Labākais Web hostings maziem uzņēmumiem

web hostings mazajam biznesam 1Jūsu izvēlētā tīmekļa mitināšana maziem uzņēmumiem ir daudz lielāka, nekā jūs domājat. Tā nav tikai platforma savas e-komercijas vietnes palaišanai, arī mitināšanas izvēle ietekmē vietnes veiktspējas uzticamību un drošību.


Jūs vēlaties pārliecināties, ka tas nodrošina pietiekamus resursus trafikai un satura tipam, ka ir pieejams uzticams atbalsts, kas ir pieejams, kad tas jums nepieciešams, un ka tas ir rentabls, lai jūs to lietotu.

Ja jūsu bizness ir darbības sākšana vai jums nav lielas pieredzes ar tīmekļa mitināšanu, iespējams, ir dažas lietas, kuras jūs nezināt.

Viens no tiem ir darbspējas / dīkstāves jautājums. Tas ir svarīgi jūsu vietnes uzticamībai. Ja klienti nevar piekļūt jūsu saturam, kad viņiem nepieciešama palīdzība, informācija vai pasūtīšana, viņi aiziet un atrod uzņēmumu, kas viņiem var sniegt visu nepieciešamo.

Uzturēšanās laiks ne tikai ietekmē jūsu atlēcienu līmeni, bet arī var ietekmēt jūsu finanses un meklētājprogrammu klasifikāciju. Pētījumi liecina, ka dīkstāves vidējā biznesa vietne maksā apmēram 7 908 USD minūtē. Uptime / dīkstāves parasti izsaka procentos.

Hostinga kompānijas, kas sola 99,8 procentu uptime uptime, jums neteiks, ka tas nozīmē vidēju dīkstāvi 18 stundas gadā.

Pat neliela procentuālā daļa krasi maina šo vienādojumu; Uzturēšanās laiks 99,999 procenti mēnesī – ko sauc par 5–9, samazinās dīkstāves laiku līdz vieglāk vadāmām 5 minūtēm un 15,6 sekundēm gadā.

Uzņēmumu īpašnieki, kas meklē uzticamu un pieejamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu mazu uzņēmumu apkalpošanai, atrodas pareizajā lapā. Mums šeit ir četri labākie biznesa mitināšanas pakalpojumi. Lai gan visi ir lieliski piemēroti biznesa mitināšanai, katrs savā ziņā izceļas ar “labāko no” kategorijām.

Mūsu pārskati aptver cenu, darbspējas laiku, ērtu lietošanu un atbalstu. Mēs jums arī pateiksim, ko meklēt mitināšanas pakalpojumā, un salīdzināsim katra pakalpojuma sniedzēja galvenās funkcijas.

Mūsu labākie ieteikumi biznesa mitināšanai

e-komercijas bizness

Tagad mēs esam nonākuši pie mūsu pārskata, paši uzņēmumi, gaļas. Mēs esam rūpīgi pārbaudījuši un pārskatījuši daudzus, lai sniegtu jums labāko no labākajiem četrās kategorijās: Labākais visapkārt, Labākais augstas klases pakalpojumu sniedzējs, Vislabāk pārvaldītais hostings un Labākā budžeta iespēja. Tas ikvienam dod mazliet kaut ko apsvērt.

Piezīme: Rakstīšanas laikā visa šī informācija bija precīza un vēlreiz pārbaudīta. Izmaiņas cenu noteikšanā vai noteikumos ir katra uzņēmuma kaprīze. Skatīt saistītoLabākie Austrālijas tīmekļa mitinātāji un Labākais lēts hostings.

Jūsu bizness ir unikāls, pat starp citiem tajā pašā nozarē. Tāpēc mēs iekļaujam padziļinātu diskusiju par to, kas izvēlas jūsu uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu sniedzēju.

Izvēloties sava uzņēmuma mitināšanas pakalpojumu, ir jāņem vērā vairāki jautājumi.

Tehniskās prasmes

Ja esat pilnīgs iesācējs, jums būs nepieciešams pakalpojums, kas piedāvā vairāk tehnoloģiju atbalsta nekā tad, ja jums ir daudz tehnisko iemaņu un zināšanu. Jums vajadzētu apsvērt pārvaldītu mitināšanu vai ļoti vienkāršu pakalpojumu, ja jums ir daudz statiskā satura vai mazāk trafika.

Kāds ir jūsu budžets??

Profesionāla vietne, kas paredzēta tikai praktizējošam ārstam vai mazākam jaundibināmam uzņēmumam, kurā ir maz darbinieku, var tikt galā ar lētāku plānu nekā liels uzņēmums ar lielāku saturu un lielu trafika daudzumu. Kopīgi plāni var piedāvāt jums nepieciešamos resursus un atbalstu, vienlaikus palīdzot jums nepārsniegt budžetu.

Lielākiem uzņēmumiem, iespējams, būs nepieciešams īpašs pakalpojums vai privāts serveris, kas “paredzēts uzņēmumiem. Tie var maksāt par USD 1000 mēnesī par augstākā līmeņa pakalpojumiem.

Cik lielu satiksmi jūs sagaidāt?

Ja jūs sagaidāt lielu satiksmes intensitāti, pēkšņas satiksmes intensitātes palielināšanās sezonas laikā vai strauja izaugsme, jums būs nepieciešams labāks mitināšanas pakalpojums ar lielākiem resursiem un spēja ātri palielināt mērogu uz augšu vai uz leju.

Tie, kas nodarbojas ar ļoti agresīvu mārketingu un vēlas palielināt noturīgu trafiku, gūtu labumu arī no īpaša drošības vai mākoņa mitināšanas pakalpojuma augstākas drošības un pieejamiem resursiem..

Daudzi hostinga uzņēmumi piedāvā bezmaksas izmēģinājuma vai “pay-as-you-go” pakalpojumu, tāpēc jūs vienmēr varat izmēģināt pirms pirkšanas un vajadzības gadījumā mainīt, pirms jūs apņematies noslēgt ilgtermiņa līgumu.

1. Kinsta – labākais augstas klases sniegums

Galvenās iezīmes
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • MariaDB
 • Ļaujiet’s Šifrēt SSL
 • Ikdienas dublējumi
 • Ļaunprātīgas programmatūras noņemšana
Plusi
 • Pieturvietu pieejamība
 • Izvēlieties savu servera atrašanās vietu
 • Plaša zināšanu bāze
 • Bezmaksas migrācija
Mīnusi
 • Informācijas panelī nav vadības funkciju
 • Dārgi, salīdzinot ar citiem hostinga pakalpojumiem
 • Atbalsta tikai WordPress vietnes
 • Atbalsts ir pieejams tikai caur chatbot

Šis mitināšanas pakalpojums ir atšķirīgs kā vienīgā pilnībā pārvaldītā WordPress ekskluzīvā mitināšanas platforma. Tas tika izveidots sadarbībā ar Google Cloud Services (GCS), un uzņēmuma iekšējā tehnoloģiju un atbalsta komanda ir visi pieredzējuši WordPress izstrādātāji.

Tas nozīmē, ka jums būs zināms ekspertu atbalsts un īpašas funkcijas jūsu WP eCom vietnei neatkarīgi no tā, cik liela vai sarežģīta.

Pārskats

Tiešsaistes trafiksTā tiek uzskatīta par augstākās klases izvēli, jo tai ir augstas cenas un augstas kvalitātes funkcijas. Ideja bija izveidot īpašu platformu WordPress vietnes brīnumiem ar vislabāko platformu, funkcijām un tehnisko komandu.

Galvenais iemesls, kāpēc tā netika izraudzīta par labāko WP mitināšanas platformu, ir tas, ka mazām kompānijām, kurām ir mazāk naudas iztērēt mitināšanai, tās cenas ir pārāk dārgas.

Tomēr, ja jums ir liela WP vai WooCommerce vietne, daudz trafika un liels budžets, šī ir ļoti laba pārvaldīta mitināšanas iespēja. Patiesībā viņi katru vietni 720 reizes dienā pārbauda, ​​vai darbspējas laiks ir gandrīz 100%.

Iespējas

Šis uzņēmums piedāvā jums daudz papildu funkciju un dažas no visjaunākajām tehnoloģijām, cenšoties nodrošināt vislabāko WP mitināšanas pieredzi.

Viņu GC serveri ir stratēģiski izvietoti 20 dažādās vietās visā pasaulē un tiek uzraudzīti visu diennakti. Ar augstāko pakalpojumu līmeni katra vietne tiek ievietota LXD konteinerā, lai tās un tās izolētu un nodrošinātu automātisku mērogošanu pēkšņu satiksmes pieauguma gadījumā.

Tātad, kādas funkcijas piedāvā Kinsta?

Papildus migrācijai, instalēšanai un iestudēšanai ar vienu klikšķi ir jāpatīk arī drošībai un uzlabotai veiktspējai.

Atbalsts

Kinsta atbalsts ir pieejams 24/7/365, un to nodrošina WordPress eksperti. Jūs varat sasniegt uzņēmumu tikai caur tiešsaistes čatbotu.

Cenas un plāni

Uzņēmums piedāvā četrus pakalpojumu līmeņus ar vairākiem apakšlīmeņiem tiem, kuriem nepieciešams vairāk pielāgots pakalpojumu līmenis. Pamatplānos ir vismaz viena instalācija, OHO darbinieki, krātuve un liels joslas platums. Cenas un standarta funkcijas sadalās šādi:

Starteris: Šis plāns sākas ar USD 30 mēnesī, un jūs iegūsit vienu WordPress instalēšanu, 20 000 apmeklējumu mēnesī, divus PHP darbiniekus, 5 GB krātuves un 50 GB CDN joslas platumu..

Pro: Pro plāns sākas ar USD 60 mēnesī. Jūs joprojām saņemat divus PHP darbiniekus, taču citas pamatfunkcijas palielina līdz divām instalācijām, 40 000 ikmēneša apmeklējumiem, 10 GB krātuves un 100 GB CDN joslas platumu..

Bizness: Jūs maksāsiet USD 200 mēnesī par pirmo biznesa plāna līmeni, kas ir ideāli piemērots WooCommerce veikalam, kas ir smags PHP. Par šo summu jūs iegūsit 20 instalācijas, četrus PHP darbiniekus, 20 GB krātuves, 300 GB CDN joslas platuma un 250 000 apmeklējumu. Lasiet visu mūsu Kinsta pārskats šeit.

Uzņēmums: Ja jūs esat nozīmīgs spēlētājs ar daudzām vietnēm, kas piesaista daudz trafika un darījumu, Enterprise plāns var jums būt izdevīgs solis par sākuma cenu 1500 USD mēnesī. Šis nodrošinās jums 150 instalācijas, trīs miljonus apmeklējumu mēnesī, 16 veltītus PHP darbiniekus, 250 GB krātuves un 1000 GB CDN joslas platuma..

Lai pārbaudītu citas iespējas WP telpā – izlasiet mūsu ceļvedi labākie WordPress saimnieki.

2. HostGator – labākais visapkārt

Galvenās iezīmes
 • Ātri iedegas
 • Daudz bezmaksas jauninājumu
 • Hostēt vairākas vietnes
 • 24/7/365 atbalsts
 • Bezmaksas SSL
Plusi
 • Laiks, kas pavadīts 99,99%
 • Augstas kvalitātes hostings
 • Daudz iespēju
Mīnusi
 • Interfeiss ir nedaudz datēts
 • Domēns ir bezmaksas tikai pirmo gadu

HostGator ir mūsu labākais labākais hostinga pakalpojumu sniedzējs. Tas parasti tiek uzskatīts par labāko mūsu pārskatītājiem un lietotājiem vairāku iemeslu dēļ. Platforma ir patiešām draudzīga lietotājam, it īpaši iesācējiem, ar daudzām funkcijām, augstu garantētu darbības laiku un nepārspējamu ātrumu un veiktspēju.

Pārskats

Mūsu ieteikums par HostGator kā labāko hostinga pakalpojumu kopumā ir saistīts ar to visaugstāko atzīmi salīdzinošajā pētījumā, kas to kopumā novērtēja par 92 procentiem.

Tam ir par izdevīgu cenu, lietotājam draudzīgs interfeiss ar seklu mācību līkni, un iespēju klāsts. Tā kā visa šī platforma tiek izmantota, tai skaitā arī pārsteidzošs klientu atbalsts, nav brīnums, ka HostGator ir mājvieta vairāk nekā astoņiem miljoniem domēnu.

Iespējas

LaiksAstoņi nost no sikspārņa, HostGator garantē, ka darbspējas laiks ir 99,9 procenti kā daļu no jūsu pakalpojumu līmeņa līguma. Tas nozīmē, ka jums būs jātiek galā ar dīkstāvi, kas ir mazāka par vienu stundu.

Tas ir tāds uzticamības veids, kāds uzņēmumiem ir nepieciešams, lai klientiem sniegtu lielisku servisu. Patiesībā garantija pat tiek atlīdzināta par viena mēneša pakalpojumu, ja viņi kādreiz pārkāpj šo solījumu. Nedaudzas platformas apstiprinās solījumus tādā mērā.

Tagad par HostGator lietošanas negatīvo pusi. CPanel saskarne izskatās nedaudz pagājušajā gadsimtā, lai gan to ir viegli iemācīties un lietot, kad pierod pie pārpildītā informācijas paneļa..

Uzņēmums jums arī nedod nevienu bezmaksas domēnu, tāpēc jums būs jāiegādājas un jāreģistrējas caur tiem vai citu reģistratūru. Tomēr WordPress lietotājiem nebūs jāuztraucas par piekļuvi cPanel.

Secure Socket Layer (SSL) sertifikāts ir USD 100 vērtībā un aizsargā datus, kas ceļo caur jūsu vietni. Tas ir nomierinošs jūsu klientiem, it īpaši, ja jums ir vietne, kas sniedz finanšu pakalpojumus vai veic daudz finanšu darījumu. Ja jums būs šis sertifikāts, jūsu vietnes URL tiks parādīta zaļa piekaramā atslēga. sakot apmeklētājiem, ka viņi var jums uzticēties.

Katrā plānā ir arī neierobežots e-pasts, kas ir retums mitināšanas pakalpojumu nodrošināšanā, viena klikšķa instalēšana WordPress un Drupal vietnēs un neizmērojams joslas platums. Cenas ir ļoti saprātīgas attiecībā uz to, ko jūs saņemat, izmantojot paketes, un ir uzlaboti pakalpojumi lieliem uzņēmumiem un vietnēm ar īpašām tehnoloģiskām vai drošības prasībām..

Atbalsts

Šis pakalpojums piedāvā ļoti atsaucīgu atbalstu, kas ir pieejams 24/7/365, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu vai bezmaksas zvanus. Viņu palīdzības lapā ir arī zināšanu bāze, kas palīdzēs atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Cenas un plāni

Reģistrējoties HostGator, ir daudz, no kuriem izvēlēties. Viņi piedāvā trīs kopīgus plānus, kas ir noderīgi mazākām vietnēm, individuāliem praktiķiem un iesācējiem.

Trīs kopīgās paketes ir:

Hatchling Sākot no USD 2,75 mēnesī. Tā ir sākuma līmeņa izvēle, kas piedāvā lielu naudas vērtību.

Bērniņš Sākot no USD 3,95 mēnesī un piedāvā lielāku atbalstu augošam biznesam.

Bizness Šī cena sākas ar USD 5,95 mēnesī un piedāvā resursus, kas nepieciešami vietnes atbalstam ar lielām izaugsmes un trafika cerībām. Tiklīdz jūs pacelsit šo līmeni, jūs atbloķēsit tādas papildu funkcijas kā:

 • SSL sertifikāti
 • Īpaša IP adrese
 • VoIP tālruņa pakalpojums

Ja vēlaties sākt lielu uzņēmējdarbību vai jūsu bizness pārsniedz trīs kopīgos pamatplānus, HostGator piedāvā VPS hostings, WordPress un tam paredzētas hostinga paketes. Šeit ir sadalījums tam, ko jūs iegūsit.

Serveru plāni: Šī ir laba iespēja vidējiem un lieliem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami vairāk resursu un funkciju. Tas sākas ar USD 79 mēnesī, un jūs iegūsit visu aparatūru, kas jums nepieciešama, lai apstrādātu lielu trafika daudzumu. Šajos plānos ietilpst iknedēļas dublējumi, kas ir lielisks drošības līdzeklis, taču aparatūra, programmatūra un jauninājumi jums būs jāuztur pašiem. Labi tiem, kam ir zināmas tehnoloģijas un nepieciešama lielāka kontrole pār savu platformu.

VPS plāni: Cenu diapazons ir no USD 19,95 mēnesī par Snappy 2000 plānu līdz USD 29,95 mēnesī par Snappy 8000. Tā kā jūsu bizness palielinās, jūs iegūsit lielāku joslas platumu, diska vietu, CPU un RAM. Pēdējās divas funkcijas ir paredzētas, lai jūsu vietnei nodrošinātu lielāku jaudu un ātrumu, tāpēc tās ir lieliski piemērotas, ja jums ir daudz multivides satura.

Kopumā mēs uzskatām, ka tas ir labākais hostinga pakalpojums visu veidu biznesa vietnēm.

Lasiet visu mūsu Hostgator pārskats šeit.

3. SiteGround – labākais WordPress mitināšanai / pārvaldībai

Key funkcijas
 • Instalācijas ar vienu klikšķi Joomla un Drupal
 • Vilkt un nomest
 • Bezmaksas SSL
 • Ikdienas dublējumi
Plusi
 • Laiks, kas izmantots 99,98%
 • Augstākā WordPress mitināšana
Mīnusi
 • Dārgākas nekā citi pakalpojumi
 • Nav pieejams neviens VPS hostings

Vietnes vietne, iespējams, nav lētākā iespēja, taču tai ir daudz pozitīvu punktu, kas varētu padarīt to jūsu vērts. Tam ir daudzpusība, lai darbinātu vairākas satura pārvaldības sistēmas (CMS), un lielāko daļu var instalēt tikai ar vienu klikšķi.

Uzņēmums nodrošina arī vairākas e-pasta adreses un ikdienas dublējumus. Šīs ekstras dod nelielu papildu vērtību jūsu naudai, un tās padara to par ideālu iespēju pārvaldīt uzņēmumu īpašniekiem ar vairākām vietnēm vai uzņēmumiem.

Pārskats

Ja reiz universitāšu kopmītņu hostinga pakalpojums bija pieejams visur, tagad ar vietni SiteGround var lepoties klientu saraksts vairāk nekā divos miljonos vietņu. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Bulgārijā, un tagad tas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem hostinga pakalpojumiem pasaulē.

Apskatīsim, ko var piedāvāt SiteGround.

Iespējas

Vietnes veidotājs ir noapaļotsIr tikai trīs pakalpojumu sniedzēji, kas ir īpaši ieteikti WordPress mitināšanai. Tā kā WordPress pārvalda vairāk nekā vienu trešdaļu no visām vietnēm internetā, tas ir milzīgs ieteikums. Tomēr tas nav tikai lieliski piemērots Wp mitināšanai.

Tas arī ļauj instalēt vienu klikšķi citām satura pārvaldības sistēmām, piemēram, Joomla un Drupal, un tur ir paredzēts īpašs WooCommerce mitināšanas pakalpojums WordPress e-komercijas vietnēm..

Tiem, kas būvē no nulles, Vietnei SiteGround ir bezmaksas vietņu veidotājs ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti. Viss, kas jums jādara, ir iegādāties domēnu. Visiem plāniem ir bezmaksas SSL sertifikācija un ikdienas dublējumi, un tie garantē 99,98 procentu lielu darbspējas laiku. Tas nozīmē, ka visa gada dīkstāve ir nepilna stunda.

Neskatoties uz to, šī platforma ir ļoti dārga, salīdzinot ar citiem hostinga pakalpojumiem, it īpaši veltītajiem hostinga pakalpojumiem. Tas vislabāk tiek ietaupīts milzīgiem uzņēmumiem un valdības organizācijām ar lielākiem budžetiem un stingrākām prasībām attiecībā uz resursiem un drošību.

Tomēr ir daži ieguvumi un darījumi. Tas ir patiešām lēts WordPress mitināšanai, un tas ir lieliski piemērots DIY vietņu veidotājiem. Viens piemērs ir SiteGround uzņēmuma mitināšana. Šis ļauj jums pielāgot dizainu, un tas piedāvā individuālu cenu noteikšanu individuālām funkcijām un funkcijām; sazinieties ar SiteGround, lai uzzinātu cenu. Jūs saņemsiet arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Atbalsts

Vietnes zemes atbalsts ir pieejams tiešraidē, pa tālruni un palīdzības dienesta biļeti.

Cenas un plāni

Dalīts hostings: Svārstās no USD 3,95 līdz USD 34,95 mēnesī

Mākonis mitināšana: Svārstās no 80 USD līdz 240 USD mēnesī

Dedicated Hosting: Svārstās no 269 USD līdz 729 USD mēnesī

WordPress mitināšana: Svārstās no USD 3,95 līdz USD 34,95 mēnesī

Lasiet visu mūsu Vietnes zemes pārskats šeit.

4. Hostinger – labākā budžeta iespēja

Galvenās iezīmes
 • Ikdienas dublējumi
 • OpenResty nginx + lua
 • Piekļuves pārvaldnieks
 • CloudLinux
 • Pielāgots hPanel
 • CloudFlare un LetsEncrypt integrācija
 • Automatizēta serveru izvietošana

Kad jūs meklējat budžetam draudzīgu izvēli, kas nenovirza uz veiktspēju vai pakalpojumiem, apsveriet Hostinger.

Šis Eiropas hostinga pakalpojums no nezināma bezmaksas pakalpojuma kļuva par pilntiesīgu konkurentu, kura nedaudz vairāk nekā desmit gadu laikā savā platformā atradās vairāk nekā 29 miljoni vietņu. Pat ar šo izaugsmes līmeni viņiem ir izdevies saglabāt savus pakalpojumus par zemu cenu.

Plusi
 • Daudzvalodu tērzēšanas atbalsts
 • Bezmaksas vietņu veidotājs un domēna vārds
 • Mazāk nekā USD 1 mēnesī, lai sāktu
 • Apbrīnojami ātri un uzticami
Mīnusi
 • Dažas slēptās maksas
 • Mēneša cena par 80 centiem ir pieejama tikai ar četru gadu līgumu
 • Nav cPanel
 • Jums ir jāmaksā par papildu domēniem

Pārskats

Papildus budžetam draudzīgajai sākuma cenai Hostinger ir plaša spektra e-komercijas resursdators atbalsta WordPress, Joomla, Drupal, PrestShop un OpenCart.

Atšķirībā no daudz praktiski bezmaksas mitināšana platformas, jums nebūs problēmu ar lielu dīkstāvi vai ātruma un drošības trūkumu. Faktiski mūsu testēšanas slodzes laiks bija vidēji 369 ms. Uzņēmumam ir serveri, kas atrodas Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā, un katru no tiem darbina tīkli ar 1000 Mb / s savienojumu.

Hostinger’s Vietnes veidotājs: Zyro

vietņu veidotājsZyro ir vietņu veidotājs, kam ir daudz klasisku funkciju, bet arī pāris jaunas. Bezmaksas SSL sertifikāts, neierobežota SSD krātuve un joslas platums ir tikai viena no daudzajām tā piedāvātajām funkcijām.

Pāris jaunu, par kuriem mums šķita, ka mums jārunā, ir milzīgā bezmaksas attēlu bibliotēka, kuru varat izmantot, lai pievienotu savai vietnei. Un vēl viena uzdrīkstēšanās – Logo Maker – šī funkcija ļauj jums viegli pārveidot logotipu. Neviens dizainers nav vajadzīgs, un nav arī kodēšanas. Dariet to pats acumirklī.

Tomēr visinteresantākā īpašība bez šaubām ir AI Writer. Zyro’s AI satura ģenerators analizē katras nozares roku atlasītos eksemplārus. Pēc tam tiek ģenerēta kopija, kas atbilst labākajai tiešsaistes tekstu rakstīšanas un SEO praksei. Tas dara smagu darbu, ļaujot jums koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi.

Atbalsts

Atbalsts ir pieejams tiešsaistē visu diennakti, izmantojot chatbot, un tas tiek piedāvāts vairākās valodās. Diemžēl tiešraides tērzēšanai jums jāpiesakās savā Hostinger kontā.

Cenas un plāni

Šis uzņēmums piedāvā četrus pakalpojumu līmeņus, sākot ar līgumiem, sākot no ikmēneša maksas pakalpojuma līdz 48 mēnešu līgumiem. Jo vairāk jūs apņematies, jo labāka cena.

Tomēr atjaunošana notiek pēc ikmēneša maksājuma likmes, kad beidzas jūsu sākotnējais līgums. Mēneša pakalpojums ir 7,99 USD mēnesī, 90 dienu plāni sākas no 2,15 USD, viena gada līgumi sākas no 1,95 USD, divu gadu līgumi sākas no 1,45 USD un četru gadu līgums ir 0,80 USD. Viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Lasiet visu mūsu Hostinger pārskats šeit.

Ko jūs saņemat ar Hostinger plānu?

Visi plāni nodrošinās jums vienu bezmaksas migrāciju un domēnu kā daļu no jūsu plāna. Komplektācijā ietilpst:

Viena kopīga mitināšana:

 • Viena vietne
 • 10 GB diska vietas
 • 100 GB joslas platums
 • Viena MySQL datu bāze
 • Viens FTP lietotājs
 • Viens e-pasta konts
 • Ērts vietņu veidotājs
 • Auto uzstādītājs

Augstākās klases dalītā mitināšana:

Tas dos jums visu, ko piedāvā viens kopīgais plāns, kā arī:

 • Neierobežots vietņu skaits
 • Neierobežota vieta SSD diskā
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežotas MySQL datu bāzes
 • Neierobežots FTP lietotāju skaits
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits
 • Ērts vietņu veidotājs
 • 3X WordPress optimizēts ātrums
 • Bezmaksas domēna vārds (ar gada plānu)

Biznesa hostings:

Šis ir viss, ko jūs iegūsit ar citiem plāniem, kā arī:

 • Ikdienas dublējumi
 • Deluxe tiešraides atbalsts
 • Divkāršojiet apstrādes jaudu un atmiņu
 • Bezmaksas SSL sertifikāts

Bieži uzdotie jautājumi par tīmekļa mitināšanu mazam biznesam

Emuāru veidošanas platformu salīdzinājums ir paredzēts, lai sniegtu jums detalizētu jūsu emuāra labāko platformu analīzi. Tādā veidā jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu. Tiem no jums, kas vēlas tikai dažas īsas atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par emuāru veidošanas platformām, šeit ir mūsu FAQ.

Cik maksā Web hostings maziem uzņēmumiem?

tīmekļa mitināšana maziem uzņēmumiem

Hostings svārstās no ikmēneša maksas pakalpojuma līdz gada, divu gadu un trīs gadu līgumiem. Daudzi piedāvā bezmaksas izmēģinājums un / vai 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Mēneša pakalpojuma priekšrocības ir tas, ka jūs neesat ieslēdzies ilgtermiņa līgumā. Mazie uzņēmumi parasti izmanto kopīgus plānus, kas ir vislētākie neatkarīgi no plāna veida.

Daudziem ir ļoti zemas promo likmes un augstākas likmes pēc atjaunošanas. Pirms parakstīt līgumu, pārliecinieties par to.

Kādas ir vissvarīgākās Web hostinga iespējas mazajiem uzņēmumiem?

Singls vissvarīgākā īpašība tiek garantēta uptime. Turklāt jūs vēlaties atsaucīgu klientu atbalstu, instalēšanu uz klikšķa un vienu drošības līdzekli.

Neatkarīgi no tā, funkcijas un dažādi plāni atkarībā no jums piederošās vietnes lieluma un veida, kā arī no jūsu budžeta.

Kāda ir atšķirība starp koplietojamo, VPS, mākonis un speciālo mitināšanu?

mākoņa mitināšana

Koplietots mitināšana notiek, ja koplietojat serveri un resursus ar citām vietnēm. Izmantojot īpašu, jums ir savs serveris un lielāka kontrole.

Virtuālais privātais serveris (VPS) ir virtualizēts serveris, kas darbojas tāpat kā speciālais serveris. Tomēr tas piedāvā jauku vidusceļu, jo tas tiek mitināts uz kopīga fiziska servera.

Mākoņu mitināšana ir virtuāls serveris, kas pastāv tikai kibertelpā. Tas piedāvā vislabāko mērogojamību un praktiski neierobežotus resursus.

Kāds ir lētākais veids, kā mitināt uzņēmuma vietni?

Parasti ir divas maksāšanas iespējas: mēnesī vai gadā. Ilgtermiņa līguma izvēle nozīmēs mazāk maksāt mēnesī kopumā, bet daudzi par tiem maksā mazāk, nekā uzreiz. Kad esat parakstījis līgumu, jūs esat ieslēgts tādā likmē.

Mēneša rēķini ir dārgāki, taču jūs neveicat saistības vairāk nekā 30 dienas vienlaikus.

Noslēguma domas

Jebkuram darbam ir svarīgi izvēlēties pareizos rīkus. Galu galā tas attiecas uz jūsu personīgajām vēlmēm un prasībām. Vienkārši paturiet to prātā, lai jūsu tiešsaistes bizness, lai nopelnītu naudu, jums ir nepieciešams augstas kvalitātes resursdators.

Mēs esam jums devuši daudz pārdomu un, cerams, nodrošinājām ar jums vadlīnijas, kas vajadzīgas, lai pieņemtu apzinātu lēmumu. rūpīgi pārdomājiet sava veida vietni, paredzamo izaugsmi un trafiku un to, cik daudz tehniskā atbalsta jums būs nepieciešams, lai klientiem sniegtu uzticamu pakalpojumu, kuru viņi ir pelnījuši.

Tomēr kopumā HostGator piedāvā visplašāko visaptverošo paketi. Tās funkcijas ir nepārspējamas, un tām vajadzētu būt daudz resursu, lai apstrādātu jūsu vietni, kad jūs no maza biznesa izaugat par lielu impēriju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector