E-posta Listenizi Skyrocket için 5 Eklenti

E-posta pazarlaması öldü. Değil! Şu anda hangi nişte olursanız olun, en çok odaklanmanız gereken bir şey varsa e-posta listenizi oluşturmaktır.


Çevrimiçi işletmenizin başarılı olmasını istiyorsanız, e-posta listenizi oluşturmak, e-posta pazarlamasının müşterilerinizle etkileşime girmenin ve dönüşümlerinizi artırmanın en iyi ve pratik yollarından biri olması nedeniyle bir yoldur.

İlgi çekici bir e-posta listeniz varsa, Facebook veya Twitter gibi sosyal medya kanallarından elde ettiğiniz sonuçlardan kolayca daha karlı olabilir. Aboneliği okuyucularınız için çok kolay hale getirin.

Web sitenizin kenar çubuğu ve içerik alanının altındaki önemli konumlarına optin formları ekleyebilirsiniz. Bazı eklentiler bunu bir esintiyle yapmanıza yardımcı olabilir.

1. Elementor Pro Pop-up’ları

En popüler sayfa oluşturucu eklentilerinden biri olan Elementor ve Popup Builder özelliği ile olağanüstü güzel ve dikkat çekici pop-up’lar tasarlayabilirsiniz..

Okuyucularınızı kaydolmaya yönlendiren akıllı pop-up’lar tasarlayarak potansiyel müşterilerinizi yakalayın ve dönüşüm oranınızı artırın. Elementor Popups, Elementor ile aynı arayüzü kullanır, böylece pop-up’larınıza aynı stil seçeneklerini uygulayabilirsiniz.

Ayrıca yüzden fazla güzel şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Belirli bir WordPress sayfasında belirli bir optin oluşturabilirsiniz.

Kurşun yakalamanın yanı sıra diğer şaşırtıcı özellikler:

 • Abone listenizi büyütmek için formlarınızı e-posta pazarlama servis sağlayıcınıza kolayca entegre edin.
 • Okuyucularınızı web sitenizde kalmaya teşvik etmek veya ürününüzü hemen ayrılmak üzere satın almaya teşvik etmek için çıkış amacı açılır penceresi oluşturun.
 • Kullanıcılarınız için güzel giriş formları oluşturun.
 • Premium içeriğinizi yalnızca kaydolan kullanıcılara gösterin.
 • Kullanıcılarınızı web sitenize geldikleri anda karşılamak için bir karşılama paspası açılır penceresi oluşturun.
 • Tanıtımınızı ve satışınızı bir satış banner açılır penceresinde çalıştırın.

Elementor Popups, A / B testi ve yerleşik analitiğe sahip değildir. Ve sadece Elementor Pro’da olduğunuzda kullanılabilir.

Elementor Pro tek bir site için yıllık 49 ABD dolarından başlıyor.

Elementor’u ziyaret edin

2. Pro dönüştürün

Convert Pro, Astra Theme ve Schema Pro eklentisinin yaratıcıları Brainstorm Force tarafından oluşturulan popüler bir e-posta optin ve kurşun oluşturma eklentisidir. Sürükle ve bırak işleviyle, mobil dostu ve yüksek dönüşüm sağlayan optin formlarını kolayca ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi doğru mesajla ve doğru zamanda hedeflemek için davranışsal tetikleyiciler ayarlayabilirsiniz. Bu, dönüşüm oranınızı artırmak ve oldukça bölümlere ayrılmış bir e-posta listesi oluşturmak anlamına gelir.

Eklentiyi ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse ve daha birçok önemli e-posta pazarlama hizmeti sağlayıcısıyla da entegre edebilirsiniz..

Convert Pro’nun bir başka harika özelliği, yalnızca belirli ülkeleri, AB üyesi olmayan ülkeleri veya tüm AB ülkelerini hedefleyen formlarınızı oluşturabilmenizdir. Formlarınızı yalnızca belirli cihazlarda görüntülenecek şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Convert Pro ile eksik bulduğum bir şey, bazı optin form türleri için sınırlı şablon seçimi. Ama hey, sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanarak her zaman sıfırdan inşa edebilirsiniz. Mevcut şablonlarla ağır kişiselleştirme bile yapabilirsiniz.

Convert Pro fiyatlandırma planı yıllık 99 ABD Doları veya ömür boyu abonelik için 399 ABD Doları’ndan başlar.

Convert Pro’yu ziyaret edin

3. OptinMonster

WordPress kullanıcısı değilseniz, OptinMonster olası satışlarınızı artırmak ve gelirinizi artırmak için harika bir araçtır.

O nasıl çalışır?

Önceden oluşturulmuş bir şablondan seçim yapın ve kullanımı kolay sürükle ve bırak oluşturucusuyla istediğiniz kadar özelleştirin. Güçlü hedefleme ve segmentasyon özelliğiyle davranış tetikleyicilerini yapılandırın. Ardından, olası satış oluşturma stratejinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm ayrıntıları öğrenin.

OptinMonster ayrıca dönüşümlerinizi artırmak için hangi yöntemin en iyi sonucu verdiğini belirlemek için bölünmüş test işlevine sahiptir. Hangi optin formunun en yüksek dönüşüm oranına sahip olduğunu görmek için farklı başlıkları, düzenleri ve içeriği test edebilirsiniz.

Ayrıca, sayfanızı kapatmadan hemen önce bir pop-up ekleyerek ziyaretçilerin sayfanızı terk etmelerini de engelleyebilirsiniz. Onlara indirilebilir bir kurşun mıknatıs sunabilir veya indirim sunabilir ya da teknik destekle ve e-posta listenizi büyütmeye yardımcı olacak başka bir şeyle sohbet etmeye davet edebilirsiniz. OptinMonster 2 video incelememizi ve yürüyüşümüzü kaçırmayın.

OptinMonster ayda 9 $ ile ayda 49 $ arasında değişmektedir, bu da tüm alternatiflerden çok daha pahalıdır.

OptinMonster’ı ziyaret edin

4. WPFusion

Üyelik işlevselliği eklemenin ve site ziyaretçilerinizden ve CRM verilerinizden yararlanmanın bir yolunu arıyorsanız, WPFusion sizin için uygun olabilir.

WPFusion etiketleri kullanır ve düzinelerce WordPress eklentisini CRM’nize entegre eder. CRM’iniz e-postalarınızdaki bağlantılardan tıklama etkileşimi sağlarken, WPFusion web sitenizdeki bağlantılardan tıklama etkileşimi sağlar.

Bu, web sitesi düzeyindeki kullanıcı etkinliğine dayalı olarak e-posta kampanyalarınız için otomatik tetikleyiciler başlatabileceğiniz anlamına gelir. WPFusion insanları akıllı bir şekilde etiketlemenizi sağlar.

WPFusion, CRM’nizdeki etiketlere dayalı olarak belirli bir kullanıcı tarafından hangi içeriğin göründüğünü kontrol edebileceğiniz bir üyelik eklentisinin işlevselliğine sahiptir. Dolayısıyla, indirilebilir kurşun mıknatısınızın yalnızca belirli bir müşteri türü tarafından görülmesini istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

WPFusion’ın ücretsiz bir sürümü var. Ancak, pro sürümü yılda 247 $ ‘dan başlıyor.

WPFusion’u ziyaret edin

5. ConvertKit

Bir blog yazarı, podcaster veya kitle oluşturan diğer işletmelerseniz, ConvertKit ihtiyacınız olan e-posta servis sağlayıcısıdır.

E-posta listenizi büyütmeye başlamak için web sitenizdeki formları tasarlayıp yerleştirerek sıradan okuyucuları abonelere dönüştürün. Abonelerinizi etkinlik, ilgi alanları ve daha fazlasına göre etiketleyerek kolayca düzenleyebilirsiniz..

Bu etiketlerle kitlenizi segmentlere ayırabilir ve ardından doğru zamanda doğru mesajı gönderebilirsiniz. Bu, onlara okuyucunuzun duygularını yakalayan ve sonunda müşterinize dönüştüren daha kişisel bir e-posta göndermek anlamına gelir.

ConvertKit’in başka bir harika özelliği, yayın e-postanızı ilk gönderdiğinizde açmamış kişilere yeniden gönderebilmenizdir. İsterseniz Konu Satırınızı değiştirebilirsiniz.

ConvertKit, gelişmiş otomasyon için sınırlı sayıda tetikleyici ve eylem içerir. Ayrıca, test konusu satırlarını yalnızca içerik, otomasyon ve teslim süresini bölebilirsiniz. Ayrıca, e-posta şablonları sunar, ancak HTML / CSS bilgisine sahip olmanız gerekir. Yani, eğer teknisyen değilseniz, bu dikkate almanız gereken bir şey.

Genel olarak, ConvertKit özellikle içerik oluşturucular ve blogcular için tasarlanmış güçlü bir e-posta pazarlama yazılımıdır.

ConvertKit’in fiyatlandırma planı, 0 – 1.000 abone için aylık 24 $ ‘dan başlar. Abonelerinizi büyütürken planınızı yükseltmeniz gerekecek.

ConvertKit’i ziyaret edin

Sonuç

E-posta listenizi başarıyla oluşturmak ve büyütmek istiyorsanız, işletme gereksinimleriniz için hangi eklentilerin en iyi olduğunu bilmeniz gerekir. Yukarıda listelediklerim, e-posta listenizi fırlatmak için en iyi araçlar arasında.

Bir e-posta servis sağlayıcısına ihtiyacınız var. Olası satışlarınızı yakalamak için bir araca ihtiyacınız var. Bir pazarlama otomasyon aracına ihtiyacınız var.

E-posta listenizi oluşturmak sıkıcı olmak zorunda değil. Doğru araçlarla abone listenizi orman yangını gibi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map