Kuidas luua veebipõhine e-poe veebisait WordPressiga

E-kaubandus on tulikuum, sest tänu sellele on kuus numbri teenimine uskumatult hõlpsaks ilma telliskivide ja mördiäri üles panemiseta, mis on tohutult kõrgete üldkuludega.


Kuid paljude jaoks on probleemiks enamiku e-poe platvormide, näiteks Shopify, kallid kuutasud. Kui olete alles alustamas, soovite soodsamat lahendust, et saaksite kulutada rohkem sellistele asjadele nagu turundus ja reklaam.

Hea uudis on see, et te ei pea Shopify kaudu toodete internetis müümiseks suuri kuutasusid maksma. Kui otsite Shopify või eBay alternatiivi, jätab see samm-sammult juhendaja teile tasuta vinge veebipoe.

Kõik, mida vajate, on veebimajutuse konto ja natuke vaeva näha ning saate e-kaubanduse veebisaidi kiiresti luua.


Alustame!

Vajalikud asjad:

 • Hosting. Soovitan SiteGround.
 • A domeeninimi.
 • WordPressi teema. Selle õpetuse jaoks kasutame tasuta Astra teemat.
 • WordPress Page Builder. Selleks kasutame tasuta Elementori lehe ehitajat.
 • WooCommerce, parim e-poe WordPressi pistikprogramm.

1. samm. Ostke veebimajutus ja domeeninimi.

Kui olete kogu selle veebisaidi loomise ettevõtte algaja, lubage mul kõigepealt selgitada, mis on veebimajutus ja domeeninimi ning miks neid vajate.

Mis on hostimine ja domeeninimi??

Veebimajutus on koht Internetis, kus teie veebisait elab. See on nagu füüsiline maja, kus teie asju leiate. Domeeninimi on teisalt teie veebisaidi aadress. See on nagu teie aadress, mille annate inimestele, et nad saaksid teile koju külla tulla. „Facebook.com”, „Google.com” ja „WordPress.com” on kõik näited domeeninimedest.

Domeeninime saate osta peaaegu kõigil domeeninimesid müüvatel veebisaitidel. Peate lihtsalt otsima parimat hinda. Kuid mis puutub veebisaidi majutamisse, siis on äärmiselt oluline, et majutust saadaks ainult usaldusväärne ettevõte. Sest kui teie hostimine on aeglane või ebausaldusväärne, kannatab teie veebisaidi kiirus ja tööaeg ning see kahjustab lõpuks teie e-kaubanduse äri.

Saidiplats, minu eelistatud veebimajutusteenus

E-kaubanduse veebisaidi loomiseks võite kasutada mis tahes kvaliteetset veebimajutusteenust, kuid selles õpetuses hakkame kasutama saidiplatsi.

SiteGround on väga soovitatav veebimajutaja veebis, kuna nad on teenindanud WordPressi kasutajaid ja neile kehtivad endiselt taskukohased hinnad. Neid tuntakse kõige rohkem kiire esinemise ja sama kiire toe tõttu.

Siin on SiteGroundi põhifunktsioonid:

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Kiire teadmistepõhine tugi
 • WordPressi lavastuskeskkond
 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • 30 päeva varundamist

SiteGround on kindel valik teie veebimajutusvajaduste jaoks. Nad teenindavad WordPressi veebisaite ja pakuvad vähem ressursse kui konkurendid, kuid suuremat usaldusväärsust.

Tegin nendega hämmastava tehingu, et anda 70% allahindlust kõigile, kes registreeruvad see link. Nii et kui soovite oma hostimisel raha säästa, klõpsake sellel lingil ja ostke oma hostimine kohe.

Kui olete jõudnud nende kodulehele, näete nelja erinevat tüüpi hostimist:

vali saidiplaani plaan

Valige WordPressi hostimine ja klõpsake nuppu Alustama. Seejärel näete kolme hinnakujundusplaani:

saidiplatsi WordPress hostimise hinnakujundus

Valige üks vastavalt oma vajadustele ja eelarvele. Samuti saate vaadata nende iga hostimisplaani võrdlus parema ettekujutuse saamiseks, milline plaan teie vajadustele kõige paremini sobib.

Kui olete plaani kasuks otsustanud, klõpsake nuppu Hangi plaan. Seejärel suunatakse teid lehele, kus peate valima domeeni. Kui olete juba domeeninime ostnud, valige „Mul on juba domeen”. Kui teil aga seda pole, valige saidi sees asuva domeeni ostmiseks „Registreeri uus domeen”.

vali domeen

Kui teil on domeeninimi, mis teile meeldib ja on saadaval, klõpsake nuppu Jätka. Järgmine samm on teie isiklike ja arveldusandmete esitamine ostu lõpetamiseks. Esitage oma üksikasjad täpselt ja klõpsake nuppu Maksa nüüd. Nüüd on teil usaldusväärne veebimajutus ja domeeninimi.

Teine samm. Installige WordPress.

WordPress on avatud lähtekoodiga tasuta tööriist, mis võimaldab teil veebisaite üles ehitada ka siis, kui teil pole kodeerimise kohta aimugi. See on seni lihtsaim ja võimsaim veebisaidi sisuhaldussüsteem. WordPressi juures on tohutult palju asju, mida ma armastan. Kui loete rohkem minu õpetusi või vaatate minu videoid, saate rohkem teada, miks on minu arvates WordPress parim vahend mittetehnikute veebisaitide loomiseks..

Saidiplatsil on tegelikult WordPressi installimine ühe klõpsuga, mis teeb teie jaoks kogu WordPressi installimise ja seadistamise raske töö.

Kui olete oma hostingu ostu lõpetanud, näete ekraanil linki, milles öeldakse link „Jätkake kliendialale”. Klõpsake sellel ja teid suunatakse lehele, kus saate oma uue hostimiskonto seadistada. All Seadistage oma veebisait, vali Alustage uut veebisaiti.

Seejärel näete installitavate tarkvarade loendit. Valige WordPress.

installima WordPressi

Seejärel peate esitama oma uue veebisaidi administraatori sisselogimisandmed, nagu teie e-posti aadress, kasutajanimi ja parool. Kindlustage need üksikasjad kindlasti, kuna kasutate neid oma veebisaidile sisselogimiseks.

Kui see on tehtud, klõpsake nuppu Kinnitage > Täielik häälestus. Ja teil on nüüd WordPressi elav, ise hostitud veebisait.

Veebisaidi kohandamise alustamiseks peate sisse logima WordPressi taustaprogrammi. Selleks minge oma saidiplaani juhtpaneelile ja lülitage sisse Minu kontod sakk. Klõpsake nuppu Paigaldamine ja näete siin domeeninime, mille olete registreerinud. Üle selle on roheline Minge administraatoriportaali nuppu. Klõpsake seda nuppu, et minna oma WordPressi sisselogimislehele.

minge WordPressi administraatori armatuurlauale

WordPressi sisselogimislehtedel on tavaliselt järgmised vormingud: teie domeen.com/wp-admin ja teie domeen.com/wp-login. Pidage meeles oma sisselogimislehe URL-i, nii et järgmine kord pääsete sellele juurde, sisestades URL otse oma aadressiribale ja ilma, et peaksite enam saidiväljale sisse logima.

WordPressi sisselogimisleht näeb välja selline:

WordPressi sisselogimisleht

Esmakordselt oma veebisaidile sisselogimiseks sisestage siin oma kasutajanimi ja parool.

3. samm. Installige Astra teema ja Astra saidid.

Astra-teema on teema, mida kasutame, et muuta meie e-kaubanduse veebisait võimalikult kiireks ja suurepäraseks. Kui soovite, võite kasutada ka muid teemasid, kuid selle õpetuse jaoks läheme koos Astra teemaga.

Astra on tasuta WordPressi teema, millel on suurepärane kiirus ja lihtsus. Siduge see Astra Sitesiga (tasuta pistikprogramm) ja kõigil võib olla ilus hiireklõpsuga veebisait. Saadaval on ka Pro-versioon, mis muudab Astra täiuslikuks teemaks.

Siin on omadused, mis mulle Astra juures kõige rohkem meeldivad:

 • Üks kiireimaid saadaolevaid teemasid
 • Üle 100 stardisaidi (enamik on 100% tasuta)
 • Paindlik megamenüü funktsioon
 • Võimas lisapakett
 • Ulatuslik WooCommendi tugi

Astra teema on suurepärane valik iga WordPressi veebidisaini projekti jaoks. Tegelikult on see teema, mida ma sellel veebisaidil ja kõigis oma veebisaidi projektides kasutan.

Ma usun arendajasse täielikult ja olen väga imestunud, kui teema on hästi kodeeritud.

Kuid lisaks sellele on seda teemat nii hõlpsasti kasutatav kogu hoolitsuse ja mõtte pärast, mis sinna sisse on käinud. Enamikul juhtudel konfigureerib see end teie kasutatavate tööriistade põhjal.

Astra installimiseks minge aadressile Välimus > Teema > Lisa uus. Otsige Astra, klõpsake nuppu Installi, ja Aktiveeri.

astra teema paigaldamine

Teine asi, mida ma Astrale armastan, on asjaolu, et sellel on plugin nimega Astra stardikohad koos eelmonteeritud tasuta ja premium-mallide raamatukoguga. Saate neid malle oma veebisaidi jaoks kasutada vaid mõne hiireklõpsuga. Kasutame Astra saidi malli, et lühendada oma veebisaidi loomise aeg pooleks.

Pärast Astra installimist näete armatuurlaual järgmist teadet:

Astra saidid saavad alguse

Klõpsake nuppu Alustama. See installib teie jaoks Astra Starter Sites.

Lehe koostaja valimine

Seejärel küsitakse teilt, millist lehe koostajat eelistate, ja selles õpetuses kasutan ma Elementorit. Elementor on WordPressi lehe ehitaja, kes on võtnud WordPressi veebidisaini tormi teel. Sellel oli sügavaim funktsioonide komplekt, kuid seda on väga lihtne kasutada ja juhtida. Elementor on kõige täisfunktsionaalsem tasuta lehtede koostaja. Täiendavate arendajafunktsioonide lisamiseks on olemas ka lisandmoodul Pro.

Põhielemendi omadused:

 • Reaalajas reaalajas toimetaja
 • Veebisaidi isikupärastamise funktsioonid
 • Mallide ja plokkide kogu
 • Ulatuslikud mobiilse reageerimise võimalused
 • Kõige võimsam hüpikuehitaja
 • PRO: looge kohandatud päised / jalus
 • PRO: looge postitustüübi paigutusi

Elementor on praegu saadavalolevate toodete tugevaim leht. Nad vabastavad pidevalt uusi funktsioone, mis vastavad praegustele kujundussuundumustele. See tähendab, et saate oma veebisaidi asjakohasena hoida. Kui soovite, et saaksite juurdepääsu edasijõudnutele funktsioonidele, saate minna versioonile Elementor Pro, mis on minu arvates uskumatu väärtus, arvestades kõiki selle juurde kuuluvaid lisamooduleid ja toitefunktsioone.

Astra saidi teema valimine

Kui olete lehe koostaja valinud, suunatakse teid Astra Sites-i mallide raamatukokku. Seal on palju ilusaid malle, mida saate kasutada. Võtke endale sobiv mall malli valimisel aega. Ja pange tähele, et neid malle saab teie valitud lehe koostajaga täielikult redigeerida, mis tähendab, et saate kohandada veebisaidi kõiki osi ja elemente, näiteks pealkirja, pilte, värve, logo jne..

Selle õpetuse jaoks kavatsen kasutada kohandatud printimise malli, kuna see näeb välja hämmastav ja väga e-kaubandusele orienteeritud.

Teema installimiseks peate selle eelvaatele viimiseks lihtsalt klõpsama sellel. Kui teile meeldib see, mida näete, klõpsake nuppu Teema importimine nuppu ja veenduge, et kõik ruudud on märgitud.

Kui märkate, on seal lahter „Installi vajalikud pistikprogrammid”. Selle ruudu märkimisel installitakse kõik teema jaoks vajalikud pistikprogrammid, et need näeksid välja täpselt sellised, nagu see on. Kohandatud printimise teema jaoks installib see Elementor, WooCommerce ja WPForms. See säästab mind nii palju aega, sest ma ei pea enam neid pistikprogramme ükshaaval installima. Minu jaoks on kõik tehtud.

Astra saidi teema importimine

Teema importimine võib võtta natuke aega. Ärge sulgege brauserit ega vajutage värskendamist. Oodake seda ja kui see on valmis, näete sinist Kuva sait nuppu. Klõpsake sellel nupul, et suunata oma veebisaidile, mille teema on nüüd just imporditud.

4. samm. Kohandage oma veebisaiti.

Teie veebisait näeb nüüd uimastamist, kuid soovite selle siiski enda omaks teha. Esimene asi, mida soovite teha, on valida oma värvipalett. Kui teil on juba oma brändi värv, läheb see lihtsamaks.

Värvipaleti valimine

Veebisaidil on tavaliselt 3 värvi komplekti: esmane, aktsent ja popvärv. Põhivärv on teie veebisaidi domineeriv värv ja tõenäoliselt teie brändi värv. Rõhumärvi kasutatakse tavaliselt pealkirjadel või postituste pealkirjadel, kui soovite, et need näeksid pisut teistsugused, et nende poole silmi tõmmata. Viimaseks peaks popvärv ülejäänud värvid kontrastseks tegema, et muuta veebisaidi olulised elemendid, näiteks tegevusele kutsuvad nupud, silmapaistvaks.

Veebisaidi värvipaleti valimiseks kasutan kahte tööriista. Esimene neist on Coolors.co kus saate sirvida erinevates värvipalettides ja valida, mida soovite oma veebisaidil kasutada.

coolorsi koduleht

Kui näete teile meeldivat paletti, hõljutage hiirekursorit selle kohal ja klõpsake nuppu Vaade, ja teid suunatakse uude aknasse, kus näete iga värvi Hex-koode.

värvipalett hekskoodiga

Need Hex-koodid on need, mida peate nende värvide kasutamiseks oma veebisaidil. Hiljem näitan teile, kuidas neid Hex-koode WordPressi taustaprogrammis kasutada.

Veel üks lahe tööriist on Colorzilla, Google Chrome’i laiendus, mis võimaldab teil hankida mis tahes värvi Hex-koodi, mida näete mis tahes veebisaidil, et saaksite seda omaette kasutada. Kui soovite saada Colorzilla laiendit, kliki siia. Seejärel klõpsake nuppu Lisage Chrome’i.

colorzilla

See võib võtta veidi aega, kuid kui see on tehtud, näete oma tööriistaribal seda ikooni:

colorzilla ikoon

Nüüd, kui näete mõnel veebisaidil värvi, mida soovite oma veebisaidil proovida ja kasutada, peate lihtsalt klõpsama sellel ikoonil ja klõpsama värvil, mida soovite kopeerida. Seejärel kopeeritakse Hex-kood automaatselt, mille saate kleepida oma veebisaidi taustale. See on nii lihtne. See on mugav tööriist, mis võimaldab teil suurepäraseid värve ühe klõpsuga kasutada.

Tüpograafia kohandamine

Samuti soovite oma veebisaidi silma paistmiseks kasutada oma tüpograafiat. Veebisaitidel on tavaliselt 2-3 fonti. Teil on pealkirjade või menüü font, kere font ja lisaks „pop-font”. Nagu värve, ei saa te kasutada ainult ühtegi fonti. Peate kontrollima, et need näeksid koos hea välja, ja saatma oma brändi kohta õige sõnumi.

Mulle meeldib kasutada Fontpair.co mis on veebisait, mis näitab teile, kuidas kaks erinevat fonti koos näevad.

kasutades fontpairs.co

Kui näete midagi, mis teile meeldib, pange lihtsalt tähele, kuidas seda nimetatakse, et saaksite minna WordPressi ja lisada see otse sinna.

Mulle meeldib kasutada ka Google Chrome’i laiendit WhatFont, mis ütleb teile, millist fonti kasutatakse igal veebisaidil. WhatFont’i installimiseks, kliki siia siis klõpsake nuppu Lisage Chrome’i. Siis näete tööriistaribal seda ikooni:

whatfont ikoon

Kui soovite teada fondi nime, klõpsake lihtsalt sellel ikoonil ja hõljutage hiirekursorit teksti kohal. WhatFont ütleb teile selle fondi nime ja kui te sellele klõpsate, näete ka fondi suurust, värvi, perekonda, stiili, kaalu ja palju muud.

kasutades midafont

Logo hankimine

Oma veebisaidi eristamiseks ja kaubamärgi identiteedi kinnitamiseks oleks teil vaja ka brändi logo. Logo saamiseks on mitmeid võimalusi. Võite proovida ja teha seda ise, kasutades hämmastavat kujundamistööriista nimega Lõuend. See on üsna populaarne, kuna see muudab kujundamise tõeliselt lihtsaks isegi algajatele.

Canval on palju logo malle, mida saate oma enda jaoks muuta. Pange siiski tähele, et kui soovite eksportida läbipaistva taustaga logo, peaksite minema uuele versioonile Pro (kus on ühekuuline tasuta prooviperiood). Võite alati minna Photoshopisse või Fotopea tausta eemaldamiseks, kuid see lisab protsessile vaid ühe täiendava sammu.

lõuendi logod

Kui soovite aega kokku hoida, võite palgata vabakutselise logo kujundaja, kes teeks seda teie jaoks. Võite proovida selliseid veebisaite nagu Fiverr.com või 99design, kuid esitaja valimisel peate olema ettevaatlik, lähtudes nende stiilist, lugudest, arvustustest, hinnangutest ja muust.

Veebisaidi kohandamine

Nüüd on aeg neid värve, fonte ja logosid oma veebisaidil kasutada. Kui olete WordPressi taustaprogrammi juhtpaneelil, minge aadressile Välimus > Kohanda teema kohandaja avamiseks.

teema kohandamine

Kui olete oma veebisaidi esiküljel ja ülaosas on must riba, võite klõpsata Kohanda kohandaja avamiseks.

teema kohandamine

Teema kohandaja näeb välja selline:

teema kohandaja

Siin saate üles laadida oma logo, muuta saidi värve ja tüpograafiat, kohandada nuppe ja palju muud. Siin tehtud muudatusi kuvatakse teie veebisaidil reaalajas, nii et saate kohe näha, kuidas see välja näeb. Samuti on igal teemal erinevad kohandamisvalikud, nii et kui kasutate mõnda muud teemat peale Astra, võite siin näha erinevaid valikuid.

Astra saidi värvide muutmiseks minge saidile Värvid ja taust. Teil on võimalus muuta põhivärve, riivsaia, päise ja jaluse riba värve.

värviline taustredaktor

Baasvärvid on teie veebisaidi teema, lingi, teksti ja lingi hõljukvärvid. Näiteks kui soovite muuta näiteks teema värvi, klõpsake nuppu Valige Värv. Värvi valimiseks on kaks võimalust. Esiteks võite kasti kleepida Hex-koodi. Nii et kui leidsite värvi veebisaidilt Coolors.co või mõnes muus kohas, saate siia kleepida Hexi koodi. Värvi saate valida ka sisseehitatud valiku tööriista abil.

põhivärvide redaktor

Saidi tüpograafia muutmiseks minge tagasi kohandaja põhimenüüsse ja klõpsake nuppu Tüpograafia. Saate muuta aluse, leiva, sisu ja ajaveebi tüpograafiat.

tüpograafia kohandaja

Järgmine on teie logo lisamine. Oma logo üleslaadimiseks minge lehele Paigutus > Päis > Saidi identiteet. Klõpsake jaotise Logo all nuppu Muuda logo nuppu ja laadige üles oma logo.

üleslaaditav logo

Astra võimaldab teil ka oma logo laiust reguleerida, nii et saate muuta, kui suureks või väikeseks soovite selle ilmumist. Allapoole kerimisel saate muuta ka oma saidi pealkirja, lisada saidi sildi ja saidi ikooni või faviconi.

Astra kohandamisalal saate teha palju rohkem, näiteks muuta oma saidi sisu laiust, muuta ajaveebi postituse struktuuri, kohandada jaluse ja päise ja palju muud. Uurige siin oma valikuid, et näha, mis teie veebisaidi jaoks kõige paremini meeldib.

Kui olete kohandamise lõpetanud, ärge unustage klõpsata Avalda et muudatused teie saidil reaalajas leviks.

5. samm. Veebisaidi kohandamine Elementoriga.

Sel hetkel on teil kohandamise põhitõed maas, nagu saidi värvi muutmine, tüpograafia, logo lisamine ja kõik muu. Nüüd on aeg tutvuda ebameeldivate detailidega ja hakata kasutama Elementorit (või mõnda teie eelistatud leheküljeehitajat), et teie saidi väljanägemist täielikult muuta.

Nagu ma juba varem mainisin, hakkan selles õpetuses kasutama Elementorit, kuna ma lihtsalt arvan, et see on parim, kuid võite kasutada iga teile sobivat lehekoostjat.

Elementoris saate oma veebisaidiga teha peaaegu kõike, ilma veebiarendajat kodeerimata või palkamata. Elementide lisamine on lihtne lohistamisprotsess.

Elementoriga lehe redigeerimiseks on kaks võimalust. Esiteks, kui olete WordPressi taustaprogrammis, klõpsake nuppu Lehed ja peaksite nägema kõigi oma veebisaidi lehtede loendit, sealhulgas neid, mis loodi automaatselt Astra saidi malli abil. Konkreetse leheloojaga (nt Elementor) tehtud lehed märgistatakse järgmiselt:

lehed

Lehe koostajaga lehe redigeerimiseks hõljutage hiirekursorit selle kohal ja klõpsake nuppu Redigeerimine koos (lehe koostaja). Minu puhul saab olema Redigeerimine koos Elementoriga.

redigeeri elementidega

Kui klõpsate sellel, võetakse teid Elementorisse.

Teine võimalus on, kui olete oma veebisaidi esiküljel, minge lehele, mida soovite redigeerida, ja klõpsake nuppu Redigeerimine elementidega ülaosas mustal ribal:

redigeeri elementidega

Mõlemad neist pääsevad teid Elementorisse. Kui olete Elementori sees, saate oma pealkirjas kasutada erinevaid pilte, muuta teksti, muuta ikoone ja palju muud. Alustuseks võite muuta pealkirja teksti ja pilti, et see sobiks teie äriga. Siin on mõned asjad, mida saate Elementori sisemiste tekstidega teha:

tekstide redigeerimine elektoris

Nagu näete, saate teksti muuta otse sisu redigeerimise alal, muuta suurust, kaalu, värvi ja tüpograafia perekonda. Saate lisada ka animatsioone, näiteks lihtsad kadumised, suumimine ja palju muud. Siin on palju asju, mida saate oma veebisaidile vürtsi lisamiseks teha.

Samuti soovite oma veebisaidi pilte muuta vastavalt ettevõtte olemusele. Elementori piltide muutmine on väga lihtne. Peate lihtsalt klõpsama pilti ja valikud ilmuvad vasakul külgribal. Saate üles laadida uue pildi, muuta selle suurust, lisada äärise või varju, lisada animatsiooni ja palju muud.

piltide redigeerimine elementoris

Elementori sees saate muuta ka nuputekste, kohandada iseloomustusala, lisada rohkem elemente / plokke, näiteks tekste, pilte, nuppe, videoid ja palju muud.

Elementor Pro pakub veel palju funktsioone, näiteks võime lisada vorme (mis tavaliselt nõuab kolmanda osapoole pistikprogrammi), võimalust oma fonte üles laadida, liugureid lisada, hinnakirju ja hinnakirju lisada, päiseid ja jaluseid kohandada ( mis on enamiku leheehitajate jaoks piirid) ja palju muud.

Kui soovite osta Elementor Pro ja saada samal ajal tasuta juurdepääsu minu Elementor Pro kursustele, klõpsake sellel lingil siin.

5. samm. Seadistage WooCommerce.

Nüüd on aeg üles seada WooCommerce, mis on WordPressi pistikprogramm, mis muudab mis tahes veebisaidi veebipoodiks. See võimaldab teil lisada tooteid, aktsepteerida veebimakseid, luua kuponge, seada saatmis- ja maksustamist ja teha palju muud.

WooCommerce installiti minu jaoks juba Custom Print Astra saidi teema järgi, nii et nüüd pean minema sisse ja seadistama. Kui teil pole veel WooCommerce’i installitud, minge lihtsalt aadressile Pluginad > Lisa uus ja otsige WooCommerce.

Esimese asjana peame minema WooCommerce > Seadistused. Näete 7 vahekaarti: Üldist, Tooted, Saatmine, Maksed, Kontod ja privaatsus, E-kirjad ja Täpsemad.

Vaatame kõigepealt Üldine sakk. Sellel vahekaardil saate määrata oma poe aadressi, millistes riikides müüte ja tarnite, ning lubada maksumäärad.

e-poe üldised seaded

Allapoole kerimisel näete ka valikuid kupongide lubamiseks ja hindade kohandamiseks teie veebisaidil, sealhulgas valuuta, kus see kuvatakse jne..

Järgmine on Tooted vahekaart, kus saate seadistada tootega seotud valikud. Saate määrata, mis leht saab teie poe leheks, mis juhtub, kui külastajad lisavad toote ostukorvi, määravad toote mõõtmed, lubavad ja konfigureerivad klientide ülevaateid ning võimaldavad tärnihinnangud.

e-poe toote seaded

Selle jaotise ülaosas saate ka valikuid teha Inventuur ja Allalaaditavad tooted. Jaotises Jaotis, kui märgite ruudu kõrval Varude haldamise lubamine, näete loetelu loenditest, mis aitavad teil oma varusid hallata. Näiteks saate seada madala laovaru läve, nii et kui teie laoseis jõuab selle arvuni, saadetakse teile teatis. Samuti saate varjata oma veebisaidi varusid.

laoseadistused veebikaubandus

Mis puutub Allalaaditavad tooted jaotises, on see asjakohane ainult siis, kui müüte oma veebisaidil allalaaditavat sisu, nii et kui müüte puhtalt füüsilisi tooteid, võite selle vahele jätta. Enne teie toodete allalaadimist saate ostjatelt sisse logida. Samuti saate pärast makse tegemist juurdepääsu allalaaditavatele failidele.

allalaaditavad tootevalikud

Järgmine sakk on Kohaletoimetamine. See on asjakohane ainult siis, kui müüte füüsilisi tooteid, mis saadetakse ostjatele välja. Sellel vahekaardil on kolm alajaotist: Saatmistsoonid, saatevõimalused ja saateklassid.

Laevandustsoonides peate lisama saatmistsoonid ja määrama neile tsoonidele saadaolevad saatmisviisid. Kui lähete mitmesse riiki, võtab see veidi aega.

laevandustsoonid

Kui vajate saatmistsoonide kohta rohkem abi, võite vaadata WooCommerce’i saatetsooni dokumentatsioon.

Järgmine on Kohaletoimetamise võimalused sektsiooni. Selles jaotises saate juhtida, kuidas saatekulusid teie veebisaidil kuvatakse, ja määrata vaikimisi või vajaliku saatmissihtkoha.

saatmisvõimalused

Viimane jaotis laevanduses on Laevaklassid. Saateklasside abil saate tootegrupile määrata erinevad tariifid, näiteks raskemad tooted, mis vajavad rohkem postikulu.

saatmisklassid

Saatekulude määramiseks minge lehele Saatmistsoonid ja looge või muutke olemasolevat saatmisviisi, näiteks „Kindlaksmääratud hind”.

lisage saatmiskulud

Kui klõpsate Redigeeri, ilmub hüpikaken. Siin saate lisada äsja loodud saateklassi kindla saatmismäära ja lisakulud.

saatmisklassi saatmiskulu

Kui vajate lisateavet kohaletoimetamisseadete konfigureerimise kohta, saate vaadata WooCommerce’i veebisaite saatmisdokumentatsioon.

Liigume nüüd edasi Maksed. Sellel vahekaardil saate lubada või keelata makseväravad, näiteks PayPali, otsese pangaülekande, sularahas kättetoimetamise ja muu. Kui olete meetodi lubanud, klõpsake nuppu Seadista oma kontode linkimiseks ja maksete aktsepteerimiseks.

makseviisid

Kui soovite triibumaksetega nõustuda, saate installida pistikprogrammi nimega WooCommerce’i triibumaksete lüüs. Mine lihtsalt Pluginad > Lisa uus ja otsige pistikprogramm. Selle pistikprogrammi installimine ja aktiveerimine lubab WooCommerce’is Stripe’i makseviisi, kuid peate sellesse sisse minema WooCommerce > Seadistused > Maksed üles seadma.

Aastal Kontod ja privaatsus vahekaardil, saate konfigureerida konto loomise ja kasutaja privaatsusega seotud seadeid. Saate lubada külalistel osta ilma kontot loomata, seada oma privaatsuse lehe ja poliitikalehed ning valida, kui kaua kasutajaandmeid säilitatakse.

kontod ja privaatsus

Järgmine on E-kirjad vahekaart, kus näete e-kirjade loendit, mida WooCommerce teatud tingimuste alusel automaatselt saadab. Näiteks võib uue tellimuse vormistamisel saata meili teie valitud e-posti aadressile. Samuti näete e-kirju koos värskendustega klientide tellimuste kohta, näiteks tagastatud või täidetud tellimused.

meiliteatised

Lõpuks Täpsemad vahekaart, mis asendas vahekaardi API, võimaldab teil konfigureerida rohkem tehnilisi üksikasju, näiteks leheseaded, kus saate WooCommerce’ile öelda, milline leht hakkab toimima teie ostukorvilehe või väljamakse lehena.

lehe seadistamine veebikaubandus

Allapoole kerimisel saate muuta seda, mida WooCommerce nimetab lõpp-punktina, mis on URL-i lisa, mis võimaldab neil kuvada erinevat sisu, ilma et oleks vaja uut lehte.

6. samm. Lisage tooteid.

Kui olete WooCommerce’i põhiseadetega lõpule jõudnud, on nüüd aeg tooteid lisada. Astra saidi teema, mida me selles õpetuses kasutasime, on juba koos näidistoodetega ja nii näeb välja tooteleht esiküljel:

toote leht

Vaatame nüüd, kuidas saaksime seda muuta ja lisada taustapildile oma tooteid.

Uue toote lisamiseks või olemasoleva redigeerimiseks klõpsake lihtsalt menüüvalikut Tooted vasakul külgribal WordPressi juhtpaneelil. Seejärel näete kõigi teie toodete nimekirja. Teise võimalusena võite klõpsata, kui olete tootelehe esiküljel Toote redigeerimine lehe ülaosas oleval mustal ribal. See viib teid otse toote redaktorisse.

tootetoimetaja

Siin saate muuta toote pealkirja ja kirjeldust. Allapoole kerimisel näete jaotist nimega Tooteandmed. Selles kohas veedate suurema osa ajast. Siin saate valida toote tüübi ja sealt saate konfigureerida muid toote sätteid.

WooCommerce võimaldab teil lisada seda tüüpi tooteid:

 • Füüsiline, allalaaditav, virtuaalne. Virtuaalset toodet ei pea tingimata alla laadima. Selle näiteks on kohtumine või üks-ühele juhendamise sessioon.
 • Lihtne toode. See on üksiktoode.
 • Rühmitatud toode. See on kimp erinevaid tooteid.
 • Väline toode. Väljaspool teie veebisaiti ostetud tooted, nagu siduslink.
 • Muutuv toode. Muutuvtootel on erinevusi, näiteks värvid ja suurused.
tootetüübid

Uue toote loomisel tuleb kõigepealt valida selle tüüp. Igal tüübil on erinevad variandid. Näiteks on allalaaditaval tootel järgmised valikud:

allalaaditavad tootevalikud

Selle jaotise vasakus servas näete rohkem valikuid laoseisu, saatmise, lingitud toodete ja muu jaoks.

Sisse Inventuur, saate lisada SKU, esitada selle toote jaoks kindla arvu varusid, määrata lao oleku ja palju muud.

Sisse Kohaletoimetamine, saate täpsustada toote kaalu ja mõõtmed, samuti saate määrata saatmisklassi, mille lõime eelmises etapis.

tooteandmete saatmine

Sisse Lingitud tooted, saate tootele määrata edasimüügi ja ristmüügi. Upsell on toode, mida soovitate praeguse toote asemel, kuna selle hind on kõrgem. Ristmüük on tooted, mida soovitate ostukorvis praeguse toote põhjal soovitada. Kui soovite lisada müügi või ristmüügi, tippige toote nimi vastavatesse lahtritesse.

lingitud tooted

Saate ka oma toodetes atribuute lisada Atribuudid sektsiooni. See võib olla suurus, värv, kaal jne. Samuti, kui loote muutuvat toodet, peate esmalt siia lisama atribuudi. Kui soovite lisateavet muutuva toote loomise kohta, vaadake WooCommerce’i juhend on siin.

Kui kerite allapoole Tooteandmed kasti, näete ala, kuhu saate lisada lühikese tootekirjelduse. See kirjeldus ilmub teie toote kõrval ja hinna lähedal. Hoidke see lühike ja magus. Saate toote paremal küljel pildi lisada. Kui teil on rohkem tootepilte, saate need lisada jaotisesse Tootegalerii sektsiooni.

lühike kirjeldus ja toote pilt

Samuti on oluline seada kataloogi nähtavus, mille leiate lehe ülemisest osast allpool Avalda. Mõnel juhul võiksite teatud tooteid peita, kuna võib-olla pakute seda ainuõigusliku soodushinnaga ristmüügina. Siin saate seda teha.

kataloogi nähtavus

Kui olete siin tehtud kõigega lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Uuenda kõigi muudatuste salvestamiseks.

Kui soovite lisateavet erinevate tootetüüpide kohta ja kuidas neid õigesti luua, saate seda teha WooCommendi juhend on suurepärane koht alustamiseks. Lisage oma veebisaidile rohkem tooteid samade sammudega, mida ma teile siin näitasin, kuni oma toodete loendite koostamiseni.

7. samm. Kohandage oma väljamakseid.

WooCommerce on suurepärane pistikprogramm, nagu te seni näinud olete, kuid tavaline kaebus selle vastu on kassasuvandite puudumine. Te ei saa muuta seda, kuidas kassas olevad lehed välja näevad, ja te ei saa sellega müügi lehtrit luua. Müügikanal on suurepärane viis kliendi ostuväärtuse suurendamiseks, nii et kui teil seda oma veebisaidil pole, jätate tõesti raha lauale.

Kui soovite luua oma e-kaubanduse veebisaidile müügilehtri, on parimaks pistikprogrammiks abinõu CartFlows. See on lehtri moodustaja WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil luua ilusaid ja ülitõhusaid lehreid otse WordPressi sisemusse.

kärgvood

Kui soovite lisateavet selle kohta, kuidas CartFlowsiga müügilehte luua, võite vaadata seda minu koostatud õpetust.

8. samm. Jätkake ostukorvi jätmist.

Enne kui ma selle õppematerjali lõpule viin, lubage mul lisada veel üks asi ostukorvist loobumise kohta. E-kaubanduses on tõsiasi, et paljud kliendid loobuvad ostukorvist ilma ostu lõpetamata.

Selle põhjuseks võib olla palju põhjuseid. Neil võis olla tähelepanu hajutatult, jõud või ühendus läks välja, tekkis midagi pakilist. Mis iganes see on, paljud neist hüljatud kärudest kaotavad müügi, kui te ei tee sellega midagi.

Õnneks on olemas pistikprogramm nimega WooCommendi ostukorvi hülgamise taastamine pistikprogramm, mis hoiab silma peal ja saadab hilisemate järelkärudega klientidele automaatselt järelmeetmete e-kirju – kõik TASUTA!

Kui oleksite kasutanud siin kasutatud Astra saidi teemat, oleks see pistikprogramm juba teie jaoks installitud. Kuid kui ei, siis saate selle installida minnes Pluginad > Lisa uus ja otsige pistikprogramm.

See loob WooCommerceis uue valiku nimega Ostukorvi hülgamine. Kui klõpsate sellel, näete ülevaadet, kui palju hüljatud kärusid teil on, mitu on taastatud ja mitu on kadunud.

tagastatavate tellimuste ostukorvi loobumine

Samuti saate kohandada järelmeilisõnumeid, mida WooCommerce saadab, minnes üle e-posti aadressile Järelmeilid vahekaardil, hõljutage hiire muutmist e-posti kohal ja klõpsake nuppu Redigeeri.

järelmeilid

Seejärel suunatakse teid e-posti redaktorisse:

järelmeilide kohandamine

Mähkimine üles

E-kaubanduse WordPressi veebisaidi loomine võib tunduda keeruline ja üle jõu käiv, kuid loodan, et valgustasin seda ja näitasin, kuidas saate seda kõike väikese abiga ise teha. Mul on hea meel kuulda teie edulugusid ja kui vajate abi, saate minu poole pöörduda allolevas kommentaaride jaotises.

SiteGround

SiteGround on väga soovitatav veebimajutaja veebis, kuna nad on teenindanud WordPressi kasutajaid ja neile kehtivad endiselt taskukohased hinnad. Neid tuntakse kõige rohkem kiire esinemise ja sama kiire toe tõttu.

Peamised saidipõhised omadused:

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Kiire teadmistepõhine tugi
 • WordPressi lavastuskeskkond
 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • Igapäevased varukoopiad

SiteGround on kindel valik teie veebimajutusvajaduste jaoks. Nad teenindavad WordPressi veebisaite ja pakuvad vähem ressursse kui nende konkurendid, kuid suuremat usaldusväärsust.

Tutvuge saidiga GroundGround

Astra teema

Astra on tasuta WordPressi teema, mis on keskendunud kiirusele. Valikuliselt saate osta Pro-versiooni hinnaga 59 dollarit, mis lisab mõned täiendavad sätted ja valikud.

Astra põhifunktsioonid:

 • Pole kiirete teema, aga see pole ka lörm
 • Palju tasuta demo-saite
 • Paindliku megamenüü funktsioon
 • Kohandatud paigutuste valikud
 • WooCommendi tugi
 • LearnDash’i tugi

Astra teema on õiglane valik iga WordPressi veebidisaini projekti jaoks. Ma arvan, et suurim küsimus on see, kas peate tänapäeval isegi teema ostma, kuna leheehitajad teevad samu asju, mille jaoks teil oleks teema vaja. Näiteks on Elementoril tasuta teema Hello, mis võimaldab teie lehe koostajal kogu töö ära teha.

Professionaalse teema ostmiseks on veel mõned head põhjused, kuid enamiku inimeste jaoks sobivad need tasuta teemaga tõenäoliselt kõige paremini.

Minu jaoks on Astra teema siiski minu arvates praeguste trendidega sammu pidanud ja ma ei soovita seda enam.

Saadaval on palju paremaid tänapäevaseid teemasid, mis pakuvad sisseehitatud päise ja jaluse ehitajaid, võrreldes 3 paigutusega, lisaks paindlikumad lehtede ja postituste paigutused..

Tutvu Astra teemaga

Elementor

Elementor on WordPressi lehe ehitaja, kes on võtnud WordPressi veebidisaini tormi teel. Sellel on sügavaim funktsioonide komplekt, kuid seda on väga lihtne kasutada ja juhtida. Elementor on kõige täisfunktsionaalsem tasuta lehtede koostaja. Täiendavate arendajafunktsioonide lisamiseks on olemas ka lisandmoodul Pro.

Põhielemendi omadused:

 • Reaalajas reaalajas toimetaja
 • Veebisaidi isikupärastamise funktsioonid
 • Mallide ja plokkide kogu
 • Ulatuslikud mobiilse reageerimise võimalused
 • Kõige võimsam hüpikuehitaja
 • PRO Loo kohandatud päised / jalus
 • PRO Loo postitustüübi paigutused

Elementor on praegu saadavalolevate toodete tugevaim leht. Nad vabastavad pidevalt uusi funktsioone, mis vastavad praegustele kujundussuundumustele. See tähendab, et saate oma veebisaidi asjakohasena hoida.

Elementor Pro on uskumatu väärtus, arvestades kõiki lisamooduleid ja toitefunktsioone.

Kui ma alustaksin täna uue veebisaidi projektiga, oleks Elementor lehe valija, kelle valiksin. Pean vajalikuks WordPressi lehe ehitajat, mida on rõõm kasutada.

Checkout Elementor

CartFlows

CartFlows on WordPressi müügilehtri ehitaja. See võimaldab teil valitud leheehitajaga kiiresti ja hõlpsalt müügilehti üles ehitada.

Key CartFlow põhifunktsioonid:

 • Professionaalselt kujundatud mallid
 • 5 asukoha järjekorranumbrid
 • Üks klõps müüb
 • Kasutage oma eelistatud lehtede koostajat
 • Pikendatav erinevalt klikklehtritest
 • Taimerid ja jagatud testimine

Kui soovite WordPressi jaoks müügilehe ehitajat ja tunnete end ise majutamisega või hallatava WordPressi hostimisega kasutades, siis on CartFlows suurepärane võimalus, kuna seda on ülilihtne kasutada, kuid samas väga võimas.

Tutvuge CartFlowsiga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector