6 parimat WordPressi hüpikpistikprogrammi nimekirja koostamiseks (või muuks)

Hüpikaknad said kurikuulsaks, kui veebireklaamid olid lapsekingades. Selle halb maine püsib tänapäevani, kuid võite siiski hüpikakende kasutamist ära kasutada, ilma et teie veebipublik neid pahaks paneks. Kasutage hüpikaknaid parimal viisil oma e-posti loendi suurendamiseks, oma pakkumiste reklaamimiseks ja paljuks muuks.


Kui te pole veel ühega tegelenud, on hüpik väike kast, mis ilmub lehel äkki sõltuvalt sellest, mida klõpsasite. Mõne kasutaja jaoks on see pisut tüütu, kuid kui seda tehakse õigesti, võib see olla teie toote jaoks hea reklaamistrateegia või koguda kontaktisikutele potentsiaalseid kliente, kes pole veel valmis teie pakutavat ostma. Siit saate rohkem teada saada oma e-posti loendi laiendamine, kasutades siin WordPressi pluginaid.

Hüpikute kaudu tõhusate reklaamide tegemiseks vajate õigeid WordPressi hüpikpistikprogramme.

Olen loetlenud kuus tasuta ja tasulist WordPressi hüpikprogrammi, mis aitavad teil otsustada, milline neist sobib teie veebisaidile.

1. Läbiviivad juhtmed

Thrive Leads on plii genereerimise plugin WordPressile, kus sellel on kõik opt-in tüüpi tüübid, mida saate oma veebisaidil automaatselt kuvada.

See on loendi koostamise lahendus, mille on loonud meeskond inimesi, kes on kinnisideeks konversioonide optimeerimisele, kuna see pistikprogramm keskendub peamiselt konversioonidele.

See pakub ka selliseid funktsioone nagu A / B testimismootor ning toimiv aruandlus ja arusaamad, kus saate ülevaate kõige väärtuslikumatest mõõdikutest. See pistikprogramm soovib pakkuda oma kasutajatele täpseid ümberarvestuskursse, mis muudavad nende liitumisvõimalused paremaks.

Kujundusliides

Kas olete proovinud Thrive Architect lehe ehitajat?

Sel juhul on Thrive Leads kasutamine teile lihtsam, kuna neil on palju sarnasusi. Thrive lead pakub eelvalmis hüpikujunduse malle, mille võite valida, või saate luua oma kujunduse.

Sihtimis- ja käivitusreeglid

Päästikute jaoks võite kasutada järgmist:

 • Lehe laadimine
 • Mõne aja pärast
 • Kerimissügavus, protsentides või siis, kui külastaja jõuab teatud elemendini
 • Klõpsuga
 • Välju kavatsusest

Sihtimisreeglite jaoks saate kasutada järgmisi valikuid:

 • Sisu tüübid (näiteks avaleht, kõik lehed, ajaveebi register ja muud)
 • Postitused või lehed
 • Kategooriad
 • Postitustüübid

Samuti saate sihtida seadmeid ja seda, kas kasutaja on WordPressisse sisse logitud või mitte.

Hinnakujundus

Selle eest saate ühe litsentsi eest 67 dollarit. Kuid kui soovite, võite osta ka Thrive’i liikmelisuse hinnaga $ 19 kuus, mis sisaldab kõiki pistikprogramme ja teemasid, mis Thrive’il on.

Külastage Thrive Leads

2. Elementori hüpikakkude ehitaja (Elementor Pro)

Elementor on WordPressi üks populaarsemaid leheehitajaid. Kui kasutate premium-versiooni Elementor Pro, saate hüpikakende ehitamiseks ja haldamiseks kasutada Elementor Popup Builderit..

Kui soovite oma hüpikdisaini üle täielikku kontrolli saada, minge Elementori juurde. Saate hõlpsalt oma hüpikakent kohandada, seada oma sihtimisreeglid ja see võimaldab teil hüpikaknad saidilinkide ja kontaktvormide kaudu ühendada..

Kuid erinevalt teistest pistikprogrammidest, millel on A / B testimisfunktsioonid ja sisseehitatud konversioonide jälgimine, pole Elementoril neid. Popup Builder on turul endiselt uus, nii et nad võivad neid funktsioone järgmistes versioonides välja töötada.

Kujundusliides

Elementor Popup Builder pakub laias valikus disainimalle, mida võiksite kasutada kiire ja ilusa hüpikakna loomiseks..

Samuti pakub see läbipaistvat tausta või lõuendit, et saaksite ise kujundada ja hüpikuid kohandada, kus teil on täielik paigutuse ja stiilivalikute juhtimine.

Kuna saate kasutada kõiki tavalisi Elementori ja Elementor Pro vidinaid, saate vidina Vorm abil lisada nii tavalisi vorme kui ka e-posti vormingus osalemise vorme.

Saate neid vorme ühendada paljude populaarsete e-posti turundusteenuse pakkujate ja Zapieri veebikohtadega.

Võite kasutada ka muid vidinaid, näiteks CTA-sid, loendurite taimerit, sisselogimisvorme ja sotsiaalse jagamise nuppe.

Sihtimis- ja käivitusreeglid

Kui olete oma hüpikakna loomise lõpetanud, on teie järgmine samm sihtimis- ja käivitusvalikute valimine.

Saate sihtida konkreetset sisu, sõnastusi ja kategooriaid, samuti kasutaja sisselogimise olekut, kasutajarolle, seadmeid ja viitajaid.

Päästikureeglite jaoks saate valida aja järgi lehel, kerimisel, klõpsamisel, jõudeoleku ajal ja enne lehelt lahkumist.

Hinnakujundus

Elementor Popup Builderile pääseb juurde, kui ostate ühe litsentsi eest Elementor Pro, mille hind algab 49 dollarist. Kui soovite seda kasutada piiramatute veebisaitide jaoks, on see 199 dollarit aastas.

Külastage elementi Elementor Popup Builder

3. Teisenda Pro

Konverteeri Pro on veel üks populaarsetest loendiehitustööriistadest, mille abil saate hõlpsalt lohistada ja hüpikakendega ehitada, et saaksite oma hüpiklaua kujundada.

See pakub sisseehitatud A / B testimisfunktsioone, et saaksite hüpikuid optimeerida. Samuti on armatuurlauaanalüütika ja võimalus ühendada hüpikaknad paljude erinevate populaarsete e-turundusteenustega.

Kujundusliides

Konverteeri Pro pole nii paindlik kui Elementor Popup Builder või Thrive Leads, kuid siiski pakub see teile hüpikakende üle piisavalt kontrolli..

Võite valida, kas kohandada ühte selle eelvalmis mallidest või luua selle lohistamisfunktsiooni abil oma kujunduse.

Sihtimis- ja käivitusreeglid

Konverteerimisel Pro on teiste WordPressi hüpikpistikprogrammidega võrreldes rohkem sihtimis- ja käivitusvalikuid. Üks plugin, millest ma arvan, et sellel on peaaegu samad funktsioonid, oleks OptinMonster, mida ma natuke aega arutan.

Konverteeri Pro annab hüpikakende kuvamiseks mitu võimalust:

 • Aeg lehel
 • Välju kavatsusest
 • Kerige
 • Mitteaktiivsus
 • Präänik
 • Reklaamiploki kasutamine
 • Uudised vs naasvad külastajad
 • Viitaja
 • Ajakava
 • Klõpsamine

Nende reeglite kombinatsiooni abil saate luua ka erinevaid reeglikomplekte.

Hüpikute sihtimiseks võite kasutada järgmisi valikuid:

 • Konkreetne sisu (nt konkreetne leht, postituse tüüp, kategooriad, autor jne)
 • Geograafiline asukoht
 • Präänik
 • Seade
 • Sisselogitud olek
 • Klõpsake nuppu

Hinnakujundus

Te saate kasutada Konverteerimist Pro hinnaga $ 99 aastas või eluaegse juurdepääsu jaoks $ 399.

Külastage lehte Convert Pro

4. WP Telli Pro

Kui soovite oma WordPressi veebisaidile palju arusaadavat hüpikpistikprogrammi, siis soovitaksin WP Subs Proyt.

See pole siiski nii paindlik kui teised pistikprogrammid ja sellel pole pukseerimisfunktsiooni. Kuid hüpikuid saate siiski kohandada eelmonteeritud mallidega, kasutades tausta ja liidese abil teksti ja värve.

Selle päästiku- ja sihtimisfunktsioonid pole nii detailsed kui teiste pistikprogrammide puhul, kuid sellel on enamik olulisi. Lisaks võimaldab see integreerida hüpikud ka kõige populaarsemate e-turundusteenustega.

Kujundusliides

WP Subscribe Pro pole nii paindlik kui teised pistikprogrammid, kuid saate olemasolevaid malle kohandada vastavalt oma eelistustele.

Kasutades taustaliidest, saate valitud malli teksti ja värve redigeerida. Kuid ärge lootke, et saavutate disaini üle täieliku kontrolli.

Sihtimis- ja käivitusreeglid

WP Subscribe’is olevad sihtimisreeglid keskenduvad ainult konkreetsele WordPressi sisule, nagu kindlad read, avaleht ja arhiivilehed.

Selle WP Subscribe Pro abil hüpikaknal käivitusreeglid on natuke laiemad. Saate reegleid kohe seada, viivitada õigeaegselt, kerida ja kavatsusest väljuda.

Hinnakujundus

WP Subscribe Pro saate 19-dollarise ühekordse litsentsi üheaastase toe ja 30-päevase raha tagasi garantii abil.

Külastage WP Subscribe Pro

5. OptinMonster

OptinMonster ei ole täielikult WordPressi hüpik plugin, kuna see on tarkvara teenusena (SaaS), mis tähendab, et see on eraldiseisev tarkvara, mis toetab veebiplatvorme. Spetsiaalse WordPressi pistikprogrammi abil saate aga OptinMonsteri hõlpsalt WordPressiga integreerida. Näiteks võite ühendage see SendinBlue’iga.

Reeglite sihtimise ja käivitamise osas on OptinMonsteril üks üksikasjalikumaid funktsioone. Lisaks on selle uusimal versioonil lohistamisfunktsioon, mis võimaldab hüpikuid kohandada.

See sisaldab ka armatuurlaua analüütikat ja A / B testimise funktsioone.

Kujundusliides

OptinMonster on teie hüpikakende loomiseks paindlik tarkvara. See võimaldab teil kujundada oma hüpikmenüü või võite kasutada mõnda selle eelmonteeritud mallidest ja täiustada seda lohistamise abil.

Samuti pakub see vidinaid, mille abil saate hüpikaknad ahvatlevamaks muuta.

Sihtimis- ja käivitusreeglid

OptinMonsteril, mis sarnaneb teisendusega ConvertPro, on teiste WordPressi pistikprogrammidega võrreldes rohkem sihtimis- ja käivitusreegleid.

Reeglite aktiveerimiseks saate valida järgmiste hulgast:

 • Aeg lehel
 • Aeg kohapeal
 • Välju kavatsusest
 • Kerige
 • Mitteaktiivsus
 • Klõpsake nuppu
 • Kuupäev Kellaaeg

Sihtimisvalikud hõlmavad järgmist:

 • Konkreetsed lehed / URL-id
 • Seade
 • Geograafiline asukoht
 • Präänik
 • Viitaja
 • Uued vs naasvad külastajad
 • Reklaamide blokeerija kasutamine

Arvan, et üks asi, mis OptinMonsteril puudub, on WordPressi konkreetse sisu lihtsad sihtreeglid. Puudub võimalus sihtida kindlaid postituskategooriaid ja kasutaja sisse logitud olekut.

Noh, saate seda teha, kui sihite URL-i teid või küpsiseid. Ja kui te pole tehniline esindaja, võite selle segaseks ajada, kuna see pole nii lihtne kui muud WordPressi spetsiifilised lahendused või pistikprogrammid.

Hinnakujundus

OptinMonsteri plaan algab 108 dollarist aastas. Kui teil on vaja juurdepääsu keerukamatele funktsioonidele, saate osta kõrgema paketi.

Külastage OptinMonsterit

6. Hüpikaku tegija

Niisiis, kas ootate, kuni lisan nimekirja tasuta WordPressi hüpikpistikprogrammi?

Noh, siin sa lähed – hüpiktegija. See on tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil oma WordPressi veebisaidile hüpikuid luua. Saate siiski osta lisatasu paketti, mis pakub mitmesuguseid hüpikaknaid, lubamisi ja palju muud.

Popup Maker on hea valik, eriti tehnilistele kasutajatele. Seega, kui olete mitte-tehniline inimene, ei pruugi see olla teie jaoks parim valik. Kuid kui teil on HTML / CSS-i kohta põhiteadmised, saate Popup Makeriga hakkama saada.

Kujundusliides

Hüpikaku tegija kujundusliides on mõnevõrra sarnane klassikalise WordPressi redigeerijaga.

Ehkki see pole teiste pistikprogrammidega võrreldes nii paindlik, saate hüpikakende märgatavaks tegemiseks siiski kasutada nende olemasolevaid pakkumisi. See pakub paljusid funktsioone, nagu libisemishüpikud, ribaredelid, ujuvad kleepuvad hüpikaknad, teatise hüpikaknad, opt-in-vormis hüpikaknad ja palju muud.

Sihtimis- ja käivitusreeglid

Kui installite selle pistikprogrammi tasuta versiooni, saate käivitusreeglid klõpsates ja kellaaega seada. Võite käivitada hüpikakna menüüelemendi, külgribade, nuppude, piltide ja muu veebisaidi klõpsamisel.

Sellel on ka automaatne avamine, mis võimaldab teil konfigureerida viivitust; siis kuvatakse hüpik vastavalt teie eelistustele.

Sihtimise osas võimaldab hüpiktegur teil seada tingimuse, et sihtida täpselt seda, kes teie hüpikuid ei näe ja kes ei näe, samuti sihtida WordPressi sisu, näiteks postitusi, lehti, kategooriaid, silte, postitustüüpe ja muud.

Kui soovite oma hüpikaknaid täiustada, saate hüpikakende tegija jaoks lisatasu laiendusi, nagu väljumise kavaga hüpikaknad, täiustatud teemaehitaja, MailChimpi integreerimine, täpsemad sihtimistingimused ja vanuse kontrollimise viisid..

Hinnakujundus

Popup Maker plugin on täiesti tasuta. Kuid kui soovite täiendavaid funktsioone, saate selle lisatasu laiendusi osta üksikult või komplektis 192 dollari eest.

Külastage hüpikakutajat

Järeldus

Pärast hüpiklahenduste tutvustamist saate nüüd välja selgitada teie jaoks parima WordPressi hüpikpistikprogrammi?

Alates välimusest teeb Thrive Leads kõike päris hästi, alates lohistamise funktsioonist kuni kindla sihtimise ja käivitamise reegliteni, A / B testimisfunktsioonide ja taskukohase hinnakujunduseni.

Elementor Pro saab hüpikakende kohandamisel paindlikkuse.

Kui soovite täpsemaid sihtimis- ja käivitusreegleid, võite minna kas Convert Pro või OptinMonster.

Kui soovite hõlpsalt kasutatavat pistikprogrammi, valige WP Subscribe Pro. Või kui soovite tasuta, siis minge Popup Makerisse.

Liikuge edasi valikuga, mis sobib teie suurima nimekirja koostamise ja veebiturunduse vajadustega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map