма хостингу, і більшість підприємств в Інтернеті фактично використовують спільний хостинг.

Спільні господарі відрізняються за якістю обслуговування та, що ще важливіше – за ціною. Хоча можна знайти надзвичайно дешевий спільний хостинг за ціною нижче долара, це зазвичай називають SEO хостингом.

SEO хостинг створений для розміщення та підтримки декількох спам-сайтів для цілей SEO або побудови посилань. Ці сервіси часто працюють за принципом повороту та спалювання, що дозволяє цим хостам отримувати дохід, а потім просто відмовлятися від своїх клієнтів.

Відданий

присвячений хостингВиділений хостинг – це протилежність спільному хостингу. На відданому господареві є один IP, призначений для вашого конкретного веб-сайту.

Виділений хост насправді такий самий, як оренда фізичного простору на сервері, розташованому в центрі обробки даних.

Виділений хостинг – це, безумовно, найдорожчий варіант і не є дешевим вибором для більшості веб-сайтів. Я б рекомендував лише спеціальний хостинг для малого бізнесу або тих, хто хоче надзвичайно надійний хостинг у будь-який час.

Виділений хостинг – це, безумовно, найдорожчий варіант і не є дешевим вибором для більшості веб-сайтів. Я б рекомендував лише спеціальний хостинг для малого бізнесу або тих, хто хоче надзвичайно надійний хостинг у будь-який час.

VPS хостинг

хостинг vpsVPS хостинг або Віртуальний приватний хостинг сервера це поєднання між спеціалізованим хостингом та спільним хостингом. На VPS ви орендуєте частину їх сервера або IP, що дозволяє керувати виділеним сервером у хмарі.

Це дозволяє отримати набагато більш надійні функції та набагато більше пропускну здатність. VPS-сервери використовують крапельки для створення єдиного IP на хмарному комп’ютері.

VPS-сервери – це чудові варіанти для тих, хто хоче розмістити веб-інструменти чи інші програми на базі JavaScript на своєму веб-сайті.

CDN або мережа розповсюдження контенту працює, пересилаючи IP ваших веб-сайтів до власного унікального IP-адреси, який, у свою чергу, використовується тисячами різних веб-сайтів. Оскільки цим IP використовується так багато сайтів’s довіряється Google.

CDN також дозволяє поширювати свій вміст по всій мережі Інтернет і уникати запитів на інформацію на стороні сервера. CDN’s безкоштовні та прості в установці.

Якщо ви’Потрібно спочатку отримати простий план спільного хостингу, а потім додати до нього хмарний талант. Це дозволить збільшити швидкість безпеки, а також анонімність.

VPS-сервери – це чудові варіанти для тих, хто хоче розмістити веб-інструменти чи інші програми на базі JavaScript на своєму веб-сайті.

CDN або мережа розповсюдження контенту працює, пересилаючи IP ваших веб-сайтів до власного унікального IP-адреси, який, у свою чергу, використовується тисячами різних веб-сайтів. Оскільки ця IP використовується на багатьох сайтах, їй довіряє Google.

CDN також дозволяє поширювати свій вміст по всій мережі Інтернет і уникати запитів на інформацію на стороні сервера. CDN безкоштовно та легко встановити.

Якщо ви хочете використовувати CDN, я б запропонував спершу отримати простий план спільного хостингу, а потім додати до нього хмарний флер. Це дозволить збільшити швидкість безпеки, а також анонімність.

Дешевий посібник із покупки хостингу

веб хостингЯкщо ви’знову блогер Хочете створити власний простий веб-сайт, тоді я б запропонував спільний хостинг. Спільний хостинг дозволяє економити гроші та збільшувати масштаби, оскільки ваш блог збільшує трафік та продажі. Немає необхідності призначати більш дорогий виділений сервер, коли ресурси на спільному хості більш ніж достатні.

Малий бізнес також має такі ж вимоги, що і блогери. Більшість малих підприємств не роблять’t насправді отримує велику кількість відвідувачів. Ці веб-сайти створені більше для довідок та їх конкретних користувачів.

З цих причин спільних планів більш ніж достатньо для будь-якого малого бізнесу. Якщо ви’Ви малий бізнес не соромтеся перевірити наше керівництво малого бізнесу для хостингу.

Якщо ваш сайт отримує десь менше 3000 до 4000 відвідувачів на місяць, будь-який якісний план хостингу буде відповідати вашим потребам. Знову ж таки, коли ваш сайт збільшується у трафіку та продажах, вам слід перейти від спільного плану до спеціального плану.

Одне, що вам потрібно знати, – це те, що деякі господарі стягуватимуть з вас міграцію сайтів або стягуватимуть руку та ногу за такі функції, як SSL або резервне копіювання. Вибір правильного господаря може заощадити багато грошей у майбутньому. Однією з найпоширеніших помилок є вибір абсолютно дешевого господаря.

Що трапляється – ви спочатку заощаджуєте гроші, але в майбутньому, намагаючись додати різні функції на свій веб-сайт або перенести його на інший хост, ті ж постачальники послуг стягують з вас кілька послуг і додають додаткові додаткові функції.

До того часу, коли ти’Повторне оплата за все це разом фактично закінчить витратити в 3 – 4 рази більше ціни на початковий план спільного якості хостингу.

Тож мораль історії – це дон’t дешево вийти на веб-хостинг і спробувати піти на план з найнижчою ціною. Якщо ви витрачаєте більше пари доларів на місяць, ви’Я отримаю щось таке’s набагато вище за якістю.

Рекомендований дешевий хостинг для електронної комерції

Якщо ви’перегляньте сайт електронної комерції, який хоче запустити новий веб-сайт, тримайтеся подалі від спільного хостингу та виберіть спеціалізований план. Веб-сайти електронної комерції дуже важкі для графіки, медіа, відео та інших інтерактивних функцій.

Для них потрібні більше ресурсів та часу, ніж спільні плани. Хоча ви можете заощадити кілька доларів на місяць на хостингу, ви’Ви точно втратите набагато більше, ніж на потенційних продажах та доходах. Якщо ви хочете дізнатися більше, читайте наш посібник з електронної комерції.

Люди розбещені. Будь-який час завантаження більше 12 секунд призведе до того, що люди майже негайно залишають ваш сайт. Важливість SSL

Важливість SSL

Ще одна важлива особливість, яку слід враховувати для електронної комерції – це захист SSL. SSL або Безпечний захист шару розетки створює зашифрований тунель від вашого користувача’комп’ютер на веб-серверах. Це захищає їх інформацію від хакерів та інших зловмисних сил.

Це стало вимогою до будь-якої фінансової транзакції в Інтернеті, а також до будь-якого платіжного процесора, який варто використовувати. Ці процесори дозволять відхилити будь-які веб-сайти, на яких це не зроблено’не мають SSL. Проблема дешевих постів полягає в тому, що вони часто стягують понад 60 доларів за встановлення SSL щорічно.

Тоді як їх базовий план може становити лише один-два долари у вас’Ви збираєтесь витратити більше $ 50- $ 60 тільки для вашого SSL.

У цей момент повідомлення зрозуміло. Так, ви можете отримати дешевий хостинг. Однак, якщо ви спробуєте зайнятись занадто дешевим хостингом, ви в майбутньому в майбутньому витратите більше грошей. Справа у створенні веб-сайту – це те, що ви не робите’не знаю, куди вона піде і як росте.

FAQ щодо хостингових знижок

Який найкращий безкоштовний хостинг веб-сайтів?

Немає ніяких безкоштовні послуги розміщення веб-сайтів варто використовувати. Ви можете технічно розміщувати безкоштовно на Wix, WordPress.com та Weebly. Однак ви не зможете використовувати Доменне ім’я.

Чи можу я розмістити свій веб-сайт безкоштовно?

Так, але ви отримаєте набагато гірший сервіс, ніж якщо платите кілька доларів на місяць за хостинг.

GoDaddy – хороший розробник веб-сайтів?

GoDaddy’s Веб-сайт для розробників не дуже хороший. Інші розробники веб-сайтів, такі як WordPress, Вікс, і Квадратний простір кращі.

WordPress – хороший розробник веб-сайтів?

WordPress – найкращий розробник веб-сайтів, але він має велику криву навчання, і вам потрібно заплатити за хостинг.

Який найкращий безкоштовний веб-сайт?

Використання WordPress під час розміщення вашого веб-сайту на сторонніх хостингах є найкращим способом створення веб-сайту. Ти можеш створити веб-сайт безкоштовно на Wix, але у вас не буде доменного імені.

Згортаючи його

Незважаючи на все сказане, ви не можете помилитися жодним із трьох наведених тут варіантів. Хостингер пропонує абсурдне значення в розмірі $ 0,80 на місяць, і це найкращий варіант, якщо ви справді намагаєтесь заощадити гроші.

Hostgator та SiteGround також надають фантастичну цінність, але ви виявите, що платите трохи більше грошей.

Ну, це все.

Якщо у вас є запитання чи коментарі, не соромтеся і залиште його нижче, ми відповімо на нього якомога швидше.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector