Najlepsze usługi e-mail marketingu 2020

marketing e-mailowyTo’to fakt: e-mail marketing to najlepszy sposób na dotarcie do odbiorców i utrzymanie ich zaangażowania w produkt lub usługę. Zdarza się również, że jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów dotarcia do szerokiego grona osób i to’jest łatwy w konfiguracji. Istnieje wiele usług e-mail marketingu, ale my’zaokrągliłem pięć najlepszych, abyś mógł przejść do pościgu i zdecydować, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie, bez przesiewania wielu niepotrzebnych informacji.


Kierowanie ruchu do Twojej witryny może być trudne. Zanim przejdziemy do recenzji, chcielibyśmy poinformować Cię o czterech rzeczach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej usługi e-mail marketingu dla Twoich potrzeb:

 • Ile musisz wydać na e-mail marketing? Wszyscy’Budżet jest inny. To’kosztuje Cię około 20 USD miesięcznie, aby zacząć korzystać z większości planów.
 • Czy masz czas, aby nauczyć się korzystać z nowego programu? Wszyscy’czas jest ograniczony. Być może ktoś może być odpowiedzialny za twoje kampanie marketingowe.
 • Jakich funkcji potrzebujesz / potrzebujesz? Musisz mieć możliwość wysyłania wiadomości e-mail, aktualizacji i organizowania kontaktów. Testowanie A / B jest optymalne.

Czy jest dostępny zespół wsparcia, który wyciągnie cię z korka? ty’Chcę mieć możliwość rozmowy z kimś, jeśli masz pytanie. Wsparcie telefoniczne jest optymalne.

Prawdę mówiąc, wszystkie usługi e-mail marketingu na tej liście są niesamowite, ale chcemy pokazać, co sprawia, że ​​są tak świetne, a może kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć przed przystąpieniem do jakiejkolwiek usługi e-mail marketingu.

Plusy
 • Wiele funkcji
 • 60-dniowy bezpłatny okres próbny
 • Niedrogie i skalowalne z firmą
 • Najlepsze dla firm prowadzących handel detaliczny i e-commerce
Cons
 • Może nie być odpowiedni dla wszystkich branż
 • Ma trochę krzywej uczenia się
 • Nie ma testów A / B, więc nie możesz zobaczyć, które kampanie wypadły lepiej niż inne

  2. Drugie miejsce – Mailchimp.com

  logo mailchimp

  Co jest świetne MailChimp jest to, że oferuje bezpłatną wersję, więc nie musisz się martwić, że bezpłatny okres próbny wygaśnie, a następnie utkniesz z rachunkiem za usługę, która może ci się nie podobać. Z tego powodu wiele osób lubi Mailchimp. Istnieje wiele zasobów online, które pomagają ludziom zapoznać się z MailChimp, i jest to rozważane jedna z bardziej dostępnych usług w użyciu.

  Idealne dla niedoświadczonych użytkowników ��

  Bezpłatny plan oferuje do 12 000 wiadomości e-mail wysyłanych miesięcznie.  Zróbmy krótką matematykę, aby sprawdzić, czy to dobra okazja: jeśli masz 2000 subskrybentów (co jest maksymalną kwotą bezpłatnego abonamentu), możesz wysyłać im co tydzień e-mail bez przekraczania maksymalnej kwoty. To dość standard w branży e-mail marketingu, więc jest to świetna opcja dla początkujących i osób poszukujących zmoczyć stopy dzięki e-mail marketingowi bez wydawania pieniędzy.

  edytor wiadomości e-mail

  Ich płatne pakiety też są świetne, ale cena zależy od liczby posiadanych abonentów. Mailchimp ma kilka wad, w tym fakt, że bezpłatna opcja nie pozwala na automatyczne odpowiadanie na e-maile, co może pochłonąć Twój czas produkcji. Kolejną funkcją, której brakuje w wolnym wyborze, jest segmentacja, która jest niezbędna, aby dotrzeć do kluczowych klientów.

  Obsługują swoich subskrybentów przez czat i pocztę e-mail, ale nie oferują wsparcia przez telefon. W przeciwnym razie Mailchimp jest dość solidny, nawet z bezpłatną opcją i uważamy, że spodoba ci się, jak łatwo jest go używać.

  Plusy
  • Darmowa wersja zamiast bezpłatnego okresu próbnego
  • Do 2000 subskrybentów
  • Wysyłaj do 12 000 e-maili miesięcznie!
  • Łatwy w użyciu
  • Świetny pulpit nawigacyjny
  Cons
  • Brak segmentacji dzięki bezpłatnemu abonamentowi
  • Brak autorespondera z bezpłatnym planem
  • Brak wsparcia dla połączeń

  3. Aweber.com

  Dobra wartość / niższa funkcjonalność

  aweber logo

  Pierwszy miesiąc otrzymasz za darmo po rejestracji w Aweber.com. Oni mają kompleksowy program obsługi klienta z telefonicznym wsparciem przez siedem dni w tygodniu w wyznaczonych godzinach oraz oferują wsparcie na czacie i e-mail w przypadku tych pilnych zapytań. W sieci jest kilka zasobów, które pomogą Ci lepiej poznać Awebera, a ich ceny są mniej więcej takie same jak w ConstantContact.com.

  aweber konstruktora wiadomości e-mail

  Będziesz płacić około 19 USD miesięcznie za maksymalnie 500 subskrybentów i płacić więcej, gdy zdobędziesz więcej subskrybentów. Jedną z rzeczy, które nam się nie podobają, jest konieczność wyceny, jeśli masz więcej niż 25 000 subskrybentów. Może to zająć trochę czasu, a wiele osób nie chce czekać na odpowiedź firm. Aweber jest jednak odpowiedni dla większych firm i może być skalowany łatwiej niż niektóre inne usługi e-mail marketingu.

  Dostajesz responsywne szablony ��

  Ma testy A / B, które mogą ci pomóc określ skuteczność swojej kampanii, i oferuje responsywne szablony e-mail, aby subskrybenci mogli je wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Ma łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny, ale jeśli czujesz się przytłoczony konfigurowaniem kampanii e-mail marketingowych, istnieje wiele informacji, które pomogą Ci to rozgryźć, a firma często organizuje seminaria internetowe w celu wsparcia swoich subskrybentów.

  Jedynym minusem tego produktu jest to, że kosztuje on więcej niż niektóre inne usługi e-mail marketingu i wymaga skontaktowania się z nim w przypadku większej liczby odbiorców. Ogólnie rzecz biorąc, podoba nam się, że ma wiele funkcji, które mogą rozwijać się wraz z Twoją firmą, a zasoby są bardzo pomocne.

  Plusy
  • Miesięczny bezpłatny okres próbny
  • Posiada testy A / B w celu określenia skuteczności kampanii
  • Kompleksowa obsługa klienta siedem dni w tygodniu
  • Wiele zasobów internetowych, które pomogą Ci zacząć
  Cons
  • Konieczność uzyskania wyceny dla ponad 25 000 subskrybentów jest czasochłonna
  • Kosztuje więcej niż niektóre inne usługi e-mail marketingu

  4. GetResponse.com

  otrzymaj logo odpowiedzi

  Otrzymasz bezpłatny okres próbny z GetResponse.com to samo co Aweber.com, ale cena GetResponse.com jest trochę lepsza niż Aweber.com. Koszt 1000 subskrybentów kosztuje około 15 USD miesięcznie, a cena rośnie w zależności od liczby subskrybentów.

  Firma oferuje kompleksowe obsługa klienta przez e-mail, czat i wsparcie telefoniczne. GetResponse.com jest znany jako jedna z łatwiejszych usług e-mail marketingu w Internecie, a jeśli nie jesteś pewien, jak kontynuować, w Internecie znajdziesz kilka samouczków i zasobów, które pomogą Ci rozpocząć pracę z e-mail marketingiem.

  uzyskać konstruktora wiadomości e-mail z odpowiedzią

  Pozwala poznać najlepszy czas na wysłanie e-maila ⏲️

  Jedną z najlepszych funkcji GetResponse.com jest to to ma funkcja pomiaru czasu, która poinformuje Cię, kiedy jest najlepsza pora dnia na wysłanie wiadomości e-mail, co pozwala zaoszczędzić wiele straconych godzin pracy i wysiłku skierowanego do osób w niewłaściwym czasie. Dostępne są również funkcje testowania A / B, które pozwalają przetestować do 5 iteracji kampanii przed jej rozpoczęciem. Podoba nam się ta funkcja, ponieważ zapewnia natychmiastową informację zwrotną właścicielowi firmy, który próbuje zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie.

  Jedną z jedynych wad GetResponse.com jest to, że nie ma narzędzi do zarządzania wydarzeniami, więc do tego utworu potrzebujesz osobnego oprogramowania. W przeciwnym razie jest to doskonałe zestaw narzędzi dla każdej branży i zawiera łatwy do odczytania pulpit nawigacyjny, który nie przeraża nowego użytkownika.

  Plusy
  • Bezpłatny miesięczny okres próbny
  • Testy A / B pod kątem skuteczności kampanii
  • Kompleksowa obsługa klienta
  • Wiele znaczących zasobów online, które pomogą Ci nauczyć się lin
  • Funkcja timera, aby zwiększyć zaangażowanie subskrybentów
  Cons
  • Brak narzędzi do zarządzania zdarzeniami
  • Może zacząć kosztować więcej w miarę rozwoju firmy

  5. ActiveCampaign.com

  logo aktywnej kampanii

  ActiveCampaign.com ma jeden z krótszych bezpłatnych okresów próbnych, który naszym zdaniem powinien być dłuższy. Bezpłatny okres próbny to tylko 14 dni, co nie wydaje się wystarczającym czasem dla zapracowanych właścicieli firm, którzy mogą nie usiąść i nie bawić się panelem przez co najmniej tydzień.

  Świetne wsparcie jeden na jednego ☎️

  Co w tym lubimy usługa e-mail marketingu wygląda na to, że bardzo dostosowane do osób poszukujących indywidualnego wsparcia i porad dotyczących rozwoju firmy. Nie oferują wsparcia telefonicznego, ale jeśli chcesz porozmawiać z ekspertem od marketingu e-mailowego, możesz zapłacić około 65 USD, aby uzyskać 30-minutową sesję z jednym z ekspertów ds. Marketingu w Active Campaign i uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania. Jeśli wybrałeś pakiety subskrypcji wyższej klasy, ta opłata 65 USD zostanie zniesiona.

  Lubimy to usługa przychodzi w rozsądnej cenie: około 9 USD miesięcznie dla 500 subskrybentów. Cena rośnie wraz z każdym nowym poziomem pozyskanych subskrybentów klienta. Dzięki dostosowanemu wsparciu aktywnej kampanii wydaje się, że jest to właściwe miejsce dla większości początkujących.

  Możesz nawet spotkać się osobiście z ekspertami, jeśli jesteś w okolicy Chicago. Nie ma narzędzia ankietowego, ale można je zintegrować Survey Monkey. Musisz jednak zapłacić za ponad 250 subskrybentów e-maili, więc pamiętaj o tym. Ciekawą funkcją Active Campaign jest to, że możesz wysyłać e-maile oparte na dacie, aby wysyłać powiadomienia o sprzedaży lub życzyć swoim klientom wszystkiego najlepszego.

  Plusy
  • Niska cena
  • Dobra obsługa
  • Możliwość spotkania się z ekspertami marketingu e-mailowego lub rozmowy osobiście lub przez telefon
  • Kampanie oparte na datach
  • Testy A / B
  Cons
  • Krótki bezpłatny okres próbny
  • Brak oprogramowania ankietowego
  • Muszą płacić za ponad 250 subskrybentów e-maili, aby ich zbadać

  Nasze ostatnie przemyślenia na temat e-mailowych planów marketingowych

  Od wielu lat marketing e-mailowy jest powszechny i ​​każda firma korzysta z niego w jakiś sposób. Niektóre osoby zbierają e-maile, aby wysłać informacje o sprzedaży, a inne wykorzystują je do prowadzenia całej firmy przez 365 dni w roku

  Prawdopodobnie dostałeś więcej niż jeden e-mail ze sklepu dużego pudełka w ciągu jednego dnia – to dlatego, że duzi faceci wiedzą, jak często ludzie sprawdzają swoje telefony i e-maile. Właśnie tak dotrzeć do odbiorców w te dni. Oczywiście skonfigurowanie tych kampanii wymaga czasu, ale są one tak przekonujące, że są warte wysiłku i czasu.

  Bądźmy szczerzy: marketing e-mailowy jest dość przystępny cenowo. Najdroższy pakiet startowy na tej liście to 20 USD miesięcznie. Każda firma stać na to i powinny zrobić na to miejsce w swoim budżecie. Przekonasz się, że jedna sprzedaż miesięcznie z łatwością pokryje koszty kampanii e-mail marketingowych.

  Aby wybrać najlepszy system e-mail marketingu dla Twojej firmy, skorzystaj z bezpłatnych okresów próbnych oferowanych z tymi usługami. Przeczytaj zasoby i zrób zadanie domowe. Jeśli nie możesz dowiedzieć się, jak korzystać z oprogramowania w krótkim okresie, przejdź dalej. Tam są bardziej dostępne usługi.

  Złożyliśmy razem listę zalet i wad każdej z pięciu usług e-mail marketingu na tej liście, ale zastanów się, jak te zalety i wady wpływają na Twoją firmę. To, co naszym zdaniem jest oszustwem, może być tym, czego potrzebuje Twoja firma, lub nie jest potrzebne, więc nie ma to wpływu na Twój sukces..

  Co najważniejsze, nie odkładaj na bieżąco tego, co marketing e-mailowy może zrobić dla Twojej firmy, i nie odkładaj rozpoczęcia kampanii e-mail marketingowej. Możesz skonfigurować dowolną z tych usług e-mail marketingu już dziś i rozpocząć zbieranie wiadomości e-mail w ciągu kilku godzin. Więc nie zwlekaj.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map