Najlepszy hosting dla małych firm

hosting dla małych firm 1Twój wybór hostingu dla małych firm ma o wiele większe znaczenie niż myślisz. To nie tylko platforma do uruchomienia witryny eCommerce, wybór hostingu wpływa również na niezawodność i bezpieczeństwo strony.


Chcesz się upewnić, że zapewnia on odpowiednie zasoby dla ruchu i rodzaju treści, że istnieje niezawodne wsparcie, które jest dostępne, gdy jest ono potrzebne, i że jest opłacalne dla Ciebie.

Jeśli Twoja firma jest startupem lub nie masz dużego doświadczenia z hostingiem, może być kilka rzeczy, których nie znasz.

Jednym z nich jest problem przestojów / przestojów. Ma to zasadnicze znaczenie dla niezawodności witryny. Jeśli klienci nie będą mogli uzyskać dostępu do Twoich treści, gdy będą potrzebować pomocy, informacji lub złożyć zamówienie, odejdą i znajdą firmę, która może im dać to, czego potrzebują.

Uptime nie tylko wpływa na wskaźniki odrzuceń, ale może również wpływać na finanse i rankingi wyszukiwarek. Badania pokazują, że przestoje kosztują przeciętną stronę internetową firmy około 7 908 USD za minutę. Czas przestoju / przestoju jest zwykle wyrażany w procentach.

Firmy hostingowe, które obiecują czas sprawności wynoszący 99,8 procent, nie powiedzą Ci, że przekłada się to na średni czas przestoju wynoszący 18 godzin rocznie.

Nawet niewielka część procentowa zmienia to równanie drastycznie; czas sprawności wynoszący 99,999 procent miesięcznie – co nazywa się 5-9s, zmniejszy ilość przestojów do łatwiejszych do opanowania 5 minut i 15,6 sekund rocznie.

Właściciele firm poszukujący niezawodnego, niedrogiego hostingu dla małych firm znajdują się na właściwej stronie. Mamy tutaj cztery najlepsze usługi hostingowe dla firm. Chociaż wszystkie świetnie nadają się do hostingu biznesowego, każda z nich wyróżnia się w swoich kategoriach „najlepszych”.

Nasze recenzje obejmują cenę, czas dostępności, łatwość użytkowania i wsparcie. Powiemy Ci również, czego szukać w usłudze hostingowej i porównamy kluczowe funkcje każdego dostawcy.

Nasze najlepsze oferty na hosting biznesowy

biznes e-commerce

Teraz przechodzimy do sedna naszej recenzji, samych firm. Dokładnie przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy wiele z nich, aby zapewnić Ci najlepsze z czterech kategorii: Najlepszy w całym, Najlepszy dostawca wysokiej klasy, Najlepszy hosting zarządzany i Najlepsza opcja budżetu. Daje to wszystkim coś do rozważenia.

Uwaga: Wszystkie te informacje były dokładne i dwukrotnie sprawdzone w momencie pisania tego tekstu. Zmiany cen lub warunków są zachciankami poszczególnych firm. Zobacz pokrewneNajlepsze australijskie hosty internetowe i Najlepszy tani hosting.

Twoja firma jest wyjątkowa, nawet wśród tej samej branży. Właśnie dlatego zamieszczamy dogłębną dyskusję na temat wyboru dostawcy odpowiedniego dla twojego rodzaju działalności.

Przy wyborze usługi hostingowej dla Twojej firmy należy rozważyć kilka pytań.

Umiejętność techniczna

Jeśli jesteś kompletnym nowicjuszem, będziesz potrzebować usługi, która oferuje więcej wsparcia technicznego niż jeśli masz dużo umiejętności technicznych i wiedzy. Jeśli masz dużo treści statycznych lub mniejszy ruch, powinieneś rozważyć hosting zarządzany lub bardzo prostą usługę.

Jaki masz budżet??

Profesjonalna strona internetowa dla samotnego praktyka lub mniejszego startupu z niewielką liczbą pracowników może zadowolić się tańszym planem niż duże przedsiębiorstwo z większą ilością treści i dużym natężeniem ruchu. Wspólne plany mogą zaoferować potrzebne zasoby i wsparcie, a jednocześnie pomóc w utrzymaniu budżetu.

Większe firmy prawdopodobnie będą potrzebowały dedykowanej usługi lub prywatnego serwera, który „jest stworzony dla przedsiębiorstw. Mogą one kosztować 1000 USD miesięcznie za najwyższy poziom usług.

Jakiego ruchu oczekujesz?

Jeśli spodziewasz się dużego natężenia ruchu, nagłego wzrostu natężenia ruchu podczas sezonowej sprzedaży lub szybkiego wzrostu, będziesz potrzebować lepszej usługi hostingowej z większą ilością zasobów oraz możliwość szybkiego skalowania w górę lub w dół.

Osoby o bardzo agresywnym marketingu, które oczekują bardziej zrównoważonego ruchu, skorzystałyby również z wyższego bezpieczeństwa i dostępnych zasobów dedykowanej lub hostowanej w chmurze usługi.

Wiele firm hostingowych oferuje bezpłatną wersję próbną lub płatną zgodnie z rzeczywistym użyciem, dzięki czemu zawsze możesz spróbować przed zakupem i zmienić w razie potrzeby, zanim zdecydujesz się na długoterminową umowę.

1. Kinsta – Najlepsza wydajność High End

Kluczowe cechy
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • MariaDB
 • Pozwolić’s Szyfruj SSL
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Usuwanie złośliwego oprogramowania
Plusy
 • Dostępność miejsca postoju
 • Wybierz własną lokalizację serwera
 • Obszerna baza wiedzy
 • Darmowa migracja
Cons
 • Brak funkcji zarządzania na desce rozdzielczej
 • Drogie w porównaniu do innych usług hostingowych
 • Obsługuje tylko strony internetowe WordPress
 • Wsparcie jest dostępne tylko za pośrednictwem chatbota

Ta usługa hostingowa wyróżnia się jako jedyna w pełni zarządzana platforma hostingowa wyłączna z WordPress. Został stworzony we współpracy z Google Cloud Services (GCS), a wewnętrzny zespół ds. Technologii i pomocy technicznej to doświadczeni programiści WordPress.

Oznacza to, że będziesz mieć wsparcie ekspertów i specjalistyczne funkcje dla swojej witryny WP eCom, bez względu na to, jak duże lub złożone.

Przegląd

Ruch onlineJest to uważane za wysokiej klasy wybór ze względu na jego wysoką cenę i funkcje wysokiej jakości. Pomysł polegał na stworzeniu dedykowanej platformy dla cudów witryny WordPress z najlepszą platformą, funkcjami i zespołem technicznym.

Głównym powodem, dla którego nie została wybrana jako najlepsza platforma hostingowa WP, jest to, że jest niedopuszczalna dla mniejszych firm z mniejszymi pieniędzmi na hosting.

jednak, jeśli masz dużą witrynę WP lub WooCommerce, duży ruch i duży budżet, jest to bardzo dobra opcja hostingu zarządzanego. W rzeczywistości sprawdzają 720 razy dziennie każdą stronę internetową, co stanowi prawie 100 procent.

funkcje

Ta firma oferuje wiele funkcji premium i niektóre z najnowocześniejszych technologii w ich wysiłkach, aby zapewnić najwyższą jakość hostingu WP.

Ich serwery GC są strategicznie rozmieszczone w 20 różnych lokalizacjach na całym świecie i monitorowane przez całą dobę. Ze względu na najwyższy poziom usług, każda strona internetowa jest przechowywana w kontenerze z LXD, aby odizolować je od nich i umożliwić automatyczne skalowanie w przypadku nagłych skoków ruchu.

Jakie funkcje oferuje Kinsta?

Oprócz migracji, instalacji i inscenizacji za pomocą jednego kliknięcia, pod względem bezpieczeństwa i zwiększonej wydajności jest wiele do kochania.

Wsparcie

Obsługa Kinsta jest dostępna 24/7/365 i obsługiwana przez ekspertów WordPress. Możesz skontaktować się z firmą wyłącznie przez chatbota online.

Ceny i plany

Firma oferuje cztery poziomy usług, z kilkoma poziomami usług dla tych, którzy potrzebują bardziej dostosowanego poziomu usług. Wszystkie podstawowe plany obejmują co najmniej jedną instalację, pracowników OHO, pamięć masową i wysoką przepustowość. Ceny i standardowe funkcje dzielą się następująco:

Rozrusznik: Ten plan zaczyna się od 30 USD miesięcznie, a otrzymasz jedną instalację WordPress, 20 000 odwiedzin miesięcznie, dwóch pracowników PHP, 5 GB przestrzeni dyskowej i 50 GB przepustowości CDN.

Zawodowiec: Plan Pro zaczyna się od 60 USD miesięcznie. Nadal masz dwóch pracowników PHP, ale inne podstawowe funkcje powodują wzrost do dwóch instalacji, 40 000 odwiedzin miesięcznie, 10 GB przestrzeni dyskowej i przepustowość CDN 100 GB.

Biznes: Będziesz płacić 200 USD miesięcznie za pierwszą warstwę planów biznesowych, która jest idealna dla sklepu WooCommerce, który jest obciążony PHP. Za tę kwotę otrzymasz 20 instalacji, czterech pracowników PHP, 20 GB przestrzeni dyskowej, 300 GB przepustowości CDN i 250 000 wizyt. Przeczytaj nasz pełny Recenzja Kinsta tutaj.

Przedsiębiorstwo: Jeśli jesteś dużym graczem z wieloma witrynami przyciągającymi duży ruch i transakcje, abonament Enterprise może być dla Ciebie okazją w cenie początkowej 1500 USD miesięcznie. Ten zapewni Ci 150 instalacji, trzy miliony odwiedzin miesięcznie, 16 dedykowanych pracowników PHP, 250 GB przestrzeni dyskowej i 1000 GB przepustowości CDN.

Aby sprawdzić inne opcje w obszarze WP – przeczytaj nasz przewodnik po najlepsi gospodarze WordPress.

2. HostGator – Best All Around

Kluczowe cechy
 • Błyskawicznie
 • Wiele darmowych aktualizacji
 • Hostuj wiele witryn
 • Wsparcie 24/7/365
 • Darmowe SSL
Plusy
 • Czas sprawności 99,99%
 • Hosting wysokiej jakości
 • Wiele funkcji
Cons
 • Interfejs jest trochę przestarzały
 • Domena jest bezpłatna tylko przez pierwszy rok

HostGator jest naszym najlepszym wyborem dla ogólnie najlepszego dostawcy hostingu. Jest ogólnie uważany za najlepszy zarówno przez naszych recenzentów, jak i użytkowników z kilku powodów. Platforma jest naprawdę przyjazna dla użytkownika, szczególnie dla początkujących, z mnóstwem funkcji, wysokim wskaźnikiem czasu sprawności oraz niezrównaną prędkością i wydajnością.

Przegląd

Nasza rekomendacja HostGator jako najlepszej ogólnej usługi hostingowej wynika z jej najwyższych ocen w badaniach porównawczych, które oceniają ją na 92 ​​procent ogólnie.

To ma świetna cena, przyjazny dla użytkownika interfejs z płytką krzywą uczenia się, i zakres opcji. Biorąc pod uwagę całą tę platformę – w tym niesamowitą obsługę klienta – nic dziwnego, że HostGator jest domem dla ponad ośmiu milionów domen.

funkcje

Czas pracyEight off the bat, HostGator gwarantuje dostępność na poziomie 99,9 procent w ramach umowy dotyczącej poziomu usług. Oznacza to, że będziesz musiał poradzić sobie z przestojami krótszymi niż jedna godzina.

Tego rodzaju niezawodność potrzebuje firma, aby zapewnić doskonałą obsługę swoich klientów. W rzeczywistości gwarancja obejmuje nawet zwrot miesięcznej usługi, jeśli kiedykolwiek złamią tę obietnicę. Niewiele platform w takim stopniu poprze swoje obietnice.

Teraz, wada korzystania z HostGator. Interfejs cPanel wygląda trochę zeszłego wieku, chociaż łatwo się go nauczyć i używać, gdy przyzwyczaisz się do zatłoczonego pulpitu.

Firma nie udostępnia również żadnych bezpłatnych domen, więc musisz kupić i zarejestrować się za ich pośrednictwem lub innego rejestratora. Jednak użytkownicy WordPress nie będą musieli martwić się o dostęp do cPanel.

Certyfikat Secure Socket Layer (SSL) ma wartość 100 USD i chroni dane przesyłane przez witrynę. Jest to uspokajające dla twoich klientów, szczególnie jeśli masz stronę internetową, która świadczy usługi finansowe lub wykonuje wiele transakcji finansowych. Posiadanie tego certyfikatu spowoduje utworzenie zielonej kłódki pod adresem URL witryny. mówiąc odwiedzającym, że mogą ci zaufać.

Każdy plan zawiera także nieograniczoną liczbę e-maili, co jest rzadkością w przypadku usług hostingowych, instalacji za pomocą jednego kliknięcia w witrynach WordPress i Drupal oraz niezmierzonego pasma. Ceny są bardzo rozsądne w stosunku do tego, co otrzymujesz z pakietami, i są zaawansowane usługi dla dużych przedsiębiorstw i stron internetowych o specjalnych wymaganiach technologicznych lub bezpieczeństwa.

Wsparcie

Ta usługa oferuje bardzo szybkie wsparcie, które jest dostępne 24/7/365 za pośrednictwem czatu online lub bezpłatnych połączeń. Na ich stronie pomocy znajduje się również baza wiedzy, która pomoże znaleźć odpowiedzi na różne problemy.

Ceny i plany

Po zarejestrowaniu się w HostGator jest wiele do wyboru. Oferują trzy wspólne plany, które są dobre dla mniejszych stron internetowych, osób wykonujących wolny zawód i początkujących.

Trzy wspólne pakiety to:

Pisklę Zaczyna się od 2,75 $ miesięcznie. Jest to podstawowy wybór, który oferuje świetny stosunek jakości do ceny.

Dziecko Zaczyna się za 3,95 USD miesięcznie i oferuje większe wsparcie dla rozwijającej się firmy.

Biznes Cena zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie i oferuje zasoby potrzebne do obsługi witryny o wysokich oczekiwaniach dotyczących wzrostu i ruchu. Po przejściu na wyższy poziom odblokujesz dodatkowe funkcje, takie jak:

 • Certyfikaty SSL
 • Dedykowany adres IP
 • Usługa telefoniczna VoIP

Jeśli chcesz założyć dużą firmę lub Twoja firma przerośnie trzy wspólne podstawowe plany, HostGator oferuje Hosting VPS, WordPress i dedykowane pakiety hostingowe. Oto podział tego, co dostaniesz.

Dedykowane plany serwerów: Jest to dobra opcja dla średnich i dużych firm, które potrzebują więcej zasobów i funkcji. Zaczyna się od 79 USD miesięcznie, a otrzymasz cały sprzęt potrzebny do obsługi dużego ruchu. Plany te obejmują cotygodniowe kopie zapasowe, które są świetnymi funkcjami bezpieczeństwa, ale musisz samodzielnie zachować sprzęt, oprogramowanie i aktualizacje. Dobre dla osób z pewną wiedzą techniczną i potrzebujących większej kontroli nad swoją platformą.

Plany VPS: Ceny wahają się od 19,95 USD miesięcznie za Snappy 2000 Plan do 29,95 USD miesięcznie za Snappy 8000. W miarę rozwoju firmy zyskujesz więcej przepustowości, miejsca na dysku, procesora i pamięci RAM. Dwie ostatnie funkcje mają na celu dostarczenie większej mocy i szybkości do Twojej witryny, więc są świetne, jeśli masz dużo treści multimedialnych.

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że jest to najlepsza usługa hostingowa dla witryn firmowych wszelkiego rodzaju.

Przeczytaj nasz pełny Recenzja Hostgator tutaj.

3. SiteGround – najlepszy dla WordPress Hosting / Managed

K.Funkcje oka
 • Instalacje Joomla i Drupal za jednym kliknięciem
 • Przeciągnij i upuść
 • Darmowe SSL
 • Codzienne kopie zapasowe
Plusy
 • Czas pracy na poziomie 99,98%
 • Doskonały hosting WordPress
Cons
 • Droższy niż inne usługi
 • Brak dostępnego hostingu VPS

SiteGround może nie być najtańszą opcją, ale ma wiele pozytywnych punktów, które mogą sprawić, że będzie warto. Ma wszechstronność do obsługi wielu systemów zarządzania treścią (CMS), a większość można zainstalować jednym kliknięciem.

Firma zapewnia także wiele adresów e-mail i codzienne kopie zapasowe. Dodatki te zapewniają dodatkową wartość dla Twoich pieniędzy i sprawiają, że jest to idealna opcja dla właścicieli firm z wieloma stronami internetowymi lub firmami do zarządzania.

Przegląd

Kiedyś usługa hostingowa akademików na całym świecie, SiteGround teraz chwali się lista klientów obejmująca ponad dwa miliony stron internetowych. Firma ma siedzibę w Bułgarii i jest obecnie uważana za jedną z najlepszych usług hostingowych na świecie.

Zobaczmy, co ma do zaoferowania SiteGround.

funkcje

Zaokrąglony do kreatora stron internetowychSą tylko trzej dostawcy, którzy są szczególnie polecani do hostingu WordPress. Ponieważ WordPress obsługuje ponad jedną trzecią wszystkich stron internetowych, jest to ogromna rekomendacja. Jednak to nie tylko świetny hosting dla Wp.

Umożliwia także instalację za pomocą jednego kliknięcia dla innych systemów zarządzania treścią, takich jak Joomla i Drupal, a także dedykowany hosting WooCommerce dla witryn e-commerce WordPress.

Dla tych, którzy budują od zera, SiteGround ma darmowy kreator stron internetowych z funkcją przeciągania i upuszczania. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić domenę. Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatną certyfikacją SSL i codziennymi kopiami zapasowymi oraz gwarantują 99,98 procent czasu sprawności. Przekłada się to na mniej niż godzinę przestoju przez cały rok.

Biorąc to wszystko pod uwagę, platforma ta jest bardzo droga w porównaniu z innymi usługami hostingowymi, szczególnie w przypadku hostingu dedykowanego. Najlepiej zaoszczędzić to dla dużych firm i organizacji rządowych o większych budżetach i surowszych wymaganiach dotyczących zasobów i bezpieczeństwa.

Istnieją jednak pewne korzyści i okazje. To naprawdę tanie dla hostingu WordPress i jest świetny dla twórców stron internetowych DIY. Jednym z przykładów jest Enterprise Hosting firmy SiteGround. Ten pozwala na niestandardowe projektowanie i oferuje indywidualne ceny poszczególnych funkcji i funkcji; skontaktuj się z SiteGround, aby uzyskać wycenę. Otrzymasz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wsparcie

Wsparcie SiteGround jest dostępne za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i biletu pomocy technicznej.

Ceny i plany

Hosting współdzielony: Zakres od 3,95 USD – 34,95 USD miesięcznie

Hosting w chmurze: Zakres od 80 do 240 USD miesięcznie

Dedykowany hosting: Zakres od 269 USD do 729 USD miesięcznie

Hosting WordPress: Zakres od 3,95 USD – 34,95 USD miesięcznie

Przeczytaj nasz pełny Przegląd SiteGround tutaj.

4. Hostinger – najlepsza opcja budżetu

Kluczowe cechy
 • Codzienne kopie zapasowe
 • OpenResty nginx + lua
 • Access Manager
 • CloudLinux
 • Niestandardowy hPanel
 • Integracja z CloudFlare i LetsEncrypt
 • Zautomatyzowane wdrożenia serwera

Jeśli szukasz niedrogiego wyboru, który nie ogranicza wydajności ani usług, zastanów się nad Hostinger.

Ta europejska usługa hostingowa przekształciła się z nieznanej bezpłatnej usługi w pełnoprawnego konkurenta z ponad 29 milionami witryn internetowych na swojej platformie w nieco ponad dekadę. Nawet przy takim poziomie rozwoju udało im się utrzymać swoje usługi w wyjątkowo przystępnej cenie.

Plusy
 • Obsługa wielojęzycznego czatu
 • Darmowy kreator stron internetowych i nazwa domeny
 • Na początek mniej niż 1 USD miesięcznie
 • Niezwykle szybki i niezawodny
Cons
 • Niektóre ukryte opłaty
 • 80-miesięczna cena miesięczna dostępna tylko z czteroletnią umową
 • Brak cPanel
 • Musisz zapłacić za dodatkowe domeny

Przegląd

Oprócz niedrogiej ceny początkowej, Hostinger jest również szeroko rozpowszechnionym hostem eCommerce obsługuje WordPress, Joomla, Drupal, PrestShop i OpenCart.

W przeciwieństwie do wielu wirtualnie darmowy hosting platform, nie będziesz mieć problemów z wysokim czasem przestoju lub brakiem szybkości i bezpieczeństwa. W rzeczywistości nasze testy taktowały czasy ładowania, które wyniosły średnio 369 ms. Firma ma serwery zlokalizowane w Azji, Europie i Ameryce Północnej, a każdy z nich jest zasilany sieciami o przepustowości 1000 Mb / s.

Hostinger’s Kreator stron internetowych: Zyro

Kreator strony internetowejZyro to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które oferuje wiele klasycznych funkcji, ale także kilka nowych. Bezpłatny certyfikat SSL, nieograniczone miejsce na dysku SSD i przepustowość to tylko jedna z wielu funkcji, jakie oferuje.

Kilka nowych, o których czuliśmy, że powinniśmy porozmawiać, to ogromna biblioteka bezpłatnych zdjęć, których można użyć do dodania do witryny. I jeszcze jeden odważny – Logo Maker, ta funkcja pozwala z łatwością przeprojektować logo. Nie jest potrzebny projektant ani kodowanie. Zrób to sam w mgnieniu oka.

Jednak najbardziej interesującą funkcją jest bez wątpienia AI Writer. Zyro’s Generator treści AI analizuje starannie dobrane kopie z każdej branży. Następnie generuje kopię zgodną z najlepszymi praktykami copywritingu i SEO w Internecie. Wykonuje ciężką pracę, abyś mógł skoncentrować się na rozwoju firmy.

Wsparcie

Wsparcie jest dostępne online 24/7 za pośrednictwem chatbota i jest oferowane w kilku językach. Niestety musisz być zalogowany na swoje konto Hostinger, aby móc czatować na żywo.

Ceny i plany

Ta firma oferuje cztery poziomy usług, z umowami od miesięcznych usług płatnych zgodnie z rzeczywistym użyciem do 48-miesięcznych umów. Im więcej się zobowiązujesz, tym lepsza cena.

Jednak przedłużenia są naliczane według miesięcznej stawki płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem po wygaśnięciu początkowej umowy. Usługa miesięczna kosztuje 7,99 USD miesięcznie, plany 90-dniowe zaczynają się od 2,15 USD, umowy roczne rozpoczynają się od 1,95 USD, umowy dwuletnie rozpoczynają się od 1,45 USD, a umowa czteroletnia wynosi 0,80 USD. Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj nasz pełny Recenzja hostingera tutaj.

Co otrzymujesz dzięki planowi Hostinger?

Wszystkie plany dają jedną bezpłatną migrację i domenę jako część twojego planu. Pakiety obejmują:

Wspólny hosting dzielony:

 • Jedna strona internetowa
 • 10 GB miejsca na dysku
 • Przepustowość 100 GB
 • Jedna baza danych MySQL
 • Jeden użytkownik FTP
 • Jedno konto e-mail
 • Łatwy kreator stron internetowych
 • Automatyczny instalator

Hosting dzielony premium:

To da ci wszystko, co oferuje jeden wspólny plan, a także:

 • Nieograniczone strony internetowe
 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD
 • Nieograniczona przepustowość
 • Nieograniczone bazy danych MySQL
 • Nieograniczona liczba użytkowników FTP
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Łatwy kreator stron internetowych
 • 3X zoptymalizowana prędkość WordPress
 • Darmowa nazwa domeny (z abonamentem rocznym)

Hosting biznesowy:

Ten zawiera wszystko, co dostaniesz z innymi planami, a także:

 • Codzienne kopie zapasowe
 • Wsparcie Deluxe na żywo
 • Podwój moc obliczeniową i pamięć
 • Darmowy certyfikat SSL

Często zadawane pytania na temat hostingu dla małych firm

Porównanie platform blogowych ma na celu zapewnienie szczegółowej analizy najlepszych platform dla Twojego bloga. W ten sposób możesz podjąć świadomą decyzję. Dla tych, którzy chcą tylko kilka krótkich odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące platform blogowych, oto nasze FAQ.

Ile kosztuje hosting dla małych firm?

hosting dla małych firm

Usługi hostingowe obejmują zarówno miesięczne usługi płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem, jak i umowy roczne, dwuletnie i trzyletnie. Wiele oferuje bezpłatny okres próbny i / lub 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Korzyści z comiesięcznej usługi polega na tym, że nie jesteś związany długoterminową umową. Małe firmy zwykle wybierają wspólne plany, które są najtańsze niezależnie od rodzaju planu.

Wiele z nich ma bardzo niskie stawki promocyjne i wyższe stawki po odnowieniu. Dowiedz się o tym przed podpisaniem umowy.

Jakie są najważniejsze funkcje hostingu dla małych firm?

Pojedynczy najważniejszą cechą jest gwarantowany czas pracy. Oprócz tego potrzebujesz elastycznej obsługi klienta, instalacji po kliknięciu i jednej funkcji bezpieczeństwa.

Poza tym funkcje i różne plany w zależności od wielkości i rodzaju posiadanej witryny oraz budżetu.

Jaka jest różnica między hostingiem współdzielonym, VPS, chmurowym i dedykowanym?

hosting w chmurze

Hosting współdzielony ma miejsce, gdy udostępniasz serwer i zasoby innym witrynom. Dzięki dedykowanemu masz własny serwer i większą kontrolę.

Wirtualny serwer prywatny (VPS) to zwirtualizowany serwer, który działa tak samo jak serwer dedykowany. Jednak oferuje przyjemny środek, ponieważ jest hostowany na współużytkowanym serwerze fizycznym.

Hosting w chmurze to serwer wirtualny, który istnieje tylko w cyberprzestrzeni. Oferuje najlepszą skalowalność i praktycznie nieograniczone zasoby.

Jaki jest najtańszy sposób na prowadzenie witryny firmowej?

Zasadniczo istnieją dwie opcje płatności: miesięczna lub roczna. Wybór umowy długoterminowej będzie oznaczał mniejszą miesięczną opłatę, ale wielu jest obciążanych z góry tą niższą stawką. Po podpisaniu umowy jesteś zablokowany według tej stawki.

Miesięczne rozliczenia są droższe, ale nie są naliczane dłużej niż przez 30 dni.

Końcowe przemyślenia

Ważne jest, aby wybrać odpowiednie narzędzia do każdego zadania. Ostatecznie sprowadza się to do twoich osobistych preferencji i wymagań. Pamiętaj tylko, że w celu Twój biznes online, aby zarabiać pieniądze, potrzebujesz hosta wysokiej jakości.

Daliśmy ci dużo do przemyślenia i mam nadzieję, że dostarczyliśmy ci wskazówek, których potrzebujesz, aby podjąć świadomą decyzję. dokładnie przemyśl swój typ witryny, oczekiwany wzrost i ruch oraz ilość pomocy technicznej, której potrzebujesz, aby zapewnić swoim klientom niezawodny serwis, na który zasługują.

Ogólnie rzecz biorąc, HostGator oferuje najbardziej wszechstronny pakiet. Jego funkcje są bezkonkurencyjne i powinny mieć mnóstwo zasobów do obsługi Twojej witryny, gdy rozwijasz się z małej firmy w duże imperium.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map