Kuidas luua ettevõtte veebisait WordPressi ja Elemenori abil

Siit saate teada, kuidas WordPressi, Elementori ja Astra abil oma ettevõttele veebisaiti luua. Need on kõik 100% tasuta tööriistad, mida ma isiklikult kasutan.


Selles, kuidas teha veebisaidi 2019 õpetus, näitan teile enamat kui ainult veebisaidi loomist, samuti õpetan teile, kuidas SEO abil oma veebisaiti optimeerida ja kuidas sellest müügivihjeid genereerida.

See õpetus on kõikehõlmav ja on minu pikim veebisaidi õpetuse koostamise viis. ma loodan, et sa naudid seda.

Vajalikud asjad:

 • Hosting. Soovitan SiteGround.
 • A domeeninimi.
 • WordPressi teema. Selle õpetuse jaoks kasutame tasuta Astra teemat.
 • WordPress Page Builder. Selleks kasutame tasuta Elementori lehe ehitajat.

Alustame!

1. samm: ostke veebimajutus ja domeeninimi.

Teie ettevõtte veebisaidi kõige olulisem osa on hostimine. Hostimisega tehakse kindlaks, kui kiiresti teie veebisait laadib, mis on väga oluline tegur, mis mõjutab plii genereerimist ja muundamist. Google eelistab ka kiiremaid veebisaite, millel on madalad põrkemäärad, nii et kiirem veebisait suurendab teie võimalusi Google’is edetabelisse jõuda.

Üks asi, millele tahaksin tähelepanu juhtida, on vältida EIG- ja GoDaddy-ettevõtteid nii palju kui võimalik. EIG on Endurance International Group ja see kontrollib üle 60 hostiettevõtte. See vallandab nende ettevõttesisese tugiteenistuja ja koondab kõik ühe vihmavarju alla. Mis juhtub, kannatab klienditugi, hostimise kvaliteet ja üldine teenuse kvaliteet.

Siin on mõned tuntud EIG ettevõtted:

 • Hostjuht
 • BlueHost
 • iPage
 • Arvixe
 • FatCow
 • HostMonster Väike Oranž

GoDaddyl on ka palju halbu ülevaateid kvaliteedi ja klienditeeninduse kohta ning nende hostitavad veebisaidid laadivad lihtsalt aeglaselt.

Samuti soovite vältida ema ja popi võõrustajaid, kuna neil puuduvad ressursid täiustatud hostimistehnoloogiate kasutamiseks, mis annavad teie veebisaidile eelise.

Samuti soovite valida hostimise, mis pakub tasuta SSL-sertifikaate. Ilma SSL-sertifikaadita on teie veebisaidi ülaosas järgmine kole silt “Mitte turvaline”:

pole kindel

Kui olete ettevõte, võite selle sildiga potentsiaalsete klientidega hüvasti jätta. Kui teie hostimine ei paku tasuta SSL-sertifikaate, võib üks SSL-sertifikaat teile maksta 50–100 dollarit aastas ühe veebisaidi kohta.

Samuti soovite teenust, mis võimaldab teil minna üle PHP7-le, mis muudab teie veebisaidi palju kiiremaks.

Saidiplats, minu eelistatud veebimajutusteenus

Leidsin, et kõigile neile kriteeriumidele vastav hostimisteenus on SiteGround. SiteGround pakub tasuta SSL-sertifikaati, võimaldab teil minna üle PHP7-le, sellel on kvaliteetne hostimine ja hämmastav klienditugi. Seal on tõesti parim.

Siin on SiteGroundi põhifunktsioonid:

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Kiire teadmistepõhine tugi
 • WordPressi lavastuskeskkond
 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • 30 päeva varundamist

Tegin nendega hämmastava tehingu, et anda 70% allahindlust kõigile, kes registreeruvad see link. Nii et kui soovite oma hostimisel raha säästa, klõpsake sellel lingil ja ostke oma hostimine kohe.

Oma hostingu ostmiseks saidilt SiteGround, klõpsake sellel lingil. Kui olete jõudnud nende kodulehele, näete nelja erinevat tüüpi hostimist:

vali saidiplaani plaan

Valige WordPressi hostimine ja klõpsake nuppu Alustama. Seejärel näete kolme hinnakujundusplaani:

saidiplatsi WordPress hostimise hinnakujundus

Valige üks vastavalt oma vajadustele ja eelarvele. Samuti saate vaadata nende iga hostimisplaani võrdlus et saaksite otsustada, milline neist sobib teie ettevõtte vajadustega.

Kui olete plaani valinud, klõpsake nuppu Hangi plaan. Seejärel suunatakse teid järgmise sammu juurde, milleks on domeeni valimine. Kui teil on juba domeeninimi, valige “Mul on juba domeen”. Kui teil seda pole, valige „Registreeri uus domeen” nii et saate domeeni osta otse saidi SiteGround sees. See maksab 15,95 dollarit aastas.

vali domeen

Pidage meeles, et kui soovitud domeeninimi pole enam saadaval, annab SiteGround teile sellest teada ja peate valima teise. Kui teil on domeeninimi, klõpsake nuppu Jätka.

Järgmine samm ostu vormistamiseks on täpsete isiklike ja arvelduse üksikasjade esitamine. Kui see on tehtud, klõpsake nuppu Maksa nüüd. Nüüd on teil usaldusväärne veebimajutus ja domeeninimi.

2. samm: installige WordPress.

WordPress on veebisaidi loomise tööriist, mida kasutame teie ettevõtte veebisaidi loomiseks. See on täiesti tasuta, väga lihtne kasutada, kuid samas väga võimas. Kaasas tuhanded pistikprogrammid ja teemad, mis võimaldavad teil oma veebisaidiga teha kõike, mida soovite.

SiteGround tuleb tegelikult kaasa ühe klõpsuga WordPressi installimisega, mis installib WordPressi teie jaoks kiiresti.

Kui olete oma hostingu ostu lõpetanud, näete ekraanil linki, milles öeldakse link „Jätkake kliendialale”. Klõpsake sellel ja teid suunatakse lehele, kus saate oma uue hostimiskonto seadistada. All Seadistage oma veebisait, vali Alustage uut veebisaiti.

Seejärel näete installitavate tarkvarade loendit. Valige WordPress.

installima WordPressi

Protsessi lõpuleviimiseks peate oma veebisaidi jaoks sisestama administraatori sisselogimisandmed (e-posti aadress, kasutajanimi ja parool). Need on üksikasjad, mida kasutate oma veebisaidi taustaprogrammile juurdepääsemiseks, nii et veenduge kindlasti nende turvalisuses.

Kui see on tehtud, klõpsake nuppu Kinnitage > Täielik häälestus. Ja teil on nüüd WordPressi elav, ise hostitud veebisait.

3. samm: installige SSL-sertifikaat.

Enne kui midagi muud teha, tahan kõigepealt näidata teile, kuidas installida SSL-sertifikaat, et vabaneda märgist Not Secure, mida ma teile varem näitasin. All Minu kontod, klõps Minge cPaneli.

mine cpaneli juurde

CPanel on koht, kus saate oma veebisaidile installida erinevat tarkvara ja tööriistu. Kui kerite lõpuni, peaksite nägema jaotist nimega Turvalisus. Selle jaotise all klõpsake nuppu Krüptime.

laseb krüptida

Valige domeen, kuhu soovite SSL-sertifikaadi installida, valige Krüptime SSL-i, ja klõpsake nuppu Installi.

Nüüd on aeg oma uuele veebisaidile sisse logida. Klõpsake nuppu Minu kontod uuesti ülaosas ja klõpsake nuppu Installatsioonid sakk. Siin näete domeeninime, mille olete registreerinud. Üle selle on roheline Minge administraatoriportaali nuppu. Klõpsake seda nuppu, et minna oma WordPressi sisselogimislehele.

minge WordPressi administraatori armatuurlauale

WordPressi sisselogimislehed järgivad tavaliselt järgmisi vorminguid: teie domeen.com/wp-admin ja teie domeen.com/wp-login. Teie oma võib olla erinev. Kuid peate oma sisselogimislehe URL-i meelde jätma või märkima, nii et järgmine kord pääsete sellele juurde, sisestades URL-i otse oma aadressiribale ja ilma, et peaksite enam saidiväljale sisse logima.

WordPressi sisselogimisleht näeb välja selline:

WordPressi sisselogimisleht

Esmakordselt oma veebisaidile sisselogimiseks sisestage siin oma kasutajanimi ja parool.

Kui olete juba sees, peate kõigepealt tegema WordPressile teada, et teil on SSL-sertifikaat. Seda on üsna lihtne teha.

Minge vasakul külgribal saidile Seadistused > Üldine. Ekraanil näete oma domeeninimega kahte kasti: WordPressi aadress (URL) ja saidiaadress (URL). Mõlema kasti jaoks peate kirjutama tähe “s” pärast “http” ja kooloni “:” ette.

ssl-sertifikaadi lisamine WordPressi

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta muudatused. Teie veebisaidil peaks nüüd olema tabaluku ikoon otse domeeninime kõrval:

turvaline veebisait https-iga

Viimane asi, mida peame SSL-sertifikaadi jaoks tegema, on veenduda, et inimesed, kes kirjutavad oma aadressile „http”, suunatakse ümber teie „https” URL-ile. Selle tegemiseks vajame pistikprogrammi.

Pistikprogrammi installimiseks minge aadressile Pluginad > Lisa uus. Otsige paremas ülanurgas oleval otsinguribal pistikprogrammi Tõesti lihtne SSL. Installige ja aktiveerige see.

installida tõesti lihtne SSL

Seejärel näete juhtpaneelil seda hüpikteadet:

aktiveeri tõesti lihtne ssl

Klõpsake sinist Minge edasi, aktiveerige SSL! nuppu. Teid logitakse välja ja pärast uuesti sisselogimist on Really Simple SSL-i pistikprogramm täies jõus.

4. samm: installige Astra teema ja Astra saidid.

Ettevõtte veebisaidi jaoks soovite teema, millel on puhas kood ja paindlikud funktsioonid, et muuta kohandamine võimalikult lihtsaks ja kiireks. Seal on palju kvaliteetseid WordPressi teemasid, kuid teema, mida me siin kasutame, on Astra teema.

Astra teema on tasuta WordPressi teema, millel on suurepärane kiirus ja lihtsus. Mulle meeldib kõige rohkem see, et see konfigureerib ennast vajalike tööriistade põhjal ja see teeb asja teie jaoks lihtsamaks. Kui soovite juurde pääseda esmaklassilistele funktsioonidele, on olemas ka Pro-versioon.

astra teema

Siin on omadused, mis mulle Astra juures kõige rohkem meeldivad:

 • Üks kiireimaid saadaolevaid teemasid
 • Üle 100 stardisaidi (enamik on 100% tasuta)
 • Paindlik megamenüü funktsioon
 • Võimas lisapakett
 • Ulatuslik WooCommendi tugi

Astra installimiseks minge aadressile Välimus > Teema > Lisa uus. Otsige Astra, klõpsake nuppu Installi, ja Aktiveeri.

astra paigaldamine

Veel üks vinge asi Astra juures on asjaolu, et sellel on plugin nimega Astra stardikohad. Sellel pistikprogrammil on eelvalmistatud tasuta ja premium-mallide kogu, mida saate omaenda veebisaidil kasutada vaid mõne klõpsuga. Kasutame Astra saidi malli, et lühendada oma veebisaidi loomise aeg pooleks.

Pärast Astra installimist näete armatuurlaual järgmist teadet:

alustage astra saidiga

Klõpsake nuppu Alustama. See installib teie jaoks Astra Starter Sites. Astra saidid saate installida ka minnes Pluginad > Lisa uus. Otsima Astra saidid installige ja aktiveerige. Astra Sitesile juurde pääsemiseks minge saidile Esinemised >Astra stardikohad.

Lehe koostaja valimine

Pärast Astra Sitesi installimist küsitakse teilt, millist lehekoostjat eelistate: Gutenberg, Elementor, Beaver Builder või Brizy. Selles õpetuses kavatsen kasutada Elementorit.

Elementor on WordPressi lehtede koostaja, mis viis lehe loomise uuele tasemele. Sellel on põhjalik funktsioonide komplekt, kuid seda on väga lihtne kasutada ja hallata. Korraliku veebilehe loomiseks piisab tasuta versioonist, kuid kui soovite täiustatud funktsioone, näiteks kontaktivormide, liugurite, hinnatabelite ja muu lisamist, saate uuendada Pro-versiooniks.

Astra saidi teema valimine

Kui olete lehe koostaja valinud, suunatakse teid Astra Sites-i mallide raamatukokku. Seal on palju klanitud, professionaalse ilmega malle – nii tasuta kui ka premium -, mille hulgast saate valida. Mallid on jaotatud järgmistesse kategooriatesse: ajaveeb, äri, e-kaubandus, tasuta ja muu. Kuna loote ettevõtte veebisaiti, on kõige parem sirvida seda Äri sektsiooni.

Võtke endale aega, et valida, milline mall sobib teie brändiga kõige paremini. Neid malle saab teie valitud lehe koostajaga täielikult redigeerida, mis tähendab, et saate hõlpsalt muuta teksti, pilte, paigutust, nuppe ja põhimõtteliselt kõike lehel.

Selle õpetuse jaoks kasutan Raamatupidaja malli, kuna see tundub silmadele hämmastav ja lihtne.

Teema installimiseks peate selle eelvaatele viimiseks lihtsalt klõpsama sellel. Kui teile meeldib see, mida näete, klõpsake nuppu Teema importimine nuppu ja veenduge, et kõik ruudud on märgitud.

kastid astra saitide teema

Kui märkate, on seal kast, mis ütleb “Installi vajalikud pistikprogrammid”. Selle ruudu märkimisel installitakse kõik teema jaoks vajalikud pistikprogrammid, et need näeksid välja täpselt sellised, nagu see on. Selle teema jaoks installeeris see WPForms Lite, pistikprogrammi, mis võimaldab teil luua lihtsaid kontaktvorme, ja Elementor, lehe ehitaja, mida ma kasutan. Klõpsake selle kõrval asuvat väikest küsimärki, et näha, milliseid pistikprogramme installitakse.

WPForms on pistikprogramm, mis aitab teil tõhusate vormide abil teie ettevõtte jaoks kvaliteetseid müügivihjeid saada. Selle kohta lisateabe saamiseks saate vaadata minu WPForms’i arvustust. kui soovite kasutada mõnda muud vormide pistikprogrammi, saate WPFormsi lihtsalt desaktiveerida / kustutada Pluginad > Installitud pistikprogrammid ja installige oma eelistatud vormi koostaja.

astra saidi teema installimine

Teema importimine võib võtta natuke aega. Ärge sulgege brauserit ega vajutage värskendamist. Oodake seda ja kui see on valmis, näete sinist Kuva sait nuppu. Klõpsake sellel nupul, et suunata oma veebisaidile, mille teema on nüüd just imporditud.

5. samm. Kujunduselementide valimine.

Teie veebisait näeb nüüd uimastamist, kuid soovite selle siiski enda omaks teha. Selleks vajate oma värviskeemi, tüpograafiat ja logo.

Alustame teie värvipaletiga. Kui teil on juba oma brändi värv, läheb see lihtsamaks.

Värvipaleti valimine

Veebisaidil on tavaliselt 2-3 värvi komplekt: esmane, aktsent ja popvärv. põhivärv on teie veebisaidi domineeriv värv ja tõenäoliselt teie brändi värv. See on värv, millega soovite, et inimesed teie kaubamärki mäletaks.

Põhivärvi valimisel tuleb uurida värvipsühholoogiat või seda, kuidas värvid mõjutavad inimeste taju või käitumist. Teatud värvid panevad inimesi midagi tundma, nt. punane paneb nad kartma, nii et peate oma põhivärvi valimisel neid asju arvestama.

aktsentvärv kasutatakse tavaliselt teatud elementide eristamiseks kui ülejäänud, näiteks pealkirjad või pealkirjad.

Viimaseks: popvärv vastandab ülejäänud värve, et eristada veebisaidi olulisi elemente, näiteks tegevusele kutsuvaid nuppe või plii genereerimise vorme.

Värvipaleti valimisel meeldib mulle kasutada kahte tööriista. Esimene neist on Coolors.co, veebisait, kus saate ideede või inspiratsiooni saamiseks sirvida erinevaid värvipalette. Kui näete midagi, mis teile meeldib, saate Hexi koodi kiiresti kopeerida, et seda WordPressis kasutada.

Kui klõpsate Uurige pealkirjas näete seda suurt palettide kollektsiooni:

coolors värvipaletid

Kui näete teile meeldivat paletti, hõljutage hiirekursorit selle kohal ja klõpsake nuppu Vaade, ja teid suunatakse uude aknasse, kus näete iga värvi Hex-koode.

värvipalettide heksakoodid

Need Hex-koodid on need, mida peate nende värvide kasutamiseks oma veebisaidil. Hiljem näitan teile, kuidas neid Hex-koode WordPressi taustaprogrammis kasutada.

Veel üks lahe vahend on Colorzilla. See on Google Chrome’i laiendus, mis võimaldab teil saada mis tahes veebisaidil kuvatava värvi Hex-koodi, lihtsalt sellel klõpsates.

Kui soovite saada Colorzilla laiendit, kliki siia. Seejärel klõpsake nuppu Lisage Chrome’i.

colorzilla

Seejärel näete tööriistaribal seda ikooni:

colorzilla ikoon

Nüüd, kui soovite teada veebisaidil nähtud värvi Hex-koodi, klõpsake lihtsalt seda ikooni ja siis klõpsake värvi, mida soovite kopeerida. Hex-kood kopeeritakse siis automaatselt. Selle Hex-koodi saate WordPressi konkreetsetesse piirkondadesse kleepida.

Tüpograafia kohandamine

Samuti soovite kasutada oma tüpograafiat, mis sobib teie brändi identiteediga ja aitab teie veebisaidil silma paista. Veebisaitidel on tavaliselt 2-3 fonti. Nii nagu värvide puhul, on teil ka esmane font mis on pealkirjade või menüü fondid. Teil on vaja ka keha font tekstide lõikude jaoks ja ka täiendava „pop-fontEt aidata mõnel tekstil silma paista.

Nagu värvid, vajate ka tüpograafiat, mis jääb teie brändile truuks, tundub silmadele meeldivaks ja saadab teie brändi kohta õige sõnumi.

Üks minu lemmiktööriistu tüpograafia valimisel on Fontpair.co. See on veebisait, mis näitab teile, kuidas kaks erinevat fonti kokku näevad.

fontpair.co

Kui näete midagi, mis teile meeldib, pange tähele, kuidas seda nimetatakse, et saaksite seda WordPressist otsida ja oma veebisaidil kasutada.

Mulle meeldib kasutada ka Google Chrome’i laiendit WhatFont, mis ütleb teile, millist fonti kasutatakse igal veebisaidil, hõljutades hiirekursorit selle kohal.

WhatFont’i installimiseks, kliki siia siis klõpsake nuppu Lisage Chrome’i. Siis näete tööriistaribal seda ikooni:

midafont

Fondi nime teada saamiseks klõpsake sellel ikoonil ja hõljutage hiirekursorit teksti kohal. WhatFont ütleb teile selle fondi nime ja kui te sellele klõpsate, näete ka fondi suurust, värvi, perekonda, stiili, kaalu ja palju muud.

kasutades midafont

Logo hankimine

Lõpuks vajab teie ettevõte ilusat logo, mis räägib sellest, mida teie bränd endast kujutab. Siit saate minna kolme erineva marsruudiga. Oma logo saate ise luua, kasutades tasuta tööriista nimega Lõuend, populaarne kujundamise tööriist, mis muudab kujundamise tõeliselt lihtsaks isegi algajatele.

Võite olla üllatunud, kui palju Canvas logo malle on, ja need kõik näevad välja suurepärased. Saate neid malle muuta, et neist saaks oma.

Te peaksite siiski teadma, et kui soovite läbipaistva taustaga logo eksportida, peate üle minema versioonile Pro. Sellegipoolest on olemas ühekuine tasuta prooviperiood, seega saate uueks versiooniks minna versiooniks Pro, eksportida läbipaistva logo ja tühistada enne prooviversiooni lõppu.

lõuendi logod

Samuti saate palgata logo kujundaja, kes teeks seda teie jaoks. Võite proovida selliseid veebisaite nagu Fiverr.com või 99design, kuid esitaja valimisel peate olema ettevaatlik, lähtudes nende stiilist, lugudest, arvustustest, hinnangutest ja muust.

Kolmas tee ja ilmselt hea idee, kui soovite tugevat kaubamärgi logo, on palgata disainistrateeg / konsultant. Need inimesed on professionaalid, kes võtavad aega, et mõista, mis teie brändiga on seotud, kuhu teie ettevõte läheb ja millised on teie põhiväärtused, et nad saaksid selle logo sisse viia.

6. samm. Kohandage oma veebisaiti.

Kui teil on oma veebisaidil värvipalett, fondid ja logo, on nüüd aeg neid oma veebisaidil kasutada. Kui olete WordPressi taustaprogrammi juhtpaneelil, minge aadressile Välimus > Kohanda teema kohandaja avamiseks.

teema kohandamine

Võite siia minna ka siis, kui olete oma veebisaidi esiküljel. Teie ekraani ülaosas peaks olema must riba, mis on nähtav ainult neile, kes on teie veebisaidile sisse logitud. Klõpsake nuppu Kohanda teema kohandaja avamiseks.

kohandage teema esiosa

Kui olete teema kohandajas sees, saate lisada oma logo, muuta värve, muuta saidi paigutust ja palju muud.

teema kohandaja

Vasakul külgribal näete erinevaid võimalusi oma veebisaidi muutmiseks. Igal teemal on erinevad kohandamisvalikud, nii et kui kasutate erinevat teemat, võib siin nähtav pisut erineda minu omast. Kõiki siin tehtud muudatusi kuvatakse teie veebisaidil reaalajas.

Selle teema jaoks oma saidi värvide muutmiseks minge saidile Värvid ja taust. Teil on võimalus muuta põhivärve, riivsaia, päist ja jaluse riba.

värviline taustredaktor

Baasvärvid on teie veebisaidi teemavärv, lingi värv, teksti värv ja lingi hõljutatav värv. Põhivärvide muutmiseks klõpsake nuppu Alusvärvid. Toas näete nuppe, mis ütlevad Valige Värv. Kindla värvi muutmiseks klõpsake neid nuppe.

Näiteks teema värvi muutmiseks klõpsake nuppu Valige Värv selle kõrval. Seejärel näete kahte võimalust värvi valimiseks. Esiteks võite kasti kleepida Hex-koodi. Kui mäletate, mida me eelmises etapis heksakoodidega seoses rääkisime, saate neid kuusnurkseid koode sisestada just sellistele väljadele.

Nii et kui leidsite värvi veebisaidilt Coolors.co või mõnes muus kohas, saate siia kleepida Hexi koodi. Värvi saate valida ka sisseehitatud värvivaliku tööriistas.

põhivärvide redaktor

Järgmine on teie tüpograafia muutmine. Naaske kohandaja juurde, klõpsates külgriba ülaosas tagumist noolt ja klõpsake nuppu Tüpograafia. Saate muuta aluse, leiva, sisu ja ajaveebi tüpograafiat.

tüpograafia

Lõpuks minge oma logo üleslaadimiseks saidile Paigutus > Päis > Saidi identiteet. Klõpsake jaotise Logo all nuppu Muuda logo nuppu ja laadige üles oma logo.

muuda logo

Astra võimaldab kasutada võrkkesta või kõrgresolutsiooniga seadmete, aga ka mobiilseadmete jaoks erinevat logo. Samuti saate reguleerida logo laiust. Allapoole kerimisel saate muuta ka oma saidi pealkirja, lisada saidi sildi ja saidi ikooni või faviconi.

Ma soovitan teil uurida teema kohandajat, et näha erinevaid asju, mida siin teha saate. Astra teema võimaldab teil teha rohkem kui päise ja jaluse paigutust, ajaveebipostituse struktuuri, ajakohastada saidi ja palju muud.

Kui olete kohandamise lõpetanud, ärge unustage klõpsata Avalda et muudatused teie saidil reaalajas leviks.

7. samm. Kodulehe kohandamine Elementoriga.

Nüüd, kui teie veebisaidi värvid, tüpograafia ja logo on kõik seatud, on aeg hüpata Elementori ja muuta täielikult veebisaidi väljanägemist, et see vastaks teie kaubamärgile. Muutame pilte, tekste, nuppe, paigutust ja palju muud.

Elementoriga lehe redigeerimiseks on kaks võimalust. Esiteks, kui olete taustaprogrammis, minge aadressile Lehed ja peaksite nägema kõigi oma veebisaidi lehtede loendit. See hõlmab lehti, mille Astra sait automaatselt lõi. Konkreetse leheloojaga (nt Elementor) tehtud lehed märgistatakse järgmiselt:

lehed

Hõljutage kursorit Elementor abil redigeeritava lehe kohal ja klõpsake nuppu Redigeerimine koos Elementoriga.

redigeerimine elemendi taustaprogrammiga

See viib teid Elementorisse.

Kui olete oma veebisaidi esiküljel, saate Elementori siseneda, minnes lehele, mida soovite muuta, ja klõpsates Redigeerimine koos Elementoriga ülaosas mustal ribal:

redigeeri elemendi esiküljega

Elementori liidest on lihtne mõista ja sellega harjuda, kuna see on üsna sarnane teema kohandajaga. Suuremal osal ekraanist kuvatakse leht, mida redigeerite, kui vasakul on külgriba koos juhtelementide ja valikutega.

elementor

Kui märkasite, pole päist Elementoris näha. Põhjus on see, et Elementori tasuta versioon ei saa päiseid ja jaluseid redigeerida. See funktsioon on saadaval ainult Elementor Pro jaoks.

Vasak külgriba on koht, kust leiate elemente mida saate oma lehele lisada. Nagu näete, saate lisada pealkirja, pildi, video, nupu, jagaja ja palju muud. Neid elemente saate lisada, lohistades need soovitud alale.

Elementor võimaldab ka tekstisisest redigeerimist, mis tähendab, et saate teksti sisualal muuta. Siin on mõned asjad, mida saate Elementori sisemiste tekstidega teha:

teksti redigeerimine elementoris

Nagu näete, saate teksti redigeerida või kustutada otse sisualal, mis muudab selle palju lihtsamaks. Külgribalt leiate rohkem kohandamisvalikuid, näiteks suuruse, värvi, kaalu, tüpograafiaperekonna ja varju muutmine. Saate lisada ka animatsioone, näiteks lihtsad kadumised, suumimine, kopsakas ja palju muud.

Selle veebisaidi täielikuks muutmiseks soovite kasutada ka oma pilte. Kui soovite just seda, saate pildi hõlpsalt asendada või eemaldada. Kujutise kohandamiseks klõpsake sellel lihtsalt ja vasakpoolsel külgribal kuvatakse suvandid. Saate üles laadida uue pildi, muuta selle suurust, lisada äärise või varju, lisada animatsiooni ja palju muud.

pildi redigeerimine elementoris

Oma veebisaidi jaoks tahan selle pildi täielikult eemaldada ja kasutada lihtsalt muud taustpilti. Kujutise kustutamiseks hõljutage hiirt selle kohal ja paremklõpsake nuppu sinise pliiatsi ikoon paremas ülanurgas. Ilmub hüpikmenüü. Klõpsake nuppu Kustuta pildi eemaldamiseks.

pildi kustutamine elektoris

Pealkirja kohandamiseks hõljutage hiirt selle kohal ja klõpsake ülaosas punktiirikooni:

rubriigi kohandamine elektoris

Seejärel kuvatakse vasakpoolsel külgribal pealkirja kohandamisvalikud. Rubriigi taustpildi muutmiseks klõpsake nuppu Stiil ja mine Taust. Siit saate üles laadida uue tausta.

pealkirja kohandamine

Nagu näete, kohandasin pärast pildi üleslaadimist tausta ülekatte, et veenduda, et pilt on selgelt nähtav. Tegin seda minnes Tausta ülekate ja läbipaistmatuse reguleerimine.

Samuti kohandasin teksti värvi, et veenduda selle nähtavuses, ja kohandasin teksti laiust nii, et see ei kattuks kujutisega. Tegin seda minnes Täpsemad > Kohandatud positsioneerimine ja valimine Kohandatud laiuse jaoks.

Elementori abil on uimastatava veebisaidi loomine nii lihtne. Saadaval on lihtsalt nii palju valikuid, seega on vaja vaid uurida iga nippi ja vänget. Saate seda uurida omas tempos ja kui on midagi, mida te ei mõista, võite minu poole pöörduda alloleva kommentaaride jaotise kaudu või otsida isegi Elementori põhjalikust teadmistepagas.

Samuti on mul Elementori õpetus, kus näitan teile, kuidas Elementoriga kiiresti alustada. Saate seda vaadata siin.

8. samm. Turvaldage oma veebisait.

Samuti on ülioluline, et ettevõtte veebisait oleks võimalikult turvaline võimalike häkkimiste ja identiteedivarguste eest. Asi on selles, et mõned teist võivad nõrkade paroolide, pistikprogrammide haavatavuse ja vananenud tarkvara tõttu olla küberrünnakute suhtes haavatavad. Need asjad jätavad teie veebisaidile augu ja peate leidma viisi nende aukude blokeerimiseks.

Parim WordPressi pistikprogramm, mida seni leidsin, on iThemes Security. Selle pistikprogrammi tasuta versioon pakub teile juba tugevaid turvafunktsioone ja saate selle aktiveerida vaid ühe klõpsuga.

IThemes Security installimiseks minge üle saidile Pluginad > Lisa uus siis otsige iThemes Security.

installige ithemes

Kui see on aktiveeritud, näete külgribal uut võimalust Turvalisus. Minema Turvalisus > Seadistused ja peaksite nägema teadet erinevate funktsioonide kohta, mida iThemes teie jaoks teha saab.

turvalise saidi ithemes

Kõigi nende funktsioonide lubamine võtab vaid ühe sinise klõpsu Turvaline sait nuppu. Kui klõpsate sellel nupul, näete seda sõnumit:

aktiveerima võrgu julma jõu kaitse

Võrgu julma jõu kaitse on funktsioon, kus kasutajatel, kes proovisid tungida teistesse sellesse võrku kuuluvatesse saitidesse, keelatakse automaatselt teie sissetungimine. See on üsna hea funktsioon, mis on ainult iThemesil, nii et selle aktiveerimiseks sisestage lihtsalt oma e-posti aadress ja klõpsake Aktiveerige võrgu julma jõu kaitse.

Vaid mõne hiireklõpsuga on teie veebisait nüüd turvaline. Selle pistikprogrammiga saate teha nii palju rohkem ja kui soovite selle kohta rohkem teada saada, võite vaadata minu iThemes’i turvalisuse ülevaadet ja häälestusõpetust siin.

9. samm. Varundage oma veebisaiti.

Samuti peate oma veebisaidi varundama, et päästa end võimaliku kahetsusväärse sündmuse korral, kui kaotate oma andmed. Seda me kavatseme kasutada UpdraftPlus varundus.

Selle pistikprogrammi installimiseks minge aadressile Pluginad > Lisa uus ja otsige UpdraftPlus varundus. Installige ja aktiveerige see.

installima updraftplus

Kui see on aktiveeritud, loob see jaotises uue valiku Seadistused kutsus UpdraftPlus varukoopiad. Varundamise sätete konfigureerimise alustamiseks klõpsake sellel.

updraftplus varukoopiaid seadetes

Kui olete sees, klõpsake nuppu Seadistused. Siin seadistame selle nii, et välised automaatvarundused tehakse regulaarselt. Jaoks Failide varunduskava, Soovitan selle väärtuseks seada nädalas ja ühe säilitamine varukoopia. Failid ei muutu sageli, nii et need on piisavalt head.

Mis puutub Andmebaasi varukoopia ajakava, kuna see muutub sageli, seadke see väärtusele iga päev ja säilitage 7 varundamist.

Kui olete ajakavad paika pannud, kerige alla ja vajutage Salvesta muudatused. Seejärel kerige uuesti üles tagasi, et valida, kuhu soovite oma varukoopiaid salvestada. Tavaliselt soovitan Dropboxi, kuna seda on väga lihtne kasutada, kuid võite kasutada ükskõik mida ja nii palju kui soovite.

updraftplus varukoopiate seadistamine

Klõpsake oma eelistatud kaugmäluseadmel ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused jälle. Seejärel näete seda sõnumit:

kaugmäluseadmete autentimine

UpdraftPlusi varukoopiate volitamiseks teie valitud mäluseadmesse peate klõpsama sellel lingil. Kuna valisin selles näites Dropboxi, siis sellel lingil klõpsamine viib mind Dropboxi sisselogimislehele. Kui ma sisse login, näen seda sõnumit:

täielik varundamine updraftsplus

Ma pean lihtsalt klõpsama Täielik seadistamine, ja mind suunatakse tagasi WordPressi UpdraftsPlus’i taustaprogrammi koos selle kinnitusteatega ülaosas:

autentimine täielik updraftplus

Kui soovisin teha varukoopia, pean vaid klõpsama sinist nuppu Varundage kohe nuppu. UpdraftPlus loob ka varukoopiaid vastavalt varem koostatud ajakavale ja surub need DropBoxi.

Kui soovite varukoopia taastada, klõpsake lihtsalt nuppu Olemasolevad varukoopiad ja klõpsake nuppu Taastama.

10. samm. Optimeerige oma veebisaiti.

Oleme viimase sammuna alles ja näeme selles etapis, kuidas optimeerida teie veebisaiti selliste otsingumootorite jaoks nagu Google. Olen kindel, et enamik teist on juba kuulnud SEO-st või otsimootori optimeerimisest. Lühidalt öeldes on tava veenduda, et teie veebisait on optimeeritud õigel viisil, et otsingumootoritel oleks teie lehtede leidmine ja tulemuste lehtedel kuvamine lihtsam..

SEO-l on aspekti, mida nimetatakse lehel SEO, ja need on tavad, mida saate oma veebisaidil WordPressis rakendada, et edastada otsimootoritele selgelt teie veebisaidi ja sisu sisu.

Need on mõned lehel leiduvad SEO parimad tavad, mida peate rakendama:

 • Kirjutage iga lehe ja postituse jaoks metapealkiri ja metakirjeldus.
 • Lisage märksõnad või võtmefraasid ja kasutage neid kogu sisus.
 • Lisage ALT TXT iga oma lehel / postituses oleva pildi jaoks.

Kui te pole veel kursis, mis need asjad on, on see korras. Neid on üsna lihtne õppida. Metapealkiri on pealkiri, mida kuvatakse Google’i tulemustes, ja meta kirjeldus on pealkirja all olev lühike kirjeldus. Siin on näide:

google'i otsingutulemite näide

Märksõna on see, mida kasutajad tippivad otsingumootorisse, et midagi otsida. Meta-pealkiri on tulemuse pealkiri ja meta-kirjeldus on allpool toodud lühike kirjeldus. Need on olulised üksikasjad, kuna need ütlevad Google’ile, mida see leht endast kujutab ja et see on asjakohane võtmefraasi “salon new York” jaoks.

See on lühike loend lehel olevatest SEO tehnikatest, kuna siin on sõna otseses mõttes nii palju ära tehtud. Kuid praegu keskendume neile.

Nende asjade jaoks on vaja pistikprogrammi. Üks parimatest WordPressi lehel olevatest SEO pluginatest on Yoast SEO ja me kasutame seda selles õpetuses. Selle pistikprogrammi installimiseks minge lihtsalt saiti Pluginad > Lisa uus ja otsige Pärmi SEO. Klõpsake nuppu Installeeri nüüd ja Aktiveeri.

installima pärmi seo

Nüüd, kui lähete mõnele lehele või postitusele, näete toimetaja ala all seda uut kasti:

pärmi seo kast

Siin saate lisada oma meta pealkirja, meta kirjelduse ja märksõnad. Märksõna lisamiseks tippige see allolevasse välja Fookuse võtmefraas:

lisage märksõna

Metapealkirja ja kirjelduse lisamiseks klõpsake nuppu Redigeeri katkendit nuppu.

redigeeri katkendit

SEO pealkirja all peate lisama oma metapealkirja. Hea tava on lisada siia oma fookuse võtmefraas. Metakirjelduse väljal peaksite andma selge ettekujutuse lehe sisust ja lisama siia ka võtmelause.

Midagi SEO pealkirja ja metakirjelduse väljale kirjutades näete selle all oranži edenemisriba. See tähendab, et tekst on endiselt liiga lühike. Kui see roheliseks muutub, tähendab see, et teie tekst on õige pikkus. Kui see muutub punaseks, on see liiga pikk ja peaksite seda lühendama. Pikad pealkirjad ja kirjeldused muutuvad tulemuseks, nii et parem on jääda haljasalale.

Teine asi, mida soovite teha, on veenduda, et teie saidikaart on lubatud ja töötab. Selleks minge saidile Pärmi SEO > Üldine > Funktsioonid. Kerige alla, kuni näete XML-saidikaardid. Veenduge, et see on lubatud, ja klõpsake siis sinist küsimärgi ikoon. Seejärel näete linki, mis ütleb Vaadake XML-i saidikaarti. Saidikaardi kuvamiseks klõpsake sellel.

saidikaartide lubamine

Paljude teie jaoks võib see teid viia 404-le leheküljele. Kuid ärge muretsege. Parandus on üsna lihtne. Kõik, mida peate tegema, on minna Seadistused > Permalinkid. Valige Postituse nimi ja lööma Salvesta muudatused.

postinimi püsilink

Kui proovite uuesti juurde pääseda XML-i saidikaardile, näete midagi sellist:

xml saidikaart

Mähkimine üles

Ja see teeb kokku selle õpetuse, kuidas WordPressiga ettevõtte veebisaiti luua. Tahaksin teile koputada oma õlgadele, sest olete selle õpetuse järgimisel nii palju ära teinud ja nii palju saavutanud. Kui teil on küsimusi, pillake need allpool kommentaaride sektsiooni ja aitan meeleldi.

SiteGround

SiteGround on väga soovitatav veebimajutaja veebis, kuna nad on teenindanud WordPressi kasutajaid ja neile kehtivad endiselt taskukohased hinnad. Neid tuntakse kõige rohkem kiire esinemise ja sama kiire toe tõttu.

Peamised saidipõhised omadused:

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Kiire teadmistepõhine tugi
 • WordPressi lavastuskeskkond
 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • Igapäevased varukoopiad

SiteGround on kindel valik teie veebimajutusvajaduste jaoks. Nad teenindavad WordPressi veebisaite ja pakuvad vähem ressursse kui nende konkurendid, kuid suuremat usaldusväärsust.

Tutvuge saidiga GroundGround

Astra teema

Astra on tasuta WordPressi teema, mis on keskendunud kiirusele. Valikuliselt saate osta Pro-versiooni hinnaga 59 dollarit, mis lisab mõned täiendavad sätted ja valikud.

Astra põhifunktsioonid:

 • Pole kiirete teema, aga see pole ka lörm
 • Palju tasuta demo-saite
 • Paindliku megamenüü funktsioon
 • Kohandatud paigutuste valikud
 • WooCommendi tugi
 • LearnDash’i tugi

Astra teema on õiglane valik iga WordPressi veebidisaini projekti jaoks. Ma arvan, et suurim küsimus on see, kas peate tänapäeval isegi teema ostma, kuna leheehitajad teevad samu asju, mille jaoks teil oleks teema vaja. Näiteks on Elementoril tasuta teema Hello, mis võimaldab teie lehe koostajal kogu töö ära teha.

Professionaalse teema ostmiseks on veel mõned head põhjused, kuid enamiku inimeste jaoks sobivad need tasuta teemaga tõenäoliselt kõige paremini.

Minu jaoks on Astra teema siiski minu arvates praeguste trendidega sammu pidanud ja ma ei soovita seda enam.

Saadaval on palju paremaid tänapäevaseid teemasid, mis pakuvad sisseehitatud päise ja jaluse ehitajaid, võrreldes 3 paigutusega, lisaks paindlikumad lehtede ja postituste paigutused..

Tutvu Astra teemaga

Elementor

Elementor on WordPressi lehe ehitaja, kes on võtnud WordPressi veebidisaini tormi teel. Sellel on sügavaim funktsioonide komplekt, kuid seda on väga lihtne kasutada ja juhtida. Elementor on kõige täisfunktsionaalsem tasuta lehtede koostaja. Täiendavate arendajafunktsioonide lisamiseks on olemas ka lisandmoodul Pro.

Põhielemendi omadused:

 • Reaalajas reaalajas toimetaja
 • Veebisaidi isikupärastamise funktsioonid
 • Mallide ja plokkide kogu
 • Ulatuslikud mobiilse reageerimise võimalused
 • Kõige võimsam hüpikuehitaja
 • PRO Loo kohandatud päised / jalus
 • PRO Loo postitustüübi paigutused

Elementor on praegu saadavalolevate toodete tugevaim leht. Nad vabastavad pidevalt uusi funktsioone, mis vastavad praegustele kujundussuundumustele. See tähendab, et saate oma veebisaidi asjakohasena hoida.

Elementor Pro on uskumatu väärtus, arvestades kõiki lisamooduleid ja toitefunktsioone.

Kui ma alustaksin täna uue veebisaidi projektiga, oleks Elementor lehe valija, kelle valiksin. Pean vajalikuks WordPressi lehe ehitajat, mida on rõõm kasutada.

Checkout Elementor

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector