Kuidas luua veebikursuse veebisait LearnDashiga

Viimased 4 aastat olen pakkunud oma teadmisi ja müünud ​​neid sellel veebisaidil pakutavate kursuste kaudu. Sõna otseses mõttes saab igaüks seda teha!


Mõned inimesed valivad SaaS-põhise lahenduse, näiteks Teachable, Podia või Kajabi, mis on suurepärased teenused, kuid millel on kõrge igakuine hinnasilt.

Siiski on üsna lihtne luua veebikursuse veebisait, kus saaksite oma teadmisi ilusti müüa ja edastada.

Selle õpetuse jaoks on vaja mõnda asja:

 • Veebisaidi majutamine. Soovitan Sitegroundi
 • WordPress (muidugi), see on tasuta
 • WordPressi teema, Astra on ka tasuta
 • LearnDash, WordPressi juhtiv õppehaldussüsteem

Selles õpetuses käsitleme, kuidas luua veebikursuse veebisait algusest lõpuni, sealhulgas järgmised:

 • Veebikursuse veebisaidi loomiseks vajalikud asjad
 • 1. samm. Veebisaidi hostimise ja domeeninime ostmine.
 • 2. samm. Installige ja seadistage LearnDash.
 • 3. samm. Installige oma WordPressi teema ja lehe koostaja.
 • 4. samm. Looge oma esimene kursus LearnDashiga.
 • 5. samm. Lisage kursusele lõigud ja õppetunnid.
 • 6. samm. Jagage oma tunnid väiksemateks teemadeks.
 • 7. samm. Oma kursusele viktoriinide lisamine.
 • 8. samm. Tundide lisamine
 • 9. samm. Ühendage kursus müügilehtriga
 • Mähkimine üles

Veebikursuse veebisaidi loomiseks vajalikud asjad

Kauni veebikursuse veebisaidi loomiseks vajate käputäis tööriistu. Mõned neist on tasuta, mõned mitte. Kuid kulud on minimaalsed võrreldes sellega, mida võite oma kursuste kaudu oma teadmiste müümisega teenida.

1. Hea veebisaidi hostimine ja domeeninimi.

Kuna korraldate kursusi oma veebisaidil, peate ostma hea veebisaidi hostimise, mis on usaldusväärne, kiire ja pakub suurt tuge. Teil on vaja ka domeeninime, mis on põhimõtteliselt teie veebisaidi aadress.

Seal on hostimist üsna palju, kuid minu jaoks on parim Siteground. Minu kasutamise aastatel on see olnud kiire, usaldusväärne ja klienditugi hämmastav. Minu saidid, mida hostitakse saidiplatsil, on alati töövalmis. Ja kui ma puutun kokku mõne probleemiga, on nende meeskond kiire abi. Nii et selles õpetuses hakkame kasutama saidiplatsi.

Kui soovite Sitegroundi abil oma hostimisel 70% kokku hoida, klõpsake siin salvestamiseks ��

2. WordPress.

Päris ilmne, kuna kavatsete oma veebisaidi WordPressi kaudu üles ehitada. WordPressi kasutamise peamine eelis teiste SaaS-põhiste lahenduste ees on see, et saate oma andmete ja kujunduse üle täieliku kontrolli.

WordPressil on lai pistikprogrammide ja teemade kogukond, mis lisab mis tahes soovitud funktsioone. Kui saate seda mõelda, on sellel pistikprogramm. Ja peaaegu igapäevased arendajad võtavad kasutusele uusi pistikprogramme ja teemasid, nii et WordPressi kasutamisel pole tegelikult mingit piirangut.

WordPressi on tõesti lihtne paigaldada ja seadistada. Saidiplatsil on ühe klõpsuga WordPressi installija, millest räägime hiljem.

3. WordPressi teema ja lehtede koostaja.

Teil on vaja ka WordPressi teemat, millega on lihtne töötada. Mulle väga meeldib Astra kasutamine, kuna see on tasuta, hästi kodeeritud ja sobib hästi enamiku pistikprogrammidega, näiteks leheehitajate ja kursuste koostajatega.

Lehtede koostajad on WordPressi pluginad, mis võimaldavad teil veebisaite üles ehitada, lihtsalt lohistades ja kukutades elemente, näiteks pilte ja teksti. Neid on ülilihtne kasutada ja see välistab vajaduse palgata hämmastavate veebisaitide loomiseks kalleid veebiarendajaid.

Selle õpetuse jaoks hakkame lehe koostajaks kasutama Elementor Pro. Isiklikult on Elementor Pro ületanud minu ootusi leheehitajate osas. See on intuitiivne, väga lihtne kasutada ja sisaldab palju lisafunktsioone, mis lisavad teie veebisaidile tõesti maitset.

4. Õppehaldussüsteemi pistikprogramm teie veebisaidi muutmiseks veebikursuse veebisaidiks.

Lõpuks vajate võimast õppehaldussüsteemi (LMS) WordPressi pistikprogrammi, et muuta oma veebisait ilusaks kursuste veebisaidiks, kus saaksite oma sisu müüa, jälgida õpilaste edusamme, anda välja sertifikaate ja palju muud.

Ülekaalukalt juhtiv LMS-i plugin WordPressis on LearnDash. See annab käe kõige võimsamale, tipptasemel kursuseehitaja tarkvarale, millega olen kokku puutunud, ja tegelikult lülitun teisest LMS-ist õppima LearnDashile, kuna selle hiljutisi värskendusi on lihtsalt raske ignoreerida.

learningdashi koduleht

Hiljuti avaldatud LearnDash 3.0-ga on saadaval hulgaliselt uusi funktsioone, mis täiustavad kasutajakogemust ja muudavad kursuste veebisaidid üldiselt paremaks ja professionaalsemaks.

LearnDashit kasutavad tuhanded ülikoolid, mainekad veebiturundusagentuurid ja organisatsioonid, mille usaldusväärsuse kohta on palju öelda.

Soovitan teil kohe proovida LearnDash’i. See on üsna taskukohane, peaaegu ka taskukohane kõigi saadaolevate funktsioonide jaoks. Kui te pole sellega mingil põhjusel rahul, saate kasutada nende 30-päevast raha tagastamise garantiid.1. samm. Veebisaidi hostimise ja domeeninime ostmine.

Esimene samm on veebisaidi hostimise ja domeeninime ostmine. Kui te pole veebisaitide loomisega alustanud ja pole tegelikult valdkonna tingimustega kursis, on veebisaidi hostimine teie veebisaidi maja. See on koht Internetis, kus teie veebisait asub.

Domeeninimi on seevastu aadress. Inimesed kirjutavad teie veebisaidi otsimiseks otsinguribale. Domeeninimede näideteks on WPCrafter.com, Facebook.com, Wikipedia.org jne. .Com ja .org on omamoodi domeenilaiendid.

Domeenilaiendeid, näiteks .gov, .net, .us, .co jne, on palju ja teie valitud valik sõltub teie eelistustest ja teie organisatsiooni tüübist. Kui olete eraettevõte, peaks .com töötama. Enamiku haridusasutuste jaoks on domeenilaiendiks eelistatud .org.

Nagu ma enne ütlesin, soovitan tungivalt kasutada saidiplatsi, kuna see pakub kvaliteetset hostimist ja hämmastavat tuge. 70% soodsamalt saidilt Hostgroundilt hostingu ostmiseks minge saidile, klõpsates sellel lingil.

Kodulehel peaksite nägema erinevat tüüpi hostimist. WordPressi hostimine on hea, nii et klõpsake nuppu Alustama otse selle all.

vali saidiplaani plaan

Seejärel suunatakse teid lehele, mille saidiplatsil on WordPressi hostingu hinnaplaanid.

saidiplatsi WordPress hostimise hinnakujundus

Valige plaan, mida eelistate vastavalt teie vajadustele. GrowBig on suurepärane plaan, kuna saate võõrustada piiramatul arvul veebisaite ja hankida ka mõned esmaklassilised funktsioonid. Üks nendest funktsioonidest on võimalus testida veebisaidil uusi koode ja funktsioone ning lõplike muudatuste lükkamine reaalajas veebisaidil ühe klõpsuga. Samuti on kaasas sama meeskonna välja töötatud täiustatud vahemälupulgaldus ja tasuta veebisaidi ülekandmine ühele veebisaidile.

Selles õpetuses kavatsen osta GrowBigi. Saate valida oma plaani ja klõpsata Hangi plaan.

Seejärel suunatakse teid järgmise sammu juurde, milleks on teie domeeninime valimine. Oma domeeninime on lihtsam osta otse Sitegroundist, kuid kui teil see juba on, võite lihtsalt valida „Mul on juba domeen” ja tippida see domeeninime väljale. Samuti saate oma domeeninime osta eraldi veebisaidilt, kuid see võtab ette täiendavaid samme, et integreerida see saidi saidil teie hostimisega.

vali domeen

Kui olete oma soovitud domeeninime kätte saanud, klõpsake nuppu Jätka ja täitke oma väljamakse.

Kui olete ostu sooritanud, näete ekraanil linki, milles öeldakse link „Jätkake kliendialale”. Klõpsake sellel ja teid suunatakse lehele, kus saate oma uue hostimiskonto seadistada. All Seadistage oma veebisait, vali Alustage uut veebisaiti.

Seejärel näete installitavate tarkvarade loendit. Valige WordPress.

installima WordPressi

Seejärel palutakse teil sisestada administraatori sisselogimisandmed, näiteks kasutajanimi ja parool. Need on teie veebisaidi turvalisuse üksikasjad, nii et kasutage kindlasti üksikasju, mida pole lihtne ära arvata.

Kui see on tehtud, klõpsake nuppu Kinnitage > Täielik häälestus. Ja teil on nüüd WordPressi elav, ise hostitud veebisait.

Oma veebisaidi kohandamiseks peate sisse logima WordPressi. Selleks minge oma saidiplaani juhtpaneelile ja lülitage sisse Minu kontod sakk. Klõpsake nuppu Paigaldamine ja näete siin domeeninime, mille olete registreerinud. Üle selle on roheline Minge administraatoriportaali nuppu. Klõpsake seda nuppu, et minna oma WordPressi sisselogimislehele.

minge WordPressi administraatori armatuurlauale

WordPressi sisselogimisleht näeb välja selline:

WordPressi sisselogimisleht

Esmakordselt oma veebisaidile sisselogimiseks sisestage siin oma kasutajanimi ja parool.

2. samm. Installige ja seadistage LearnDash.

Kui olete WordPressis sees, on aeg installida LearnDash. Kui omandate LearnDash, saate juurdepääsu installijale (.zip-fail) ja litsentsivõtmele. LearnDashi installimiseks laadige .zip-i installija WordPressisse üles minnes Välimus > Pluginad > Lisa uus > Laadige pistikprogramm üles.

installimine

Kui installimine on tehtud, klõpsake nuppu Aktiveeri.

Nüüd on teil WordDress installitud ja aktiveeritud LearnDash. Esimene asi, mida peate tegema, on litsentsi aktiveerimine minnes LearnDash > Seadistused. E-posti aadressi ja litsentsivõtme sisestamiseks vahetage vahekaardile LMS litsents. Kui olete üksikasjad sisestanud, klõpsake nuppu Värskenda litsentsi.

aktiveeri litsentsi learningdash jaoks

Seejärel peate konfigureerima oma makseseaded, kui soovite oma kursuse eest veebimakseid saada. Klõpsake nuppu PayPali seaded ja sisestage oma PayPali e-posti aadress, valuuta, riik jne. Klõpsake nuppu Salvesta kui olete valmis.

paypali seaded õppes

LearnDash 3.0

Teine asi, mida peate tegema, on veenduda, et kasutate programmi Legacy asemel LearnDash 3.0. Selleks lülitage sisse Üldine sakk. Siin näete võimalust valida Aktiivne mall. Veendu, et LearnDash 3.0 on pärandi asemel valitud, et pääseda juurde lisafunktsioonidele, näiteks fookusrežiimile.

Fookusrežiimi rakendatakse kogu saidil ja see võimaldab teie õpilastel tähelepanu kõrvale juhtida, eemaldades lehelt mittevajalikud elemendid, näiteks külgribad ja muud vidinad. See hõlbustab ka ilusa ja professionaalse välimusega veebisaidi loomist ilma, et peaksite oma lehti ükshaaval sisse logima ja neid muutma..

Kui fookusrežiim on lubatud, muutub veebisait järgmiselt.

teravustamisrežiimi lubamine

3. samm. Installige oma WordPressi teema ja lehe koostaja.

Pärast LearnDashi installimist võite jätkata kursuse loomisega, kuid selles õpetuses tahan näidata teile teistmoodi tegutsemisviisi, mis muudab kauni veebikursuse veebisaidi loomise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks..

Selleks vajame Astra teemat ja Elementorit.

Elementori installimiseks minge aadressile Sisse panema > Lisage uus ja otsima Elementor. Klõpsake nuppu Installi ja aktiveeri.

Elemendi tasuta versiooni installimine

Astra teema installimiseks minge aadressile Välimus > Teema > Lisa uus. Otsige Astra, klõpsake nuppu Installi, ja Aktiveeri.

astra teema paigaldamine

Kui Astra on aktiveeritud, näete armatuurlaual sellist sõnumit:

Astra stardisait

Astra omab valmis saidimallide kollektsiooni, mida saate oma veebisaidil kasutada vaid mõne hiireklõpsuga. Nende mallide nägemiseks klõpsake nuppu Alustama. Teil palutakse valida lehe koostaja ja soovitan valida selle jaoks element Elementor, kuid võite kasutada ka mõnda muud eelistatud lehtede koostajat. Kui klõpsate Järgmine, näete tasuta ja premium-saidimallide loendit, mida saate kasutada oma veebisaidi jaoks.

Seal on konkreetne mall, mida mulle meeldib koos LearnDashiga kasutada, kuna see on loodud veebikursuse veebisaidile. Kui kerite malle alla, siis saate LearnDash Akadeemia mall. Muidugi võite kasutada ka muid malle, kuid selle õpetuse jaoks kasutan seda malli.

learningdash akadeemia mall

Selle klõpsamisel kuvatakse mul malli eelvaade ja selles näen, et mall nõuab kahte pistikprogrammi: LearnDash Course Grid ja LearnDash WooCommerce Integration. Need on TASUTA LearnDash-lisandmoodulid, mille saate kiiresti installida minnes LearnDash > Lisad.

installimismoodulite lisamine

Otsige välja LearnDash Course Grid ja LearnDash WooCommerce ning installige ja aktiveerige need kõik.

Nüüd saate minna tagasi Astra malli eelvaate juurde ja vajutada värskendamist. Seda peaksite nägema:

learningdash akadeemia eelvaade

See on tõeliselt ilus veebisait, mis on spetsiaalselt loodud veebikursuste pakkumiseks. Klõpsake nuppu Impordi sait et saaksite seda malli oma veebisaidil kasutada.

Seda malli saab Elementoris täielikult redigeerida, nii et saate värve, tekste, tüpograafiat, pilte ja ikoone redigeerida vastavalt oma kaubamärgile.

Kui te pole Elementori kasutamisega tuttav, saate vaadata seda minu juhendajat Elementori kasutamise kohta.

4. samm. Looge oma esimene kursus LearnDashiga.

Nüüd, kui teie veebisaidi esikülg tundub hämmastav, on aeg oma sisu või kursusi lisada. Mõni teist võib-olla arvab, et LearnDashiga kursuste loomine peab olema keeruline ja keeruline, sest enamiku LMS-ide puhul on see nii.

Kuid LearnDash lükkas hiljuti välja hämmastava kursuseehitaja, mis muudab kursuste loomise nii lihtsaks kui tundide ja teemade lohistamine ja kukutamine. Selle veebisaidi jaoks kasutatud mall LearnDash Academy impordib ka näidiskursused, mida kuvatakse Kõik kursused lehel. Need näevad välja järgmised:

Learndash Academy kõik kursused

Näete, et igal kursusel on esiletõstetud pilt, pealkiri, lühikirjeldus, edenemisriba ja protsent ning Registreerunud silt. Neid kõiki saab seadistada LearnDashis.

Kui sa lähed LearnDash > Kursused, näete oma veebisaidil kõigi kursuste loendit. Imporditud kursusi saate redigeerida, klõpsates nende pealkirjadel, või saate luua uue kursuse nullist. Uue kursuse loomiseks klõpsake nuppu Lisa uus.

lisage uus õppetöö kursus

Seejärel võetakse teid kursuse redigeerija juurde. Pange oma kursusele pealkiri ja lisage lühike kirjeldus. Saate lisada ka esiletõstetud pildi.

Seejärel lülitage Seadistused vahekaart kursuse sätete konfigureerimiseks. Sellel vahekaardil saate lisada kursuse materjale, määrata kursuse tunnistuse, määrata kursuse eeltingimused jne..

kursuse seaded

Alla kerides saate ka määrata, kes pääseb teie kursusele. See võib olla avatud kõigile, isegi teie saidi registreerimata kasutajatele, sellele pääseb juurde registreerunud liikmetele või seda saab osta ühekordse või korduva tasu eest ja palju muud.

kursuse juurdepääsu seaded

Kui klõpsate Osta kohe, saate kursuse hinna määrata. Mis puutub Korduv , saate määrata nii kursuse hinna kui ka arveldustsükli. Suletud Seda varianti kasutatakse kõige paremini siis, kui soovite, et teie kursus oleks saadaval kohandatud müügikanalil, millest räägime hiljem.

5. samm. Lisage kursusele lõigud ja õppetunnid.

Kui olete kursuse seadistamise lõpetanud, lülitage sisse Ehitaja vahekaart ülaosas, et alustada oma kursuse visiooni loomist. Kui teil on vaid ülevaade, on see tore, sest saate hiljem tagasi minna ja oma tundidele sisu lisada.

Võite alustada jaotiste pealkirjade lisamisega, klõpsates Uus jaotise pealkiri. Te ei saa jaotisesse sisu lisada, kuna need on lihtsalt viis teie kursuse voo korraldamiseks, sarnaselt raamatu peatüki pealkirjaga.

Seejärel saate klõpsates lisada uue õppetunni Uus õppetund. Saate lisada nii palju õppetunde kui soovite ja neid ümber korraldada, lohistades või klõpsates küljel asuvaid väikseid üles ja alla nuppe.

sektsioonide pealkirjade ja õppetundide lisamine

Teine meetod uue õppetunni loomiseks on LearnDash > Õppetunnid > Lisa uus.

Järgmine samm oleks iga õppetunni sisu lisamine. Kursuse koostaja sees olles saate seda teha, hõljutades hiirekursorit õppetunni kohal, mida soovite muuta, ja klõpsates sellel Redigeeri.

Teid suunatakse õppetundide redaktorisse, kuhu saate lisada teksti, pilte, videoid ja palju muud. Saate õppetunni lehte kohandada vastavalt oma soovile ja lisada nii palju sisu, kui soovite.

Kui olete sisuga lõpetanud, klõpsake nuppu Seadistused õppetundi täiendavaks kohandamiseks ülaosas. Siin saate lisada õppetunni materjale, lubada video edasiliikumist (kui teie kursused on videoformaadis), lubada õpilastel üles laadida ülesandeid, määrata õppetund konkreetsele kursusele ja konfigureerida ka õppetunni juurdepääsu sätteid.

tunni seaded

Lehe allapoole kerimisel näete õppetundidele juurdepääsu seadeid, kus saate oma õppetunni konkreetse kursusega siduda.

Võite kasutada ka LearnDash’i tilgutamise funktsiooni, kus saate kontrollida, millal teie tunnid õpilastele kättesaadavad on. Kui valite Registreerimine Valiku abil saate määrata kindla päevade arvu pärast registreerumist, millal tund on teie õpilastele kättesaadav.

õppetunni juurdepääsu seaded

Kõik toimub otse LearnDashi kursuste koostaja sises, nii et saate keskenduda lihtsalt sellistele kursustele, mis pakuvad teie publikule lisaväärtust.

6. samm. Jagage oma tunnid väiksemateks teemadeks.

Kui tund hõlmab mitut teemat, nii et see muutub liiga pikaks, on selle jaotamine väiksemateks teemadeks suurepärane viis õpilaste teabe ülekülluse vältimiseks.

Tunni teemade lisamiseks minge lehele LearnDash > Teemad > Lisage oma esimene teema. Kui see pole teie esimene teema, klõpsake nuppu Lisa uus.

lisage uus teema

Sarnaselt õppetundide muutmisele saate teemasid redigeerida, lisades pealkirja, esiletõstetud pildi ja muu sisu, näiteks teksti, pilte, manustatud videot ja muud meediumit.

Klõpsamine Seadistused viib teid teema seadete lehele. Siin saate määrata teemamaterjale ja lubada selliseid valikuid nagu video edasiliikumine, ülesande üleslaadimine ja taimer.

Teema saab määrata ka kursuse ja tunni alla Teema juurdepääsu seaded.

teema seaded

7. samm. Oma kursusele viktoriinide lisamine.

Kursuse loojana võiksite oma õpilaste edusamme mõõta viktoriinide ja ülesannete abil. LearnDash muudab viktoriinide ja ülesannete loomise protsessi nii lihtsaks, kuid täpseks koos täiustatud funktsioonidega, mis aitavad teil iga loodud viktoriini ja ülesande maksimeerida.

Uue viktoriini lisamiseks minge lehele LearnDash > Viktoriinid > Lisa uus. Nii nagu tundide ja teemade puhul, andke ka oma viktoriinile pealkiri ja lühikirjeldus. Seejärel klõpsake nuppu Seadistused vahekaarti selle sätete konfigureerimiseks.

All Viktoriini juurdepääsu seaded, saate viktoriini seostada kursuse ja õppetunniga, määrata viktoriini eeltingimused ja piirata registreerunud liikmete juurdepääsu.

viktoriini juurdepääsu seaded

Kerige alla ja näete nuppu Viktoriini käik ja piiramine jaotis, kus saate seada läbituleku, määrata viktoriinisertifikaadi, piirata viktoriini kordust, nõuda kõigi küsimuste täitmist ja isegi tähtaja kehtestada.

viktoriini edenemise ja piirangu seaded

Allapoole kerimisel kuvatakse veelgi seadistusi, näiteks viktoriinimaterjalide lubamine, viktoriini automaatseks käivitumiseks, küsimuste kuvamisviisi valimiseks jne. Need seaded on üsna arenenud ja võimaldavad teil oma õpilasi parimal viisil hinnata. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Uuenda.

Nüüd on aeg oma viktoriinile küsimusi lisada. Selleks minge saidile LearnDash > Viktoriinid. Hõljutage kursorit viktoriini kohal, millele soovite küsimusi lisada, ja klõpsake nuppu Küsimused.

lisage viktoriinile küsimusi

Seejärel võetakse teid siia:

lisage viktoriinidele küsimusi

Klõpsake mõlemal Lisage küsimused ja teid suunatakse küsimuste redigeerijasse. Küsimuste redigeerija sees saate lisada tegeliku küsimuse, määrata punktide arvu, millele see on samaväärne, määrata sõnumeid, mida kuvada, kui õpilane vastab küsimusele õigesti või valesti jne..

Samuti saate valida vastuse tüübi, olenemata sellest, kas tegemist on ühe valiku, valikvastustega, essee, tühikute täitmise jms abil. Vastuse tüübil klõpsates avaneb rippmenüü, millel on sellele vastuse tüübile vastavad lisaseaded..

vastuse tüübid

8. samm. Tundide lisamine.

Samuti saate konkreetsetele tundidele ülesandeid lisada, minnes LearnDash > Õppetunnid ja õppetunni redigeerimine, millele soovite ülesande lisada. Kui olete tunni redaktoris sees, klõpsake nuppu Seadistused sakk.

Näete all Kuvamise ja sisu valikud võimalus sisse lülitada Ülesande üleslaadimine. Luba see suvand. Seejärel näete lisavalikuid, nagu lubatud failivormingud, faili suuruse piirang, määramiseks punktide arvu määramine ja see, kas seda liigitatakse automaatselt või käsitsi.

ülesande üleslaadimine

Ärge unustage oma õppetükis anda ülesande täitmise juhiseid. Klõpsake nuppu Uuenda muudatuste salvestamiseks.

Tunni lõpus näevad õpilased võimalust oma ülesandeid üles laadida:

õpilased saavad ülesandeid üles laadida

Taustal saate esitatud ülesandeid vaadata, minnes LearnDash > Ülesanded.

kus vaadata esitatud ülesandeid

9. samm. Ühendage kursus müügilehtriga.

Varem nägime, et saame määrata Kursusele pääs Seadistused suletuks, mida saab kõige paremini kasutada siis, kui kursus on saadaval kohandatud müügikanalil.

Kursuse ühendamiseks kohandatud müügikanaliga peavad meil olema installitud järgmised pistikprogrammid:

 • CartFlows
 • WooCommerce
 • LearnDash WooCommerce’i integreerimine

Kõik need pistikprogrammid on tasuta. Kuigi CartFlows on premium versioon, piisab kursuse ühendamiseks müügilehtriga tasuta versioonist.

Kui olete installinud malli LearnDash Academy, installitakse kõik need kolm pistikprogrammi juba teie WordPressi. Kuid peate kontrollima, et nad aktiveeritakse, minnes Pluginad.

Esimese asjana peame käivitama WooCommerce’i seadistusviisardi. Kui Woocommerce installiti, võisite märgata selle teate ilmumist:

käivitage ostukorvi voogude seadistusviisard

Klõpsake nuppu Käivitage häälestusviisard häälestusviisardi sisenemiseks. Seadistusviisard töötab nii:

veebikaubanduse seadistusviisardi sees

Kui see on tehtud, minge tagasi WordPressi juhtpaneeli ja lisage uus toode, minnes Tooted > Lisa uus. Pange oma tootele nimi sama, mis kursusel, mille soovite müügilehtriga siduda.

Allapoole kerimisel näete valikut, mida valida Tooteandmed. Valige Kursus, ja Üldine vahekaardil valige kursusel, millega soovite selle ühendada Seotud kursused.

lisage uus tootekursus

Kui see on tehtud, on nüüd aeg luua kohandatud müügi lehter. Selle jaoks on mõeldud CartFlows. See on pistikprogramm, mis võimaldab teil luua müügikanaleid otse WordPressi sisemusse, et parandada klientide ostuvõimalusi ja lõppkokkuvõttes suurendada teie tulusid.

Müügilehtri loomiseks minge lehele CartFlows > Voolab. LearnDash Academy malliga on juba kaasas valmis lehter / vool. Võite kasutada seda või luua voo nullist.

Kui soovite voo luua, klõpsake nuppu Lisa uus. Seal näete lehtrimallide kogu, mis on Elementoris kasutamiseks valmis ja täielikult redigeeritavad. Valige üks, mis teile meeldib, ja klõpsake nuppu Import.

uue voolu loomine

Seejärel suunatakse teid vooluredaktorisse, kus saate voogule nime anda ja sammud lihtsa lohistamise abil ümber korraldada.

Järgmisena peate lingima äsja tehtud toote kassasse. Muutke kassa lehte, hõljutades hiirekursorit sellel ja klõpsates Redigeeri. Kerige alla ja Kassa paigutus jaotises klõpsake nuppu Valige toode. Sisestage kasti toote nimi ja valige see.

Saate mängida ka muude kassasätetega, nagu kujundus, paigutus, värv ja palju muud. Ärge unustage klõpsamast Uuenda kõigi muudatuste salvestamiseks.

lisage toode kassasse

Kui see on tehtud, kopeerige kassa lehe URL ja minge siis LearnDash > Kursused. Redigeerige kursust, mille soovite ühendada äsja loodud müügikanaliga ja kuhu lähete Seadistused. Kerige alla ikoonini Pääsurežiim jaotis ja valige Suletud. Sisestage kursuse hind ja ostulehe URL. Tulemus Uuenda.

kleepige kassasse lehe URL

Kui tudengid selle kursuse ostavad, suunatakse nad teie loodud kohandatud kassasse.

kohandatud kassas leht

Mähkimine üles

Nüüd, kui olete näinud, kui lihtne on WordPressis veebikursuse veebisaiti luua, loodan, et kavatsete midagi ette võtta ja oma sisu sinna viia. LearnDash annab kõigile, isegi mitte tehnikutele, õiguse luua mõne tunniga kauneid kursuste veebisaite.

Mul on hea meel kuulda teie edulugusid ja vastan teie küsimustele kõikidele küsimustele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map