Najlepšie webhosting pre malé podniky

web hosting pre malé podniky 1Váš výber webhostingu pre malé podniky záleží oveľa viac, ako by ste si mysleli. Nie je to len platforma na spustenie webovej stránky elektronického obchodu, výber hostingu ovplyvňuje aj spoľahlivosť a bezpečnosť výkonu webovej lokality.


Chcete sa ubezpečiť, že poskytuje primerané zdroje pre vašu komunikáciu a typ obsahu, že existuje spoľahlivá podpora, ktorá je dostupná, keď ju potrebujete, a že je pre vás nákladovo efektívne používať.

Ak je vaša firma začínajúca alebo nemáte s webhostingom veľa skúseností, môžu existovať niektoré veci, ktoré nepoznáte.

Jedným z nich je otázka prevádzkyschopnosti / prestojov. Je to nevyhnutné pre spoľahlivosť vašich webových stránok. Ak zákazníci nemôžu získať prístup k vášmu obsahu, keď potrebujú pomoc, informácie alebo ak si ho objednajú, odídu a nájdu spoločnosť, ktorá im môže poskytnúť to, čo potrebujú.

Nielenže to ovplyvňuje mieru okamžitých odchodov, ale tiež môže mať vplyv na vaše financie a hodnotenie vyhľadávacích nástrojov. Štúdie ukazujú, že prestoje stoja priemernú firemnú webovú stránku asi 7 908 dolárov za minútu. Uptime / downtime sa zvyčajne vyjadruje v percentách.

Hostingové spoločnosti, ktoré sľubujú uptime 99,8% uptime, vám nepovedia, že to znamená priemernú prestoje 18 hodín ročne..

Dokonca aj nepatrný zlomok percenta drasticky zmení túto rovnicu; dostupnosť 99,999 percenta mesačne – ktorá sa nazýva 5-9s, zníži množstvo prestojov na zvládnuteľnejších 5 minút a 15,6 sekúnd ročne.

Majitelia firiem, ktorí hľadajú spoľahlivý a cenovo dostupný webhosting pre malé podniky, sú na správnej stránke. Práve tu máme prvé štyri obchodné hostingové služby. Zatiaľ čo všetky sú skvelé pre obchodné hosting celkovo, každý vyniká vo svojich príslušných „najlepších“ kategóriách nejakým spôsobom.

Naše recenzie pokrývajú cenu, dostupnosť, ľahkú obsluhu a podporu. Taktiež vám povieme, čo treba hľadať v hostiteľskej službe, a porovnáme kľúčové vlastnosti jednotlivých poskytovateľov.

Naše najlepšie tipy pre obchodné hosťovanie

elektronický obchod

Teraz sa dostávame k mäsu našej recenzie, samotným spoločnostiam. Mnoho sme dôkladne otestovali a prehodnotili, aby sme vám poskytli to najlepšie z najlepších v štyroch kategóriách: Najlepšie všade, najlepší poskytovateľ špičkových služieb, najlepšie spravovaný hosting a najlepší rozpočet. To dáva každému niečo na zváženie.

Poznámka: Všetky tieto informácie boli v čase písania tejto správy presné a dvakrát skontrolované. Zmeny v cenách alebo podmienkach sú rozmarom jednotlivých spoločností. Pozri SúvisiaceNajlepší austrálski weboví hostitelia a Najlepšie lacný hosting.

Vaše podnikanie je jedinečné, a to aj medzi inými v rovnakom odvetví. Z tohto dôvodu zahrňujeme hĺbkovú diskusiu o tom, čo sa týka výberu poskytovateľa, ktorý je pre váš typ podnikania vhodný.

Pri výbere hostiteľskej služby pre vašu spoločnosť je potrebné zvážiť niekoľko otázok.

Technická zručnosť

Ak ste úplný nováčik, budete potrebovať službu, ktorá ponúka väčšiu technickú podporu ako keby ste mali veľa technických zručností a znalostí. Mali by ste zvážiť spravovanie hostingu alebo veľmi jednoduchú službu, ak máte veľa statického obsahu alebo menšiu prevádzku.

Aký je váš rozpočet?

Profesionálna webová stránka pre samostatného odborníka alebo menší startup s niekoľkými zamestnancami dokáže zvládnuť lacnejší plán ako veľký podnik s väčším obsahom a vysokým objemom prevádzky. Zdieľané plány vám môžu poskytnúť potrebné zdroje a podporu a zároveň vám pomôžu zostať v rámci svojho rozpočtu.

Väčšie spoločnosti budú pravdepodobne potrebovať špecializovanú službu alebo súkromný server, ktorý je vyrobený pre podniky. Tieto náklady môžu stáť nahor 1 000 dolárov za mesiac pre najvyššiu úroveň služieb.

Koľko premávky očakávate?

Ak očakávate vysoký objem premávky, náhle dopravné špičky počas sezónneho predaja alebo rýchly rast, budete potrebovať lepšiu hostingovú službu s viacerými zdrojmi a schopnosť rýchlo sa zväčšovať alebo zmenšovať.

Tí, ktorí majú veľmi agresívny marketing a ktorí očakávajú, že budú viesť k udržateľnejšej premávke, by mali úžitok aj z vyššej bezpečnosti a dostupných zdrojov vyhradenej služby alebo služby hostenia cloud.

Mnoho spoločností poskytujúcich hosting ponúka bezplatnú skúšobnú verziu alebo službu priebežného financovania, takže sa pred zakúpením dlhodobej zmluvy môžete vždy vyskúšať ešte pred nákupom a v prípade potreby zmeniť..

1. Kinsta – najlepší špičkový výkon

Kľúčové vlastnosti
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • mariadb
 • nechať’s Zašifrujte SSL
 • Denné zálohy
 • Odstránenie škodlivého softvéru
Pros
 • Dostupnosť pracovnej plochy
 • Vyberte si vlastné umiestnenie servera
 • Rozsiahla vedomostná základňa
 • Bezplatná migrácia
Zápory
 • Na riadiacom paneli nie sú žiadne riadiace funkcie
 • Drahé v porovnaní s inými hostingovými službami
 • Podporuje iba webové stránky WordPress
 • Podpora je dostupná iba cez chatbot

Táto hostingová služba sa vyznačuje tým, že je jedinou plne spravovanou hostiteľskou platformou, ktorá je exkluzívna pre WordPress. Bol vytvorený v spolupráci so službou Google Cloud Services (GCS) a interný tím technickej a technickej podpory sú všetci skúsení vývojári WordPress..

To znamená, že pre svoju webovú stránku WP eCom budete mať určitú odbornú podporu a špecializované funkcie bez ohľadu na to, aké veľké alebo zložité.

Prehľad

Online-trafficToto je považované za prvotriedny výber, pretože sa jedná o vysoko kvalitné a vysoko kvalitné funkcie. Cieľom bolo vytvoriť špecializovanú platformu pre zázraky stránok WordPress s najlepšou platformou, funkciami a technickým tímom.

Hlavným dôvodom, prečo nebola vybraná ako najlepšia hostingová platforma WP, je to, že menším spoločnostiam, ktoré majú menej peňazí, minúť na hosting, je cenovo neprimerané.

však, ak máte veľkú webovú stránku WP alebo WooCommerce, veľkú návštevnosť a veľký rozpočet, Toto je veľmi dobrá možnosť spravovania hostingu. V skutočnosti kontrolujú každú webovú stránku 720-krát denne kvôli dostupnosti, čo je takmer 100 percent.

Vlastnosti

Táto spoločnosť vám ponúka veľa prémiových funkcií a niektoré z najmodernejších technológií v ich snahe poskytnúť maximálny zážitok z hostovania WP.

Ich servery GC sú strategicky umiestnené na 20 rôznych miestach po celom svete a sú nepretržite monitorované. S najvyššou úrovňou služieb je každá webová stránka vybavená kontajnerom LXD, ktorý ich izoluje a umožňuje ich automatické prispôsobenie v prípade náhlych výkyvov v premávke..

Aké funkcie ponúka spoločnosť Kinsta?

Okrem migrácie, inštalácie a inscenácie jedným kliknutím je tu tiež veľa z hľadiska bezpečnosti a zvýšeného výkonu.

podpora

Podpora Kinsta je k dispozícii 24/7/365 a poskytuje ju odborníci na WordPress. Do spoločnosti sa môžete dostať výlučne prostredníctvom chatu online.

Ceny a plány

Spoločnosť ponúka štyri úrovne služieb s niekoľkými čiastkovými úrovňami pre tých, ktorí potrebujú viac prispôsobenú úroveň služieb. Všetky základné plány zahŕňajú aspoň jednu inštaláciu, pracovníkov OHO, úložný priestor a veľkú šírku pásma. Ceny a štandardné funkcie sa členia takto:

starter: Tento plán začína na 30 dolárov mesačne a získate jednu inštaláciu WordPress, 20 000 návštev za mesiac, dvoch pracovníkov PHP, 5 GB úložného priestoru a 50 GB šírky pásma CDN.

pre: Pro plán začína na 60 dolárov mesačne. Stále máte dvoch pracovníkov PHP, ale ďalšie základné funkcie narážajú až na dve inštalácie, 40 000 mesačných návštev, 10 GB úložného priestoru a 100 GB šírku pásma CDN.

Predmet podnikania: Za prvú úroveň podnikateľských plánov zaplatíte 200 dolárov mesačne, čo je ideálne riešenie pre obchod WooCommerce, ktorý je náročný na PHP. Za túto sumu získate 20 inštalácií, štyroch pracovníkov PHP, 20 GB úložného priestoru, 300 GB šírky pásma CDN a 250 000 návštev. Prečítajte si celý náš text Recenzia spoločnosti Kinsta tu.

podnik: Ak ste hlavným hráčom s mnohými webovými stránkami, ktoré priťahujú veľa premávky a transakcií, môže byť pre vás obchodný plán výhodnou obchodnou cenou od 1 500 dolárov mesačne. Tento vám dá 150 inštalácií, tri milióny návštev mesačne, 16 vyhradených pracovníkov PHP, 250 GB úložného priestoru a 1 000 GB šírky pásma CDN.

Ak chcete vyskúšať ďalšie možnosti v priestore WP – prečítajte si nášho sprievodcu najlepší hostitelia WordPressu.

2. HostGator – najlepšie všade okolo

Kľúčové vlastnosti
 • Bleskne rýchlo
 • Veľa bezplatných inovácií
 • Hosťujte viac stránok
 • Podpora 24/7/365
 • SSL zadarmo
Pros
 • Prevádzková doba 99,99%
 • Kvalitný hosting
 • Veľa funkcií
Zápory
 • Rozhranie je trochu datované
 • Doména je bezplatná iba pre prvý rok

HostGator je náš najlepší výber pre celkovo najlepšie poskytovateľa hostingu. Spravidla sa považuje za najlepších našich recenzentov aj používateľov z niekoľkých dôvodov. Táto platforma je skutočne užívateľsky prívetivá, najmä pre začiatočníkov, s množstvom funkcií, vysokou mierou zaručenej dostupnosti a bezkonkurenčnou rýchlosťou a výkonom..

Prehľad

Naše odporúčanie HostGator ako celkovo najlepšej hostovacej služby je kvôli jej najvyšším hodnotám v porovnávacom výskume, ktorý ich celkovo ohodnotil na 92 ​​percent.

skvelé ceny, používateľsky prívetivé rozhranie s plytkou učebnou krivkou, a rozsah možností. So všetkou touto platformou, ktorá sa o to snaží – vrátane úžasnej podpory zákazníkov – nie je divu, že hostGator je domovom viac ako 8 miliónov domén..

Vlastnosti

uptimeOsem netopierov, hostgator zaručuje dostupnosť 99,9 percenta ako súčasť vašej dohody o úrovni služieb. To znamená, že budete musieť zvládnuť prestoje kratšie ako jednu hodinu.

To je druh spoľahlivosti, ktorú podniky musia poskytovať svojim zákazníkom skvelé služby. V skutočnosti, záruka dokonca prichádza s vrátením mesačnej služby, ak niekedy porušia tento sľub. Nie je to veľa platforiem, ktoré budú do tej miery podporovať svoje sľuby.

Teraz, za nevýhody použitia HostGator. Rozhranie cPanel vyzerá trochu minulé storočie, aj keď je ľahké sa ho naučiť a používať, hneď ako si zvyknete na preplnenú palubnú dosku.

Spoločnosť vám tiež nedáva žiadne bezplatné domény, takže budete musieť nakupovať a registrovať sa prostredníctvom nich alebo iného registrátora. Používatelia WordPress sa však nebudú musieť starať o prístup k cPanel.

Certifikát SSL (Secure Socket Layer) (SSL) je hodnota $ 100 a chráni údaje, ktoré prechádzajú cez vaše webové stránky. Je to upokojujúce pre vašich zákazníkov, najmä ak máte webovú stránku, ktorá poskytuje finančné služby alebo vykonáva veľa finančných transakcií. Po získaní tohto certifikátu sa na adrese URL vašich webových stránok vytvorí zelený zámok. hovoria návštevníkom, že vám môžu dôverovať.

Každý plán obsahuje aj neobmedzené e-maily, čo je nezvyčajné pre hosťovanie služieb, inštaláciu na jedno kliknutie pre webové stránky WordPress a Drupal a nemeranú šírku pásma. Cena je veľmi rozumná pre to, čo dostanete s balíčkami, a existujú pokročilé služby pre veľké podniky a webové stránky so špeciálnymi technologickými alebo bezpečnostnými požiadavkami..

podpora

Táto služba ponúka veľmi pohotovú podporu, ktorá je k dispozícii 24/7/365 prostredníctvom online chatu alebo bezplatného volania. Na stránke pomocníka sa nachádza aj vedomostná základňa, ktorá vám pomôže nájsť odpovede na rôzne problémy.

Ceny a plány

Pri registrácii na serveri HostGator je z čoho vyberať. Ponúkajú tri spoločné plány, ktoré sú vhodné pre menšie webové stránky, živnostníkov a začiatočníkov.

Tri zdieľané balíky sú:

mláďa Začína sa na 2,75 dolárov mesačne. Je to voľba na základnej úrovni, ktorá ponúka veľkú hodnotu za peniaze.

dieťa Začína sa 3,95 dolárov mesačne a ponúka väčšiu podporu pre rastúci podnik.

obchodné Ten začína na 5,95 dolárov mesačne a ponúka zdroje potrebné na podporu webovej stránky s vysokými očakávaniami rastu a prevádzky. Po prechode na túto úroveň odomknete ďalšie funkcie, ako napríklad:

 • SSL certifikáty
 • Vyhradená adresa IP
 • VoIP telefónna služba

Ak chcete začať veľké alebo vaše podnikanie prerastie do troch zdieľaných základných plánov, hostgator ponúka Hosting VPS, WordPress a špecializované hostingové balíčky. Tu je rozpis toho, čo získate.

Plány vyhradeného servera: Je to dobrá voľba pre stredné a veľké podniky, ktoré potrebujú viac zdrojov a funkcií. Začína sa na 79 dolárov mesačne a získate všetok hardvér, ktorý potrebujete na zvládnutie vysokého objemu prenosu. Tieto plány zahŕňajú týždenné zálohovanie, čo je vynikajúce bezpečnostné funkcie, ale budete musieť sami udržiavať hardvér, softvér a aktualizácie. Dobré pre tých, ktorí majú určité technické znalosti a potrebujú väčšiu kontrolu nad svojou platformou.

Plány VPS: Tieto sa pohybujú v cene od 19,95 dolárov mesačne pre plán Snappy 2000 do 29,95 dolárov mesačne pre Snappy 8000. Keď sa vaše podnikanie rozširuje, získate väčšiu šírku pásma, miesto na disku, procesor a RAM. Posledné dve funkcie sú určené na zvýšenie výkonu a rýchlosti vašich webových stránok, takže sú skvelé, ak máte veľa mediálneho obsahu.

Celkovo sa domnievame, že ide o najlepší hostingový servis pre obchodné weby všetkých typov.

Prečítajte si celý náš text Recenzia hostgátora tu.

3. SiteGround – najlepšie pre WordPress Hosting / Spravované

Koči Funkcie
 • Inštalácie jedným kliknutím pre Joomla a Drupal
 • Drag-and-drop
 • SSL zadarmo
 • Denné zálohy
Pros
 • Prevádzková doba 99,98%
 • Špičkový hosting WordPress
Zápory
 • Drahšie ako iné služby
 • Nie je k dispozícii žiadny hosting VPS

SiteGround nemusí byť najlacnejšou možnosťou, ale má veľa pozitívnych bodov, ktoré vám môžu stáť za to. Má univerzálnosť na napájanie viacerých systémov na správu obsahu (CMS) a väčšina sa dá nainštalovať jediným kliknutím.

Spoločnosť tiež poskytuje viac e-mailových adries a denné zálohy. Tieto doplnky vám dávajú trochu vyššiu hodnotu za vaše peniaze a vďaka nim je ideálna voľba pre majiteľov firiem s viacerými webovými stránkami alebo spoločnosťami, ktoré spravujú..

Prehľad

Akonáhle je hostingová služba pre koľajové internáty všade, SiteGround sa teraz môže pochváliť zoznam klientov s viac ako dvoma miliónmi webových stránok. Sídlo spoločnosti je v Bulharsku a v súčasnosti je považovaná za jednu z najlepších hostingových služieb na svete.

Pozrime sa, čo ponúka SiteGround.

Vlastnosti

Website-staviteľ-guľatýExistujú iba traja poskytovatelia, ktorí sú špecificky odporúčaní pre hosting WordPress. Keďže WordPress má na internete viac ako jednu tretinu všetkých webových stránok, je to obrovské odporúčanie. Nie je to však skvelé iba pre hosťovanie Wp.

Umožňuje tiež inštaláciu jedným kliknutím pre iné systémy na správu obsahu, ako sú Joomla a Drupal, a pre webové stránky elektronického obchodu WordPress je k dispozícii vyhradený hosting WooCommerce..

Pre tých, ktorí stavajú od nuly, SiteGround má bezplatný tvorca webových stránok s funkciou drag-and-drop. Musíte iba kúpiť doménu. Všetky plány prichádzajú s bezplatnou certifikáciou SSL a dennými zálohami a zaručujú 99,98% dostupnosti. To znamená menej ako hodinu prestojov po celý rok.

Toto všetko je povedané, táto platforma je veľmi drahá v porovnaní s inými hostingovými službami, najmä pokiaľ ide o vyhradený hosting. To sa najlepšie ušetrí pre veľké spoločnosti a vládne organizácie s väčšími rozpočtami a prísnejšími požiadavkami na zdroje a bezpečnosť.

Existujú však určité výhody a dohody. Je to naozaj lacné pre hosťovanie WordPress a je to skvelé pre tvorcov webových stránok pre domácich majstrov. Jedným z príkladov je EnterpriseGround Enterprise Enterprise. Toto vám umožňuje navrhnúť vlastný dizajn a ponúka individuálne ceny za jednotlivé funkcie a funkcie; kontaktujte spoločnosť SiteGround a požiadajte ju o cenovú ponuku. Získate tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

podpora

Podpora SiteGround je k dispozícii prostredníctvom živého chatu, telefonicky a prostredníctvom helpdesku.

Ceny a plány

Zdieľaný hosting: Kurzy sa pohybujú od 3,95 do 34,95 dolárov mesačne

Cloud hosting: Rozsahy od 80 do 240 dolárov mesačne

Dedikovaný hosting: Kurzy sa pohybujú od 269 dolárov – 729 dolárov mesačne

Hosting WordPress: Kurzy sa pohybujú od 3,95 do 34,95 dolárov mesačne

Prečítajte si celý náš text Preskúmanie stránok tu.

4. Hostinger – najlepší rozpočet

Kľúčové vlastnosti
 • Denné zálohy
 • OpenResty nginx + lua
 • Správca prístupu
 • CloudLinux
 • Vlastný hPanel
 • Integrácia CloudFlare a LetsEncrypt
 • Automatizované nasadenie servera

Ak hľadáte cenovo prijateľný výber, ktorý nebude šetriť výkon alebo služby, zvážte hostingera.

Táto európska hostingová služba sa za málo viac ako desať rokov rozrástla z neznámej bezplatnej služby na plnohodnotného konkurenta s viac ako 29 miliónmi webových stránok na svojej platforme. Aj pri tejto úrovni rastu sa im podarilo udržať svoje služby šialene cenovo dostupné.

Pros
 • Podpora viacjazyčného chatu
 • Zadarmo tvorca webových stránok a názov domény
 • Začať menej ako 1 $ mesačne
 • Úžasne rýchly a spoľahlivý
Zápory
 • Niektoré skryté poplatky
 • 80-mesačná cena je k dispozícii iba so štvorročnou zmluvou
 • Žiadny cPanel
 • Musíte platiť za ďalšie domény

Prehľad

Okrem svojej počiatočnej ceny, ktorá je priaznivá pre rozpočet, je hostinger tiež hostiteľom elektronického obchodu so širokým záberom podporuje WordPress, Joomla, Drupal, PrestShop a OpenCart.

Na rozdiel od mnohých doslova hosting zadarmo platformy, nebudete mať problémy s vysokým prestojom alebo nedostatkom rýchlosti a bezpečnosti. V skutočnosti boli naše testy taktované časy načítania, ktoré boli v priemere 369 ms. Spoločnosť má servery umiestnené v Ázii, Európe a Severnej Amerike a každý je napájaný sieťami s pripojením 1 000 Mb / s.

Hostinger’s Tvorca webových stránok: Zyro

tvorca webových stránokZyro je tvorca webových stránok, ktorý prichádza s množstvom klasických funkcií, ale aj s niekoľkými novými. Bezplatný certifikát SSL, neobmedzené úložisko SSD a šírka pásma sú len jednou z mnohých funkcií, ktoré ponúka.

Pár nových, o ktorých sme si mysleli, že by sme mali hovoriť, je obrovská knižnica bezplatných obrázkov, ktoré môžete použiť na pridanie na svoju webovú stránku. A ešte viac odvážny – Logo Maker, táto funkcia vám umožňuje ľahko prepracovať logo. Nie je potrebný žiadny dizajnér ani kódovanie. Urob to sám v mžiku.

Najzaujímavejšou vlastnosťou je však nepochybne spisovateľ AI. ZYRO’s Generátor obsahu AI analyzuje ručne vybranú kópiu z každého odvetvia. Potom vygeneruje kópiu, ktorá nasleduje najlepšie online copywriting a SEO postupy. Robí ťažkú ​​prácu, aby ste sa mohli sústrediť na rast svojho podnikania.

podpora

Podpora je k dispozícii online 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom chatu a ponúka sa v niekoľkých jazykoch. Aby ste mohli chatovať naživo, musíte byť, žiaľ, prihlásení do svojho účtu Hostinger.

Ceny a plány

Táto spoločnosť ponúka štyri úrovne služieb so zmluvami v rozsahu od mesačnej priebežnej služby až po 48-mesačné zmluvy. Čím viac sa zaviažete, tým lepšia cena.

Po obnovení pôvodnej zmluvy sa však obnovenie poskytuje na základe mesačnej priebežnej sadzby. Mesačná služba je 7,99 dolárov mesačne, 90-dňové plány začínajú na 2,15 USD, jednoročné zmluvy začínajú na 1,95 USD, dvojročné zmluvy začínajú na 1,45 USD a štvorročná zmluva je 0,80 USD. Poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Prečítajte si celý náš text Recenzia hostingerov tu.

Čo získate s programom Hostinger?

Všetky plány vám v rámci plánu poskytnú jednu bezplatnú migráciu a doménu. Balíčky zahŕňajú:

Jeden zdieľaný hosting:

 • Jedna webová stránka
 • 10 GB miesta na disku
 • Šírka pásma 100 GB
 • Jedna databáza MySQL
 • Jeden užívateľ FTP
 • Jeden e-mailový účet
 • Jednoduché vytváranie webových stránok
 • Automatická inštalácia

Prémiový zdieľaný hosting:

Takto získate všetko, čo ponúka jednotný zdieľaný plán, plus:

 • Neobmedzené webové stránky
 • Neobmedzený diskový priestor SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Neobmedzený počet používateľov FTP
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Jednoduché vytváranie webových stránok
 • 3X optimalizovaná rýchlosť WordPress
 • Bezplatné doménové meno (s ročným plánom)

Obchodné hostenie:

Tento obsahuje všetko, čo získate spolu s ostatnými plánmi, plus:

 • Denné zálohy
 • Deluxe živá podpora
 • Zdvojnásobte výkon a pamäť
 • Certifikát SSL zadarmo

Najčastejšie otázky týkajúce sa webhostingu pre malé podniky

Cieľom porovnania platforiem blogov je poskytnúť vám podrobnú analýzu najlepších platforiem pre váš blog. Týmto spôsobom môžete urobiť informované rozhodnutie. Pre tých z vás, ktorí chcú iba niekoľko stručných odpovedí na bežné otázky týkajúce sa platforiem blogov, tu nájdete naše Časté otázky.

Koľko stojí hosting pre malé podniky?

webhosting pre malé podniky

Hosting sa pohybuje od mesačných priebežných služieb až po ročné, dvojročné a trojročné zmluvy. Mnohé ponúkajú a bezplatnú skúšobnú verziu alebo 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Výhodou mesačnej služby nie je uzavretie dlhodobej zmluvy. Malé podniky zvyčajne hľadajú spoločné plány, ktoré sú najlacnejšie bez ohľadu na typ plánu.

Mnohé z nich majú veľmi nízke promo sadzby a vyššie sadzby po obnovení. Nezabudnite sa o tom dozvedieť skôr, ako podpíšete zmluvu.

Aké sú najdôležitejšie webhostingové funkcie pre malé podniky?

Jeden najdôležitejšou funkciou je zaručená dostupnosť. Okrem toho chcete pohotovo reagovať na zákaznícku podporu, inštaláciu kliknutím a jednu funkciu zabezpečenia.

Okrem toho funkcie a rôzne plány v závislosti od veľkosti a typu webových stránok, ktoré vlastníte, a vášho rozpočtu.

Aký je rozdiel medzi zdieľaným, VPS, cloud a vyhradeným hostingom?

cloud hosting

Zdieľaný hosting je zdieľanie servera a zdrojov s inými webmi. S vyhradeným máte vlastný server a väčšiu kontrolu.

Virtuálny súkromný server (VPS) je virtualizovaný server, ktorý funguje rovnako ako vyhradený server. Ponúka však pekné stredné miesto, pretože je hosťované na zdieľanom fyzickom serveri.

Cloud hosting je virtuálny server, ktorý existuje iba v kybernetickom priestore. Ponúka najlepšiu škálovateľnosť a prakticky neobmedzené zdroje.

Aký je najlacnejší spôsob hostenia firemných webových stránok?

Spravidla existujú dve možnosti platby: mesačne alebo ročne. Výber dlhodobej zmluvy bude znamenať celkovú úhradu mesačne menej, ale mnohé sú zúčtovateľné nižšou sadzbou vopred. Akonáhle podpíšete zmluvu, ste v tejto sadzbe.

Mesačná fakturácia je drahšia, ale nie ste zaviazaní na viac ako 30 dní súčasne.

Záverečné myšlienky

Je dôležité vybrať si pre každú prácu správne nástroje. Nakoniec to závisí od vašich osobných preferencií a požiadaviek. Len majte na pamäti, že v poriadku vaše online podnikanie, ako zarobiť peniaze, potrebujete kvalitného hostiteľa.

Dali sme vám veľa jedla na zamyslenie a dúfame, že sme vám poskytli pokyny, ktoré potrebujete na prijatie informovaného rozhodnutia. starostlivo premýšľajte o type svojho webu, očakávanom raste a premávke a o tom, akú technickú podporu potrebujete, aby ste svojim zákazníkom poskytli druh spoľahlivých služieb, ktoré si zaslúžia.

HostGator však vo všeobecnosti ponúka najkomplexnejší komplexný balík. Jeho vlastnosti sú bezkonkurenčné a mali by mať dostatok zdrojov na prácu s webom, keď vyrastáte z malej firmy na veľkú ríšu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map