5 pistikprogrammi, mille abil saate kiiresti oma e-posti nimekirja kiirendada

E-posti turundus on surnud. Mitte! Pole tähtis, mis nišš teil praegu on, kui on üks asi, millele peate kõige rohkem keskenduma, on oma e-posti loendi koostamine.


Kui soovite, et teie veebiettevõte oleks edukas, on vaja e-posti loendi koostamist, sest e-posti turundus on üks parimaid ja praktilisemaid võimalusi klientidega suhtlemiseks ja konversioonide suurendamiseks..

Kui teil on huvitavat e-posti loendit, võib see hõlpsasti olla tulusam kui tulemused, mida saate sotsiaalmeedia kanalitest, nagu Facebook või Twitter. Tehke tellimine lugejatele lihtsalt ülilihtsaks.

Optilisi vorme saate lisada oma veebisaidi võtmekohtadesse, näiteks külgribale ja sisuala alla. Mõned pistikprogrammid aitavad teil seda imelihtne teha.

1. Elementor Pro hüpikaknad

Saate kujundada erakordselt kauneid ja tähelepanu haaravaid hüpikaknaid ühe populaarseima lehe koostamise pistikprogrammi Elementor ja selle hüpikakende funktsiooni abil.

Jäädvustage oma müügivihjed ja suurendage oma konversioonimäära, luues nutikad hüpikaknad, mis meelitavad lugejaid valima. Elementori hüpikaknad kasutavad sama liidest nagu Elementor, nii et saate hüpikakendele rakendada samu stiilivalikuid.

Samuti saate valida enam kui saja kauni malli hulgast. Saate luua konkreetse WordPressi lehel konkreetse optiini.

Muud hämmastavad omadused, peale plii püüdmise:

  • Integreerige oma vormid hõlpsalt oma e-posti turundusteenuse pakkujaga, et laiendada oma abonentide loendit.
  • Looge väljumise kavatsusega hüpik, et julgustada oma lugejaid teie veebisaidil püsima või teie toodet ostma just siis, kui nad lahkuvad.
  • Looge oma kasutajatele ilusaid sisselogimisvorme.
  • Paljastage oma esmaklassiline sisu ainult neile kasutajatele, kes on selle lubanud.
  • Looge tervitusmattide hüpik, et tervitada oma kasutajaid kohe, kui nad teie veebisaidile jõuavad.
  • Esitage oma reklaam ja müük müügibänneri hüpikaknas.

Elementori hüpikakendel pole aga A / B-testimist ja sisseehitatud analüütikat. Ja see on saadaval ainult siis, kui olete Elementor Pro-s.

Elementor Pro algab ühe saidi hinnaga 49 dollarit aastas.

Külastage Elementorit

2. Teisenda Pro

Konverteeri Pro on populaarne e-posti optiini ja plii genereerimise pistikprogramm, mille on loonud Brainstorm Force, Astra teema ja Schema Pro pistikprogrammi loojad. Oma pukseerimisfunktsiooni abil saate hõlpsalt ja kiiresti luua mobiilisõbralikke ja suure konverteerimisega optiini vorme.

Saate seadistada käitumuslikud päästikud, et sihtida oma külastajaid õige sõnumi ja õigel ajal. See tähendab oma konversioonimäära tõstmist ja väga segmenteeritud e-posti loendi koostamist.

Pistikprogrammi saate integreerida ka peamiste e-turunduse teenusepakkujatega, nagu ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse ja paljude teistega..

Teiseks Convert Pro suureks omaduseks on see, et saate luua oma vorme, mis on suunatud ainult konkreetsetele riikidele või kolmandatele riikidele või kõigile EL riikidele. Samuti saate oma vormid seadistada kuvamiseks ainult kindlates seadmetes.

Üks asi, mis mul Convert Pro-st puudu jääb, on piiratud valik malle mõnede optiini vormitüüpide jaoks. Kuid hei, saate alati nullist üles ehitada, kasutades pukseerimisredaktorit. Saate olemasolevate mallide abil isegi raskeid kohandamisi teha.

Konverteeri Pro hinnakujunduskava algab 99 dollarilt aastas või 399 dollarilt kogu elu tellimuse korral.

Külastage lehte Convert Pro

3. OptinMonster

Kui te pole WordPressi kasutaja, on OptinMonster suurepärane tööriist müügivihjete suurendamiseks ja tulude suurendamiseks.

Kuidas see töötab?

Valige lihtsalt selle pakutud eelmonteeritud malli hulgast ja kohandage seda hõlpsasti kasutatava lohistaja abil, kui soovite. Konfigureerige käitumise päästikud selle võimsa sihtimis- ja segmentimisfunktsiooni abil. Ja siis hankige kõik üksikasjad, mida vajate oma kliendi genereerimise strateegia parandamiseks.

OptinMonsteril on ka jagatud testimisfunktsioonid, et teha kindlaks, milline meetod toimib teie konversioonide suurendamiseks kõige paremini. Saate testida erinevaid pealkirju, paigutusi ja sisu, et näha, milline optiini vorm on kõrgeim konversioonimäär.

Samuti saate takistada külastajaid teie lehest loobumast, kui lisate hüpikakna vahetult enne teie lehe sulgemist. Võite pakkuda neile allalaaditavat pliimagneti või allahindlust või kutsuda neid vestlema tehnilise toe ja muude asjadega, mis aitavad teie e-posti nimekirja täiendada. Ärge jätke meie OptinMonster 2 videoülevaadet ja vaatamist vaatamata.

OptinMonster jääb vahemikku 9–49 dollarit kuus, mis on märkimisväärselt kallim kui kõik alternatiivid.

Külastage OptinMonsterit

4. WPFusion

Kui otsite viisi liikmelisuse funktsioonide lisamiseks ja oma saidi külastajate ning CRM-i andmete paremaks kasutamiseks, siis võib WPFusion olla teie jaoks üks.

WPFusion kasutab silte ja integreerib teie CRM-i kümneid WordPressi pluginaid. Kui teie CRM pakub teie e-kirjades olevate linkide kaudu klõpsamise kaasatust, siis WPFusion pakub teie veebisaidil olevate linkide kaudu klõpsamise kaasamist.

See tähendab, et saate oma e-posti kampaaniate jaoks käivitada automatiseeritud käivitajad, mis põhinevad kasutajate aktiivsusel veebisaidi tasemel. WPFusion võimaldab teil arukalt inimesi sildistada.

WPFusionil on liikmelisuse plugina funktsionaalsus, kus saate oma CRM-i siltide põhjal kontrollida, millist sisu konkreetne kasutaja näeb. Seega, kui soovite, et teie allalaaditavat pliimagnetit näeks ainult konkreetne klienditüüp, saate seda teha.

WPFusionil on tasuta versioon. Kuid profiversiooni hind algab 247 dollarist aastas.

Külastage WPFusioni

5. ConvertKit

Kui olete blogija, taskuhäälingusaatja või mõni muu ettevõte, mis suurendab vaatajaskonda, on ConvertKit teile vajalik e-posti teenuse pakkuja.

Muutke oma juhuslikest lugejatest tellijaid, kujundades ja manustades oma veebisaidile vorme, et hakata oma e-posti loendit kasvatama. Oma tellijaid saate hõlpsalt korraldada, sildistades nad tegevuse, huvide ja muu põhjal.

Nende siltide abil saate oma vaatajaskonna segmentisegmenteerida ja seejärel õigel ajal õige sõnumi saata. See tähendab, et saadetakse neile isikupärastatum e-kiri, mis haarab teie lugeja emotsiooni ja teisendab need lõpuks teie kliendiks.

Veel üks ConvertKiti lahe funktsioon on see, et saate oma e-posti meilisõnumi uuesti saata inimestele, kes ei avanud seda esimesel korral, kui selle saatsite. Soovi korral saate teemarea muuta.

ConvertKitil on täiustatud automatiseerimiseks siiski piiratud arv päästikuid ja toiminguid. Ja saate jagada ainult katsealuste read, mitte sisu, automatiseerimise ja edastusaja. Samuti pakub see e-posti malle, kuid teil peavad olema HTML / CSS-i teadmised. Seega, kui olete mitte-tehniline inimene, peate sellega arvestama.

Üldiselt on ConvertKit võimas meiliturundustarkvara, mis on loodud spetsiaalselt sisuloojatele ja ajaveebi ajakirjanikele.

ConvertKiti hinnakujunduskava algab 24 dollarist kuus 0–1 000 tellija jaoks. Abonentide kasvades peate oma plaani täiendama.

Külastage saiti ConvertKit

Järeldus

Kui soovite oma meililoendit edukalt koostada ja täiendada, peate teadma, millised pistikprogrammid sobivad teie ettevõtte vajadustele kõige paremini. Ülaltoodud loend on üks parimatest tööriistadest, mille abil saate oma e-posti nimekirja kiiresti tõsta.

Teil on vaja e-posti teenuse pakkujat. Juhtmete jäädvustamiseks vajate tööriista. Te vajate turunduse automatiseerimise tööriista.

E-posti nimekirja koostamine ei pea olema tüütu. Õigete tööriistade abil saate hakata oma abonentide nimekirja koostama nagu kulutulena.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector