Найкращі маркетингові послуги електронною поштою 2020

маркетинг електронної поштиЦе’Факт: маркетинг електронною поштою – це найкращий спосіб охопити вашу аудиторію та зацікавити їх продуктом чи послугою. Це також є одним із найефективніших способів охоплення широкого кола людей, і це’s легко налаштувати. Існує багато служб маркетингу електронної пошти, але ми’Ви зібрали п’ять найкращих, щоб ви могли вирізати погоню і вирішити, який саме вам підходить, не просіюючи багато непотрібної інформації.


Привабливий трафік на ваш веб-сайт може бути важким. Перш ніж звертатися до оглядів, ми хотіли б повідомити вам про чотири речі, які слід враховувати при виборі правильної служби маркетингу електронної пошти для ваших потреб:

 • Скільки потрібно витратити на маркетинг електронної пошти? Усі’s бюджет інший. Це’Ви будете коштувати вам приблизно 20 доларів на місяць, щоб розпочати роботу з більшістю планів.
 • У вас є час навчитися користуватися новою програмною програмою? Усі’s час обмежений. Можливо, хтось може відповідати за ваші маркетингові кампанії електронною поштою.
 • Які функції вам потрібні / хочете? Вам потрібно мати можливість надсилати електронні листи, оновлення та впорядковувати свої контакти. Тестування A / B є оптимальним.

Чи є група підтримки, яка дозволяє вам позбавитись від варення? ви’Я захочу мати можливість спілкуватися з кимось, якщо у вас є питання. Підтримка телефону є оптимальною.

Правда, всі послуги з маркетингу електронної пошти у цьому списку є приголомшливими, але ми хочемо показати вам, що робить їх такими чудовими, і, можливо, кілька речей, про які слід знати, перш ніж взяти участь у будь-якій службі маркетингу електронної пошти..

Плюси
 • Багато функцій
 • безкоштовна пробна версія на 60 днів
 • Доступний та масштабований у вашому бізнесі
 • Найкраще для підприємств роздрібної торгівлі та електронної комерції
Мінуси
 • Можливо, це не підходить для всіх галузей
 • Має трохи кривої навчання
 • Немає тестування A / B, щоб ви не могли бачити, які кампанії зробили краще інших

  2. Бігун вгору – Mailchimp.com

  логотип mailchimp

  У чому чудово MailChimp це те, що вона пропонує безкоштовну версію, тож вам не потрібно турбуватися про те, що термін дії безкоштовної пробної версії закінчується, а потім застрягаєте з рахунком за послугу, яка може вам не сподобатися. Багатьом людям подобається Mailchimp з цієї причини. В Інтернеті є багато ресурсів, які допомагають людям ознайомитися з MailChimp, і це враховано один із доступніших сервісів для використання.

  Відмінно підходить для недосвідчених користувачів ��

  Безкоштовний план пропонує до 12000 електронних листів на місяць, що надсилаються.  Давайте трохи зробимо математику, щоб зрозуміти, чи це гарна справа. Якщо у вас було 2000 підписників (що є максимальною сумою для безкоштовного плану), ви можете надсилати їм електронне повідомлення щотижня, не перевищуючи максимальну суму. Це досить стандарт в галузі електронного маркетингу, тому це чудовий варіант для новачків та людей, які хочуть намочити ноги маркетингом електронною поштою не витрачаючи грошей.

  редактор електронної пошти

  Їх оплачені пакети теж великі, але ціна залежить від кількості передплатників. Є кілька недоліків у Mailchimp, у тому числі той факт, що безкоштовна опція не дозволяє автоматично відповідати на електронні листи, які можуть скористатися вашим виробничим часом. Ще одна особливість, якої не вистачає у вільному виборі, – це сегментація, яка є життєво важливою для орієнтації на ключових клієнтів.

  У них є підтримка чату та електронної пошти для своїх передплатників, але вони не пропонують підтримку дзвінків. В іншому випадку Mailchimp досить надійний, навіть з безкоштовним варіантом, і ми вважаємо, що вам сподобається, як це просто використовувати.

  Плюси
  • Безкоштовна версія замість безкоштовної пробної версії
  • До 2000 абонентів
  • Щомісяця надсилайте до 12 000 електронних листів!
  • Простий у використанні
  • Відмінна панель приладів
  Мінуси
  • Без сегментації з вільним планом
  • Немає автовідповідача з вільним планом
  • Немає підтримки дзвінків

  3. Aweber.com

  Хороше співвідношення / менша функціональність

  Aweber логотип

  Перший місяць ви отримаєте безкоштовно, коли зареєструєтесь Aweber.com. Вони мають повна програма підтримки клієнтів з телефонною підтримкою сім днів на тиждень у визначені години, і вони пропонують підтримку чату та електронної пошти для цих невідкладних запитів. У Інтернеті є деякі ресурси, які допоможуть вам краще познайомитися з Aweber, а їх ціна приблизно така сама, як ConstantContact.com.

  Aweber Builder електронної пошти

  Ви будете платити близько 19 доларів на місяць до 500 передплатників і платити більше, коли отримуєте більше підписників. Одне, що нам не подобається, – це потрібно отримати ціну про ціни, якщо у вас більше 25 000 підписників. Це може зайняти час, і багато людей не хочуть чекати реакції від компаній. Хоча Aweber підходить для великих компаній, але він може бути простішим, ніж деякі інші послуги електронного маркетингу там.

  Ви отримуєте чуйні шаблони ��

  У вас є тестування A / B, щоб допомогти вам визначити ефективність кампанії, і вона пропонує чуйні шаблони електронної пошти, щоб ваші підписники могли переглядати їх на своїх мобільних пристроях. Він має просту у використанні інформаційну панель, але якщо ви відчуваєте переповнення, налаштовуючи маркетингові кампанії електронною поштою, є багато інформації, яка допоможе вам розібратися, і часто існують вебінари, які влаштовує компанія для підтримки своїх абонентів..

  Єдиний недолік цього продукту полягає в тому, що він коштує дорожче, ніж деякі інші послуги з маркетингу електронної пошти, і вимагає від вас зв’язатися з ними для більшої аудиторії. В цілому нам подобається, що в ньому є багато функцій, які можуть зростати у вашій компанії, і ресурси дуже корисні.

  Плюси
  • Одномісячна безкоштовна пробна версія
  • Проводить тестування A / B для визначення ефективності кампаній
  • Комплексна підтримка клієнтів сім днів на тиждень
  • Багато інтернет-ресурсів, які допоможуть вам розпочати роботу
  Мінуси
  • Потрібно отримати котирування для більш ніж 25 000 підписників забирає багато часу
  • Коштує більше, ніж деякі інші маркетингові послуги електронної пошти

  4. GetResponse.com

  отримати логотип відповіді

  Ви отримаєте безкоштовну пробну версію GetResponse.com те саме, що і Aweber.com, але ціна GetResponse.com трохи краща, ніж Aweber.com. Це коштує близько 15 доларів на місяць для 1000 абонентів, а ціна зростає, виходячи з кількості передплатників, які у вас є з часом.

  Компанія пропонує комплексні підтримка клієнтів через електронну пошту, чат та телефонну підтримку. GetResponse.com відомий як одна з простіших послуг маркетингу електронною поштою в Інтернеті, і якщо ви не впевнені, як діяти, в Інтернеті є кілька навчальних посібників та ресурсів, які допоможуть розпочати роботу з маркетингу електронною поштою..

  отримати будівельника відповідей електронної пошти

  Дозволяє вам знати найкращий час для надсилання електронної пошти ⏲️

  Одна з найкращих особливостей про GetResponse.com – це він має функція синхронізації, яка підкаже, коли найкращий час дня для надсилання електронної пошти, що дозволяє економити багато втрачених робочих годин та зусиль, орієнтованих на людей у ​​неправильний час. Також є функції тестування A / B, що дозволяє протестувати до 5 ітерацій кампанії, перш ніж перейти до однієї. Нам подобається ця функція, оскільки вона надає миттєвий зворотній зв’язок власнику бізнесу, який намагається збільшити продажі та залучення.

  Один з єдиних недоліків GetResponse.com – це те, що він не має інструментів управління подіями, тому для цього вам знадобиться окреме програмне забезпечення. Інакше це чудово набір інструментів для будь-якої галузі, і вона має легко читається інформаційну панель, яка не залякує нового користувача.

  Плюси
  • Безкоштовна одномісячна пробна версія
  • Тестування A / B на ефективність кампанії
  • Комплексна підтримка клієнтів
  • Багато значних ресурсів в Інтернеті, які допоможуть вам вивчити мотузки
  • Функція таймера для посилення залучення абонентів
  Мінуси
  • Немає інструментів управління подіями
  • Може почати коштувати дорожче у міру зростання вашого бізнесу

  5. ActiveCampaign.com

  активний логотип кампанії

  ActiveCampaign.com має один із коротших безкоштовних пробних періодів, який, на нашу думку, повинен бути довшим. Безкоштовна пробна версія – лише 14 днів, що не здається достатньо часу для деяких зайнятих власників бізнесу, яким не прийдеться сісти і пограти з приладовою панеллю хоча б тиждень..

  Відмінна підтримка один на один ☎️

  Що ми робимо з цього приводу служба маркетингу електронної пошти це те, що здається дуже пристосований до людей, які шукають одноосібної підтримки та порад щодо розширення свого бізнесу. Вони не пропонують телефонну підтримку, але якщо ви хочете поговорити з експертом з маркетингу електронної пошти, ви можете заплатити близько $ 65, щоб отримати 30-хвилинну сесію з одним із маркетингових експертів Active Campaign і отримати відповіді на всі ваші запитання. Якщо ви вибрали пакет підписки на більш високі цілі, відміняється плата в розмірі 65 доларів США.

  Ми робимо так послуга надається за розумною ціною: близько 9 доларів на місяць для 500 абонентів. Ціна піднімається з кожним новим рівнем клієнтів, які ви отримуєте. Завдяки спеціальній підтримці від Active Campaign, здається, що більшість початківців початківців є правильним місцем.

  Ви навіть можете провести особисту зустріч зі своїми експертами, якщо ви перебуваєте в районі Чикаго. Він не має інструменту опитування, але він може бути інтегрований Опитування мавпи. Потрібно заплатити за понад 250 підписників електронної пошти, тому пам’ятайте про це. Акуратною особливістю Active Campaign є те, що ви можете надсилати електронні листи на основі дати, щоб ви могли надсилати сповіщення про продаж або бажати своїм клієнтам щасливого дня народження.

  Плюси
  • Низька цінова точка
  • Гарне обслуговування
  • Можливість особисто або по телефону зустрітися з експертами з маркетингу електронної пошти або спілкуватися з ними
  • Кампанії на основі дати
  • A / B тестування
  Мінуси
  • Короткий безкоштовний пробний період
  • Немає програмного забезпечення для опитування
  • Доведеться платити за понад 250 підписників електронної пошти, щоб перевірити їх

  Наші заключні думки про плани маркетингу електронною поштою

  Маркетинг електронної пошти почав розвиватися протягом багатьох років, і для кожного бізнесу є звичним явищем використовувати маркетинг електронною поштою. Деякі люди просто збирають електронні листи, щоб надсилати інформацію про продаж, а інші використовують їх для керування своїм бізнесом 365 днів на рік

  Ви, ймовірно, за один день отримали більше одного електронного листа від великого магазину скриньки – це тому, що великі хлопці знають, як часто люди перевіряють свої телефони та електронні листи. Це ти як охопити вашу аудиторію ці дні. Звичайно, для створення цих кампаній потрібен час, але вони настільки переконливі, що вони варті зусиль і часу, який потрібно.

  Будемо чесними: маркетинг по електронній пошті досить доступний. Найдорожчий стартовий пакет у цьому списку – 20 доларів на місяць. Кожен бізнес може дозволити собі це і має звільнити місце у своєму бюджеті. Ви побачите, що один продаж на місяць буде легко оплачувати вартість ваших маркетингових кампаній електронною поштою.

  Щоб визначити найкращу систему маркетингу електронної пошти для вашого бізнесу, скористайтеся безкоштовними пробними періодами, які пропонуються за допомогою цих послуг. Прочитайте ресурси та виконайте домашнє завдання. Якщо ви не можете зрозуміти, як користуватися програмним забезпеченням протягом короткого періоду, перейдіть далі. Там є більш доступні сервіси.

  Ми зібралися разом список плюсів і мінусів для кожної з п’яти служб маркетингу електронної пошти в цьому списку, але врахуйте, як ці плюси і мінуси важать для вашого бізнесу. Ми вважаємо, що це проти, може бути саме те, що потрібно вашому бізнесу, або не потрібно, тож це не має ніякого відношення до вашого успіху.

  Найголовніше – не відкладати швидкість на те, що маркетинг електронної пошти може зробити для вашого бізнесу, і не відкладайте розпочати маркетингову кампанію електронної пошти. Ви можете налаштувати будь-яку з цих служб маркетингу електронної пошти сьогодні та розпочати збирання електронних листів протягом декількох годин. Тож не зволікайте.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map