Labākais tīmekļa mitināšana 2020. gadā

Contents

SALĪDZINĀJUMS UN PĀRSKATĪŠANA

Mēs pārbaudījām vairāk nekā 30 mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un savstarpēji pārbaudījām to ar 10 gadu datu mitināšanu simtiem mūsu klientu vietņu, lai palīdzētu jums atrast labāko saimnieku Austrālijā..


Attēls

SALĪDZINĀJUMS UN PĀRSKATĪŠANA

Mēs pārbaudījām vairāk nekā 30 mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un savstarpēji pārbaudījām to ar 10 gadu datu mitināšanu simtiem mūsu klientu vietņu, lai palīdzētu jums atrast labāko saimnieku Austrālijā..


Attēls


mitināšanas vektorsPēdējos sešpadsmit mēnešus mēs esam iegādājušies un izmēģinājuši visas lielākās hostinga kompānijas.

Tas ietver daudzus lielu vārdu zīmolus, piemēram, BlueHost, Hostgator, un pārējo saimnieku pārpilnību.

Šī vietne ir balstīta uz ļoti daudziem datiem, ieskaitot mūsu pārbaudīto desmit galveno saimnieku (Skatīt zemāk). Mēs apskatām dažādus faktorus, ieskaitot cenu noteikšanu, tehniskos parametrus, ātrumu un drošību.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums tiešsaistes ceļojumā. Ja jums ir kādi konkrēti jautājumi, nesazinieties ar mums.

Lai veicas visiem! ��

Tīmekļa vietneCENAIELĀDES LAIKSREITINGS
1. HostPapa 2,95 USD / mēn475 ms★★★★★
2. HostingerUSD 0,80 mēnesī389 ms★★★★★
3. Vietnes laukums3,95 USD / mēn475 ms★★★★★
4. HostGatorUSD 2,75 mēnesī657 ms★★★★

Kas mēs esam?

Pirms sākat domāt, kurš ir šis pretīgais peldošais galviņš pa labi. Ļaujiet man iepazīstināt komandu.

Mēs esam trīs cilvēku komanda, kas vada pilna servisa mārketinga aģentūru.

Nātana pēdējos piecpadsmit gadus vada pilna servisa tīmekļa dizaina aģentūru. Mēs bieži jokojam, ka viņš ir bijis pieejams kopš interneta darbības sākuma (neļauj mazulim tevi apmānīt). Jebkurš kvalitatīvs tīmekļa attīstības pakalpojums bieži vien ir saistīts arī ar klientu vietņu pārvaldīšanu.

Kad runa ir par mitināšanu, Nātans zina savas lietas. Viņš ir mitināja un pārvaldīja vairāk nekā 700 vietnes caur Austrāliju un ASV. Viņš ir redzējis, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nāk un iet.

Vairāk par mums mūsu misijas lapā. 

Mūsu izpētes un izsekošanas process

Tiešsaistes vietnes darbības un dīkstāves izsekošanas attēlsMēs cenšamies palīdzēt mūsu lasītājiem sniegt uz datiem balstītu ieskatu par to, kas darbojas un kas ne.

Lai to izdarītu, mēs pēdējos gados esam izsekojuši dažus dažādus faktorus.

Ko mēs izsekojam:

 • Dīkstāve – cik reizes jūsu vietne nav pieejama & # x274c;
 • Laiks – cik ilgs laiks ir pagājis un darbojas & # x2705;
 • Iekraušanas laiks – nepieciešams ātrums, lai ielādētu jūsu vietni & # x231b;

** Skat mūsu tiešraides izsekošana šeit izsekojot 10 mūsu pārskatītos mitināšanas risinājumus **

Citi faktori, kurus mēs aplūkojam, iekļauj

 • Drošība – SSL, pielāgojamības testi & # x1f46e;
 • Atbalsts – 24/7? Noderīga? Draudzīgi? & # x1f642;
 • Migrācija – vai tie palīdz migrēt esošās vietnes? & # x1f4bc;
 • Vietņu veidotājs – vai tas tiek piegādāts bez maksas? & # x1f477;
 • Tehniskās specifikācijas – kādi ir to datu centri, piemēram, & # x1f5a5; & # xfe0f;

Kā lietot šo rokasgrāmatu

Lai vienkāršotu lietas un izvairītos no pārslodzes ar simtiem tur pieejamo izvēli, mēs esam sakārtojuši mūsu ieteiktos saimniekus skaitliskā secībā.

Pirmais pārskats ir mūsu visvairāk ieteiktais. Tā kā esat iekļuvis 3 labāko vietu skaitā, mums nav ieteicams šiem saimniekiem ieteikt mūsu testus. 

Best Hostings Australia – 2020 pārskati

1. HostPapa (2,95 USD / mēnesī), kas vislabāk darbojas

HostPapa piedāvā Aussie hostinga lasītājiem 67% atlaidi + bezmaksas domēna reģistrāciju

hostpapa logotips

Slodzes laiks: 475Ms
Laiks: 99,95%
Izmaksas: USD 2,95 mēnesī (Regulāri 13,99 USD / mēnesī)
AtbalstsTiešraides Čats

Iegūstiet savu HostPapa atlaidiAttēls

Mūsu pārskati galvenokārt koncentrējas uz trim S, kas padara labu resursdatoru: drošību, mērogojamību un atbalstu. Lai gan daži no mūsu izmantotajiem kritērijiem parāda nenozīmīgas atšķirības starp mitināšanas platformām daudzās frontēs, mēs uzskatām, ka HostPapa izceļas vairākos veidos. Sākumā viņu sākuma paketē ir iekļautas visas funkcijas, ko daudzi citi hostinga pakalpojumi iekasē par piemaksu par piekļuvi.

Viņu virsraksts ir “dabū visu nepieciešamo, lai gūtu panākumus,“un viņi dara visu iespējamo, lai nodrošinātu piegādi. Visvienkāršākajā pakalpojumu līmenī jūs iegūsit divas bezmaksas vietnes un domēna reģistrāciju, 100 gigabaitu cietā diska (SSD) krātuvi, kas ir pašreizējais uzticamas hostinga tehnoloģijas zelta standarts, kas nav mērīts. joslas platums un garantēts darbspējas laiks 99,9 procenti. ��

Jūs arī iegūstiet bezmaksas domēnu ar pamata dalīta hostinga plāna reģistrāciju. HostPapa ir arī bijis pietiekami laipns, lai mūsu lasītājiem sniegtu milzīgu 67% atlaidi viņu pamata plāniem un vairāk nekā 50% citiem plāniem.. Pārbaudiet viņu piedāvājumu šeit.

⬆️ Izmanto šo saiti ⬆️ bultiņa, kas norāda uz hostpapa atlaižu saiti pieprasīt atlaidi jauniem hostinga paketiem.

Tas ir pietiekami, lai nodrošinātu ātrumu un uzticamību, kas lielākajai daļai vietņu jāpaliek konkurētspējīgai, taču tas nav viss, ko iegūsit.

vietņu funkcijasSāktajā plānā ir ietvertas arī “visas būtiskās iezīmes”. Tajos ietilpst LetsEncrypt SSL, bezmaksas vietņu veidotājs, un bezmaksas pārskaitījumi, ja vēlaties pārvietot savu esošo vietni uz viņu platformu. Tas arī nozīmē, ka viņiem ir plašas atbalsta iespējas, kas ir izstrādātas, lai ļautu jums elastīgi izmantot jums vispiemērotākās programmatūras, PHP un operētājsistēmas, neuztraucoties par savietojamību..

Pāreja uz augstākā līmeņa biznesa Pro plānu nepaaugstina cenu pārāk daudz, lai MVU varētu gūt labumu, un tas dod jums funkcionalitātes līmeni, lai darbinātu pat lielāko uzņēmumu tīklu. Tajā ietilpst uzlabotas funkcijas, piemēram, neierobežots e-pasts un SQL datu bāzes, veiktspējas uzlabojumi, piemēram, veiktspējas palielināšana par 300 procentiem un neierobežotas Web lapas, kā arī uzlaboti drošības risinājumi, piemēram, SiteLock, WildCard SSL, un uzlabota konfidencialitāte.

Kopumā HostPapa piegādā

Kā būtu ar lielisku reputāciju un augstu rezultātu pārskatu no tādām profesionālām vietnēm kā mūsējais un reālu lietotāju pieredzi? HostPapa vidējais apmierinātības vērtējums ir 9 no 10 zvaigznēm tādās kategorijās kā uzticamība, cenas un funkcijas. Viņu augstākais vērtējums – 9,2 no 10 – ir atbalsta kategorijā. Šī nav kompānija, kas jūs pierakstīs un pēc tam pazudīs. Tie, cita starpā, piedāvā palīdzību 24 stundas diennaktī, video konsultācijas un plašu zināšanu bāzi.

HostPapa arī piedāvā 100 procentu apmierinātības garantiju un 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

2. Hostinger – labākais atlaižu hostings (USD 0,99 mēnesī)

hostinger

Slodzes laiks: 841Ms
Laiks, kas pavadīts saitā: 99,3
Izmaksas: USD 0,99 mēnesī
AtbalstsTiešraides Čats

Apmeklējiet vietni Hostinger.com


hostgators

Kāpēc Hostinger ir labākā izvēle lētai mitināšanai? Sākumā tas piedāvā jums tādu pašu funkcionalitāti un drošību, kādu iegūsit no augstākās klases hostinga platformām ar lietotājam draudzīgu saskarni, kurā varat veikt izmaiņas rēķinos, uzraudzīt e-pastus un pārvaldīt visus savus domēnus. Tas viss nāk ar budžetam draudzīgu cenu noteikšanu.

Padziļināti iedziļināsimies tajā, kas padara Hostinger par vislabāko lēto hostinga pakalpojumu šobrīd tirgū.

Izlasiet mūsu pilnu Hostinger pārskatu

Reputācija un uzticamība

Hostinger ir pierādījis, ka viņi ir uzticams tīkls, kuru klienti var uzskatīt par pastāvīgu tālo darbību. Viņi piedāvā elastīgas hostinga paketes, kas ir izstrādātas, lai apmierinātu visas vajadzības vai budžetu. Ar vidējo darbības laiku 99,88 procenti jūs varat uzticamības sajūtu uzticēt saviem apmeklētājiem.

Cenu noteikšana

Šajā vietā mēs nonākam pie netīrā. Ir daudz bezmaksas hostinga plānu, kas piedāvā lētāku alternatīvu, bet nedaudz vairāk. Hostingera plāni sākas ar tikai 0,99 USD mēnesī par parastu kopīgu plānu ar vienu domēnu, un to top VPS hostinga risinājums sākas tikai ar USD 4,95 mēnesī. Atšķirībā no citiem lētiem pakalpojumiem nav slēptu izmaksu vai pēkšņu cenu kāpumu. Faktiski jūsu likmes pat nepalielināsies, kamēr nebūsit kopā ar viņu vismaz četrus gadus.

Iespējas

Kur vēl jūs varat atrast pieejamu iespēju, kas nodrošina vēlamās funkcijas, neatsakoties no ātruma, kādu mūsdienu lietotāji sagaida? Pieejamās funkcijas ir dārgas, taču Hostinger nodrošina arī pievienoto vērtību, kas pārsniedz pamata līmeni. Hostinger atbalsta arī lielāko daļu operētājsistēmu, MySQL un FTP failus, un tas ir optimizēts WordPress.

Katrā plānā ir iekļauts bezmaksas domēna un vietņu veidotājs ar nosaukumu Zyro, kuram nav vajadzīgas kodēšanas vai dizaina iemaņas. Tam ir bezmaksas SSL sertifikāts, lai autentificētu jūsu domēnu, neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums, kā arī bezmaksas attēli, kurus varat izmantot, lai izstrādātu mūsu vietni. Tas ļauj palielināt vai samazināt mērogu atbilstoši trafikai un paplašināšanās ātrumam, nemaksājot vairāk. Pat viņu kopīgais pamatplāns ietver 100 MB joslas platuma un 10 Gb krātuves, kas ir daudz ikvienam iesācējam.

Visbeidzot, izmantojot Zyro, dažu sekunžu laikā varat izveidot profesionālu logotipu. Izmantojiet savu radošumu, izmantojot Hostinger’Jaunā funkcija, kas ļauj jums izveidot sava zīmola logotipus nekavējoties un bez nepieciešamības pēc dizainera’s palīdzība. Un tā’s ērti sauc Logotipu veidotājs. Jūs varat’t garām.

Uztraucaties par drošību? Tad jūs novērtēsit to, ka Hostinger vispirms izvirza jūsu datu integritāti. Izmantojot viņu VPS plānu, jūs varēsit izbaudīt šifrēšanu rūpniecībā un visos plānos iekļauj ikdienas dublējumus.

Klientu atbalsts

Viņi nemulsina, ka ir lēti, taču tas nenozīmē, ka viņu apkalpošana ir zemāka. Hostingers zina, ka uzņēmuma pakalpojumi ir tikpat labi kā atbalsts, ko viņi piedāvā saviem pastāvīgajiem klientiem. Uz e-pastu tiek atbildēts tikai dažu stundu laikā. Jums ir arī iespēja sazināties ar viņiem, izmantojot tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanu vai integrētu domofonu 24/7/365. Plašai zināšanu bāzei un pamācībām varat arī piekļūt tieši no viņu vietnes.

Ir iemesls, kāpēc šo uzņēmumu mīl 29 000 000 ierēdņu un skaitīšana. Hostingers nemulcē vārdus. Viņi saka, ko viņi domā, un viņi domā, ko viņi saka. Izvēloties šo mitināšanas platformu, jūs iegūsit uzticamu, lētu mitināšanu, kurai varat uzticēties.

3. Vietne – vislabākais atbalsts un migrācija (USD 3,95 mēnesī)

Labākais kopējais hostings par cenu / ātrumu / Uptime un nepārspējams atbalsts

Slodzes laiks: 475Ms
Laiks: 99,95
Izmaksas: 3,95 USD / mēn
AtbalstsTiešraides Čats

Apmeklējiet vietni SiteGround.com


vietnes laukums

Līdz šim mūsu mīļākais. Gandrīz visas mūsu personīgās vietnes un jauno klientu vietnes izmanto vietni Vietne. Nākot par nedaudz augstāku cenu nekā pārējiem diviem puišiem, tomēr kvalitāte ir nesalīdzināma.

Izlasiet pilnu vietnes vietnes pārskatu.

Nepārspējams atbalsts

Diennakts atbalsts, kas var atbildēt uz visa veida tehniskiem jautājumiem. Vietnes atbalsts ir ieguvis balvas par augsti apmācītu personālu. Jūs neatradīsit neko līdzīgu.

Liels ātrums un Uptime

Vietņu vietnei ir visstraujākais ātrums, izmantojot datu centrus, kas atrodas visā pasaulē.

Instalēšana ar vienu klikšķi un bezmaksas SSL

Jūs varat burtiski instalēt jauno WordPress vietni ar vienu klikšķi. Viņi arī piedāvā bezmaksas SSL, kas ir absolūti obligāts nosacījums ikvienam, kurš ņem naudu savās vietnēs. Tas ļaus ietaupīt USD 150-200 gadā, salīdzinot ar citiem saimniekiem.

Labākā izvēle iesācējiem

Ja esat iesācējs emuāru veidošanā vai savas vietnes iestatīšanā, vietne noteikti ir labākā izvēle iesācējiem. Tas ir ērti lietojams ar viegli orientējamu interfeisu.

4. Hostgator Cloud Hostings – otrais vietas ieguvējs (tikai USD 2,99 mēnesī)

HostGator

Slodzes laiks: 657Ms
Laiks: 99,4
Izmaksas: 2,99 USD / mēn
AtbalstsTiešraides Čats

Apmeklējiet vietni HostGator.com


hostgators

Ietver: bezmaksas e-pasts, ikdienas dublējumi, bezmaksas SSL (ļoti vērtīgs), vietnes pārsūtīšana, bezmaksas vietņu veidotājs

Hostgator ilgu laiku ir bijis uzticams mitināšanas risinājums. Tūkstošiem uzņēmumu un emuāru autori uztic hostgatoru nodrošināt tīmekļa mitināšanu visiem biznesa līmeņiem.

Izlasiet mūsu pilnu HostGator pārskatu

Lielisks atbalsts

Hostgator apvieno kvalitatīvu darbspēju un lielisku servisu. Tā cena ir arī par ļoti pieņemamu cenu un piedāvā elastīgus plānus, jo jūsu bizness / satiksme palielinās.

Konkurētspējīgas likmes

Host Gator piedāvā dažas patiešām atlaides likmes jaunām vietnēm un arī elastīgus plānus visām dažādajām vajadzībām.

5. A2 mitināšana – liels ātrums un ielādes laiks (USD 3,92 mēnesī)

HostGator
Slodzes laiks: 601Ms
Laiks: 99.1
Izmaksas: 3,92 USD / mēn
AtbalstsTiešraides Čats

Apmeklējiet vietni A2Hosting.com


a2 mitināšana

A2 ir vēl viens kvalitatīvs resursdators, kas lepojas ar labu atbalstu un uzticamību. Mēs esam izmantojuši A2 daudzām mūsu hostinga pakotnēm gan mūsu Austrālijas klientiem, gan arī Amerikas / Kanādas klientiem. Darbojas labi no visām Austrālijas pilsētām.

Izlasiet mūsu pilnu A2Hosting pārskatu

Pārējie puiši – subjekti, kuriem neizdevās ĀtrumsLaiks Vai Atbalsts

Atlikušie pārskati ir visi pārējie puiši, kurus mēs esam sekojuši pēdējos mēnešos. Lai gan tie nekādā ziņā nav slikti, tie neiedalās trijniekā. Atcerieties mūsu kritērijus, kas mums bija testu veikšanai, vietnes, kas atrodas zemāk, kaut kādā veidā neizturēja vismaz vienu no galvenajiem kritērijiem.

Šeit viņi ir kārtībā vai visvairāk ieteicami vismazāk.

6. Bluehost – www.bluehost.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99,74

Vidējais ielādes laiks: Vidējais laiks 1,765Ms (pārbaudīts no Austrālijas pilsētām)

Apmeklējiet vietni Bluehost.com


a2 mitināšana

Ja jums ir paveicies, ka kādreiz esat devies uz Bluehost, tad jūs zināt, ka, pateicoties viņu sarežģītajai Facebook atkārtotajai mērķauditorijas atlasei, jūs tagad mūžīgi vajās Bluehost reklāmas.  Lielākā šo reklāmu daļa liek domāt, ka Bluehost ir labākais hostinga risinājums tiešsaistē.

Lai arī tā ir laba izvēle, tā noteikti nav labākā.

Patiesība ir tā, ka Bluehost kādreiz bija viens no vadošajiem tīmekļa mitinātājiem, taču gadu gaitā tas ir pastāvīgi atpalicis.  Viņu lapu ātrums ir nepārtraukti samazinājies, un no mūsu datiem mēs varam redzēt tendences, kas saistītas ar pieaugošu lapu ielādes laiku un lēnāku veiktspēju visās mūsu Bluehost vietnēs..

Ja esat emuāru autors un meklējat personīgu vietni, kuru es neieteiktu, ieteicams Bluehost, viņi mēģina izspiest no jums katru santīmu. Ja esat bizness, noteikti neizvēlieties Bluehost. Es vēlētos ievērot mūsu labāko vietni un izmantot vietni.

Izlasiet visu mūsu Bluehost pārskatu

7. Arvixe – www.arvixe.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99,71
Vidējais ielādes laiks: 2.654Ms

Tātad Arvixe ir pienācīgs resursdators, izņemot to, ka viņu serveri ir ārkārtīgi lēni, it īpaši Aussie tirgū. Viņu darba laiks faktiski ir diezgan zems, salīdzinot arī ar dažiem citiem puišiem.

Apkalpošana ir vidēja. Daži viņu aģenti nav tik kvalificēti un atbild uz jautājumiem, kuru pamatā ir skripti, tāpēc jums liekas, ka jūs faktiski nerunājat ar īstu cilvēku.

Lielākā Arvixe lieta ir lēnā lapu ielāde, kas var ietekmēt lietotāju pieredzi un arī jūsu SEO.

8. iPage – www.ipage.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99,84
Vidējais ielādes laiks: 994Ms

iPage noteikti ir rentabla izvēle. Man tiešām nav nekādu būtisku sūdzību ar viņiem, bet nav arī nekā, kas būtu ārkārtīgi iespaidīgs par viņu lapas ātrumu, darbības laiku un pakalpojumu.

iPage ir kā 7–11 hotdog pirkšana. Jā, tas piepildīs tevi un tu nebūsi izsalcis. Darbs izdarīts. Tomēr ir daudz labāku iespēju, kad runa ir par hostingu par aptuveni tādu pašu cenu.

Serviss ir arī skāris vai nokavēts. Tas tiešām ir atkarīgs no aģenta. Man ir bijuši daži gadījumi, kad pavadoņi bija diezgan izpalīdzīgi, un daži aģenti, kuriem šķita, ka viņi tikai sāka darbu iepriekšējā dienā.

9. Inmotion hostings – www.inmotionhosting.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99,87
Vidējais ielādes laiks: 1020Ms


Apmeklējiet InMotion hostingu

InMotion hostings ir ļoti populāra izvēle daudziem ASV uzņēmumiem. Viņiem ir pienācīgs serviss, cenas un atbalsts. Galvenā problēma ir tā, ka lapu lappušu ielādes laiks ir nokavēts salīdzinājumā ar citiem hostinga uzņēmumiem.

Tā kā vairums klientu atrodas ASV, viņu datu centri nav izveidoti’t ir laba iestatīšana Austrālijas uzņēmumiem.

InMotion noteikti būtu augstāks mūsu sarakstā, ja tā nebūtu’t par nedaudz nokavēto lapu ielādes laiku.
Lasiet, kāpēc mūsu pārskatos Inmotion hostings tika atzīts par 7. vietu

10. FatCow – www.fatcow.com


Attēls

Vidējais darba laiks:  Vidēji mēs redzējām apmēram 99,83
Vidējais ielādes laiks: Vidējais ielādes laiks bija 1432Ms no Sidnejas / Brisbenas kopā.

InMotion hostings ir ļoti populāra izvēle daudziem ASV uzņēmumiem. Viņiem ir pienācīgs serviss, cenas un atbalsts. Galvenā problēma ir tā, ka lapu lappušu ielādes laiks ir nokavēts salīdzinājumā ar citiem hostinga uzņēmumiem.

Tā kā vairums klientu atrodas ASV, viņu datu centri nav piemēroti Austrālijas uzņēmumiem.

InMotion noteikti būtu augstāks mūsu sarakstā, ja tas nebūtu par nedaudz nokavēto lapu ielādes laiku.

11. Web mitināšanas bloks – www.webhostingpad.com


Attēls

Vidējais darba laiks: Rupji redzējām 96,63
Vidējais ielādes laiks: 1,821 miljoni no Sidnejas, Brisbenas un Kanberas.

Nelietojiet šo resursdatoru. Viņu darba laiks ir pārāk mazs, lai tos ieteiktu. Man ir aizdomas, ka viņi izmanto novecojušus serverus, kuri nevar sekot līdzi.

Nav iemesla, ka jums vajadzētu maksāt regulāras cenas par šāda veida kravas ātrumu.

Draudzīgs ir arī klientu atbalsts. Viņi pat neatbild uz pusi reizes. Arī citi pārdevēji ir minējuši savus ierobežojošos pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Web hostinga bloks piedāvā patiešām zemas cenas, taču tas vienkārši nav tā vērts.

12. Tīmekļa mitināšanas vietne Buzz – www.webhostingbuzz.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 96,73
Vidējais ielādes laiks: 1,734 miljoni

Atkal šī nav mūsu galvenā izvēle. Atbalsts faktiski bija diezgan labs, un viņu likmes bija saprātīgas, taču mēs nevaram tikt galā ar viņu slodzi / dīkstāvi. Ar aizvien aizkavēto lapas ātrumu tas mums ir nedaudz par daudz.

Nav ieteicams.

13. Host Monster – www.hostmonster.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99,63
Vidējais ielādes laiks: 1004 miljoni

Vidējais lapas ātrums, ielādes laiks un atbalsts. Par Host Monster nav nekā liela vai pārāk briesmīga. Tomēr mēs domājam, ka jūs varat iegūt daudz labāku kvalitāti, izmantojot vietni Siteground vai kādu no mūsu 3 labākajiem piedāvājumiem par tādu pašu cenu.

Host Monster arī nav datu centru, kas būtu optimizēti Aussie tirgum.

14. Uzņēmēja metro – www.hostmetro.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99,63
Vidējais ielādes laiks: 1,424Ms

Host Metro iegūst daudz jaunu klientu ar agresīvu tiešsaistes reklamēšanu un viņu “cenu fiksēšanas” piedāvājumu, kas palīdz pārveidot daudzus potenciālos pircējus.

Neskatoties uz šo vērtību, kuru viņi mēģina ievietot priekšā, viņiem tas bija jāpavada pareiza servera iegūšanai, jo viņu ielādes laiks ir smieklīgs. Tā kā ielādes laiki, piemēram, tas, ko pieredzējām, jums ne tikai liks jūsu vietnes apmeklētājiem gaidīt, tas ietekmēs arī tiešsaistes mārketinga veiktspēju un pat SEO.

Nav ieteicams.

15. Hostings 24 – www.hosting24.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99,78
Vidējais ielādes laiks: 1,655 miljoni

Es domāju, ka šeit varat redzēt modeli.

Vietnes, kas atrodas no 1. līdz 5. pozīcijai, ir šie puiši ar daudz lēnāku ielādēšanas laiku. Kraušanas laikos 24 hostings ir tālu aiz stieņa.

Gandrīz kā viņu serveri atrodas Sibīrijā, kur ir tikai viens datu centrs.

Ja jūs vadāt e-komercijas vietni un domājat par šī pakalpojumu sniedzēja izmantošanu…. skriet.

16. Just Host – www.justhost.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 98.48
Vidējais ielādes laiks: 1,055Ms

Tātad Just Host nebija tik slikti, kad bija darbs un laiks, bet viņu atbalsts ir ārkārtīgi slikts. Es neesmu pārliecināts, kā uzņēmums pat 2019. gadā varētu darboties, izmantojot tik vāji apmācītu atbalsta personālu.

Vēl viena piezīme: viņiem ir diferencēta cenu sistēma, kas nozīmē, ka, kad jūs izvēlaties pakalpojumu, kuru vēlaties, jūs maksāsit tādu pašu cenu kā augstākā līmeņa pakalpojums..

17. Vietne5 – www.site5.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 98.11
Vidējais ielādes laiks: 1115 miljoni

Man nav daudz sliktu lietu, ko teikt par 5. vietni. Daži no mūsu juridiskajiem klientiem to ir izmantojuši kādu laiku un, šķiet, bauda pakalpojumu.

Es teiktu, ka viss, kas attiecas uz 5. vietni, labākajā gadījumā ir vidējs. Tas ir tāpat kā iegūt vienkāršu šķiņķi un siera sviestmaizi. Tas jūs piepildīs, bet tas neatstāj lielu iespaidu.

18. Uzņēmēja deviņi – www.hostnine.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 99.11
Vidējais ielādes laiks: 851Ms

Host Nine ir milzu miljardieru dolāru kompānijas EIG mazais brālis. Tomēr no šī hostinga pakalpojumu sniedzēja mēs gaidījām daudz labākus nekā diezgan vidējos rezultātus, ko ieguvām.

Atbalsts bija pienācīgs. Lapas ātrums bija kārtībā un darbspējīgs, taču, ņemot vērā viņu finansiālo atbalstu, mēs domājām, ka no viņiem gaidīsim nedaudz vairāk.

Vēl viena problēma, ko mēs atzīmējām, ir tā, ka viņu atbalsta personāls mūs nemaz nepaziņoja, kad mūsu testa vietnes tika samazinātas.

19. Saimnieka raķete – www.hostrocket.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 97.11
Vidējais ielādes laiks: 757Ms

Atkal vidējais visā pasaulē. Mēs būtu izvirzījuši Host Rocket augstāk sarakstā, ja tas nebūtu par viņu diezgan augstajām uzstādīšanas izmaksām (viņi iekasē maksu).

Lai iegūtu tādu pašu vērtību, dodieties kopā ar vienu no trim galvenajiem saimniekiem.

20. Green Geeks – www.greengeeks.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 98.11
Vidējais ielādes laiks: 1240Ms


Apmeklējiet vietni GreenGeeks

Grieķu Geeks ir videi draudzīgs tīmekļa pakalpojumu sniedzējs, un tam ir diezgan satriecošs atbalsts, ielādes laiks un darbspējas laiks – vismaz ASV.

Tomēr to datu centri vienkārši var’t labi un labi apstrādā Austrālijas satiksmi’tāpēc tas parādās uz vietas nr. 18.

Ja jūs būtu ASV klients, es noteikti ieteiktu Green Geeks. Viņu likmes ir pienācīgas, un viņi pat iemet bezmaksas domēnu.

21 vidējā fāze – www.midphase.com


Attēls

Vidējais darba laiks: 95.81
Vidējais ielādes laiks: 1,543 miljoni

Tikai nelietojiet vidējo fāzi. Briesmīgi viss.

Apvieno to ar savu naudas atdošanas politiku, un tas liek aizdomāties, vai viņi mērķtiecīgi cenšas izgāzties?

Hostinga pirkšanas rokasgrāmata

Ja vien jūs neveicat uzņēmējdarbību, kas mēnesī saņem vairāk nekā 500 000 skatījumu, jebkura no tālāk aprakstītajām hostinga kompānijām ir lieliska izvēle.

Atcerieties, ka visi mitināšanas uzņēmumi ļauj palielināt mērogu, jo palielinās trafika vai pakalpojumu prasības.

Laiks / Uzticamība

augstas kvalitātes tīmekļa servera attēls, lejupielādējot tā informāciju

Padomājiet par to kā par to, cik bieži jūsu vietne samazinās. Lielam biznesam tas var būt postošs. Jūs zaudēsit klientus un noteikti zaudēsit uzticību savam zīmolam.

Kvalitatīvi saimnieki gandrīz nekad nenolaižas, un, kad viņi to dara, ir plānoti. Lielāko daļu laika jūs saņemat paziņojumu, kas norāda uz plānoto tehniskās apkopes labojumu vai kādu citu tehnisku problēmu. Kvalitatīvi saimnieki plāno ap šo ārkārtas situāciju un iet uz leju tikai tad, kad esat aizmidzis.

Dažās mūsu pārbaudītajās vietnēs bija vairāk nekā 1800 dīkstāves gadījumu. ��

augstas kvalitātes tīmekļa servera attēls, lejupielādējot tā informāciju

Padomājiet par to kā par to, cik bieži jūsu vietne samazinās. Lielam biznesam tas var būt postošs. Jūs zaudēsit klientus un noteikti zaudēsit uzticību savam zīmolam.

Kvalitatīvi saimnieki gandrīz nekad nenolaižas, un, kad viņi to dara, ir plānoti. Lielāko daļu laika jūs saņemat paziņojumu, kas norāda uz plānoto tehniskās apkopes labojumu vai kādu citu tehnisku problēmu. Kvalitatīvi saimnieki plāno ap šo ārkārtas situāciju un iet uz leju tikai tad, kad esat aizmidzis.

Dažās mūsu pārbaudītajās vietnēs bija vairāk nekā 1800 dīkstāves gadījumu. ��

Vietnes ātrums

SITE SPEED ikona

Mēs visi vēlamies ātru vietni, kas to nedara’t nobīde. Mūsdienu klients ir sabojāts, un kaut kas vairāk par 5 sekundēm ir pārāk garš. Ar mobilajām ierīcēm paātrinātajām lapām tas ir vēl svarīgāk.

Atjauninātie rādītāji pēdējo desmit gadu laikā ļāva mums salīdzināt vidējos slodzes laikus visās lielākajās Austrālijas pilsētās, ieskaitot Sidneju, Brisbenu, Adelaidu.

Mēs salīdzinājām šos rezultātus ar vidējo ASV ātrumu, lai uzraudzītu ielādes laiku. Mūsu lielākie reģistrētie ielādes laiki bija 226 ms un absolūtais sliktākais bija krietni virs 2850 ms (aptuveni par 11.5X lēnāk).

Klientu atbalsts

smieklīga klientu atbalsta meme

Klientu atbalsts ir liels faktors. Dažiem ir lieliska apkalpošana, kur uz jūsu jautājumiem tiek atbildēts pāris sekunžu laikā, savukārt citi jūs gaidīs visu dienu. Mēs esam sadarbojušies ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri pat nenodrošina tiešraidi un tā vietā izmanto novecojušu biļešu sistēmu.

Skatīsimies patiesībai acīs. Jūs vēlaties hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas ir pieejams jums visu diennakti. ��

Es varu pilnīgi apgalvot, ka mūsu trīs labākie ieteiktie hostinga uzņēmumi ir vislabākie, kad runa ir par hostinga atbalstu. Mūsu labākais kandidāts ir ieguvis balvas par neticami labu klientu apkalpošanu.

Mums nevajadzēja pārbaudīt klientu apkalpošanu, jo mēs jau kādu laiku tos izmantojam.


  Vissvarīgākais teikums, lai atrastu kvalitatīvu tīmekļa mitināšanu

  Vai esat tam gatavs? “Izvairieties no lētas tīmekļa mitinātājas. ” 

  Es to nevaru pietiekami uzsvērt, jo dažu pēdējo gadu laikā mēs esam saskārušies ar simtiem uzņēmumu, kuri vēlas vai nu migrēt esošo hostingu uz citu pakalpojumu sniedzēju, pievienot jaunas funkcijas vai novērst tehniskas problēmas.

  Ir svarīgi saprast, ka tīmekļa mitināšanas nozare ir pilna krāpniecības un cilvēki, kas mēģina no iesācējiem nopelnīt milzīgas summas (mēs runājam miljoniem dolāru). Šie mitinātāji izmanto ārkārtīgi zemas kvalitātes serverus, kuri ir neaizsargāti pret drošības pārkāpumiem, un absolūti nesniedz neko sliktu par saviem klientiem.

  Ja jums rodas jautājums, kurš? Nosauksim dažus vārdus:

  • Godaddy ir gatavs iekasēt no jums 5X parastās cenas.
  • Tīkla risinājumi. Es burtiski nevaru atrast pietiekami daudz sliktu lietu, ko teikt par šo uzņēmumu.

  Lieta ir tāda, ka, ja jūs maksājat par lētu mitināšanu, jums nāksies daudz laika pāriet uz citu pakalpojumu sniedzēju un, izmantojot lētāku pakalpojumu sniedzēju, jūs maksāsit 3-4X par uzlādi un papildinājumiem..

  Es saprotu, ka jaunu uzņēmumu īpašniekiem vai emuāru autoriem sākumā ir ļoti svarīgi ietaupīt dažus dolārus, taču nelietojiet lēti savā tīmekļa mitinātājā.

  Problēmas ar lētiem pakalpojumu sniedzējiem svarīgā secībā:

  1. Nopietni drošības pārkāpumi (13 miljoni nozagto paroļu no liela atlaižu resursdatora)
  2. Milzīgi uzlādi visam. 70–80 USD par SSL, 20–30 USD privātuma aizsardzība, 20–30 USD domēna reģistrācija =Papildu 150-200 / gadā 🙁 🙁
  3. Slikta IP apkārtne apgrūtina jūsu vietnes rangu 1.-5. Vietā (Pārbaudiet savu IP apkārtni)

  Austrālijas saimnieki = slikti
  Hostings Singapūrā = labs

  Jā, mazliet zaimošana visiem, kas jums ir smagi, Aussies. Austrālijas hostings sūkā. Tas vienmēr ir iesūcis. Dons’t ticiet man, lūk’s daži dati.

  attēls ar Austrālijas interneta ātrumu

  Jā, 46. numurs. Trīs vietas no Taizemes. ��

  Iemesls šai drausmīgajai partitūrai, kuras patiešām nav’t uzlabojums dažos pēdējos gados ir divkāršs.

  • ☑️Tālums – Es don’Jums tas nav jāpaskaidro. Ikviens, kurš lidmašīnu ir paņēmis jebkur, zina, ka mēs esam diezgan tālu no pārējās pasaules.
  • ☑️ Austrālijas uzņēmumiem trūkst inovāciju – Es’es kādu laiku strādāju šajā nozarē un esmu personīgi ticies ar dažiem no lielākajiem ISP vai hostinga uzņēmumu vadītājiem. Viņi atsakās ieviest jauninājumus un jūtas diezgan ērti, kontrolējot lielu daļu Austrālijas mitināšanas un pieprasot pārmērīgas likmes Tomēr ir risinājums……

  Lūk, Indigo zemūdens interneta kabelis.

  zemūdens kabeļa indigo attēlsŠis vads bija SubPartners, Telstra, Indosat Ooredoo un Singtel ierosināta iniciatīva savienot Austrāliju ar Singapūru. Vads faktiski ir divu veidu optisko šķiedru komplekts ar izcilu jaudu 20 terabiti sekundē.

  Lai gan jūs varētu domāt, ka tam nav nekā kopīga ar mitināšanu, tas tā notiek. Ātrāks ātrums ļauj apmeklētājiem gan no Austrālijas, gan ārpus tās daudz efektīvāk piekļūt informācijai.

  Tāpēc mana visieteicamākā saimniece izmanto milzīgu, pavisam jaunu datu centru, kas atrodas Singapūrā….
  ×


  Izskaidroti mitināšanas veidi

  tīmekļa mitināšanas veidiKad pirmo reizi sākat lasīt par dažādām hostinga iespējām, tas var būt nedaudz satriecoši. Liekas, ka katram hostinga pakalpojumam ir bezgalīgas izvēles, solot, ka tieši viņi ir vislabākie jūsu vajadzībām. Cenu punkti to padara vēl neskaidrāku.

  Daži pakalpojumu sniedzēji cenšas jums piedāvāt vislētāko cenu, kas cilvēciski pieejama par šķietami lēti cenu 1-2 USD mēnesī. Citi pat piedāvā mitināšanu bez maksas. Neskatoties uz šiem iesācējiem, bieži izvēlas pārāk jaudīgas hostinga paketes, kas tām nav vajadzīgas.

  Vienkāršs īkšķa noteikums, pie kura mēs pieturamies, ir – iegūstiet vienkāršu mitināšanas risinājumu un pēc tam izvēlaties augstākas klases paketes.

  Piemēram, tādi pakalpojumu sniedzēji kā SiteGround piedāvā ļoti elastīgus plānus, kas vietnēm ļauj palielināt hostingu, jo palielinās trafiks.

  Kas jums ir piemērots?

  Lielāko daļu hostinga plānu var iedalīt piecos galvenajos veidos: Shared, VPS, Cloud, Dedicated un Reseller. Apskatīsim katru no tiem.

  Dalīts hostings

  Ja runa ir par lētākajiem jauno vietņu plāniem, dalīta hostings ir tas. Padomājiet par to, kā īrējat dzīvokli lielā pārpildītā kompleksā. Jo labāka kvalitāte ir kopīgam saimniekam, jo ​​vairāk istabu ir jūsu dzīvoklī, tomēr jums nekad nav sava īpašuma.

  Lētāki kopīgi saimnieki piesaista daudz cilvēku ne tikai vienā ēkā, bet pat vienā telpā.

  Dzīvoklis būtu jūsu vietnes IP adrese. Dalītā mitināšanas ideja ir tāda, ka lielākajai daļai vietņu nav daudz trafika, tāpēc nav iemesla, ka tām vajadzētu piešķirt nozīmīgus servera resursus. Tā vietā viņi var koplietot šos resursus ar lielu citu vietņu kopu.

  Vairākiem mazajiem uzņēmumiem un emuāru autoriem dalītā mitināšana ir lētākā pieejamā tīmekļa mitināšanas iespēja. Izmantojot koplietojamo mitināšanu, pārliecinieties, vai esat izvēlējies datu centru, kas atrodas tuvāk potenciālajiem tīmekļa apmeklētājiem.

  VPS

  VPS hostingsKad esat pārsniedzis iespējas, ko piedāvā dalītā hostings, daudzi cilvēki izvēlēsies virtuālais privātais serveris vai VPS. Šie tīkli piedāvā paplašinātu jaudu, nemaksājot par atsevišķu serveri. Jūs varat sagaidīt lielāku VPS jaudu, jo mazāk servera apmeklēs jūsu serveri.

  Vēl viens VPS izmantošanas plus ir tas, ka jūs pilnībā kontrolējat serveri. Tā’Tas būtībā patīk, ja jums ir sava māja. Nav nepieciešams to dalīties ar nevienu citu.

  Mākonis

  Mākoņu mitināšana pēdējā laikā ir kļuvusi diezgan populāra, un tādi pakalpojumi kā Cloudflare tiek izmantoti visā ASV. Tas darbojas kā VPS, taču nav speciālas fiziskās adreses, tā vietā serveris tiek izplatīts daudzos simtos datoru. Tas rada ātrāku iekraušanas laiku un ir ļoti pielāgojams risinājums.

  Viena no labākajām mākoņa balstītas mitināšanas sastāvdaļām ir otrā, kurā vēlaties palielināt ātrumu, kas nepieciešams, ir ātrs pieprasījums mitināšanas uzņēmumam. Varat arī uzlabot CPU izmantošanu un vietu diskā.

  Ja uptime un spēja mērogot ļoti ātri rada jūsu biznesam bažas, tad jums vajadzētu nopietni apsvērt mākoņa balstītu mitināšanu. Visas mūsu atsauksmes piedāvā arī mākoņa balstītus risinājumus.

  Izmantojot mākoņa mitināšanu, jūs varat piekļūt vairākiem serveriem, kas ļauj izmantot dažādus datu centrus, kā arī uztur jūsu informāciju privātu un drošu.

  Veltīts

  Līnijas augšdaļa ir veltīta mitināšanai. Tas nozīmē, ka būtībā jums ir viss serveris, kas darbojas pats un ir apņēmies savas vietnes veiktspējai.

  Tie ir lieliski, ja savā vietnē veicat vairākus finanšu darījumus vai vispār uztraucaties par otrādi. Viņi piedāvā arī visaugstāko drošības līmeni.

  Hostings, kas balstīts uz tālākpārdevējiem

  tālākpārdevēju mitināšanaPadomājiet par tālākpārdevēju mitināšanu, piemēram, baltas etiķetes tīmekļa mitināšanu. Būtībā persona A uzturētu serveri, bet persona B pārdotu mitināšanu tā, it kā viņi paši būtu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

  Tālākpārdevēja mitināšana ļauj izmantot jebkuru no iepriekšminētajiem mitināšanas veidiem: īpašu, VPS, mākoņa un koplietotu.

  Tālākpārdevēji lielos apjomos pērk piekļuvi lieldatoriem vai lielas ietilpības serveriem un pēc tam dažādas to daļas piešķir dažādām vietnēm. Šāda veida mitināšanai ir vajadzīgas arī daudz lielākas tehniskās zināšanas par cPanel un citiem mitināšanas aspektiem.

  Dažādas mitināšanas CMS

  CMS vai satura pārvaldības sistēma ļauj lietotājam pievienot jaunu saturu vai modificēt veco saturu savā vietnē. Tas būtībā ir interfeiss, kuru viņš / viņa izmanto. Dažādas CMS darbojas ar dažādiem hostinga plāniem, un dažas ir vairāk piemērotas dažādiem mērķiem.

  WordPress mitināšana

  76% tīmekļa vietņu izmanto WordPress, un tā ir līdz šim vispopulārākā CMS tiešsaistē. Tas tika izveidots 2003. gadā un ir kļuvis par labāko izvēli lielākajai daļai emuāru veidotāju vai mazo uzņēmumu. WordPress ļauj izmantot plašu pielāgoto funkciju un rīku klāstu. Izlasiet mūsu detalizēto rakstu par labākajiem WordPress mitinātājiem Austrālijā.

  Tas ātri uzstāda un ir ļoti drošs. Atbalstu ir arī daudz vieglāk atrast, izmantojot WordPress. Ja jūs vēl neesat iestatījis vietni, es ļoti ieteiktu izmantot WordPress. Būs vajadzīgs zināms laiks, lai pierastu, bet tā ir tiešsaistes pasaules maize un sviests.

  PHP hostings

  PHP hostingsPHP ir vecās skolas valoda, kas izmanto servera puses skriptu kodu / valodu. Termins PHP sākotnēji atsaucās uz terminu “Personīgā mājas lapa”.

  Ikreiz, kad izmantojat WordPress, Joomla vai Drupal’s galvenokārt izmanto PHP skriptu, lai izveidotu komandas un papildinājumus. WordPress CMS lietotājam nodrošina draudzīgu UX un daudzpusību. Ja jums ir ļoti specifiskas funkcijas un lietojumprogrammas, kuras vēlaties instalēt jūsu vietnē I’ iesaku iegūt PHP izstrādātāju.

  Vietnes uz Java bāzes

  Java galvenokārt tiek izmantota tīmekļa lietojumprogrammām. Jebkura vietne, kurā ir iedomātā grafika un vizuālie attēli, kaut kādā veidā izmanto javascript.

  Gadu gaitā tā ir zaudējusi popularitāti emuāru autoriem un mazajiem uzņēmumiem. Tomēr tādām lielām e-com vietnēm kā Ebay vai Amazon tas ir viss javascript. Ja jūs meklējat augstākās klases funkcijas, jums ir nepieciešams javascript.

  Joomla

  Joomla ir vēl viena CMS, piemēram, WordPress. Tā, iespējams, ir otrā populārākā CMS platforma. Tas noteikti nav tik vienkārši lietojams kā WordPress. Personīgi man nepatīk izmantot Joomla un iesaku visiem mūsu klientiem izmantot WordPress, jo es uzskatu, ka tas ir SEO draudzīgāks.

  Windows vai Linux bāzes resursdatori

  Atcerieties iepriekš, kad mēs runājām par veltītajiem serveriem?

  Katram serverim ir nepieciešama OS (operētājsistēma). Tas nozīmē, ka jūsu mitināšana ir vienkāršāka uz Linux balstīta vai Windows balstīta. Apskatīsim atšķirības.

  Windows

  logi-logotipsWindows ir Microsoft vadošais uzņēmums. Izvēloties uz Windows balstītu resursdatoru, jūs varat palaist Window’s datu bāzes / lietojumprogrammas un sarežģītāki programmēšanas skripti, piemēram, ASP.Net. Windows piedāvā lielāku elastību nekā tikai standarta skripti, jūs varat arī izmantot PHP vai pat MySQL bez jebkādām problēmām. Vairumā gadījumu Windows bāzes resursdators maksā nedaudz vairāk nekā Linux resursdators. Nedaudz biežāk sastopamas arī Windows sistēmas avārijas.

  Linux saimnieki

  Lielākā daļa serveru pasaulē darbojas uz Linux. Tas ir nozares standarts un pamatots iemesls. Linux serveri ir uzticami un var darboties gandrīz ar visiem mūsdienu programmēšanas skriptiem un valodām. Lielākā daļa lietojumprogrammu bez izdošanas var darboties arī Linux. Linux sistēmas dažreiz dēvē par LAMP, kas nozīmē Linux, Apache, My SQL un PHP (visi tīmekļa mitināšanas programmēšanas skripti).

  Kā rīkoties ar neierobežotu mitināšanu?

  Dzirdēsit, ka daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piemin kaut ko par neierobežotiem plāniem. Vai nu joslas platuma, atmiņas vai e-pasta veidā. Tomēr ir svarīgi izlasīt smalko druku!

  Parasti vienkāršotā skaidrojumā tas nozīmē, ka viņi nav noteikuši īpašus ierobežojumus jūsu resursiem. Ja jūs iedziļināties pakalpojumu sniegšanas noteikumos (TOS), parasti varat uzzināt, ko tie patiesībā nozīmē. Neierobežots piedāvājums tiek noteikts saprātīgos apstākļos. Vidējais dalīta hostinga pakalpojums mēnesī nesaņems 500 tūkstošus apmeklējumu vai neizsūtīs 10 tūkstošus e-pastu dienā.

  Neierobežots piedāvājums parasti ir vairāk kā kaut kas iekšā durvīs. Tāpēc nevajag pārāk aizrauties no neierobežotā piedāvājuma, svarīgāks ir augšupielādes ātrums. Serveris var dot jums neierobežotu joslas platumu, bet ar kādu ātrumu?

  Tas ir tas mūsu pārskatam. Ja jums, puišiem, ir kādi jautājumi, vienkārši atstājiet komentāru zemāk un es labprāt atbildētu uz visu, kas rodas. �������� 

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Adblock
   detector